Kompletní přehled ze soutěže : RCEV 2015-09-12 Chomutovská večka - 12.9.2015 21:45:05

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Novotný René   CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
6 Bedřich Koros   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Veselý Jiří   CZE  CZE-523-5  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Mihulka Jiří   CZE  CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Mrázek Karel
Chalupník Milan
Novotný Radek
Váňa Jiří
Novotný René
Bedřich Koros
Veselý Jiří
Hořejší Ivan
Tomiška Leoš
Rada Rudolf
Dušek Petr
Mihulka Jiří
Janovský Radek
Novotný Luděk
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Bedřich Koros
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Novotný René
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Veselý Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Bedřich Koros
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 3 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Novotný René
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 2 Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Chalupník Milan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Bedřich Koros
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Bedřich Koros
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Bedřich Koros
2,4 GHz
Skupina 2 Veselý Jiří
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Bedřich Koros
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Mrázek Karel
Chalupník Milan
Novotný Radek
Váňa Jiří
Novotný René
Bedřich Koros
Veselý Jiří
Hořejší Ivan
Tomiška Leoš
Rada Rudolf
Dušek Petr
Mihulka Jiří
Janovský Radek
Novotný Luděk
Mrázek Karel X 2 1 2 2 2 1 3 1 3 2 1 1 1
Chalupník Milan 2 X 2 3 1 2 1 1 0 2 2 1 2 2
Novotný Radek 1 2 X 1 2 1 1 2 3 2 2 3 2 2
Váňa Jiří 2 3 1 X 1 1 2 1 2 2 1 1 1 2
Novotný René 2 1 2 1 X 2 3 1 3 0 2 2 1 1
Bedřich Koros 2 2 1 1 2 X 2 2 2 2 2 1 3 0
Veselý Jiří 1 1 1 2 3 2 X 2 2 2 1 1 3 2
Hořejší Ivan 3 1 2 1 1 2 2 X 2 1 1 2 2 3
Tomiška Leoš 1 0 3 2 3 2 2 2 X 1 1 2 2 0
Rada Rudolf 3 2 2 2 0 2 2 1 1 X 2 3 2 2
Dušek Petr 2 2 2 1 2 2 1 1 1 2 X 2 2 2
Mihulka Jiří 1 1 3 1 2 1 1 2 2 3 2 X 0 4
Janovský Radek 1 2 2 1 1 3 3 2 2 2 2 0 X 2
Novotný Luděk 1 2 2 2 1 0 2 3 0 2 2 4 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Dušek Petr

9:57
50
225
Novotný Luděk

9:56
50
160
Janovský Radek

9:57
45
213
Hořejší Ivan

9:5
40
176
Veselý Jiří

7:26
0
123
472 566 503 497 384,5
833,92 1000 888,69 878,09 679,33

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný Radek

9:56
50
169
Rada Rudolf

6:30
50
126
Mrázek Karel

9:58
45
185
Chalupník Milan

9:59
0
142
Váňa Jiří

9:58
50
139
561,5 377 550,5 528 578,5
970,61 651,69 951,6 912,71 1000

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný René

9:30
45
190
Mihulka Jiří

8:57
45
181
Bedřich Koros

9:54
25
215
Tomiška Leoš

9:34
0
132
--
520 491,5 474 508 --
1000 945,19 911,54 976,92 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný René

0:0
0
0
Novotný Luděk

9:55
50
97
Dušek Petr

9:56
50
119
Novotný Radek

9:4
50
119
Mihulka Jiří

9:55
25
181
0 596,5 586,5 534,5 529,5
0 1000 983,24 896,06 887,68

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Veselý Jiří

8:15
45
186
Rada Rudolf

9:48
50
201
Bedřich Koros

8:15
20
168
Janovský Radek

9:54
50
222
Chalupník Milan

9:58
50
143
447 535 431 478 576,5
775,37 928,01 747,61 829,14 1000

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tomiška Leoš

8:37
35
167
Hořejší Ivan

9:50
15
182
Mrázek Karel

9:0
40
158
Váňa Jiří

9:56
45
148
--
468,5 514 501 567 --
826,28 906,53 883,6 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný René

0:0
0
0
Novotný Radek

7:6
50
196
Janovský Radek

7:31
50
189
Veselý Jiří

4:25
25
165
Tomiška Leoš

4:36
50
142
0 378 406,5 207,5 255
0 929,89 1000 510,46 627,31

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mrázek Karel

9:58
35
166
Novotný Luděk

9:56
50
133
Mihulka Jiří

8:5
40
195
Rada Rudolf

4:55
50
177
Hořejší Ivan

7:48
45
164
550 579,5 427,5 256,5 431
949,09 1000 737,7 442,62 743,74

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Chalupník Milan

9:54
50
145
Dušek Petr

7:20
0
104
Váňa Jiří

8:8
0
145
Bedřich Koros

7:52
15
179
--
571,5 388 415,5 397,5 --
1000 678,92 727,03 695,54 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Bedřich Koros

6:23
40
188
Mrázek Karel

6:0
50
171
Veselý Jiří

5:19
35
215
Hořejší Ivan

6:19
50
182
Novotný René

0:0
0
0
329 324,5 209 338 0
973,37 960,06 618,34 1000 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Dušek Petr

9:56
45
136
Rada Rudolf

5:11
5
153
Tomiška Leoš

9:3
45
167
Mihulka Jiří

9:58
30
170
Novotný Radek

9:56
45
178
573 239,5 504,5 543 552
1000 417,98 880,45 947,64 963,35

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Chalupník Milan

9:56
50
106
Novotný Luděk

9:14
0
111
Váňa Jiří

0:0
0
0
Janovský Radek

9:58
0
221
--
593 498,5 0 435 --
1000 840,64 0 733,56 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Janovský Radek

9:56
50
212
Novotný Radek

9:56
50
165
Tomiška Leoš

9:56
50
185
Hořejší Ivan

9:58
45
172
Bedřich Koros

8:30
0
183
510 563,5 553,5 557 418,5
905,06 1000 982,25 988,46 742,68

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Veselý Jiří

9:59
0
184
Váňa Jiří

6:51
5
92
Novotný Luděk

0:0
0
0
Rada Rudolf

9:52
50
186
Mihulka Jiří

9:46
50
150
507 370 0 549 561
903,74 659,54 0 978,61 1000

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný René

0:0
0
0
Chalupník Milan

9:56
50
98
Mrázek Karel

9:52
50
151
Dušek Petr

9:50
50
101
--
0 597 566,5 589,5 --
0 1000 948,91 987,44 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Dušek Petr

9:55
40
105
Janovský Radek

9:51
45
152
Rada Rudolf

9:55
50
185
Bedřich Koros

9:52
45
157
Mrázek Karel

3:17
50
142
582,5 560 552,5 558,5 176
1000 961,37 948,5 958,8 302,15

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Chalupník Milan

9:57
45
101
Mihulka Jiří

9:52
45
162
Novotný Radek

2:1
50
63
Hořejší Ivan

2:36
45
84
Novotný Luděk

9:56
45
36
591,5 556 139,5 159 623
949,44 892,46 223,92 255,22 1000

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný René

0:0
0
0
Veselý Jiří

7:7
50
148
Tomiška Leoš

3:54
20
134
Váňa Jiří

6:20
50
92
--
0 403 187 384 --
0 1000 464,02 952,85 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4949,44 912,71
9:59 / 0 / 142
1000
9:58 / 50 / 143
1000
9:54 / 50 / 145
1000
9:56 / 50 / 106
1000
9:56 / 50 / 98
949,44
9:57 / 45 / 101
0
2 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 978,02 4840,64 1000
9:56 / 50 / 160
1000
9:55 / 50 / 97
1000
9:56 / 50 / 133
840,64
9:14 / 0 / 111
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 45 / 36
0
3 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 970,74 4804,6 833,92
9:57 / 50 / 225
983,24
9:56 / 50 / 119
678,92
7:20 / 0 / 104
1000
9:56 / 45 / 136
987,44
9:50 / 50 / 101
1000
9:55 / 40 / 105
0
4 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 961,71 4759,91 970,61
9:56 / 50 / 169
896,06
9:4 / 50 / 119
929,89
7:6 / 50 / 196
963,35
9:56 / 45 / 178
1000
9:56 / 50 / 165
223,92
2:1 / 50 / 63
0
5 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 948,24 4693,26 951,6
9:58 / 45 / 185
883,6
9:0 / 40 / 158
949,09
9:58 / 35 / 166
960,06
6:0 / 50 / 171
948,91
9:52 / 50 / 151
302,15
3:17 / 50 / 142
0
6 Mihulka Jiří CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 CZE 944,14 4672,97 945,19
8:57 / 45 / 181
887,68
9:55 / 25 / 181
737,7
8:5 / 40 / 195
947,64
9:58 / 30 / 170
1000
9:46 / 50 / 150
892,46
9:52 / 45 / 162
0
7 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 926,22 4584,26 888,69
9:57 / 45 / 213
829,14
9:54 / 50 / 222
1000
7:31 / 50 / 189
733,56
9:58 / 0 / 221
905,06
9:56 / 50 / 212
961,37
9:51 / 45 / 152
0
8 Hořejší Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 912,59 4516,82 878,09
9:5 / 40 / 176
906,53
9:50 / 15 / 182
743,74
7:48 / 45 / 164
1000
6:19 / 50 / 182
988,46
9:58 / 45 / 172
255,22
2:36 / 45 / 84
0
9 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 876,75 4339,42 1000
9:58 / 50 / 139
1000
9:56 / 45 / 148
727,03
8:8 / 0 / 145
0
0:0 / 0 / 0
659,54
6:51 / 5 / 92
952,85
6:20 / 50 / 92
0
10 Bedřich Koros CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 875,65 4334 911,54
9:54 / 25 / 215
747,61
8:15 / 20 / 168
695,54
7:52 / 15 / 179
973,37
6:23 / 40 / 188
742,68
8:30 / 0 / 183
958,8
9:52 / 45 / 157
0
11 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 867,41 4293,21 976,92
9:34 / 0 / 132
826,28
8:37 / 35 / 167
627,31
4:36 / 50 / 142
880,45
9:3 / 45 / 167
982,25
9:56 / 50 / 185
464,02
3:54 / 20 / 134
0
12 Veselý Jiří CZE-523-5 2,4 GHz 0 0 CZE 803,48 3976,78 679,33
7:26 / 0 / 123
775,37
8:15 / 45 / 186
510,46
4:25 / 25 / 165
618,34
5:19 / 35 / 215
903,74
9:59 / 0 / 184
1000
7:7 / 50 / 148
0
13 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 797,95 3949,43 651,69
6:30 / 50 / 126
928,01
9:48 / 50 / 201
442,62
4:55 / 50 / 177
417,98
5:11 / 5 / 153
978,61
9:52 / 50 / 186
948,5
9:55 / 50 / 185
0
14 Novotný René CZE-008-133 2,4 GHz 2 0 CZE 202,04 1000 1000
9:30 / 45 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Chalupník Milan 1000 + 30 = 1030 4949,44 912,71
9:59 / 0 / 142
1000
9:58 / 50 / 143
1000
9:54 / 50 / 145
1000
9:56 / 50 / 106
1000
9:56 / 50 / 98
949,44
9:57 / 45 / 101
0
2* Novotný Luděk 978,02 + 25 = 1003,02 4840,64 1000
9:56 / 50 / 160
1000
9:55 / 50 / 97
1000
9:56 / 50 / 133
840,64
9:14 / 0 / 111
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 45 / 36
0
3* Dušek Petr 970,74 + 20 = 990,74 4804,6 833,92
9:57 / 50 / 225
983,24
9:56 / 50 / 119
678,92
7:20 / 0 / 104
1000
9:56 / 45 / 136
987,44
9:50 / 50 / 101
1000
9:55 / 40 / 105
0
4* Novotný Radek 961,71 + 15 = 976,71 4759,91 970,61
9:56 / 50 / 169
896,06
9:4 / 50 / 119
929,89
7:6 / 50 / 196
963,35
9:56 / 45 / 178
1000
9:56 / 50 / 165
223,92
2:1 / 50 / 63
0
5* Mrázek Karel 948,24 + 10 = 958,24 4693,26 951,6
9:58 / 45 / 185
883,6
9:0 / 40 / 158
949,09
9:58 / 35 / 166
960,06
6:0 / 50 / 171
948,91
9:52 / 50 / 151
302,15
3:17 / 50 / 142
0
6* Mihulka Jiří 944,14 + 5 = 949,14 4672,97 945,19
8:57 / 45 / 181
887,68
9:55 / 25 / 181
737,7
8:5 / 40 / 195
947,64
9:58 / 30 / 170
1000
9:46 / 50 / 150
892,46
9:52 / 45 / 162
0
7* Janovský Radek 926,22 4584,26 888,69
9:57 / 45 / 213
829,14
9:54 / 50 / 222
1000
7:31 / 50 / 189
733,56
9:58 / 0 / 221
905,06
9:56 / 50 / 212
961,37
9:51 / 45 / 152
0
8* Hořejší Ivan 912,59 4516,82 878,09
9:5 / 40 / 176
906,53
9:50 / 15 / 182
743,74
7:48 / 45 / 164
1000
6:19 / 50 / 182
988,46
9:58 / 45 / 172
255,22
2:36 / 45 / 84
0
9* Váňa Jiří 876,75 4339,42 1000
9:58 / 50 / 139
1000
9:56 / 45 / 148
727,03
8:8 / 0 / 145
0
0:0 / 0 / 0
659,54
6:51 / 5 / 92
952,85
6:20 / 50 / 92
0
10* Bedřich Koros 875,65 4334 911,54
9:54 / 25 / 215
747,61
8:15 / 20 / 168
695,54
7:52 / 15 / 179
973,37
6:23 / 40 / 188
742,68
8:30 / 0 / 183
958,8
9:52 / 45 / 157
0
11 Tomiška Leoš 867,41 4293,21 976,92
9:34 / 0 / 132
826,28
8:37 / 35 / 167
627,31
4:36 / 50 / 142
880,45
9:3 / 45 / 167
982,25
9:56 / 50 / 185
464,02
3:54 / 20 / 134
0
12 Veselý Jiří 803,48 3976,78 679,33
7:26 / 0 / 123
775,37
8:15 / 45 / 186
510,46
4:25 / 25 / 165
618,34
5:19 / 35 / 215
903,74
9:59 / 0 / 184
1000
7:7 / 50 / 148
0
13 Rada Rudolf 797,95 3949,43 651,69
6:30 / 50 / 126
928,01
9:48 / 50 / 201
442,62
4:55 / 50 / 177
417,98
5:11 / 5 / 153
978,61
9:52 / 50 / 186
948,5
9:55 / 50 / 185
0
14 Novotný René 202,04 1000 1000
9:30 / 45 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :713
Datum konání :12.9.2015
Kategorie :RCEV
Místo konání :Chomutov
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Chomutov
Ředitel soutěže :Radek Novotný
Hlavní rozhodčí :Václav Karásek
Počasí :vítr 2m, zataženo, potom polojasno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Chalupník Milan CZE-442-036 912,71
9:59 / 0 / 142
1000
9:58 / 50 / 143
1000
9:54 / 50 / 145
1000
9:56 / 50 / 106
1000
9:56 / 50 / 98
949,44
9:57 / 45 / 101
4949,44 1000 + 30 = 1030
2* Novotný Luděk CZE-008-014 1000
9:56 / 50 / 160
1000
9:55 / 50 / 97
1000
9:56 / 50 / 133
840,64
9:14 / 0 / 111
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 45 / 36
4840,64 978 + 25 = 1003
3* Dušek Petr CZE-232-003 833,92
9:57 / 50 / 225
983,24
9:56 / 50 / 119
678,92
7:20 / 0 / 104
1000
9:56 / 45 / 136
987,44
9:50 / 50 / 101
1000
9:55 / 40 / 105
4804,6 970 + 20 = 990
4* Novotný Radek CZE-008-013 970,61
9:56 / 50 / 169
896,06
9:4 / 50 / 119
929,89
7:6 / 50 / 196
963,35
9:56 / 45 / 178
1000
9:56 / 50 / 165
223,92
2:1 / 50 / 63
4759,91 961 + 15 = 976
5* Mrázek Karel CZE-264-027 951,6
9:58 / 45 / 185
883,6
9:0 / 40 / 158
949,09
9:58 / 35 / 166
960,06
6:0 / 50 / 171
948,91
9:52 / 50 / 151
302,15
3:17 / 50 / 142
4693,26 948 + 10 = 958
6* Mihulka Jiří CZE-110-017 945,19
8:57 / 45 / 181
887,68
9:55 / 25 / 181
737,7
8:5 / 40 / 195
947,64
9:58 / 30 / 170
1000
9:46 / 50 / 150
892,46
9:52 / 45 / 162
4672,97 944 + 5 = 949
7* Janovský Radek CZE-232-053 888,69
9:57 / 45 / 213
829,14
9:54 / 50 / 222
1000
7:31 / 50 / 189
733,56
9:58 / 0 / 221
905,06
9:56 / 50 / 212
961,37
9:51 / 45 / 152
4584,26 926,22
8* Hořejší Ivan CZE-171-019 878,09
9:5 / 40 / 176
906,53
9:50 / 15 / 182
743,74
7:48 / 45 / 164
1000
6:19 / 50 / 182
988,46
9:58 / 45 / 172
255,22
2:36 / 45 / 84
4516,82 912,59
9* Váňa Jiří CZE-074-050 1000
9:58 / 50 / 139
1000
9:56 / 45 / 148
727,03
8:8 / 0 / 145
0
0:0 / 0 / 0
659,54
6:51 / 5 / 92
952,85
6:20 / 50 / 92
4339,42 876,75
10* Bedřich Koros CZE-058-102 911,54
9:54 / 25 / 215
747,61
8:15 / 20 / 168
695,54
7:52 / 15 / 179
973,37
6:23 / 40 / 188
742,68
8:30 / 0 / 183
958,8
9:52 / 45 / 157
4334 875,65
11 Tomiška Leoš CZE-232-018 976,92
9:34 / 0 / 132
826,28
8:37 / 35 / 167
627,31
4:36 / 50 / 142
880,45
9:3 / 45 / 167
982,25
9:56 / 50 / 185
464,02
3:54 / 20 / 134
4293,21 867,41
12 Veselý Jiří CZE-523-5 679,33
7:26 / 0 / 123
775,37
8:15 / 45 / 186
510,46
4:25 / 25 / 165
618,34
5:19 / 35 / 215
903,74
9:59 / 0 / 184
1000
7:7 / 50 / 148
3976,78 803,48
13 Rada Rudolf CZE-071-011 651,69
6:30 / 50 / 126
928,01
9:48 / 50 / 201
442,62
4:55 / 50 / 177
417,98
5:11 / 5 / 153
978,61
9:52 / 50 / 186
948,5
9:55 / 50 / 185
3949,43 797,95
14 Novotný René CZE-008-133 1000
9:30 / 45 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000 202,04

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 14 Mrázek Karel, Chalupník Milan, Novotný Radek, Váňa Jiří, Novotný René, Bedřich Koros, Veselý Jiří, Hořejší Ivan, Tomiška Leoš, Rada Rudolf, Dušek Petr, Mihulka Jiří, Janovský Radek, Novotný Luděk, 65646,92 4689,07

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný Radek 6 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 295 49,17
Mrázek Karel 6 45 , 40 , 35 , 50 , 50 , 50 270 45
Rada Rudolf 6 50 , 50 , 50 , 5 , 50 , 50 255 42,5
Chalupník Milan 6 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 245 40,83
Janovský Radek 6 45 , 50 , 50 , 0 , 50 , 45 240 40
Hořejší Ivan 6 40 , 15 , 45 , 50 , 45 , 45 240 40
Mihulka Jiří 6 45 , 25 , 40 , 30 , 50 , 45 235 39,17
Dušek Petr 6 50 , 50 , 0 , 45 , 50 , 40 235 39,17
Tomiška Leoš 6 0 , 35 , 50 , 45 , 50 , 20 200 33,33
Novotný Luděk 6 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 195 32,5
Veselý Jiří 6 0 , 45 , 25 , 35 , 0 , 50 155 25,83
Váňa Jiří 6 50 , 45 , 0 , 0 , 5 , 50 150 25
Bedřich Koros 6 25 , 20 , 15 , 40 , 0 , 45 145 24,17
Novotný René 6 45 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 45 7,5

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Chalupník Milan 6 9:59,00, 9:58,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 3580 9:56,67
Janovský Radek 6 9:57,00, 9:54,00, 7:31,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:51,00, 3427 9:31,17
Dušek Petr 6 9:57,00, 9:56,00, 7:20,00, 9:56,00, 9:50,00, 9:55,00, 3414 9:29
Mihulka Jiří 6 8:57,00, 9:55,00, 8:5,00, 9:58,00, 9:46,00, 9:52,00, 3393 9:25,5
Bedřich Koros 6 9:54,00, 8:15,00, 7:52,00, 6:23,00, 8:30,00, 9:52,00, 3046 8:27,67
Novotný Luděk 6 9:56,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:14,00, 0:0,00, 9:56,00, 2937 8:9,5
Mrázek Karel 6 9:58,00, 9:0,00, 9:58,00, 6:0,00, 9:52,00, 3:17,00, 2885 8:0,829999999999984
Novotný Radek 6 9:56,00, 9:4,00, 7:6,00, 9:56,00, 9:56,00, 2:1,00, 2879 7:59,83
Rada Rudolf 6 6:30,00, 9:48,00, 4:55,00, 5:11,00, 9:52,00, 9:55,00, 2771 7:41,83
Tomiška Leoš 6 9:34,00, 8:37,00, 4:36,00, 9:3,00, 9:56,00, 3:54,00, 2740 7:36,67
Hořejší Ivan 6 9:5,00, 9:50,00, 7:48,00, 6:19,00, 9:58,00, 2:36,00, 2736 7:36
Veselý Jiří 6 7:26,00, 8:15,00, 4:25,00, 5:19,00, 9:59,00, 7:7,00, 2551 7:5,17000000000002
Váňa Jiří 6 9:58,00, 9:56,00, 8:8,00, 0:0,00, 6:51,00, 6:20,00, 2473 6:52,17
Novotný René 6 9:30,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 570 1:35

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Novotný Luděk 5 160, 97, 133, 111, 0, 36, 537 107,4
Chalupník Milan 6 142, 143, 145, 106, 98, 101, 735 122,5
Váňa Jiří 5 139, 148, 145, 0, 92, 92, 616 123,2
Dušek Petr 6 225, 119, 104, 136, 101, 105, 790 131,67
Novotný Radek 6 169, 119, 196, 178, 165, 63, 890 148,33
Tomiška Leoš 6 132, 167, 142, 167, 185, 134, 927 154,5
Hořejší Ivan 6 176, 182, 164, 182, 172, 84, 960 160
Mrázek Karel 6 185, 158, 166, 171, 151, 142, 973 162,17
Veselý Jiří 6 123, 186, 165, 215, 184, 148, 1021 170,17
Rada Rudolf 6 126, 201, 177, 153, 186, 185, 1028 171,33
Mihulka Jiří 6 181, 181, 195, 170, 150, 162, 1039 173,17
Bedřich Koros 6 215, 168, 179, 188, 183, 157, 1090 181,67
Novotný René 1 190, 0, 0, 0, 0, 0, 190 190
Janovský Radek 6 213, 222, 189, 221, 212, 152, 1209 201,5

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Chalupník Milan 8:7,07 122,5 9:56,67 123,18
Novotný Luděk 7:35,77 107,4 8:9,5 131,64
Dušek Petr 7:12,15 131,67 9:29 138,84
Váňa Jiří 5:34,55 123,2 6:52,17 179,34
Mihulka Jiří 5:26,56 173,17 9:25,5 183,73
Novotný Radek 5:23,48 148,33 7:59,83 185,48
Mrázek Karel 4:56,51 162,17 8:0,829999999999984 202,36
Tomiška Leoš 4:55,58 154,5 7:36,67 202,99
Hořejší Ivan 4:45 160 7:36 210,53
Janovský Radek 4:43,46 201,5 9:31,17 211,67
Bedřich Koros 4:39,45 181,67 8:27,67 214,71
Rada Rudolf 4:29,55 171,33 7:41,83 222,59
Veselý Jiří 4:9,85 170,17 7:5,17000000000002 240,15
Novotný René 0:50 190 1:35 1200

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz