file baterie Turnigy bolt v2 nebrat

Více
11. zář 2018 07:13 - 11. zář 2018 07:13 #20924 od Martin Bečvář
Abych dokončil myšlenku tématu, baterky se šly koupat (obě). Létaly velice dobře 1den - 6 soutěžních letů, pak bylo po nich i když papírově měly dost velkou rezervu.
Těsně před koupáním vnitřní odpor přes 150 mOhm (obě)


Co se týká pohonu, tak to nechám uležet, letos už to nemá cenu hrotit a do příští sezony se uvidí jak nakonec přezbrojím.
Přílohy:
Poslední změna: 11. zář 2018 07:13 uživatelem Martin Bečvář.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. zář 2018 07:39 #20925 od Tomas Hruby
Musím říct, že ty tvé Bolt V2 jsou ještě O HODNĚ horší, než ty, které jsem kritizoval já... Ty moje měly "jen" nepřijatelně vyšší odpor, ale jinak se nijak zvlášť nenafukovaly a se slabším výkonem dokonce sadu 500mAh stále létám v minicopteru (rozdíl proti kvalitní sadě hodně patrný, ale v principu fungují).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. zář 2018 08:16 #20926 od Ivan Horejsi
Tak normalne reklamovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. zář 2018 06:01 #20928 od Martin Bečvář
Omlouvám se za tu fotku, takhle se nafoukly až když jsem je schválně vybil žárovkou na 0V, předtím byly jen tak decentně buclaté.
Jenže díky vnitřnímu odporu byly nepoužitelné, chtěl jsem je aspoň vylétat v combatu, ale nedaly se ani tam.

Už jsem měl spoustu různých baterií z číny a svoji práci vždy odvedly, takhle jsem se spálil poprvé.
Teď testuju Gens ace tattu a zatím vypadají dobře

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.330 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám