file Reprezentace F5J na rok 2021

Více
07. úno 2020 09:16 #22680 od Tomas Hruby
Ahoj, jak jsem sliboval, uveřejňuji v samostatném tématu kritéria repre pro rok 2021 (MS v Bulharsku).
Stručně řečeno platí vše, co se tu různě psalo, jen to nyní píšu celé na jednom místě :-)
Soutěže se konají v CZ a SK, pouze pro zpestření byl přidán loni velmi kladně hodnocený Štětín v Polsku, nároky na cestování tedy nejsou nijak dramatické.

Kritéria:
Nominováni budou první tři soutěžící (plus tři náhradníci) podle nominačního žebříčku. Do žebříčku pro nominaci reprezentantů se započítávají čtyři nejlepší výsledky získané v roce 2020 na konkrétně vybraných nominačních soutěžích (viz seznam).
Systém hodnocení: procentuální body po základních kolech ve vztahu k vítězi základní části a bonifikace za umístění ve finále podle zvyklostí Eurocontest:
1.místo 3 body
2.místo 2 body
3.místo 1,5 bodu
4.místo 1 bod
5.místo 0,5 bodu

Uvedená nominační kritéria se týkají i věkové kategorie juniorů, pro nominaci juniorů budou uplatněna totožně.

Seznam nominačních soutěží:

9.-10.5. Hořice - SMČR
16.-17.5. Levice SK - EC,WC
13.-14.6. Samba Cup - EC,WC
?20.-21.6. Náchod - SMČR
27.-28.6. Bořetice - EC,WC
4.-5.7. Holíč SK - EC,WC
18.-19.7. Trnava SK - WC (poznámka - v Trnavě budou dvě soutěže po sobě, pro nominaci platí ta víkendová).
5.-6.9. Sczecin PL - EC,WC
12.-13.9. MČR Jehnědí - SMČR

Podle nových pravidel FAI lze případně nominovat jako čtvrtého člena družstva ženu, toto budeme řešit individuálně (bude podléhat i schválení ze strany SMČR). Pokud by se žen sešlo více, tak přirozeně pro pořadí jejich oslovení platí opět stejná kritéria jako u ostatních.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

hawk

Více
07. úno 2020 10:29 #22681 od Pavel Hofer
Jen pro upresneni, Dneska mi Stepan a Lojza potvrdili ty terminy co jsou vyse uvedeny. Bylo tu kolem toho par dohadu. Tak jen pro info. Pavel

Více
07. úno 2020 11:17 #22682 od Tomas Hruby
Díky, s termínem MČR jsem už počítal (na svaz to ještě šlo s otazníčkem, tady jsem ho už vymazal), podle tvé informace tedy lze smazat i ten poslední otazník...

Vygenerováno za 0.667 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Ads Elite footer

Weby přátel

hawk

dnz

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám