× Pokud chcete prodávat napište název příspěvku : /P/ : nové letadlo např. při koupi /K/ a výměně /V/

check MEGA 16/15/4CE + Castle Talon 25

Více
07. pro 2016 07:49 #17718 od Alois Hrabáček
Používám Megu 16/15/5CE v Perfectionu 1400g na 3 články s vrtulí 9x5 od Michny a vkdyž bude potřeba tak F5j výška je nad 200 m. Do Dynamiku plánuji 16/12,5/5 který mně Matyáš udělal. Zkoušel jsem ho v 2,5 metrovce a uvidíme??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2016 07:59 #17719 od Tomas Hruby

Pavel Svoboda napsal: Ten motor je na DVA články a vrtule 11x6 je doporučená taže jest-li někomu shoří na 3články tak Vám nevím pane Lórenc ... uvezu to ?


To je trochu nedorozumění, já z toho inzerátu, kde vedle 16/15/4 CE byla hromada tříčlánků usuzoval, že to na ně bylo provozováno... Pokud to bylo na 2s, tak jsi měl naopak na kus spíše štěstí.

Já jsem verzi /4CE pořizoval původně právě na dvoučlánek a tam prostě nesplnila očekávání, s 1400g jsem měl reálný dostup maximálně tak 150-160m, ale občas i méně. Ten provoz na tříčlánek byl spíš "pokus ze zoufalství", právě kvůli udržení rozumných proudů jsem tam měl tu štíhlou malou vrtuli (sice 10x6, ale při srovnání s Aetronautem by to bylo spíš 9x6). Tahle varianta sloužila skoro rok, to nebylo o nějakém rychlém shoření, proudy právě díky menší vrtuli opravdu nebyly nijak přehnané. Pro mne (a fakt vím jistě, že podobný názor nemám sám) byla tato verze opravdu zklamáním, parametry na dvoučlánek slabé, s tříčlánkem problém s životností.

Proti verzi 5CE ve spojení s tříčlánkem naopak žádné podstatné námitky nemám, to nadále užívám a očekávání celkem plní - pohodový motor bez pořeby údržby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2016 08:08 #17720 od Pavel Svoboda
Na tech fotkách jsou 2 články ... jinak tříčlánková verze16/15/5CE je hodně správně.

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2016 08:20 #17721 od Tomas Hruby
Jo, máš pravdu, teď koukám znovu a nějak se mi to zmotalo s tím 3x na začátku - moje chyba, beru :-(

Bohužel jsem ale nic nespletl v tom, co píšu výše o mých rozpacích z této verze, za tím si bohužel stojím...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.300 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám