Výpis registrovaných soutěžících
Jmeno Licence Klub Stát Kategorie
1 Adam Roman CZE-229-004 Bechyne LMK CZE Senior
2 asd asd asdf LMK Mnichovo hradiště CZE Žák
3 Bachtík Lubor CZE-069-014 Horní Branná LMK CZE Senior
4 Barč Radim CZE-342-001 Polanka LMK CZE Senior
5 Bartoň Jiří CZE-168-19 Pardubice LMK DDM Delta CZE Senior
6 Bartoň Josef 052-006 Ceské Budejovice KM CZE Senior
7 Bartůněk Jaroslav CZE-025-074 Lipence MK HVP CZE Senior
8 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 Praha 4 LMK CZE Senior
9 Bečvář Martin CZE-106-020 Vyskov LMK Aeromodelklub CZE Senior
10 Bednář Ladislav CZE-069-002 Horní Branná LMK CZE Senior
11 Beran Věnek CZE-313-027 Ceská Trebová LMK CZE Senior
12 Beseda Martin CZE-1534 Hradec Králové MK CZE Senior
13 Bíbr Josef CZE-082-001 Novy Dvur LMK RC LIMIT CZE Senior
14 Blaťák Petr CZE-343-043 Hranice na Morave MK CZE Senior
15 Blažek Václav CZE-069-025 Horní Branná LMK CZE Senior
16 Bořil Petr CZE-542-04 Stepánov LMK CZE Senior
17 Brodský Tomáš CZE-330-050 MK Vsetín CZE Senior
18 Bulín Gustav CZE-455-012 "Karlovy Vary LMK ""Carlsbad""" CZE Senior
19 Bursík Jan CZE-342-039 Polanka LMK CZE Senior
20 Cejnar Ing. Petr CZE-442-008 Tynec nad Sázavou LMK CZE Senior
21 Čermák Vladimír CZE-210-003 Nová Paka LMK CZE Senior
22 Chalupník Martin CZE-442-038 Tynec nad Sázavou LMK CZE Senior
23 Chalupník Milan CZE-442-036 Tynec nad Sázavou LMK CZE Senior
24 Číp Miroslav CZE-232-045 Horice v Podkrk. LMK CZE Senior
25 Ditmar Jiří CZE-065-209 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC CZE Senior
26 Drápal Martin CZE-261-011 Ostrava 1 LMK Ikarus CZE Senior
27 Dubec Josef CZE-210-086 Nová Paka Au MK SRC CZE Senior
28 Dušek Petr CZE-232-003 Horice v Podkrk. LMK CZE Senior
29 Eminger Jan CZE-069-015 Horní Branná LMK CZE Senior
30 Fiedler Josef CZE-204-041 Roudnice n/L LMK CZE Žák
31 Flídr Petr CZE-171-021 Plzen LMK Jizní sekce CZE Senior
32 Gruliš Jakub CZE-069-020 Horní Branná LMK CZE Senior
33 Grümann Petr CZE-261-021 Frycovice MK CZE Senior
34 Hanč Petr CZE-304-004 Semily MK CZE Senior
35 Havlík Ivan CZE-096-017 Paskov LMK CZE Senior
36 Hejl Bohumil CZE-213-019 LMK Praha CZE Senior
37 Hlavinka Tomáš CZE270-011 Koprivnice MK CZE Senior
38 Hofman Lukáš CZE-209-020 Upice LMK CZE Senior
39 Holešínský František CZE-261-411 Ostrava 1 LMK Ikarus CZE Senior
40 Homola Michal CZE-209-021 Upice LMK CZE Senior
41 Honěk Jan CZE-537-004 Havírov LMK RL Kocourkov CZE Senior
42 Honěk Lumír CZE-537-001 Havírov LMK RL Kocourkov CZE Senior
43 Horák Martin CZE-337-010 Chlumec n/C MODELKLUB CZE Senior
44 Horák Štěpán CZE-232-098 LMK Mnichovo hradiště CZE Junior
45 Hořejší Ivan CZE-171-019 Plzen LMK Jizní sekce CZE Senior
46 Hörst Jan CZE-210-055 Nová Paka LMK CZE Senior
47 Hrabáček Alois CZE-313-022 Koprivnice MK CZE Senior
48 Hrabáček Alois CZE-1118 LMK Mnichovo hradiště CZE Senior
49 Hrubý Martin CZE-213-399 LMK Praha CZE Senior
50 Hrubý Tomáš CZE-213-039 LMK Praha CZE Senior
51 Hynek Zdeněk CZE-089-002 Nové Mesto n/M MK ELTON CZE Senior
52 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 Suché MK SEVERKA MODELPA CZE Senior
53 Janovský Radek CZE-232-053 Horice v Podkrk. LMK CZE Senior
54 Jareš Ladislav 131-025 Jablonec n/NKLoM ADMIRAL CZE Senior
55 Jarý Miroslav CZE-209-031 Upice LMK CZE Senior
56 Jeřábek Karel CZE-071-013 Suché MK SEVERKA MODELPA CZE Senior
57 Jícha Robert CZE-171-009 Plzen LMK Jizní sekce CZE Senior
58 Jirásko Ladislav CZE-210-074 Nová Paka LMK CZE Senior
59 Jirásko Michal CZE-210-081 Nová Paka LMK CZE Senior
60 Jozífek Petr CZE-319-10 Havlíckuv Brod LMK ModelTe CZE Senior
61 Kadlec Jan CZE-071-016 Suché MK SEVERKA MODELPA CZE Senior
62 Kamenský Jaromír CZE-204-040 Roudnice n/L LMK CZE Senior
63 Kaplan Radek CZE-198-038 Chotebor LMK CZE Senior
64 Kičmer Kamil CZE-261-261 Ostrava 1 LMK Ikarus CZE Senior
65 Klusáček Petr CZE-198-009 Chotebor LMK CZE Senior
66 Knobloch Milan CZE-542-006 Stepánov LMK CZE Senior
67 Koláska Petr CZE-548-003 Dinoklub CZE Senior
68 Kopecký Miroslav CZE-077-408 Praha 5 RCK RC MODELY CZE Senior
69 Koros Bedřich CZE-058-102 H.Králové JUNIORKLUB CZE Senior
70 Kotula Miroslav CZE-331-011 Lomnice n/Popelkou MK CZE Senior
71 Kotula Miroslav CZE-1510 Lomnice n/Popelkou MK CZE Senior
72 Kovačik Petr CZE-232-009 Horice v Podkrk. LMK CZE Senior
73 Kovář David CZE-548-005 Dinoklub CZE Senior
74 Kovařík Pavel CZE-537-003 Havírov LMK RL Kocourkov CZE Senior
75 Kozel Zdeněk CZE-232-028 Horice v Podkrk. LMK CZE Senior
76 Krajčovič Ivan CZE-069-013 Horní Branná LMK CZE Senior
77 Krátký Aleš CZE-548-001 Dinoklub CZE Senior
78 Kraus Josef CZE-185-005 Zaclér LMK CZE Senior
79 Kremer Jiří CZE-342-037 Polanka LMK CZE Senior
80 Kristian Libor CZE-342-016 Polanka LMK CZE Senior
81 Krtička Jan CZE-006-005 Hronov MK CZE Senior
82 Kuba Jaroslav CZE-232-054 Horice v Podkrk. LMK CZE Senior
83 Kubica Jan CZE-395-033 Ceská Lípa LMK CZE Senior
84 Kubica Pavel CZE-395-031 Ceská Lípa LMK CZE Žák
85 Kubica Vojtěch CZE-395-032 Ceská Lípa LMK CZE Senior
86 Kučera Jaromír CZE-229-007 Bechyne LMK CZE Senior
87 Kučera Miroslav CZE-008-004 Chomutov MK CZE Senior
88 Kukačka Tomáš CZE-052-083 Ceské Budejovice KM CZE Senior
89 Kuráň Petr CZE-96-013 Paskov LMK CZE Senior
90 Kurečka Ivo CZE-342-017 Polanka LMK CZE Senior
91 Kurjan Petr CZE-548-002 Dinoklub CZE Senior
92 Leiner Jan CZE-058-67 H.Králové JUNIORKLUB CZE Senior
93 Lešák Petr CZE-210-091 Nová Paka LMK CZE Senior
94 Lešák Petr st. CZE-210-095 Nová Paka LMK CZE Senior
95 Lešáková Pavla CZE-210-090 Nová Paka LMK CZE Senior
96 Lhota Jaroslav CZE-069-073 Horní Branná LMK CZE Senior
97 Lokvenc Petr CZE-209-011 Upice LMK CZE Senior
98 Lžičař Ivo 313-38 Ceská Trebová LMK CZE Žák
99 Lžičař Jakub 313-39 Ceská Trebová LMK CZE Senior
100 Macek Josef CZE-210-092 Nová Paka LMK CZE Senior
101 Malčík Petr CZE-065-211 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC CZE Senior
102 Malčík Radek CZE-065-212 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC CZE Senior
103 Malčík Zdeněk CZE-065-202 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC CZE Senior
104 Mareš Luděk CZE-442-024 Tynec nad Sázavou LMK CZE Senior
105 Matěna Zdeněk CZE-209-012 Upice LMK CZE Senior
106 Matula František CZE-261-012 Ostrava LMK OSTRAVAN CZE Senior
107 Matula Ondřej CZE-261-242 Ostrava 1 LMK Ikarus CZE Senior
108 Micka Jan CZE-074-013 Praha 4 LMK CZE Senior
109 Mihulka Jiří CZE-110-017 Ustí n/L LMK RC klub CZE Senior
110 Minařík Miloš CZE-165-016 LMK Mnichovo hradiště CZE Žák
111 Mlejnek Jan CZE-302-007 Praha 10 LMK CZE Senior
112 Mrázek Karel CZE-264-027 Lány MK Lány a okolí CZE Senior
113 Mühl Jiří CZE-210-013 Nová Paka LMK CZE Senior
114 Mühl Jiří ml. CZE-210-097 Nová Paka LMK CZE Junior
115 Mühl Martin CZE-210-076 Nová Paka LMK CZE Senior
116 Mühl Štěpán CZE-210-096 Nová Paka LMK CZE Žák
117 Nahodil Antonín CZE-269-019 Trebíc LMK CZE Žák
118 Nehera Petr CZE-058-023 H.Králové JUNIORKLUB CZE Senior
119 Nisser Pavel CZE-071-007 Suché MK SEVERKA MODELPA CZE Senior
120 Novák Josef CZE-209-028 Upice LMK CZE Senior
121 Novotný Ladislav CZE-069-017 Horní Branná LMK CZE Senior
122 Novotný Luděk CZE-008-014 Chomutov MK CZE Senior
123 Novotný Radek CZE-008-013 Chomutov MK CZE Senior
124 Novotný Radek CZE-1528 Chomutov MK CZE Senior
125 Novotný René CZE-008-133 Chomutov MK CZE Junior
126 Novotný ml. Luděk CZE-008-005 Chomutov MK CZE Senior
127 Odehnal František CZE-342-019 Polanka LMK CZE Senior
128 Opavský Roman CZE-213-040 LMK Praha CZE Senior
129 Papež Radek CZE-319-008 Havlíckuv Brod LMK ModelTe CZE Senior
130 Pavlíček Martin CZE-069-003 Horní Branná LMK CZE Senior
131 Pavlíček ml. Martin CZE-069-004 Horní Branná LMK CZE Senior
132 Pazderka Luboš CZE-58-12 H.Králové JUNIORKLUB CZE Senior
133 Perkovič Stanislav CZE-008-001 Chomutov MK CZE Senior
134 Petera Jan CZE-209-015 Upice LMK CZE Senior
135 Petera ml. Jan CZE-209-027 Upice LMK CZE Senior
136 Plichta Vladislav CZE-335-336 LMK Mnichovo hradiště CZE Senior
137 Pokorný Miloslav CZE-331-007 Lomnice n/Popelkou MK CZE Senior
138 Popek Martin CZE-074-094 Praha 4 LMK CZE Senior
139 Pospíšil Luboš CZE-313-040 Ceská Trebová LMK CZE Senior
140 Potůček David CZE-065-402 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC CZE Senior
141 Prašivka Miroslav CZE-261-025 Ostrava 1 LMK Ikarus CZE Senior
142 Prokop Luděk CZE-313-29 Ceská Trebová LMK CZE Senior
143 Prskavec Jaroslav CZE-069-001 Horní Branná LMK CZE Senior
144 Rada Rudolf CZE-071-011 Suché MK SEVERKA MODELPA CZE Senior
145 Sedláček Jiří CZE-210-098 Nová Paka LMK CZE Senior
146 Sedlář Lubomír CZE-542-02 Stepánov LMK CZE Senior
147 Semerák Petr CZE-210-088 Nová Paka LMK CZE Senior
148 Skoupý Karel CZE-1520 Ceská Skalice MK TRIFID CZE Senior
149 Škvor Ladislav CZE-261-003 Ostrava 1 LMK Ikarus CZE Senior
150 Slezák Petr CZE-342-044 Polanka LMK CZE Senior
151 Šmehlík Jaroslav CZE-261-005 Koprivnice MK CZE Senior
152 Smékal Petr CZE-209-030 Upice LMK CZE Senior
153 Smola Zbyněk CZE-343-048 Hranice na Morave MK CZE Senior
154 Šnyrych Petr CZE-114-4 Bohunovice LMK MAMBA CZE Senior
155 Sohr Radovan CZE-343-047 Hranice na Morave MK CZE Senior
156 Souček Jiří CZE-209-026 Upice LMK CZE Senior
157 Šrámek Petr CZE-198-010 Chotebor LMK CZE Senior
158 Stanko Josef CZE-074-077 Praha 4 LMK CZE Žák
159 Štern Pavel CZE-071-017 Suché MK SEVERKA MODELPA CZE Senior
160 Střihavka Zdeněk CZE-209-032 Upice LMK CZE Senior
161 Strnad Dušan CZE-232-022 Horice v Podkrk. LMK CZE Senior
162 Svoboda Pavel CZE-313-041 Ceská Trebová LMK CZE Senior
163 Tomiška Leoš CZE-232-018 Horice v Podkrk. LMK CZE Senior
164 Vacek Stanislav CZE-313-036 Ceská Trebová LMK CZE Senior
165 Vágner Tomáš CZE-313-28 Ceská Trebová LMK CZE Senior
166 Valenta Vojtěch CZE-319-002 Havlíckuv Brod LMK ModelTe CZE Senior
167 Váňa Jiří CZE-074-050 Praha 4 LMK CZE Senior
168 Vancl Lukáš CZE-210-079 Nová Paka LMK CZE Senior
169 Vaňura Lubomír CZE-343-049 Hranice na Morave MK CZE Senior
170 Vávra Vladislav CZE-319-014 Havlíckuv Brod LMK ModelTe CZE Senior
171 Veleba Martin CZE-269-43 Trebíc LMK CZE Senior
172 Veselovský Jiří CZE-213-020 LMK Praha CZE Senior
173 Veselý Jiří CZE-523-5 Duchcov LMK CZE Žák
174 Vinklář Ondřej CZE-210-082 Nová Paka Au MK SRC CZE Senior
175 Vinklárek Stanislav CZE-343-036 Hranice na Morave MK CZE Senior
176 Vohralík Martin CZE-261-358 Ostrava 1 LMK Ikarus CZE Senior
177 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 Prostejov LMK CZE Senior
178 Voldřich Martin CZE-043-027 Praha 8 LMK CZE Senior
179 Vorálek Petr CZE-327-025 Prostejov LMK CZE Senior
180 Vostřel Vlastimil CZE-1025 Litomysl LMK CZE Senior
181 Votoupal Jan CZE-165-025 Hermanuv Mestec MK CZE Senior
182 Vybíral Rudolf CZE-213-036 LMK Praha CZE Senior
183 Vyležík Petr CZE-342-025 Polanka LMK CZE Senior
184 Wild Vladimír CZE-058-139 H.Králové JUNIORKLUB CZE Senior
185 xx xx xx LMK Mnichovo hradiště CZE Žák
186 xx xx yy LMK Mnichovo hradiště CZE Žák
187 Žampach Roman CZE-523-001 Duchcov LMK CZE Senior
188 Zeman Zdeněk CZE-442-16 Tynec nad Sázavou LMK CZE Senior
189 Zemančík Kristián CZE-065-207 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC CZE Senior
190 Zima Vojtěch CZE-343-001 Hranice na Morave MK CZE Senior

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

Banner baterie

banner6

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám