× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file MČR RCEV 26 - 27 . 8. 2017 Nová Paka

Více
29. srp 2017 19:57 #19306 od Vladimír Čermák

Petr Dušek napsal: Díky pořadatelům a také všem těm neznámým, kteří nám vymodlili takové počasí :) .

A jen aby záležitost nezapadla... zajímalo by mne, i jako poučení pro další pořadatele, podle jakého pravidla nemohl ředitel soutěže absolvovat soutěž zároveň jako soutěžící ??


Nevím podle jakého pravidla, ale na můj dotaz zda mohu létat odpověděl šéftrenér i trenér shodně NE.
Dále jsem to neřešil protože jsem věděl, že budu odjíždět pro stravu a některá kola prostě stejně nestihnu. Bylo by ale dobré kdyby se kompetentní osoby vyjádřily jak to vlastně je aby bylo příště jasno.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. srp 2017 06:19 #19308 od Aleš Krátký
Já slyšel "Neměl by lítat". Neboť se na téměř každé malé regionální soutěží děje to, že lítá ředitel.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. srp 2017 07:00 #19309 od Tomas Hruby
Popravdě by mne citace pravidla také zajímala... Teď se dívám do sportovního řádu a podle mne je tam pouze to, že ředitel soutěže nemůže být členem jury (v odstavci o jury). Naopak ale v popisu funkce "ředitel soutěže" o tomto není ani tečka, doslova:
4.2. Ředitel soutěže
Je konkrétní osoba, která jedná se soutěžícími jménem pořadatele a zodpovídá za všechny úkoly, které má v popisu práce pořadatel soutěže. Jeho jménem, pořadatel předkládá návrhy, nebo jmenuje jury, případně hlavního rozhodčího. Pro hladké zabezpečení průběhu soutěže musí zajistit dostatečný počet funkcionářů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. srp 2017 07:28 #19310 od Alois Hrabáček
Ředitel soutěže může létat i na mezinárodních soutěžích, tak nevím proč nemůže v Nové Pace??? Létat nemůže pouze Hlavní rozhodčí, pokud není Jury!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. srp 2017 12:08 #19312 od Ivan Horejsi
V pravidlech neni o rediteli zminka, jeste jsem to pro jistotu konzultoval s predsedictvem.
Lojza ma pravdu. Nesmi letat pouze "hlavni rozhodci" - tato funkce je nouzova alternativa pro pripad, ze neni dost lidi pro ustaveni jury.
Nas nazor byl tedy chybny, moc se omlouvam. Chybami se clovek uci.
Poděkovali: Robert Jicha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. srp 2017 19:26 #19313 od Aleš Krátký
Ještě jednou díky za MČR :)
bylo to supr...

stoupak.cz/clanky/rcev/201-mcr-rcev-2017

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poděkovali: Robert Jicha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2017 10:58 #19314 od Petr Dušek
Aleši, dík za poutavě napsaný článek a hezkou vzpomínku nad historickou fotografií :) .

Jen dvě poznámečky... Sice mám pochopení pro nadsázku, ale napsat že v neděli od rána fučelo ...? Jo, pofukovalo víc než v sobotu, nevím jestli to někdo změřil, ale myslím že přes 5m/s se ani nárazy nedostaly. Fučení bych si představoval jinak ;) .

A pak počet účastníků... sice slušný, ale já před mistrovstvím považovat 40 za samozřejmost a čekal jsem i víc. Není těžké z hlavy vyjmenovat deset lidí kteří pravidelně na soutěže jezdí a zde chyběli. Škoda, snad to bylo prázdninovým a dovolenkovým termínem, jiné vysvětlení nemám. Uvidíme příště.

Takže ještě jednou díky pořadatelům a za mě osobní poděkování Petru Neherovi za vyléčení bolavého zubu B) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. srp 2017 11:21 #19315 od Aleš Krátký
Dík,
no tak "na mě fučelo" :)
kdykoliv, kdy se už nedá v pohodě točit označuji jako fukar .. ale máš pravdu. Tragédie to nebyla ani zdaleka.

Chyběli, ale i tak pěkné číslo. Běžně je na soutěži 12-15 lidí. 33 je super.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poděkovali: Vladimír Čermák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.274 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám