Kompletní přehled ze soutěže : RCEV 5.7.2014 Horní Branná - 5.7.2014 19:33:08

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Hanč Petr   CZE  CZE-304-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Mrázek Karel     CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Plichta Vladislav     CZE-335-336  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Čermák Vladimír
Číp Miroslav
Dušek Petr
Hanč Petr
Hrubý Tomáš
Chalupník Milan
Koros Bedřich
Kotula Miroslav
Krajčovič Ivan
Kubica Jan
Novotný Radek
Rada Rudolf
Tomiška Leoš
Veselovský Jiří
Mrázek Karel
Plichta Vladislav
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
- Čermák Vladimír
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
2,4 GHz
- Veselovský Jiří
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 3 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Čermák Vladimír
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Koros Bedřich
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Skupina 3 Veselovský Jiří
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
- Kotula Miroslav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
- Čermák Vladimír
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Plichta Vladislav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
- Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Kotula Miroslav
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Hanč Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Koros Bedřich
2,4 GHz
- Číp Miroslav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
- Chalupník Milan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Čermák Vladimír
Číp Miroslav
Dušek Petr
Hanč Petr
Hrubý Tomáš
Chalupník Milan
Koros Bedřich
Kotula Miroslav
Krajčovič Ivan
Kubica Jan
Novotný Radek
Rada Rudolf
Tomiška Leoš
Veselovský Jiří
Mrázek Karel
Plichta Vladislav
Čermák Vladimír X 3 1 0 3 1 0 2 1 1 4 0 0 0 3 1
Číp Miroslav 3 X 2 1 2 1 2 1 0 2 2 0 1 1 2 2
Dušek Petr 1 2 X 3 1 1 2 0 1 0 2 2 2 2 2 3
Hanč Petr 0 1 3 X 1 3 2 0 2 1 1 1 2 1 2 3
Hrubý Tomáš 3 2 1 1 X 2 0 2 1 1 2 1 1 1 3 1
Chalupník Milan 1 1 1 3 2 X 3 2 2 2 1 1 1 0 1 2
Koros Bedřich 0 2 2 2 0 3 X 1 1 3 0 2 3 2 0 3
Kotula Miroslav 2 1 0 0 2 2 1 X 2 3 2 3 1 2 0 0
Krajčovič Ivan 1 0 1 2 1 2 1 2 X 1 1 3 0 1 3 1
Kubica Jan 1 2 0 1 1 2 3 3 1 X 1 2 3 2 0 1
Novotný Radek 4 2 2 1 2 1 0 2 1 1 X 0 1 1 2 0
Rada Rudolf 0 0 2 1 1 1 2 3 3 2 0 X 2 3 1 2
Tomiška Leoš 0 1 2 2 1 1 3 1 0 3 1 2 X 4 0 2
Veselovský Jiří 0 1 2 1 1 0 2 2 1 2 1 3 4 X 0 1
Mrázek Karel 3 2 2 2 3 1 0 0 3 0 2 1 0 0 X 2
Plichta Vladislav 1 2 3 3 1 2 3 0 1 1 0 2 2 1 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hrubý Tomáš

5:48
50
149
-- Čermák Vladimír

9:35
35
203
Mrázek Karel

6:17
40
142
Číp Miroslav

5:52
45
163
Plichta Vladislav

5:55
30
201
323,5 -- 501 346 315,5 282
645,71 -- 1000 690,62 629,74 562,87

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

9:53
50
130
-- Veselovský Jiří

4:12
0
167
Hanč Petr

4:38
25
230
Dušek Petr

6:32
50
190
Tomiška Leoš

6:28
45
224
578 -- 168,5 113 347 261
1000 -- 291,52 195,5 600,35 451,56

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Krajčovič Ivan

9:51
45
180
Chalupník Milan

9:54
50
176
Rada Rudolf

4:38
50
147
Koros Bedřich

6:46
45
160
Kubica Jan

5:59
35
110
Kotula Miroslav

4:24
50
154
546 556 254,5 371 339 237
982,01 1000 457,73 667,27 609,71 426,26

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Čermák Vladimír

9:56
50
178
Hrubý Tomáš

5:18
45
102
Mrázek Karel

3:27
40
119
Číp Miroslav

9:13
20
155
Dušek Petr

9:48
45
163
Novotný Radek

6:15
50
151
557 312 187,5 495,5 551,5 349,5
1000 560,14 336,62 889,59 990,13 627,47

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koros Bedřich

9:59
0
205
Hanč Petr

9:42
30
192
Kubica Jan

9:55
45
155
Chalupník Milan

5:43
40
118
Tomiška Leoš

9:54
45
242
Plichta Vladislav

9:40
30
145
484 516 562,5 324 413 537,5
860,44 917,33 1000 576 734,22 955,56

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Veselovský Jiří

6:46
45
158
-- Krajčovič Ivan

9:57
45
202
-- Kotula Miroslav

9:55
50
176
Rada Rudolf

6:2
0
141
372 -- 536 -- 557 291,5
667,86 -- 962,3 -- 1000 523,34

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koros Bedřich

7:27
50
193
Chalupník Milan

9:56
45
191
Plichta Vladislav

8:28
40
180
Číp Miroslav

8:7
15
235
Dušek Petr

9:54
50
176
Hanč Petr

9:20
35
206
400,5 545,5 458 297 556 477
720,32 981,12 823,74 534,17 1000 857,91

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Rada Rudolf

6:30
0
90
Veselovský Jiří

9:56
50
181
Kubica Jan

9:55
50
132
Tomiška Leoš

9:10
35
130
Kotula Miroslav

9:55
35
164
Hrubý Tomáš

9:56
50
163
345 555,5 579 520 548 564,5
595,85 959,41 1000 898,1 946,46 974,96

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

9:57
50
190
Mrázek Karel

5:17
0
127
-- Krajčovič Ivan

9:56
45
186
-- Čermák Vladimír

5:29
0
164
552 253,5 -- 548 -- 247
1000 459,24 -- 992,75 -- 447,46

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Plichta Vladislav

4:23
5
122
Koros Bedřich

8:42
35
189
Dušek Petr

9:55
45
150
Rada Rudolf

6:47
20
89
Veselovský Jiří

5:4
50
124
Tomiška Leoš

2:59
40
148
207 462,5 565 382,5 292 145
366,37 818,58 1000 676,99 516,81 256,64

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hrubý Tomáš

6:7
0
173
Chalupník Milan

9:55
50
210
-- Krajčovič Ivan

8:2
50
201
Mrázek Karel

4:36
0
135
Hanč Petr

9:54
45
233
280,5 515 -- 429 208,5 440
544,66 1000 -- 833,01 404,85 854,37

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kotula Miroslav

9:51
45
205
-- Novotný Radek

5:20
30
159
Číp Miroslav

4:57
0
210
Kubica Jan

9:45
45
98
Čermák Vladimír

5:56
0
210
521 -- 270,5 167 581 226
896,73 -- 465,58 287,44 1000 388,98

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Krajčovič Ivan

9:59
0
168
Dušek Petr

9:58
50
168
Plichta Vladislav

9:48
0
216
Mrázek Karel

6:18
0
152
Rada Rudolf

5:20
0
112
Hanč Petr

8:10
0
135
515 564 440 302 264 422,5
913,12 1000 780,14 535,46 468,09 749,11

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koros Bedřich

6:5
10
175
-- Číp Miroslav

6:13
35
176
Tomiška Leoš

6:3
45
184
Kubica Jan

4:54
45
163
Veselovský Jiří

4:9
35
156
287,5 -- 320 316 257,5 206
898,44 -- 1000 987,5 804,69 643,75

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Čermák Vladimír

9:58
35
230
Kotula Miroslav

9:56
45
195
Novotný Radek

9:59
45
230
-- Chalupník Milan

9:57
45
168
Hrubý Tomáš

9:58
45
176
443 543,5 454 -- 558 555
793,91 974,01 813,62 -- 1000 994,62

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3990,13 600,35
6:32 / 50 / 190
990,13
9:48 / 45 / 163
1000
9:54 / 50 / 176
1000
9:55 / 45 / 150
1000
9:58 / 50 / 168
0
2* Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 997,74 3981,12 1000
9:54 / 50 / 176
576
5:43 / 40 / 118
981,12
9:56 / 45 / 191
1000
9:55 / 50 / 210
1000
9:57 / 45 / 168
0
3* Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 964,93 3850,18 982,01
9:51 / 45 / 180
962,3
9:57 / 45 / 202
992,75
9:56 / 45 / 186
833,01
8:2 / 50 / 201
913,12
9:59 / 0 / 168
0
4* Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 956,66 3817,2 426,26
4:24 / 50 / 154
1000
9:55 / 50 / 176
946,46
9:55 / 35 / 164
896,73
9:51 / 45 / 205
974,01
9:56 / 45 / 195
0
5* Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 953,53 3804,69 609,71
5:59 / 35 / 110
1000
9:55 / 45 / 155
1000
9:55 / 50 / 132
1000
9:45 / 45 / 98
804,69
4:54 / 45 / 163
0
6* Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 862,4 3441,09 1000
9:53 / 50 / 130
627,47
6:15 / 50 / 151
1000
9:57 / 50 / 190
465,58
5:20 / 30 / 159
813,62
9:59 / 45 / 230
0
7 Hanč Petr CZE-304-004 2,4 GHz 0 0 CZE 846,77 3378,72 195,5
4:38 / 25 / 230
917,33
9:42 / 30 / 192
857,91
9:20 / 35 / 206
854,37
9:54 / 45 / 233
749,11
8:10 / 0 / 135
0
8 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 826,48 3297,78 667,27
6:46 / 45 / 160
860,44
9:59 / 0 / 205
720,32
7:27 / 50 / 193
818,58
8:42 / 35 / 189
898,44
6:5 / 10 / 175
0
9 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 812,35 3241,37 1000
9:35 / 35 / 203
1000
9:56 / 50 / 178
447,46
5:29 / 0 / 164
388,98
5:56 / 0 / 210
793,91
9:58 / 35 / 230
0
10 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 795,82 3175,43 645,71
5:48 / 50 / 149
560,14
5:18 / 45 / 102
974,96
9:56 / 50 / 163
544,66
6:7 / 0 / 173
994,62
9:58 / 45 / 176
0
11 Plichta Vladislav CZE-335-336 2,4 GHz 0 0 782,51 3122,31 562,87
5:55 / 30 / 201
955,56
9:40 / 30 / 145
823,74
8:28 / 40 / 180
366,37
4:23 / 5 / 122
780,14
9:48 / 0 / 216
0
12 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 769,74 3071,38 451,56
6:28 / 45 / 224
734,22
9:54 / 45 / 242
898,1
9:10 / 35 / 130
256,64
2:59 / 40 / 148
987,5
6:3 / 45 / 184
0
13 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 765,26 3053,5 629,74
5:52 / 45 / 163
889,59
9:13 / 20 / 155
534,17
8:7 / 15 / 235
287,44
4:57 / 0 / 210
1000
6:13 / 35 / 176
0
14 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 698,68 2787,83 291,52
4:12 / 0 / 167
667,86
6:46 / 45 / 158
959,41
9:56 / 50 / 181
516,81
5:4 / 50 / 124
643,75
4:9 / 35 / 156
0
15 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 567,47 2264,27 457,73
4:38 / 50 / 147
523,34
6:2 / 0 / 141
595,85
6:30 / 0 / 90
676,99
6:47 / 20 / 89
468,09
5:20 / 0 / 112
0
16 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 523,84 2090,17 690,62
6:17 / 40 / 142
336,62
3:27 / 40 / 119
459,24
5:17 / 0 / 127
404,85
4:36 / 0 / 135
535,46
6:18 / 0 / 152
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

M6:S50
L45
(H180)
Chalupník Milan

M9:S19
L50
(H157)
Krajčovič Ivan

M6:S26
L0
(H154)
Kotula Miroslav

M9:S34
L40
(H224)
Kubica Jan

M11:S20
L45
(H168)
Novotný Radek

M8:S49
L0
(H241)
365 530,5 309 442 641 306
569,42 827,61 482,06 689,55 1000 477,38

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

M8:S55
L40
(H229)
Dušek Petr

M13:S24
L50
(H223)
Chalupník Milan

M14:S55
L45
(H200)
Krajčovič Ivan

M3:S45
L50
(H136)
Kotula Miroslav

M8:S12
L35
(H229)
Kubica Jan

M14:S57
L40
(H190)
388 685 840 207 340 842
460,81 813,54 997,62 245,84 403,8 1000

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2000 1000
11:20 / 45 / 168
1000
14:57 / 40 / 190
0 5* Kubica Jan 953,53 3804,69 609,71
5:59 / 35 / 110
1000
9:55 / 45 / 155
1000
9:55 / 50 / 132
1000
9:45 / 45 / 98
804,69
4:54 / 45 / 163
0
2 912,62 1825,23 827,61
9:19 / 50 / 157
997,62
14:55 / 45 / 200
0 2* Chalupník Milan 997,74 3981,12 1000
9:54 / 50 / 176
576
5:43 / 40 / 118
981,12
9:56 / 45 / 191
1000
9:55 / 50 / 210
1000
9:57 / 45 / 168
0
3 691,48 1382,96 569,42
6:50 / 45 / 180
813,54
13:24 / 50 / 223
0 1* Dušek Petr 1000 3990,13 600,35
6:32 / 50 / 190
990,13
9:48 / 45 / 163
1000
9:54 / 50 / 176
1000
9:55 / 45 / 150
1000
9:58 / 50 / 168
0
4 546,67 1093,35 689,55
9:34 / 40 / 224
403,8
8:12 / 35 / 229
0 4* Kotula Miroslav 956,66 3817,2 426,26
4:24 / 50 / 154
1000
9:55 / 50 / 176
946,46
9:55 / 35 / 164
896,73
9:51 / 45 / 205
974,01
9:56 / 45 / 195
0
5 469,1 938,19 477,38
8:49 / 0 / 241
460,81
8:55 / 40 / 229
0 6* Novotný Radek 862,4 3441,09 1000
9:53 / 50 / 130
627,47
6:15 / 50 / 151
1000
9:57 / 50 / 190
465,58
5:20 / 30 / 159
813,62
9:59 / 45 / 230
0
6 363,95 727,9 482,06
6:26 / 0 / 154
245,84
3:45 / 50 / 136
0 3* Krajčovič Ivan 964,93 3850,18 982,01
9:51 / 45 / 180
962,3
9:57 / 45 / 202
992,75
9:56 / 45 / 186
833,01
8:2 / 50 / 201
913,12
9:59 / 0 / 168
0
-- -- 7 Hanč Petr 846,77 3378,72 195,5
4:38 / 25 / 230
917,33
9:42 / 30 / 192
857,91
9:20 / 35 / 206
854,37
9:54 / 45 / 233
749,11
8:10 / 0 / 135
0
-- -- 8 Koros Bedřich 826,48 3297,78 667,27
6:46 / 45 / 160
860,44
9:59 / 0 / 205
720,32
7:27 / 50 / 193
818,58
8:42 / 35 / 189
898,44
6:5 / 10 / 175
0
-- -- 9 Čermák Vladimír 812,35 3241,37 1000
9:35 / 35 / 203
1000
9:56 / 50 / 178
447,46
5:29 / 0 / 164
388,98
5:56 / 0 / 210
793,91
9:58 / 35 / 230
0
-- -- 10 Hrubý Tomáš 795,82 3175,43 645,71
5:48 / 50 / 149
560,14
5:18 / 45 / 102
974,96
9:56 / 50 / 163
544,66
6:7 / 0 / 173
994,62
9:58 / 45 / 176
0
-- -- 11 Plichta Vladislav 782,51 3122,31 562,87
5:55 / 30 / 201
955,56
9:40 / 30 / 145
823,74
8:28 / 40 / 180
366,37
4:23 / 5 / 122
780,14
9:48 / 0 / 216
0
-- -- 12 Tomiška Leoš 769,74 3071,38 451,56
6:28 / 45 / 224
734,22
9:54 / 45 / 242
898,1
9:10 / 35 / 130
256,64
2:59 / 40 / 148
987,5
6:3 / 45 / 184
0
-- -- 13 Číp Miroslav 765,26 3053,5 629,74
5:52 / 45 / 163
889,59
9:13 / 20 / 155
534,17
8:7 / 15 / 235
287,44
4:57 / 0 / 210
1000
6:13 / 35 / 176
0
-- -- 14 Veselovský Jiří 698,68 2787,83 291,52
4:12 / 0 / 167
667,86
6:46 / 45 / 158
959,41
9:56 / 50 / 181
516,81
5:4 / 50 / 124
643,75
4:9 / 35 / 156
0
-- -- 15 Rada Rudolf 567,47 2264,27 457,73
4:38 / 50 / 147
523,34
6:2 / 0 / 141
595,85
6:30 / 0 / 90
676,99
6:47 / 20 / 89
468,09
5:20 / 0 / 112
0
-- -- 16 Mrázek Karel 523,84 2090,17 690,62
6:17 / 40 / 142
336,62
3:27 / 40 / 119
459,24
5:17 / 0 / 127
404,85
4:36 / 0 / 135
535,46
6:18 / 0 / 152
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :625
Datum konání :5.7.2014
Kategorie :F5J
Místo konání :Horní Branná-Brabenec
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Horní Branná
Ředitel soutěže :Jaroslav Lhota
Hlavní rozhodčí :Jaroslav Lhota
Počasí :polojasno 1-4m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Kubica Jan CZE-395-033 609,71
5:59 / 35 / 110
1000
9:55 / 45 / 155
1000
9:55 / 50 / 132
1000
9:45 / 45 / 98
804,69
4:54 / 45 / 163
3804,69 953,53
2* Chalupník Milan CZE-442-036 1000
9:54 / 50 / 176
576
5:43 / 40 / 118
981,12
9:56 / 45 / 191
1000
9:55 / 50 / 210
1000
9:57 / 45 / 168
3981,12 997,74
3* Dušek Petr CZE-232-003 600,35
6:32 / 50 / 190
990,13
9:48 / 45 / 163
1000
9:54 / 50 / 176
1000
9:55 / 45 / 150
1000
9:58 / 50 / 168
3990,13 1000
4* Kotula Miroslav CZE-331-011 426,26
4:24 / 50 / 154
1000
9:55 / 50 / 176
946,46
9:55 / 35 / 164
896,73
9:51 / 45 / 205
974,01
9:56 / 45 / 195
3817,2 956,66
5* Novotný Radek CZE-008-013 1000
9:53 / 50 / 130
627,47
6:15 / 50 / 151
1000
9:57 / 50 / 190
465,58
5:20 / 30 / 159
813,62
9:59 / 45 / 230
3441,09 862,4
6* Krajčovič Ivan CZE-069-013 982,01
9:51 / 45 / 180
962,3
9:57 / 45 / 202
992,75
9:56 / 45 / 186
833,01
8:2 / 50 / 201
913,12
9:59 / 0 / 168
3850,18 964,93
7 Hanč Petr CZE-304-004 195,5
4:38 / 25 / 230
917,33
9:42 / 30 / 192
857,91
9:20 / 35 / 206
854,37
9:54 / 45 / 233
749,11
8:10 / 0 / 135
3378,72 846,77
8 Koros Bedřich CZE-058-102 667,27
6:46 / 45 / 160
860,44
9:59 / 0 / 205
720,32
7:27 / 50 / 193
818,58
8:42 / 35 / 189
898,44
6:5 / 10 / 175
3297,78 826,48
9 Čermák Vladimír CZE-210-003 1000
9:35 / 35 / 203
1000
9:56 / 50 / 178
447,46
5:29 / 0 / 164
388,98
5:56 / 0 / 210
793,91
9:58 / 35 / 230
3241,37 812,35
10 Hrubý Tomáš CZE-213-039 645,71
5:48 / 50 / 149
560,14
5:18 / 45 / 102
974,96
9:56 / 50 / 163
544,66
6:7 / 0 / 173
994,62
9:58 / 45 / 176
3175,43 795,82
11 Plichta Vladislav CZE-335-336 562,87
5:55 / 30 / 201
955,56
9:40 / 30 / 145
823,74
8:28 / 40 / 180
366,37
4:23 / 5 / 122
780,14
9:48 / 0 / 216
3122,31 782,51
12 Tomiška Leoš CZE-232-018 451,56
6:28 / 45 / 224
734,22
9:54 / 45 / 242
898,1
9:10 / 35 / 130
256,64
2:59 / 40 / 148
987,5
6:3 / 45 / 184
3071,38 769,74
13 Číp Miroslav CZE-232-045 629,74
5:52 / 45 / 163
889,59
9:13 / 20 / 155
534,17
8:7 / 15 / 235
287,44
4:57 / 0 / 210
1000
6:13 / 35 / 176
3053,5 765,26
14 Veselovský Jiří CZE-213-020 291,52
4:12 / 0 / 167
667,86
6:46 / 45 / 158
959,41
9:56 / 50 / 181
516,81
5:4 / 50 / 124
643,75
4:9 / 35 / 156
2787,83 698,68
15 Rada Rudolf CZE-071-011 457,73
4:38 / 50 / 147
523,34
6:2 / 0 / 141
595,85
6:30 / 0 / 90
676,99
6:47 / 20 / 89
468,09
5:20 / 0 / 112
2264,27 567,47
16 Mrázek Karel CZE-264-027 690,62
6:17 / 40 / 142
336,62
3:27 / 40 / 119
459,24
5:17 / 0 / 127
404,85
4:36 / 0 / 135
535,46
6:18 / 0 / 152
2090,17 523,84

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 16 Čermák Vladimír, Číp Miroslav, Dušek Petr, Hanč Petr, Hrubý Tomáš, Chalupník Milan, Koros Bedřich, Kotula Miroslav, Krajčovič Ivan, Kubica Jan, Novotný Radek, Rada Rudolf, Tomiška Leoš, Veselovský Jiří, Mrázek Karel, Plichta Vladislav, 59670,81 3729,43

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Dušek Petr 7 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 335 47,86
Chalupník Milan 7 50 , 40 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 325 46,43
Kubica Jan 7 35 , 45 , 50 , 45 , 45 , 45 , 40 305 43,57
Kotula Miroslav 7 50 , 50 , 35 , 45 , 45 , 40 , 35 300 42,86
Tomiška Leoš 5 45 , 45 , 35 , 40 , 45 210 42
Hrubý Tomáš 5 50 , 45 , 50 , 0 , 45 190 38
Novotný Radek 7 50 , 50 , 50 , 30 , 45 , 0 , 40 265 37,86
Veselovský Jiří 5 0 , 45 , 50 , 50 , 35 180 36
Krajčovič Ivan 7 45 , 45 , 45 , 50 , 0 , 0 , 50 235 33,57
Koros Bedřich 5 45 , 0 , 50 , 35 , 10 140 28
Hanč Petr 5 25 , 30 , 35 , 45 , 0 135 27
Čermák Vladimír 5 35 , 50 , 0 , 0 , 35 120 24
Číp Miroslav 5 45 , 20 , 15 , 0 , 35 115 23
Plichta Vladislav 5 30 , 30 , 40 , 5 , 0 105 21
Mrázek Karel 5 40 , 40 , 0 , 0 , 0 80 16
Rada Rudolf 5 50 , 0 , 0 , 20 , 0 70 14

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Krajčovič Ivan 5 9:51, 9:57, 9:56, 8:2, 9:59, 2865 9:33
Dušek Petr 5 6:32, 9:48, 9:54, 9:55, 9:58, 2767 9:13,4
Chalupník Milan 5 9:54, 5:43, 9:56, 9:55, 9:57, 2725 9:5
Kotula Miroslav 5 4:24, 9:55, 9:55, 9:51, 9:56, 2641 8:48,2
Hanč Petr 5 4:38, 9:42, 9:20, 9:54, 8:10, 2504 8:20,8
Novotný Radek 5 9:53, 6:15, 9:57, 5:20, 9:59, 2484 8:16,8
Čermák Vladimír 5 9:35, 9:56, 5:29, 5:56, 9:58, 2454 8:10,8
Kubica Jan 5 5:59, 9:55, 9:55, 9:45, 4:54, 2428 8:5,60000000000002
Koros Bedřich 5 6:46, 9:59, 7:27, 8:42, 6:5, 2339 7:47,8
Plichta Vladislav 5 5:55, 9:40, 8:28, 4:23, 9:48, 2294 7:38,8
Hrubý Tomáš 5 5:48, 5:18, 9:56, 6:7, 9:58, 2227 7:25,4
Tomiška Leoš 5 6:28, 9:54, 9:10, 2:59, 6:3, 2074 6:54,8
Číp Miroslav 5 5:52, 9:13, 8:7, 4:57, 6:13, 2062 6:52,4
Veselovský Jiří 5 4:12, 6:46, 9:56, 5:4, 4:9, 1807 6:1,39999999999998
Rada Rudolf 5 4:38, 6:2, 6:30, 6:47, 5:20, 1757 5:51,4
Mrázek Karel 5 6:17, 3:27, 5:17, 4:36, 6:18, 1555 5:11

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Rada Rudolf 5 147, 141, 90, 89, 112, 579 115,8
Mrázek Karel 5 142, 119, 127, 135, 152, 675 135
Kubica Jan 7 110, 155, 132, 98, 163, 168, 190, 1016 145,14
Hrubý Tomáš 5 149, 102, 163, 173, 176, 763 152,6
Veselovský Jiří 5 167, 158, 181, 124, 156, 786 157,2
Plichta Vladislav 5 201, 145, 180, 122, 216, 864 172,8
Chalupník Milan 7 176, 118, 191, 210, 168, 157, 200, 1220 174,29
Krajčovič Ivan 7 180, 202, 186, 201, 168, 154, 136, 1227 175,29
Dušek Petr 7 190, 163, 176, 150, 168, 180, 223, 1250 178,57
Koros Bedřich 5 160, 205, 193, 189, 175, 922 184,4
Tomiška Leoš 5 224, 242, 130, 148, 184, 928 185,6
Číp Miroslav 5 163, 155, 235, 210, 176, 939 187,8
Novotný Radek 7 130, 151, 190, 159, 230, 241, 229, 1330 190
Kotula Miroslav 7 154, 176, 164, 205, 195, 224, 229, 1347 192,43
Čermák Vladimír 5 203, 178, 164, 210, 230, 985 197
Hanč Petr 5 230, 192, 206, 233, 135, 996 199,2

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Kubica Jan 5:34,57 145,14 8:5,60000000000002 179,33
Krajčovič Ivan 5:26,89 175,29 9:33 183,55
Chalupník Milan 5:12,7 174,29 9:5 191,88
Dušek Petr 5:9,9 178,57 9:13,4 193,61
Rada Rudolf 5:3,45 115,8 5:51,4 197,72
Hrubý Tomáš 4:51,87 152,6 7:25,4 205,57
Kotula Miroslav 4:34,49 192,43 8:48,2 218,59
Plichta Vladislav 4:25,51 172,8 7:38,8 225,98
Novotný Radek 4:21,47 190 8:16,8 229,47
Koros Bedřich 4:13,69 184,4 7:47,8 236,51
Hanč Petr 4:11,41 199,2 8:20,8 238,66
Čermák Vladimír 4:9,14 197 8:10,8 240,83
Mrázek Karel 3:50,37 135 5:11 260,45
Veselovský Jiří 3:49,9 157,2 6:1,39999999999998 260,99
Tomiška Leoš 3:43,49 185,6 6:54,8 268,47
Číp Miroslav 3:39,6 187,8 6:52,4 273,23

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz