file Školení rozhodčích elektro

Více
16. úno 2014 19:29 #11796 od Petr Cejnar
Vážení elektroletci, z popudu trenéra T. Hrubého organizujeme školení pro rozhodčí v kategoriích elekro.
Přihláška je v příloze tohoto sdělení. Nebude to žádná suchá nalejvárna, forma diskuse. Zájemci přihlašte se v termínu z důvodů zajištění akce.
Díky Petr Cejnar
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
24. úno 2014 13:27 #11876 od Ivan Horejsi
Na skoleni F5 do Svitav v sobotu prijedu a budu sedet ještě před první lavici.
Budu mluvit o tom, jak funguje FAI, jak bych chtěl aby to fungovalo u nas, muzeme probrat nejasnosti v pravidlech. Petr bude mluvit o svazových záležitostech, o oblibenem "dodatku X" atd.
Nebudeme probirat jednotliva pravidla, všichni je znate a rychle bychom všichni usnuli.
Jako bonus dostanete razitko o absolvovani skoleni rozhodcich. A ještě vetsi bonus - po dlouhe zime se zase uvidíme.
Do Svitav to zrovna blizko nemam, tak prijedte také a v hojnem poctu.

Prihlasky Petrovi Cejnarovi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. úno 2014 21:05 #11893 od Petr Dušek
Mám v plánu se taky v sobotu zúčastnit, ale nebylo by od věci, kdyby se tu objevila informace kolik nás bude. Přeci jen kdyby to měla být schůzka ve čtyřech, dokázal bych si na víkend naplánovat i něco jiného... Dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. úno 2014 08:38 #11895 od Tomas Hruby
Já tam budu - už jen proto, že si formálně potřebuji nechat napsat papír "rozhodčího" kvůli účastem v jury na mezinárodních akcích.
Jsem sám zvědavý, kdo další se odhodlá, věcí k probrání by se pár našlo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. úno 2014 09:13 #11896 od Aleš Krátký
Já bych velmi rád, ale bohužel má dcerka 2.narozeniny. Pošlu ale po Ivanovi nějaké informace které by se mohly přednést.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. úno 2014 09:32 #11897 od Petr Lokvenc
Přijedu na pozvání pana Hořejšího (pracovní schůzka trenérů pro elektrolety) a vezmu s sebou jednoho našeho modeláře jako účastníka školení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. úno 2014 10:08 - 26. úno 2014 10:12 #11898 od Jiří Veselovský
Taky bych tam měl být. Zdravím. :)
Pro Aleše. Pomalu vám s dcerkou končí to úplně bezstarostné období a nastupuje " ... a kdy už tam budééém?" . To si teda užijte.
Poslední změna: 26. úno 2014 10:12 uživatelem Jiří Veselovský.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. úno 2014 10:53 #11899 od Aleš Krátký
no to doufam :) chci (resp musím) jezdit i s cerkou a ženou,tak budou obe "kdy už tam budem?" :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. úno 2014 11:46 #11911 od Petr Dušek
Nabízím na sobotu dvě místa v autě z Hořic, pokud by se chtěl ještě někdo z okolí přidat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. úno 2014 13:38 #11913 od Mirek Kotula
Já jsem pozvánku na školení rozhodčích pro elektrolety, přeposlal na vedení našeho klubu a naše pořadatele, ale obávám se, že to bude bez naší účasti. Já pro svoji indispozici zatím nemůžu jezdit v autě, ani jako spolujezdec. Snad neúčast na školení, našim členům nebude chybět.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.447 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám