file Jeti DC-16 a signál - kontrola nad modelem

Více
28. led 2018 10:01 #19809 od Tomas Hruby
Jenže Protherm je celkem jednoznačně předkládaný jako levnější varianta od stejného koncernu - mám ho doma a nikdo to při pořízení neskrýval ani netvrdil, že by byl úplně identický... Totální offopic - rodiče mají "značkový" Vailant stejné cenové kategorie a jeví se proti mému Prothermu jako daleko problematičtější, takže spoléhat se nedá fakt na nic :-(

Ale zpět k servům, výše uvedené nemá se situací debatovanou v tomto threadu tak moc společného, tady jsme u případu, kdy se výrobek vyskytuje pod více značkami, kde je jedna braná za "značkovější" a druhá spíš jako "noname", nicméně ani u té lepší varianty se nedá mluvit o vlastní výrobě a diskutabilní je i vývoj, vše je OEM. A skutečně se mi nezdá, že by tu byl nějaký prokazatelný rozdíl, přijde mi, že Corona 843MG a Hyperion DS09AMD fungují fakticky stejně. Na křidélka F5J přijatelné obě varianty, naopak klapky podle mé zkušenosti moc nezvládají ani jedny...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. led 2018 06:34 #19810 od Pavel Svoboda
Trenére - uhodil jsem řebíček na hlavičku ? Ty máš asi větší štěstí (na servis).
Nešlo vůbec o kotle ! Jen jsem chtěl říc to, že co vypadá stejně nemusí být stejné.

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. led 2018 08:29 #19811 od Ivan Horejsi
Serva Atlas, potazmo SJ, potazmo Graupner se vyrabeji na lince v Koreji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. led 2019 18:18 #21219 od Petr Šlajs
Ahoj,
mně se stalo něco podobného hned 2x po sobě, z klidného letu najednou takřka divoká spirála. V mém případě jsem posunul těžiště o 0,5 cm dopředu a již se to nikdy neopakovalo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.263 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám