Kompletní přehled ze soutěže : RCEV-Horní Branná 24.6.2018 - 24.6.2018 15:45:39

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Lhota Jaroslav LMK Horní Branná  CZE  CZE-069-073  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Tomiška Leoš LMK Hořice  CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Novotný René Chomutov MK  CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Junior 
9 Mühl Jiří Nová Paka LMK  CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Sedláček Jiří Nová Paka LMK  CZE  CZE-210-098  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Jirásko Ladislav Nová Paka LMK  CZE  CZE-210-074  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Jirásko Michal Nová Paka LMK  CZE  CZE-210-081  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Eminger Jan Horní Branná LMK  CZE  CZE-069-015  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Pavlíček Martin Horní Branná LMK  CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Tůma Jiří LMK Suché    CZE-1089  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Mihulka Jiří Ustí n/L LMK RC klub  CZE  CZE-113-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Janovský Radek LMK Hořice    CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Lhota Jaroslav
Semerák Petr
Tomiška Leoš
Veselovský Jiří
Kotula Miroslav
Koros Bedřich
Novotný Radek
Novotný René
Mühl Jiří
Sedláček Jiří
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Eminger Jan
Pavlíček Martin
Tůma Jiří
Mihulka Jiří
Janovský Radek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Tůma Jiří
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Skupina 2 Koros Bedřich
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 - Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Sedláček Jiří
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Jirásko Michal
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
-
Skupina 2 Tůma Jiří
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 3 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
- Sedláček Jiří
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Eminger Jan
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný René
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Koros Bedřich
2,4 GHz
Lhota Jaroslav
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Lhota Jaroslav
Semerák Petr
Tomiška Leoš
Veselovský Jiří
Kotula Miroslav
Koros Bedřich
Novotný Radek
Novotný René
Mühl Jiří
Sedláček Jiří
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Eminger Jan
Pavlíček Martin
Tůma Jiří
Mihulka Jiří
Janovský Radek
Lhota Jaroslav X 1 1 3 2 1 1 2 2 4 1 0 2 0 1 2 0
Semerák Petr 1 X 2 2 2 1 3 3 1 0 1 2 3 2 1 1 0
Tomiška Leoš 1 2 X 2 1 1 1 3 1 0 1 1 2 1 2 2 3
Veselovský Jiří 3 2 2 X 2 0 0 2 1 2 0 1 4 2 2 1 1
Kotula Miroslav 2 2 1 2 X 1 1 2 2 3 0 1 1 2 0 3 0
Koros Bedřich 1 1 1 0 1 X 2 1 1 2 4 3 0 2 0 0 2
Novotný Radek 1 3 1 0 1 2 X 2 1 1 3 2 1 1 2 2 1
Novotný René 2 3 3 2 2 1 2 X 1 1 1 1 1 0 1 3 1
Mühl Jiří 2 1 1 1 2 1 1 1 X 3 0 0 2 2 3 2 1
Sedláček Jiří 4 0 0 2 3 2 1 1 3 X 1 0 1 1 1 2 0
Jirásko Ladislav 1 1 1 0 0 4 3 1 0 1 X 4 0 1 1 1 3
Jirásko Michal 0 2 1 1 1 3 2 1 0 0 4 X 1 2 1 1 3
Eminger Jan 2 3 2 4 1 0 1 1 2 1 0 1 X 3 3 0 1
Pavlíček Martin 0 2 1 2 2 2 1 0 2 1 1 2 3 X 2 0 2
Tůma Jiří 1 1 2 2 0 0 2 1 3 1 1 1 3 2 X 2 3
Mihulka Jiří 2 1 2 1 3 0 2 3 2 2 1 1 0 0 2 X 2
Janovský Radek 0 0 3 1 0 2 1 1 1 0 3 3 1 2 3 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Tůma Jiří

4:18
45
113
Jirásko Ladislav

5:5
20
199
Janovský Radek

4:14
45
135
Novotný Radek

5:18
45
188
Mihulka Jiří

4:11
45
105
Jirásko Michal

4:33
50
168
246,5 225,5 231,5 269 243,5 239
916,36 838,29 860,59 1000 905,2 888,48

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koros Bedřich

2:55
0
132
Pavlíček Martin

6:41
0
188
Kotula Miroslav

8:53
45
217
Mühl Jiří

4:29
0
157
Sedláček Jiří

4:19
0
168
--
109 307 427 190,5 175 --
255,27 718,97 1000 446,14 409,84 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

6:40
40
180
Lhota Jaroslav

5:32
0
204
Eminger Jan

3:11
45
148
Tomiška Leoš

4:43
50
222
Veselovský Jiří

3:30
45
176
Semerák Petr

5:1
50
206
350 220 162 167 167 233
1000 628,57 462,86 477,14 477,14 665,71

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Jirásko Ladislav

9:57
10
242
Koros Bedřich

4:38
0
176
Jirásko Michal

6:30
40
153
Pavlíček Martin

8:45
10
185
Janovský Radek

5:17
40
164
-- 381 190 353,5 442,5 275
-- 861,02 429,38 798,87 1000 621,47

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mihulka Jiří

7:10
45
147
Novotný René

4:38
45
200
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Novotný Radek

6:55
50
180
Semerák Petr

5:53
0
183
Kotula Miroslav

5:26
30
200
401,5 223 0 375 261,5 256
1000 555,42 0 934 651,31 637,61

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Sedláček Jiří

3:11
0
147
Eminger Jan

5:3
45
177
Lhota Jaroslav

4:27
0
164
Tůma Jiří

6:56
40
173
Veselovský Jiří

4:51
40
160
Mühl Jiří

6:50
50
182
117,5 259,5 185 369,5 251 369
318 702,3 500,68 1000 679,3 998,65

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Jirásko Michal

6:19
45
161
Koros Bedřich

6:5
0
183
Janovský Radek

6:29
50
176
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Jirásko Ladislav

5:23
50
219
--
343,5 273,5 351 0 216 --
978,63 779,2 1000 0 615,38 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Tůma Jiří

6:54
45
184
Semerák Petr

8:8
45
172
Mühl Jiří

6:29
0
215
Eminger Jan

6:12
0
204
Novotný Radek

6:52
0
235
Pavlíček Martin

0:0
0
0
367 447 244 260 207 0
821,03 1000 545,86 581,66 463,09 0

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mihulka Jiří

9:52
50
170
Sedláček Jiří

9:40
40
207
Kotula Miroslav

9:51
10
261
Veselovský Jiří

9:48
0
218
Lhota Jaroslav

9:53
45
233
Novotný René

9:30
45
223
557 499 318 434 439 446
1000 895,87 570,92 779,17 788,15 800,72

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Jirásko Ladislav

1:24
0
122
Novotný René

4:23
0
214
Semerák Petr

2:28
20
181
Koros Bedřich

1:18
0
159
Jirásko Michal

4:20
45
179
Novotný Radek

2:38
0
198
23 121 77,5 -1,5 215,5 59
106,73 561,48 359,63 -6,96 1000 273,78

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Veselovský Jiří

4:16
50
179
Pavlíček Martin

7:34
45
224
Janovský Radek

4:24
0
168
Tůma Jiří

5:37
5
212
Eminger Jan

2:52
40
149
Tomiška Leoš

0:0
0
0
216,5 327 180 206 137,5 0
662,08 1000 550,46 629,97 420,49 0

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mihulka Jiří

5:15
50
146
Lhota Jaroslav

6:45
0
186
Mühl Jiří

6:50
40
158
-- Sedláček Jiří

4:42
45
172
Kotula Miroslav

7:51
5
195
292 312 371 -- 241 378,5
771,47 824,31 980,18 -- 636,72 1000

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Eminger Jan

5:27
40
169
Pavlíček Martin

9:45
50
224
Kotula Miroslav

5:49
45
185
Semerák Petr

9:52
50
167
Jirásko Michal

9:48
50
151
Veselovský Jiří

5:22
45
188
282,5 463 301,5 558,5 562,5 273
502,22 823,11 536 992,89 1000 485,33

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

5:30
50
175
Mühl Jiří

7:16
45
180
Mihulka Jiří

7:23
0
149
Janovský Radek

6:51
45
177
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Tůma Jiří

9:56
0
223
292,5 391 368,5 367,5 0 427
685,01 915,69 863 860,66 0 1000

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koros Bedřich

0:0
0
0
Lhota Jaroslav

9:49
45
200
-- Novotný Radek

7:16
50
201
Sedláček Jiří

6:4
15
169
Jirásko Ladislav

7:14
45
231
0 534 -- 383 294,5 286
0 1000 -- 717,23 551,5 535,58

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Jirásko Michal Nová Paka LMK CZE-210-081 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3867,11 888,48
4:33 / 50 / 168
798,87
6:30 / 40 / 153
978,63
6:19 / 45 / 161
1000
4:20 / 45 / 179
1000
9:48 / 50 / 151
0
2 Mihulka Jiří Ustí n/L LMK RC klub CZE-113-017 2,4 GHz 0 0 CZE 974,42 3768,2 905,2
4:11 / 45 / 105
1000
7:10 / 45 / 147
1000
9:52 / 50 / 170
771,47
5:15 / 50 / 146
863
7:23 / 0 / 149
0
3 Tůma Jiří LMK Suché CZE-1089 2,4 GHz 0 0 966,46 3737,39 916,36
4:18 / 45 / 113
1000
6:56 / 40 / 173
821,03
6:54 / 45 / 184
629,97
5:37 / 5 / 212
1000
9:56 / 0 / 223
0
4 Pavlíček Martin Horní Branná LMK CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 915,95 3542,08 718,97
6:41 / 0 / 188
1000
8:45 / 10 / 185
0
0:0 / 0 / 0
1000
7:34 / 45 / 224
823,11
9:45 / 50 / 224
0
5 Mühl Jiří Nová Paka LMK CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 889,65 3440,38 446,14
4:29 / 0 / 157
998,65
6:50 / 50 / 182
545,86
6:29 / 0 / 215
980,18
6:50 / 40 / 158
915,69
7:16 / 45 / 180
0
6 Janovský Radek LMK Hořice CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 864,4 3342,72 860,59
4:14 / 45 / 135
621,47
5:17 / 40 / 164
1000
6:29 / 50 / 176
550,46
4:24 / 0 / 168
860,66
6:51 / 45 / 177
0
7 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 855,91 3309,91 665,71
5:1 / 50 / 206
651,31
5:53 / 0 / 183
1000
8:8 / 45 / 172
359,63
2:28 / 20 / 181
992,89
9:52 / 50 / 167
0
8 Lhota Jaroslav LMK Horní Branná CZE-069-073 2,4 GHz 0 0 CZE 838,1 3241,03 628,57
5:32 / 0 / 204
500,68
4:27 / 0 / 164
788,15
9:53 / 45 / 233
824,31
6:45 / 0 / 186
1000
9:49 / 45 / 200
0
9 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 829,7 3208,53 1000
8:53 / 45 / 217
637,61
5:26 / 30 / 200
570,92
9:51 / 10 / 261
1000
7:51 / 5 / 195
536
5:49 / 45 / 185
0
10 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 805,34 3114,32 1000
5:18 / 45 / 188
934
6:55 / 50 / 180
463,09
6:52 / 0 / 235
273,78
2:38 / 0 / 198
717,23
7:16 / 50 / 201
0
11 Novotný René Chomutov MK CZE-008-133 2,4 GHz 1 0 CZE 787,98 3047,21 1000
6:40 / 40 / 180
555,42
4:38 / 45 / 200
800,72
9:30 / 45 / 223
561,48
4:23 / 0 / 214
685,01
5:30 / 50 / 175
0
12 Jirásko Ladislav Nová Paka LMK CZE-210-074 2,4 GHz 0 0 CZE 737,05 2850,27 838,29
5:5 / 20 / 199
861,02
9:57 / 10 / 242
615,38
5:23 / 50 / 219
106,73
1:24 / 0 / 122
535,58
7:14 / 45 / 231
0
13 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 673,86 2605,88 477,14
3:30 / 45 / 176
679,3
4:51 / 40 / 160
779,17
9:48 / 0 / 218
662,08
4:16 / 50 / 179
485,33
5:22 / 45 / 188
0
14 Sedláček Jiří Nová Paka LMK CZE-210-098 2,4 GHz 0 0 CZE 644,91 2493,93 409,84
4:19 / 0 / 168
318
3:11 / 0 / 147
895,87
9:40 / 40 / 207
636,72
4:42 / 45 / 172
551,5
6:4 / 15 / 169
0
15 Eminger Jan Horní Branná LMK CZE-069-015 2,4 GHz 0 0 CZE 581,58 2249,04 462,86
3:11 / 45 / 148
702,3
5:3 / 45 / 177
581,66
6:12 / 0 / 204
420,49
2:52 / 40 / 149
502,22
5:27 / 40 / 169
0
16 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 378,54 1463,85 255,27
2:55 / 0 / 132
429,38
4:38 / 0 / 176
779,2
6:5 / 0 / 183
-6,96
1:18 / 0 / 159
0
0:0 / 0 / 0
0
17 Tomiška Leoš LMK Hořice CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 123,38 477,14 477,14
4:43 / 50 / 222
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Jirásko Michal 1000 + 30 = 1030 3867,11 888,48
4:33 / 50 / 168
798,87
6:30 / 40 / 153
978,63
6:19 / 45 / 161
1000
4:20 / 45 / 179
1000
9:48 / 50 / 151
0
2* Mihulka Jiří 974,42 + 25 = 999,42 3768,2 905,2
4:11 / 45 / 105
1000
7:10 / 45 / 147
1000
9:52 / 50 / 170
771,47
5:15 / 50 / 146
863
7:23 / 0 / 149
0
3* Tůma Jiří 966,46 + 20 = 986,46 3737,39 916,36
4:18 / 45 / 113
1000
6:56 / 40 / 173
821,03
6:54 / 45 / 184
629,97
5:37 / 5 / 212
1000
9:56 / 0 / 223
0
4* Pavlíček Martin 915,95 + 15 = 930,95 3542,08 718,97
6:41 / 0 / 188
1000
8:45 / 10 / 185
0
0:0 / 0 / 0
1000
7:34 / 45 / 224
823,11
9:45 / 50 / 224
0
5* Mühl Jiří 889,65 + 10 = 899,65 3440,38 446,14
4:29 / 0 / 157
998,65
6:50 / 50 / 182
545,86
6:29 / 0 / 215
980,18
6:50 / 40 / 158
915,69
7:16 / 45 / 180
0
6* Janovský Radek 864,4 + 5 = 869,4 3342,72 860,59
4:14 / 45 / 135
621,47
5:17 / 40 / 164
1000
6:29 / 50 / 176
550,46
4:24 / 0 / 168
860,66
6:51 / 45 / 177
0
7* Semerák Petr 855,91 3309,91 665,71
5:1 / 50 / 206
651,31
5:53 / 0 / 183
1000
8:8 / 45 / 172
359,63
2:28 / 20 / 181
992,89
9:52 / 50 / 167
0
8* Lhota Jaroslav 838,1 3241,03 628,57
5:32 / 0 / 204
500,68
4:27 / 0 / 164
788,15
9:53 / 45 / 233
824,31
6:45 / 0 / 186
1000
9:49 / 45 / 200
0
9* Kotula Miroslav 829,7 3208,53 1000
8:53 / 45 / 217
637,61
5:26 / 30 / 200
570,92
9:51 / 10 / 261
1000
7:51 / 5 / 195
536
5:49 / 45 / 185
0
10* Novotný Radek 805,34 3114,32 1000
5:18 / 45 / 188
934
6:55 / 50 / 180
463,09
6:52 / 0 / 235
273,78
2:38 / 0 / 198
717,23
7:16 / 50 / 201
0
11 Novotný René 787,98 3047,21 1000
6:40 / 40 / 180
555,42
4:38 / 45 / 200
800,72
9:30 / 45 / 223
561,48
4:23 / 0 / 214
685,01
5:30 / 50 / 175
0
12 Jirásko Ladislav 737,05 2850,27 838,29
5:5 / 20 / 199
861,02
9:57 / 10 / 242
615,38
5:23 / 50 / 219
106,73
1:24 / 0 / 122
535,58
7:14 / 45 / 231
0
13 Veselovský Jiří 673,86 2605,88 477,14
3:30 / 45 / 176
679,3
4:51 / 40 / 160
779,17
9:48 / 0 / 218
662,08
4:16 / 50 / 179
485,33
5:22 / 45 / 188
0
14 Sedláček Jiří 644,91 2493,93 409,84
4:19 / 0 / 168
318
3:11 / 0 / 147
895,87
9:40 / 40 / 207
636,72
4:42 / 45 / 172
551,5
6:4 / 15 / 169
0
15 Eminger Jan 581,58 2249,04 462,86
3:11 / 45 / 148
702,3
5:3 / 45 / 177
581,66
6:12 / 0 / 204
420,49
2:52 / 40 / 149
502,22
5:27 / 40 / 169
0
16 Koros Bedřich 378,54 1463,85 255,27
2:55 / 0 / 132
429,38
4:38 / 0 / 176
779,2
6:5 / 0 / 183
-6,96
1:18 / 0 / 159
0
0:0 / 0 / 0
0
17 Tomiška Leoš 123,38 477,14 477,14
4:43 / 50 / 222
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :729
Datum konání :24.6.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Horní Branná-Brabenec
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Horní Branná
Ředitel soutěže :Lhota Jaroslav
Hlavní rozhodčí :Grossmann Karel
Počasí :přeháńky 4-5m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Jirásko Michal Nová Paka LMK CZE-210-081 888,48
4:33 / 50 / 168
798,87
6:30 / 40 / 153
978,63
6:19 / 45 / 161
1000
4:20 / 45 / 179
1000
9:48 / 50 / 151
3867,11 1000 + 30 = 1030
2* Mihulka Jiří Ustí n/L LMK RC klub CZE-113-017 905,2
4:11 / 45 / 105
1000
7:10 / 45 / 147
1000
9:52 / 50 / 170
771,47
5:15 / 50 / 146
863
7:23 / 0 / 149
3768,2 974 + 25 = 999
3* Tůma Jiří LMK Suché CZE-1089 916,36
4:18 / 45 / 113
1000
6:56 / 40 / 173
821,03
6:54 / 45 / 184
629,97
5:37 / 5 / 212
1000
9:56 / 0 / 223
3737,39 966 + 20 = 986
4* Pavlíček Martin Horní Branná LMK CZE-069-003 718,97
6:41 / 0 / 188
1000
8:45 / 10 / 185
0
0:0 / 0 / 0
1000
7:34 / 45 / 224
823,11
9:45 / 50 / 224
3542,08 915 + 15 = 930
5* Mühl Jiří Nová Paka LMK CZE-210-013 446,14
4:29 / 0 / 157
998,65
6:50 / 50 / 182
545,86
6:29 / 0 / 215
980,18
6:50 / 40 / 158
915,69
7:16 / 45 / 180
3440,38 889 + 10 = 899
6* Janovský Radek LMK Hořice CZE-232-053 860,59
4:14 / 45 / 135
621,47
5:17 / 40 / 164
1000
6:29 / 50 / 176
550,46
4:24 / 0 / 168
860,66
6:51 / 45 / 177
3342,72 864 + 5 = 869
7* Semerák Petr CZE-210-088 665,71
5:1 / 50 / 206
651,31
5:53 / 0 / 183
1000
8:8 / 45 / 172
359,63
2:28 / 20 / 181
992,89
9:52 / 50 / 167
3309,91 855,91
8* Lhota Jaroslav LMK Horní Branná CZE-069-073 628,57
5:32 / 0 / 204
500,68
4:27 / 0 / 164
788,15
9:53 / 45 / 233
824,31
6:45 / 0 / 186
1000
9:49 / 45 / 200
3241,03 838,1
9* Kotula Miroslav CZE-331-011 1000
8:53 / 45 / 217
637,61
5:26 / 30 / 200
570,92
9:51 / 10 / 261
1000
7:51 / 5 / 195
536
5:49 / 45 / 185
3208,53 829,7
10* Novotný Radek CZE-008-013 1000
5:18 / 45 / 188
934
6:55 / 50 / 180
463,09
6:52 / 0 / 235
273,78
2:38 / 0 / 198
717,23
7:16 / 50 / 201
3114,32 805,34
11 Novotný René Chomutov MK CZE-008-133 1000
6:40 / 40 / 180
555,42
4:38 / 45 / 200
800,72
9:30 / 45 / 223
561,48
4:23 / 0 / 214
685,01
5:30 / 50 / 175
3047,21 787,98
12 Jirásko Ladislav Nová Paka LMK CZE-210-074 838,29
5:5 / 20 / 199
861,02
9:57 / 10 / 242
615,38
5:23 / 50 / 219
106,73
1:24 / 0 / 122
535,58
7:14 / 45 / 231
2850,27 737,05
13 Veselovský Jiří CZE-213-020 477,14
3:30 / 45 / 176
679,3
4:51 / 40 / 160
779,17
9:48 / 0 / 218
662,08
4:16 / 50 / 179
485,33
5:22 / 45 / 188
2605,88 673,86
14 Sedláček Jiří Nová Paka LMK CZE-210-098 409,84
4:19 / 0 / 168
318
3:11 / 0 / 147
895,87
9:40 / 40 / 207
636,72
4:42 / 45 / 172
551,5
6:4 / 15 / 169
2493,93 644,91
15 Eminger Jan Horní Branná LMK CZE-069-015 462,86
3:11 / 45 / 148
702,3
5:3 / 45 / 177
581,66
6:12 / 0 / 204
420,49
2:52 / 40 / 149
502,22
5:27 / 40 / 169
2249,04 581,58
16 Koros Bedřich CZE-058-102 255,27
2:55 / 0 / 132
429,38
4:38 / 0 / 176
779,2
6:5 / 0 / 183
-6,96
1:18 / 0 / 159
0
0:0 / 0 / 0
1463,85 378,54
17 Tomiška Leoš LMK Hořice CZE-232-018 477,14
4:43 / 50 / 222
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
477,14 123,38

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Ustí n/L LMK RC klub 1 Mihulka Jiří, 4539,67 4539,67
LMK Suché 1 Tůma Jiří, 4367,36 4367,36
LMK Horní Branná 1 Lhota Jaroslav, 3741,71 3741,71
Chomutov MK 1 Novotný René, 3602,63 3602,63
Nová Paka LMK 4 Mühl Jiří, Sedláček Jiří, Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, 14321,43 3580,36
Horní Branná LMK 2 Eminger Jan, Pavlíček Martin, 6211,61 3105,8
LMK Hořice 2 Tomiška Leoš, Janovský Radek, 4370,32 2185,16

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 17 Lhota Jaroslav, Semerák Petr, Tomiška Leoš, Veselovský Jiří, Kotula Miroslav, Koros Bedřich, Novotný Radek, Novotný René, Mühl Jiří, Sedláček Jiří, Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, Eminger Jan, Pavlíček Martin, Tůma Jiří, Mihulka Jiří, Janovský Radek, 56496,81 3323,34

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Jirásko Michal 5 50 , 40 , 45 , 45 , 50 230 46
Mihulka Jiří 5 45 , 45 , 50 , 50 , 0 190 38
Janovský Radek 5 45 , 40 , 50 , 0 , 45 180 36
Novotný René 5 40 , 45 , 45 , 0 , 50 180 36
Veselovský Jiří 5 45 , 40 , 0 , 50 , 45 180 36
Eminger Jan 5 45 , 45 , 0 , 40 , 40 170 34
Semerák Petr 5 50 , 0 , 45 , 20 , 50 165 33
Novotný Radek 5 45 , 50 , 0 , 0 , 50 145 29
Tůma Jiří 5 45 , 40 , 45 , 5 , 0 135 27
Mühl Jiří 5 0 , 50 , 0 , 40 , 45 135 27
Kotula Miroslav 5 45 , 30 , 10 , 5 , 45 135 27
Jirásko Ladislav 5 20 , 10 , 50 , 0 , 45 125 25
Pavlíček Martin 5 0 , 10 , 0 , 45 , 50 105 21
Sedláček Jiří 5 0 , 0 , 40 , 45 , 15 100 20
Lhota Jaroslav 5 0 , 0 , 45 , 0 , 45 90 18
Tomiška Leoš 5 50 , 0 , 0 , 0 , 0 50 10
Koros Bedřich 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Kotula Miroslav 5 8:53,00, 5:26,00, 9:51,00, 7:51,00, 5:49,00, 2270 7:34
Lhota Jaroslav 5 5:32,00, 4:27,00, 9:53,00, 6:45,00, 9:49,00, 2186 7:17,2
Mihulka Jiří 5 4:11,00, 7:10,00, 9:52,00, 5:15,00, 7:23,00, 2031 6:46,2
Tůma Jiří 5 4:18,00, 6:56,00, 6:54,00, 5:37,00, 9:56,00, 2021 6:44,2
Pavlíček Martin 5 6:41,00, 8:45,00, 0:0,00, 7:34,00, 9:45,00, 1965 6:33
Mühl Jiří 5 4:29,00, 6:50,00, 6:29,00, 6:50,00, 7:16,00, 1914 6:22,8
Jirásko Michal 5 4:33,00, 6:30,00, 6:19,00, 4:20,00, 9:48,00, 1890 6:18
Semerák Petr 5 5:1,00, 5:53,00, 8:8,00, 2:28,00, 9:52,00, 1882 6:16,4
Novotný René 5 6:40,00, 4:38,00, 9:30,00, 4:23,00, 5:30,00, 1841 6:8,19999999999999
Jirásko Ladislav 5 5:5,00, 9:57,00, 5:23,00, 1:24,00, 7:14,00, 1743 5:48,6
Novotný Radek 5 5:18,00, 6:55,00, 6:52,00, 2:38,00, 7:16,00, 1739 5:47,8
Sedláček Jiří 5 4:19,00, 3:11,00, 9:40,00, 4:42,00, 6:4,00, 1676 5:35,2
Veselovský Jiří 5 3:30,00, 4:51,00, 9:48,00, 4:16,00, 5:22,00, 1667 5:33,4
Janovský Radek 5 4:14,00, 5:17,00, 6:29,00, 4:24,00, 6:51,00, 1635 5:27
Eminger Jan 5 3:11,00, 5:3,00, 6:12,00, 2:52,00, 5:27,00, 1365 4:33
Koros Bedřich 5 2:55,00, 4:38,00, 6:5,00, 1:18,00, 0:0,00, 896 2:59,2
Tomiška Leoš 5 4:43,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 283 0:56,6

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Mihulka Jiří 5 105, 147, 170, 146, 149, 717 143,4
Jirásko Michal 5 168, 153, 161, 179, 151, 812 162,4
Koros Bedřich 4 132, 176, 183, 159, 0, 650 162,5
Janovský Radek 5 135, 164, 176, 168, 177, 820 164
Eminger Jan 5 148, 177, 204, 149, 169, 847 169,4
Sedláček Jiří 5 168, 147, 207, 172, 169, 863 172,6
Mühl Jiří 5 157, 182, 215, 158, 180, 892 178,4
Tůma Jiří 5 113, 173, 184, 212, 223, 905 181
Semerák Petr 5 206, 183, 172, 181, 167, 909 181,8
Veselovský Jiří 5 176, 160, 218, 179, 188, 921 184,2
Lhota Jaroslav 5 204, 164, 233, 186, 200, 987 197,4
Novotný René 5 180, 200, 223, 214, 175, 992 198,4
Novotný Radek 5 188, 180, 235, 198, 201, 1002 200,4
Jirásko Ladislav 5 199, 242, 219, 122, 231, 1013 202,6
Pavlíček Martin 4 188, 185, 0, 224, 224, 821 205,25
Kotula Miroslav 5 217, 200, 261, 195, 185, 1058 211,6
Tomiška Leoš 1 222, 0, 0, 0, 0, 222 222

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Mihulka Jiří 4:43,26 143,4 6:46,2 211,82
Jirásko Michal 3:52,76 162,4 6:18 257,78
Tůma Jiří 3:43,31 181 6:44,2 268,68
Lhota Jaroslav 3:41,48 197,4 7:17,2 270,91
Mühl Jiří 3:34,57 178,4 6:22,8 279,62
Kotula Miroslav 3:34,56 211,6 7:34 279,65
Semerák Petr 3:27,04 181,8 6:16,4 289,8
Janovský Radek 3:19,39 164 5:27 300,92
Sedláček Jiří 3:14,21 172,6 5:35,2 308,95
Pavlíček Martin 3:11,47 205,25 6:33 313,36
Novotný René 3:5,58 198,4 6:8,19999999999999 323,3
Veselovský Jiří 3:1 184,2 5:33,4 331,49
Novotný Radek 2:53,55 200,4 5:47,8 345,72
Jirásko Ladislav 2:52,06 202,6 5:48,6 348,71
Eminger Jan 2:41,16 169,4 4:33 372,31
Koros Bedřich 1:50,28 162,5 2:59,2 544,08
Tomiška Leoš 0:25,5 222 0:56,6 2353,36

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz