Kompletní přehled ze soutěže : RCEV 648 - Polanka nad Odrou 27.8.2016 - 28.8.2016 21:07:13

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Kuráň Petr   CZE  CZE-96-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Šnyrych Petr   CZE  CZE-114-4  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kovařík Pavel   CZE  CZE-537-03  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Honěk Jan   CZE  CZE-537-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Slezák Petr
Barč Radim
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Matula František
Matula Ondra
Koláska Petr
Novotný Radek
Kuráň Petr
Šnyrych Petr
Kovařík Pavel
Honěk Jan
Kremer Jiří
Holešínský František
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
-
Skupina 2 Koláska Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
-
Skupina 2 Matula Ondra
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Koláska Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný Radek
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kremer Jiří
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Koláska Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
-
Skupina 2 Honěk Jan
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kremer Jiří
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Slezák Petr
Barč Radim
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Matula František
Matula Ondra
Koláska Petr
Novotný Radek
Kuráň Petr
Šnyrych Petr
Kovařík Pavel
Honěk Jan
Kremer Jiří
Holešínský František
Slezák Petr X 1 2 1 3 1 3 2 1 2 1 1 1 3 2
Barč Radim 1 X 2 2 1 3 2 2 2 2 1 3 1 1 1
Kičmer Kamil 2 2 X 3 1 2 1 1 4 1 2 1 1 1 2
Prašivka Miroslav 1 2 3 X 1 1 1 1 3 2 2 1 3 2 1
Vohralík Martin 3 1 1 1 X 0 1 2 1 3 4 1 2 1 3
Matula František 1 3 2 1 0 X 2 3 2 1 1 4 1 1 2
Matula Ondra 3 2 1 1 1 2 X 1 0 3 2 2 1 4 1
Koláska Petr 2 2 1 1 2 3 1 X 1 0 0 5 3 2 1
Novotný Radek 1 2 4 3 1 2 0 1 X 1 2 1 2 1 3
Kuráň Petr 2 2 1 2 3 1 3 0 1 X 5 0 1 2 1
Šnyrych Petr 1 1 2 2 4 1 2 0 2 5 X 0 1 1 2
Kovařík Pavel 1 3 1 1 1 4 2 5 1 0 0 X 2 1 2
Honěk Jan 1 1 1 3 2 1 1 3 2 1 1 2 X 3 2
Kremer Jiří 3 1 1 2 1 1 4 2 1 2 1 1 3 X 1
Holešínský František 2 1 2 1 3 2 1 1 3 1 2 2 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

9:55
50
177
Prašivka Miroslav

7:44
45
159
Kuráň Petr

7:11
45
176
Šnyrych Petr

6:38
5
132
Vohralík Martin

6:33
45
173
--
656,5 529,5 488 437 451,5 --
1000 806,55 743,34 665,65 687,74 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kovařík Pavel

9:57
0
212
Koláska Petr

8:33
50
139
Matula Ondra

9:59
0
173
Honěk Jan

7:47
45
222
Kremer Jiří

9:21
30
200
--
561 593,5 612,5 446 591 --
915,92 968,98 1000 728,16 964,9 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

7:54
45
182
Novotný Radek

9:57
50
139
Matula František

6:42
0
187
Slezák Petr

9:56
50
171
Holešínský František

9:48
20
217
--
528 677,5 408,5 660,5 557 --
779,34 1000 602,95 974,91 822,14 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

9:55
45
160
Prašivka Miroslav

9:58
45
186
Honěk Jan

9:55
0
178
Kičmer Kamil

4:28
40
155
Novotný Radek

6:5
0
88
--
660 650 606 330,5 421 --
1000 984,85 918,18 500,76 637,88 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koláska Petr

9:54
45
94
Slezák Petr

9:56
45
146
Holešínský František

7:3
40
215
Vohralík Martin

2:17
40
108
Kovařík Pavel

5:36
0
155
--
692 668 418 223 358,5 --
1000 965,32 604,05 322,25 518,06 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šnyrych Petr

7:10
50
149
Kremer Jiří

6:18
0
184
Kuráň Petr

5:15
35
161
Matula Ondra

5:1
45
114
Matula František

4:37
50
168
--
505,5 386 369,5 389 343 --
1000 763,6 730,96 769,54 678,54 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šnyrych Petr

6:8
0
89
Kičmer Kamil

9:55
40
133
Novotný Radek

0:0
0
0
Vohralík Martin

6:47
50
170
Holešínský František

7:25
0
153
--
423,5 668,5 0 472 468,5 --
633,51 1000 0 706,06 700,82 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula Ondra

6:3
50
115
Kremer Jiří

6:55
35
153
Kuráň Petr

6:22
0
181
Barč Radim

9:55
45
159
Slezák Petr

6:29
45
133
--
455,5 473,5 391,5 660,5 467,5 --
689,63 716,88 592,73 1000 707,8 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

7:2
50
181
Kovařík Pavel

4:22
15
175
Honěk Jan

4:3
30
169
Matula František

7:24
0
170
Koláska Petr

5:54
0
184
--
481,5 289,5 288,5 459 362 --
1000 601,25 599,17 953,27 751,82 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šnyrych Petr

7:12
20
137
Matula Ondra

5:17
0
169
Kuráň Petr

6:12
40
181
Vohralík Martin

6:5
45
177
Slezák Petr

6:17
0
187
--
483,5 332,5 421,5 421,5 383,5 --
1000 687,69 871,77 871,77 793,17 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koláska Petr

5:6
0
216
Matula František

5:22
0
170
Kovařík Pavel

3:54
10
155
Kičmer Kamil

4:37
5
197
Barč Radim

4:57
45
196
--
258 337 266,5 283,5 344 --
750 979,65 774,71 824,13 1000 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

9:56
40
160
Kremer Jiří

9:38
0
236
Honěk Jan

9:34
5
183
Holešínský František

6:13
0
154
Prašivka Miroslav

9:52
20
197
--
656 470 587,5 396 613,5 --
1000 716,46 895,58 603,66 935,21 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

6:11
45
180
Matula Ondra

4:47
50
141
Holešínský František

4:38
40
166
Matula František

6:5
45
154
Kovařík Pavel

4:32
0
162
--
426 366,5 335 433 291 --
983,83 846,42 773,67 1000 672,06 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kičmer Kamil

5:29
35
170
Kuráň Petr

4:31
35
171
Šnyrych Petr

5:34
50
153
Novotný Radek

4:29
50
149
Prašivka Miroslav

4:1
35
155
--
379 320,5 407,5 344,5 298,5 --
930,06 786,5 1000 845,4 732,52 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kremer Jiří

5:5
50
188
Koláska Petr

8:28
50
225
Vohralík Martin

3:15
35
197
Honěk Jan

4:55
0
200
Slezák Petr

5:21
50
195
--
361 483 231,5 295 373,5 --
747,41 1000 479,3 610,77 773,29 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koláska Petr

9:33
45
208
Matula František

9:50
35
189
Kovařík Pavel

6:25
0
200
Barč Radim

7:18
45
137
Novotný Radek

7:11
40
144
--
594 630,5 385 514,5 499 --
942,11 1000 610,63 816,02 791,44 --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Honěk Jan

8:58
20
213
Kuráň Petr

5:15
50
153
Holešínský František

7:19
15
208
Šnyrych Petr

9:25
50
193
Vohralík Martin

6:59
50
172
--
519 388,5 430 618,5 483 --
839,13 628,13 695,23 1000 780,92 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kremer Jiří

8:34
40
176
Kičmer Kamil

8:10
45
196
Slezák Petr

9:30
30
209
Matula Ondra

7:36
0
137
Prašivka Miroslav

4:16
35
126
--
566 537 573 487,5 328 --
987,78 937,17 1000 850,79 572,43 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4983,83 1000
9:55 / 50 / 177
1000
9:55 / 45 / 160
1000
9:55 / 45 / 159
1000
4:57 / 45 / 196
983,83
6:11 / 45 / 180
816,02
7:18 / 45 / 137
0
2 Šnyrych Petr CZE-114-4 2,4 GHz 0 0 CZE 936,16 4665,65 665,65
6:38 / 5 / 132
1000
7:10 / 50 / 149
633,51
6:8 / 0 / 89
1000
7:12 / 20 / 137
1000
5:34 / 50 / 153
1000
9:25 / 50 / 193
0
3 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 935,61 4662,91 968,98
8:33 / 50 / 139
1000
9:54 / 45 / 94
751,82
5:54 / 0 / 184
750
5:6 / 0 / 216
1000
8:28 / 50 / 225
942,11
9:33 / 45 / 208
0
4 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 925,28 4611,46 602,95
6:42 / 0 / 187
678,54
4:37 / 50 / 168
953,27
7:24 / 0 / 170
979,65
5:22 / 0 / 170
1000
6:5 / 45 / 154
1000
9:50 / 35 / 189
0
5 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 904,26 4506,69 974,91
9:56 / 50 / 171
965,32
9:56 / 45 / 146
707,8
6:29 / 45 / 133
793,17
6:17 / 0 / 187
773,29
5:21 / 50 / 195
1000
9:30 / 30 / 209
0
6 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 897,04 4470,7 779,34
7:54 / 45 / 182
500,76
4:28 / 40 / 155
1000
9:55 / 40 / 133
824,13
4:37 / 5 / 197
930,06
5:29 / 35 / 170
937,17
8:10 / 45 / 196
0
7 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 894,72 4459,13 806,55
7:44 / 45 / 159
984,85
9:58 / 45 / 186
1000
7:2 / 50 / 181
935,21
9:52 / 20 / 197
732,52
4:1 / 35 / 155
572,43
4:16 / 35 / 126
0
8 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 857,72 4274,72 1000
9:57 / 50 / 139
637,88
6:5 / 0 / 88
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 40 / 160
845,4
4:29 / 50 / 149
791,44
7:11 / 40 / 144
0
9 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 838,83 4180,57 964,9
9:21 / 30 / 200
763,6
6:18 / 0 / 184
716,88
6:55 / 35 / 153
716,46
9:38 / 0 / 236
747,41
5:5 / 50 / 188
987,78
8:34 / 40 / 176
0
10 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 833,97 4156,38 1000
9:59 / 0 / 173
769,54
5:1 / 45 / 114
689,63
6:3 / 50 / 115
687,69
5:17 / 0 / 169
846,42
4:47 / 50 / 141
850,79
7:36 / 0 / 137
0
11 Honěk Jan CZE-537-004 2,4 GHz 0 0 CZE 800,95 3991,82 728,16
7:47 / 45 / 222
918,18
9:55 / 0 / 178
599,17
4:3 / 30 / 169
895,58
9:34 / 5 / 183
610,77
4:55 / 0 / 200
839,13
8:58 / 20 / 213
0
12 Kuráň Petr CZE-96-013 2,4 GHz 0 0 CZE 754,58 3760,7 743,34
7:11 / 45 / 176
730,96
5:15 / 35 / 161
592,73
6:22 / 0 / 181
871,77
6:12 / 40 / 181
786,5
4:31 / 35 / 171
628,13
5:15 / 50 / 153
0
13 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 721,52 3595,91 822,14
9:48 / 20 / 217
604,05
7:3 / 40 / 215
700,82
7:25 / 0 / 153
603,66
6:13 / 0 / 154
773,67
4:38 / 40 / 166
695,23
7:19 / 15 / 208
0
14 Kovařík Pavel CZE-537-03 2,4 GHz 0 0 CZE 717,23 3574,57 915,92
9:57 / 0 / 212
518,06
5:36 / 0 / 155
601,25
4:22 / 15 / 175
774,71
3:54 / 10 / 155
672,06
4:32 / 0 / 162
610,63
6:25 / 0 / 200
0
15 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 707,45 3525,79 687,74
6:33 / 45 / 173
322,25
2:17 / 40 / 108
706,06
6:47 / 50 / 170
871,77
6:5 / 45 / 177
479,3
3:15 / 35 / 197
780,92
6:59 / 50 / 172
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Barč Radim 1000 + 30 = 1030 4983,83 1000
9:55 / 50 / 177
1000
9:55 / 45 / 160
1000
9:55 / 45 / 159
1000
4:57 / 45 / 196
983,83
6:11 / 45 / 180
816,02
7:18 / 45 / 137
0
2* Šnyrych Petr 936,16 + 25 = 961,16 4665,65 665,65
6:38 / 5 / 132
1000
7:10 / 50 / 149
633,51
6:8 / 0 / 89
1000
7:12 / 20 / 137
1000
5:34 / 50 / 153
1000
9:25 / 50 / 193
0
3* Koláska Petr 935,61 + 20 = 955,61 4662,91 968,98
8:33 / 50 / 139
1000
9:54 / 45 / 94
751,82
5:54 / 0 / 184
750
5:6 / 0 / 216
1000
8:28 / 50 / 225
942,11
9:33 / 45 / 208
0
4* Matula František 925,28 + 15 = 940,28 4611,46 602,95
6:42 / 0 / 187
678,54
4:37 / 50 / 168
953,27
7:24 / 0 / 170
979,65
5:22 / 0 / 170
1000
6:5 / 45 / 154
1000
9:50 / 35 / 189
0
5* Slezák Petr 904,26 + 10 = 914,26 4506,69 974,91
9:56 / 50 / 171
965,32
9:56 / 45 / 146
707,8
6:29 / 45 / 133
793,17
6:17 / 0 / 187
773,29
5:21 / 50 / 195
1000
9:30 / 30 / 209
0
6* Kičmer Kamil 897,04 + 5 = 902,04 4470,7 779,34
7:54 / 45 / 182
500,76
4:28 / 40 / 155
1000
9:55 / 40 / 133
824,13
4:37 / 5 / 197
930,06
5:29 / 35 / 170
937,17
8:10 / 45 / 196
0
7 Prašivka Miroslav 894,72 4459,13 806,55
7:44 / 45 / 159
984,85
9:58 / 45 / 186
1000
7:2 / 50 / 181
935,21
9:52 / 20 / 197
732,52
4:1 / 35 / 155
572,43
4:16 / 35 / 126
0
8 Novotný Radek 857,72 4274,72 1000
9:57 / 50 / 139
637,88
6:5 / 0 / 88
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 40 / 160
845,4
4:29 / 50 / 149
791,44
7:11 / 40 / 144
0
9 Kremer Jiří 838,83 4180,57 964,9
9:21 / 30 / 200
763,6
6:18 / 0 / 184
716,88
6:55 / 35 / 153
716,46
9:38 / 0 / 236
747,41
5:5 / 50 / 188
987,78
8:34 / 40 / 176
0
10 Matula Ondra 833,97 4156,38 1000
9:59 / 0 / 173
769,54
5:1 / 45 / 114
689,63
6:3 / 50 / 115
687,69
5:17 / 0 / 169
846,42
4:47 / 50 / 141
850,79
7:36 / 0 / 137
0
11 Honěk Jan 800,95 3991,82 728,16
7:47 / 45 / 222
918,18
9:55 / 0 / 178
599,17
4:3 / 30 / 169
895,58
9:34 / 5 / 183
610,77
4:55 / 0 / 200
839,13
8:58 / 20 / 213
0
12 Kuráň Petr 754,58 3760,7 743,34
7:11 / 45 / 176
730,96
5:15 / 35 / 161
592,73
6:22 / 0 / 181
871,77
6:12 / 40 / 181
786,5
4:31 / 35 / 171
628,13
5:15 / 50 / 153
0
13 Holešínský František 721,52 3595,91 822,14
9:48 / 20 / 217
604,05
7:3 / 40 / 215
700,82
7:25 / 0 / 153
603,66
6:13 / 0 / 154
773,67
4:38 / 40 / 166
695,23
7:19 / 15 / 208
0
14 Kovařík Pavel 717,23 3574,57 915,92
9:57 / 0 / 212
518,06
5:36 / 0 / 155
601,25
4:22 / 15 / 175
774,71
3:54 / 10 / 155
672,06
4:32 / 0 / 162
610,63
6:25 / 0 / 200
0
15 Vohralík Martin 707,45 3525,79 687,74
6:33 / 45 / 173
322,25
2:17 / 40 / 108
706,06
6:47 / 50 / 170
871,77
6:5 / 45 / 177
479,3
3:15 / 35 / 197
780,92
6:59 / 50 / 172
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :648
Datum konání :27.8.2016
Kategorie :RCEV
Místo konání :Polanka nad Odrou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka
Ředitel soutěže :R. Barč
Hlavní rozhodčí :Mirek Stryk
Počasí :Jasno, vítr 6 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Barč Radim CZE-342-001 1000
9:55 / 50 / 177
1000
9:55 / 45 / 160
1000
9:55 / 45 / 159
1000
4:57 / 45 / 196
983,83
6:11 / 45 / 180
816,02
7:18 / 45 / 137
4983,83 1000 + 30 = 1030
2* Šnyrych Petr CZE-114-4 665,65
6:38 / 5 / 132
1000
7:10 / 50 / 149
633,51
6:8 / 0 / 89
1000
7:12 / 20 / 137
1000
5:34 / 50 / 153
1000
9:25 / 50 / 193
4665,65 936 + 25 = 961
3* Koláska Petr CZE-548-003 968,98
8:33 / 50 / 139
1000
9:54 / 45 / 94
751,82
5:54 / 0 / 184
750
5:6 / 0 / 216
1000
8:28 / 50 / 225
942,11
9:33 / 45 / 208
4662,91 935 + 20 = 955
4* Matula František CZE-261-012 602,95
6:42 / 0 / 187
678,54
4:37 / 50 / 168
953,27
7:24 / 0 / 170
979,65
5:22 / 0 / 170
1000
6:5 / 45 / 154
1000
9:50 / 35 / 189
4611,46 925 + 15 = 940
5* Slezák Petr CZE-342-044 974,91
9:56 / 50 / 171
965,32
9:56 / 45 / 146
707,8
6:29 / 45 / 133
793,17
6:17 / 0 / 187
773,29
5:21 / 50 / 195
1000
9:30 / 30 / 209
4506,69 904 + 10 = 914
6* Kičmer Kamil CZE-261-261 779,34
7:54 / 45 / 182
500,76
4:28 / 40 / 155
1000
9:55 / 40 / 133
824,13
4:37 / 5 / 197
930,06
5:29 / 35 / 170
937,17
8:10 / 45 / 196
4470,7 897 + 5 = 902
7 Prašivka Miroslav CZE-261-025 806,55
7:44 / 45 / 159
984,85
9:58 / 45 / 186
1000
7:2 / 50 / 181
935,21
9:52 / 20 / 197
732,52
4:1 / 35 / 155
572,43
4:16 / 35 / 126
4459,13 894,72
8 Novotný Radek CZE-1528 1000
9:57 / 50 / 139
637,88
6:5 / 0 / 88
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 40 / 160
845,4
4:29 / 50 / 149
791,44
7:11 / 40 / 144
4274,72 857,72
9 Kremer Jiří CZE-342-037 964,9
9:21 / 30 / 200
763,6
6:18 / 0 / 184
716,88
6:55 / 35 / 153
716,46
9:38 / 0 / 236
747,41
5:5 / 50 / 188
987,78
8:34 / 40 / 176
4180,57 838,83
10 Matula Ondra CZE-261-242 1000
9:59 / 0 / 173
769,54
5:1 / 45 / 114
689,63
6:3 / 50 / 115
687,69
5:17 / 0 / 169
846,42
4:47 / 50 / 141
850,79
7:36 / 0 / 137
4156,38 833,97
11 Honěk Jan CZE-537-004 728,16
7:47 / 45 / 222
918,18
9:55 / 0 / 178
599,17
4:3 / 30 / 169
895,58
9:34 / 5 / 183
610,77
4:55 / 0 / 200
839,13
8:58 / 20 / 213
3991,82 800,95
12 Kuráň Petr CZE-96-013 743,34
7:11 / 45 / 176
730,96
5:15 / 35 / 161
592,73
6:22 / 0 / 181
871,77
6:12 / 40 / 181
786,5
4:31 / 35 / 171
628,13
5:15 / 50 / 153
3760,7 754,58
13 Holešínský František CZE-261-411 822,14
9:48 / 20 / 217
604,05
7:3 / 40 / 215
700,82
7:25 / 0 / 153
603,66
6:13 / 0 / 154
773,67
4:38 / 40 / 166
695,23
7:19 / 15 / 208
3595,91 721,52
14 Kovařík Pavel CZE-537-03 915,92
9:57 / 0 / 212
518,06
5:36 / 0 / 155
601,25
4:22 / 15 / 175
774,71
3:54 / 10 / 155
672,06
4:32 / 0 / 162
610,63
6:25 / 0 / 200
3574,57 717,23
15 Vohralík Martin CZE-261-358 687,74
6:33 / 45 / 173
322,25
2:17 / 40 / 108
706,06
6:47 / 50 / 170
871,77
6:5 / 45 / 177
479,3
3:15 / 35 / 197
780,92
6:59 / 50 / 172
3525,79 707,45

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 15 Slezák Petr , Barč Radim, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Matula František, Matula Ondra, Koláska Petr, Novotný Radek, Kuráň Petr, Šnyrych Petr, Kovařík Pavel, Honěk Jan, Kremer Jiří, Holešínský František, 72044,32 4802,95

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Barč Radim 6 50 , 45 , 45 , 45 , 45 , 45 275 45,83
Vohralík Martin 6 45 , 40 , 50 , 45 , 35 , 50 265 44,17
Prašivka Miroslav 6 45 , 45 , 50 , 20 , 35 , 35 230 38,33
Slezák Petr 6 50 , 45 , 45 , 0 , 50 , 30 220 36,67
Kičmer Kamil 6 45 , 40 , 40 , 5 , 35 , 45 210 35
Kuráň Petr 6 45 , 35 , 0 , 40 , 35 , 50 205 34,17
Koláska Petr 6 50 , 45 , 0 , 0 , 50 , 45 190 31,67
Novotný Radek 6 50 , 0 , 0 , 40 , 50 , 40 180 30
Šnyrych Petr 6 5 , 50 , 0 , 20 , 50 , 50 175 29,17
Kremer Jiří 6 30 , 0 , 35 , 0 , 50 , 40 155 25,83
Matula Ondra 6 0 , 45 , 50 , 0 , 50 , 0 145 24,17
Matula František 6 0 , 50 , 0 , 0 , 45 , 35 130 21,67
Holešínský František 6 20 , 40 , 0 , 0 , 40 , 15 115 19,17
Honěk Jan 6 45 , 0 , 30 , 5 , 0 , 20 100 16,67
Kovařík Pavel 6 0 , 0 , 15 , 10 , 0 , 0 25 4,17

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Barč Radim 6 9:55,00, 9:55,00, 9:55,00, 4:57,00, 6:11,00, 7:18,00, 2891 8:1,82999999999998
Slezák Petr 6 9:56,00, 9:56,00, 6:29,00, 6:17,00, 5:21,00, 9:30,00, 2849 7:54,83
Koláska Petr 6 8:33,00, 9:54,00, 5:54,00, 5:6,00, 8:28,00, 9:33,00, 2848 7:54,67
Kremer Jiří 6 9:21,00, 6:18,00, 6:55,00, 9:38,00, 5:5,00, 8:34,00, 2751 7:38,5
Honěk Jan 6 7:47,00, 9:55,00, 4:3,00, 9:34,00, 4:55,00, 8:58,00, 2712 7:32
Prašivka Miroslav 6 7:44,00, 9:58,00, 7:2,00, 9:52,00, 4:1,00, 4:16,00, 2573 7:8,82999999999998
Holešínský František 6 9:48,00, 7:3,00, 7:25,00, 6:13,00, 4:38,00, 7:19,00, 2546 7:4,32999999999998
Šnyrych Petr 6 6:38,00, 7:10,00, 6:8,00, 7:12,00, 5:34,00, 9:25,00, 2527 7:1,17000000000002
Kičmer Kamil 6 7:54,00, 4:28,00, 9:55,00, 4:37,00, 5:29,00, 8:10,00, 2433 6:45,5
Matula František 6 6:42,00, 4:37,00, 7:24,00, 5:22,00, 6:5,00, 9:50,00, 2400 6:40
Matula Ondra 6 9:59,00, 5:1,00, 6:3,00, 5:17,00, 4:47,00, 7:36,00, 2323 6:27,17
Novotný Radek 6 9:57,00, 6:5,00, 0:0,00, 9:56,00, 4:29,00, 7:11,00, 2258 6:16,33
Kovařík Pavel 6 9:57,00, 5:36,00, 4:22,00, 3:54,00, 4:32,00, 6:25,00, 2086 5:47,67
Kuráň Petr 6 7:11,00, 5:15,00, 6:22,00, 6:12,00, 4:31,00, 5:15,00, 2086 5:47,67
Vohralík Martin 6 6:33,00, 2:17,00, 6:47,00, 6:5,00, 3:15,00, 6:59,00, 1916 5:19,33

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Novotný Radek 5 139, 88, 0, 160, 149, 144, 680 136
Matula Ondra 6 173, 114, 115, 169, 141, 137, 849 141,5
Šnyrych Petr 6 132, 149, 89, 137, 153, 193, 853 142,17
Vohralík Martin 6 173, 108, 170, 177, 197, 172, 997 166,17
Prašivka Miroslav 6 159, 186, 181, 197, 155, 126, 1004 167,33
Barč Radim 6 177, 160, 159, 196, 180, 137, 1009 168,17
Kuráň Petr 6 176, 161, 181, 181, 171, 153, 1023 170,5
Kičmer Kamil 6 182, 155, 133, 197, 170, 196, 1033 172,17
Matula František 6 187, 168, 170, 170, 154, 189, 1038 173
Slezák Petr 6 171, 146, 133, 187, 195, 209, 1041 173,5
Kovařík Pavel 6 212, 155, 175, 155, 162, 200, 1059 176,5
Koláska Petr 6 139, 94, 184, 216, 225, 208, 1066 177,67
Holešínský František 6 217, 215, 153, 154, 166, 208, 1113 185,5
Kremer Jiří 6 200, 184, 153, 236, 188, 176, 1137 189,5
Honěk Jan 6 222, 178, 169, 183, 200, 213, 1165 194,17

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Šnyrych Petr 4:56,25 142,17 7:1,17000000000002 202,54
Barč Radim 4:46,52 168,17 8:1,82999999999998 209,41
Novotný Radek 4:36,72 136 6:16,33 216,83
Slezák Petr 4:33,68 173,5 7:54,83 219,23
Matula Ondra 4:33,62 141,5 6:27,17 219,29
Koláska Petr 4:27,17 177,67 7:54,67 224,58
Prašivka Miroslav 4:16,27 167,33 7:8,82999999999998 234,12
Kremer Jiří 4:1,95 189,5 7:38,5 247,98
Kičmer Kamil 3:55,53 172,17 6:45,5 254,75
Honěk Jan 3:52,79 194,17 7:32 257,75
Matula František 3:51,21 173 6:40 259,5
Holešínský František 3:48,75 185,5 7:4,32999999999998 262,29
Kuráň Petr 3:23,91 170,5 5:47,67 294,25
Kovařík Pavel 3:16,98 176,5 5:47,67 304,6
Vohralík Martin 3:12,18 166,17 5:19,33 312,22

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz