× Pokud chcete prodávat napište název příspěvku : /P/ : nové letadlo např. při koupi /K/ a výměně /V/

file EOS II na prodej

Více
26. zář 2018 08:45 #20986 od Tomas Hruby
EOS II na prodej vytvořil uživatel Tomas Hruby
Měl bych tu jednu nabídku pro odvážné - s ohledem na přechod na nový EOSIII nabízím k odprodeji můj celkem známý EOSII brutallightedition...
Model nesporně výkonný, ale důrazně upozorňuji, že pevností "nepřekypuje" a pokud by s tím někdo chtěl létat divoce, tak ho nejspíš rozlomí. Nejde o to, že by model nevydržel soutěžní létání, velké výšky jsem vytrácel mockrát a vše v pohodě, jen se na to zkrátka musí myslet a není tu velký prostor pro chybu!

Vlastní model je hmotností s optimálním pohonem pod 1200g, trup a ocasky prakticky bez škrábnutí, křídlo schytalo jednu srážku za letu, ale po ní opravoval přímo výrobce modelu, takže zhoršení vlastností minimální.
Model je včetně šesti serv - v křídle 4x Bluebird BMS105HV, v trupu 2x Hyperion Atlas 09AMD. Bez pohonu - ten jsem přendal do nového EOSIII, použit byl nejmenší Reisenauer (56g s převodovkou), ale vyhoví i běžná oběžka, třeba AXI2212V2 Long.
Model je po osazení motoru, reglu a RXu okamžitě letuschopný, nicméně doporučoval bych pár drobných úprav podle získaných zkušeností (vysvětlím osobně).
Předání výhradně osobní, Praha, případně nějaká soutěž - letos asi ještě budu v Ostravě a pak nějaké zimní RCVN Poříčí.
Cena 9900...

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

dnz

Vygenerováno za 0.853 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Ads Elite footer

Weby přátel

dnz

Banner baterie

banner6

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám