Kompletní přehled ze soutěže : zimniliga - 20.10.2014 21:37:07

SORG V4 - http://rcsoftware.cz/ / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Cejnar Petr LMK Týnec n S    CZE 442-8  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Holub Jiří Lomnice u Sok 280    CZE 280-09  35 MHz 66(4) Senior 
3 Hrubý Tomáš LMK Praha 213    CZE 213-39  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Chalupník Milan LMK Týnec n S    CZE 442-36  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kašpárek František Týnec n Sázavou    CZE 442-15  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Koten Libor LMK Králův Dvůr    CZE 216-53  40 MHz 57(57) Senior 
7 Mareš Luděk LMK Týnec n S    CZE 442-24  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Micka Jan LMK Praha 4    CZE 74-13  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Pazdera Jiří LMK Týnec n S    CZE 442-  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Rajšner Jiří Králův Dvůr    CZE 1069  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Rajšner Martin Králův Dvůr    CZE 216-20  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Thienel Jan LMK Praha 213    CZE 213-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Tůma Jiří Severka     CZE 71-111  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Uhlík Jan LMK Praha 213  CZE    2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Vojtěch Roman Libeň  CZE  FAI 1174  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Zeman Zdeněk LMK Týnec n S  CZE  442 -   2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Cejnar Petr
Hrubý Tomáš
Chalupník Milan
Kašpárek František
Mareš Luděk
Micka Jan
Pazdera Jiří
Rajšner Jiří
Rajšner Martin
Thienel Jan
Tůma Jiří
Uhlík Jan
Vojtěch Roman
Zeman Zdeněk
35 MHz
Holub Jiří - 66
40 MHz
Koten Libor - 57
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Rajšner Jiří
2,4 GHz
Pazdera Jiří
2,4 GHz
- Micka Jan
2,4 GHz
- Holub Jiří
35 MHz(66)
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Mareš Luděk
2,4 GHz
Kašpárek František
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Uhlík Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Koten Libor
40 MHz(57)
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Thienel Jan
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Cejnar Petr
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Holub Jiří
35 MHz(66)
Koten Libor
40 MHz(57)
Mareš Luděk
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 2 Uhlík Jan
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Kašpárek František
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 3 Cejnar Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Pazdera Jiří
2,4 GHz
Thienel Jan
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 - Cejnar Petr
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Mareš Luděk
2,4 GHz
Thienel Jan
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Holub Jiří
35 MHz(66)
Chalupník Milan
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 - Uhlík Jan
2,4 GHz
Koten Libor
40 MHz(57)
Pazdera Jiří
2,4 GHz
Kašpárek František
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
- Holub Jiří
35 MHz(66)
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Pazdera Jiří
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Zeman Zdeněk
2,4 GHz
- Uhlík Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mareš Luděk
2,4 GHz
Kašpárek František
2,4 GHz
Skupina 3 Tůma Jiří
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Cejnar Petr
2,4 GHz
Koten Libor
40 MHz(57)
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Thienel Jan
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Rajšner Martin
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
- Holub Jiří
35 MHz(66)
Koten Libor
40 MHz(57)
Mareš Luděk
2,4 GHz
Skupina 2 Kašpárek František
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Uhlík Jan
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Skupina 3 Thienel Jan
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
- Cejnar Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Pazdera Jiří
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Cejnar Petr
Holub Jiří
Hrubý Tomáš
Chalupník Milan
Kašpárek František
Koten Libor
Mareš Luděk
Micka Jan
Pazdera Jiří
Rajšner Jiří
Rajšner Martin
Thienel Jan
Tůma Jiří
Uhlík Jan
Vojtěch Roman
Zeman Zdeněk
Cejnar Petr X 0 2 2 0 2 1 1 2 1 0 5 2 0 2 2
Holub Jiří 0 X 1 1 0 2 2 2 2 2 4 0 2 0 1 1
Hrubý Tomáš 2 1 X 1 2 2 0 2 0 2 1 2 2 2 5 1
Chalupník Milan 2 1 1 X 2 0 2 0 2 0 2 2 0 2 1 5
Kašpárek František 0 0 2 2 X 1 2 2 1 2 1 0 1 5 2 2
Koten Libor 2 2 2 0 1 X 2 0 1 0 2 2 5 1 2 0
Mareš Luděk 1 2 0 2 2 2 X 1 0 1 3 1 2 2 0 2
Micka Jan 1 2 2 0 2 0 1 X 2 5 1 1 0 2 2 0
Pazdera Jiří 2 2 0 2 1 1 0 2 X 2 1 2 1 1 0 2
Rajšner Jiří 1 2 2 0 2 0 1 5 2 X 1 1 0 2 2 0
Rajšner Martin 0 4 1 2 1 2 3 1 1 1 X 0 2 1 1 2
Thienel Jan 5 0 2 2 0 2 1 1 2 1 0 X 2 0 2 2
Tůma Jiří 2 2 2 0 1 5 2 0 1 0 2 2 X 1 2 0
Uhlík Jan 0 0 2 2 5 1 2 2 1 2 1 0 1 X 2 2
Vojtěch Roman 2 1 5 1 2 2 0 2 0 2 1 2 2 2 X 1
Zeman Zdeněk 2 1 1 5 2 0 2 0 2 0 2 2 0 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Rajšner Jiří

9:55
80
Pazdera Jiří

9:54
75
-- Micka Jan

6:25
95
-- Holub Jiří

2:12,2
0
675 669 -- 480 -- 132,2
1000 991 -- 711 -- 196

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Chalupník Milan

7:14
92
Mareš Luděk

6:34
98
Kašpárek František

9:4
96
Zeman Zdeněk

9:58
99
Rajšner Martin

6:43
98
Uhlík Jan

6:41
85
526 492 640 697 501 486
755 706 918 1000 719 697

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Koten Libor

9:59
99
Vojtěch Roman

9:57
95
Thienel Jan

9:56
93
Tůma Jiří

9:56
98
Hrubý Tomáš

6:43
95
Cejnar Petr

9:58
96
698 692 689 694 498 694
1000 991 987 994 713 994

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Holub Jiří

10:2
75
Koten Libor

10:0
98
Mareš Luděk

9:59
91
Rajšner Martin

9:57
98
Tůma Jiří

9:54
91
--
669 698 690 695 685 --
958 1000 989 996 981 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Uhlík Jan

9:56
97
Rajšner Jiří

9:59
96
Vojtěch Roman

9:10
75
Kašpárek František

9:56
99
Micka Jan

10:0
97
Hrubý Tomáš

9:56
100
693 695 625 695 697 696
994 997 897 997 1000 999

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Cejnar Petr

5:30
65
Chalupník Milan

9:57
96
Pazdera Jiří

5:54
96
Thienel Jan

7:6
95
Zeman Zdeněk

9:59
96
--
395 693 450 521 695 --
568 997 647 750 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Cejnar Petr

10:2
90
Rajšner Jiří

9:59
96
Mareš Luděk

9:56
0
Thienel Jan

9:4
94
Micka Jan

9:55
98
-- 684 695 596 638 693
-- 984 1000 858 918 997

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hrubý Tomáš

9:58
85
Holub Jiří

8:14
95
Chalupník Milan

9:58
98
Vojtěch Roman

10:0
95
Rajšner Martin

9:58
99
Zeman Zdeněk

10:0
93
683 589 696 695 697 693
980 845 999 997 1000 994

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Uhlík Jan

9:51
60
Koten Libor

8:18
99
Pazdera Jiří

5:42
90
Kašpárek František

9:54
93
Tůma Jiří

8:22
99
-- 651 597 432 687 601
-- 948 869 629 1000 875

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Micka Jan

9:58
97
-- Holub Jiří

5:36
90
Rajšner Jiří

9:59
96
Pazdera Jiří

5:42
97
Rajšner Martin

9:56
100
695 -- 426 695 439 696
999 -- 612 999 631 1000

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Zeman Zdeněk

9:59
97
-- Uhlík Jan

9:42
80
Chalupník Milan

9:58
97
Mareš Luděk

9:54
100
Kašpárek František

9:56
90
696 -- 662 695 694 686
1000 -- 951 999 997 986

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Tůma Jiří

9:57
99
Hrubý Tomáš

9:57
100
Cejnar Petr

9:58
90
Koten Libor

10:0
96
Vojtěch Roman

10:0
94
Thienel Jan

6:59
94
696 697 688 696 694 513
999 1000 987 999 996 736

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Rajšner Martin

9:58
99
Tůma Jiří

9:57
93
-- Holub Jiří

10:3
91
Koten Libor

9:59
97
Mareš Luděk

9:59
91
697 690 -- 682 696 690
1000 990 -- 978 999 990

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kašpárek František

9:7
90
Micka Jan

9:56
99
Hrubý Tomáš

9:58
94
Uhlík Jan

9:46
94
Rajšner Jiří

10:0
96
Vojtěch Roman

9:57
98
637 695 692 680 696 695
915 999 994 977 1000 999

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Thienel Jan

9:58
96
Zeman Zdeněk

10:1
97
-- Cejnar Petr

10:2
70
Chalupník Milan

9:59
99
Pazdera Jiří

9:52
94
694 694 -- 664 698 686
994 994 -- 951 1000 983

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Rajšner Jiří Králův Dvůr CZE 1069 2,4 GHz 0 0 1000 4996 1000
9:55 / 80
997
9:59 / 96
1000
9:59 / 96
999
9:59 / 96
1000
10:0 / 96
0
2 Zeman Zdeněk LMK Týnec n S 442 - 2,4 GHz 0 0 CZE 998 4988 1000
9:58 / 99
1000
9:59 / 96
994
10:0 / 93
1000
9:59 / 97
994
10:1 / 97
0
3 Vojtěch Roman Libeň FAI 1174 2,4 GHz 0 0 CZE 977 4880 991
9:57 / 95
897
9:10 / 75
997
10:0 / 95
996
10:0 / 94
999
9:57 / 98
0
4 Koten Libor LMK Králův Dvůr CZE 216-53 40 MHz 0 0 974 4867 1000
9:59 / 99
1000
10:0 / 98
869
8:18 / 99
999
10:0 / 96
999
9:59 / 97
0
5 Tůma Jiří Severka CZE 71-111 2,4 GHz 0 0 969 4839 994
9:56 / 98
981
9:54 / 91
875
8:22 / 99
999
9:57 / 99
990
9:57 / 93
0
6 Kašpárek František Týnec n Sázavou CZE 442-15 2,4 GHz 0 0 964 4816 918
9:4 / 96
997
9:56 / 99
1000
9:54 / 93
986
9:56 / 90
915
9:7 / 90
0
7 Chalupník Milan LMK Týnec n S CZE 442-36 2,4 GHz 0 0 951 4750 755
7:14 / 92
997
9:57 / 96
999
9:58 / 98
999
9:58 / 97
1000
9:59 / 99
0
8 Rajšner Martin Králův Dvůr CZE 216-20 2,4 GHz 0 0 944 4715 719
6:43 / 98
996
9:57 / 98
1000
9:58 / 99
1000
9:56 / 100
1000
9:58 / 99
0
9 Micka Jan LMK Praha 4 CZE 74-13 2,4 GHz 0 0 942 4706 711
6:25 / 95
1000
10:0 / 97
997
9:55 / 98
999
9:58 / 97
999
9:56 / 99
0
10 Hrubý Tomáš LMK Praha 213 CZE 213-39 2,4 GHz 0 0 938 4686 713
6:43 / 95
999
9:56 / 100
980
9:58 / 85
1000
9:57 / 100
994
9:58 / 94
0
11 Uhlík Jan LMK Praha 213 2,4 GHz 0 0 CZE 914 4567 697
6:41 / 85
994
9:56 / 97
948
9:51 / 60
951
9:42 / 80
977
9:46 / 94
0
12 Mareš Luděk LMK Týnec n S CZE 442-24 2,4 GHz 0 0 909 4540 706
6:34 / 98
989
9:59 / 91
858
9:56 / 0
997
9:54 / 100
990
9:59 / 91
0
13 Cejnar Petr LMK Týnec n S CZE 442-8 2,4 GHz 0 0 898 4484 994
9:58 / 96
568
5:30 / 65
984
10:2 / 90
987
9:58 / 90
951
10:2 / 70
0
14 Thienel Jan LMK Praha 213 CZE 213-22 2,4 GHz 0 0 878 4385 987
9:56 / 93
750
7:6 / 95
918
9:4 / 94
736
6:59 / 94
994
9:58 / 96
0
15 Pazdera Jiří LMK Týnec n S CZE 442- 2,4 GHz 0 0 777 3881 991
9:54 / 75
647
5:54 / 96
629
5:42 / 90
631
5:42 / 97
983
9:52 / 94
0
16 Holub Jiří Lomnice u Sok 280 CZE 280-09 35 MHz 0 0 718 3589 196
2:12,2 / 0
958
10:2 / 75
845
8:14 / 95
612
5:36 / 90
978
10:3 / 91
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Rajšner Jiří 1000 4996 1000
9:55 / 80
997
9:59 / 96
1000
9:59 / 96
999
9:59 / 96
1000
10:0 / 96
0
2* Zeman Zdeněk 998 4988 1000
9:58 / 99
1000
9:59 / 96
994
10:0 / 93
1000
9:59 / 97
994
10:1 / 97
0
3* Vojtěch Roman 977 4880 991
9:57 / 95
897
9:10 / 75
997
10:0 / 95
996
10:0 / 94
999
9:57 / 98
0
4* Koten Libor 974 4867 1000
9:59 / 99
1000
10:0 / 98
869
8:18 / 99
999
10:0 / 96
999
9:59 / 97
0
5* Tůma Jiří 969 4839 994
9:56 / 98
981
9:54 / 91
875
8:22 / 99
999
9:57 / 99
990
9:57 / 93
0
6* Kašpárek František 964 4816 918
9:4 / 96
997
9:56 / 99
1000
9:54 / 93
986
9:56 / 90
915
9:7 / 90
0
7 Chalupník Milan 951 4750 755
7:14 / 92
997
9:57 / 96
999
9:58 / 98
999
9:58 / 97
1000
9:59 / 99
0
8 Rajšner Martin 944 4715 719
6:43 / 98
996
9:57 / 98
1000
9:58 / 99
1000
9:56 / 100
1000
9:58 / 99
0
9 Micka Jan 942 4706 711
6:25 / 95
1000
10:0 / 97
997
9:55 / 98
999
9:58 / 97
999
9:56 / 99
0
10 Hrubý Tomáš 938 4686 713
6:43 / 95
999
9:56 / 100
980
9:58 / 85
1000
9:57 / 100
994
9:58 / 94
0
11 Uhlík Jan 914 4567 697
6:41 / 85
994
9:56 / 97
948
9:51 / 60
951
9:42 / 80
977
9:46 / 94
0
12 Mareš Luděk 909 4540 706
6:34 / 98
989
9:59 / 91
858
9:56 / 0
997
9:54 / 100
990
9:59 / 91
0
13 Cejnar Petr 898 4484 994
9:58 / 96
568
5:30 / 65
984
10:2 / 90
987
9:58 / 90
951
10:2 / 70
0
14 Thienel Jan 878 4385 987
9:56 / 93
750
7:6 / 95
918
9:4 / 94
736
6:59 / 94
994
9:58 / 96
0
15 Pazdera Jiří 777 3881 991
9:54 / 75
647
5:54 / 96
629
5:42 / 90
631
5:42 / 97
983
9:52 / 94
0
16 Holub Jiří 718 3589 196
2:12,2 / 0
958
10:2 / 75
845
8:14 / 95
612
5:36 / 90
978
10:3 / 91
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno : 532
Datum konání : 19.10.2014
Kategorie : RCVN
Místo konání : Poříčí n Sázavou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96) CZE123
Kontakt - Jméno : kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa : kontakt adresa
Kontakt - Email : kontakt email
Kontakt - Telefon : kontakt - telefon
Pořadatel : LMK Týnec n Sázavou
Ředitel soutěže : Karel Kotouč
Hlavní rozhodčí : Petr Cejnar
Počasí : Mlha/Jasno nádherně




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Rajšner Jiří Králův Dvůr CZE 1069 1000
9:55 / 80
997
9:59 / 96
1000
9:59 / 96
999
9:59 / 96
1000
10:0 / 96
4996 1000
2* Zeman Zdeněk LMK Týnec n S 442 - 1000
9:58 / 99
1000
9:59 / 96
994
10:0 / 93
1000
9:59 / 97
994
10:1 / 97
4988 998
3* Vojtěch Roman Libeň FAI 1174 991
9:57 / 95
897
9:10 / 75
997
10:0 / 95
996
10:0 / 94
999
9:57 / 98
4880 977
4* Koten Libor LMK Králův Dvůr CZE 216-53 1000
9:59 / 99
1000
10:0 / 98
869
8:18 / 99
999
10:0 / 96
999
9:59 / 97
4867 974
5* Tůma Jiří Severka CZE 71-111 994
9:56 / 98
981
9:54 / 91
875
8:22 / 99
999
9:57 / 99
990
9:57 / 93
4839 969
6* Kašpárek František Týnec n Sázavou CZE 442-15 918
9:4 / 96
997
9:56 / 99
1000
9:54 / 93
986
9:56 / 90
915
9:7 / 90
4816 964
7 Chalupník Milan LMK Týnec n S CZE 442-36 755
7:14 / 92
997
9:57 / 96
999
9:58 / 98
999
9:58 / 97
1000
9:59 / 99
4750 951
8 Rajšner Martin Králův Dvůr CZE 216-20 719
6:43 / 98
996
9:57 / 98
1000
9:58 / 99
1000
9:56 / 100
1000
9:58 / 99
4715 944
9 Micka Jan LMK Praha 4 CZE 74-13 711
6:25 / 95
1000
10:0 / 97
997
9:55 / 98
999
9:58 / 97
999
9:56 / 99
4706 942
10 Hrubý Tomáš LMK Praha 213 CZE 213-39 713
6:43 / 95
999
9:56 / 100
980
9:58 / 85
1000
9:57 / 100
994
9:58 / 94
4686 938
11 Uhlík Jan LMK Praha 213 697
6:41 / 85
994
9:56 / 97
948
9:51 / 60
951
9:42 / 80
977
9:46 / 94
4567 914
12 Mareš Luděk LMK Týnec n S CZE 442-24 706
6:34 / 98
989
9:59 / 91
858
9:56 / 0
997
9:54 / 100
990
9:59 / 91
4540 909
13 Cejnar Petr LMK Týnec n S CZE 442-8 994
9:58 / 96
568
5:30 / 65
984
10:2 / 90
987
9:58 / 90
951
10:2 / 70
4484 898
14 Thienel Jan LMK Praha 213 CZE 213-22 987
9:56 / 93
750
7:6 / 95
918
9:4 / 94
736
6:59 / 94
994
9:58 / 96
4385 878
15 Pazdera Jiří LMK Týnec n S CZE 442- 991
9:54 / 75
647
5:54 / 96
629
5:42 / 90
631
5:42 / 97
983
9:52 / 94
3881 777
16 Holub Jiří Lomnice u Sok 280 CZE 280-09 196
2:12,2 / 0
958
10:2 / 75
845
8:14 / 95
612
5:36 / 90
978
10:3 / 91
3589 718

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Libeň 1 Vojtěch Roman, 4880 4880
LMK Králův Dvůr 1 Koten Libor , 4867 4867
Králův Dvůr 2 Rajšner Jiří, Rajšner Martin, 9711 4855,5
Severka 1 Tůma Jiří, 4839 4839
Týnec n Sázavou 1 Kašpárek František , 4816 4816
LMK Praha 4 1 Micka Jan, 4706 4706
LMK Praha 213 3 Hrubý Tomáš, Thienel Jan, Uhlík Jan, 13638 4546
LMK Týnec n S 5 Cejnar Petr, Chalupník Milan, Mareš Luděk, Pazdera Jiří, Zeman Zdeněk, 22643 4528,6
Lomnice u Sok 280 1 Holub Jiří, 3589 3589

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 16 Cejnar Petr, Holub Jiří, Hrubý Tomáš, Chalupník Milan, Kašpárek František , Koten Libor , Mareš Luděk, Micka Jan, Pazdera Jiří, Rajšner Jiří, Rajšner Martin, Thienel Jan, Tůma Jiří, Uhlík Jan, Vojtěch Roman, Zeman Zdeněk, 73689 4605,56

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Rajšner Martin 5 98 , 98 , 99 , 100 , 99 494 98,8
Koten Libor 5 99 , 98 , 99 , 96 , 97 489 97,8
Micka Jan 5 95 , 97 , 98 , 97 , 99 486 97,2
Zeman Zdeněk 5 99 , 96 , 93 , 97 , 97 482 96,4
Chalupník Milan 5 92 , 96 , 98 , 97 , 99 482 96,4
Tůma Jiří 5 98 , 91 , 99 , 99 , 93 480 96
Hrubý Tomáš 5 95 , 100 , 85 , 100 , 94 474 94,8
Thienel Jan 5 93 , 95 , 94 , 94 , 96 472 94,4
Kašpárek František 5 96 , 99 , 93 , 90 , 90 468 93,6
Rajšner Jiří 5 80 , 96 , 96 , 96 , 96 464 92,8
Vojtěch Roman 5 95 , 75 , 95 , 94 , 98 457 91,4
Pazdera Jiří 5 75 , 96 , 90 , 97 , 94 452 90,4
Uhlík Jan 5 85 , 97 , 60 , 80 , 94 416 83,2
Cejnar Petr 5 96 , 65 , 90 , 90 , 70 411 82,2
Mareš Luděk 5 98 , 91 , 0 , 100 , 91 380 76
Holub Jiří 5 0 , 75 , 95 , 90 , 91 351 70,2

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Zeman Zdeněk 5 9:58,0, 9:59,0, 10:0,0, 9:59,0, 10:1,0, 2997 9:59,4
Rajšner Jiří 5 9:55,0, 9:59,0, 9:59,0, 9:59,0, 10:0,0, 2992 9:58,4
Vojtěch Roman 5 9:57,0, 9:10,0, 10:0,0, 10:0,0, 9:57,0, 2944 9:48,8
Koten Libor 5 9:59,0, 10:0,0, 8:18,0, 10:0,0, 9:59,0, 2896 9:39,2
Tůma Jiří 5 9:56,0, 9:54,0, 8:22,0, 9:57,0, 9:57,0, 2886 9:37,2
Kašpárek František 5 9:4,0, 9:56,0, 9:54,0, 9:56,0, 9:7,0, 2877 9:35,4
Chalupník Milan 5 7:14,0, 9:57,0, 9:58,0, 9:58,0, 9:59,0, 2826 9:25,2
Rajšner Martin 5 6:43,0, 9:57,0, 9:58,0, 9:56,0, 9:58,0, 2792 9:18,4
Hrubý Tomáš 5 6:43,0, 9:56,0, 9:58,0, 9:57,0, 9:58,0, 2792 9:18,4
Mareš Luděk 5 6:34,0, 9:59,0, 9:56,0, 9:54,0, 9:59,0, 2782 9:16,4
Micka Jan 5 6:25,0, 10:0,0, 9:55,0, 9:58,0, 9:56,0, 2774 9:14,8
Uhlík Jan 5 6:41,0, 9:56,0, 9:51,0, 9:42,0, 9:46,0, 2756 9:11,2
Cejnar Petr 5 9:58,0, 5:30,0, 10:2,0, 9:58,0, 10:2,0, 2730 9:6
Thienel Jan 5 9:56,0, 7:6,0, 9:4,0, 6:59,0, 9:58,0, 2583 8:36,6
Pazdera Jiří 5 9:54,0, 5:54,0, 5:42,0, 5:42,0, 9:52,0, 2224 7:24,8
Holub Jiří 5 2:12,2, 10:2,0, 8:14,0, 5:36,0, 10:3,0, 2167,2 7:13,44

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Zeman Zdeněk 0 0 0 0
Vojtěch Roman 0 0 0 0
Uhlík Jan 0 0 0 0
Tůma Jiří 0 0 0 0
Thienel Jan 0 0 0 0
Rajšner Martin 0 0 0 0
Rajšner Jiří 0 0 0 0
Pazdera Jiří 0 0 0 0
Micka Jan 0 0 0 0
Mareš Luděk 0 0 0 0
Koten Libor 0 0 0 0
Kašpárek František 0 0 0 0
Chalupník Milan 0 0 0 0
Hrubý Tomáš 0 0 0 0
Holub Jiří 0 0 0 0
Cejnar Petr 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Zeman Zdeněk 0:Není číslo Není číslo 9:59,4 Není číslo
Vojtěch Roman 0:Není číslo Není číslo 9:48,8 Není číslo
Uhlík Jan 0:Není číslo Není číslo 9:11,2 Není číslo
Tůma Jiří 0:Není číslo Není číslo 9:37,2 Není číslo
Thienel Jan 0:Není číslo Není číslo 8:36,6 Není číslo
Rajšner Martin 0:Není číslo Není číslo 9:18,4 Není číslo
Rajšner Jiří 0:Není číslo Není číslo 9:58,4 Není číslo
Pazdera Jiří 0:Není číslo Není číslo 7:24,8 Není číslo
Micka Jan 0:Není číslo Není číslo 9:14,8 Není číslo
Mareš Luděk 0:Není číslo Není číslo 9:16,4 Není číslo
Koten Libor 0:Není číslo Není číslo 9:39,2 Není číslo
Kašpárek František 0:Není číslo Není číslo 9:35,4 Není číslo
Chalupník Milan 0:Není číslo Není číslo 9:25,2 Není číslo
Hrubý Tomáš 0:Není číslo Není číslo 9:18,4 Není číslo
Holub Jiří 0:Není číslo Není číslo 7:13,44 Není číslo
Cejnar Petr 0:Není číslo Není číslo 9:6 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / http://rcsoftware.cz/ / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / http://stoupak.cz/