Kompletní přehled ze soutěže : RCEV Horní Branná 1.7.2017 - 1.7.2017 14:51:32

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Lhota Jaroslav   CZE  CZE-069-073  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM  CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Bachtík Lubor LMK Horní Branná    CZE-069-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Stanko Josef     CZE-074-077  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Svoboda Marek     CZE-232-058  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Mihulka Jiří     CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Chalupník Milan
Krajčovič Ivan
Lhota Jaroslav
Mrázek Karel
Veselovský Jiří
Bachtík Lubor
Stanko Josef
Pavlíček Martin
Kopecký Miroslav
Číp Miroslav
Rada Rudolf
Svoboda Marek
Mihulka Jiří
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 - Rada Rudolf
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Skupina 3 Lhota Jaroslav
2,4 GHz
- Mrázek Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Svoboda Marek
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Skupina 2 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
- Stanko Josef
2,4 GHz
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
- Pavlíček Martin
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
- Číp Miroslav
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Skupina 2 Stanko Josef
2,4 GHz
- Rada Rudolf
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Číp Miroslav
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
- Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 3 Svoboda Marek
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
- Pavlíček Martin
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Rada Rudolf
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 2 - - Bachtík Lubor
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Chalupník Milan
Krajčovič Ivan
Lhota Jaroslav
Mrázek Karel
Veselovský Jiří
Bachtík Lubor
Stanko Josef
Pavlíček Martin
Kopecký Miroslav
Číp Miroslav
Rada Rudolf
Svoboda Marek
Mihulka Jiří
Chalupník Milan X 1 0 1 3 1 2 1 3 0 2 2 2
Krajčovič Ivan 1 X 0 1 0 0 1 3 2 2 2 3 3
Lhota Jaroslav 0 0 X 2 2 4 1 0 1 3 0 1 1
Mrázek Karel 1 1 2 X 0 3 1 2 1 0 3 0 1
Veselovský Jiří 3 0 2 0 X 1 3 1 1 2 1 1 1
Bachtík Lubor 1 0 4 3 1 X 0 0 2 2 1 1 1
Stanko Josef 2 1 1 1 3 0 X 3 0 2 1 2 1
Pavlíček Martin 1 3 0 2 1 0 3 X 0 1 2 3 1
Kopecký Miroslav 3 2 1 1 1 2 0 0 X 2 3 2 2
Číp Miroslav 0 2 3 0 2 2 2 1 2 X 1 2 1
Rada Rudolf 2 2 0 3 1 1 1 2 3 1 X 0 1
Svoboda Marek 2 3 1 0 1 1 2 3 2 2 0 X 2
Mihulka Jiří 2 3 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Rada Rudolf

8:38
50
167
Chalupník Milan

9:57
50
134
Veselovský Jiří

6:58
0
204
Kopecký Miroslav

5:13
0
195
-- 484,5 580 306 215,5
-- 835,34 1000 527,59 371,55

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavlíček Martin

9:56
50
163
Číp Miroslav

9:52
50
247
Stanko Josef

9:53
45
136
Krajčovič Ivan

9:57
40
162
Svoboda Marek

9:56
0
179
564,5 401 570 556 506,5
990,35 703,51 1000 975,44 888,6

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Lhota Jaroslav

9:59
40
173
-- Mrázek Karel

9:57
30
161
Mihulka Jiří

9:57
40
178
Bachtík Lubor

9:54
45
201
552,5 -- 546,5 548 536
1000 -- 989,14 991,86 970,14

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Svoboda Marek

9:54
15
185
Lhota Jaroslav

9:57
45
161
Číp Miroslav

0:0
0
0
Kopecký Miroslav

7:26
0
188
Bachtík Lubor

8:42
0
145
516,5 561,5 0 352 449,5
919,86 1000 0 626,89 800,53

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Veselovský Jiří

9:48
40
169
Chalupník Milan

6:46
40
118
Mihulka Jiří

6:41
25
176
-- Stanko Josef

8:19
10
101
543,5 387 338 -- 458,5
1000 712,05 621,9 -- 843,61

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mrázek Karel

6:0
25
200
-- Pavlíček Martin

6:38
5
153
Rada Rudolf

6:3
15
148
Krajčovič Ivan

3:6
50
114
285 -- 326,5 304 179
872,89 -- 1000 931,09 548,24

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Veselovský Jiří

2:24
40
100
Lhota Jaroslav

3:36
40
170
-- Číp Miroslav

5:27
0
142
Bachtík Lubor

5:7
0
183
134 171 -- 256 215,5
523,44 667,97 -- 1000 841,8

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Stanko Josef

4:32
45
153
-- Rada Rudolf

4:37
40
169
Pavlíček Martin

9:25
50
221
Mrázek Karel

5:5
0
203
240,5 -- 232,5 452 196
532,08 -- 514,38 1000 433,63

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

9:17
40
210
Kopecký Miroslav

4:52
0
191
Chalupník Milan

6:20
45
161
Svoboda Marek

6:2
0
177
Krajčovič Ivan

5:49
45
186
467 196,5 344,5 273,5 301
1000 420,77 737,69 585,65 644,54

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Číp Miroslav

9:51
40
185
Stanko Josef

9:58
45
150
-- Lhota Jaroslav

9:56
50
245
Veselovský Jiří

9:40
35
162
538,5 568 -- 411 534
948,06 1000 -- 723,59 940,14

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

6:46
40
171
Bachtík Lubor

7:30
45
202
Kopecký Miroslav

0:0
0
0
Mrázek Karel

6:4
0
212
Chalupník Milan

9:59
30
177
360,5 389 0 228 540,5
666,98 719,7 0 421,83 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Svoboda Marek

0:0
0
0
Mihulka Jiří

9:52
45
203
Krajčovič Ivan

9:44
45
157
-- Pavlíček Martin

9:46
50
191
0 528 550,5 -- 540,5
0 959,13 1000 -- 981,83

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

9:42
50
184
Číp Miroslav

6:37
30
147
Kopecký Miroslav

4:13
0
167
Mihulka Jiří

7:1
35
156
Krajčovič Ivan

5:54
0
145
540 353,5 169,5 378 281,5
1000 654,63 313,89 700 521,3

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- -- Bachtík Lubor

9:59
0
179
Mrázek Karel

9:55
30
176
Lhota Jaroslav

9:59
0
164
-- -- 509,5 537 517
-- -- 948,79 1000 962,76

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavlíček Martin

9:56
45
192
Chalupník Milan

9:55
35
153
Veselovský Jiří

9:55
40
195
Stanko Josef

6:5
35
146
Svoboda Marek

0:0
0
0
545 553,5 537,5 327 0
984,64 1000 971,09 590,79 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3974,99 990,35
9:56 / 50 / 163
1000
6:38 / 5 / 153
1000
9:25 / 50 / 221
981,83
9:46 / 50 / 191
984,64
9:56 / 45 / 192
0
2 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 940,3 3737,69 1000
9:57 / 50 / 134
712,05
6:46 / 40 / 118
737,69
6:20 / 45 / 161
1000
9:59 / 30 / 177
1000
9:55 / 35 / 153
0
3 Lhota Jaroslav CZE-069-073 2,4 GHz 0 0 CZE 927,39 3686,35 1000
9:59 / 40 / 173
1000
9:57 / 45 / 161
667,97
3:36 / 40 / 170
723,59
9:56 / 50 / 245
962,76
9:59 / 0 / 164
0
4 Mihulka Jiří CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 918,49 3650,99 991,86
9:57 / 40 / 178
621,9
6:41 / 25 / 176
1000
9:17 / 40 / 210
959,13
9:52 / 45 / 203
700
7:1 / 35 / 156
0
5 Bachtík Lubor LMK Horní Branná CZE-069-014 2,4 GHz 0 0 895,92 3561,26 970,14
9:54 / 45 / 201
800,53
8:42 / 0 / 145
841,8
5:7 / 0 / 183
719,7
7:30 / 45 / 202
948,79
9:59 / 0 / 179
0
6 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 865,11 3438,82 527,59
6:58 / 0 / 204
1000
9:48 / 40 / 169
523,44
2:24 / 40 / 100
940,14
9:40 / 35 / 162
971,09
9:55 / 40 / 195
0
7 Stanko Josef CZE-074-077 2,4 GHz 0 0 864 3434,4 1000
9:53 / 45 / 136
843,61
8:19 / 10 / 101
532,08
4:32 / 45 / 153
1000
9:58 / 45 / 150
590,79
6:5 / 35 / 146
0
8 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 863,75 3433,41 835,34
8:38 / 50 / 167
931,09
6:3 / 15 / 148
514,38
4:37 / 40 / 169
666,98
6:46 / 40 / 171
1000
9:42 / 50 / 184
0
9 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 831,75 3306,2 703,51
9:52 / 50 / 247
0
0:0 / 0 / 0
1000
5:27 / 0 / 142
948,06
9:51 / 40 / 185
654,63
6:37 / 30 / 147
0
10 Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 829,1 3295,66 989,14
9:57 / 30 / 161
872,89
6:0 / 25 / 200
433,63
5:5 / 0 / 203
421,83
6:4 / 0 / 212
1000
9:55 / 30 / 176
0
11 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 797,04 3168,22 975,44
9:57 / 40 / 162
548,24
3:6 / 50 / 114
644,54
5:49 / 45 / 186
1000
9:44 / 45 / 157
521,3
5:54 / 0 / 145
0
12 Svoboda Marek CZE-232-058 2,4 GHz 0 0 602,29 2394,11 888,6
9:56 / 0 / 179
919,86
9:54 / 15 / 185
585,65
6:2 / 0 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 436 1733,1 371,55
5:13 / 0 / 195
626,89
7:26 / 0 / 188
420,77
4:52 / 0 / 191
0
0:0 / 0 / 0
313,89
4:13 / 0 / 167
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Pavlíček Martin 1000 + 30 = 1030 3974,99 990,35
9:56 / 50 / 163
1000
6:38 / 5 / 153
1000
9:25 / 50 / 221
981,83
9:46 / 50 / 191
984,64
9:56 / 45 / 192
0
2* Chalupník Milan 940,3 + 25 = 965,3 3737,69 1000
9:57 / 50 / 134
712,05
6:46 / 40 / 118
737,69
6:20 / 45 / 161
1000
9:59 / 30 / 177
1000
9:55 / 35 / 153
0
3* Lhota Jaroslav 927,39 + 20 = 947,39 3686,35 1000
9:59 / 40 / 173
1000
9:57 / 45 / 161
667,97
3:36 / 40 / 170
723,59
9:56 / 50 / 245
962,76
9:59 / 0 / 164
0
4* Mihulka Jiří 918,49 + 15 = 933,49 3650,99 991,86
9:57 / 40 / 178
621,9
6:41 / 25 / 176
1000
9:17 / 40 / 210
959,13
9:52 / 45 / 203
700
7:1 / 35 / 156
0
5* Bachtík Lubor 895,92 + 10 = 905,92 3561,26 970,14
9:54 / 45 / 201
800,53
8:42 / 0 / 145
841,8
5:7 / 0 / 183
719,7
7:30 / 45 / 202
948,79
9:59 / 0 / 179
0
6* Veselovský Jiří 865,11 + 5 = 870,11 3438,82 527,59
6:58 / 0 / 204
1000
9:48 / 40 / 169
523,44
2:24 / 40 / 100
940,14
9:40 / 35 / 162
971,09
9:55 / 40 / 195
0
7* Stanko Josef 864 3434,4 1000
9:53 / 45 / 136
843,61
8:19 / 10 / 101
532,08
4:32 / 45 / 153
1000
9:58 / 45 / 150
590,79
6:5 / 35 / 146
0
8* Rada Rudolf 863,75 3433,41 835,34
8:38 / 50 / 167
931,09
6:3 / 15 / 148
514,38
4:37 / 40 / 169
666,98
6:46 / 40 / 171
1000
9:42 / 50 / 184
0
9* Číp Miroslav 831,75 3306,2 703,51
9:52 / 50 / 247
0
0:0 / 0 / 0
1000
5:27 / 0 / 142
948,06
9:51 / 40 / 185
654,63
6:37 / 30 / 147
0
10* Mrázek Karel 829,1 3295,66 989,14
9:57 / 30 / 161
872,89
6:0 / 25 / 200
433,63
5:5 / 0 / 203
421,83
6:4 / 0 / 212
1000
9:55 / 30 / 176
0
11 Krajčovič Ivan 797,04 3168,22 975,44
9:57 / 40 / 162
548,24
3:6 / 50 / 114
644,54
5:49 / 45 / 186
1000
9:44 / 45 / 157
521,3
5:54 / 0 / 145
0
12 Svoboda Marek 602,29 2394,11 888,6
9:56 / 0 / 179
919,86
9:54 / 15 / 185
585,65
6:2 / 0 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Kopecký Miroslav 436 1733,1 371,55
5:13 / 0 / 195
626,89
7:26 / 0 / 188
420,77
4:52 / 0 / 191
0
0:0 / 0 / 0
313,89
4:13 / 0 / 167
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :688
Datum konání :1.7.2017
Kategorie :RCEV
Místo konání :Horní Branná-Brabenec
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Horní Branná
Ředitel soutěže :Jaroslav Lhota
Hlavní rozhodčí :Karel Grossmann
Počasí :oblačno 3-6m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Pavlíček Martin CZE-069-003 990,35
9:56 / 50 / 163
1000
6:38 / 5 / 153
1000
9:25 / 50 / 221
981,83
9:46 / 50 / 191
984,64
9:56 / 45 / 192
3974,99 1000 + 30 = 1030
2* Chalupník Milan CZE-442-036 1000
9:57 / 50 / 134
712,05
6:46 / 40 / 118
737,69
6:20 / 45 / 161
1000
9:59 / 30 / 177
1000
9:55 / 35 / 153
3737,69 940 + 25 = 965
3* Lhota Jaroslav CZE-069-073 1000
9:59 / 40 / 173
1000
9:57 / 45 / 161
667,97
3:36 / 40 / 170
723,59
9:56 / 50 / 245
962,76
9:59 / 0 / 164
3686,35 927 + 20 = 947
4* Mihulka Jiří CZE-110-017 991,86
9:57 / 40 / 178
621,9
6:41 / 25 / 176
1000
9:17 / 40 / 210
959,13
9:52 / 45 / 203
700
7:1 / 35 / 156
3650,99 918 + 15 = 933
5* Bachtík Lubor LMK Horní Branná CZE-069-014 970,14
9:54 / 45 / 201
800,53
8:42 / 0 / 145
841,8
5:7 / 0 / 183
719,7
7:30 / 45 / 202
948,79
9:59 / 0 / 179
3561,26 895 + 10 = 905
6* Veselovský Jiří CZE-213-020 527,59
6:58 / 0 / 204
1000
9:48 / 40 / 169
523,44
2:24 / 40 / 100
940,14
9:40 / 35 / 162
971,09
9:55 / 40 / 195
3438,82 865 + 5 = 870
7* Stanko Josef CZE-074-077 1000
9:53 / 45 / 136
843,61
8:19 / 10 / 101
532,08
4:32 / 45 / 153
1000
9:58 / 45 / 150
590,79
6:5 / 35 / 146
3434,4 864
8* Rada Rudolf CZE-071-011 835,34
8:38 / 50 / 167
931,09
6:3 / 15 / 148
514,38
4:37 / 40 / 169
666,98
6:46 / 40 / 171
1000
9:42 / 50 / 184
3433,41 863,75
9* Číp Miroslav CZE-232-045 703,51
9:52 / 50 / 247
0
0:0 / 0 / 0
1000
5:27 / 0 / 142
948,06
9:51 / 40 / 185
654,63
6:37 / 30 / 147
3306,2 831,75
10* Mrázek Karel Bílá Tremesná KLoM CZE-264-027 989,14
9:57 / 30 / 161
872,89
6:0 / 25 / 200
433,63
5:5 / 0 / 203
421,83
6:4 / 0 / 212
1000
9:55 / 30 / 176
3295,66 829,1
11 Krajčovič Ivan CZE-069-013 975,44
9:57 / 40 / 162
548,24
3:6 / 50 / 114
644,54
5:49 / 45 / 186
1000
9:44 / 45 / 157
521,3
5:54 / 0 / 145
3168,22 797,04
12 Svoboda Marek CZE-232-058 888,6
9:56 / 0 / 179
919,86
9:54 / 15 / 185
585,65
6:2 / 0 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2394,11 602,29
13 Kopecký Miroslav CZE-077-408 371,55
5:13 / 0 / 195
626,89
7:26 / 0 / 188
420,77
4:52 / 0 / 191
0
0:0 / 0 / 0
313,89
4:13 / 0 / 167
1733,1 436

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
LMK Horní Branná 1 Bachtík Lubor, 4280,96 4280,96
Bílá Tremesná KLoM 1 Mrázek Karel, 3717,49 3717,49

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 13 Chalupník Milan, Krajčovič Ivan, Lhota Jaroslav, Mrázek Karel, Veselovský Jiří, Bachtík Lubor, Stanko Josef, Pavlíček Martin, Kopecký Miroslav, Číp Miroslav, Rada Rudolf, Svoboda Marek, Mihulka Jiří, 49031,68 3771,67

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Pavlíček Martin 5 50 , 5 , 50 , 50 , 45 200 40
Chalupník Milan 5 50 , 40 , 45 , 30 , 35 200 40
Rada Rudolf 5 50 , 15 , 40 , 40 , 50 195 39
Mihulka Jiří 5 40 , 25 , 40 , 45 , 35 185 37
Stanko Josef 5 45 , 10 , 45 , 45 , 35 180 36
Krajčovič Ivan 5 40 , 50 , 45 , 45 , 0 180 36
Lhota Jaroslav 5 40 , 45 , 40 , 50 , 0 175 35
Veselovský Jiří 5 0 , 40 , 40 , 35 , 40 155 31
Číp Miroslav 5 50 , 0 , 0 , 40 , 30 120 24
Bachtík Lubor 5 45 , 0 , 0 , 45 , 0 90 18
Mrázek Karel 5 30 , 25 , 0 , 0 , 30 85 17
Svoboda Marek 4 0 , 15 , 0 , 0 15 3,75
Kopecký Miroslav 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Pavlíček Martin 5 9:56,00, 6:38,00, 9:25,00, 9:46,00, 9:56,00, 2741 9:8,20000000000005
Lhota Jaroslav 5 9:59,00, 9:57,00, 3:36,00, 9:56,00, 9:59,00, 2607 8:41,4
Chalupník Milan 5 9:57,00, 6:46,00, 6:20,00, 9:59,00, 9:55,00, 2577 8:35,4
Mihulka Jiří 5 9:57,00, 6:41,00, 9:17,00, 9:52,00, 7:1,00, 2568 8:33,6
Bachtík Lubor 5 9:54,00, 8:42,00, 5:7,00, 7:30,00, 9:59,00, 2472 8:14,4
Stanko Josef 5 9:53,00, 8:19,00, 4:32,00, 9:58,00, 6:5,00, 2327 7:45,4
Veselovský Jiří 5 6:58,00, 9:48,00, 2:24,00, 9:40,00, 9:55,00, 2325 7:45
Mrázek Karel 5 9:57,00, 6:0,00, 5:5,00, 6:4,00, 9:55,00, 2221 7:24,2
Rada Rudolf 5 8:38,00, 6:3,00, 4:37,00, 6:46,00, 9:42,00, 2146 7:9,19999999999999
Krajčovič Ivan 5 9:57,00, 3:6,00, 5:49,00, 9:44,00, 5:54,00, 2070 6:54
Svoboda Marek 4 9:56,00, 9:54,00, 6:2,00, 0:0,00, 1552 6:28
Číp Miroslav 5 9:52,00, 0:0,00, 5:27,00, 9:51,00, 6:37,00, 1907 6:21,4
Kopecký Miroslav 5 5:13,00, 7:26,00, 4:52,00, 0:0,00, 4:13,00, 1304 4:20,8

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Stanko Josef 5 136, 101, 153, 150, 146, 686 137,2
Chalupník Milan 5 134, 118, 161, 177, 153, 743 148,6
Krajčovič Ivan 5 162, 114, 186, 157, 145, 764 152,8
Veselovský Jiří 5 204, 169, 100, 162, 195, 830 166
Rada Rudolf 5 167, 148, 169, 171, 184, 839 167,8
Číp Miroslav 4 247, 0, 142, 185, 147, 721 180,25
Svoboda Marek 3 179, 185, 177, 0, 541 180,33
Bachtík Lubor 5 201, 145, 183, 202, 179, 910 182
Lhota Jaroslav 5 173, 161, 170, 245, 164, 913 182,6
Pavlíček Martin 5 163, 153, 221, 191, 192, 920 184
Mihulka Jiří 5 178, 176, 210, 203, 156, 923 184,6
Kopecký Miroslav 4 195, 188, 191, 0, 167, 741 185,25
Mrázek Karel 5 161, 200, 203, 212, 176, 952 190,4

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Chalupník Milan 5:46,84 148,6 8:35,4 172,99
Stanko Josef 5:39,21 137,2 7:45,4 176,88
Pavlíček Martin 4:57,93 184 9:8,20000000000005 201,39
Lhota Jaroslav 4:45,54 182,6 8:41,4 210,13
Veselovský Jiří 4:40,12 166 7:45 214,19
Mihulka Jiří 4:38,22 184,6 8:33,6 215,65
Bachtík Lubor 4:31,65 182 8:14,4 220,87
Krajčovič Ivan 4:30,94 152,8 6:54 221,45
Rada Rudolf 4:15,78 167,8 7:9,19999999999999 234,58
Mrázek Karel 3:53,3 190,4 7:24,2 257,18
Svoboda Marek 3:35,16 180,33 6:28 278,86
Číp Miroslav 3:31,6 180,25 6:21,4 283,56
Kopecký Miroslav 2:20,78 185,25 4:20,8 426,19

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz