× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

lightbulb Licence FAI

Více
18. bře 2019 16:11 #21475 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Licence FAI
Aleši dík za spolupráci, už se to povedlo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. bře 2019 17:09 #21476 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI

Alois Hrabáček napsal: Aleši dík za spolupráci, už se to povedlo.

povedlo, protože jsem to upravil tak, že na české soutěže musí být národní , a na "světové" jsou naopak vyžadovány FAI licence

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. bře 2019 08:38 #21477 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI
Aleši, díky za tvou práci, ale ... ten Lojzův seznam přihlášených je po překlopení trochu zmatek. Většina přihlášených má ve sloupci národní licence překopírovanou licenci NAC FAI a ti kdo při přihlášení použili FAI ID ho mají taky uvedeno ve sloupci FAI licence. Pokud má být ve výsledcích a žebříčku pořádek, asi by to měl nějaký pracovitý človíček opravit?

Jen pro informaci, co říká o přihlašovacím formuláři mezinárodní soutěže Sportovní řád:
C.13.4 Entry forms
a) Entry forms must include sections for:
Name - First name - Date of Birth (juniors only) - Postal address - Nationality - FAI Unique ID
number - Class(es) entered.

U těch dvou otevřených soutěží se to už asi nezachrání, ale pro další přihlášky by měl formulář pro mezinárodní soutěž z licencí vyžadovat povinně pouze FAI ID ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. bře 2019 09:09 #21478 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
ad překlopené dvě soutěže :
Máš pravdu, tam jsem to překlápěl ze starého systému,a je to dost na prd. Zkusím to nějak fixnout.

ad registrace na mezinárodní. OK, takže stačí tedy vyžadovat FAI ID nikoli NAC licenci ?
CO ta adresa ? to mi příjde asi trošku "buzerační" ne ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. bře 2019 09:37 #21479 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI
Nejsem FAI funkcionář, jenom tlumočím co je ve sportovním řádu...

Můj názor je, že ta adresa by klidně mohla být E-mailová, a to ve formuláři máš (nevím jestli povinně?), to by myslím každý pořadatel jenom uvítal, když chce třeba soutěžícím před soutěží pustit nějakou organizační informaci.
Chtít po lidech poštovní adresu (bydliště), no to by asi narazilo na odpor, nebo na GDPR :silly: .
To bych tak chápal u Mistrovství světa, aby ti mohli dodatečně poslat zlatou medaili nebo šek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. bře 2019 10:08 #21480 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
Plně se ztotožňuji s tvým názorem... Opraveno
Díky za podnět.
Opraveno

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 08:50 #21481 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
No vzhledem k tomu, že se mi nedokázali hlásit pořádně lidi na soutěže, kde je vyžadováno FAI ID tak jsem zrušil nutnost ho vyplňovat.


Soutěžící totiž neví, jak zjistit z NAC licence FAI ID... Poradí někdo ? bo mě z toho už fakt picne :(

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 09:15 #21482 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Licence FAI
Obavam se, ze to tak nejde, ale opravte mne.
Kdyz jsem dostal zpravu o obnoveni licence, obsahovala link

sportinglicences2.fai.org/licence/check-licencee/xxxxx

Za xxxxx se da cislo FAI ID. To bylo soucasti zpravy od SMCR.

Po otevreni se potvrdi vsechna cisla: FAI ID, NAC, FAI licence number.
Kdyz se to podle nabidky vytiskne, vybehnou dva printouty velikosti bezne platebni karty. Dal jsem k ostatnim. .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 09:18 #21483 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI
Pokud soutěžící uvedl do žádosti E-mail, tak po jeho zadání na této stránce FAI Sporting Licences validity check , by měl obdržet na tento mail informaci o licenci.
Nechť to vyzkouší někdo, kdo platnou licenci má, moje je teprve ve fázi zápisu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 09:22 #21484 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma Licence FAI
Já se tam nepodívám, protože neumím anglicky. Ale něco podobného jsem dělal vloni (za přítomnosti "tlumočníka") a kartičky se všemi čísly mám vytištěné. To bylo v době, kdy jsem z toho nebyl moc moudrý a po přečtení všech příspěvků dnes nejsem zase.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.322 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám