Kompletní přehled ze soutěže : RCVS Hořice 13.6.2015 - 14.6.2015 12:37:00

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Mádle Martin LMK Hořice    CZE-232-039  35 MHz 77(77) Senior 
2 Horníček Tomáš LMK Ústí n.O. Juniorklub    CZE-392-054  2,4 GHz 00(00) Junior 
3 Hlavinka Tomáš MK Litovel  CZE  CZE-270-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Pátek Jiří LMK Chotěboř    CZE-198-042  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Mašek Václav LMK Chotěboř    CZE-198-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Vašina Petr LMK Ústí n.O. Juniorklub    CZE-392-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Dvořák Pavel LMK Pardubice DDM Delta    CZE-168-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Halámka Milan LMK Pardubice    CZE-230-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Prachař Miroslav LMK Hořice    CZE-232-015  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Schleif Miroslav LMK Český Brod    CZE-524-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Bíbr Josef LMK Nový Dvůr    CZE-082-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Havlas Petr LMK Chotěboř    CZE-198-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Malinský Michal LMK Nový Dvůr    CZE-082-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Husár Alex LMK Pardubice    CZE-230-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Vagenknecht Jaroslav LMK Hořice    CZE-232-013  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Horníček Tomáš
Hlavinka Tomáš
Pátek Jiří
Mašek Václav
Vašina Petr
Dvořák Pavel
Halámka Milan
Prachař Miroslav
Schleif Miroslav
Bíbr Josef
Havlas Petr
Malinský Michal
Husár Alex
Vagenknecht Jaroslav
35 MHz
Mádle Martin - 77
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Horníček Tomáš
2,4 GHz
Schleif Miroslav
2,4 GHz
Husár Alex
2,4 GHz
Prachař Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Malinský Michal
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Dvořák Pavel
2,4 GHz
Mádle Martin
35 MHz(77)
Skupina 3 Havlas Petr
2,4 GHz
Bíbr Josef
2,4 GHz
Halámka Milan
2,4 GHz
Vašina Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Mašek Václav
2,4 GHz
Vagenknecht Jaroslav
2,4 GHz
Pátek Jiří
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Prachař Miroslav
2,4 GHz
Horníček Tomáš
2,4 GHz
Schleif Miroslav
2,4 GHz
Husár Alex
2,4 GHz
Skupina 2 Mádle Martin
35 MHz(77)
Malinský Michal
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Dvořák Pavel
2,4 GHz
Skupina 3 Vašina Petr
2,4 GHz
Havlas Petr
2,4 GHz
Bíbr Josef
2,4 GHz
Halámka Milan
2,4 GHz
Skupina 4 - Mašek Václav
2,4 GHz
Vagenknecht Jaroslav
2,4 GHz
Pátek Jiří
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Husár Alex
2,4 GHz
Prachař Miroslav
2,4 GHz
Horníček Tomáš
2,4 GHz
Schleif Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Dvořák Pavel
2,4 GHz
Mádle Martin
35 MHz(77)
Malinský Michal
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Skupina 3 Halámka Milan
2,4 GHz
Vašina Petr
2,4 GHz
Havlas Petr
2,4 GHz
Bíbr Josef
2,4 GHz
Skupina 4 Pátek Jiří
2,4 GHz
- Mašek Václav
2,4 GHz
Vagenknecht Jaroslav
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Schleif Miroslav
2,4 GHz
Husár Alex
2,4 GHz
Prachař Miroslav
2,4 GHz
Horníček Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Dvořák Pavel
2,4 GHz
Mádle Martin
35 MHz(77)
Malinský Michal
2,4 GHz
Skupina 3 Bíbr Josef
2,4 GHz
Halámka Milan
2,4 GHz
Vašina Petr
2,4 GHz
Havlas Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Vagenknecht Jaroslav
2,4 GHz
Pátek Jiří
2,4 GHz
- Mašek Václav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Mádle Martin
Horníček Tomáš
Hlavinka Tomáš
Pátek Jiří
Mašek Václav
Vašina Petr
Dvořák Pavel
Halámka Milan
Prachař Miroslav
Schleif Miroslav
Bíbr Josef
Havlas Petr
Malinský Michal
Husár Alex
Vagenknecht Jaroslav
Mádle Martin X 0 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0
Horníček Tomáš 0 X 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0 0 4 0
Hlavinka Tomáš 4 0 X 0 0 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0
Pátek Jiří 0 0 0 X 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
Mašek Václav 0 0 0 4 X 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
Vašina Petr 0 0 0 0 0 X 0 4 0 0 4 4 0 0 0
Dvořák Pavel 4 0 4 0 0 0 X 0 0 0 0 0 4 0 0
Halámka Milan 0 0 0 0 0 4 0 X 0 0 4 4 0 0 0
Prachař Miroslav 0 4 0 0 0 0 0 0 X 4 0 0 0 4 0
Schleif Miroslav 0 4 0 0 0 0 0 0 4 X 0 0 0 4 0
Bíbr Josef 0 0 0 0 0 4 0 4 0 0 X 4 0 0 0
Havlas Petr 0 0 0 0 0 4 0 4 0 0 4 X 0 0 0
Malinský Michal 4 0 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0 X 0 0
Husár Alex 0 4 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0 0 X 0
Vagenknecht Jaroslav 0 0 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Horníček Tomáš

1:48
55
Schleif Miroslav

2:58
100
Husár Alex

3:52
95
Prachař Miroslav

1:25
70
163 278 327 155
163 278 327 155

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Malinský Michal

4:24
100
Hlavinka Tomáš

4:43
45
Dvořák Pavel

5:52
75
Mádle Martin

5:37
90
364 328 427 427
364 328 427 427

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Havlas Petr

2:32
100
Bíbr Josef

3:36
95
Halámka Milan

3:52
100
Vašina Petr

2:14
95
252 311 332 229
252 311 332 229

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Mašek Václav

4:1
100
Vagenknecht Jaroslav

0:0
0
Pátek Jiří

2:50
50
--
341 0 220 --
341 0 220 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Prachař Miroslav

1:25
75
Horníček Tomáš

3:9
0
Schleif Miroslav

4:42
100
Husár Alex

2:1
80
160 189 382 201
160 189 382 201

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Mádle Martin

1:59
95
Malinský Michal

4:46
90
Hlavinka Tomáš

4:40
95
Dvořák Pavel

2:19
80
214 376 375 219
214 376 375 219

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Vašina Petr

2:47
80
Havlas Petr

3:33
85
Bíbr Josef

5:30
95
Halámka Milan

5:49
100
247 298 425 449
247 298 425 449

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
-- Mašek Václav

4:44
0
Vagenknecht Jaroslav

5:48
85
Pátek Jiří

5:54
100
-- 284 433 454
-- 284 433 454

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Husár Alex

4:19
75
Prachař Miroslav

1:36
0
Horníček Tomáš

5:56
50
Schleif Miroslav

5:54
75
334 96 406 429
334 96 406 429

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Dvořák Pavel

4:25
60
Mádle Martin

1:30
95
Malinský Michal

2:48
0
Hlavinka Tomáš

5:59
95
325 185 168 454
325 185 168 454

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Halámka Milan

4:49
95
Vašina Petr

2:32
95
Havlas Petr

2:29
95
Bíbr Josef

4:48
95
384 247 244 383
384 247 244 383

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Pátek Jiří

5:33
90
-- Mašek Václav

3:30
95
Vagenknecht Jaroslav

5:56
85
423 -- 305 441
423 -- 305 441

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Schleif Miroslav

3:40
90
Husár Alex

3:16
80
Prachař Miroslav

2:26
0
Horníček Tomáš

2:52
100
310 276 146 272
310 276 146 272

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Hlavinka Tomáš

1:40
85
Dvořák Pavel

1:34
0
Mádle Martin

1:54
100
Malinský Michal

4:45
90
185 94 214 375
185 94 214 375

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Bíbr Josef

5:53
95
Halámka Milan

6:2
75
Vašina Petr

5:50
85
Havlas Petr

5:52
100
448 433 435 452
448 433 435 452

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Vagenknecht Jaroslav

5:51
95
Pátek Jiří

5:35
95
-- Mašek Václav

5:13
90
446 430 -- 403
446 430 -- 403

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1 Vagenknecht Jaroslav LMK Hořice CZE-232-013 2,4 GHz 0 0 1320 0
0:0 / 0
433
5:48 / 85
441
5:56 / 85
446
5:51 / 95
0
2 Pátek Jiří LMK Chotěboř CZE-198-042 2,4 GHz 0 0 1307 220
2:50 / 50
454
5:54 / 100
423
5:33 / 90
430
5:35 / 95
0
3 Halámka Milan LMK Pardubice CZE-230-013 2,4 GHz 0 0 1266 332
3:52 / 100
449
5:49 / 100
384
4:49 / 95
433
6:2 / 75
0
4 Bíbr Josef LMK Nový Dvůr CZE-082-001 2,4 GHz 0 0 1256 311
3:36 / 95
425
5:30 / 95
383
4:48 / 95
448
5:53 / 95
0
5 Hlavinka Tomáš MK Litovel CZE-270-011 2,4 GHz 0 0 CZE 1157 328
4:43 / 45
375
4:40 / 95
454
5:59 / 95
185
1:40 / 85
0
6 Schleif Miroslav LMK Český Brod CZE-524-001 2,4 GHz 0 0 1121 278
2:58 / 100
382
4:42 / 100
429
5:54 / 75
310
3:40 / 90
0
7 Malinský Michal LMK Nový Dvůr CZE-082-004 2,4 GHz 0 0 1115 364
4:24 / 100
376
4:46 / 90
168
2:48 / 0
375
4:45 / 90
0
8 Mašek Václav LMK Chotěboř CZE-198-009 2,4 GHz 0 0 1049 341
4:1 / 100
284
4:44 / 0
305
3:30 / 95
403
5:13 / 90
0
9 Havlas Petr LMK Chotěboř CZE-198-005 2,4 GHz 0 0 1002 252
2:32 / 100
298
3:33 / 85
244
2:29 / 95
452
5:52 / 100
0
10 Dvořák Pavel LMK Pardubice DDM Delta CZE-168-007 2,4 GHz 0 0 971 427
5:52 / 75
219
2:19 / 80
325
4:25 / 60
94
1:34 / 0
0
11 Husár Alex LMK Pardubice CZE-230-011 2,4 GHz 0 0 937 327
3:52 / 95
201
2:1 / 80
334
4:19 / 75
276
3:16 / 80
0
12 Vašina Petr LMK Ústí n.O. Juniorklub CZE-392-007 2,4 GHz 0 0 929 229
2:14 / 95
247
2:47 / 80
247
2:32 / 95
435
5:50 / 85
0
13 Horníček Tomáš LMK Ústí n.O. Juniorklub CZE-392-054 2,4 GHz 1 0 867 163
1:48 / 55
189
3:9 / 0
406
5:56 / 50
272
2:52 / 100
0
14 Mádle Martin LMK Hořice CZE-232-039 35 MHz 0 0 855 427
5:37 / 90
214
1:59 / 95
185
1:30 / 95
214
1:54 / 100
0
15 Prachař Miroslav LMK Hořice CZE-232-015 2,4 GHz 0 0 461 155
1:25 / 70
160
1:25 / 75
96
1:36 / 0
146
2:26 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1* Vagenknecht Jaroslav 1320 0
0:0 / 0
433
5:48 / 85
441
5:56 / 85
446
5:51 / 95
0
2* Pátek Jiří 1307 220
2:50 / 50
454
5:54 / 100
423
5:33 / 90
430
5:35 / 95
0
3* Halámka Milan 1266 332
3:52 / 100
449
5:49 / 100
384
4:49 / 95
433
6:2 / 75
0
4* Bíbr Josef 1256 311
3:36 / 95
425
5:30 / 95
383
4:48 / 95
448
5:53 / 95
0
5 Hlavinka Tomáš 1157 328
4:43 / 45
375
4:40 / 95
454
5:59 / 95
185
1:40 / 85
0
6 Schleif Miroslav 1121 278
2:58 / 100
382
4:42 / 100
429
5:54 / 75
310
3:40 / 90
0
7 Malinský Michal 1115 364
4:24 / 100
376
4:46 / 90
168
2:48 / 0
375
4:45 / 90
0
8 Mašek Václav 1049 341
4:1 / 100
284
4:44 / 0
305
3:30 / 95
403
5:13 / 90
0
9 Havlas Petr 1002 252
2:32 / 100
298
3:33 / 85
244
2:29 / 95
452
5:52 / 100
0
10 Dvořák Pavel 971 427
5:52 / 75
219
2:19 / 80
325
4:25 / 60
94
1:34 / 0
0
11 Husár Alex 937 327
3:52 / 95
201
2:1 / 80
334
4:19 / 75
276
3:16 / 80
0
12 Vašina Petr 929 229
2:14 / 95
247
2:47 / 80
247
2:32 / 95
435
5:50 / 85
0
13 Horníček Tomáš 867 163
1:48 / 55
189
3:9 / 0
406
5:56 / 50
272
2:52 / 100
0
14 Mádle Martin 855 427
5:37 / 90
214
1:59 / 95
185
1:30 / 95
214
1:54 / 100
0
15 Prachař Miroslav 461 155
1:25 / 70
160
1:25 / 75
96
1:36 / 0
146
2:26 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :508
Datum konání :13.6.2015
Kategorie :RCVS
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Jaroslav Vagenknecht
Hlavní rozhodčí :Petr Dušek
Počasí :Jasno, 26-32°C, V vítr 1-3 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 body přepoč.
1* Vagenknecht Jaroslav LMK Hořice CZE-232-013 0
0:0 / 0
433
5:48 / 85
441
5:56 / 85
446
5:51 / 95
1320 1320
2* Pátek Jiří LMK Chotěboř CZE-198-042 220
2:50 / 50
454
5:54 / 100
423
5:33 / 90
430
5:35 / 95
1307 1307
3* Halámka Milan LMK Pardubice CZE-230-013 332
3:52 / 100
449
5:49 / 100
384
4:49 / 95
433
6:2 / 75
1266 1266
4* Bíbr Josef LMK Nový Dvůr CZE-082-001 311
3:36 / 95
425
5:30 / 95
383
4:48 / 95
448
5:53 / 95
1256 1256
5 Hlavinka Tomáš MK Litovel CZE-270-011 328
4:43 / 45
375
4:40 / 95
454
5:59 / 95
185
1:40 / 85
1157 1157
6 Schleif Miroslav LMK Český Brod CZE-524-001 278
2:58 / 100
382
4:42 / 100
429
5:54 / 75
310
3:40 / 90
1121 1121
7 Malinský Michal LMK Nový Dvůr CZE-082-004 364
4:24 / 100
376
4:46 / 90
168
2:48 / 0
375
4:45 / 90
1115 1115
8 Mašek Václav LMK Chotěboř CZE-198-009 341
4:1 / 100
284
4:44 / 0
305
3:30 / 95
403
5:13 / 90
1049 1049
9 Havlas Petr LMK Chotěboř CZE-198-005 252
2:32 / 100
298
3:33 / 85
244
2:29 / 95
452
5:52 / 100
1002 1002
10 Dvořák Pavel LMK Pardubice DDM Delta CZE-168-007 427
5:52 / 75
219
2:19 / 80
325
4:25 / 60
94
1:34 / 0
971 971
11 Husár Alex LMK Pardubice CZE-230-011 327
3:52 / 95
201
2:1 / 80
334
4:19 / 75
276
3:16 / 80
937 937
12 Vašina Petr LMK Ústí n.O. Juniorklub CZE-392-007 229
2:14 / 95
247
2:47 / 80
247
2:32 / 95
435
5:50 / 85
929 929
13 Horníček Tomáš LMK Ústí n.O. Juniorklub CZE-392-054 163
1:48 / 55
189
3:9 / 0
406
5:56 / 50
272
2:52 / 100
867 867
14 Mádle Martin LMK Hořice CZE-232-039 427
5:37 / 90
214
1:59 / 95
185
1:30 / 95
214
1:54 / 100
855 855
15 Prachař Miroslav LMK Hořice CZE-232-015 155
1:25 / 70
160
1:25 / 75
96
1:36 / 0
146
2:26 / 0
461 461

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
LMK Nový Dvůr 2 Bíbr Josef, Malinský Michal, 2850 1425
LMK Český Brod 1 Schleif Miroslav, 1399 1399
LMK Chotěboř 3 Pátek Jiří, Mašek Václav, Havlas Petr, 4106 1368,67
LMK Pardubice 2 Halámka Milan, Husár Alex, 2736 1368
MK Litovel 1 Hlavinka Tomáš, 1342 1342
LMK Ústí n.O. Juniorklub 2 Horníček Tomáš, Vašina Petr, 2188 1094
LMK Pardubice DDM Delta 1 Dvořák Pavel, 1065 1065
LMK Hořice 3 Mádle Martin, Prachař Miroslav, Vagenknecht Jaroslav, 2917 972,33

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 15 Mádle Martin, Horníček Tomáš, Hlavinka Tomáš, Pátek Jiří, Mašek Václav, Vašina Petr, Dvořák Pavel, Halámka Milan, Prachař Miroslav, Schleif Miroslav, Bíbr Josef, Havlas Petr, Malinský Michal, Husár Alex, Vagenknecht Jaroslav, 18603 1240,2

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Havlas Petr 4 100 , 85 , 95 , 100 380 95
Bíbr Josef 4 95 , 95 , 95 , 95 380 95
Mádle Martin 4 90 , 95 , 95 , 100 380 95
Halámka Milan 4 100 , 100 , 95 , 75 370 92,5
Schleif Miroslav 4 100 , 100 , 75 , 90 365 91,25
Vašina Petr 4 95 , 80 , 95 , 85 355 88,75
Pátek Jiří 4 50 , 100 , 90 , 95 335 83,75
Husár Alex 4 95 , 80 , 75 , 80 330 82,5
Hlavinka Tomáš 4 45 , 95 , 95 , 85 320 80
Mašek Václav 4 100 , 0 , 95 , 90 285 71,25
Malinský Michal 4 100 , 90 , 0 , 90 280 70
Vagenknecht Jaroslav 4 0 , 85 , 85 , 95 265 66,25
Dvořák Pavel 4 75 , 80 , 60 , 0 215 53,75
Horníček Tomáš 4 55 , 0 , 50 , 100 205 51,25
Prachař Miroslav 4 70 , 75 , 0 , 0 145 36,25

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Halámka Milan 4 3:52,00, 5:49,00, 4:49,00, 6:2,00, 1232 5:8
Pátek Jiří 4 2:50,00, 5:54,00, 5:33,00, 5:35,00, 1192 4:58
Bíbr Josef 4 3:36,00, 5:30,00, 4:48,00, 5:53,00, 1187 4:56,75
Vagenknecht Jaroslav 4 0:0,00, 5:48,00, 5:56,00, 5:51,00, 1055 4:23,75
Mašek Václav 4 4:1,00, 4:44,00, 3:30,00, 5:13,00, 1048 4:22
Schleif Miroslav 4 2:58,00, 4:42,00, 5:54,00, 3:40,00, 1034 4:18,5
Hlavinka Tomáš 4 4:43,00, 4:40,00, 5:59,00, 1:40,00, 1022 4:15,5
Malinský Michal 4 4:24,00, 4:46,00, 2:48,00, 4:45,00, 1003 4:10,75
Havlas Petr 4 2:32,00, 3:33,00, 2:29,00, 5:52,00, 866 3:36,5
Dvořák Pavel 4 5:52,00, 2:19,00, 4:25,00, 1:34,00, 850 3:32,5
Horníček Tomáš 4 1:48,00, 3:9,00, 5:56,00, 2:52,00, 825 3:26,25
Husár Alex 4 3:52,00, 2:1,00, 4:19,00, 3:16,00, 808 3:22
Vašina Petr 4 2:14,00, 2:47,00, 2:32,00, 5:50,00, 803 3:20,75
Mádle Martin 4 5:37,00, 1:59,00, 1:30,00, 1:54,00, 660 2:45
Prachař Miroslav 4 1:25,00, 1:25,00, 1:36,00, 2:26,00, 412 1:43

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Vagenknecht Jaroslav 0 0 0 0
Husár Alex 0 0 0 0
Malinský Michal 0 0 0 0
Havlas Petr 0 0 0 0
Bíbr Josef 0 0 0 0
Schleif Miroslav 0 0 0 0
Prachař Miroslav 0 0 0 0
Halámka Milan 0 0 0 0
Dvořák Pavel 0 0 0 0
Vašina Petr 0 0 0 0
Mašek Václav 0 0 0 0
Pátek Jiří 0 0 0 0
Hlavinka Tomáš 0 0 0 0
Horníček Tomáš 0 0 0 0
Mádle Martin 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Vagenknecht Jaroslav 0:Není číslo Není číslo 4:23,75 Není číslo
Husár Alex 0:Není číslo Není číslo 3:22 Není číslo
Malinský Michal 0:Není číslo Není číslo 4:10,75 Není číslo
Havlas Petr 0:Není číslo Není číslo 3:36,5 Není číslo
Bíbr Josef 0:Není číslo Není číslo 4:56,75 Není číslo
Schleif Miroslav 0:Není číslo Není číslo 4:18,5 Není číslo
Prachař Miroslav 0:Není číslo Není číslo 1:43 Není číslo
Halámka Milan 0:Není číslo Není číslo 5:8 Není číslo
Dvořák Pavel 0:Není číslo Není číslo 3:32,5 Není číslo
Vašina Petr 0:Není číslo Není číslo 3:20,75 Není číslo
Mašek Václav 0:Není číslo Není číslo 4:22 Není číslo
Pátek Jiří 0:Není číslo Není číslo 4:58 Není číslo
Hlavinka Tomáš 0:Není číslo Není číslo 4:15,5 Není číslo
Horníček Tomáš 0:Není číslo Není číslo 3:26,25 Není číslo
Mádle Martin 0:Není číslo Není číslo 2:45 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz