Kompletní přehled ze soutěže : RCEV Polanka, 3.6.2017 - 03.06.2017 15:44:53

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Krátký Aleš   CZE  CZE-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Pavelka Jiří   CZE  CZE-510-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Honěk Jan   CZE  CZE-342-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kuráň Petr   CZE  CZE-096-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Šnyrych Petr   CZE  CZE-114-4  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Barč Radim   CZE  CZE-342-1  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kremer Jiří
Krátký Aleš
Slezák Petr
Pavelka Jiří
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Holešínský František
Matula Ondra
Odehnal František
Kristian Libor
Matula František
Honěk Jan
Kovařík Pavel
Kuráň Petr
Šnyrych Petr
Barč Radim
Dušek Petr
Janovský Radek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Odehnal František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Matula František
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Matula Ondra
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 4 Kremer Jiří
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Matula Ondra
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Vohralík Martin
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 4 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Odehnal František
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Kremer Jiří
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Vohralík Martin
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Odehnal František
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Honěk Jan
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Matula Ondra
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Kuráň Petr
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Kremer Jiří
Krátký Aleš
Slezák Petr
Pavelka Jiří
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Holešínský František
Matula Ondra
Odehnal František
Kristian Libor
Matula František
Honěk Jan
Kovařík Pavel
Kuráň Petr
Šnyrych Petr
Barč Radim
Dušek Petr
Janovský Radek
Kremer Jiří X 1 4 1 1 2 0 1 0 1 0 1 0 1 1 0 2 1 0
Krátký Aleš 1 X 1 0 0 1 2 2 2 0 1 2 2 1 0 1 0 0 2
Slezák Petr 4 1 X 0 1 3 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 1 2 0
Pavelka Jiří 1 0 0 X 1 1 1 0 0 1 1 1 1 2 2 1 2 1 2
Kičmer Kamil 1 0 1 1 X 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1
Prašivka Miroslav 2 1 3 1 1 X 0 0 1 1 1 0 0 1 2 2 0 1 0
Vohralík Martin 0 2 0 1 1 0 X 1 2 0 1 1 1 1 1 2 1 1 3
Holešínský František 1 2 1 0 2 0 1 X 1 2 0 2 2 1 1 1 1 1 0
Matula Ondra 0 2 0 0 1 1 2 1 X 2 1 1 1 1 1 3 1 1 1
Odehnal František 1 0 1 1 1 1 0 2 2 X 1 1 3 1 1 1 2 1 0
Kristian Libor 0 1 1 1 1 1 1 0 1 1 X 1 2 0 1 1 3 1 3
Matula František 1 2 1 1 1 0 1 2 1 1 1 X 2 1 0 2 0 1 2
Honěk Jan 0 2 0 1 1 0 1 2 1 3 2 2 X 1 0 0 1 1 1
Kovařík Pavel 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 0 1 1 X 2 0 0 3 1
Kuráň Petr 1 0 0 2 1 2 1 1 1 1 1 0 0 2 X 1 2 1 1
Šnyrych Petr 0 1 1 1 1 2 2 1 3 1 1 2 0 0 1 X 0 2 1
Barč Radim 2 0 1 2 1 0 1 1 1 2 3 0 1 0 2 0 X 0 2
Dušek Petr 1 0 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 2 0 X 0
Janovský Radek 0 2 0 2 1 0 3 0 1 0 3 2 1 1 1 1 2 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Odehnal František

9:57
50
169
Kristian Libor

9:57
45
158
Barč Radim

9:54
50
180
Matula Ondra

9:58
50
211
Honěk Jan

9:50
35
220
562,5 563 554 515 465
999,11 1000 984,01 914,74 825,93

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Šnyrych Petr

9:8
50
118
Vohralík Martin

8:4
50
161
Pavelka Jiří

4:42
25
125
Matula František

7:56
45
188
Janovský Radek

5:55
45
148
539 453,5 244,5 427 326
1000 841,37 453,62 792,21 604,82

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kičmer Kamil

9:56
50
175
Holešínský František

6:14
20
243
Kovařík Pavel

8:16
15
195
Kuráň Petr

9:54
45
184
Dušek Petr

4:35
0
123
558,5 165 413,5 547 213,5
1000 295,43 740,38 979,41 382,27

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

5:0
45
127
Kremer Jiří

6:16
50
144
Krátký Aleš

9:58
50
161
Slezák Petr

9:57
50
136
--
281,5 354 567,5 579 --
486,18 611,4 980,14 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula František

6:25
45
174
Odehnal František

9:56
40
169
Holešínský František

6:43
35
200
Kičmer Kamil

9:56
50
163
Honěk Jan

6:41
0
135
343 551,5 338 564,5 333,5
607,62 976,97 598,76 1000 590,79

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Šnyrych Petr

9:58
50
119
Slezák Petr

9:56
50
101
Kristian Libor

9:52
35
162
Prašivka Miroslav

8:21
50
173
Dušek Petr

9:55
45
124
588,5 595,5 546 464,5 578
988,25 1000 916,88 780,02 970,61

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

8:44
40
138
Kovařík Pavel

9:59
0
189
Vohralík Martin

8:16
40
125
Krátký Aleš

0:0
0
0
Janovský Radek

9:59
0
133
495 504,5 473,5 0 532,5
929,58 947,42 889,2 0 1000

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kremer Jiří

9:55
15
139
Pavelka Jiří

9:51
50
130
Barč Radim

7:24
50
112
Kuráň Petr

9:53
45
165
--
540,5 576 438 555,5 --
938,37 1000 760,42 964,41 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

9:58
50
125
Krátký Aleš

8:34
0
111
Matula František

9:57
35
199
Šnyrych Petr

9:59
50
82
Holešínský František

6:52
25
179
585,5 458,5 532,5 608 347,5
962,99 754,11 875,82 1000 571,55

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Pavelka Jiří

9:44
45
101
Honěk Jan

9:53
40
186
Kovařík Pavel

9:59
0
185
Odehnal František

9:54
45
169
Dušek Petr

9:56
50
116
578,5 540 506,5 554,5 588
983,84 918,37 861,39 943,03 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vohralík Martin

9:56
50
113
Kuráň Petr

9:59
35
140
Kristian Libor

9:58
35
112
Barč Radim

9:58
50
155
Janovský Radek

9:59
0
180
589,5 564 577 570,5 509
1000 956,74 978,8 967,77 863,44

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Prašivka Miroslav

9:51
50
102
Kremer Jiří

5:26
45
119
Kičmer Kamil

6:9
45
111
Slezák Petr

3:29
0
92
--
590 311,5 358,5 163 --
1000 527,97 607,63 276,27 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Odehnal František

9:31
50
175
Kuráň Petr

5:22
45
118
Matula Ondra

5:9
50
101
Šnyrych Petr

6:8
0
79
Prašivka Miroslav

6:30
20
77
533,5 308 308,5 328,5 371,5
1000 577,32 578,26 615,75 696,34

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kičmer Kamil

9:56
35
165
Pavelka Jiří

0:0
0
0
Barč Radim

9:56
50
143
Kristian Libor

9:48
30
120
Janovský Radek

9:50
25
161
548,5 0 574,5 558 534,5
954,74 0 1000 971,28 930,37

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kremer Jiří

9:53
35
141
Slezák Petr

9:55
50
117
Kovařík Pavel

6:36
35
206
Matula František

9:57
35
136
Dušek Petr

9:56
50
100
557,5 586,5 313 564 596
935,4 984,06 525,17 946,31 1000

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vohralík Martin

7:33
30
134
Holešínský František

3:48
0
93
Krátký Aleš

5:33
50
31
Honěk Jan

5:16
45
165
--
416 181,5 367,5 278,5 --
1000 436,3 883,41 669,47 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Odehnal František

9:54
50
193
Holešínský František

9:40
50
170
Kremer Jiří

9:51
35
157
Barč Radim

9:54
50
166
Slezák Petr

9:54
50
127
547,5 545 547,5 561 580,5
943,15 938,85 943,15 966,41 1000

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Honěk Jan

9:54
45
211
Kristian Libor

7:33
45
95
Matula František

9:30
40
200
Krátký Aleš

9:56
50
21
Janovský Radek

9:59
0
154
506 450,5 510 635,5 522
796,22 708,89 802,52 1000 821,4

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Matula Ondra

4:33
50
94
Kičmer Kamil

2:57
25
114
Šnyrych Petr

2:18
0
94
Vohralík Martin

2:10
40
92
Dušek Petr

0:0
0
0
276 145 91 124 0
1000 525,36 329,71 449,28 0

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kuráň Petr

5:16
50
154
Pavelka Jiří

6:48
40
123
Kovařík Pavel

8:1
0
205
Prašivka Miroslav

8:0
40
88
--
289 386,5 366 476 --
607,14 811,97 768,91 1000 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3984,06 1000
9:57 / 50 / 136
1000
9:56 / 50 / 101
276,27
3:29 / 0 / 92
984,06
9:55 / 50 / 117
1000
9:54 / 50 / 127
0
2 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 983,73 3919,23 999,11
9:57 / 50 / 169
976,97
9:56 / 40 / 169
943,03
9:54 / 45 / 169
1000
9:31 / 50 / 175
943,15
9:54 / 50 / 193
0
3 Barč Radim CZE-342-1 2,4 GHz 0 0 CZE 983,47 3918,19 984,01
9:54 / 50 / 180
760,42
7:24 / 50 / 112
967,77
9:58 / 50 / 155
1000
9:56 / 50 / 143
966,41
9:54 / 50 / 166
0
4 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 970,61 3866,96 1000
9:57 / 45 / 158
916,88
9:52 / 35 / 162
978,8
9:58 / 35 / 112
971,28
9:48 / 30 / 120
708,89
7:33 / 45 / 95
0
5 Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 955,64 3807,31 914,74
9:58 / 50 / 211
929,58
8:44 / 40 / 138
962,99
9:58 / 50 / 125
578,26
5:9 / 50 / 101
1000
4:33 / 50 / 94
0
6 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 936,37 3730,57 841,37
8:4 / 50 / 161
889,2
8:16 / 40 / 125
1000
9:56 / 50 / 113
1000
7:33 / 30 / 134
449,28
2:10 / 40 / 92
0
7 Krátký Aleš CZE-211-999 2,4 GHz 0 0 CZE 908,03 3617,66 980,14
9:58 / 50 / 161
0
0:0 / 0 / 0
754,11
8:34 / 0 / 111
883,41
5:33 / 50 / 31
1000
9:56 / 50 / 21
0
8 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 907,42 3615,21 604,82
5:55 / 45 / 148
1000
9:59 / 0 / 133
863,44
9:59 / 0 / 180
930,37
9:50 / 25 / 161
821,4
9:59 / 0 / 154
0
9 Šnyrych Petr CZE-114-4 2,4 GHz 0 0 CZE 904,6 3604 1000
9:8 / 50 / 118
988,25
9:58 / 50 / 119
1000
9:59 / 50 / 82
615,75
6:8 / 0 / 79
329,71
2:18 / 0 / 94
0
10 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 894,16 3562,37 1000
9:56 / 50 / 175
1000
9:56 / 50 / 163
607,63
6:9 / 45 / 111
954,74
9:56 / 35 / 165
525,36
2:57 / 25 / 114
0
11 Kuráň Petr CZE-096-013 2,4 GHz 0 0 CZE 880,43 3507,7 979,41
9:54 / 45 / 184
964,41
9:53 / 45 / 165
956,74
9:59 / 35 / 140
577,32
5:22 / 45 / 118
607,14
5:16 / 50 / 154
0
12 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 872,57 3476,36 486,18
5:0 / 45 / 127
780,02
8:21 / 50 / 173
1000
9:51 / 50 / 102
696,34
6:30 / 20 / 77
1000
8:0 / 40 / 88
0
13 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 860,51 3428,32 611,4
6:16 / 50 / 144
938,37
9:55 / 15 / 139
527,97
5:26 / 45 / 119
935,4
9:53 / 35 / 141
943,15
9:51 / 35 / 157
0
14 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 857,63 3416,86 792,21
7:56 / 45 / 188
607,62
6:25 / 45 / 174
875,82
9:57 / 35 / 199
946,31
9:57 / 35 / 136
802,52
9:30 / 40 / 200
0
15 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 841,57 3352,88 382,27
4:35 / 0 / 123
970,61
9:55 / 45 / 124
1000
9:56 / 50 / 116
1000
9:56 / 50 / 100
0
0:0 / 0 / 0
0
16 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 832,84 3318,1 740,38
8:16 / 15 / 195
947,42
9:59 / 0 / 189
861,39
9:59 / 0 / 185
525,17
6:36 / 35 / 206
768,91
8:1 / 0 / 205
0
17 Pavelka Jiří CZE-510-12 2,4 GHz 0 0 CZE 815,61 3249,43 453,62
4:42 / 25 / 125
1000
9:51 / 50 / 130
983,84
9:44 / 45 / 101
0
0:0 / 0 / 0
811,97
6:48 / 40 / 123
0
18 Honěk Jan CZE-342-004 2,4 GHz 0 0 CZE 805,71 3209,99 825,93
9:50 / 35 / 220
590,79
6:41 / 0 / 135
918,37
9:53 / 40 / 186
669,47
5:16 / 45 / 165
796,22
9:54 / 45 / 211
0
19 Holešínský František CZE-261-411 2,4 GHz 0 0 CZE 638,91 2545,46 295,43
6:14 / 20 / 243
598,76
6:43 / 35 / 200
571,55
6:52 / 25 / 179
436,3
3:48 / 0 / 93
938,85
9:40 / 50 / 170
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Slezák Petr 1000 + 30 = 1030 3984,06 1000
9:57 / 50 / 136
1000
9:56 / 50 / 101
276,27
3:29 / 0 / 92
984,06
9:55 / 50 / 117
1000
9:54 / 50 / 127
0
2* Odehnal František 983,73 + 25 = 1008,73 3919,23 999,11
9:57 / 50 / 169
976,97
9:56 / 40 / 169
943,03
9:54 / 45 / 169
1000
9:31 / 50 / 175
943,15
9:54 / 50 / 193
0
3* Barč Radim 983,47 + 20 = 1003,47 3918,19 984,01
9:54 / 50 / 180
760,42
7:24 / 50 / 112
967,77
9:58 / 50 / 155
1000
9:56 / 50 / 143
966,41
9:54 / 50 / 166
0
4* Kristian Libor 970,61 + 15 = 985,61 3866,96 1000
9:57 / 45 / 158
916,88
9:52 / 35 / 162
978,8
9:58 / 35 / 112
971,28
9:48 / 30 / 120
708,89
7:33 / 45 / 95
0
5* Matula Ondra 955,64 + 10 = 965,64 3807,31 914,74
9:58 / 50 / 211
929,58
8:44 / 40 / 138
962,99
9:58 / 50 / 125
578,26
5:9 / 50 / 101
1000
4:33 / 50 / 94
0
6* Vohralík Martin 936,37 + 5 = 941,37 3730,57 841,37
8:4 / 50 / 161
889,2
8:16 / 40 / 125
1000
9:56 / 50 / 113
1000
7:33 / 30 / 134
449,28
2:10 / 40 / 92
0
7* Krátký Aleš 908,03 3617,66 980,14
9:58 / 50 / 161
0
0:0 / 0 / 0
754,11
8:34 / 0 / 111
883,41
5:33 / 50 / 31
1000
9:56 / 50 / 21
0
8* Janovský Radek 907,42 3615,21 604,82
5:55 / 45 / 148
1000
9:59 / 0 / 133
863,44
9:59 / 0 / 180
930,37
9:50 / 25 / 161
821,4
9:59 / 0 / 154
0
9* Šnyrych Petr 904,6 3604 1000
9:8 / 50 / 118
988,25
9:58 / 50 / 119
1000
9:59 / 50 / 82
615,75
6:8 / 0 / 79
329,71
2:18 / 0 / 94
0
10* Kičmer Kamil 894,16 3562,37 1000
9:56 / 50 / 175
1000
9:56 / 50 / 163
607,63
6:9 / 45 / 111
954,74
9:56 / 35 / 165
525,36
2:57 / 25 / 114
0
11 Kuráň Petr 880,43 3507,7 979,41
9:54 / 45 / 184
964,41
9:53 / 45 / 165
956,74
9:59 / 35 / 140
577,32
5:22 / 45 / 118
607,14
5:16 / 50 / 154
0
12 Prašivka Miroslav 872,57 3476,36 486,18
5:0 / 45 / 127
780,02
8:21 / 50 / 173
1000
9:51 / 50 / 102
696,34
6:30 / 20 / 77
1000
8:0 / 40 / 88
0
13 Kremer Jiří 860,51 3428,32 611,4
6:16 / 50 / 144
938,37
9:55 / 15 / 139
527,97
5:26 / 45 / 119
935,4
9:53 / 35 / 141
943,15
9:51 / 35 / 157
0
14 Matula František 857,63 3416,86 792,21
7:56 / 45 / 188
607,62
6:25 / 45 / 174
875,82
9:57 / 35 / 199
946,31
9:57 / 35 / 136
802,52
9:30 / 40 / 200
0
15 Dušek Petr 841,57 3352,88 382,27
4:35 / 0 / 123
970,61
9:55 / 45 / 124
1000
9:56 / 50 / 116
1000
9:56 / 50 / 100
0
0:0 / 0 / 0
0
16 Kovařík Pavel 832,84 3318,1 740,38
8:16 / 15 / 195
947,42
9:59 / 0 / 189
861,39
9:59 / 0 / 185
525,17
6:36 / 35 / 206
768,91
8:1 / 0 / 205
0
17 Pavelka Jiří 815,61 3249,43 453,62
4:42 / 25 / 125
1000
9:51 / 50 / 130
983,84
9:44 / 45 / 101
0
0:0 / 0 / 0
811,97
6:48 / 40 / 123
0
18 Honěk Jan 805,71 3209,99 825,93
9:50 / 35 / 220
590,79
6:41 / 0 / 135
918,37
9:53 / 40 / 186
669,47
5:16 / 45 / 165
796,22
9:54 / 45 / 211
0
19 Holešínský František 638,91 2545,46 295,43
6:14 / 20 / 243
598,76
6:43 / 35 / 200
571,55
6:52 / 25 / 179
436,3
3:48 / 0 / 93
938,85
9:40 / 50 / 170
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :677
Datum konání :3.6.2017
Kategorie :RCEV
Místo konání :Polanka nad Odrou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka p.s.
Ředitel soutěže :Radim Barč
Hlavní rozhodčí :Mirek Stryk
Počasí :Jasno, vítr 0-2 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Slezák Petr CZE-342-044 1000
9:57 / 50 / 136
1000
9:56 / 50 / 101
276,27
3:29 / 0 / 92
984,06
9:55 / 50 / 117
1000
9:54 / 50 / 127
3984,06 1000 + 30 = 1030
2* Odehnal František CZE-342-019 999,11
9:57 / 50 / 169
976,97
9:56 / 40 / 169
943,03
9:54 / 45 / 169
1000
9:31 / 50 / 175
943,15
9:54 / 50 / 193
3919,23 983 + 25 = 1008
3* Barč Radim CZE-342-1 984,01
9:54 / 50 / 180
760,42
7:24 / 50 / 112
967,77
9:58 / 50 / 155
1000
9:56 / 50 / 143
966,41
9:54 / 50 / 166
3918,19 983 + 20 = 1003
4* Kristian Libor CZE-342-016 1000
9:57 / 45 / 158
916,88
9:52 / 35 / 162
978,8
9:58 / 35 / 112
971,28
9:48 / 30 / 120
708,89
7:33 / 45 / 95
3866,96 970 + 15 = 985
5* Matula Ondra CZE-261-242 914,74
9:58 / 50 / 211
929,58
8:44 / 40 / 138
962,99
9:58 / 50 / 125
578,26
5:9 / 50 / 101
1000
4:33 / 50 / 94
3807,31 955 + 10 = 965
6* Vohralík Martin CZE-261-358 841,37
8:4 / 50 / 161
889,2
8:16 / 40 / 125
1000
9:56 / 50 / 113
1000
7:33 / 30 / 134
449,28
2:10 / 40 / 92
3730,57 936 + 5 = 941
7* Krátký Aleš CZE-211-999 980,14
9:58 / 50 / 161
0
0:0 / 0 / 0
754,11
8:34 / 0 / 111
883,41
5:33 / 50 / 31
1000
9:56 / 50 / 21
3617,66 908,03
8* Janovský Radek CZE-232-053 604,82
5:55 / 45 / 148
1000
9:59 / 0 / 133
863,44
9:59 / 0 / 180
930,37
9:50 / 25 / 161
821,4
9:59 / 0 / 154
3615,21 907,42
9* Šnyrych Petr CZE-114-4 1000
9:8 / 50 / 118
988,25
9:58 / 50 / 119
1000
9:59 / 50 / 82
615,75
6:8 / 0 / 79
329,71
2:18 / 0 / 94
3604 904,6
10* Kičmer Kamil CZE-261-261 1000
9:56 / 50 / 175
1000
9:56 / 50 / 163
607,63
6:9 / 45 / 111
954,74
9:56 / 35 / 165
525,36
2:57 / 25 / 114
3562,37 894,16
11 Kuráň Petr CZE-096-013 979,41
9:54 / 45 / 184
964,41
9:53 / 45 / 165
956,74
9:59 / 35 / 140
577,32
5:22 / 45 / 118
607,14
5:16 / 50 / 154
3507,7 880,43
12 Prašivka Miroslav CZE-261-025 486,18
5:0 / 45 / 127
780,02
8:21 / 50 / 173
1000
9:51 / 50 / 102
696,34
6:30 / 20 / 77
1000
8:0 / 40 / 88
3476,36 872,57
13 Kremer Jiří CZE-342-037 611,4
6:16 / 50 / 144
938,37
9:55 / 15 / 139
527,97
5:26 / 45 / 119
935,4
9:53 / 35 / 141
943,15
9:51 / 35 / 157
3428,32 860,51
14 Matula František CZE-261-012 792,21
7:56 / 45 / 188
607,62
6:25 / 45 / 174
875,82
9:57 / 35 / 199
946,31
9:57 / 35 / 136
802,52
9:30 / 40 / 200
3416,86 857,63
15 Dušek Petr CZE-232-003 382,27
4:35 / 0 / 123
970,61
9:55 / 45 / 124
1000
9:56 / 50 / 116
1000
9:56 / 50 / 100
0
0:0 / 0 / 0
3352,88 841,57
16 Kovařík Pavel CZE-261-061 740,38
8:16 / 15 / 195
947,42
9:59 / 0 / 189
861,39
9:59 / 0 / 185
525,17
6:36 / 35 / 206
768,91
8:1 / 0 / 205
3318,1 832,84
17 Pavelka Jiří CZE-510-12 453,62
4:42 / 25 / 125
1000
9:51 / 50 / 130
983,84
9:44 / 45 / 101
0
0:0 / 0 / 0
811,97
6:48 / 40 / 123
3249,43 815,61
18 Honěk Jan CZE-342-004 825,93
9:50 / 35 / 220
590,79
6:41 / 0 / 135
918,37
9:53 / 40 / 186
669,47
5:16 / 45 / 165
796,22
9:54 / 45 / 211
3209,99 805,71
19 Holešínský František CZE-261-411 295,43
6:14 / 20 / 243
598,76
6:43 / 35 / 200
571,55
6:52 / 25 / 179
436,3
3:48 / 0 / 93
938,85
9:40 / 50 / 170
2545,46 638,91

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 19 Kremer Jiří, Krátký Aleš, Slezák Petr, Pavelka Jiří, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Holešínský František, Matula Ondra, Odehnal František, Kristian Libor, Matula František, Honěk Jan, Kovařík Pavel, Kuráň Petr, Šnyrych Petr, Barč Radim, Dušek Petr, Janovský Radek, 75917,19 3995,64

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Barč Radim 5 50 , 50 , 50 , 50 , 50 250 50
Matula Ondra 5 50 , 40 , 50 , 50 , 50 240 48
Odehnal František 5 50 , 40 , 45 , 50 , 50 235 47
Kuráň Petr 5 45 , 45 , 35 , 45 , 50 220 44
Vohralík Martin 5 50 , 40 , 50 , 30 , 40 210 42
Prašivka Miroslav 5 45 , 50 , 50 , 20 , 40 205 41
Kičmer Kamil 5 50 , 50 , 45 , 35 , 25 205 41
Matula František 5 45 , 45 , 35 , 35 , 40 200 40
Slezák Petr 5 50 , 50 , 0 , 50 , 50 200 40
Kristian Libor 5 45 , 35 , 35 , 30 , 45 190 38
Kremer Jiří 5 50 , 15 , 45 , 35 , 35 180 36
Honěk Jan 5 35 , 0 , 40 , 45 , 45 165 33
Pavelka Jiří 5 25 , 50 , 45 , 0 , 40 160 32
Šnyrych Petr 5 50 , 50 , 50 , 0 , 0 150 30
Krátký Aleš 5 50 , 0 , 0 , 50 , 50 150 30
Dušek Petr 5 0 , 45 , 50 , 50 , 0 145 29
Holešínský František 5 20 , 35 , 25 , 0 , 50 130 26
Janovský Radek 5 45 , 0 , 0 , 25 , 0 70 14
Kovařík Pavel 5 15 , 0 , 0 , 35 , 0 50 10

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Odehnal František 5 9:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:31,00, 9:54,00, 2952 9:50,4
Kristian Libor 5 9:57,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:48,00, 7:33,00, 2828 9:25,6
Barč Radim 5 9:54,00, 7:24,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:54,00, 2826 9:25,2
Janovský Radek 5 5:55,00, 9:59,00, 9:59,00, 9:50,00, 9:59,00, 2742 9:8,39999999999998
Matula František 5 7:56,00, 6:25,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:30,00, 2625 8:45
Slezák Petr 5 9:57,00, 9:56,00, 3:29,00, 9:55,00, 9:54,00, 2591 8:38,2
Kovařík Pavel 5 8:16,00, 9:59,00, 9:59,00, 6:36,00, 8:1,00, 2571 8:34,2
Honěk Jan 5 9:50,00, 6:41,00, 9:53,00, 5:16,00, 9:54,00, 2494 8:18,8
Kremer Jiří 5 6:16,00, 9:55,00, 5:26,00, 9:53,00, 9:51,00, 2481 8:16,2
Kuráň Petr 5 9:54,00, 9:53,00, 9:59,00, 5:22,00, 5:16,00, 2424 8:4,80000000000001
Kičmer Kamil 5 9:56,00, 9:56,00, 6:9,00, 9:56,00, 2:57,00, 2334 7:46,8
Matula Ondra 5 9:58,00, 8:44,00, 9:58,00, 5:9,00, 4:33,00, 2302 7:40,4
Prašivka Miroslav 5 5:0,00, 8:21,00, 9:51,00, 6:30,00, 8:0,00, 2262 7:32,4
Šnyrych Petr 5 9:8,00, 9:58,00, 9:59,00, 6:8,00, 2:18,00, 2251 7:30,2
Vohralík Martin 5 8:4,00, 8:16,00, 9:56,00, 7:33,00, 2:10,00, 2159 7:11,8
Dušek Petr 5 4:35,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:56,00, 0:0,00, 2062 6:52,4
Krátký Aleš 5 9:58,00, 0:0,00, 8:34,00, 5:33,00, 9:56,00, 2041 6:48,2
Holešínský František 5 6:14,00, 6:43,00, 6:52,00, 3:48,00, 9:40,00, 1997 6:39,4
Pavelka Jiří 5 4:42,00, 9:51,00, 9:44,00, 0:0,00, 6:48,00, 1865 6:13

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Krátký Aleš 4 161, 0, 111, 31, 21, 324 81
Šnyrych Petr 5 118, 119, 82, 79, 94, 492 98,4
Prašivka Miroslav 5 127, 173, 102, 77, 88, 567 113,4
Slezák Petr 5 136, 101, 92, 117, 127, 573 114,6
Dušek Petr 4 123, 124, 116, 100, 0, 463 115,75
Pavelka Jiří 4 125, 130, 101, 0, 123, 479 119,75
Vohralík Martin 5 161, 125, 113, 134, 92, 625 125
Kristian Libor 5 158, 162, 112, 120, 95, 647 129,4
Matula Ondra 5 211, 138, 125, 101, 94, 669 133,8
Kremer Jiří 5 144, 139, 119, 141, 157, 700 140
Kičmer Kamil 5 175, 163, 111, 165, 114, 728 145,6
Barč Radim 5 180, 112, 155, 143, 166, 756 151,2
Kuráň Petr 5 184, 165, 140, 118, 154, 761 152,2
Janovský Radek 5 148, 133, 180, 161, 154, 776 155,2
Odehnal František 5 169, 169, 169, 175, 193, 875 175
Holešínský František 5 243, 200, 179, 93, 170, 885 177
Matula František 5 188, 174, 199, 136, 200, 897 179,4
Honěk Jan 5 220, 135, 186, 165, 211, 917 183,4
Kovařík Pavel 5 195, 189, 185, 206, 205, 980 196

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Krátký Aleš 8:23,95 81 6:48,2 119,06
Šnyrych Petr 7:37,52 98,4 7:30,2 131,14
Slezák Petr 7:32,18 114,6 8:38,2 132,69
Kristian Libor 7:17,09 129,4 9:25,6 137,27
Prašivka Miroslav 6:38,94 113,4 7:32,4 150,4
Barč Radim 6:13,81 151,2 9:25,2 160,51
Dušek Petr 5:56,29 115,75 6:52,4 168,4
Kremer Jiří 5:54,43 140 8:16,2 169,29
Janovský Radek 5:53,35 155,2 9:8,39999999999998 169,8
Vohralík Martin 5:45,44 125 7:11,8 173,69
Matula Ondra 5:44,1 133,8 7:40,4 174,37
Odehnal František 5:37,37 175 9:50,4 177,85
Kičmer Kamil 5:20,6 145,6 7:46,8 187,15
Kuráň Petr 5:18,53 152,2 8:4,80000000000001 188,37
Pavelka Jiří 5:11,48 119,75 6:13 192,63
Matula František 4:52,64 179,4 8:45 205,03
Honěk Jan 4:31,97 183,4 8:18,8 220,61
Kovařík Pavel 4:22,35 196 8:34,2 228,7
Holešínský František 3:45,65 177 6:39,4 265,9

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz