× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

lightbulb Licence FAI

Více
19. bře 2019 10:08 #21480 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
Plně se ztotožňuji s tvým názorem... Opraveno
Díky za podnět.
Opraveno

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 08:50 #21481 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
No vzhledem k tomu, že se mi nedokázali hlásit pořádně lidi na soutěže, kde je vyžadováno FAI ID tak jsem zrušil nutnost ho vyplňovat.


Soutěžící totiž neví, jak zjistit z NAC licence FAI ID... Poradí někdo ? bo mě z toho už fakt picne :(

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 09:15 #21482 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Licence FAI
Obavam se, ze to tak nejde, ale opravte mne.
Kdyz jsem dostal zpravu o obnoveni licence, obsahovala link

sportinglicences2.fai.org/licence/check-licencee/xxxxx

Za xxxxx se da cislo FAI ID. To bylo soucasti zpravy od SMCR.

Po otevreni se potvrdi vsechna cisla: FAI ID, NAC, FAI licence number.
Kdyz se to podle nabidky vytiskne, vybehnou dva printouty velikosti bezne platebni karty. Dal jsem k ostatnim. .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 09:18 #21483 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI
Pokud soutěžící uvedl do žádosti E-mail, tak po jeho zadání na této stránce FAI Sporting Licences validity check , by měl obdržet na tento mail informaci o licenci.
Nechť to vyzkouší někdo, kdo platnou licenci má, moje je teprve ve fázi zápisu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 09:22 #21484 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma Licence FAI
Já se tam nepodívám, protože neumím anglicky. Ale něco podobného jsem dělal vloni (za přítomnosti "tlumočníka") a kartičky se všemi čísly mám vytištěné. To bylo v době, kdy jsem z toho nebyl moc moudrý a po přečtení všech příspěvků dnes nejsem zase.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 09:39 #21485 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Licence FAI
Znalost jazyka není nutná... do pole [Sporting licence email address] vyplníš email a klikneš na ˃SUBMIT (odeslat)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 10:08 #21486 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma Licence FAI
Funguje to

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 10:18 #21488 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI
Jde mi o to, co mám teda vyžadovat v registracích ? FAI ID je špatnĚ koukám, páč lid iho prostě neví. a z NAC licence zase nezjistíš FAI ID. ale dle FAI je FAI ID jako primární vyžadováno narozdíl od NAC licence, která postupně ustupuje ne ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 16:04 #21490 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Licence FAI
Z pohledu pořadatele by bylo nejlepší vyžadovat FAI ID. Protože podle FAI ID ihned poznáš jestli mají platnou Mezinárodní licenci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. bře 2019 16:35 - 20. bře 2019 16:36 #21492 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Licence FAI
Přesně tak... Po diskuzi s Lojzou jsme dospěli ke stejnému závěru. Z pohledu pořadatele je uvedení FAI ID jediná možnost, jak jednoduše překontrolovat platnost FAI licence, jako nezbytné podmínky účasti v soutěži.

Při příštím novém přihlašování na mezinárodku už by to chtělo, aby se nemohl přihlásit nikdo bez uvedení FAI ID.

Teď už to takto funguje např. v Maďarsku, F5J Szegéd, kde mají všichni uvedenou FAI ID. Po přihlášení je FAI ID uvedena červeně s otazníkem, a po ověření platnosti to organizátor potvrdí a odklikne, a FAI číslo se objeví černě, a bez otazníku. U koho pak svítí před začátkem soutěže stále otazník, může mít na soutěži problém vůbec startovat...

FAI ID je tu uváděno jako 5ti až 6ti místné číslo bez kódu země.

Dále by to určitě chtělo uvést v propozicích, že pokud má model jako identifikaci i jiné číslo než FAI ID, tak toto jako povinnost vedle FAI ID také uvést v přihlášce (NAC číslo...)
Poslední změna: 20. bře 2019 16:36 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.459 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám