Kompletní přehled ze soutěže : RCVS Hořice 17.6.2017 - 17.6.2017 15:04:07

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Mádle Martin LMK Hořice    CZE-232-039  35 MHz 77(77) Senior 
2 Prachař Miroslav LMK Hořice    CZE-232-015  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Schleif Miroslav LMK Český Brod    CZE-524-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Bíbr Josef LMK Nový Dvůr    CZE-082-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Malinský Michal LMK Nový Dvůr    CZE-082-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Husár Alex LMK Pardubice    CZE-230-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Vagenknecht Jaroslav LMK Hořice    CZE-232-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Teichman Ondřej LMK Český Brod    CZE-524-008  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Formánek Oldřich LMK Heřmanův Městec    CZE-165-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Janek Václav LMK Nový Dvůr    CZE-082-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Rezler Luboš LMK Choceň    CZE-198-008  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Chlad Jaroslav LMK Heřmanův Městec    CZE-165-039  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Prachař Miroslav
Schleif Miroslav
Bíbr Josef
Malinský Michal
Husár Alex
Vagenknecht Jaroslav
Teichman Ondřej
Formánek Oldřich
Janek Václav
Rezler Luboš
Chlad Jaroslav
35 MHz
Mádle Martin - 77
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Rezler Luboš
2,4 GHz
Bíbr Josef
2,4 GHz
Formánek Oldřich
2,4 GHz
Mádle Martin
35 MHz(77)
Skupina 2 Malinský Michal
2,4 GHz
Janek Václav
2,4 GHz
Teichman Ondřej
2,4 GHz
Prachař Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Vagenknecht Jaroslav
2,4 GHz
Schleif Miroslav
2,4 GHz
Husár Alex
2,4 GHz
Chlad Jaroslav
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Mádle Martin
35 MHz(77)
Rezler Luboš
2,4 GHz
Bíbr Josef
2,4 GHz
Formánek Oldřich
2,4 GHz
Skupina 2 Prachař Miroslav
2,4 GHz
Malinský Michal
2,4 GHz
Janek Václav
2,4 GHz
Teichman Ondřej
2,4 GHz
Skupina 3 Chlad Jaroslav
2,4 GHz
Vagenknecht Jaroslav
2,4 GHz
Schleif Miroslav
2,4 GHz
Husár Alex
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Formánek Oldřich
2,4 GHz
Mádle Martin
35 MHz(77)
Rezler Luboš
2,4 GHz
Bíbr Josef
2,4 GHz
Skupina 2 Teichman Ondřej
2,4 GHz
Prachař Miroslav
2,4 GHz
Malinský Michal
2,4 GHz
Janek Václav
2,4 GHz
Skupina 3 Husár Alex
2,4 GHz
Chlad Jaroslav
2,4 GHz
Vagenknecht Jaroslav
2,4 GHz
Schleif Miroslav
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Bíbr Josef
2,4 GHz
Formánek Oldřich
2,4 GHz
Mádle Martin
35 MHz(77)
Rezler Luboš
2,4 GHz
Skupina 2 Janek Václav
2,4 GHz
Teichman Ondřej
2,4 GHz
Prachař Miroslav
2,4 GHz
Malinský Michal
2,4 GHz
Skupina 3 Schleif Miroslav
2,4 GHz
Husár Alex
2,4 GHz
Chlad Jaroslav
2,4 GHz
Vagenknecht Jaroslav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Mádle Martin
Prachař Miroslav
Schleif Miroslav
Bíbr Josef
Malinský Michal
Husár Alex
Vagenknecht Jaroslav
Teichman Ondřej
Formánek Oldřich
Janek Václav
Rezler Luboš
Chlad Jaroslav
Mádle Martin X 0 0 4 0 0 0 0 4 0 4 0
Prachař Miroslav 0 X 0 0 4 0 0 4 0 4 0 0
Schleif Miroslav 0 0 X 0 0 4 4 0 0 0 0 4
Bíbr Josef 4 0 0 X 0 0 0 0 4 0 4 0
Malinský Michal 0 4 0 0 X 0 0 4 0 4 0 0
Husár Alex 0 0 4 0 0 X 4 0 0 0 0 4
Vagenknecht Jaroslav 0 0 4 0 0 4 X 0 0 0 0 4
Teichman Ondřej 0 4 0 0 4 0 0 X 0 4 0 0
Formánek Oldřich 4 0 0 4 0 0 0 0 X 0 4 0
Janek Václav 0 4 0 0 4 0 0 4 0 X 0 0
Rezler Luboš 4 0 0 4 0 0 0 0 4 0 X 0
Chlad Jaroslav 0 0 4 0 0 4 4 0 0 0 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Rezler Luboš

4:17
100
Bíbr Josef

2:6
95
Formánek Oldřich

2:4
90
Mádle Martin

2:45
50
357 221 214 215
357 221 214 215

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Malinský Michal

4:47
100
Janek Václav

2:43
0
Teichman Ondřej

3:20
100
Prachař Miroslav

2:26
0
387 163 300 146
387 163 300 146

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Vagenknecht Jaroslav

3:4
0
Schleif Miroslav

4:26
50
Husár Alex

1:56
65
Chlad Jaroslav

2:34
90
184 316 181 244
184 316 181 244

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Mádle Martin

2:28
0
Rezler Luboš

0:0
0
Bíbr Josef

3:0
100
Formánek Oldřich

1:8
0
148 0 280 68
148 0 280 68

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Prachař Miroslav

1:41
0
Malinský Michal

5:2
100
Janek Václav

2:26
85
Teichman Ondřej

3:11
80
101 402 231 271
101 402 231 271

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Chlad Jaroslav

1:55
45
Vagenknecht Jaroslav

1:48
0
Schleif Miroslav

1:45
90
Husár Alex

1:42
75
160 108 195 177
160 108 195 177

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Formánek Oldřich

1:45
0
Mádle Martin

2:8
100
Rezler Luboš

0:0
0
Bíbr Josef

2:56
85
105 228 0 261
105 228 0 261

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Teichman Ondřej

4:52
0
Prachař Miroslav

5:2,4
0
Malinský Michal

5:56
95
Janek Václav

3:2
80
292 302,4 451 262
292 302,4 451 262

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Husár Alex

0:37
0
Chlad Jaroslav

1:24
0
Vagenknecht Jaroslav

1:19
55
Schleif Miroslav

2:45
30
37 84 134 195
37 84 134 195

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Bíbr Josef

0:0
0
Formánek Oldřich

0:0
0
Mádle Martin

0:0
0
Rezler Luboš

0:0
0
0 0 0 0
0 0 0 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Janek Václav

0:0
0
Teichman Ondřej

0:0
0
Prachař Miroslav

0:0
0
Malinský Michal

0:0
0
0 0 0 0
0 0 0 0

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Schleif Miroslav

0:0
0
Husár Alex

0:0
0
Chlad Jaroslav

0:0
0
Vagenknecht Jaroslav

0:0
0
0 0 0 0
0 0 0 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1 Malinský Michal LMK Nový Dvůr CZE-082-004 2,4 GHz 0 0 1240 387
4:47 / 100
402
5:2 / 100
451
5:56 / 95
0
0:0 / 0
0
2 Teichman Ondřej LMK Český Brod CZE-524-008 2,4 GHz 0 0 863 300
3:20 / 100
271
3:11 / 80
292
4:52 / 0
0
0:0 / 0
0
3 Bíbr Josef LMK Nový Dvůr CZE-082-001 2,4 GHz 0 0 762 221
2:6 / 95
280
3:0 / 100
261
2:56 / 85
0
0:0 / 0
0
4 Schleif Miroslav LMK Český Brod CZE-524-001 2,4 GHz 0 0 706 316
4:26 / 50
195
1:45 / 90
195
2:45 / 30
0
0:0 / 0
0
5 Janek Václav LMK Nový Dvůr CZE-082-005 2,4 GHz 0 0 656 163
2:43 / 0
231
2:26 / 85
262
3:2 / 80
0
0:0 / 0
0
6 Mádle Martin LMK Hořice CZE-232-039 35 MHz 0 0 591 215
2:45 / 50
148
2:28 / 0
228
2:8 / 100
0
0:0 / 0
0
7 Prachař Miroslav LMK Hořice CZE-232-015 2,4 GHz 0 0 549,4 146
2:26 / 0
101
1:41 / 0
302,4
5:2,4 / 0
0
0:0 / 0
0
8 Chlad Jaroslav LMK Heřmanův Městec CZE-165-039 2,4 GHz 0 0 488 244
2:34 / 90
160
1:55 / 45
84
1:24 / 0
0
0:0 / 0
0
9 Vagenknecht Jaroslav LMK Hořice CZE-232-013 2,4 GHz 0 0 426 184
3:4 / 0
108
1:48 / 0
134
1:19 / 55
0
0:0 / 0
0
10 Husár Alex LMK Pardubice CZE-230-011 2,4 GHz 0 0 395 181
1:56 / 65
177
1:42 / 75
37
0:37 / 0
0
0:0 / 0
0
11 Formánek Oldřich LMK Heřmanův Městec CZE-165-037 2,4 GHz 0 0 387 214
2:4 / 90
68
1:8 / 0
105
1:45 / 0
0
0:0 / 0
0
12 Rezler Luboš LMK Choceň CZE-198-008 2,4 GHz 0 0 357 357
4:17 / 100
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1* Malinský Michal 1240 387
4:47 / 100
402
5:2 / 100
451
5:56 / 95
0
0:0 / 0
0
2* Teichman Ondřej 863 300
3:20 / 100
271
3:11 / 80
292
4:52 / 0
0
0:0 / 0
0
3* Bíbr Josef 762 221
2:6 / 95
280
3:0 / 100
261
2:56 / 85
0
0:0 / 0
0
4* Schleif Miroslav 706 316
4:26 / 50
195
1:45 / 90
195
2:45 / 30
0
0:0 / 0
0
5 Janek Václav 656 163
2:43 / 0
231
2:26 / 85
262
3:2 / 80
0
0:0 / 0
0
6 Mádle Martin 591 215
2:45 / 50
148
2:28 / 0
228
2:8 / 100
0
0:0 / 0
0
7 Prachař Miroslav 549,4 146
2:26 / 0
101
1:41 / 0
302,4
5:2,4 / 0
0
0:0 / 0
0
8 Chlad Jaroslav 488 244
2:34 / 90
160
1:55 / 45
84
1:24 / 0
0
0:0 / 0
0
9 Vagenknecht Jaroslav 426 184
3:4 / 0
108
1:48 / 0
134
1:19 / 55
0
0:0 / 0
0
10 Husár Alex 395 181
1:56 / 65
177
1:42 / 75
37
0:37 / 0
0
0:0 / 0
0
11 Formánek Oldřich 387 214
2:4 / 90
68
1:8 / 0
105
1:45 / 0
0
0:0 / 0
0
12 Rezler Luboš 357 357
4:17 / 100
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :519
Datum konání :17.6.2017
Kategorie :RCVS
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Jaroslav Vagenknecht
Hlavní rozhodčí :Petr Dušek
Počasí :Zataženo, 13-16°C, SZ vítr 5-9 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 body přepoč.
1* Malinský Michal LMK Nový Dvůr CZE-082-004 387
4:47 / 100
402
5:2 / 100
451
5:56 / 95
0
0:0 / 0
1240 1240
2* Teichman Ondřej LMK Český Brod CZE-524-008 300
3:20 / 100
271
3:11 / 80
292
4:52 / 0
0
0:0 / 0
863 863
3* Bíbr Josef LMK Nový Dvůr CZE-082-001 221
2:6 / 95
280
3:0 / 100
261
2:56 / 85
0
0:0 / 0
762 762
4* Schleif Miroslav LMK Český Brod CZE-524-001 316
4:26 / 50
195
1:45 / 90
195
2:45 / 30
0
0:0 / 0
706 706
5 Janek Václav LMK Nový Dvůr CZE-082-005 163
2:43 / 0
231
2:26 / 85
262
3:2 / 80
0
0:0 / 0
656 656
6 Mádle Martin LMK Hořice CZE-232-039 215
2:45 / 50
148
2:28 / 0
228
2:8 / 100
0
0:0 / 0
591 591
7 Prachař Miroslav LMK Hořice CZE-232-015 146
2:26 / 0
101
1:41 / 0
302,4
5:2,4 / 0
0
0:0 / 0
549,4 549,4
8 Chlad Jaroslav LMK Heřmanův Městec CZE-165-039 244
2:34 / 90
160
1:55 / 45
84
1:24 / 0
0
0:0 / 0
488 488
9 Vagenknecht Jaroslav LMK Hořice CZE-232-013 184
3:4 / 0
108
1:48 / 0
134
1:19 / 55
0
0:0 / 0
426 426
10 Husár Alex LMK Pardubice CZE-230-011 181
1:56 / 65
177
1:42 / 75
37
0:37 / 0
0
0:0 / 0
395 395
11 Formánek Oldřich LMK Heřmanův Městec CZE-165-037 214
2:4 / 90
68
1:8 / 0
105
1:45 / 0
0
0:0 / 0
387 387
12 Rezler Luboš LMK Choceň CZE-198-008 357
4:17 / 100
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
357 357

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
LMK Nový Dvůr 3 Bíbr Josef, Malinský Michal, Janek Václav, 2658 886
LMK Český Brod 2 Schleif Miroslav, Teichman Ondřej, 1569 784,5
LMK Hořice 3 Mádle Martin, Prachař Miroslav, Vagenknecht Jaroslav, 1566,4 522,13
LMK Heřmanův Městec 2 Formánek Oldřich, Chlad Jaroslav, 875 437,5
LMK Pardubice 1 Husár Alex, 395 395
LMK Choceň 1 Rezler Luboš, 357 357

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 12 Mádle Martin, Prachař Miroslav, Schleif Miroslav, Bíbr Josef, Malinský Michal, Husár Alex, Vagenknecht Jaroslav, Teichman Ondřej, Formánek Oldřich, Janek Václav, Rezler Luboš, Chlad Jaroslav, 7420,4 618,37

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malinský Michal 3 100 , 100 , 95 295 98,33
Bíbr Josef 3 95 , 100 , 85 280 93,33
Teichman Ondřej 3 100 , 80 , 0 180 60
Schleif Miroslav 3 50 , 90 , 30 170 56,67
Janek Václav 3 0 , 85 , 80 165 55
Mádle Martin 3 50 , 0 , 100 150 50
Husár Alex 3 65 , 75 , 0 140 46,67
Chlad Jaroslav 3 90 , 45 , 0 135 45
Rezler Luboš 3 100 , 0 , 0 100 33,33
Formánek Oldřich 3 90 , 0 , 0 90 30
Vagenknecht Jaroslav 3 0 , 0 , 55 55 18,33
Prachař Miroslav 3 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Malinský Michal 3 4:47,00, 5:2,00, 5:56,00, 945 5:15
Teichman Ondřej 3 3:20,00, 3:11,00, 4:52,00, 683 3:47,67
Prachař Miroslav 3 2:26,00, 1:41,00, 5:2,40, 549,4 3:3,13
Schleif Miroslav 3 4:26,00, 1:45,00, 2:45,00, 536 2:58,67
Janek Václav 3 2:43,00, 2:26,00, 3:2,00, 491 2:43,67
Bíbr Josef 3 2:6,00, 3:0,00, 2:56,00, 482 2:40,67
Mádle Martin 3 2:45,00, 2:28,00, 2:8,00, 441 2:27
Vagenknecht Jaroslav 3 3:4,00, 1:48,00, 1:19,00, 371 2:3,67
Chlad Jaroslav 3 2:34,00, 1:55,00, 1:24,00, 353 1:57,67
Formánek Oldřich 3 2:4,00, 1:8,00, 1:45,00, 297 1:39
Rezler Luboš 3 4:17,00, 0:0,00, 0:0,00, 257 1:25,67
Husár Alex 3 1:56,00, 1:42,00, 0:37,00, 255 1:25

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Chlad Jaroslav 0 0 0 0
Rezler Luboš 0 0 0 0
Janek Václav 0 0 0 0
Formánek Oldřich 0 0 0 0
Teichman Ondřej 0 0 0 0
Vagenknecht Jaroslav 0 0 0 0
Husár Alex 0 0 0 0
Malinský Michal 0 0 0 0
Bíbr Josef 0 0 0 0
Schleif Miroslav 0 0 0 0
Prachař Miroslav 0 0 0 0
Mádle Martin 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Chlad Jaroslav 0:Není číslo Není číslo 1:57,67 Není číslo
Rezler Luboš 0:Není číslo Není číslo 1:25,67 Není číslo
Janek Václav 0:Není číslo Není číslo 2:43,67 Není číslo
Formánek Oldřich 0:Není číslo Není číslo 1:39 Není číslo
Teichman Ondřej 0:Není číslo Není číslo 3:47,67 Není číslo
Vagenknecht Jaroslav 0:Není číslo Není číslo 2:3,67 Není číslo
Husár Alex 0:Není číslo Není číslo 1:25 Není číslo
Malinský Michal 0:Není číslo Není číslo 5:15 Není číslo
Bíbr Josef 0:Není číslo Není číslo 2:40,67 Není číslo
Schleif Miroslav 0:Není číslo Není číslo 2:58,67 Není číslo
Prachař Miroslav 0:Není číslo Není číslo 3:3,13 Není číslo
Mádle Martin 0:Není číslo Není číslo 2:27 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz