Kompletní přehled ze soutěže : RCEV Chomutov 14-7-2018 - 20.8.2018 2:02:24

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Horejsi Ivan   CZE  CZE-171-19  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Veselý Jiří   CZE  CZE-523-5  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
5 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Mihulka Jiří   CZE  CZE-1661  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Jiří Holub   CZE  CZE-280-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Vavřinec Václav   CZE  CZE-211-048  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Tůma Jiří   CZE  CZE-1089  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-18  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kubica Jan   CZE  CZE-232-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 rezerva   CZE  CZE-xxxx  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Horejsi Ivan
Veselý Jiří
Novotný Radek
Novotný René
Mrázek Karel
Mihulka Jiří
Jiří Holub
Vavřinec Václav
Tůma Jiří
Žampach Roman
Koros Bedřich
Tomiska Leos
Rada Rudolf
Kubica Jan
rezerva
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Horejsi Ivan
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
rezerva
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Novotný René
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 2 Žampach Roman
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 rezerva
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Tůma Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 2 Tomiska Leos
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
rezerva
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Mrázek Karel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 2 Horejsi Ivan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Tomiska Leos
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
rezerva
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 2 Jiří Holub
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 3 Vavřinec Václav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
rezerva
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Jiří Holub
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Veselý Jiří
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Skupina 3 rezerva
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Horejsi Ivan
Veselý Jiří
Novotný Radek
Novotný René
Mrázek Karel
Mihulka Jiří
Jiří Holub
Vavřinec Václav
Tůma Jiří
Žampach Roman
Koros Bedřich
Tomiska Leos
Rada Rudolf
Kubica Jan
rezerva
Horejsi Ivan X 3 1 3 2 2 3 1 1 2 0 2 2 2 0
Veselý Jiří 3 X 1 2 1 3 2 3 2 2 0 2 1 2 0
Novotný Radek 1 1 X 2 1 1 2 1 3 1 3 3 1 1 3
Novotný René 3 2 2 X 3 0 1 2 3 3 1 1 2 1 0
Mrázek Karel 2 1 1 3 X 2 1 1 1 3 2 1 3 3 0
Mihulka Jiří 2 3 1 0 2 X 1 2 2 2 1 1 1 4 2
Jiří Holub 3 2 2 1 1 1 X 2 1 1 2 2 1 2 3
Vavřinec Václav 1 3 1 2 1 2 2 X 3 1 2 2 1 1 2
Tůma Jiří 1 2 3 3 1 2 1 3 X 0 0 3 1 2 2
Žampach Roman 2 2 1 3 3 2 1 1 0 X 3 1 2 1 2
Koros Bedřich 0 0 3 1 2 1 2 2 0 3 X 2 3 1 4
Tomiska Leos 2 2 3 1 1 1 2 2 3 1 2 X 2 0 2
Rada Rudolf 2 1 1 2 3 1 1 1 1 2 3 2 X 2 2
Kubica Jan 2 2 1 1 3 4 2 1 2 1 1 0 2 X 2
rezerva 0 0 3 0 0 2 3 2 2 2 4 2 2 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

5:49
50
163
Veselý Jiří

5:58
40
163
Vavřinec Václav

6:39
0
148
Tomiska Leos

6:43
0
170
Tůma Jiří

6:35
50
201
317,5 316,5 325 318 342
928,36 925,44 950,29 929,82 1000

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Horejsi Ivan

6:29
30
176
Žampach Roman

5:0
50
153
Novotný René

5:21
45
161
Rada Rudolf

5:30
0
181
Mrázek Karel

9:34
35
166
331 273,5 285,5 239,5 526
629,28 519,96 542,78 455,32 1000

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

3:38
0
176
Jiří Holub

4:5
40
151
Novotný Radek

5:56
45
179
Koros Bedřich

3:30
25
139
rezerva

0:0
0
0
130 209,5 311,5 165,5 0
417,34 672,55 1000 531,3 0

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novotný René

0:0
0
0
Horejsi Ivan

0:0
0
0
Novotný Radek

3:20
50
95
Tůma Jiří

9:47
0
144
Tomiska Leos

2:50
50
100
0 0 202,5 515 170
0 0 393,2 1000 330,1

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Žampach Roman

8:44
45
163
Kubica Jan

6:51
0
166
Mrázek Karel

9:56
0
180
Mihulka Jiří

4:5
30
192
Veselý Jiří

5:33
45
164
487,5 328 506 179 296
963,44 648,22 1000 353,75 584,98

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
rezerva

0:0
0
0
Vavřinec Václav

4:1
0
145
Rada Rudolf

6:55
50
199
Koros Bedřich

3:8
0
76
Jiří Holub

5:8
0
170
0 168,5 365,5 150 223
0 461,01 1000 410,4 610,12

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tůma Jiří

9:46
40
221
Kubica Jan

9:57
40
166
Mrázek Karel

7:2
40
162
Rada Rudolf

9:37
45
238
Novotný René

9:54
45
168
463 554 381 408 555
834,23 998,2 686,49 735,14 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tomiska Leos

6:0
0
197
Jiří Holub

9:32
45
155
Vavřinec Václav

5:59
15
226
Veselý Jiří

9:47
45
185
Horejsi Ivan

8:26
45
182
261,5 539,5 196 539,5 460
484,71 1000 363,3 1000 852,64

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

5:30
0
183
Novotný Radek

5:45
0
175
Koros Bedřich

4:39
30
158
Žampach Roman

5:7
45
149
rezerva

0:0
0
0
238,5 257,5 230 277,5 0
859,46 927,93 828,83 1000 0

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mrázek Karel

5:29
45
171
Žampach Roman

5:32
0
125
Vavřinec Václav

8:46
0
201
Koros Bedřich

0:0
0
0
Novotný René

6:15
10
178
288,5 269,5 423 0 296
682,03 637,12 1000 0 699,76

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Horejsi Ivan

5:12
0
177
Kubica Jan

4:23
25
156
Veselý Jiří

5:10
35
221
Rada Rudolf

3:45
30
126
Mihulka Jiří

6:25
0
188
223,5 210 182 192 291
768,04 721,65 625,43 659,79 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tomiska Leos

7:23
30
176
Jiří Holub

5:51
0
164
Novotný Radek

9:28
40
172
Tůma Jiří

0:0
0
0
rezerva

0:0
0
0
385 269 522 0 0
737,55 515,33 1000 0 0

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Koros Bedřich

4:2
0
157
Novotný Radek

9:16
45
142
Rada Rudolf

4:50
45
162
Mrázek Karel

5:1
0
189
Tomiska Leos

5:47
35
184
163,5 530 254 206,5 290
308,49 1000 479,25 389,62 547,17

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jiří Holub

4:9
40
180
Žampach Roman

7:54
25
164
Veselý Jiří

4:5
35
153
Horejsi Ivan

7:27
30
167
Novotný René

0:0
0
0
199 417 203,5 393,5 0
477,22 1000 488,01 943,65 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vavřinec Václav

4:37
40
178
Mihulka Jiří

9:49
50
171
Kubica Jan

5:30
40
132
Tůma Jiří

9:55
50
198
rezerva

0:0
0
0
228 553,5 304 546 0
411,92 1000 549,23 986,45 0

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jiří Holub

6:14
45
194
Kubica Jan

5:30
40
132
Mrázek Karel

9:15
45
172
Horejsi Ivan

9:12
0
188
Mihulka Jiří

0:24
30
11
322 304 514 458 48,5
626,46 591,44 1000 891,05 94,36

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Veselý Jiří

4:26
50
197
Tůma Jiří

4:54
45
204
Novotný René

0:0
0
0
Novotný Radek

5:54
40
162
Vavřinec Václav

0:16
0
13
217,5 227 0 313 9,5
694,89 725,24 0 1000 30,35

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
rezerva

0:0
0
0
Koros Bedřich

4:19
40
147
Žampach Roman

9:56
45
164
Tomiska Leos

9:14
35
181
Rada Rudolf

9:48
20
172
0 225,5 559 498,5 522
0 403,4 1000 891,77 933,81

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4927,93 1000
5:56 / 45 / 179
393,2
3:20 / 50 / 95
927,93
5:45 / 0 / 175
1000
9:28 / 40 / 172
1000
9:16 / 45 / 142
1000
5:54 / 40 / 162
0
2 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 933,57 4600,56 519,96
5:0 / 50 / 153
963,44
8:44 / 45 / 163
1000
5:7 / 45 / 149
637,12
5:32 / 0 / 125
1000
7:54 / 25 / 164
1000
9:56 / 45 / 164
0
3 Tůma Jiří CZE-1089 2,4 GHz 0 0 CZE 922,48 4545,92 1000
6:35 / 50 / 201
1000
9:47 / 0 / 144
834,23
9:46 / 40 / 221
0
0:0 / 0 / 0
986,45
9:55 / 50 / 198
725,24
4:54 / 45 / 204
0
4 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 886,48 4368,52 1000
9:34 / 35 / 166
1000
9:56 / 0 / 180
686,49
7:2 / 40 / 162
682,03
5:29 / 45 / 171
389,62
5:1 / 0 / 189
1000
9:15 / 45 / 172
0
5 Mihulka Jiří CZE-1661 2,4 GHz 0 0 CZE 840,43 4141,57 928,36
5:49 / 50 / 163
353,75
4:5 / 30 / 192
859,46
5:30 / 0 / 183
1000
6:25 / 0 / 188
1000
9:49 / 50 / 171
94,36
0:24 / 30 / 11
0
6 Horejsi Ivan CZE-171-19 2,4 GHz 0 0 CZE 828,88 4084,66 629,28
6:29 / 30 / 176
0
0:0 / 0 / 0
852,64
8:26 / 45 / 182
768,04
5:12 / 0 / 177
943,65
7:27 / 30 / 167
891,05
9:12 / 0 / 188
0
7 Veselý Jiří CZE-523-5 2,4 GHz 0 0 CZE 777,35 3830,74 925,44
5:58 / 40 / 163
584,98
5:33 / 45 / 164
1000
9:47 / 45 / 185
625,43
5:10 / 35 / 221
488,01
4:5 / 35 / 153
694,89
4:26 / 50 / 197
0
8 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 772,74 3807,99 455,32
5:30 / 0 / 181
1000
6:55 / 50 / 199
735,14
9:37 / 45 / 238
659,79
3:45 / 30 / 126
479,25
4:50 / 45 / 162
933,81
9:48 / 20 / 172
0
9 Tomiska Leos CZE-232-18 2,4 GHz 0 0 CZE 728,71 3591,02 929,82
6:43 / 0 / 170
330,1
2:50 / 50 / 100
484,71
6:0 / 0 / 197
737,55
7:23 / 30 / 176
547,17
5:47 / 35 / 184
891,77
9:14 / 35 / 181
0
10 Kubica Jan CZE-232-017 2,4 GHz 0 0 CZE 712,01 3508,74 417,34
3:38 / 0 / 176
648,22
6:51 / 0 / 166
998,2
9:57 / 40 / 166
721,65
4:23 / 25 / 156
549,23
5:30 / 40 / 132
591,44
5:30 / 40 / 132
0
11 Jiří Holub CZE-280-009 2,4 GHz 0 0 CZE 694,91 3424,46 672,55
4:5 / 40 / 151
610,12
5:8 / 0 / 170
1000
9:32 / 45 / 155
515,33
5:51 / 0 / 164
477,22
4:9 / 40 / 180
626,46
6:14 / 45 / 194
0
12 Vavřinec Václav CZE-211-048 2,4 GHz 0 0 CZE 646,62 3186,52 950,29
6:39 / 0 / 148
461,01
4:1 / 0 / 145
363,3
5:59 / 15 / 226
1000
8:46 / 0 / 201
411,92
4:37 / 40 / 178
30,35
0:16 / 0 / 13
0
13 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 503,74 2482,42 531,3
3:30 / 25 / 139
410,4
3:8 / 0 / 76
828,83
4:39 / 30 / 158
0
0:0 / 0 / 0
308,49
4:2 / 0 / 157
403,4
4:19 / 40 / 147
0
14 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 455,07 2242,54 542,78
5:21 / 45 / 161
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 45 / 168
699,76
6:15 / 10 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
15 rezerva CZE-xxxx 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 + 30 = 1030 4927,93 1000
5:56 / 45 / 179
393,2
3:20 / 50 / 95
927,93
5:45 / 0 / 175
1000
9:28 / 40 / 172
1000
9:16 / 45 / 142
1000
5:54 / 40 / 162
0
2* Žampach Roman 933,57 + 25 = 958,57 4600,56 519,96
5:0 / 50 / 153
963,44
8:44 / 45 / 163
1000
5:7 / 45 / 149
637,12
5:32 / 0 / 125
1000
7:54 / 25 / 164
1000
9:56 / 45 / 164
0
3* Tůma Jiří 922,48 + 20 = 942,48 4545,92 1000
6:35 / 50 / 201
1000
9:47 / 0 / 144
834,23
9:46 / 40 / 221
0
0:0 / 0 / 0
986,45
9:55 / 50 / 198
725,24
4:54 / 45 / 204
0
4* Mrázek Karel 886,48 + 15 = 901,48 4368,52 1000
9:34 / 35 / 166
1000
9:56 / 0 / 180
686,49
7:2 / 40 / 162
682,03
5:29 / 45 / 171
389,62
5:1 / 0 / 189
1000
9:15 / 45 / 172
0
5* Mihulka Jiří 840,43 + 10 = 850,43 4141,57 928,36
5:49 / 50 / 163
353,75
4:5 / 30 / 192
859,46
5:30 / 0 / 183
1000
6:25 / 0 / 188
1000
9:49 / 50 / 171
94,36
0:24 / 30 / 11
0
6* Horejsi Ivan 828,88 + 5 = 833,88 4084,66 629,28
6:29 / 30 / 176
0
0:0 / 0 / 0
852,64
8:26 / 45 / 182
768,04
5:12 / 0 / 177
943,65
7:27 / 30 / 167
891,05
9:12 / 0 / 188
0
7* Veselý Jiří 777,35 3830,74 925,44
5:58 / 40 / 163
584,98
5:33 / 45 / 164
1000
9:47 / 45 / 185
625,43
5:10 / 35 / 221
488,01
4:5 / 35 / 153
694,89
4:26 / 50 / 197
0
8* Rada Rudolf 772,74 3807,99 455,32
5:30 / 0 / 181
1000
6:55 / 50 / 199
735,14
9:37 / 45 / 238
659,79
3:45 / 30 / 126
479,25
4:50 / 45 / 162
933,81
9:48 / 20 / 172
0
9* Tomiska Leos 728,71 3591,02 929,82
6:43 / 0 / 170
330,1
2:50 / 50 / 100
484,71
6:0 / 0 / 197
737,55
7:23 / 30 / 176
547,17
5:47 / 35 / 184
891,77
9:14 / 35 / 181
0
10* Kubica Jan 712,01 3508,74 417,34
3:38 / 0 / 176
648,22
6:51 / 0 / 166
998,2
9:57 / 40 / 166
721,65
4:23 / 25 / 156
549,23
5:30 / 40 / 132
591,44
5:30 / 40 / 132
0
11 Jiří Holub 694,91 3424,46 672,55
4:5 / 40 / 151
610,12
5:8 / 0 / 170
1000
9:32 / 45 / 155
515,33
5:51 / 0 / 164
477,22
4:9 / 40 / 180
626,46
6:14 / 45 / 194
0
12 Vavřinec Václav 646,62 3186,52 950,29
6:39 / 0 / 148
461,01
4:1 / 0 / 145
363,3
5:59 / 15 / 226
1000
8:46 / 0 / 201
411,92
4:37 / 40 / 178
30,35
0:16 / 0 / 13
0
13 Koros Bedřich 503,74 2482,42 531,3
3:30 / 25 / 139
410,4
3:8 / 0 / 76
828,83
4:39 / 30 / 158
0
0:0 / 0 / 0
308,49
4:2 / 0 / 157
403,4
4:19 / 40 / 147
0
14 Novotný René 455,07 2242,54 542,78
5:21 / 45 / 161
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 45 / 168
699,76
6:15 / 10 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
15 rezerva 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :731
Datum konání :14.7.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :letiště Pesvice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Chomutov
Ředitel soutěže :Vlasta Kocourek
Hlavní rozhodčí :Josef Petřík
Počasí :polojasno, 20-25C, vítr 3-5m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-1528 1000
5:56 / 45 / 179
393,2
3:20 / 50 / 95
927,93
5:45 / 0 / 175
1000
9:28 / 40 / 172
1000
9:16 / 45 / 142
1000
5:54 / 40 / 162
4927,93 1000 + 30 = 1030
2* Žampach Roman CZE-523-001 519,96
5:0 / 50 / 153
963,44
8:44 / 45 / 163
1000
5:7 / 45 / 149
637,12
5:32 / 0 / 125
1000
7:54 / 25 / 164
1000
9:56 / 45 / 164
4600,56 933 + 25 = 958
3* Tůma Jiří CZE-1089 1000
6:35 / 50 / 201
1000
9:47 / 0 / 144
834,23
9:46 / 40 / 221
0
0:0 / 0 / 0
986,45
9:55 / 50 / 198
725,24
4:54 / 45 / 204
4545,92 922 + 20 = 942
4* Mrázek Karel CZE-264-027 1000
9:34 / 35 / 166
1000
9:56 / 0 / 180
686,49
7:2 / 40 / 162
682,03
5:29 / 45 / 171
389,62
5:1 / 0 / 189
1000
9:15 / 45 / 172
4368,52 886 + 15 = 901
5* Mihulka Jiří CZE-1661 928,36
5:49 / 50 / 163
353,75
4:5 / 30 / 192
859,46
5:30 / 0 / 183
1000
6:25 / 0 / 188
1000
9:49 / 50 / 171
94,36
0:24 / 30 / 11
4141,57 840 + 10 = 850
6* Horejsi Ivan CZE-171-19 629,28
6:29 / 30 / 176
0
0:0 / 0 / 0
852,64
8:26 / 45 / 182
768,04
5:12 / 0 / 177
943,65
7:27 / 30 / 167
891,05
9:12 / 0 / 188
4084,66 828 + 5 = 833
7* Veselý Jiří CZE-523-5 925,44
5:58 / 40 / 163
584,98
5:33 / 45 / 164
1000
9:47 / 45 / 185
625,43
5:10 / 35 / 221
488,01
4:5 / 35 / 153
694,89
4:26 / 50 / 197
3830,74 777,35
8* Rada Rudolf CZE-071-011 455,32
5:30 / 0 / 181
1000
6:55 / 50 / 199
735,14
9:37 / 45 / 238
659,79
3:45 / 30 / 126
479,25
4:50 / 45 / 162
933,81
9:48 / 20 / 172
3807,99 772,74
9* Tomiska Leos CZE-232-18 929,82
6:43 / 0 / 170
330,1
2:50 / 50 / 100
484,71
6:0 / 0 / 197
737,55
7:23 / 30 / 176
547,17
5:47 / 35 / 184
891,77
9:14 / 35 / 181
3591,02 728,71
10* Kubica Jan CZE-232-017 417,34
3:38 / 0 / 176
648,22
6:51 / 0 / 166
998,2
9:57 / 40 / 166
721,65
4:23 / 25 / 156
549,23
5:30 / 40 / 132
591,44
5:30 / 40 / 132
3508,74 712,01
11 Jiří Holub CZE-280-009 672,55
4:5 / 40 / 151
610,12
5:8 / 0 / 170
1000
9:32 / 45 / 155
515,33
5:51 / 0 / 164
477,22
4:9 / 40 / 180
626,46
6:14 / 45 / 194
3424,46 694,91
12 Vavřinec Václav CZE-211-048 950,29
6:39 / 0 / 148
461,01
4:1 / 0 / 145
363,3
5:59 / 15 / 226
1000
8:46 / 0 / 201
411,92
4:37 / 40 / 178
30,35
0:16 / 0 / 13
3186,52 646,62
13 Koros Bedřich CZE-058-102 531,3
3:30 / 25 / 139
410,4
3:8 / 0 / 76
828,83
4:39 / 30 / 158
0
0:0 / 0 / 0
308,49
4:2 / 0 / 157
403,4
4:19 / 40 / 147
2482,42 503,74
14 Novotný René CZE-1527 542,78
5:21 / 45 / 161
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 45 / 168
699,76
6:15 / 10 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2242,54 455,07
15 rezerva CZE-xxxx 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 15 Horejsi Ivan, Veselý Jiří, Novotný Radek, Novotný René, Mrázek Karel, Mihulka Jiří, Jiří Holub, Vavřinec Václav, Tůma Jiří, Žampach Roman, Koros Bedřich, Tomiska Leos, Rada Rudolf, Kubica Jan, rezerva, 56339,06 3755,94

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Veselý Jiří 6 40 , 45 , 45 , 35 , 35 , 50 250 41,67
Novotný Radek 6 45 , 50 , 0 , 40 , 45 , 40 220 36,67
Žampach Roman 6 50 , 45 , 45 , 0 , 25 , 45 210 35
Rada Rudolf 6 0 , 50 , 45 , 30 , 45 , 20 190 31,67
Tůma Jiří 6 50 , 0 , 40 , 0 , 50 , 45 185 30,83
Jiří Holub 6 40 , 0 , 45 , 0 , 40 , 45 170 28,33
Mrázek Karel 6 35 , 0 , 40 , 45 , 0 , 45 165 27,5
Mihulka Jiří 6 50 , 30 , 0 , 0 , 50 , 30 160 26,67
Tomiska Leos 6 0 , 50 , 0 , 30 , 35 , 35 150 25
Kubica Jan 6 0 , 0 , 40 , 25 , 40 , 40 145 24,17
Horejsi Ivan 6 30 , 0 , 45 , 0 , 30 , 0 105 17,5
Novotný René 6 45 , 0 , 45 , 10 , 0 , 0 100 16,67
Koros Bedřich 6 25 , 0 , 30 , 0 , 0 , 40 95 15,83
Vavřinec Václav 6 0 , 0 , 15 , 0 , 40 , 0 55 9,17
rezerva 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Mrázek Karel 6 9:34,00, 9:56,00, 7:2,00, 5:29,00, 5:1,00, 9:15,00, 2777 7:42,83
Žampach Roman 6 5:0,00, 8:44,00, 5:7,00, 5:32,00, 7:54,00, 9:56,00, 2533 7:2,17000000000002
Tůma Jiří 6 6:35,00, 9:47,00, 9:46,00, 0:0,00, 9:55,00, 4:54,00, 2457 6:49,5
Rada Rudolf 6 5:30,00, 6:55,00, 9:37,00, 3:45,00, 4:50,00, 9:48,00, 2425 6:44,17
Novotný Radek 6 5:56,00, 3:20,00, 5:45,00, 9:28,00, 9:16,00, 5:54,00, 2379 6:36,5
Tomiska Leos 6 6:43,00, 2:50,00, 6:0,00, 7:23,00, 5:47,00, 9:14,00, 2277 6:19,5
Horejsi Ivan 6 6:29,00, 0:0,00, 8:26,00, 5:12,00, 7:27,00, 9:12,00, 2206 6:7,67000000000002
Kubica Jan 6 3:38,00, 6:51,00, 9:57,00, 4:23,00, 5:30,00, 5:30,00, 2149 5:58,17
Jiří Holub 6 4:5,00, 5:8,00, 9:32,00, 5:51,00, 4:9,00, 6:14,00, 2099 5:49,83
Veselý Jiří 6 5:58,00, 5:33,00, 9:47,00, 5:10,00, 4:5,00, 4:26,00, 2099 5:49,83
Mihulka Jiří 6 5:49,00, 4:5,00, 5:30,00, 6:25,00, 9:49,00, 0:24,00, 1922 5:20,33
Vavřinec Václav 6 6:39,00, 4:1,00, 5:59,00, 8:46,00, 4:37,00, 0:16,00, 1818 5:3
Novotný René 6 5:21,00, 0:0,00, 9:54,00, 6:15,00, 0:0,00, 0:0,00, 1290 3:35
Koros Bedřich 6 3:30,00, 3:8,00, 4:39,00, 0:0,00, 4:2,00, 4:19,00, 1178 3:16,33
rezerva 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
rezerva 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Koros Bedřich 5 139, 76, 158, 0, 157, 147, 677 135,4
Mihulka Jiří 6 163, 192, 183, 188, 171, 11, 908 151,33
Vavřinec Václav 6 148, 145, 226, 201, 178, 13, 911 151,83
Žampach Roman 6 153, 163, 149, 125, 164, 164, 918 153
Novotný Radek 6 179, 95, 175, 172, 142, 162, 925 154,17
Kubica Jan 6 176, 166, 166, 156, 132, 132, 928 154,67
Tomiska Leos 6 170, 100, 197, 176, 184, 181, 1008 168
Jiří Holub 6 151, 170, 155, 164, 180, 194, 1014 169
Novotný René 3 161, 0, 168, 178, 0, 0, 507 169
Mrázek Karel 6 166, 180, 162, 171, 189, 172, 1040 173,33
Horejsi Ivan 5 176, 0, 182, 177, 167, 188, 890 178
Rada Rudolf 6 181, 199, 238, 126, 162, 172, 1078 179,67
Veselý Jiří 6 163, 164, 185, 221, 153, 197, 1083 180,5
Tůma Jiří 5 201, 144, 221, 0, 198, 204, 968 193,6

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Žampach Roman 4:35,93 153 7:2,17000000000002 217,45
Mrázek Karel 4:27,02 173,33 7:42,83 224,7
Novotný Radek 4:17,19 154,17 6:36,5 233,3
Kubica Jan 3:51,57 154,67 5:58,17 259,1
Tomiska Leos 3:45,89 168 6:19,5 265,61
Rada Rudolf 3:44,95 179,67 6:44,17 266,73
Mihulka Jiří 3:31,67 151,33 5:20,33 283,45
Tůma Jiří 3:31,52 193,6 6:49,5 283,66
Jiří Holub 3:27 169 5:49,83 289,85
Horejsi Ivan 3:26,55 178 6:7,67000000000002 290,48
Vavřinec Václav 3:19,56 151,83 5:3 300,65
Veselý Jiří 3:13,81 180,5 5:49,83 309,58
Koros Bedřich 2:25 135,4 3:16,33 413,79
Novotný René 2:7,22 169 3:35 471,63
rezerva 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz