Kompletní přehled ze soutěže : RCVS - Havlíčkobrodská termika - 22.04.2014 09:00:56

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Bíbr Josef LMK Nový Dvůr  CZE  CZE-082-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Klusáček Petr LMK Chotěboř  CZE  CZE-198-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Micka Jan LMK Praha 4  CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Bednář Pavel LMK Pardubice  CZE  CZE-230-099  2,4 GHz 00(00) Junior 
5 Bednář Roman LMK Pardubice  CZE  CZE-230-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Tkaný Bedřich LMK VUT Brno  CZE  CZE-068-005  35 MHz 62(70) Senior 
7 Havlas Petr LMK Chotěboř  CZE  CZE-198-05  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Schleif Miroslav LMK Český Brod  CZE  CZE-524-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Bruner Tomáš LMK Nový Dvůr  CZE  CZE-082-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Pazour Jan LMK Chotěboř  CZE  CZE-198-034  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Koten Libor LMK Králův Dvůr  CZE  CZE-216-053  40 MHz 57(90) Senior 
12 Rajšner Jiří LMK Králův Dvůr  CZE  CZE-216-002  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Malínský Michal LMK Nový Dvůr  CZE  CZE-082-04  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Pátek Jiří LMK Chotěboř  CZE  CZE-198-042  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Šrámek Petr LMK Chotěboř  CZE  CZE-198-010  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Mašek Václav LMK Chotěboř  CZE  CZE-198-024  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Langr František LMK Ostrava  CZE  CZE-152-025  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Bíbr Josef
Klusáček Petr
Micka Jan
Bednář Pavel
Bednář Roman
Havlas Petr
Schleif Miroslav
Bruner Tomáš
Pazour Jan
Rajšner Jiří
Malínský Michal
Pátek Jiří
Šrámek Petr
Mašek Václav
Langr František
35 MHz
Tkaný Bedřich - 62
40 MHz
Koten Libor - 57
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Šrámek Petr
2,4 GHz
Tkaný Bedřich
35 MHz(62)
Micka Jan
2,4 GHz
Pazour Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Bruner Tomáš
2,4 GHz
Malínský Michal
2,4 GHz
- Klusáček Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Bíbr Josef
2,4 GHz
Bednář Roman
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Mašek Václav
2,4 GHz
Skupina 4 Pátek Jiří
2,4 GHz
Havlas Petr
2,4 GHz
Langr František
2,4 GHz
-
Skupina 5 Schleif Miroslav
2,4 GHz
Bednář Pavel
2,4 GHz
Koten Libor
40 MHz(57)
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Pazour Jan
2,4 GHz
Šrámek Petr
2,4 GHz
Tkaný Bedřich
35 MHz(62)
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Klusáček Petr
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Malínský Michal
2,4 GHz
-
Skupina 3 Mašek Václav
2,4 GHz
Bíbr Josef
2,4 GHz
Bednář Roman
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Skupina 4 - Pátek Jiří
2,4 GHz
Havlas Petr
2,4 GHz
Langr František
2,4 GHz
Skupina 5 - Schleif Miroslav
2,4 GHz
Bednář Pavel
2,4 GHz
Koten Libor
40 MHz(57)

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
Pazour Jan
2,4 GHz
Šrámek Petr
2,4 GHz
Tkaný Bedřich
35 MHz(62)
Skupina 2 - Klusáček Petr
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Malínský Michal
2,4 GHz
Skupina 3 Rajšner Jiří
2,4 GHz
Mašek Václav
2,4 GHz
Bíbr Josef
2,4 GHz
Bednář Roman
2,4 GHz
Skupina 4 Langr František
2,4 GHz
- Pátek Jiří
2,4 GHz
Havlas Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Koten Libor
40 MHz(57)
- Schleif Miroslav
2,4 GHz
Bednář Pavel
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Tkaný Bedřich
35 MHz(62)
Micka Jan
2,4 GHz
Pazour Jan
2,4 GHz
Šrámek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Malínský Michal
2,4 GHz
- Klusáček Petr
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Skupina 3 Bednář Roman
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Mašek Václav
2,4 GHz
Bíbr Josef
2,4 GHz
Skupina 4 Havlas Petr
2,4 GHz
Langr František
2,4 GHz
- Pátek Jiří
2,4 GHz
Skupina 5 Bednář Pavel
2,4 GHz
Koten Libor
40 MHz(57)
- Schleif Miroslav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Bíbr Josef
Klusáček Petr
Micka Jan
Bednář Pavel
Bednář Roman
Tkaný Bedřich
Havlas Petr
Schleif Miroslav
Bruner Tomáš
Pazour Jan
Koten Libor
Rajšner Jiří
Malínský Michal
Pátek Jiří
Šrámek Petr
Mašek Václav
Langr František
Bíbr Josef X 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
Klusáček Petr 0 X 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0 0 0 0
Micka Jan 0 0 X 0 0 4 0 0 0 4 0 0 0 0 4 0 0
Bednář Pavel 0 0 0 X 0 0 0 4 0 0 4 0 0 0 0 0 0
Bednář Roman 4 0 0 0 X 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
Tkaný Bedřich 0 0 4 0 0 X 0 0 0 4 0 0 0 0 4 0 0
Havlas Petr 0 0 0 0 0 0 X 0 0 0 0 0 0 4 0 0 4
Schleif Miroslav 0 0 0 4 0 0 0 X 0 0 4 0 0 0 0 0 0
Bruner Tomáš 0 4 0 0 0 0 0 0 X 0 0 0 4 0 0 0 0
Pazour Jan 0 0 4 0 0 4 0 0 0 X 0 0 0 0 4 0 0
Koten Libor 0 0 0 4 0 0 0 4 0 0 X 0 0 0 0 0 0
Rajšner Jiří 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 X 0 0 0 4 0
Malínský Michal 0 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 X 0 0 0 0
Pátek Jiří 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 X 0 0 4
Šrámek Petr 0 0 4 0 0 4 0 0 0 4 0 0 0 0 X 0 0
Mašek Václav 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 X 0
Langr František 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Šrámek Petr

5:42
70
Tkaný Bedřich

4:31
45
Micka Jan

4:12
95
Pazour Jan

5:46
100
412 316 347 446
412 316 347 446

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Bruner Tomáš

5:57
85
Malínský Michal

6:1
100
-- Klusáček Petr

6:3
100
442 459 -- 457
442 459 -- 457

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Bíbr Josef

5:56
100
Bednář Roman

5:11
100
Rajšner Jiří

5:59
100
Mašek Václav

6:1
85
456 411 459 444
456 411 459 444

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Pátek Jiří

3:7
55
Havlas Petr

4:50
100
Langr František

4:47
90
--
242 390 377 --
242 390 377 --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Schleif Miroslav

4:31
0
Bednář Pavel

5:1
100
Koten Libor

5:58
100
--
271 401 458 --
271 401 458 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Pazour Jan

5:18
60
Šrámek Petr

3:47
75
Tkaný Bedřich

4:24
0
Micka Jan

4:25
95
378 302 264 360
378 302 264 360

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Klusáček Petr

6:2
95
Bruner Tomáš

5:52
100
Malínský Michal

4:58
55
--
453 452 353 --
453 452 353 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Mašek Václav

5:59
90
Bíbr Josef

5:59
100
Bednář Roman

6:0
100
Rajšner Jiří

6:1
95
449 459 460 454
449 459 460 454

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
-- Pátek Jiří

5:55
100
Havlas Petr

6:0
95
Langr František

6:4
90
-- 455 455 446
-- 455 455 446

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
-- Schleif Miroslav

4:19
95
Bednář Pavel

5:56
90
Koten Libor

6:0
90
-- 354 446 450
-- 354 446 450

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Micka Jan

3:55
100
Pazour Jan

6:0
100
Šrámek Petr

4:24
95
Tkaný Bedřich

3:2
90
335 460 359 272
335 460 359 272

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
-- Klusáček Petr

5:14
90
Bruner Tomáš

5:48
70
Malínský Michal

5:43
95
-- 404 418 438
-- 404 418 438

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Rajšner Jiří

0:0
0
Mašek Václav

5:52
75
Bíbr Josef

5:57
100
Bednář Roman

5:58
100
0 427 457 458
0 427 457 458

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Langr František

0:0
0
-- Pátek Jiří

2:45
0
Havlas Petr

5:54
90
0 -- 165 444
0 -- 165 444

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Koten Libor

6:2
100
-- Schleif Miroslav

6:0
100
Bednář Pavel

5:59
30
458 -- 460 389
458 -- 460 389

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Tkaný Bedřich

5:40
100
Micka Jan

6:2
90
Pazour Jan

6:0
85
Šrámek Petr

6:7
75
440 448 445 428
440 448 445 428

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Malínský Michal

5:54
0
-- Klusáček Petr

6:4
100
Bruner Tomáš

6:0
100
354 -- 456 460
354 -- 456 460

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Bednář Roman

5:57
0
Rajšner Jiří

3:1
95
Mašek Václav

4:36
0
Bíbr Josef

4:1
100
357 276 276 341
357 276 276 341

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Havlas Petr

5:52
60
Langr František

0:0
0
-- Pátek Jiří

3:55
0
412 0 -- 235
412 0 -- 235

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Bednář Pavel

0:0
0
Koten Libor

1:20
90
-- Schleif Miroslav

4:40
90
0 170 -- 370
0 170 -- 370

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1 Bíbr Josef LMK Nový Dvůr CZE-082-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1372 456
5:56 / 100
459
5:59 / 100
457
5:57 / 100
341
4:1 / 100
0
2 Klusáček Petr LMK Chotěboř CZE-198-009 2,4 GHz 0 0 CZE 1366 457
6:3 / 100
453
6:2 / 95
404
5:14 / 90
456
6:4 / 100
0
3 Koten Libor LMK Králův Dvůr CZE-216-053 40 MHz 0 0 CZE 1366 458
5:58 / 100
450
6:0 / 90
458
6:2 / 100
170
1:20 / 90
0
4 Bruner Tomáš LMK Nový Dvůr CZE-082-007 2,4 GHz 0 0 CZE 1354 442
5:57 / 85
452
5:52 / 100
418
5:48 / 70
460
6:0 / 100
0
5 Pazour Jan LMK Chotěboř CZE-198-034 2,4 GHz 0 0 CZE 1351 446
5:46 / 100
378
5:18 / 60
460
6:0 / 100
445
6:0 / 85
0
6 Bednář Roman LMK Pardubice CZE-230-017 2,4 GHz 0 0 CZE 1329 411
5:11 / 100
460
6:0 / 100
458
5:58 / 100
357
5:57 / 0
0
7 Mašek Václav LMK Chotěboř CZE-198-024 2,4 GHz 0 0 CZE 1320 444
6:1 / 85
449
5:59 / 90
427
5:52 / 75
276
4:36 / 0
0
8 Havlas Petr LMK Chotěboř CZE-198-05 2,4 GHz 0 0 CZE 1311 390
4:50 / 100
455
6:0 / 95
444
5:54 / 90
412
5:52 / 60
0
9 Malínský Michal LMK Nový Dvůr CZE-082-04 2,4 GHz 0 0 CZE 1251 459
6:1 / 100
353
4:58 / 55
438
5:43 / 95
354
5:54 / 0
0
10 Bednář Pavel LMK Pardubice CZE-230-099 2,4 GHz 1 0 CZE 1236 401
5:1 / 100
446
5:56 / 90
389
5:59 / 30
0
0:0 / 0
0
11 Šrámek Petr LMK Chotěboř CZE-198-010 2,4 GHz 0 0 CZE 1199 412
5:42 / 70
302
3:47 / 75
359
4:24 / 95
428
6:7 / 75
0
12 Rajšner Jiří LMK Králův Dvůr CZE-216-002 2,4 GHz 0 0 CZE 1189 459
5:59 / 100
454
6:1 / 95
0
0:0 / 0
276
3:1 / 95
0
13 Schleif Miroslav LMK Český Brod CZE-524-001 2,4 GHz 0 0 CZE 1184 271
4:31 / 0
354
4:19 / 95
460
6:0 / 100
370
4:40 / 90
0
14 Micka Jan LMK Praha 4 CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 1155 347
4:12 / 95
360
4:25 / 95
335
3:55 / 100
448
6:2 / 90
0
15 Tkaný Bedřich LMK VUT Brno CZE-068-005 35 MHz 0 0 CZE 1028 316
4:31 / 45
264
4:24 / 0
272
3:2 / 90
440
5:40 / 100
0
16 Pátek Jiří LMK Chotěboř CZE-198-042 2,4 GHz 0 0 CZE 932 242
3:7 / 55
455
5:55 / 100
165
2:45 / 0
235
3:55 / 0
0
17 Langr František LMK Ostrava CZE-152-025 2,4 GHz 0 0 CZE 823 377
4:47 / 90
446
6:4 / 90
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1* Bíbr Josef 1372 456
5:56 / 100
459
5:59 / 100
457
5:57 / 100
341
4:1 / 100
0
2* Klusáček Petr 1366 457
6:3 / 100
453
6:2 / 95
404
5:14 / 90
456
6:4 / 100
0
3* Koten Libor 1366 458
5:58 / 100
450
6:0 / 90
458
6:2 / 100
170
1:20 / 90
0
4* Bruner Tomáš 1354 442
5:57 / 85
452
5:52 / 100
418
5:48 / 70
460
6:0 / 100
0
5* Pazour Jan 1351 446
5:46 / 100
378
5:18 / 60
460
6:0 / 100
445
6:0 / 85
0
6* Bednář Roman 1329 411
5:11 / 100
460
6:0 / 100
458
5:58 / 100
357
5:57 / 0
0
7* Mašek Václav 1320 444
6:1 / 85
449
5:59 / 90
427
5:52 / 75
276
4:36 / 0
0
8* Havlas Petr 1311 390
4:50 / 100
455
6:0 / 95
444
5:54 / 90
412
5:52 / 60
0
9 Malínský Michal 1251 459
6:1 / 100
353
4:58 / 55
438
5:43 / 95
354
5:54 / 0
0
10 Bednář Pavel 1236 401
5:1 / 100
446
5:56 / 90
389
5:59 / 30
0
0:0 / 0
0
11 Šrámek Petr 1199 412
5:42 / 70
302
3:47 / 75
359
4:24 / 95
428
6:7 / 75
0
12 Rajšner Jiří 1189 459
5:59 / 100
454
6:1 / 95
0
0:0 / 0
276
3:1 / 95
0
13 Schleif Miroslav 1184 271
4:31 / 0
354
4:19 / 95
460
6:0 / 100
370
4:40 / 90
0
14 Micka Jan 1155 347
4:12 / 95
360
4:25 / 95
335
3:55 / 100
448
6:2 / 90
0
15 Tkaný Bedřich 1028 316
4:31 / 45
264
4:24 / 0
272
3:2 / 90
440
5:40 / 100
0
16 Pátek Jiří 932 242
3:7 / 55
455
5:55 / 100
165
2:45 / 0
235
3:55 / 0
0
17 Langr František 823 377
4:47 / 90
446
6:4 / 90
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :439
Datum konání :19.4.2014
Kategorie :RCVS
Místo konání :Havlíčkův Brod
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Havlíčkův Brod
Ředitel soutěže :Radek Papež
Hlavní rozhodčí :Karel Svoboda
Počasí :Polojasno, SZ vítr 4-6 m/s, 12-16 st.C




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 body přepoč.
1* Bíbr Josef LMK Nový Dvůr CZE-082-001 456
5:56 / 100
459
5:59 / 100
457
5:57 / 100
341
4:1 / 100
1372 1372
2* Klusáček Petr LMK Chotěboř CZE-198-009 457
6:3 / 100
453
6:2 / 95
404
5:14 / 90
456
6:4 / 100
1366 1366
3* Koten Libor LMK Králův Dvůr CZE-216-053 458
5:58 / 100
450
6:0 / 90
458
6:2 / 100
170
1:20 / 90
1366 1366
4* Bruner Tomáš LMK Nový Dvůr CZE-082-007 442
5:57 / 85
452
5:52 / 100
418
5:48 / 70
460
6:0 / 100
1354 1354
5* Pazour Jan LMK Chotěboř CZE-198-034 446
5:46 / 100
378
5:18 / 60
460
6:0 / 100
445
6:0 / 85
1351 1351
6* Bednář Roman LMK Pardubice CZE-230-017 411
5:11 / 100
460
6:0 / 100
458
5:58 / 100
357
5:57 / 0
1329 1329
7* Mašek Václav LMK Chotěboř CZE-198-024 444
6:1 / 85
449
5:59 / 90
427
5:52 / 75
276
4:36 / 0
1320 1320
8* Havlas Petr LMK Chotěboř CZE-198-05 390
4:50 / 100
455
6:0 / 95
444
5:54 / 90
412
5:52 / 60
1311 1311
9 Malínský Michal LMK Nový Dvůr CZE-082-04 459
6:1 / 100
353
4:58 / 55
438
5:43 / 95
354
5:54 / 0
1251 1251
10 Bednář Pavel LMK Pardubice CZE-230-099 401
5:1 / 100
446
5:56 / 90
389
5:59 / 30
0
0:0 / 0
1236 1236
11 Šrámek Petr LMK Chotěboř CZE-198-010 412
5:42 / 70
302
3:47 / 75
359
4:24 / 95
428
6:7 / 75
1199 1199
12 Rajšner Jiří LMK Králův Dvůr CZE-216-002 459
5:59 / 100
454
6:1 / 95
0
0:0 / 0
276
3:1 / 95
1189 1189
13 Schleif Miroslav LMK Český Brod CZE-524-001 271
4:31 / 0
354
4:19 / 95
460
6:0 / 100
370
4:40 / 90
1184 1184
14 Micka Jan LMK Praha 4 CZE-074-013 347
4:12 / 95
360
4:25 / 95
335
3:55 / 100
448
6:2 / 90
1155 1155
15 Tkaný Bedřich LMK VUT Brno CZE-068-005 316
4:31 / 45
264
4:24 / 0
272
3:2 / 90
440
5:40 / 100
1028 1028
16 Pátek Jiří LMK Chotěboř CZE-198-042 242
3:7 / 55
455
5:55 / 100
165
2:45 / 0
235
3:55 / 0
932 932
17 Langr František LMK Ostrava CZE-152-025 377
4:47 / 90
446
6:4 / 90
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
823 823

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
LMK Nový Dvůr 3 Bíbr Josef, Bruner Tomáš, Malínský Michal, 5089 1696,33
LMK Chotěboř 6 Klusáček Petr, Havlas Petr, Pazour Jan, Pátek Jiří, Šrámek Petr, Mašek Václav, 9394 1565,67
LMK Praha 4 1 Micka Jan, 1490 1490
LMK Pardubice 2 Bednář Pavel, Bednář Roman, 2922 1461
LMK Český Brod 1 Schleif Miroslav, 1455 1455
LMK Králův Dvůr 2 Koten Libor, Rajšner Jiří, 2725 1362,5
LMK VUT Brno 1 Tkaný Bedřich, 1292 1292
LMK Ostrava 1 Langr František, 823 823

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 17 Bíbr Josef, Klusáček Petr, Micka Jan, Bednář Pavel, Bednář Roman, Tkaný Bedřich, Havlas Petr, Schleif Miroslav, Bruner Tomáš, Pazour Jan, Koten Libor, Rajšner Jiří, Malínský Michal, Pátek Jiří, Šrámek Petr, Mašek Václav, Langr František, 25190 1481,76

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Bíbr Josef 4 100 , 100 , 100 , 100 400 100
Klusáček Petr 4 100 , 95 , 90 , 100 385 96,25
Koten Libor 4 100 , 90 , 100 , 90 380 95
Micka Jan 4 95 , 95 , 100 , 90 380 95
Bruner Tomáš 4 85 , 100 , 70 , 100 355 88,75
Pazour Jan 4 100 , 60 , 100 , 85 345 86,25
Havlas Petr 4 100 , 95 , 90 , 60 345 86,25
Šrámek Petr 4 70 , 75 , 95 , 75 315 78,75
Bednář Roman 4 100 , 100 , 100 , 0 300 75
Rajšner Jiří 4 100 , 95 , 0 , 95 290 72,5
Schleif Miroslav 4 0 , 95 , 100 , 90 285 71,25
Mašek Václav 4 85 , 90 , 75 , 0 250 62,5
Malínský Michal 4 100 , 55 , 95 , 0 250 62,5
Tkaný Bedřich 4 45 , 0 , 90 , 100 235 58,75
Bednář Pavel 4 100 , 90 , 30 , 0 220 55
Langr František 4 90 , 90 , 0 , 0 180 45
Pátek Jiří 4 55 , 100 , 0 , 0 155 38,75

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Bruner Tomáš 4 5:57,0, 5:52,0, 5:48,0, 6:0,0, 1417 5:54,25
Klusáček Petr 4 6:3,0, 6:2,0, 5:14,0, 6:4,0, 1403 5:50,75
Bednář Roman 4 5:11,0, 6:0,0, 5:58,0, 5:57,0, 1386 5:46,5
Pazour Jan 4 5:46,0, 5:18,0, 6:0,0, 6:0,0, 1384 5:46
Malínský Michal 4 6:1,0, 4:58,0, 5:43,0, 5:54,0, 1356 5:39
Havlas Petr 4 4:50,0, 6:0,0, 5:54,0, 5:52,0, 1356 5:39
Mašek Václav 4 6:1,0, 5:59,0, 5:52,0, 4:36,0, 1348 5:37
Bíbr Josef 4 5:56,0, 5:59,0, 5:57,0, 4:1,0, 1313 5:28,25
Šrámek Petr 4 5:42,0, 3:47,0, 4:24,0, 6:7,0, 1200 5:0
Schleif Miroslav 4 4:31,0, 4:19,0, 6:0,0, 4:40,0, 1170 4:52,5
Koten Libor 4 5:58,0, 6:0,0, 6:2,0, 1:20,0, 1160 4:50
Micka Jan 4 4:12,0, 4:25,0, 3:55,0, 6:2,0, 1114 4:38,5
Tkaný Bedřich 4 4:31,0, 4:24,0, 3:2,0, 5:40,0, 1057 4:24,25
Bednář Pavel 4 5:1,0, 5:56,0, 5:59,0, 0:0,0, 1016 4:14
Pátek Jiří 4 3:7,0, 5:55,0, 2:45,0, 3:55,0, 942 3:55,5
Rajšner Jiří 4 5:59,0, 6:1,0, 0:0,0, 3:1,0, 901 3:45,25
Langr František 4 4:47,0, 6:4,0, 0:0,0, 0:0,0, 651 2:42,75

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Langr František 0 0 0 0
Mašek Václav 0 0 0 0
Šrámek Petr 0 0 0 0
Pátek Jiří 0 0 0 0
Malínský Michal 0 0 0 0
Rajšner Jiří 0 0 0 0
Koten Libor 0 0 0 0
Pazour Jan 0 0 0 0
Bruner Tomáš 0 0 0 0
Schleif Miroslav 0 0 0 0
Havlas Petr 0 0 0 0
Tkaný Bedřich 0 0 0 0
Bednář Roman 0 0 0 0
Bednář Pavel 0 0 0 0
Micka Jan 0 0 0 0
Klusáček Petr 0 0 0 0
Bíbr Josef 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Langr František 0:Není číslo Není číslo 2:42,75 Není číslo
Mašek Václav 0:Není číslo Není číslo 5:37 Není číslo
Šrámek Petr 0:Není číslo Není číslo 5:0 Není číslo
Pátek Jiří 0:Není číslo Není číslo 3:55,5 Není číslo
Malínský Michal 0:Není číslo Není číslo 5:39 Není číslo
Rajšner Jiří 0:Není číslo Není číslo 3:45,25 Není číslo
Koten Libor 0:Není číslo Není číslo 4:50 Není číslo
Pazour Jan 0:Není číslo Není číslo 5:46 Není číslo
Bruner Tomáš 0:Není číslo Není číslo 5:54,25 Není číslo
Schleif Miroslav 0:Není číslo Není číslo 4:52,5 Není číslo
Havlas Petr 0:Není číslo Není číslo 5:39 Není číslo
Tkaný Bedřich 0:Není číslo Není číslo 4:24,25 Není číslo
Bednář Roman 0:Není číslo Není číslo 5:46,5 Není číslo
Bednář Pavel 0:Není číslo Není číslo 4:14 Není číslo
Micka Jan 0:Není číslo Není číslo 4:38,5 Není číslo
Klusáček Petr 0:Není číslo Není číslo 5:50,75 Není číslo
Bíbr Josef 0:Není číslo Není číslo 5:28,25 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz