Kompletní přehled ze soutěže : RCEV-Horní Branná-12.5.2018 - 12.5.2018 16:07:09

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kozel Zdeněk Horice v Podkrk. LMK  CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Semerák Petr Nová Paka LMK  CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Tomiška Leoš Horice v Podkrk. LMK  CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Zemánek Zdeněk Horní Branná LMK  CZE  CZE-069-008  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Hrubý Tomáš LMK Praha  CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Dušek Petr Horice v Podkrk. LMK  CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Janovský Radek Horice v Podkrk. LMK  CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Pavlíček Martin Horní Branná LMK  CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kotula Miroslav Lomnice n/Popelkou MK  CZE    2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Horák Martin Chlumec n/C MODELKLUB  CZE  CZE-337-010  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Mühl Jiří Nová Paka LMK  CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Jirásko Ladislav Nová Paka LMK  CZE  CZE-210-074  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Jirásko Michal Nová Paka LMK  CZE  CZE-210-081  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Novotný Radek Chomutov MK  CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kozel Zdeněk
Semerák Petr
Tomiška Leoš
Zemánek Zdeněk
Hrubý Tomáš
Dušek Petr
Janovský Radek
Pavlíček Martin
Kotula Miroslav
Horák Martin
Mühl Jiří
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Novotný Radek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 - Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Mühl Jiří
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Janovský Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Mühl Jiří
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Mühl Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Skupina 2 - Novotný Radek
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Janovský Radek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Mühl Jiří
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
- Zemánek Zdeněk
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Kozel Zdeněk
Semerák Petr
Tomiška Leoš
Zemánek Zdeněk
Hrubý Tomáš
Dušek Petr
Janovský Radek
Pavlíček Martin
Kotula Miroslav
Horák Martin
Mühl Jiří
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Novotný Radek
Kozel Zdeněk X 2 1 0 2 1 0 0 2 4 2 0 2 1
Semerák Petr 2 X 2 3 1 0 2 3 2 1 2 0 0 0
Tomiška Leoš 1 2 X 2 2 1 0 2 1 0 4 2 0 1
Zemánek Zdeněk 0 3 2 X 0 1 2 4 1 1 2 0 1 1
Hrubý Tomáš 2 1 2 0 X 1 1 1 4 2 1 3 0 1
Dušek Petr 1 0 1 1 1 X 2 0 0 2 2 3 4 3
Janovský Radek 0 2 0 2 1 2 X 3 2 0 0 3 2 2
Pavlíček Martin 0 3 2 4 1 0 3 X 2 0 2 1 0 0
Kotula Miroslav 2 2 1 1 4 0 2 2 X 2 0 2 0 1
Horák Martin 4 1 0 1 2 2 0 0 2 X 1 0 3 2
Mühl Jiří 2 2 4 2 1 2 0 2 0 1 X 1 1 0
Jirásko Ladislav 0 0 2 0 3 3 3 1 2 0 1 X 2 3
Jirásko Michal 2 0 0 1 0 4 2 0 0 3 1 2 X 4
Novotný Radek 1 0 1 1 1 3 2 0 1 2 0 3 4 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kotula Miroslav

9:58
45
133
Horák Martin

9:56
50
171
Hrubý Tomáš

9:56
50
126
Semerák Petr

9:58
50
120
Kozel Zdeněk

9:57
10
191
576,5 560,5 583 588 511,5
980,44 953,23 991,5 1000 869,9

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Dušek Petr

9:55
50
107
Novotný Radek

0:0
0
0
Jirásko Michal

9:55
50
123
Jirásko Ladislav

3:28
45
118
Janovský Radek

9:55
45
156
591,5 0 583,5 194 562
1000 0 986,48 327,98 950,13

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tomiška Leoš

9:56
50
131
Zemánek Zdeněk

9:2
30
122
Pavlíček Martin

9:54
50
92
Mühl Jiří

9:7
45
93
--
580,5 511 598 545,5 --
970,74 854,52 1000 912,21 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Kozel Zdeněk

8:54
0
118
Hrubý Tomáš

9:57
50
84
Kotula Miroslav

9:54
50
124
Horák Martin

9:55
50
89
-- 475 605 582 600,5
-- 785,12 1000 961,98 992,56

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mühl Jiří

6:50
50
58
Pavlíček Martin

9:57
45
65
Tomiška Leoš

9:57
35
129
Semerák Petr

7:24
50
134
Zemánek Zdeněk

8:41
0
110
431 609,5 567,5 427 466
707,14 1000 931,09 700,57 764,56

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Janovský Radek

9:52
45
86
Dušek Petr

3:51
50
73
Jirásko Michal

7:1
50
85
Novotný Radek

0:0
0
0
Jirásko Ladislav

5:1
40
161
594 244,5 428,5 0 260,5
1000 411,62 721,38 0 438,55

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mühl Jiří

9:52
50
93
Kozel Zdeněk

9:49
45
135
Tomiška Leoš

9:51
50
97
Semerák Petr

9:58
50
162
--
595,5 566,5 592,5 567 --
1000 951,3 994,96 952,14 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jirásko Ladislav

9:55
50
171
Hrubý Tomáš

9:56
50
64
Janovský Radek

9:57
50
120
Pavlíček Martin

3:43
0
24
Kotula Miroslav

9:54
45
75
559,5 614 587 211 601,5
911,24 1000 956,03 343,65 979,64

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Zemánek Zdeněk

9:59
0
133
Novotný Radek

0:0
0
0
Jirásko Michal

9:53
50
109
Horák Martin

5:9
45
100
Dušek Petr

9:57
50
99
532,5 0 588,5 304 597,5
891,21 0 984,94 508,79 1000

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mühl Jiří

9:54
45
134
Tomiška Leoš

9:57
50
132
Hrubý Tomáš

9:58
50
77
Dušek Petr

0:0
0
0
Jirásko Ladislav

8:15
0
144
572 581 609,5 0 423
938,47 953,24 1000 0 694,01

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
-- Novotný Radek

0:0
0
0
Jirásko Michal

7:59
45
123
Horák Martin

9:58
45
107
Kozel Zdeněk

9:57
0
115
-- 0 462,5 589,5 539,5
-- 0 784,56 1000 915,18

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Janovský Radek

9:54
30
98
Semerák Petr

9:58
45
151
Zemánek Zdeněk

9:54
40
154
Kotula Miroslav

8:3
0
139
Pavlíček Martin

9:53
50
102
575 567,5 557 413,5 592
971,28 958,61 940,88 698,48 1000

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mühl Jiří

9:55
40
88
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Dušek Petr

9:57
35
96
Horák Martin

9:56
50
84
Jirásko Michal

9:5
50
111
591 0 584 604 539,5
978,48 0 966,89 1000 893,21

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Janovský Radek

9:57
50
111
Semerák Petr

9:57
50
129
-- Zemánek Zdeněk

9:58
35
122
Pavlíček Martin

9:56
0
107
591,5 582,5 -- 572 542,5
1000 984,78 -- 967,03 917,16

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jirásko Ladislav

9:53
45
177
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Novotný Radek

0:0
0
0
Tomiška Leoš

9:51
30
131
Kotula Miroslav

9:56
45
99
549,5 0 0 555,5 591,5
928,99 0 0 939,14 1000

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Hrubý Tomáš LMK Praha CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3991,5 991,5
9:56 / 50 / 126
1000
9:57 / 50 / 84
1000
9:56 / 50 / 64
1000
9:58 / 50 / 77
0
0:0 / 0 / 0
0
2 Horák Martin Chlumec n/C MODELKLUB CZE-337-010 2,4 GHz 0 0 CZE 988,55 3945,79 953,23
9:56 / 50 / 171
992,56
9:55 / 50 / 89
508,79
5:9 / 45 / 100
1000
9:58 / 45 / 107
1000
9:56 / 50 / 84
0
3 Janovský Radek Horice v Podkrk. LMK CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 983,92 3927,31 950,13
9:55 / 45 / 156
1000
9:52 / 45 / 86
956,03
9:57 / 50 / 120
971,28
9:54 / 30 / 98
1000
9:57 / 50 / 111
0
4 Kotula Miroslav Lomnice n/Popelkou MK 2,4 GHz 0 0 CZE 982,6 3922,06 980,44
9:58 / 45 / 133
961,98
9:54 / 50 / 124
979,64
9:54 / 45 / 75
698,48
8:3 / 0 / 139
1000
9:56 / 45 / 99
0
5 Pavlíček Martin Horní Branná LMK CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 981,38 3917,16 1000
9:54 / 50 / 92
1000
9:57 / 45 / 65
343,65
3:43 / 0 / 24
1000
9:53 / 50 / 102
917,16
9:56 / 0 / 107
0
6 Semerák Petr Nová Paka LMK CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 975,96 3895,53 1000
9:58 / 50 / 120
700,57
7:24 / 50 / 134
952,14
9:58 / 50 / 162
958,61
9:58 / 45 / 151
984,78
9:57 / 50 / 129
0
7 Tomiška Leoš Horice v Podkrk. LMK CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 966,57 3858,08 970,74
9:56 / 50 / 131
931,09
9:57 / 35 / 129
994,96
9:51 / 50 / 97
953,24
9:57 / 50 / 132
939,14
9:51 / 30 / 131
0
8 Mühl Jiří Nová Paka LMK CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 959,33 3829,16 912,21
9:7 / 45 / 93
707,14
6:50 / 50 / 58
1000
9:52 / 50 / 93
938,47
9:54 / 45 / 134
978,48
9:55 / 40 / 88
0
9 Zemánek Zdeněk Horní Branná LMK CZE-069-008 2,4 GHz 0 0 CZE 915,36 3653,64 854,52
9:2 / 30 / 122
764,56
8:41 / 0 / 110
891,21
9:59 / 0 / 133
940,88
9:54 / 40 / 154
967,03
9:58 / 35 / 122
0
10 Jirásko Michal Nová Paka LMK CZE-210-081 2,4 GHz 0 0 CZE 914,24 3649,19 986,48
9:55 / 50 / 123
721,38
7:1 / 50 / 85
984,94
9:53 / 50 / 109
784,56
7:59 / 45 / 123
893,21
9:5 / 50 / 111
0
11 Kozel Zdeněk Horice v Podkrk. LMK CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 882,25 3521,5 869,9
9:57 / 10 / 191
785,12
8:54 / 0 / 118
951,3
9:49 / 45 / 135
915,18
9:57 / 0 / 115
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Dušek Petr Horice v Podkrk. LMK CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 846,43 3378,51 1000
9:55 / 50 / 107
411,62
3:51 / 50 / 73
1000
9:57 / 50 / 99
0
0:0 / 0 / 0
966,89
9:57 / 35 / 96
0
13 Jirásko Ladislav Nová Paka LMK CZE-210-074 2,4 GHz 0 0 CZE 744,78 2972,79 327,98
3:28 / 45 / 118
438,55
5:1 / 40 / 161
911,24
9:55 / 50 / 171
694,01
8:15 / 0 / 144
928,99
9:53 / 45 / 177
0
14 Novotný Radek Chomutov MK CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Hrubý Tomáš 1000 + 30 = 1030 3991,5 991,5
9:56 / 50 / 126
1000
9:57 / 50 / 84
1000
9:56 / 50 / 64
1000
9:58 / 50 / 77
0
0:0 / 0 / 0
0
2* Horák Martin 988,55 + 25 = 1013,55 3945,79 953,23
9:56 / 50 / 171
992,56
9:55 / 50 / 89
508,79
5:9 / 45 / 100
1000
9:58 / 45 / 107
1000
9:56 / 50 / 84
0
3* Janovský Radek 983,92 + 20 = 1003,92 3927,31 950,13
9:55 / 45 / 156
1000
9:52 / 45 / 86
956,03
9:57 / 50 / 120
971,28
9:54 / 30 / 98
1000
9:57 / 50 / 111
0
4* Kotula Miroslav 982,6 + 15 = 997,6 3922,06 980,44
9:58 / 45 / 133
961,98
9:54 / 50 / 124
979,64
9:54 / 45 / 75
698,48
8:3 / 0 / 139
1000
9:56 / 45 / 99
0
5* Pavlíček Martin 981,38 + 10 = 991,38 3917,16 1000
9:54 / 50 / 92
1000
9:57 / 45 / 65
343,65
3:43 / 0 / 24
1000
9:53 / 50 / 102
917,16
9:56 / 0 / 107
0
6* Semerák Petr 975,96 + 5 = 980,96 3895,53 1000
9:58 / 50 / 120
700,57
7:24 / 50 / 134
952,14
9:58 / 50 / 162
958,61
9:58 / 45 / 151
984,78
9:57 / 50 / 129
0
7* Tomiška Leoš 966,57 3858,08 970,74
9:56 / 50 / 131
931,09
9:57 / 35 / 129
994,96
9:51 / 50 / 97
953,24
9:57 / 50 / 132
939,14
9:51 / 30 / 131
0
8* Mühl Jiří 959,33 3829,16 912,21
9:7 / 45 / 93
707,14
6:50 / 50 / 58
1000
9:52 / 50 / 93
938,47
9:54 / 45 / 134
978,48
9:55 / 40 / 88
0
9* Zemánek Zdeněk 915,36 3653,64 854,52
9:2 / 30 / 122
764,56
8:41 / 0 / 110
891,21
9:59 / 0 / 133
940,88
9:54 / 40 / 154
967,03
9:58 / 35 / 122
0
10* Jirásko Michal 914,24 3649,19 986,48
9:55 / 50 / 123
721,38
7:1 / 50 / 85
984,94
9:53 / 50 / 109
784,56
7:59 / 45 / 123
893,21
9:5 / 50 / 111
0
11 Kozel Zdeněk 882,25 3521,5 869,9
9:57 / 10 / 191
785,12
8:54 / 0 / 118
951,3
9:49 / 45 / 135
915,18
9:57 / 0 / 115
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Dušek Petr 846,43 3378,51 1000
9:55 / 50 / 107
411,62
3:51 / 50 / 73
1000
9:57 / 50 / 99
0
0:0 / 0 / 0
966,89
9:57 / 35 / 96
0
13 Jirásko Ladislav 744,78 2972,79 327,98
3:28 / 45 / 118
438,55
5:1 / 40 / 161
911,24
9:55 / 50 / 171
694,01
8:15 / 0 / 144
928,99
9:53 / 45 / 177
0
14 Novotný Radek 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :709
Datum konání :12.5.2018
Kategorie :RCEV
Místo konání :Horní Branná
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Horní Branná
Ředitel soutěže :Pavlíček Martin
Hlavní rozhodčí :Grossmann Karel
Počasí :polojasno 1-3m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Hrubý Tomáš LMK Praha CZE-213-039 991,5
9:56 / 50 / 126
1000
9:57 / 50 / 84
1000
9:56 / 50 / 64
1000
9:58 / 50 / 77
0
0:0 / 0 / 0
3991,5 1000 + 30 = 1030
2* Horák Martin Chlumec n/C MODELKLUB CZE-337-010 953,23
9:56 / 50 / 171
992,56
9:55 / 50 / 89
508,79
5:9 / 45 / 100
1000
9:58 / 45 / 107
1000
9:56 / 50 / 84
3945,79 988 + 25 = 1013
3* Janovský Radek Horice v Podkrk. LMK CZE-232-053 950,13
9:55 / 45 / 156
1000
9:52 / 45 / 86
956,03
9:57 / 50 / 120
971,28
9:54 / 30 / 98
1000
9:57 / 50 / 111
3927,31 983 + 20 = 1003
4* Kotula Miroslav Lomnice n/Popelkou MK 980,44
9:58 / 45 / 133
961,98
9:54 / 50 / 124
979,64
9:54 / 45 / 75
698,48
8:3 / 0 / 139
1000
9:56 / 45 / 99
3922,06 982 + 15 = 997
5* Pavlíček Martin Horní Branná LMK CZE-069-003 1000
9:54 / 50 / 92
1000
9:57 / 45 / 65
343,65
3:43 / 0 / 24
1000
9:53 / 50 / 102
917,16
9:56 / 0 / 107
3917,16 981 + 10 = 991
6* Semerák Petr Nová Paka LMK CZE-210-088 1000
9:58 / 50 / 120
700,57
7:24 / 50 / 134
952,14
9:58 / 50 / 162
958,61
9:58 / 45 / 151
984,78
9:57 / 50 / 129
3895,53 975 + 5 = 980
7* Tomiška Leoš Horice v Podkrk. LMK CZE-232-018 970,74
9:56 / 50 / 131
931,09
9:57 / 35 / 129
994,96
9:51 / 50 / 97
953,24
9:57 / 50 / 132
939,14
9:51 / 30 / 131
3858,08 966,57
8* Mühl Jiří Nová Paka LMK CZE-210-013 912,21
9:7 / 45 / 93
707,14
6:50 / 50 / 58
1000
9:52 / 50 / 93
938,47
9:54 / 45 / 134
978,48
9:55 / 40 / 88
3829,16 959,33
9* Zemánek Zdeněk Horní Branná LMK CZE-069-008 854,52
9:2 / 30 / 122
764,56
8:41 / 0 / 110
891,21
9:59 / 0 / 133
940,88
9:54 / 40 / 154
967,03
9:58 / 35 / 122
3653,64 915,36
10* Jirásko Michal Nová Paka LMK CZE-210-081 986,48
9:55 / 50 / 123
721,38
7:1 / 50 / 85
984,94
9:53 / 50 / 109
784,56
7:59 / 45 / 123
893,21
9:5 / 50 / 111
3649,19 914,24
11 Kozel Zdeněk Horice v Podkrk. LMK CZE-232-028 869,9
9:57 / 10 / 191
785,12
8:54 / 0 / 118
951,3
9:49 / 45 / 135
915,18
9:57 / 0 / 115
0
0:0 / 0 / 0
3521,5 882,25
12 Dušek Petr Horice v Podkrk. LMK CZE-232-003 1000
9:55 / 50 / 107
411,62
3:51 / 50 / 73
1000
9:57 / 50 / 99
0
0:0 / 0 / 0
966,89
9:57 / 35 / 96
3378,51 846,43
13 Jirásko Ladislav Nová Paka LMK CZE-210-074 327,98
3:28 / 45 / 118
438,55
5:1 / 40 / 161
911,24
9:55 / 50 / 171
694,01
8:15 / 0 / 144
928,99
9:53 / 45 / 177
2972,79 744,78
14 Novotný Radek Chomutov MK CZE-008-013 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Lomnice n/Popelkou MK 1 Kotula Miroslav, 4620,54 4620,54
Chlumec n/C MODELKLUB 1 Horák Martin, 4454,58 4454,58
Horní Branná LMK 2 Zemánek Zdeněk, Pavlíček Martin, 8679,01 4339,5
Nová Paka LMK 4 Semerák Petr, Mühl Jiří, Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, 16803,74 4200,94
Horice v Podkrk. LMK 4 Kozel Zdeněk, Tomiška Leoš, Dušek Petr, Janovský Radek, 16566,62 4141,66
LMK Praha 1 Hrubý Tomáš, 3991,5 3991,5
Chomutov MK 1 Novotný Radek, 0 0

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 14 Kozel Zdeněk, Semerák Petr, Tomiška Leoš, Zemánek Zdeněk, Hrubý Tomáš, Dušek Petr, Janovský Radek, Pavlíček Martin, Kotula Miroslav, Horák Martin, Mühl Jiří, Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, Novotný Radek, 55115,98 3936,86

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Jirásko Michal 5 50 , 50 , 50 , 45 , 50 245 49
Semerák Petr 5 50 , 50 , 50 , 45 , 50 245 49
Horák Martin 5 50 , 50 , 45 , 45 , 50 240 48
Mühl Jiří 5 45 , 50 , 50 , 45 , 40 230 46
Janovský Radek 5 45 , 45 , 50 , 30 , 50 220 44
Tomiška Leoš 5 50 , 35 , 50 , 50 , 30 215 43
Hrubý Tomáš 5 50 , 50 , 50 , 50 , 0 200 40
Kotula Miroslav 5 45 , 50 , 45 , 0 , 45 185 37
Dušek Petr 5 50 , 50 , 50 , 0 , 35 185 37
Jirásko Ladislav 5 45 , 40 , 50 , 0 , 45 180 36
Pavlíček Martin 5 50 , 45 , 0 , 50 , 0 145 29
Zemánek Zdeněk 5 30 , 0 , 0 , 40 , 35 105 21
Kozel Zdeněk 5 10 , 0 , 45 , 0 , 0 55 11
Novotný Radek 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Janovský Radek 5 9:55,00, 9:52,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:57,00, 2975 9:55
Tomiška Leoš 5 9:56,00, 9:57,00, 9:51,00, 9:57,00, 9:51,00, 2972 9:54,4
Kotula Miroslav 5 9:58,00, 9:54,00, 9:54,00, 8:3,00, 9:56,00, 2865 9:33
Zemánek Zdeněk 5 9:2,00, 8:41,00, 9:59,00, 9:54,00, 9:58,00, 2854 9:30,8
Semerák Petr 5 9:58,00, 7:24,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 2835 9:27
Mühl Jiří 5 9:7,00, 6:50,00, 9:52,00, 9:54,00, 9:55,00, 2738 9:7,60000000000002
Horák Martin 5 9:56,00, 9:55,00, 5:9,00, 9:58,00, 9:56,00, 2694 8:58,8
Jirásko Michal 5 9:55,00, 7:1,00, 9:53,00, 7:59,00, 9:5,00, 2633 8:46,6
Pavlíček Martin 5 9:54,00, 9:57,00, 3:43,00, 9:53,00, 9:56,00, 2603 8:40,6
Hrubý Tomáš 5 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 0:0,00, 2387 7:57,4
Kozel Zdeněk 5 9:57,00, 8:54,00, 9:49,00, 9:57,00, 0:0,00, 2317 7:43,4
Jirásko Ladislav 5 3:28,00, 5:1,00, 9:55,00, 8:15,00, 9:53,00, 2192 7:18,4
Dušek Petr 5 9:55,00, 3:51,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:57,00, 2020 6:44
Novotný Radek 5 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Novotný Radek 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Pavlíček Martin 5 92, 65, 24, 102, 107, 390 78
Hrubý Tomáš 4 126, 84, 64, 77, 0, 351 87,75
Mühl Jiří 5 93, 58, 93, 134, 88, 466 93,2
Dušek Petr 4 107, 73, 99, 0, 96, 375 93,75
Jirásko Michal 5 123, 85, 109, 123, 111, 551 110,2
Horák Martin 5 171, 89, 100, 107, 84, 551 110,2
Kotula Miroslav 5 133, 124, 75, 139, 99, 570 114
Janovský Radek 5 156, 86, 120, 98, 111, 571 114,2
Tomiška Leoš 5 131, 129, 97, 132, 131, 620 124
Zemánek Zdeněk 5 122, 110, 133, 154, 122, 641 128,2
Semerák Petr 5 120, 134, 162, 151, 129, 696 139,2
Kozel Zdeněk 4 191, 118, 135, 115, 0, 559 139,75
Jirásko Ladislav 5 118, 161, 171, 144, 177, 771 154,2

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Pavlíček Martin 11:7,44 78 8:40,6 89,9
Mühl Jiří 9:47,55 93,2 9:7,60000000000002 102,12
Hrubý Tomáš 9:4,05 87,75 7:57,4 110,28
Janovský Radek 8:41,02 114,2 9:55 115,16
Kotula Miroslav 8:22,63 114 9:33 119,37
Horák Martin 8:8,93 110,2 8:58,8 122,72
Tomiška Leoš 7:59,35 124 9:54,4 125,17
Jirásko Michal 7:57,86 110,2 8:46,6 125,56
Zemánek Zdeněk 7:25,24 128,2 9:30,8 134,76
Dušek Petr 7:10,93 93,75 6:44 139,23
Semerák Petr 6:47,33 139,2 9:27 147,3
Kozel Zdeněk 5:31,59 139,75 7:43,4 180,95
Jirásko Ladislav 4:44,31 154,2 7:18,4 211,04
Novotný Radek 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz