Kompletní přehled ze soutěže : RCEV Zavírák - 13.10.2018 Modelpark Suché - 15.10.2018 9:13:30

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Tůma Jiří   CZE  CZE-1089  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Papírník Vladimír   CZE  CZE-211-74  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Veselý Jiří   CZE  CZE-523-5  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Jeřábek Karel   CZE  CZE-071-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Štern Pavel   CZE  CZE-071-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Mihulka Jiří   CZE  CZE-1661  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Vavřinec Václav   CZE  CZE-211-048  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Horejsi Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Holub Jiří   CZE  CZE-280-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kubica Jan   CZE  CZE-232-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Stanko Josef   CZE  CZE-074-077  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-08-01  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Jiří Hrobař   CZE  CZE-113-097  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Váňa Tomáš   CZE  CZE-074-150  2,4 GHz 00(00) Žák 
19 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kopecký Miroslav
Tůma Jiří
Papírník Vladimír
Veselý Jiří
Jeřábek Karel
Štern Pavel
Rada Rudolf
Mihulka Jiří
Žampach Roman
Vavřinec Václav
Horejsi Ivan
Holub Jiří
Janovský Radek
Kubica Jan
Stanko Josef
Perkovič Stanislav
Jiří Hrobař
Váňa Tomáš
Váňa Jiří
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kubica Jan
2,4 GHz
Jiří Hrobař
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Váňa Tomáš
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Žampach Roman
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 4 Váňa Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kubica Jan
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Jiří Hrobař
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Váňa Tomáš
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Skupina 4 Holub Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Tůma Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Skupina 3 Jiří Hrobař
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Skupina 4 Rada Rudolf
2,4 GHz
- Holub Jiří
2,4 GHz
Váňa Tomáš
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Vavřinec Václav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Horejsi Ivan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Jiří Hrobař
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Holub Jiří
2,4 GHz
Váňa Tomáš
2,4 GHz
Stanko Josef
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Skupina 4 Štern Pavel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Vavřinec Václav
2,4 GHz
Jiří Hrobař
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Váňa Tomáš
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
- Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Stanko Josef
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Papírník Vladimír
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Stanko Josef
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Váňa Tomáš
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Horejsi Ivan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jiří Hrobař
2,4 GHz
Skupina 3 Tůma Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 4 Jeřábek Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Kopecký Miroslav
Tůma Jiří
Papírník Vladimír
Veselý Jiří
Jeřábek Karel
Štern Pavel
Rada Rudolf
Mihulka Jiří
Žampach Roman
Vavřinec Václav
Horejsi Ivan
Holub Jiří
Janovský Radek
Kubica Jan
Stanko Josef
Perkovič Stanislav
Jiří Hrobař
Váňa Tomáš
Váňa Jiří
Kopecký Miroslav X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 2 2 1
Tůma Jiří 1 X 2 0 2 2 2 1 1 1 1 0 1 3 1 1 1 1 3
Papírník Vladimír 1 2 X 1 2 2 2 2 0 2 2 0 1 1 1 2 1 1 1
Veselý Jiří 1 0 1 X 1 2 1 1 1 2 1 1 0 2 2 2 1 1 2
Jeřábek Karel 1 2 2 1 X 1 2 1 1 2 1 1 2 1 2 1 1 0 1
Štern Pavel 1 2 2 2 1 X 1 1 1 0 1 1 2 2 2 2 1 1 1
Rada Rudolf 1 2 2 1 2 1 X 0 1 1 1 2 2 1 1 0 2 1 1
Mihulka Jiří 1 1 2 1 1 1 0 X 2 2 2 2 1 0 1 3 0 2 1
Žampach Roman 1 1 0 1 1 1 1 2 X 1 0 2 1 3 2 2 0 2 1
Vavřinec Václav 1 1 2 2 2 0 1 2 1 X 2 1 2 1 1 0 2 1 2
Horejsi Ivan 2 1 2 1 1 1 1 2 0 2 X 1 2 0 1 1 3 1 1
Holub Jiří 1 0 0 1 1 1 2 2 2 1 1 X 2 0 2 2 1 2 0
Janovský Radek 1 1 1 0 2 2 2 1 1 2 2 2 X 0 2 1 2 1 1
Kubica Jan 1 3 1 2 1 2 1 0 3 1 0 0 0 X 2 1 1 2 2
Stanko Josef 2 1 1 2 2 2 1 1 2 1 1 2 2 2 X 0 0 1 1
Perkovič Stanislav 1 1 2 2 1 2 0 3 2 0 1 2 1 1 0 X 1 0 1
Jiří Hrobař 2 1 1 1 1 1 2 0 0 2 3 1 2 1 0 1 X 2 1
Váňa Tomáš 2 1 1 1 0 1 1 2 2 1 1 2 1 2 1 0 2 X 1
Váňa Jiří 1 3 1 2 1 1 1 1 1 2 1 0 1 2 1 1 1 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

9:58
50
118
Jiří Hrobař

9:52
50
188
Tůma Jiří

8:48
45
218
Váňa Tomáš

8:58
40
193
Štern Pavel

9:54
50
182
589 548 419 481,5 553
1000 930,39 711,38 817,49 938,88

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

8:40
40
142
Stanko Josef

5:40
45
118
Jeřábek Karel

6:10
25
135
Papírník Vladimír

3:24
20
105
Janovský Radek

8:34
0
119
489 326 327,5 171,5 454,5
1000 666,67 669,73 350,72 929,45

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Žampach Roman

6:21
15
159
Perkovič Stanislav

6:41
50
133
Kopecký Miroslav

7:2
0
213
Holub Jiří

7:3
0
173
--
316,5 384,5 283 336,5 --
823,15 1000 736,02 875,16 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Váňa Jiří

3:31
45
85
Mihulka Jiří

9:55
40
181
Horejsi Ivan

8:14
45
183
Veselý Jiří

7:11
0
180
Vavřinec Václav

8:16
35
198
213,5 544,5 447,5 341 432
392,1 1000 821,85 626,26 793,39

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

9:24
45
153
Žampach Roman

8:4
0
130
Jeřábek Karel

5:54
25
155
Rada Rudolf

8:11
50
159
Tůma Jiří

8:0
45
147
532,5 419 301,5 461,5 451,5
1000 786,85 566,2 866,67 847,89

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Perkovič Stanislav

9:49
50
133
Jiří Hrobař

5:13
0
137
Váňa Jiří

8:14
50
156
Veselý Jiří

5:22
25
130
--
572,5 244,5 466 282 --
1000 427,07 813,97 492,58 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

9:57
50
165
Váňa Tomáš

9:51
50
194
Papírník Vladimír

7:27
45
152
Kopecký Miroslav

9:57
0
181
Vavřinec Václav

9:41
25
219
564,5 544 416 506,5 449
1000 963,68 736,94 897,25 795,39

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holub Jiří

7:4
45
169
Janovský Radek

9:56
45
148
Stanko Josef

7:9
50
195
Horejsi Ivan

5:33
45
156
Štern Pavel

6:40
25
175
384,5 567 381,5 300 337,5
678,13 1000 672,84 529,1 595,24

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tůma Jiří

9:56
50
117
Kopecký Miroslav

6:14
35
162
Stanko Josef

7:35
0
169
Kubica Jan

9:56
50
93
Váňa Jiří

7:36
50
164
587,5 328 370,5 599,5 424
979,98 547,12 618,02 1000 707,26

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Janovský Radek

9:55
45
139
Mihulka Jiří

9:41
35
145
Perkovič Stanislav

9:57
50
162
Žampach Roman

9:56
20
146
Štern Pavel

9:58
20
142
570,5 543,5 566 543 547
1000 952,67 992,11 951,8 958,81

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jiří Hrobař

9:46
0
221
Horejsi Ivan

9:57
40
193
Jeřábek Karel

9:13
45
167
Papírník Vladimír

9:54
40
141
Vavřinec Václav

9:37
0
223
423 540,5 514,5 563,5 408
750,67 959,18 913,04 1000 724,05

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

9:52
50
168
-- Holub Jiří

9:55
45
165
Váňa Tomáš

6:57
40
205
Veselý Jiří

6:0
0
163
558 -- 557,5 342 278,5
1000 -- 999,1 612,9 499,1

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vavřinec Václav

9:36
0
195
Janovský Radek

9:57
45
109
Jeřábek Karel

8:7
20
177
Tůma Jiří

9:57
45
127
Váňa Jiří

9:57
50
170
478,5 587,5 418,5 578,5 562
814,47 1000 712,34 984,68 956,6

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Horejsi Ivan

6:39
0
174
Rada Rudolf

6:32
0
185
Jiří Hrobař

9:43
40
160
Kopecký Miroslav

5:57
5
183
--
312 299,5 543 270,5 --
574,59 551,57 1000 498,16 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Holub Jiří

5:1
35
110
Váňa Tomáš

5:54
50
220
Stanko Josef

9:48
40
164
Mihulka Jiří

6:5
45
84
Žampach Roman

6:52
40
116
281 244 546 368 394
514,65 446,89 1000 673,99 721,61

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Štern Pavel

9:31
0
135
Kubica Jan

4:37
45
65
Perkovič Stanislav

4:29
50
77
Papírník Vladimír

9:54
50
81
Veselý Jiří

0:0
0
0
503,5 289,5 280,5 603,5 0
834,3 479,7 464,79 1000 0

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vavřinec Václav

9:54
10
171
Jiří Hrobař

7:30
45
131
Rada Rudolf

9:57
45
162
Holub Jiří

9:56
35
180
Janovský Radek

9:57
20
167
518,5 429,5 561 541 533,5
924,24 765,6 1000 964,35 950,98

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Váňa Tomáš

5:40
50
203
Váňa Jiří

9:6
50
127
Žampach Roman

9:56
40
170
-- Kubica Jan

9:56
45
138
281 532,5 551 -- 572
491,26 930,94 963,29 -- 1000

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Stanko Josef

7:15
35
123
Štern Pavel

8:4
50
159
Jeřábek Karel

4:59
0
149
Veselý Jiří

0:0
0
0
Kopecký Miroslav

6:19
35
176
408,5 454,5 224,5 0 326
898,79 1000 493,95 0 717,27

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Papírník Vladimír

1:42
35
55
Tůma Jiří

5:25
50
133
Mihulka Jiří

5:53
30
145
Horejsi Ivan

5:44
40
164
Perkovič Stanislav

5:52
0
153
109,5 308,5 310,5 302 275,5
352,66 993,56 1000 972,62 887,28

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Stanko Josef

7:56
35
138
Žampach Roman

4:0
45
153
Veselý Jiří

0:0
0
0
Vavřinec Václav

6:51
35
161
Kubica Jan

6:24
0
152
442 208,5 0 365,5 308
1000 471,72 0 826,92 696,83

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Váňa Tomáš

6:55
0
190
Kopecký Miroslav

3:14
0
149
Horejsi Ivan

4:36
50
125
Janovský Radek

8:54
50
168
Jiří Hrobař

4:28
0
147
320 119,5 263,5 500 194,5
640 239 527 1000 389

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tůma Jiří

9:54
45
163
Rada Rudolf

5:48
50
207
Papírník Vladimír

8:0
15
210
Štern Pavel

3:0
0
180
Váňa Jiří

9:58
50
134
557,5 277 365 90 581
959,55 476,76 628,23 154,91 1000

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jeřábek Karel

6:36
20
178
Mihulka Jiří

9:23
35
146
Perkovič Stanislav

9:36
30
138
Holub Jiří

8:30
25
196
--
327 525 537 437 --
608,94 977,65 1000 813,78 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4950,98 929,45
8:34 / 0 / 119
1000
9:56 / 45 / 148
1000
9:55 / 45 / 139
1000
9:57 / 45 / 109
950,98
9:57 / 20 / 167
1000
8:54 / 50 / 168
0
2 Mihulka Jiří CZE-1661 2,4 GHz 0 0 CZE 995,83 4930,32 1000
9:55 / 40 / 181
1000
9:57 / 50 / 165
952,67
9:41 / 35 / 145
673,99
6:5 / 45 / 84
1000
5:53 / 30 / 145
977,65
9:23 / 35 / 146
0
3 Perkovič Stanislav CZE-08-01 2,4 GHz 0 0 CZE 985,54 4879,39 1000
6:41 / 50 / 133
1000
9:49 / 50 / 133
992,11
9:57 / 50 / 162
464,79
4:29 / 50 / 77
887,28
5:52 / 0 / 153
1000
9:36 / 30 / 138
0
4 Tůma Jiří CZE-1089 2,4 GHz 0 0 CZE 962,57 4765,66 711,38
8:48 / 45 / 218
847,89
8:0 / 45 / 147
979,98
9:56 / 50 / 117
984,68
9:57 / 45 / 127
993,56
5:25 / 50 / 133
959,55
9:54 / 45 / 163
0
5 Kubica Jan CZE-232-017 2,4 GHz 0 0 CZE 948,67 4696,83 1000
9:58 / 50 / 118
1000
9:24 / 45 / 153
1000
9:56 / 50 / 93
479,7
4:37 / 45 / 65
1000
9:56 / 45 / 138
696,83
6:24 / 0 / 152
0
6 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 892,4 4418,24 1000
8:40 / 40 / 142
866,67
8:11 / 50 / 159
1000
9:52 / 50 / 168
551,57
6:32 / 0 / 185
1000
9:57 / 45 / 162
476,76
5:48 / 50 / 207
0
7 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 890,48 4408,77 392,1
3:31 / 45 / 85
813,97
8:14 / 50 / 156
707,26
7:36 / 50 / 164
956,6
9:57 / 50 / 170
930,94
9:6 / 50 / 127
1000
9:58 / 50 / 134
0
8 Holub Jiří CZE-280-009 2,4 GHz 0 0 CZE 874,68 4330,52 875,16
7:3 / 0 / 173
678,13
7:4 / 45 / 169
999,1
9:55 / 45 / 165
514,65
5:1 / 35 / 110
964,35
9:56 / 35 / 180
813,78
8:30 / 25 / 196
0
9 Štern Pavel CZE-071-017 2,4 GHz 0 0 CZE 874,01 4327,23 938,88
9:54 / 50 / 182
595,24
6:40 / 25 / 175
958,81
9:58 / 20 / 142
834,3
9:31 / 0 / 135
1000
8:4 / 50 / 159
154,91
3:0 / 0 / 180
0
10 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 857,75 4246,7 823,15
6:21 / 15 / 159
786,85
8:4 / 0 / 130
951,8
9:56 / 20 / 146
721,61
6:52 / 40 / 116
963,29
9:56 / 40 / 170
471,72
4:0 / 45 / 153
0
11 Stanko Josef CZE-074-077 2,4 GHz 0 0 CZE 856,05 4238,3 666,67
5:40 / 45 / 118
672,84
7:9 / 50 / 195
618,02
7:35 / 0 / 169
1000
9:48 / 40 / 164
898,79
7:15 / 35 / 123
1000
7:56 / 35 / 138
0
12 Vavřinec Václav CZE-211-048 2,4 GHz 0 0 CZE 839,11 4154,41 793,39
8:16 / 35 / 198
795,39
9:41 / 25 / 219
724,05
9:37 / 0 / 223
814,47
9:36 / 0 / 195
924,24
9:54 / 10 / 171
826,92
6:51 / 35 / 161
0
13 Jiří Hrobař CZE-113-097 2,4 GHz 0 0 CZE 782,42 3873,73 930,39
9:52 / 50 / 188
427,07
5:13 / 0 / 137
750,67
9:46 / 0 / 221
1000
9:43 / 40 / 160
765,6
7:30 / 45 / 131
389
4:28 / 0 / 147
0
14 Horejsi Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 779,11 3857,34 821,85
8:14 / 45 / 183
529,1
5:33 / 45 / 156
959,18
9:57 / 40 / 193
574,59
6:39 / 0 / 174
972,62
5:44 / 40 / 164
527
4:36 / 50 / 125
0
15 Papírník Vladimír CZE-211-74 2,4 GHz 0 0 CZE 750,93 3717,83 350,72
3:24 / 20 / 105
736,94
7:27 / 45 / 152
1000
9:54 / 40 / 141
1000
9:54 / 50 / 81
352,66
1:42 / 35 / 55
628,23
8:0 / 15 / 210
0
16 Váňa Tomáš CZE-074-150 2,4 GHz 2 0 CZE 712,05 3525,33 817,49
8:58 / 40 / 193
963,68
9:51 / 50 / 194
612,9
6:57 / 40 / 205
446,89
5:54 / 50 / 220
491,26
5:40 / 50 / 203
640
6:55 / 0 / 190
0
17 Jeřábek Karel CZE-071-013 2,4 GHz 0 0 CZE 700,92 3470,25 669,73
6:10 / 25 / 135
566,2
5:54 / 25 / 155
913,04
9:13 / 45 / 167
712,34
8:7 / 20 / 177
493,95
4:59 / 0 / 149
608,94
6:36 / 20 / 178
0
18 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 685,89 3395,82 736,02
7:2 / 0 / 213
897,25
9:57 / 0 / 181
547,12
6:14 / 35 / 162
498,16
5:57 / 5 / 183
717,27
6:19 / 35 / 176
239
3:14 / 0 / 149
0
19 Veselý Jiří CZE-523-5 2,4 GHz 0 0 CZE 326,79 1617,94 626,26
7:11 / 0 / 180
492,58
5:22 / 25 / 130
499,1
6:0 / 0 / 163
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Janovský Radek 1000 + 30 = 1030 4950,98 929,45
8:34 / 0 / 119
1000
9:56 / 45 / 148
1000
9:55 / 45 / 139
1000
9:57 / 45 / 109
950,98
9:57 / 20 / 167
1000
8:54 / 50 / 168
0
2* Mihulka Jiří 995,83 + 25 = 1020,83 4930,32 1000
9:55 / 40 / 181
1000
9:57 / 50 / 165
952,67
9:41 / 35 / 145
673,99
6:5 / 45 / 84
1000
5:53 / 30 / 145
977,65
9:23 / 35 / 146
0
3* Perkovič Stanislav 985,54 + 20 = 1005,54 4879,39 1000
6:41 / 50 / 133
1000
9:49 / 50 / 133
992,11
9:57 / 50 / 162
464,79
4:29 / 50 / 77
887,28
5:52 / 0 / 153
1000
9:36 / 30 / 138
0
4* Tůma Jiří 962,57 + 15 = 977,57 4765,66 711,38
8:48 / 45 / 218
847,89
8:0 / 45 / 147
979,98
9:56 / 50 / 117
984,68
9:57 / 45 / 127
993,56
5:25 / 50 / 133
959,55
9:54 / 45 / 163
0
5* Kubica Jan 948,67 + 10 = 958,67 4696,83 1000
9:58 / 50 / 118
1000
9:24 / 45 / 153
1000
9:56 / 50 / 93
479,7
4:37 / 45 / 65
1000
9:56 / 45 / 138
696,83
6:24 / 0 / 152
0
6* Rada Rudolf 892,4 + 5 = 897,4 4418,24 1000
8:40 / 40 / 142
866,67
8:11 / 50 / 159
1000
9:52 / 50 / 168
551,57
6:32 / 0 / 185
1000
9:57 / 45 / 162
476,76
5:48 / 50 / 207
0
7* Váňa Jiří 890,48 4408,77 392,1
3:31 / 45 / 85
813,97
8:14 / 50 / 156
707,26
7:36 / 50 / 164
956,6
9:57 / 50 / 170
930,94
9:6 / 50 / 127
1000
9:58 / 50 / 134
0
8* Holub Jiří 874,68 4330,52 875,16
7:3 / 0 / 173
678,13
7:4 / 45 / 169
999,1
9:55 / 45 / 165
514,65
5:1 / 35 / 110
964,35
9:56 / 35 / 180
813,78
8:30 / 25 / 196
0
9* Štern Pavel 874,01 4327,23 938,88
9:54 / 50 / 182
595,24
6:40 / 25 / 175
958,81
9:58 / 20 / 142
834,3
9:31 / 0 / 135
1000
8:4 / 50 / 159
154,91
3:0 / 0 / 180
0
10* Žampach Roman 857,75 4246,7 823,15
6:21 / 15 / 159
786,85
8:4 / 0 / 130
951,8
9:56 / 20 / 146
721,61
6:52 / 40 / 116
963,29
9:56 / 40 / 170
471,72
4:0 / 45 / 153
0
11 Stanko Josef 856,05 4238,3 666,67
5:40 / 45 / 118
672,84
7:9 / 50 / 195
618,02
7:35 / 0 / 169
1000
9:48 / 40 / 164
898,79
7:15 / 35 / 123
1000
7:56 / 35 / 138
0
12 Vavřinec Václav 839,11 4154,41 793,39
8:16 / 35 / 198
795,39
9:41 / 25 / 219
724,05
9:37 / 0 / 223
814,47
9:36 / 0 / 195
924,24
9:54 / 10 / 171
826,92
6:51 / 35 / 161
0
13 Jiří Hrobař 782,42 3873,73 930,39
9:52 / 50 / 188
427,07
5:13 / 0 / 137
750,67
9:46 / 0 / 221
1000
9:43 / 40 / 160
765,6
7:30 / 45 / 131
389
4:28 / 0 / 147
0
14 Horejsi Ivan 779,11 3857,34 821,85
8:14 / 45 / 183
529,1
5:33 / 45 / 156
959,18
9:57 / 40 / 193
574,59
6:39 / 0 / 174
972,62
5:44 / 40 / 164
527
4:36 / 50 / 125
0
15 Papírník Vladimír 750,93 3717,83 350,72
3:24 / 20 / 105
736,94
7:27 / 45 / 152
1000
9:54 / 40 / 141
1000
9:54 / 50 / 81
352,66
1:42 / 35 / 55
628,23
8:0 / 15 / 210
0
16 Váňa Tomáš 712,05 3525,33 817,49
8:58 / 40 / 193
963,68
9:51 / 50 / 194
612,9
6:57 / 40 / 205
446,89
5:54 / 50 / 220
491,26
5:40 / 50 / 203
640
6:55 / 0 / 190
0
17 Jeřábek Karel 700,92 3470,25 669,73
6:10 / 25 / 135
566,2
5:54 / 25 / 155
913,04
9:13 / 45 / 167
712,34
8:7 / 20 / 177
493,95
4:59 / 0 / 149
608,94
6:36 / 20 / 178
0
18 Kopecký Miroslav 685,89 3395,82 736,02
7:2 / 0 / 213
897,25
9:57 / 0 / 181
547,12
6:14 / 35 / 162
498,16
5:57 / 5 / 183
717,27
6:19 / 35 / 176
239
3:14 / 0 / 149
0
19 Veselý Jiří 326,79 1617,94 626,26
7:11 / 0 / 180
492,58
5:22 / 25 / 130
499,1
6:0 / 0 / 163
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :752
Datum konání :13.10.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Modelpark Suché
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Severka Modelpark Suché
Ředitel soutěže :Rudolf Rada
Hlavní rozhodčí :Jaroslav Imiolek
Počasí :Jasno, 15-20 st., vítr 1-3 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Janovský Radek CZE-232-053 929,45
8:34 / 0 / 119
1000
9:56 / 45 / 148
1000
9:55 / 45 / 139
1000
9:57 / 45 / 109
950,98
9:57 / 20 / 167
1000
8:54 / 50 / 168
4950,98 1000 + 30 = 1030
2* Mihulka Jiří CZE-1661 1000
9:55 / 40 / 181
1000
9:57 / 50 / 165
952,67
9:41 / 35 / 145
673,99
6:5 / 45 / 84
1000
5:53 / 30 / 145
977,65
9:23 / 35 / 146
4930,32 995 + 25 = 1020
3* Perkovič Stanislav CZE-08-01 1000
6:41 / 50 / 133
1000
9:49 / 50 / 133
992,11
9:57 / 50 / 162
464,79
4:29 / 50 / 77
887,28
5:52 / 0 / 153
1000
9:36 / 30 / 138
4879,39 985 + 20 = 1005
4* Tůma Jiří CZE-1089 711,38
8:48 / 45 / 218
847,89
8:0 / 45 / 147
979,98
9:56 / 50 / 117
984,68
9:57 / 45 / 127
993,56
5:25 / 50 / 133
959,55
9:54 / 45 / 163
4765,66 962 + 15 = 977
5* Kubica Jan CZE-232-017 1000
9:58 / 50 / 118
1000
9:24 / 45 / 153
1000
9:56 / 50 / 93
479,7
4:37 / 45 / 65
1000
9:56 / 45 / 138
696,83
6:24 / 0 / 152
4696,83 948 + 10 = 958
6* Rada Rudolf CZE-071-011 1000
8:40 / 40 / 142
866,67
8:11 / 50 / 159
1000
9:52 / 50 / 168
551,57
6:32 / 0 / 185
1000
9:57 / 45 / 162
476,76
5:48 / 50 / 207
4418,24 892 + 5 = 897
7* Váňa Jiří CZE-074-050 392,1
3:31 / 45 / 85
813,97
8:14 / 50 / 156
707,26
7:36 / 50 / 164
956,6
9:57 / 50 / 170
930,94
9:6 / 50 / 127
1000
9:58 / 50 / 134
4408,77 890,48
8* Holub Jiří CZE-280-009 875,16
7:3 / 0 / 173
678,13
7:4 / 45 / 169
999,1
9:55 / 45 / 165
514,65
5:1 / 35 / 110
964,35
9:56 / 35 / 180
813,78
8:30 / 25 / 196
4330,52 874,68
9* Štern Pavel CZE-071-017 938,88
9:54 / 50 / 182
595,24
6:40 / 25 / 175
958,81
9:58 / 20 / 142
834,3
9:31 / 0 / 135
1000
8:4 / 50 / 159
154,91
3:0 / 0 / 180
4327,23 874,01
10* Žampach Roman CZE-523-001 823,15
6:21 / 15 / 159
786,85
8:4 / 0 / 130
951,8
9:56 / 20 / 146
721,61
6:52 / 40 / 116
963,29
9:56 / 40 / 170
471,72
4:0 / 45 / 153
4246,7 857,75
11 Stanko Josef CZE-074-077 666,67
5:40 / 45 / 118
672,84
7:9 / 50 / 195
618,02
7:35 / 0 / 169
1000
9:48 / 40 / 164
898,79
7:15 / 35 / 123
1000
7:56 / 35 / 138
4238,3 856,05
12 Vavřinec Václav CZE-211-048 793,39
8:16 / 35 / 198
795,39
9:41 / 25 / 219
724,05
9:37 / 0 / 223
814,47
9:36 / 0 / 195
924,24
9:54 / 10 / 171
826,92
6:51 / 35 / 161
4154,41 839,11
13 Jiří Hrobař CZE-113-097 930,39
9:52 / 50 / 188
427,07
5:13 / 0 / 137
750,67
9:46 / 0 / 221
1000
9:43 / 40 / 160
765,6
7:30 / 45 / 131
389
4:28 / 0 / 147
3873,73 782,42
14 Horejsi Ivan CZE-171-019 821,85
8:14 / 45 / 183
529,1
5:33 / 45 / 156
959,18
9:57 / 40 / 193
574,59
6:39 / 0 / 174
972,62
5:44 / 40 / 164
527
4:36 / 50 / 125
3857,34 779,11
15 Papírník Vladimír CZE-211-74 350,72
3:24 / 20 / 105
736,94
7:27 / 45 / 152
1000
9:54 / 40 / 141
1000
9:54 / 50 / 81
352,66
1:42 / 35 / 55
628,23
8:0 / 15 / 210
3717,83 750,93
16 Váňa Tomáš CZE-074-150 817,49
8:58 / 40 / 193
963,68
9:51 / 50 / 194
612,9
6:57 / 40 / 205
446,89
5:54 / 50 / 220
491,26
5:40 / 50 / 203
640
6:55 / 0 / 190
3525,33 712,05
17 Jeřábek Karel CZE-071-013 669,73
6:10 / 25 / 135
566,2
5:54 / 25 / 155
913,04
9:13 / 45 / 167
712,34
8:7 / 20 / 177
493,95
4:59 / 0 / 149
608,94
6:36 / 20 / 178
3470,25 700,92
18 Kopecký Miroslav CZE-077-408 736,02
7:2 / 0 / 213
897,25
9:57 / 0 / 181
547,12
6:14 / 35 / 162
498,16
5:57 / 5 / 183
717,27
6:19 / 35 / 176
239
3:14 / 0 / 149
3395,82 685,89
19 Veselý Jiří CZE-523-5 626,26
7:11 / 0 / 180
492,58
5:22 / 25 / 130
499,1
6:0 / 0 / 163
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1617,94 326,79

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 19 Kopecký Miroslav, Tůma Jiří, Papírník Vladimír, Veselý Jiří, Jeřábek Karel, Štern Pavel, Rada Rudolf, Mihulka Jiří, Žampach Roman, Vavřinec Václav, Horejsi Ivan, Holub Jiří, Janovský Radek, Kubica Jan, Stanko Josef, Perkovič Stanislav, Jiří Hrobař, Váňa Tomáš, Váňa Jiří, 86863,66 4571,77

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Váňa Jiří 6 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 295 49,17
Tůma Jiří 6 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 280 46,67
Kubica Jan 6 50 , 45 , 50 , 45 , 45 , 0 235 39,17
Mihulka Jiří 6 40 , 50 , 35 , 45 , 30 , 35 235 39,17
Rada Rudolf 6 40 , 50 , 50 , 0 , 45 , 50 235 39,17
Váňa Tomáš 6 40 , 50 , 40 , 50 , 50 , 0 230 38,33
Perkovič Stanislav 6 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 30 230 38,33
Horejsi Ivan 6 45 , 45 , 40 , 0 , 40 , 50 220 36,67
Stanko Josef 6 45 , 50 , 0 , 40 , 35 , 35 205 34,17
Janovský Radek 6 0 , 45 , 45 , 45 , 20 , 50 205 34,17
Papírník Vladimír 6 20 , 45 , 40 , 50 , 35 , 15 205 34,17
Holub Jiří 6 0 , 45 , 45 , 35 , 35 , 25 185 30,83
Žampach Roman 6 15 , 0 , 20 , 40 , 40 , 45 160 26,67
Štern Pavel 6 50 , 25 , 20 , 0 , 50 , 0 145 24,17
Jiří Hrobař 6 50 , 0 , 0 , 40 , 45 , 0 135 22,5
Jeřábek Karel 6 25 , 25 , 45 , 20 , 0 , 20 135 22,5
Vavřinec Václav 6 35 , 25 , 0 , 0 , 10 , 35 105 17,5
Kopecký Miroslav 6 0 , 0 , 35 , 5 , 35 , 0 75 12,5
Veselý Jiří 6 0 , 25 , 0 , 0 , 0 , 0 25 4,17

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Janovský Radek 6 8:34,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:57,00, 8:54,00, 3433 9:32,17
Vavřinec Václav 6 8:16,00, 9:41,00, 9:37,00, 9:36,00, 9:54,00, 6:51,00, 3235 8:59,17
Tůma Jiří 6 8:48,00, 8:0,00, 9:56,00, 9:57,00, 5:25,00, 9:54,00, 3120 8:40
Mihulka Jiří 6 9:55,00, 9:57,00, 9:41,00, 6:5,00, 5:53,00, 9:23,00, 3054 8:29
Kubica Jan 6 9:58,00, 9:24,00, 9:56,00, 4:37,00, 9:56,00, 6:24,00, 3015 8:22,5
Rada Rudolf 6 8:40,00, 8:11,00, 9:52,00, 6:32,00, 9:57,00, 5:48,00, 2940 8:10
Váňa Jiří 6 3:31,00, 8:14,00, 7:36,00, 9:57,00, 9:6,00, 9:58,00, 2902 8:3,67000000000002
Holub Jiří 6 7:3,00, 7:4,00, 9:55,00, 5:1,00, 9:56,00, 8:30,00, 2849 7:54,83
Štern Pavel 6 9:54,00, 6:40,00, 9:58,00, 9:31,00, 8:4,00, 3:0,00, 2827 7:51,17
Jiří Hrobař 6 9:52,00, 5:13,00, 9:46,00, 9:43,00, 7:30,00, 4:28,00, 2792 7:45,33
Perkovič Stanislav 6 6:41,00, 9:49,00, 9:57,00, 4:29,00, 5:52,00, 9:36,00, 2784 7:44
Stanko Josef 6 5:40,00, 7:9,00, 7:35,00, 9:48,00, 7:15,00, 7:56,00, 2723 7:33,83
Žampach Roman 6 6:21,00, 8:4,00, 9:56,00, 6:52,00, 9:56,00, 4:0,00, 2709 7:31,5
Váňa Tomáš 6 8:58,00, 9:51,00, 6:57,00, 5:54,00, 5:40,00, 6:55,00, 2655 7:22,5
Jeřábek Karel 6 6:10,00, 5:54,00, 9:13,00, 8:7,00, 4:59,00, 6:36,00, 2459 6:49,83
Horejsi Ivan 6 8:14,00, 5:33,00, 9:57,00, 6:39,00, 5:44,00, 4:36,00, 2443 6:47,17
Papírník Vladimír 6 3:24,00, 7:27,00, 9:54,00, 9:54,00, 1:42,00, 8:0,00, 2421 6:43,5
Kopecký Miroslav 6 7:2,00, 9:57,00, 6:14,00, 5:57,00, 6:19,00, 3:14,00, 2323 6:27,17
Veselý Jiří 6 7:11,00, 5:22,00, 6:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1113 3:5,5

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Kubica Jan 6 118, 153, 93, 65, 138, 152, 719 119,83
Papírník Vladimír 6 105, 152, 141, 81, 55, 210, 744 124
Perkovič Stanislav 6 133, 133, 162, 77, 153, 138, 796 132,67
Váňa Jiří 6 85, 156, 164, 170, 127, 134, 836 139,33
Janovský Radek 6 119, 148, 139, 109, 167, 168, 850 141,67
Mihulka Jiří 6 181, 165, 145, 84, 145, 146, 866 144,33
Žampach Roman 6 159, 130, 146, 116, 170, 153, 874 145,67
Tůma Jiří 6 218, 147, 117, 127, 133, 163, 905 150,83
Stanko Josef 6 118, 195, 169, 164, 123, 138, 907 151,17
Veselý Jiří 3 180, 130, 163, 0, 0, 0, 473 157,67
Jeřábek Karel 6 135, 155, 167, 177, 149, 178, 961 160,17
Štern Pavel 6 182, 175, 142, 135, 159, 180, 973 162,17
Jiří Hrobař 6 188, 137, 221, 160, 131, 147, 984 164
Holub Jiří 6 173, 169, 165, 110, 180, 196, 993 165,5
Horejsi Ivan 6 183, 156, 193, 174, 164, 125, 995 165,83
Rada Rudolf 6 142, 159, 168, 185, 162, 207, 1023 170,5
Kopecký Miroslav 6 213, 181, 162, 183, 176, 149, 1064 177,33
Vavřinec Václav 6 198, 219, 223, 195, 171, 161, 1167 194,5
Váňa Tomáš 6 193, 194, 205, 220, 203, 190, 1205 200,83

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Kubica Jan 6:59,33 119,83 8:22,5 143,08
Janovský Radek 6:43,88 141,67 9:32,17 148,56
Mihulka Jiří 5:52,66 144,33 8:29 170,13
Perkovič Stanislav 5:49,75 132,67 7:44 171,56
Váňa Jiří 5:47,13 139,33 8:3,67000000000002 172,84
Tůma Jiří 5:44,75 150,83 8:40 174,03
Papírník Vladimír 5:25,4 124 6:43,5 184,39
Žampach Roman 5:9,95 145,67 7:31,5 193,58
Stanko Josef 5:0,22 151,17 7:33,83 199,86
Štern Pavel 4:50,54 162,17 7:51,17 206,51
Rada Rudolf 4:47,39 170,5 8:10 208,78
Holub Jiří 4:46,91 165,5 7:54,83 209,13
Jiří Hrobař 4:43,74 164 7:45,33 211,46
Vavřinec Václav 4:37,21 194,5 8:59,17 216,45
Jeřábek Karel 4:15,88 160,17 6:49,83 234,49
Horejsi Ivan 4:5,53 165,83 6:47,17 244,37
Váňa Tomáš 3:40,33 200,83 7:22,5 272,31
Kopecký Miroslav 3:38,33 177,33 6:27,17 274,81
Veselý Jiří 1:57,65 157,67 3:5,5 509,98

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz