Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Hořice - 08.08.2020 [SMCRID:715] - 9.8.2020 20:43:54

SORG V6 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence LIC_FAI FAI ID Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-022  CZE-1118  30525  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Hofer Pavel   CZE  CZE-152-258  CZE-1006  30490  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Hofer Frantisek   CZE  CZE-152-206  CZE-1005  30489  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018      2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  CZE-1812  139618  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  CZE-1618  107894  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Rajšner Martin   CZE  CZE-216-020  CZE-1070  31169  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Rajšner Jiří   CZE  CZE-216-002  CZE-1069  31168  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Koten Libor   CZE  CZE-216-053  CZE-1450  31171  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Svoboda Marek   CZE  CZE-232-058  CZE-1149  275921  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Skoupý Karel   CZE  CZE-058-010  CZE-1520  78445  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Chlasták Miroslav   CZE  CZE-026-037      2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE-458-001  CZE-1025  30498  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  CZE-1460  60751  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  CZE-1483  65342  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Marek Pavel   CZE  CZE-043-005  CZE-1095  16916  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  CZE-1121  16942  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Pospíšil Luboš sen.   CZE  CZE-313-040  CZE-1120  16942  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Hlávko Jaroslav   CZE  CZE-058-066      2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Leiner Jan   CZE  CZE-058-068  CZE-1218  81381  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Kalivoda Ferdinand   CZE  CZE-418-008  CZE-1174    2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Duchaň Jiří   CZE  CZE-344-030  CZE-1126  31086  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-270-012  CZE-1431  30598  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Malčík Radek   CZE  CZE-270-013  CZE-1392  30576  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  CZE-1531  80741  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  CZE-1435  30602  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Marek Tomáš   CZE  CZE-222-026      2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Horník Vladimír   CZE  CZE-042-014  CZE-1704  131524  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Kuráň Petr   CZE  CZE-096-013      2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Vostřel Jaroslav   CZE  CZE-458-003      2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Vostřel Jaroslav jun.   CZE  CZE-458-002      2,4 GHz 00(00) Junior 
32 Winkler Tomáš   CZE  CZE-220-061  CZE-1040  30502  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Grzesica Jaroslaw   POL  POL-123-123  POL-3379  107690  2,4GHz 0(0) Senior 
34 Mataczyno Jerzy   POL  POL-123-456  POL-7222  53887  2,4GHz 0(0) Senior 
35 Piwowarski Konrad   POL  POL-123-321  POL-7715    2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  CZE-1567  82934  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Maslanka Roman   POL  POL-123-123  POL-2497  54153  2,4GHz 0(0) Senior 
38 Bruner Tomáš   CZE  CZE-216-056  CZE-1538  81379  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Lazarek Przemyslaw   POL  CZE-123-123  POL-7946  131340  2,4GHz 0(0) Senior 
40 Rezler Ondřej   CZE  CZE-193-003      2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Heinrich Petr   CZE  CZE-442-043  CZE-1664  123818  2,4 GHz 00(00) Senior 
42 Tér Štěpán   CZE  CZE-032-020  CZE-1400  30579  2,4 GHz 00(00) Senior 
43 Tér Radislav   CZE  CZE-032-015  CZE-1807  139613  2,4 GHz 00(00) Senior 
44 Vácha Jan   CZE  CZE-313-023      2,4 GHz 00(00) Senior 
45 Šnyrych Petr   CZE  CZE-114-004  CZE-1308    2,4 GHz 00(00) Senior 
46 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  CZE-1616  106542  2,4 GHz 00(00) Senior 
47 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  CZE-1657  299916  2,4 GHz 00(00) Senior 
48 Palasman Petr   CZE  CZE-211-201      2,4 GHz 00(00) Senior 
49 Malčík Petr   CZE  CZE-270-014  CZE-1430  30597  2,4 GHz 00(00) Senior 
50 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  CZE-1573  92990  2,4 GHz 00(00) Senior 
51 Němec Petr   CZE  CZE-096-001  CZE-1614  106422  2,4 GHz 00(00) Senior 
52 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  CZE-1605  99026  2,4 GHz 00(00) Senior 
53 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011      2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Hrabáček Alois
Hofer Pavel
Hofer Frantisek
Tomiška Leoš
Bartůněk Jaroslav
Janovský Radek
Rajšner Martin
Rajšner Jiří
Koten Libor
Svoboda Marek
Skoupý Karel
Chlasták Miroslav
Vostřel Vlastimil
Nehera Petr
Perkovič Stanislav
Marek Pavel
Svoboda Pavel
Pospíšil Luboš sen.
Hlávko Jaroslav
Leiner Jan
Kalivoda Ferdinand
Duchaň Jiří
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Imiolek Jaroslav
Matula Ondra
Marek Tomáš
Horník Vladimír
Kuráň Petr
Vostřel Jaroslav
Vostřel Jaroslav jun.
Winkler Tomáš
Piwowarski Konrad
Koros Bedřich
Bruner Tomáš
Rezler Ondřej
Heinrich Petr
Tér Štěpán
Tér Radislav
Vácha Jan
Šnyrych Petr
Slezák Petr
Holešínský František
Palasman Petr
Malčík Petr
Novotný Luděk
Němec Petr
Číp Mirek
Rada Rudolf
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Palasman Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Mataczyno Jerzy
2,4GHz(0)
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Pospíšil Luboš sen.
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Hlávko Jaroslav
2,4 GHz
Grzesica Jaroslaw
2,4GHz(0)
-
Skupina 3 - Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
- Bruner Tomáš
2,4 GHz
-
Skupina 4 Rada Rudolf
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Marek Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Koten Libor
2,4 GHz
-
Skupina 5 Rajšner Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Rezler Ondřej
2,4 GHz
Lazarek Przemyslaw
2,4GHz(0)
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Chlasták Miroslav
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Skupina 6 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Marek Pavel
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Maslanka Roman
2,4GHz(0)
Kuráň Petr
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Hofer Pavel
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Koten Libor
2,4 GHz
Rezler Ondřej
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Lazarek Przemyslaw
2,4GHz(0)
-
Skupina 2 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Marek Pavel
2,4 GHz
Palasman Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
- -
Skupina 3 Horník Vladimír
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Mataczyno Jerzy
2,4GHz(0)
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš sen.
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
-
Skupina 4 Marek Tomáš
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Hlávko Jaroslav
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Rajšner Jiří
2,4 GHz
Maslanka Roman
2,4GHz(0)
Matula Ondra
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
-
Skupina 6 Grzesica Jaroslaw
2,4GHz(0)
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Chlasták Miroslav
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Koten Libor
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Maslanka Roman
2,4GHz(0)
-
Skupina 2 Mataczyno Jerzy
2,4GHz(0)
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Rezler Ondřej
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Marek Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Malčík Petr
2,4 GHz
Marek Tomáš
2,4 GHz
Palasman Petr
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Hlávko Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
- -
Skupina 4 Duchaň Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Grzesica Jaroslaw
2,4GHz(0)
Heinrich Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Janovský Radek
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Pospíšil Luboš sen.
2,4 GHz
-
Skupina 6 Lazarek Przemyslaw
2,4GHz(0)
Tér Štěpán
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Chlasták Miroslav
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
-
Skupina 2 Bruner Tomáš
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
- Hofer Pavel
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Marek Tomáš
2,4 GHz
Grzesica Jaroslaw
2,4GHz(0)
Pospíšil Luboš sen.
2,4 GHz
-
Skupina 3 Janovský Radek
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
- Rada Rudolf
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Rezler Ondřej
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 4 Svoboda Marek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Maslanka Roman
2,4GHz(0)
Číp Mirek
2,4 GHz
Hlávko Jaroslav
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Palasman Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Lazarek Przemyslaw
2,4GHz(0)
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
-
Skupina 6 Duchaň Jiří
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Marek Pavel
2,4 GHz
Mataczyno Jerzy
2,4GHz(0)
Malčík Petr
2,4 GHz
Chlasták Miroslav
2,4 GHz
Koten Libor
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Malčík Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Grzesica Jaroslaw
2,4GHz(0)
Horník Vladimír
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Rezler Ondřej
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
-
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Mataczyno Jerzy
2,4GHz(0)
Hlávko Jaroslav
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Koten Libor
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
- -
Skupina 3 Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Marek Pavel
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Lazarek Przemyslaw
2,4GHz(0)
Maslanka Roman
2,4GHz(0)
-
Skupina 4 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Marek Tomáš
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
-
Skupina 5 Chlasták Miroslav
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Palasman Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš sen.
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 6 Duchaň Jiří
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Hofer Frantisek
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Maslanka Roman
2,4GHz(0)
Hofer Pavel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Koten Libor
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Grzesica Jaroslaw
2,4GHz(0)
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
-
Skupina 2 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Marek Tomáš
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Lazarek Przemyslaw
2,4GHz(0)
Janovský Radek
2,4 GHz
-
Skupina 3 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Rezler Ondřej
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Pospíšil Luboš sen.
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
- -
Skupina 4 Mataczyno Jerzy
2,4GHz(0)
Malčík Petr
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Palasman Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Rajšner Jiří
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Chlasták Miroslav
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 6 Nehera Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Marek Pavel
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Hlávko Jaroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Marek Pavel
2,4 GHz
Koten Libor
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš sen.
2,4 GHz
Chlasták Miroslav
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Lazarek Przemyslaw
2,4GHz(0)
Tér Štěpán
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kuráň Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Maslanka Roman
2,4GHz(0)
Hlávko Jaroslav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Rezler Ondřej
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Grzesica Jaroslaw
2,4GHz(0)
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Palasman Petr
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Marek Tomáš
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Mataczyno Jerzy
2,4GHz(0)
Hofer Frantisek
2,4 GHz
-
Skupina 6 Tér Radislav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
-

Let č. - 8
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Kuráň Petr
2,4 GHz
Marek Tomáš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš sen.
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Chlasták Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Lazarek Przemyslaw
2,4GHz(0)
Mataczyno Jerzy
2,4GHz(0)
-
Skupina 2 Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Marek Pavel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Maslanka Roman
2,4GHz(0)
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
-
Skupina 4 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Rezler Ondřej
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Piwowarski Konrad
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
-
Skupina 5 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Koten Libor
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
- -
Skupina 6 Hofer Pavel
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Horník Vladimír
2,4 GHz
Grzesica Jaroslaw
2,4GHz(0)
Matula Ondra
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Palasman Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hlávko Jaroslav
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Hrabáček Alois
Hofer Pavel
Hofer Frantisek
Tomiška Leoš
Bartůněk Jaroslav
Janovský Radek
Rajšner Martin
Rajšner Jiří
Koten Libor
Svoboda Marek
Skoupý Karel
Chlasták Miroslav
Vostřel Vlastimil
Nehera Petr
Perkovič Stanislav
Marek Pavel
Svoboda Pavel
Pospíšil Luboš sen.
Hlávko Jaroslav
Leiner Jan
Kalivoda Ferdinand
Duchaň Jiří
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Imiolek Jaroslav
Matula Ondra
Marek Tomáš
Horník Vladimír
Kuráň Petr
Vostřel Jaroslav
Vostřel Jaroslav jun.
Winkler Tomáš
Grzesica Jaroslaw
Mataczyno Jerzy
Piwowarski Konrad
Koros Bedřich
Maslanka Roman
Bruner Tomáš
Lazarek Przemyslaw
Rezler Ondřej
Heinrich Petr
Tér Štěpán
Tér Radislav
Vácha Jan
Šnyrych Petr
Slezák Petr
Holešínský František
Palasman Petr
Malčík Petr
Novotný Luděk
Němec Petr
Číp Mirek
Rada Rudolf
Hrabáček Alois X 1 2 2 3 0 1 1 0 0 1 1 0 2 3 3 2 2 2 1 2 3 1 0 0 1 1 1 1 1 3 2 1 2 2 1 1 0 2 0 0 1 2 2 1 0 1 1 1 0 1 0 2
Hofer Pavel 1 X 2 0 0 2 2 1 2 0 1 3 1 1 1 0 2 2 2 0 2 0 1 0 0 3 1 2 3 0 1 2 3 0 1 0 2 1 3 2 1 1 1 1 1 0 1 2 1 0 1 3 1
Hofer Frantisek 2 2 X 2 2 1 1 2 2 0 2 0 1 2 0 1 1 0 1 2 1 0 2 1 2 1 2 1 0 2 1 3 2 2 0 1 1 0 2 2 0 0 1 2 1 1 1 4 1 0 0 1 1
Tomiška Leoš 2 0 2 X 1 2 2 0 1 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 0 2 0 0 2 1 0 3 1 1 0 1 1 2 2 2 2 1 2 2 1 1 0 1 2 1 2 3 1 0 2 2 1 0
Bartůněk Jaroslav 3 0 2 1 X 1 0 1 1 1 1 0 1 2 1 1 2 1 3 1 1 3 0 0 2 2 1 0 1 1 2 1 2 2 2 1 1 0 1 1 1 0 2 1 0 1 1 2 2 2 2 0 2
Janovský Radek 0 2 1 2 1 X 1 0 1 1 1 0 3 1 3 0 1 1 1 1 2 0 2 1 2 1 2 2 1 1 1 1 0 0 2 0 1 2 2 3 0 0 3 1 2 2 0 0 1 1 1 1 2
Rajšner Martin 1 2 1 2 0 1 X 1 1 3 2 3 0 0 1 0 1 0 2 1 2 2 1 1 2 0 1 2 1 0 1 1 1 0 2 1 1 2 1 1 1 1 0 2 2 1 2 1 2 1 3 0 2
Rajšner Jiří 1 1 2 0 1 0 1 X 0 3 1 2 2 0 1 2 1 1 1 3 1 0 0 0 1 3 0 1 0 2 3 1 1 2 0 2 2 1 0 2 2 0 0 1 3 2 1 2 1 2 0 2 2
Koten Libor 0 2 2 1 1 1 1 0 X 2 1 2 2 0 0 2 0 1 1 0 2 2 1 3 1 1 1 1 1 2 0 1 1 2 2 2 2 1 1 1 2 2 1 0 1 0 2 0 1 0 3 2 2
Svoboda Marek 0 0 0 0 1 1 3 3 2 X 2 1 3 1 0 0 1 1 1 2 0 2 1 2 2 1 1 2 0 0 2 2 0 0 0 2 2 2 0 0 1 2 1 2 2 2 0 0 2 3 1 2 2
Skoupý Karel 1 1 2 2 1 1 2 1 1 2 X 1 0 3 0 1 0 0 1 2 2 1 1 2 2 0 2 0 0 2 1 3 0 0 2 0 1 1 3 1 0 1 2 1 2 2 1 1 2 2 2 2 1
Chlasták Miroslav 1 3 0 2 0 0 3 2 2 1 1 X 0 1 1 2 2 3 0 1 1 1 0 0 2 1 1 2 2 2 1 0 1 2 3 1 0 1 3 1 3 2 0 0 0 2 1 1 2 1 2 1 1
Vostřel Vlastimil 0 1 1 0 1 3 0 2 2 3 0 0 X 0 3 1 2 1 1 2 2 0 2 1 2 1 2 1 1 1 1 2 2 0 1 1 2 1 0 2 2 2 0 1 1 2 0 1 1 1 1 1 1
Nehera Petr 2 1 2 2 2 1 0 0 0 1 3 1 0 X 2 1 2 0 2 3 2 1 2 2 1 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 2 1 2 2 1 1 2 2 1 1 3 0 1 1 0 0 1 0
Perkovič Stanislav 3 1 0 2 1 3 1 1 0 0 0 1 3 2 X 0 2 1 0 1 3 1 2 1 1 0 1 1 2 1 1 0 1 2 1 2 0 2 1 2 2 1 0 2 0 2 1 1 2 0 1 1 1
Marek Pavel 3 0 1 0 1 0 0 2 2 0 1 2 1 1 0 X 1 1 1 1 1 2 1 0 1 1 0 2 2 3 3 2 0 2 3 2 2 1 1 1 1 2 1 0 2 2 0 1 2 1 2 1 1
Svoboda Pavel 2 2 1 1 2 1 1 1 0 1 0 2 2 2 2 1 X 2 1 1 0 2 0 2 1 2 1 2 3 0 1 1 3 0 1 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 2 1 1 1 1 1 0 1
Pospíšil Luboš sen. 2 2 0 1 1 1 0 1 1 1 0 3 1 0 1 1 2 X 1 1 0 2 1 0 3 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 0 2 1 1 1 1 1 2 0 1 1 1 0 1 1 1 1
Hlávko Jaroslav 2 2 1 0 3 1 2 1 1 1 1 0 1 2 0 1 1 1 X 1 1 2 1 1 0 2 2 2 2 1 1 1 2 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 3 3 0 2 2 1 1 1 2 2
Leiner Jan 1 0 2 0 1 1 1 3 0 2 2 1 2 3 1 1 1 1 1 X 2 0 1 1 3 0 1 2 0 2 1 2 1 1 1 1 2 0 2 1 2 1 2 0 3 2 1 2 1 0 0 0 1
Kalivoda Ferdinand 2 2 1 2 1 2 2 1 2 0 2 1 2 2 3 1 0 0 1 2 X 1 2 1 0 0 1 0 0 1 2 0 1 0 3 2 2 1 2 3 2 1 2 0 0 1 2 0 1 0 2 2 0
Duchaň Jiří 3 0 0 0 3 0 2 0 2 2 1 1 0 1 1 2 2 2 2 0 1 X 1 2 1 2 0 2 0 2 2 1 2 2 1 0 0 1 1 0 2 3 2 2 1 0 1 0 1 3 2 0 2
Malčík Zdeněk 1 1 2 0 0 2 1 0 1 1 1 0 2 2 2 1 0 1 1 1 2 1 X 1 0 2 2 2 1 1 1 2 1 1 1 1 3 2 0 1 1 1 3 2 0 2 0 1 2 1 0 2 2
Malčík Radek 0 0 1 2 0 1 1 0 3 2 2 0 1 2 1 0 2 0 1 1 1 2 1 X 0 2 2 1 1 1 1 1 1 1 2 3 1 1 1 2 2 2 1 0 2 0 2 1 1 1 1 2 2
Imiolek Jaroslav 0 0 2 1 2 2 2 1 1 2 2 2 2 1 1 1 1 3 0 3 0 1 0 0 X 0 0 1 0 3 1 2 1 1 3 1 0 2 1 2 1 2 0 2 1 1 3 2 1 1 1 0 0
Matula Ondra 1 3 1 0 2 1 0 3 1 1 0 1 1 0 0 1 2 2 2 0 0 2 2 2 0 X 0 1 0 0 3 1 3 1 1 2 2 1 1 2 1 1 2 1 1 1 2 2 1 2 0 2 1
Marek Tomáš 1 1 2 3 1 2 1 0 1 1 2 1 2 1 1 0 1 2 2 1 1 0 2 2 0 0 X 0 2 2 0 3 1 2 0 1 0 2 2 0 1 1 1 2 2 2 0 2 1 2 1 0 1
Horník Vladimír 1 2 1 1 0 2 2 1 1 2 0 2 1 1 1 2 2 2 2 2 0 2 2 1 1 1 0 X 2 1 2 2 2 2 0 1 2 0 0 1 1 1 0 2 1 1 1 1 1 1 0 2 3
Kuráň Petr 1 3 0 1 1 1 1 0 1 0 0 2 1 1 2 2 3 2 2 0 0 0 1 1 0 0 2 2 X 0 1 2 1 3 0 1 2 1 2 0 1 2 0 0 1 2 1 2 1 2 2 2 2
Vostřel Jaroslav 1 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 2 1 1 1 3 0 2 1 2 1 2 1 1 3 0 2 1 0 X 1 2 1 2 1 1 0 2 0 1 2 2 1 1 2 1 2 1 1 1 2 0 2
Vostřel Jaroslav jun. 3 1 1 1 2 1 1 3 0 2 1 1 1 1 1 3 1 2 1 1 2 2 1 1 1 3 0 2 1 1 X 3 0 0 1 2 2 0 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 1 3 1 2 1
Winkler Tomáš 2 2 3 1 1 1 1 1 1 2 3 0 2 1 0 2 1 2 1 2 0 1 2 1 2 1 3 2 2 2 3 X 2 1 0 0 2 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 1 0 2 0 1 1
Grzesica Jaroslaw 1 3 2 2 2 0 1 1 1 0 0 1 2 1 1 0 3 2 2 1 1 2 1 1 1 3 1 2 1 1 0 2 X 0 1 1 1 2 0 2 3 0 2 1 0 0 2 1 0 1 1 1 1
Mataczyno Jerzy 2 0 2 2 2 0 0 2 2 0 0 2 0 0 2 2 0 2 1 1 0 2 1 1 1 1 2 2 3 2 0 1 0 X 0 2 0 1 1 1 2 1 0 2 2 2 2 3 2 1 1 1 2
Piwowarski Konrad 2 1 0 2 2 2 2 0 2 0 2 3 1 1 1 3 1 1 1 1 3 1 1 2 3 1 0 0 0 1 1 0 1 0 X 1 2 1 2 3 1 0 2 0 1 0 2 0 3 0 2 1 1
Koros Bedřich 1 0 1 2 1 0 1 2 2 2 0 1 1 2 2 2 1 1 0 1 2 0 1 3 1 2 1 1 1 1 2 0 1 2 1 X 2 1 0 2 3 2 1 0 1 1 1 1 2 1 2 1 1
Maslanka Roman 1 2 1 1 1 1 1 2 2 2 1 0 2 1 0 2 0 0 2 2 2 0 3 1 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 2 2 X 0 1 0 1 1 2 1 3 0 1 0 2 3 0 3 1
Bruner Tomáš 0 1 0 2 0 2 2 1 1 2 1 1 1 2 2 1 1 2 0 0 1 1 2 1 2 1 2 0 1 2 0 1 2 1 1 1 0 X 0 2 1 1 1 2 2 4 2 0 1 0 1 1 0
Lazarek Przemyslaw 2 3 2 2 1 2 1 0 1 0 3 3 0 2 1 1 2 1 0 2 2 1 0 1 1 1 2 0 2 0 1 0 0 1 2 0 1 0 X 2 0 2 3 0 2 2 1 1 2 3 2 1 0
Rezler Ondřej 0 2 2 1 1 3 1 2 1 0 1 1 2 1 2 1 2 1 0 1 3 0 1 2 2 2 0 1 0 1 0 0 2 1 3 2 0 2 2 X 1 1 2 1 1 1 1 0 2 0 1 1 1
Heinrich Petr 0 1 0 1 1 0 1 2 2 1 0 3 2 1 2 1 0 1 0 2 2 2 1 2 1 1 1 1 1 2 1 0 3 2 1 3 1 1 0 1 X 3 2 0 0 0 1 2 2 1 1 2 2
Tér Štěpán 1 1 0 0 0 0 1 0 2 2 1 2 2 2 1 2 3 1 0 1 1 3 1 2 2 1 1 1 2 2 1 1 0 1 0 2 1 1 2 1 3 X 1 2 0 1 2 1 1 2 1 0 1
Tér Radislav 2 1 1 1 2 3 0 0 1 1 2 0 0 2 0 1 1 1 1 2 2 2 3 1 0 2 1 0 0 1 0 0 2 0 2 1 2 1 3 2 2 1 X 0 2 1 0 0 2 2 2 2 2
Vácha Jan 2 1 2 2 1 1 2 1 0 2 1 0 1 1 2 0 0 2 3 0 0 2 2 0 2 1 2 2 0 1 0 2 1 2 0 0 1 2 0 1 0 2 0 X 1 1 2 3 1 2 0 2 1
Šnyrych Petr 1 1 1 1 0 2 2 3 1 2 2 0 1 1 0 2 0 0 3 3 0 1 0 2 1 1 2 1 1 2 0 1 0 2 1 1 3 2 2 1 0 0 2 1 X 1 1 1 1 2 2 1 1
Slezák Petr 0 0 1 2 1 2 1 2 0 2 2 2 2 3 2 2 2 1 0 2 1 0 2 0 1 1 2 1 2 1 0 0 0 2 0 1 0 4 2 1 0 1 1 1 1 X 0 2 1 1 1 1 1
Holešínský František 1 1 1 3 1 0 2 1 2 0 1 1 0 0 1 0 1 1 2 1 2 1 0 2 3 2 0 1 1 2 2 0 2 2 2 1 1 2 1 1 1 2 0 2 1 0 X 2 0 1 2 2 1
Palasman Petr 1 2 4 1 2 0 1 2 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 0 0 1 1 2 2 2 1 2 1 1 1 1 3 0 1 0 0 1 0 2 1 0 3 1 2 2 X 2 0 1 3 0
Malčík Petr 1 1 1 0 2 1 2 1 1 2 2 2 1 1 2 2 1 0 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 2 3 2 2 1 2 2 2 1 2 1 1 1 0 2 X 1 1 2 0
Novotný Luděk 0 0 0 2 2 1 1 2 0 3 2 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 3 1 1 1 2 2 1 2 1 3 2 1 1 0 1 3 0 3 0 1 2 2 2 2 1 1 0 1 X 2 2 1
Němec Petr 1 1 0 2 2 1 3 0 3 1 2 2 1 0 1 2 1 1 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 1 0 1 1 2 2 0 1 2 1 1 1 2 0 2 1 2 1 1 2 X 0 2
Číp Mirek 0 3 1 1 0 1 0 2 2 2 2 1 1 1 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2 1 1 1 1 1 3 1 1 1 2 0 2 2 1 1 2 3 2 2 0 X 0
Rada Rudolf 2 1 1 0 2 2 2 2 2 2 1 1 1 0 1 1 1 1 2 1 0 2 2 2 0 1 1 3 2 2 1 1 1 2 1 1 1 0 0 1 2 1 2 1 1 1 1 0 0 1 2 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Palasman Petr

9:46
50
116
Vostřel Jaroslav

9:55
45
85
Mataczyno Jerzy

9:15
0
141
Hofer Frantisek

6:11
35
156
Imiolek Jaroslav

9:55
45
144
Holešínský František

7:27
45
129
Rajšner Jiří

9:54
50
74
Leiner Jan

3:41
50
73
Šnyrych Petr

9:57
50
103
--
578 597,5 484,5 328 568 427,5 607 234,5 595,5 --
952,22 984,35 798,19 540,36 935,75 704,28 1000 386,33 981,05 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Pospíšil Luboš sen.

9:58
50
73
Hrabáček Alois

8:52
45
88
Duchaň Jiří

9:57
50
56
Svoboda Pavel

9:55
45
80
Bartůněk Jaroslav

0:0
0
0
Matula Ondra

9:55
40
113
Tér Radislav

8:18
10
141
Hlávko Jaroslav

9:52
40
81
Grzesica Jaroslaw

9:55
50
99
--
611,5 533 619 600 0 578,5 437,5 591,5 595,5 --
987,88 861,07 1000 969,31 0 934,57 706,79 955,57 962,04 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
-- Perkovič Stanislav

4:13
50
53
Vácha Jan

9:58
50
50
Nehera Petr

9:58
45
56
Slezák Petr

7:53
0
71
Tomiška Leoš

5:15
45
113
Janovský Radek

9:10
50
81
-- Bruner Tomáš

9:56
50
94
--
-- 276,5 623 615 437,5 303,5 559,5 -- 599 --
-- 443,82 1000 987,16 702,25 487,16 898,07 -- 961,48 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Rada Rudolf

9:51
50
141
Vostřel Vlastimil

9:57
50
49
Koros Bedřich

3:31
50
86
Heinrich Petr

6:15
50
83
Marek Tomáš

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
50
26
Svoboda Marek

4:28
30
10
Tér Štěpán

0:0
0
0
Koten Libor

4:51
50
86
--
570,5 622,5 218 383,5 0 635 293 0 298 --
898,43 980,31 343,31 603,94 0 1000 461,42 0 469,29 --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Rajšner Martin

9:57
50
34
Skoupý Karel

9:25
50
104
Rezler Ondřej

9:51
50
29
Lazarek Przemyslaw

9:9
15
142
Piwowarski Konrad

6:1
50
146
Chlasták Miroslav

0:23
35
8
Němec Petr

9:42
40
189
Malčík Petr

0:0
0
0
Kalivoda Ferdinand

9:56
45
93
Hofer Pavel

9:55
45
51
630 563 626,5 493 338 54 527,5 0 594,5 614,5
1000 893,65 994,44 782,54 536,51 85,71 837,3 0 943,65 975,4

Kolo - 1 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Zdeněk

9:53
45
62
Marek Pavel

9:57
45
41
Číp Mirek

8:33
20
122
Horník Vladimír

9:51
50
115
Vostřel Jaroslav jun.

9:55
50
58
Maslanka Roman

9:51
40
126
Kuráň Petr

0:0
0
0
Winkler Tomáš

9:51
50
98
Novotný Luděk

0:0
0
0
--
607 621,5 472 583,5 616 568 0 592 0 --
976,67 1000 759,45 938,86 991,15 913,92 0 952,53 0 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hofer Pavel

4:27
0
74
Tér Radislav

4:48
0
119
Kalivoda Ferdinand

0:0
0
0
Hofer Frantisek

4:33
45
151
Koten Libor

7:2
45
63
Rezler Ondřej

9:48
45
54
Číp Mirek

3:50
45
135
Janovský Radek

0:0
0
0
Lazarek Przemyslaw

2:41
0
106
--
230 228,5 0 242,5 435,5 606 207,5 0 108 --
379,54 377,06 0 400,17 718,65 1000 342,41 0 178,22 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Svoboda Pavel

9:59
45
72
Tér Štěpán

9:57
50
86
Kuráň Petr

0:0
0
0
Vostřel Vlastimil

9:56
50
43
Marek Pavel

2:24
0
32
Palasman Petr

9:48
35
73
Slezák Petr

9:52
50
68
Němec Petr

9:45
15
173
-- --
608 604 0 624,5 128 586,5 608 513,5 -- --
973,58 967,17 0 1000 204,96 939,15 973,58 822,26 -- --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Horník Vladimír

9:56
50
150
Malčík Zdeněk

9:58
50
75
Duchaň Jiří

3:30
0
62
Mataczyno Jerzy

3:12
0
93
Perkovič Stanislav

9:57
45
112
Pospíšil Luboš sen.

9:57
45
70
Rada Rudolf

9:53
50
139
Vácha Jan

9:55
50
87
Hrabáček Alois

9:49
45
113
--
571 610,5 179 145,5 586 607 573,5 601,5 577,5 --
935,3 1000 293,2 238,33 959,87 994,27 939,39 985,26 945,95 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Marek Tomáš

9:53
50
56
Leiner Jan

9:56
45
82
Hlávko Jaroslav

4:51
0
79
Šnyrych Petr

3:20
50
57
Malčík Radek

9:58
50
27
Vostřel Jaroslav

9:56
50
55
Skoupý Karel

3:11
50
90
Winkler Tomáš

9:53
45
95
Nehera Petr

0:0
0
0
--
615 600 251,5 221,5 634,5 618,5 196 590,5 0 --
969,27 945,63 396,38 349,09 1000 974,78 308,9 930,65 0 --

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Rajšner Jiří

9:55
45
59
Maslanka Roman

9:57
50
136
Matula Ondra

9:55
45
102
Novotný Luděk

9:56
50
44
Vostřel Jaroslav jun.

9:57
50
43
Bartůněk Jaroslav

0:0
0
0
Malčík Petr

9:57
50
31
Koros Bedřich

9:35
0
140
Svoboda Marek

9:55
35
153
--
610,5 579 589 624 625,5 0 631,5 505 553,5 --
966,75 916,86 932,7 988,12 990,5 0 1000 799,68 876,48 --

Kolo - 2 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Grzesica Jaroslaw

9:54
50
68
Bruner Tomáš

9:56
45
81
Rajšner Martin

9:58
40
41
Imiolek Jaroslav

9:58
30
98
Piwowarski Konrad

9:52
15
130
Holešínský František

9:50
45
137
Tomiška Leoš

8:34
0
148
Chlasták Miroslav

9:51
50
82
Heinrich Petr

9:58
15
55
--
610 600,5 617,5 579 542 566,5 440 600 585,5 --
987,85 972,47 1000 937,65 877,73 917,41 712,55 971,66 948,18 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Tomiška Leoš

9:50
40
148
Koten Libor

9:56
45
87
Skoupý Karel

5:29
40
127
Číp Mirek

3:3
25
108
Malčík Radek

9:58
50
39
Kalivoda Ferdinand

9:58
50
105
Piwowarski Konrad

7:14
45
134
Holešínský František

6:40
25
144
Maslanka Roman

7:24
35
144
--
556 597,5 305,5 154 628,5 595,5 412 353 407 --
884,65 950,68 486,08 245,03 1000 947,49 655,53 561,65 647,57 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Mataczyno Jerzy

9:59
20
124
Bruner Tomáš

9:51
50
78
Šnyrych Petr

9:6
50
61
Rajšner Jiří

9:53
45
77
Koros Bedřich

9:18
45
135
Slezák Petr

9:48
45
124
Rezler Ondřej

9:52
50
63
Matula Ondra

9:57
45
122
Marek Pavel

9:59
0
90
--
557 602 565,5 599,5 535,5 571 610,5 581 554 --
912,37 986,08 926,29 981,98 877,15 935,3 1000 951,68 907,45 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Petr

9:55
45
26
Marek Tomáš

9:58
50
41
Palasman Petr

2:46
45
39
Rajšner Martin

9:58
45
26
Hlávko Jaroslav

3:3
50
50
Malčík Zdeněk

6:46
45
41
Hofer Frantisek

4:0
30
184
Vácha Jan

2:8
0
50
-- --
627 627,5 191,5 630 208 430,5 178 103 -- --
995,24 996,03 303,97 1000 330,16 683,33 282,54 163,49 -- --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Duchaň Jiří

9:57
50
49
Novotný Luděk

9:58
50
29
Bartůněk Jaroslav

0:0
0
0
Tér Radislav

9:56
0
77
Rada Rudolf

9:58
50
91
Grzesica Jaroslaw

9:58
50
87
Heinrich Petr

9:55
50
58
Vostřel Jaroslav

9:57
50
48
Němec Petr

9:55
40
177
--
622,5 633,5 0 557,5 602,5 604,5 616 623 546,5 --
982,64 1000 0 880,03 951,07 954,22 972,38 983,43 862,67 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Janovský Radek

9:57
45
99
Horník Vladimír

1:35
45
65
Winkler Tomáš

9:52
50
83
Vostřel Vlastimil

9:56
50
88
Leiner Jan

9:56
50
81
Imiolek Jaroslav

8:55
35
100
Svoboda Marek

0:0
0
0
Vostřel Jaroslav jun.

9:54
50
56
Pospíšil Luboš sen.

9:57
45
74
--
592,5 107,5 600,5 602 605,5 520 0 616 605 --
961,85 174,51 974,84 977,27 982,95 844,16 0 1000 982,14 --

Kolo - 3 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Lazarek Przemyslaw

9:50
0
136
Tér Štěpán

9:56
50
56
Svoboda Pavel

9:58
20
71
Perkovič Stanislav

9:58
45
72
Chlasták Miroslav

9:57
40
70
Kuráň Petr

0:0
0
0
Hrabáček Alois

9:57
50
112
Nehera Petr

9:57
40
66
Hofer Pavel

9:58
45
51
--
522 618 582,5 607 602 0 591 604 617,5 --
844,66 1000 942,56 982,2 974,11 0 956,31 977,35 999,19 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Perkovič Stanislav

9:57
45
48
Holešínský František

9:20
45
120
Rajšner Martin

9:56
50
29
Koros Bedřich

9:23
0
123
Němec Petr

9:38
45
141
Vostřel Jaroslav jun.

9:51
50
47
Kalivoda Ferdinand

9:56
50
101
Hrabáček Alois

9:55
50
119
Tomiška Leoš

9:46
40
115
--
618 545 631,5 501,5 552,5 617,5 595,5 585,5 568,5 --
978,62 863,02 1000 794,14 874,9 977,83 942,99 927,16 900,24 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Bruner Tomáš

9:57
50
49
Svoboda Pavel

9:59
45
55
Kuráň Petr

0:0
0
0
-- Hofer Pavel

9:58
50
52
Winkler Tomáš

9:54
45
79
Marek Tomáš

9:57
50
33
Grzesica Jaroslaw

9:57
50
68
Pospíšil Luboš sen.

9:58
50
57
--
622,5 616,5 0 -- 622 599,5 630,5 613 619,5 --
987,31 977,8 0 -- 986,52 950,83 1000 972,24 982,55 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Janovský Radek

3:45
0
83
Tér Radislav

3:18
0
104
Piwowarski Konrad

6:40
45
107
-- Rada Rudolf

3:37
50
121
Matula Ondra

3:57
0
95
Rezler Ondřej

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
50
44
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
--
183,5 146 391,5 -- 206,5 189,5 0 626 0 --
293,13 233,23 625,4 -- 329,87 302,72 0 1000 0 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Svoboda Marek

0:0
0
0
Novotný Luděk

0:0
0
0
Rajšner Jiří

9:58
20
69
Maslanka Roman

5:54
35
92
Číp Mirek

9:59
0
129
Hlávko Jaroslav

5:35
45
69
Vostřel Vlastimil

9:56
50
51
Vácha Jan

9:57
50
91
Šnyrych Petr

6:18
35
50
--
0 0 583,5 343 534,5 345,5 620,5 601,5 388 --
0 0 940,37 552,78 861,4 556,81 1000 969,38 625,3 --

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Bartůněk Jaroslav

0:0
0
0
Palasman Petr

4:0
50
90
Slezák Petr

9:58
45
114
Skoupý Karel

6:28
50
133
Hofer Frantisek

6:30
40
183
Lazarek Przemyslaw

9:45
35
177
Imiolek Jaroslav

9:56
45
130
Nehera Petr

9:59
40
118
Leiner Jan

9:40
50
129
--
0 245 586 371,5 338,5 531,5 576 580 565,5 --
0 418,09 1000 633,96 577,65 907 982,94 989,76 965,02 --

Kolo - 4 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Duchaň Jiří

9:58
50
82
Horník Vladimír

9:59
35
145
Heinrich Petr

9:53
50
90
Vostřel Jaroslav

9:58
50
99
Marek Pavel

9:59
0
53
Mataczyno Jerzy

9:59
45
105
Malčík Petr

9:58
45
51
Chlasták Miroslav

9:55
50
95
Koten Libor

9:55
50
123
Tér Štěpán

9:56
50
70
607 561,5 598 598,5 572,5 591,5 617,5 597,5 583,5 611
983 909,31 968,42 969,23 927,13 957,89 1000 967,61 944,94 989,47

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Radek

9:57
50
87
Nehera Petr

2:58
0
102
Svoboda Pavel

2:50
50
67
Grzesica Jaroslaw

2:57
50
87
Horník Vladimír

3:7
50
105
Hofer Frantisek

2:51
0
148
Rezler Ondřej

3:5
50
70
Tomiška Leoš

3:18
50
131
Koros Bedřich

3:37
0
130
--
603,5 127 186,5 183,5 184,5 97 200 182,5 152 --
1000 210,44 309,03 304,06 305,72 160,73 331,4 302,4 251,86 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Rada Rudolf

7:56
10
152
Mataczyno Jerzy

5:30
50
121
Hlávko Jaroslav

9:58
35
100
Němec Petr

9:49
45
153
Koten Libor

9:58
30
120
Bartůněk Jaroslav

0:0
0
0
Holešínský František

9:5
45
181
Kuráň Petr

0:0
0
0
-- --
410 319,5 583 557,5 568 0 499,5 0 -- --
703,26 548,03 1000 956,26 974,27 0 856,78 0 -- --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Piwowarski Konrad

0:0
0
0
Šnyrych Petr

9:57
45
85
Marek Pavel

9:56
45
63
Tér Radislav

9:49
0
198
Hrabáček Alois

9:36
50
128
Malčík Petr

9:58
45
62
Leiner Jan

9:59
40
99
Lazarek Przemyslaw

7:31
0
124
Maslanka Roman

6:49
0
161
--
0 599,5 609,5 490 562 612 589,5 389 328,5 --
0 979,58 995,92 800,65 918,3 1000 963,24 635,62 536,76 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Zdeněk

3:48
50
61
Vostřel Vlastimil

9:57
0
53
Janovský Radek

7:37
50
123
Slezák Petr

9:55
50
86
Kalivoda Ferdinand

3:29
45
104
Marek Tomáš

9:55
50
118
Bruner Tomáš

3:16
50
88
Perkovič Stanislav

6:36
0
99
Vostřel Jaroslav

9:58
45
99
--
247,5 570,5 445,5 602 202 586 202 346,5 593,5 --
411,13 947,67 740,03 1000 335,55 973,42 335,55 575,58 985,88 --

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Chlasták Miroslav

9:55
30
114
Heinrich Petr

9:54
45
83
Vostřel Jaroslav jun.

9:58
50
87
Hofer Pavel

9:57
50
93
Palasman Petr

4:59
0
110
Matula Ondra

0:0
0
0
Číp Mirek

4:0
0
115
Pospíšil Luboš sen.

9:58
50
114
Rajšner Jiří

9:55
45
81
--
568 597,5 604,5 600,5 244 0 182,5 591 599,5 --
939,62 988,42 1000 993,38 403,64 0 301,9 977,67 991,73 --

Kolo - 5 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Duchaň Jiří

0:0
0
0
Vácha Jan

5:44
50
114
Imiolek Jaroslav

8:10
50
169
Svoboda Marek

0:0
0
0
Skoupý Karel

8:46
35
181
Rajšner Martin

9:56
50
63
Winkler Tomáš

9:51
50
123
Tér Štěpán

0:0
0
0
Novotný Luděk

0:0
0
0
--
0 337 455,5 0 470,5 614,5 579,5 0 0 --
0 548,41 741,25 0 765,66 1000 943,04 0 0 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hofer Frantisek

3:25
0
149
Winkler Tomáš

9:57
50
141
Maslanka Roman

9:59
25
161
Hofer Pavel

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:58
45
130
Koten Libor

9:24
45
123
Matula Ondra

6:12
0
121
Grzesica Jaroslaw

4:3
50
124
Vostřel Vlastimil

9:56
50
92
--
130,5 576,5 543,5 0 578 547,5 311,5 231 600 --
217,5 960,83 905,83 0 963,33 912,5 519,17 385 1000 --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Šnyrych Petr

6:52
50
128
Němec Petr

7:25
25
176
Tér Radislav

9:55
45
218
Marek Tomáš

9:56
50
133
Tomiška Leoš

5:50
40
178
Skoupý Karel

5:52
50
174
Novotný Luděk

0:0
0
0
Lazarek Przemyslaw

9:55
0
187
Janovský Radek

9:54
45
166
--
398 382 486 579,5 301 315 0 501,5 556 --
686,8 659,19 838,65 1000 519,41 543,57 0 865,4 959,45 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Imiolek Jaroslav

9:46
0
168
Bruner Tomáš

8:21
0
178
Rezler Ondřej

7:49
50
152
Holešínský František

9:15
50
188
Tér Štěpán

9:56
50
144
Pospíšil Luboš sen.

8:34
45
134
Vostřel Jaroslav

9:58
50
176
Vácha Jan

8:32
30
130
-- --
502 412 443 511 574 492 560 477 -- --
874,56 717,77 771,78 890,24 1000 857,14 975,61 831,01 -- --

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Mataczyno Jerzy

7:48
50
158
Malčík Petr

6:52
45
106
Kuráň Petr

0:0
0
0
Palasman Petr

0:0
0
0
Malčík Radek

0:0
0
0
Číp Mirek

9:36
45
179
Koros Bedřich

4:20
30
148
Perkovič Stanislav

9:56
50
142
Heinrich Petr

9:52
50
177
--
439 404 0 0 0 531,5 216 575 553,5 --
763,48 702,61 0 0 0 924,35 375,65 1000 962,61 --

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Rajšner Jiří

6:52
0
128
Rajšner Martin

9:58
50
155
Slezák Petr

6:59
0
169
Chlasták Miroslav

6:49
50
191
Horník Vladimír

8:8
50
196
Svoboda Marek

0:0
0
0
Leiner Jan

6:28
0
149
Rada Rudolf

6:31
40
169
Svoboda Pavel

6:11
15
123
--
348 570,5 334,5 363,5 440 0 313,5 346,5 324,5 --
609,99 1000 586,33 637,16 771,25 0 549,52 607,36 568,8 --

Kolo - 6 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Nehera Petr

9:55
0
162
Vostřel Jaroslav jun.

9:22
50
152
Hrabáček Alois

9:56
40
150
Bartůněk Jaroslav

0:0
0
0
Duchaň Jiří

9:58
50
175
Kalivoda Ferdinand

9:57
40
240
Marek Pavel

9:50
50
161
Piwowarski Konrad

9:52
45
106
Hlávko Jaroslav

9:53
50
211
--
514 536 561 0 560,5 417 559,5 584 510 --
880,14 917,81 960,62 0 959,76 714,04 958,05 1000 873,29 --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Marek Pavel

9:59
50
95
Koten Libor

9:53
50
146
Vostřel Jaroslav

9:56
50
107
Koros Bedřich

5:8
35
150
Piwowarski Konrad

7:0
10
158
Imiolek Jaroslav

9:55
45
150
Pospíšil Luboš sen.

9:58
50
123
Chlasták Miroslav

9:54
50
131
Němec Petr

9:50
35
190
--
601,5 570 592,5 268 351 565 586,5 578,5 530 --
1000 947,63 985,04 445,55 583,54 939,32 975,06 961,76 881,13 --

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Lazarek Przemyslaw

5:57
0
184
Tér Štěpán

9:56
50
111
Duchaň Jiří

9:58
45
98
Matula Ondra

9:56
50
168
Holešínský František

9:55
30
165
Novotný Luděk

0:0
0
0
Malčík Radek

9:59
50
120
Vostřel Jaroslav jun.

9:57
50
116
Svoboda Pavel

9:56
50
116
--
265 590,5 594 562 542,5 0 589 589 588 --
446,13 994,11 1000 946,13 913,3 0 991,58 991,58 989,9 --

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Kuráň Petr

0:0
0
0
Janovský Radek

9:56
50
121
Maslanka Roman

6:10
50
113
Hlávko Jaroslav

9:52
35
158
Rada Rudolf

8:49
40
171
Hofer Pavel

6:36
50
88
Rajšner Martin

0:0
0
0
Horník Vladimír

9:56
45
170
Šnyrych Petr

4:43
0
68
--
0 585,5 363,5 548 483,5 402 0 556 249 --
0 1000 620,84 935,95 825,79 686,59 0 949,62 425,28 --

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Rezler Ondřej

9:53
45
168
Vostřel Vlastimil

9:56
45
82
Grzesica Jaroslaw

0:0
0
0
Kalivoda Ferdinand

7:2
35
108
Rajšner Jiří

0:0
0
0
Leiner Jan

8:12
10
118
Heinrich Petr

9:58
50
132
Perkovič Stanislav

5:20
0
93
-- --
554 600 0 403 0 443 582 273,5 -- --
923,33 1000 0 671,67 0 738,33 970 455,83 -- --

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Tomiška Leoš

9:52
50
162
Bartůněk Jaroslav

0:0
0
0
Palasman Petr

9:50
45
119
Vácha Jan

9:56
50
80
Hrabáček Alois

9:51
45
173
Marek Tomáš

9:52
45
103
Winkler Tomáš

5:53
0
119
Mataczyno Jerzy

9:57
45
146
Hofer Frantisek

9:38
40
217
--
561 0 575,5 606 549,5 585,5 293,5 569 467 --
925,74 0 949,67 1000 906,77 966,17 484,32 938,94 770,63 --

Kolo - 7 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Tér Radislav

6:48
40
144
Slezák Petr

9:55
45
109
Nehera Petr

9:51
45
113
Svoboda Marek

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:56
50
85
Skoupý Karel

9:50
45
144
Malčík Petr

9:59
50
70
Číp Mirek

9:55
50
173
Bruner Tomáš

9:57
45
93
--
376 585,5 579,5 0 603,5 563 614 558,5 595,5 --
612,38 953,58 943,81 0 982,9 916,94 1000 909,61 969,87 --

Kolo - 8 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Kuráň Petr

0:0
0
0
Marek Tomáš

9:53
50
132
Pospíšil Luboš sen.

9:56
45
101
Tomiška Leoš

9:50
35
146
Novotný Luděk

0:0
0
0
Chlasták Miroslav

9:21
50
122
Slezák Petr

9:20
30
143
Lazarek Przemyslaw

9:44
0
177
Mataczyno Jerzy

8:36
50
131
--
0 577 590,5 552 0 550 518,5 495,5 500,5 --
0 977,14 1000 934,8 0 931,41 878,07 839,12 847,59 --

Kolo - 8 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Vostřel Jaroslav jun.

9:58
50
50
Winkler Tomáš

9:54
45
122
Rajšner Jiří

9:56
50
108
Vostřel Jaroslav

9:56
50
66
Hofer Frantisek

6:20
45
188
Rada Rudolf

9:57
50
176
Marek Pavel

9:56
45
114
Hrabáček Alois

6:20
50
101
Skoupý Karel

4:21
45
114
--
623 578 592 613 331 559 584 379,5 249 --
1000 927,77 950,24 983,95 531,3 897,27 937,4 609,15 399,68 --

Kolo - 8 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Nehera Petr

9:56
50
63
Tér Štěpán

9:56
45
68
Koros Bedřich

6:9
25
160
Tér Radislav

9:51
30
115
Heinrich Petr

9:54
50
84
Maslanka Roman

9:55
40
158
Kalivoda Ferdinand

9:52
50
99
Leiner Jan

6:17
45
63
--
0 614,5 607 314 563,5 602 556 592,5 390,5 --
0 1000 987,79 510,98 917,01 979,66 904,8 964,2 635,48 --

Kolo - 8 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Bartůněk Jaroslav

0:0
0
0
Perkovič Stanislav

9:57
50
66
Rezler Ondřej

9:56
50
71
Imiolek Jaroslav

0:0
0
0
Janovský Radek

9:57
50
99
Piwowarski Konrad

9:54
30
95
Svoboda Pavel

9:57
50
72
Malčík Petr

9:59
50
49
Vostřel Vlastimil

9:56
50
46
--
0 614 610,5 0 597,5 576,5 611 624,5 623 --
0 983,19 977,58 0 956,77 923,14 978,38 1000 997,6 --

Kolo - 8 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Šnyrych Petr

9:57
50
43
Rajšner Martin

9:57
50
87
Koten Libor

9:57
50
95
Svoboda Marek

0:0
0
0
Němec Petr

9:54
0
115
Duchaň Jiří

9:58
50
46
Bruner Tomáš

9:56
50
41
Malčík Radek

9:57
50
96
-- --
625,5 603,5 599,5 0 536,5 625 625,5 599 -- --
1000 964,83 958,43 0 857,71 999,2 1000 957,63 -- --

Kolo - 8 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hofer Pavel

5:42
0
61
Holešínský František

3:21
25
95
Horník Vladimír

9:57
45
156
Grzesica Jaroslaw

0:0
0
0
Matula Ondra

7:10
50
151
Vácha Jan

6:2
25
40
Palasman Petr

5:25
30
59
Číp Mirek

3:17
40
99
Hlávko Jaroslav

9:56
50
87
--
311,5 178,5 564 0 404,5 367 325,5 187,5 602,5 --
517,01 296,27 936,1 0 671,37 609,13 540,25 311,2 1000 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence FAI LIC FAIID Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1* Rajšner Martin CZE-216-020 CZE-1070 31169 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 6964,83 1000
9:57 / 50 / 34
1000
9:58 / 40 / 41
1000
9:58 / 45 / 26
1000
9:56 / 50 / 29
1000
9:56 / 50 / 63
1000
9:58 / 50 / 155
0
0:0 / 0 / 0
964,83
9:57 / 50 / 87
0
2* Vostřel Vlastimil CZE-458-001 CZE-1025 30498 2,4 GHz 0 0 CZE 998,61 6955,18 980,31
9:57 / 50 / 49
1000
9:56 / 50 / 43
977,27
9:56 / 50 / 88
1000
9:56 / 50 / 51
947,67
9:57 / 0 / 53
1000
9:56 / 50 / 92
1000
9:56 / 45 / 82
997,6
9:56 / 50 / 46
0
3* Vostřel Jaroslav jun. CZE-458-002 2,4 GHz 1 0 CZE 998,02 6951,06 991,15
9:55 / 50 / 58
990,5
9:57 / 50 / 43
1000
9:54 / 50 / 56
977,83
9:51 / 50 / 47
1000
9:58 / 50 / 87
917,81
9:22 / 50 / 152
991,58
9:57 / 50 / 116
1000
9:58 / 50 / 50
0
4* Malčík Radek CZE-270-013 CZE-1392 30576 2,4 GHz 0 0 CZE 997,76 6949,21 1000
9:58 / 50 / 26
1000
9:58 / 50 / 27
1000
9:58 / 50 / 39
1000
9:58 / 50 / 44
1000
9:57 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
991,58
9:59 / 50 / 120
957,63
9:57 / 50 / 96
0
5* Pospíšil Luboš sen. CZE-313-040 CZE-1120 16942 2,4 GHz 0 0 CZE 990,63 6899,57 987,88
9:58 / 50 / 73
994,27
9:57 / 45 / 70
982,14
9:57 / 45 / 74
982,55
9:58 / 50 / 57
977,67
9:58 / 50 / 114
857,14
8:34 / 45 / 134
975,06
9:58 / 50 / 123
1000
9:56 / 45 / 101
0
6* Marek Tomáš CZE-222-026 2,4 GHz 0 0 CZE 988,11 6882,03 0
0:0 / 0 / 0
969,27
9:53 / 50 / 56
996,03
9:58 / 50 / 41
1000
9:57 / 50 / 33
973,42
9:55 / 50 / 118
1000
9:56 / 50 / 133
966,17
9:52 / 45 / 103
977,14
9:53 / 50 / 132
0
7* Vostřel Jaroslav CZE-458-003 2,4 GHz 0 0 CZE 986,82 6873,04 984,35
9:55 / 45 / 85
974,78
9:56 / 50 / 55
983,43
9:57 / 50 / 48
969,23
9:58 / 50 / 99
985,88
9:58 / 45 / 99
975,61
9:58 / 50 / 176
985,04
9:56 / 50 / 107
983,95
9:56 / 50 / 66
0
8* Heinrich Petr CZE-442-043 CZE-1664 123818 2,4 GHz 0 0 CZE 974,85 6789,67 603,94
6:15 / 50 / 83
948,18
9:58 / 15 / 55
972,38
9:55 / 50 / 58
968,42
9:53 / 50 / 90
988,42
9:54 / 45 / 83
962,61
9:52 / 50 / 177
970
9:58 / 50 / 132
979,66
9:54 / 50 / 84
0
9* Marek Pavel CZE-043-005 CZE-1095 16916 2,4 GHz 0 0 CZE 965,7 6725,95 1000
9:57 / 45 / 41
204,96
2:24 / 0 / 32
907,45
9:59 / 0 / 90
927,13
9:59 / 0 / 53
995,92
9:56 / 45 / 63
958,05
9:50 / 50 / 161
1000
9:59 / 50 / 95
937,4
9:56 / 45 / 114
0
10* Malčík Petr CZE-270-014 CZE-1430 30597 2,4 GHz 0 0 CZE 961,67 6697,85 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 31
995,24
9:55 / 45 / 26
1000
9:58 / 45 / 51
1000
9:58 / 45 / 62
702,61
6:52 / 45 / 106
1000
9:59 / 50 / 70
1000
9:59 / 50 / 49
0
11 Winkler Tomáš CZE-220-061 CZE-1040 30502 2,4 GHz 0 0 CZE 953,43 6640,49 952,53
9:51 / 50 / 98
930,65
9:53 / 45 / 95
974,84
9:52 / 50 / 83
950,83
9:54 / 45 / 79
943,04
9:51 / 50 / 123
960,83
9:57 / 50 / 141
484,32
5:53 / 0 / 119
927,77
9:54 / 45 / 122
0
12 Bruner Tomáš CZE-216-056 CZE-1538 81379 2,4 GHz 0 0 CZE 946,9 6594,98 961,48
9:56 / 50 / 94
972,47
9:56 / 45 / 81
986,08
9:51 / 50 / 78
987,31
9:57 / 50 / 49
335,55
3:16 / 50 / 88
717,77
8:21 / 0 / 178
969,87
9:57 / 45 / 93
1000
9:56 / 50 / 41
0
13 Hrabáček Alois CZE-313-022 CZE-1118 30525 2,4 GHz 0 0 CZE 929,84 6476,18 861,07
8:52 / 45 / 88
945,95
9:49 / 45 / 113
956,31
9:57 / 50 / 112
927,16
9:55 / 50 / 119
918,3
9:36 / 50 / 128
960,62
9:56 / 40 / 150
906,77
9:51 / 45 / 173
609,15
6:20 / 50 / 101
0
14 Rajšner Jiří CZE-216-002 CZE-1069 31168 2,4 GHz 0 0 CZE 924,8 6441,061 1000
9:54 / 50 / 74
966,75
9:55 / 45 / 59
981,98
9:53 / 45 / 77
940,37
9:58 / 20 / 69
991,73
9:55 / 45 / 81
609,99
6:52 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
950,24
9:56 / 50 / 108
0
15 Koten Libor CZE-216-053 CZE-1450 31171 2,4 GHz 0 0 CZE 919,92 6407,1 469,29
4:51 / 50 / 86
718,65
7:2 / 45 / 63
950,68
9:56 / 45 / 87
944,94
9:55 / 50 / 123
974,27
9:58 / 30 / 120
912,5
9:24 / 45 / 123
947,63
9:53 / 50 / 146
958,43
9:57 / 50 / 95
0
16 Svoboda Pavel CZE-313-041 CZE-1121 16942 2,4 GHz 0 0 CZE 918,95 6400,33 969,31
9:55 / 45 / 80
973,58
9:59 / 45 / 72
942,56
9:58 / 20 / 71
977,8
9:59 / 45 / 55
309,03
2:50 / 50 / 67
568,8
6:11 / 15 / 123
989,9
9:56 / 50 / 116
978,38
9:57 / 50 / 72
0
17 Chlasták Miroslav CZE-026-037 2,4 GHz 0 0 CZE 916,51 6383,33 85,71
0:23 / 35 / 8
971,66
9:51 / 50 / 82
974,11
9:57 / 40 / 70
967,61
9:55 / 50 / 95
939,62
9:55 / 30 / 114
637,16
6:49 / 50 / 191
961,76
9:54 / 50 / 131
931,41
9:21 / 50 / 122
0
18 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 CZE-1531 80741 2,4 GHz 0 0 CZE 898,17 6255,63 935,75
9:55 / 45 / 144
937,65
9:58 / 30 / 98
844,16
8:55 / 35 / 100
982,94
9:56 / 45 / 130
741,25
8:10 / 50 / 169
874,56
9:46 / 0 / 168
939,32
9:55 / 45 / 150
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Duchaň Jiří CZE-344-030 CZE-1126 31086 2,4 GHz 0 0 CZE 892,74 6217,8 1000
9:57 / 50 / 56
293,2
3:30 / 0 / 62
982,64
9:57 / 50 / 49
983
9:58 / 50 / 82
0
0:0 / 0 / 0
959,76
9:58 / 50 / 175
1000
9:58 / 45 / 98
999,2
9:58 / 50 / 46
0
20 Slezák Petr CZE-342-044 CZE-1616 106542 2,4 GHz 0 0 CZE 881,97 6142,78 702,25
7:53 / 0 / 71
973,58
9:52 / 50 / 68
935,3
9:48 / 45 / 124
1000
9:58 / 45 / 114
1000
9:55 / 50 / 86
586,33
6:59 / 0 / 169
953,58
9:55 / 45 / 109
878,07
9:20 / 30 / 143
-300
21 Němec Petr CZE-096-001 CZE-1614 106422 2,4 GHz 0 0 CZE 874,71 6092,229 837,3
9:42 / 40 / 189
822,26
9:45 / 15 / 173
862,67
9:55 / 40 / 177
874,9
9:38 / 45 / 141
956,26
9:49 / 45 / 153
659,19
7:25 / 25 / 176
881,13
9:50 / 35 / 190
857,71
9:54 / 0 / 115
0
22 Rezler Ondřej CZE-193-003 2,4 GHz 0 0 CZE 861,26 5998,53 994,44
9:51 / 50 / 29
1000
9:48 / 45 / 54
1000
9:52 / 50 / 63
0
0:0 / 0 / 0
331,4
3:5 / 50 / 70
771,78
7:49 / 50 / 152
923,33
9:53 / 45 / 168
977,58
9:56 / 50 / 71
0
23 Nehera Petr CZE-058-023 CZE-1460 60751 2,4 GHz 0 0 CZE 859,84 5988,66 987,16
9:58 / 45 / 56
0
0:0 / 0 / 0
977,35
9:57 / 40 / 66
989,76
9:59 / 40 / 118
210,44
2:58 / 0 / 102
880,14
9:55 / 0 / 162
943,81
9:51 / 45 / 113
1000
9:56 / 50 / 63
0
24 Vácha Jan CZE-313-023 2,4 GHz 0 0 CZE 853,31 5943,189 1000
9:58 / 50 / 50
985,26
9:55 / 50 / 87
163,49
2:8 / 0 / 50
969,38
9:57 / 50 / 91
548,41
5:44 / 50 / 114
831,01
8:32 / 30 / 130
1000
9:56 / 50 / 80
609,13
6:2 / 25 / 40
0
25 Tér Štěpán CZE-032-020 CZE-1400 30579 2,4 GHz 0 0 CZE 852,65 5938,54 0
0:0 / 0 / 0
967,17
9:57 / 50 / 86
1000
9:56 / 50 / 56
989,47
9:56 / 50 / 70
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 144
994,11
9:56 / 50 / 111
987,79
9:56 / 45 / 68
0
26 Perkovič Stanislav CZE-008-001 CZE-1483 65342 2,4 GHz 0 0 CZE 852,18 5935,29 443,82
4:13 / 50 / 53
959,87
9:57 / 45 / 112
982,2
9:58 / 45 / 72
978,62
9:57 / 45 / 48
575,58
6:36 / 0 / 99
1000
9:56 / 50 / 142
455,83
5:20 / 0 / 93
983,19
9:57 / 50 / 66
0
27 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 836 5822,57 898,43
9:51 / 50 / 141
939,39
9:53 / 50 / 139
951,07
9:58 / 50 / 91
329,87
3:37 / 50 / 121
703,26
7:56 / 10 / 152
607,36
6:31 / 40 / 169
825,79
8:49 / 40 / 171
897,27
9:57 / 50 / 176
0
28 Janovský Radek CZE-232-053 CZE-1618 107894 2,4 GHz 0 0 CZE 834,09 5809,3 898,07
9:10 / 50 / 81
0
0:0 / 0 / 0
961,85
9:57 / 45 / 99
293,13
3:45 / 0 / 83
740,03
7:37 / 50 / 123
959,45
9:54 / 45 / 166
1000
9:56 / 50 / 121
956,77
9:57 / 50 / 99
0
29 Leiner Jan CZE-058-068 CZE-1218 81381 2,4 GHz 0 0 CZE 829,91 5780,17 386,33
3:41 / 50 / 73
945,63
9:56 / 45 / 82
982,95
9:56 / 50 / 81
965,02
9:40 / 50 / 129
963,24
9:59 / 40 / 99
549,52
6:28 / 0 / 149
738,33
8:12 / 10 / 118
635,48
6:17 / 45 / 63
0
30 Mataczyno Jerzy POL-123-456 POL-7222 53887 2,4GHz 0 0 POL 827,94 5766,49 798,19
9:15 / 0 / 141
238,33
3:12 / 0 / 93
912,37
9:59 / 20 / 124
957,89
9:59 / 45 / 105
548,03
5:30 / 50 / 121
763,48
7:48 / 50 / 158
938,94
9:57 / 45 / 146
847,59
8:36 / 50 / 131
0
31 Horník Vladimír CZE-042-014 CZE-1704 131524 2,4 GHz 0 0 CZE 825,03 5746,16 938,86
9:51 / 50 / 115
935,3
9:56 / 50 / 150
174,51
1:35 / 45 / 65
909,31
9:59 / 35 / 145
305,72
3:7 / 50 / 105
771,25
8:8 / 50 / 196
949,62
9:56 / 45 / 170
936,1
9:57 / 45 / 156
0
32 Hlávko Jaroslav CZE-058-066 2,4 GHz 0 0 CZE 820,98 5718 955,57
9:52 / 40 / 81
396,38
4:51 / 0 / 79
330,16
3:3 / 50 / 50
556,81
5:35 / 45 / 69
1000
9:58 / 35 / 100
873,29
9:53 / 50 / 211
935,95
9:52 / 35 / 158
1000
9:56 / 50 / 87
0
33 Holešínský František CZE-261-411 CZE-1657 299916 2,4 GHz 0 0 CZE 819,36 5706,68 704,28
7:27 / 45 / 129
917,41
9:50 / 45 / 137
561,65
6:40 / 25 / 144
863,02
9:20 / 45 / 120
856,78
9:5 / 45 / 181
890,24
9:15 / 50 / 188
913,3
9:55 / 30 / 165
296,27
3:21 / 25 / 95
0
34 Šnyrych Petr CZE-114-004 CZE-1308 2,4 GHz 0 0 CZE 807,53 5624,3 981,05
9:57 / 50 / 103
349,09
3:20 / 50 / 57
926,29
9:6 / 50 / 61
625,3
6:18 / 35 / 50
979,58
9:57 / 45 / 85
686,8
6:52 / 50 / 128
425,28
4:43 / 0 / 68
1000
9:57 / 50 / 43
0
35 Hofer Pavel CZE-152-258 CZE-1006 30490 2,4 GHz 0 0 CZE 795,08 5537,63 975,4
9:55 / 45 / 51
379,54
4:27 / 0 / 74
999,19
9:58 / 45 / 51
986,52
9:58 / 50 / 52
993,38
9:57 / 50 / 93
0
0:0 / 0 / 0
686,59
6:36 / 50 / 88
517,01
5:42 / 0 / 61
0
36 Kalivoda Ferdinand CZE-418-008 CZE-1174 2,4 GHz 0 0 CZE 792,49 5519,59 943,65
9:56 / 45 / 93
0
0:0 / 0 / 0
947,49
9:58 / 50 / 105
942,99
9:56 / 50 / 101
335,55
3:29 / 45 / 104
714,04
9:57 / 40 / 240
671,67
7:2 / 35 / 108
964,2
9:52 / 50 / 99
0
37 Maslanka Roman POL-123-123 POL-2497 54153 2,4GHz 0 0 POL 784,31 5462,6 913,92
9:51 / 40 / 126
916,86
9:57 / 50 / 136
647,57
7:24 / 35 / 144
552,78
5:54 / 35 / 92
536,76
6:49 / 0 / 161
905,83
9:59 / 25 / 161
620,84
6:10 / 50 / 113
904,8
9:55 / 40 / 158
0
38 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 770,23 5364,55 487,16
5:15 / 45 / 113
712,55
8:34 / 0 / 148
884,65
9:50 / 40 / 148
900,24
9:46 / 40 / 115
302,4
3:18 / 50 / 131
519,41
5:50 / 40 / 178
925,74
9:52 / 50 / 162
934,8
9:50 / 35 / 146
0
39 Lazarek Przemyslaw CZE-123-123 POL-7946 131340 2,4GHz 0 0 POL 763,91 5320,47 782,54
9:9 / 15 / 142
178,22
2:41 / 0 / 106
844,66
9:50 / 0 / 136
907
9:45 / 35 / 177
635,62
7:31 / 0 / 124
865,4
9:55 / 0 / 187
446,13
5:57 / 0 / 184
839,12
9:44 / 0 / 177
0
40 Matula Ondra CZE-261-242 CZE-1435 30602 2,4 GHz 0 0 CZE 754,98 5258,34 934,57
9:55 / 40 / 113
932,7
9:55 / 45 / 102
951,68
9:57 / 45 / 122
302,72
3:57 / 0 / 95
0
0:0 / 0 / 0
519,17
6:12 / 0 / 121
946,13
9:56 / 50 / 168
671,37
7:10 / 50 / 151
0
41 Piwowarski Konrad POL-123-321 POL-7715 2,4 GHz 0 0 POL 746,87 5201,85 536,51
6:1 / 50 / 146
877,73
9:52 / 15 / 130
655,53
7:14 / 45 / 134
625,4
6:40 / 45 / 107
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:52 / 45 / 106
583,54
7:0 / 10 / 158
923,14
9:54 / 30 / 95
0
42 Tér Radislav CZE-032-015 CZE-1807 139613 2,4 GHz 0 0 CZE 736,93 5132,57 706,79
8:18 / 10 / 141
377,06
4:48 / 0 / 119
880,03
9:56 / 0 / 77
233,23
3:18 / 0 / 104
800,65
9:49 / 0 / 198
838,65
9:55 / 45 / 218
612,38
6:48 / 40 / 144
917,01
9:51 / 30 / 115
0
43 Malčík Zdeněk CZE-270-012 CZE-1431 30598 2,4 GHz 0 0 CZE 720,39 5017,36 976,67
9:53 / 45 / 62
1000
9:58 / 50 / 75
683,33
6:46 / 45 / 41
0
0:0 / 0 / 0
411,13
3:48 / 50 / 61
963,33
9:58 / 45 / 130
982,9
9:56 / 50 / 85
0
0:0 / 0 / 0
0
44 Skoupý Karel CZE-058-010 CZE-1520 78445 2,4 GHz 0 0 CZE 666,14 4639,54 893,65
9:25 / 50 / 104
308,9
3:11 / 50 / 90
486,08
5:29 / 40 / 127
633,96
6:28 / 50 / 133
765,66
8:46 / 35 / 181
543,57
5:52 / 50 / 174
916,94
9:50 / 45 / 144
399,68
4:21 / 45 / 114
0
45 Grzesica Jaroslaw POL-123-123 POL-3379 107690 2,4GHz 0 0 POL 655,49 4565,41 962,04
9:55 / 50 / 99
987,85
9:54 / 50 / 68
954,22
9:58 / 50 / 87
972,24
9:57 / 50 / 68
304,06
2:57 / 50 / 87
385
4:3 / 50 / 124
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
46 Palasman Petr CZE-211-201 2,4 GHz 0 0 CZE 647,11 4506,99 952,22
9:46 / 50 / 116
939,15
9:48 / 35 / 73
303,97
2:46 / 45 / 39
418,09
4:0 / 50 / 90
403,64
4:59 / 0 / 110
0
0:0 / 0 / 0
949,67
9:50 / 45 / 119
540,25
5:25 / 30 / 59
0
47 Číp Mirek CZE-232-045 CZE-1605 99026 2,4 GHz 0 0 CZE 633,23 4410,32 759,45
8:33 / 20 / 122
342,41
3:50 / 45 / 135
245,03
3:3 / 25 / 108
861,4
9:59 / 0 / 129
301,9
4:0 / 0 / 115
924,35
9:36 / 45 / 179
909,61
9:55 / 50 / 173
311,2
3:17 / 40 / 99
0
48 Koros Bedřich CZE-058-102 CZE-1567 82934 2,4 GHz 0 0 CZE 595,34 4146,46 343,31
3:31 / 50 / 86
799,68
9:35 / 0 / 140
877,15
9:18 / 45 / 135
794,14
9:23 / 0 / 123
251,86
3:37 / 0 / 130
375,65
4:20 / 30 / 148
445,55
5:8 / 35 / 150
510,98
6:9 / 25 / 160
0
49 Hofer Frantisek CZE-152-206 CZE-1005 30489 2,4 GHz 0 0 CZE 476,7 3320,15 540,36
6:11 / 35 / 156
400,17
4:33 / 45 / 151
282,54
4:0 / 30 / 184
577,65
6:30 / 40 / 183
160,73
2:51 / 0 / 148
217,5
3:25 / 0 / 149
770,63
9:38 / 40 / 217
531,3
6:20 / 45 / 188
0
50 Novotný Luděk CZE-008-014 CZE-1573 92990 2,4 GHz 0 0 CZE 242,38 1688,12 0
0:0 / 0 / 0
988,12
9:56 / 50 / 44
1000
9:58 / 50 / 29
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
-300
51 Svoboda Marek CZE-232-058 CZE-1149 275921 2,4 GHz 0 0 CZE 192,09 1337,9 461,42
4:28 / 30 / 10
876,48
9:55 / 35 / 153
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
52 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 CZE-1812 139618 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
53 Kuráň Petr CZE-096-013 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Rajšner Martin

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Vlastimil

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Jaroslav jun.

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Radek

M2:S31,00
L0
(H36)
Pospíšil Luboš sen.

M3:S5,00
L50
(H57)
Marek Tomáš

M4:S46,00
L45
(H72)
Vostřel Jaroslav

M5:S26,00
L40
(H62)
Heinrich Petr

M4:S51,00
L50
(H70)
Marek Pavel

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Petr

M3:S8,00
L10
(H48)
0 0 0 133 206,5 295 335 306 0 174
0 0 0 397,01 616,42 880,6 1000 913,43 0 519,4

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Petr

M3:S52,00
L0
(H67)
Rajšner Martin

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Vlastimil

M3:S12,00
L50
(H48)
Vostřel Jaroslav jun.

M4:S59,00
L0
(H69)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Pospíšil Luboš sen.

M7:S37,00
L45
(H79)
Marek Tomáš

M14:S52,00
L50
(H135)
Vostřel Jaroslav

M11:S59,00
L50
(H127)
Heinrich Petr

M12:S2,00
L45
(H133)
Marek Pavel

M14:S53,00
L50
(H151)
198,5 0 218 264,5 0 462,5 874,5 705,5 700,5 867,5
226,99 0 249,29 302,46 0 528,87 1000 806,75 801,03 992

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Marek Pavel

M11:S15,00
L45
(H214)
Malčík Petr

M5:S32,00
L40
(H52)
Rajšner Martin

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Vlastimil

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Jaroslav jun.

M5:S11,00
L50
(H85)
Malčík Radek

M14:S58,00
L45
(H81)
Pospíšil Luboš sen.

M14:S55,00
L50
(H158)
Marek Tomáš

M9:S59,00
L50
(H156)
Vostřel Jaroslav

M14:S55,00
L40
(H146)
Heinrich Petr

M14:S52,00
L50
(H168)
578 346 0 0 318,5 902,5 866 571 862 858
640,44 383,38 0 0 352,91 1000 959,56 632,69 955,12 950,69

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1 1000 2761,87 1000
5:26 / 40 / 62
806,75
11:59 / 50 / 127
955,12
14:55 / 40 / 146
0 7* Vostřel Jaroslav 986,82 6873,04 984,35
9:55 / 45 / 85
974,78
9:56 / 50 / 55
983,43
9:57 / 50 / 48
969,23
9:58 / 50 / 99
985,88
9:58 / 45 / 99
975,61
9:58 / 50 / 176
985,04
9:56 / 50 / 107
983,95
9:56 / 50 / 66
0
2 964,98 2665,15 913,43
4:51 / 50 / 70
801,03
12:2 / 45 / 133
950,69
14:52 / 50 / 168
0 8* Heinrich Petr 974,85 6789,67 603,94
6:15 / 50 / 83
948,18
9:58 / 15 / 55
972,38
9:55 / 50 / 58
968,42
9:53 / 50 / 90
988,42
9:54 / 45 / 83
962,61
9:52 / 50 / 177
970
9:58 / 50 / 132
979,66
9:54 / 50 / 84
0
3 910 2513,29 880,6
4:46 / 45 / 72
1000
14:52 / 50 / 135
632,69
9:59 / 50 / 156
0 6* Marek Tomáš 988,11 6882,03 0
0:0 / 0 / 0
969,27
9:53 / 50 / 56
996,03
9:58 / 50 / 41
1000
9:57 / 50 / 33
973,42
9:55 / 50 / 118
1000
9:56 / 50 / 133
966,17
9:52 / 45 / 103
977,14
9:53 / 50 / 132
0
4 762,11 2104,85 616,42
3:5 / 50 / 57
528,87
7:37 / 45 / 79
959,56
14:55 / 50 / 158
0 5* Pospíšil Luboš sen. 990,63 6899,57 987,88
9:58 / 50 / 73
994,27
9:57 / 45 / 70
982,14
9:57 / 45 / 74
982,55
9:58 / 50 / 57
977,67
9:58 / 50 / 114
857,14
8:34 / 45 / 134
975,06
9:58 / 50 / 123
1000
9:56 / 45 / 101
0
5 591,06 1632,44 0
0:0 / 0 / 0
992
14:53 / 50 / 151
640,44
11:15 / 45 / 214
0 9* Marek Pavel 965,7 6725,95 1000
9:57 / 45 / 41
204,96
2:24 / 0 / 32
907,45
9:59 / 0 / 90
927,13
9:59 / 0 / 53
995,92
9:56 / 45 / 63
958,05
9:50 / 50 / 161
1000
9:59 / 50 / 95
937,4
9:56 / 45 / 114
0
6 505,82 1397,01 397,01
2:31 / 0 / 36
0
0:0 / 0 / 0
1000
14:58 / 45 / 81
0 4* Malčík Radek 997,76 6949,21 1000
9:58 / 50 / 26
1000
9:58 / 50 / 27
1000
9:58 / 50 / 39
1000
9:58 / 50 / 44
1000
9:57 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
991,58
9:59 / 50 / 120
957,63
9:57 / 50 / 96
0
7 409,06 1129,77 519,4
3:8 / 10 / 48
226,99
3:52 / 0 / 67
383,38
5:32 / 40 / 52
0 10* Malčík Petr 961,67 6697,85 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 31
995,24
9:55 / 45 / 26
1000
9:58 / 45 / 51
1000
9:58 / 45 / 62
702,61
6:52 / 45 / 106
1000
9:59 / 50 / 70
1000
9:59 / 50 / 49
0
8 237,29 655,37 0
0:0 / 0 / 0
302,46
4:59 / 0 / 69
352,91
5:11 / 50 / 85
0 3* Vostřel Jaroslav jun. 998,02 6951,06 991,15
9:55 / 50 / 58
990,5
9:57 / 50 / 43
1000
9:54 / 50 / 56
977,83
9:51 / 50 / 47
1000
9:58 / 50 / 87
917,81
9:22 / 50 / 152
991,58
9:57 / 50 / 116
1000
9:58 / 50 / 50
0
9 90,26 249,29 0
0:0 / 0 / 0
249,29
3:12 / 50 / 48
0
0:0 / 0 / 0
0 2* Vostřel Vlastimil 998,61 6955,18 980,31
9:57 / 50 / 49
1000
9:56 / 50 / 43
977,27
9:56 / 50 / 88
1000
9:56 / 50 / 51
947,67
9:57 / 0 / 53
1000
9:56 / 50 / 92
1000
9:56 / 45 / 82
997,6
9:56 / 50 / 46
0
10 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 1* Rajšner Martin 1000 6964,83 1000
9:57 / 50 / 34
1000
9:58 / 40 / 41
1000
9:58 / 45 / 26
1000
9:56 / 50 / 29
1000
9:56 / 50 / 63
1000
9:58 / 50 / 155
0
0:0 / 0 / 0
964,83
9:57 / 50 / 87
0
-- -- 11 Winkler Tomáš 953,43 6640,49 952,53
9:51 / 50 / 98
930,65
9:53 / 45 / 95
974,84
9:52 / 50 / 83
950,83
9:54 / 45 / 79
943,04
9:51 / 50 / 123
960,83
9:57 / 50 / 141
484,32
5:53 / 0 / 119
927,77
9:54 / 45 / 122
0
-- -- 12 Bruner Tomáš 946,9 6594,98 961,48
9:56 / 50 / 94
972,47
9:56 / 45 / 81
986,08
9:51 / 50 / 78
987,31
9:57 / 50 / 49
335,55
3:16 / 50 / 88
717,77
8:21 / 0 / 178
969,87
9:57 / 45 / 93
1000
9:56 / 50 / 41
0
-- -- 13 Hrabáček Alois 929,84 6476,18 861,07
8:52 / 45 / 88
945,95
9:49 / 45 / 113
956,31
9:57 / 50 / 112
927,16
9:55 / 50 / 119
918,3
9:36 / 50 / 128
960,62
9:56 / 40 / 150
906,77
9:51 / 45 / 173
609,15
6:20 / 50 / 101
0
-- -- 14 Rajšner Jiří 924,8 6441,061 1000
9:54 / 50 / 74
966,75
9:55 / 45 / 59
981,98
9:53 / 45 / 77
940,37
9:58 / 20 / 69
991,73
9:55 / 45 / 81
609,99
6:52 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
950,24
9:56 / 50 / 108
0
-- -- 15 Koten Libor 919,92 6407,1 469,29
4:51 / 50 / 86
718,65
7:2 / 45 / 63
950,68
9:56 / 45 / 87
944,94
9:55 / 50 / 123
974,27
9:58 / 30 / 120
912,5
9:24 / 45 / 123
947,63
9:53 / 50 / 146
958,43
9:57 / 50 / 95
0
-- -- 16 Svoboda Pavel 918,95 6400,33 969,31
9:55 / 45 / 80
973,58
9:59 / 45 / 72
942,56
9:58 / 20 / 71
977,8
9:59 / 45 / 55
309,03
2:50 / 50 / 67
568,8
6:11 / 15 / 123
989,9
9:56 / 50 / 116
978,38
9:57 / 50 / 72
0
-- -- 17 Chlasták Miroslav 916,51 6383,33 85,71
0:23 / 35 / 8
971,66
9:51 / 50 / 82
974,11
9:57 / 40 / 70
967,61
9:55 / 50 / 95
939,62
9:55 / 30 / 114
637,16
6:49 / 50 / 191
961,76
9:54 / 50 / 131
931,41
9:21 / 50 / 122
0
-- -- 18 Imiolek Jaroslav 898,17 6255,63 935,75
9:55 / 45 / 144
937,65
9:58 / 30 / 98
844,16
8:55 / 35 / 100
982,94
9:56 / 45 / 130
741,25
8:10 / 50 / 169
874,56
9:46 / 0 / 168
939,32
9:55 / 45 / 150
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 19 Duchaň Jiří 892,74 6217,8 1000
9:57 / 50 / 56
293,2
3:30 / 0 / 62
982,64
9:57 / 50 / 49
983
9:58 / 50 / 82
0
0:0 / 0 / 0
959,76
9:58 / 50 / 175
1000
9:58 / 45 / 98
999,2
9:58 / 50 / 46
0
-- -- 20 Slezák Petr 881,97 6142,78 702,25
7:53 / 0 / 71
973,58
9:52 / 50 / 68
935,3
9:48 / 45 / 124
1000
9:58 / 45 / 114
1000
9:55 / 50 / 86
586,33
6:59 / 0 / 169
953,58
9:55 / 45 / 109
878,07
9:20 / 30 / 143
-300
-- -- 21 Němec Petr 874,71 6092,229 837,3
9:42 / 40 / 189
822,26
9:45 / 15 / 173
862,67
9:55 / 40 / 177
874,9
9:38 / 45 / 141
956,26
9:49 / 45 / 153
659,19
7:25 / 25 / 176
881,13
9:50 / 35 / 190
857,71
9:54 / 0 / 115
0
-- -- 22 Rezler Ondřej 861,26 5998,53 994,44
9:51 / 50 / 29
1000
9:48 / 45 / 54
1000
9:52 / 50 / 63
0
0:0 / 0 / 0
331,4
3:5 / 50 / 70
771,78
7:49 / 50 / 152
923,33
9:53 / 45 / 168
977,58
9:56 / 50 / 71
0
-- -- 23 Nehera Petr 859,84 5988,66 987,16
9:58 / 45 / 56
0
0:0 / 0 / 0
977,35
9:57 / 40 / 66
989,76
9:59 / 40 / 118
210,44
2:58 / 0 / 102
880,14
9:55 / 0 / 162
943,81
9:51 / 45 / 113
1000
9:56 / 50 / 63
0
-- -- 24 Vácha Jan 853,31 5943,189 1000
9:58 / 50 / 50
985,26
9:55 / 50 / 87
163,49
2:8 / 0 / 50
969,38
9:57 / 50 / 91
548,41
5:44 / 50 / 114
831,01
8:32 / 30 / 130
1000
9:56 / 50 / 80
609,13
6:2 / 25 / 40
0
-- -- 25 Tér Štěpán 852,65 5938,54 0
0:0 / 0 / 0
967,17
9:57 / 50 / 86
1000
9:56 / 50 / 56
989,47
9:56 / 50 / 70
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 144
994,11
9:56 / 50 / 111
987,79
9:56 / 45 / 68
0
-- -- 26 Perkovič Stanislav 852,18 5935,29 443,82
4:13 / 50 / 53
959,87
9:57 / 45 / 112
982,2
9:58 / 45 / 72
978,62
9:57 / 45 / 48
575,58
6:36 / 0 / 99
1000
9:56 / 50 / 142
455,83
5:20 / 0 / 93
983,19
9:57 / 50 / 66
0
-- -- 27 Rada Rudolf 836 5822,57 898,43
9:51 / 50 / 141
939,39
9:53 / 50 / 139
951,07
9:58 / 50 / 91
329,87
3:37 / 50 / 121
703,26
7:56 / 10 / 152
607,36
6:31 / 40 / 169
825,79
8:49 / 40 / 171
897,27
9:57 / 50 / 176
0
-- -- 28 Janovský Radek 834,09 5809,3 898,07
9:10 / 50 / 81
0
0:0 / 0 / 0
961,85
9:57 / 45 / 99
293,13
3:45 / 0 / 83
740,03
7:37 / 50 / 123
959,45
9:54 / 45 / 166
1000
9:56 / 50 / 121
956,77
9:57 / 50 / 99
0
-- -- 29 Leiner Jan 829,91 5780,17 386,33
3:41 / 50 / 73
945,63
9:56 / 45 / 82
982,95
9:56 / 50 / 81
965,02
9:40 / 50 / 129
963,24
9:59 / 40 / 99
549,52
6:28 / 0 / 149
738,33
8:12 / 10 / 118
635,48
6:17 / 45 / 63
0
-- -- 30 Mataczyno Jerzy 827,94 5766,49 798,19
9:15 / 0 / 141
238,33
3:12 / 0 / 93
912,37
9:59 / 20 / 124
957,89
9:59 / 45 / 105
548,03
5:30 / 50 / 121
763,48
7:48 / 50 / 158
938,94
9:57 / 45 / 146
847,59
8:36 / 50 / 131
0
-- -- 31 Horník Vladimír 825,03 5746,16 938,86
9:51 / 50 / 115
935,3
9:56 / 50 / 150
174,51
1:35 / 45 / 65
909,31
9:59 / 35 / 145
305,72
3:7 / 50 / 105
771,25
8:8 / 50 / 196
949,62
9:56 / 45 / 170
936,1
9:57 / 45 / 156
0
-- -- 32 Hlávko Jaroslav 820,98 5718 955,57
9:52 / 40 / 81
396,38
4:51 / 0 / 79
330,16
3:3 / 50 / 50
556,81
5:35 / 45 / 69
1000
9:58 / 35 / 100
873,29
9:53 / 50 / 211
935,95
9:52 / 35 / 158
1000
9:56 / 50 / 87
0
-- -- 33 Holešínský František 819,36 5706,68 704,28
7:27 / 45 / 129
917,41
9:50 / 45 / 137
561,65
6:40 / 25 / 144
863,02
9:20 / 45 / 120
856,78
9:5 / 45 / 181
890,24
9:15 / 50 / 188
913,3
9:55 / 30 / 165
296,27
3:21 / 25 / 95
0
-- -- 34 Šnyrych Petr 807,53 5624,3 981,05
9:57 / 50 / 103
349,09
3:20 / 50 / 57
926,29
9:6 / 50 / 61
625,3
6:18 / 35 / 50
979,58
9:57 / 45 / 85
686,8
6:52 / 50 / 128
425,28
4:43 / 0 / 68
1000
9:57 / 50 / 43
0
-- -- 35 Hofer Pavel 795,08 5537,63 975,4
9:55 / 45 / 51
379,54
4:27 / 0 / 74
999,19
9:58 / 45 / 51
986,52
9:58 / 50 / 52
993,38
9:57 / 50 / 93
0
0:0 / 0 / 0
686,59
6:36 / 50 / 88
517,01
5:42 / 0 / 61
0
-- -- 36 Kalivoda Ferdinand 792,49 5519,59 943,65
9:56 / 45 / 93
0
0:0 / 0 / 0
947,49
9:58 / 50 / 105
942,99
9:56 / 50 / 101
335,55
3:29 / 45 / 104
714,04
9:57 / 40 / 240
671,67
7:2 / 35 / 108
964,2
9:52 / 50 / 99
0
-- -- 37 Maslanka Roman 784,31 5462,6 913,92
9:51 / 40 / 126
916,86
9:57 / 50 / 136
647,57
7:24 / 35 / 144
552,78
5:54 / 35 / 92
536,76
6:49 / 0 / 161
905,83
9:59 / 25 / 161
620,84
6:10 / 50 / 113
904,8
9:55 / 40 / 158
0
-- -- 38 Tomiška Leoš 770,23 5364,55 487,16
5:15 / 45 / 113
712,55
8:34 / 0 / 148
884,65
9:50 / 40 / 148
900,24
9:46 / 40 / 115
302,4
3:18 / 50 / 131
519,41
5:50 / 40 / 178
925,74
9:52 / 50 / 162
934,8
9:50 / 35 / 146
0
-- -- 39 Lazarek Przemyslaw 763,91 5320,47 782,54
9:9 / 15 / 142
178,22
2:41 / 0 / 106
844,66
9:50 / 0 / 136
907
9:45 / 35 / 177
635,62
7:31 / 0 / 124
865,4
9:55 / 0 / 187
446,13
5:57 / 0 / 184
839,12
9:44 / 0 / 177
0
-- -- 40 Matula Ondra 754,98 5258,34 934,57
9:55 / 40 / 113
932,7
9:55 / 45 / 102
951,68
9:57 / 45 / 122
302,72
3:57 / 0 / 95
0
0:0 / 0 / 0
519,17
6:12 / 0 / 121
946,13
9:56 / 50 / 168
671,37
7:10 / 50 / 151
0
-- -- 41 Piwowarski Konrad 746,87 5201,85 536,51
6:1 / 50 / 146
877,73
9:52 / 15 / 130
655,53
7:14 / 45 / 134
625,4
6:40 / 45 / 107
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:52 / 45 / 106
583,54
7:0 / 10 / 158
923,14
9:54 / 30 / 95
0
-- -- 42 Tér Radislav 736,93 5132,57 706,79
8:18 / 10 / 141
377,06
4:48 / 0 / 119
880,03
9:56 / 0 / 77
233,23
3:18 / 0 / 104
800,65
9:49 / 0 / 198
838,65
9:55 / 45 / 218
612,38
6:48 / 40 / 144
917,01
9:51 / 30 / 115
0
-- -- 43 Malčík Zdeněk 720,39 5017,36 976,67
9:53 / 45 / 62
1000
9:58 / 50 / 75
683,33
6:46 / 45 / 41
0
0:0 / 0 / 0
411,13
3:48 / 50 / 61
963,33
9:58 / 45 / 130
982,9
9:56 / 50 / 85
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 44 Skoupý Karel 666,14 4639,54 893,65
9:25 / 50 / 104
308,9
3:11 / 50 / 90
486,08
5:29 / 40 / 127
633,96
6:28 / 50 / 133
765,66
8:46 / 35 / 181
543,57
5:52 / 50 / 174
916,94
9:50 / 45 / 144
399,68
4:21 / 45 / 114
0
-- -- 45 Grzesica Jaroslaw 655,49 4565,41 962,04
9:55 / 50 / 99
987,85
9:54 / 50 / 68
954,22
9:58 / 50 / 87
972,24
9:57 / 50 / 68
304,06
2:57 / 50 / 87
385
4:3 / 50 / 124
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 46 Palasman Petr 647,11 4506,99 952,22
9:46 / 50 / 116
939,15
9:48 / 35 / 73
303,97
2:46 / 45 / 39
418,09
4:0 / 50 / 90
403,64
4:59 / 0 / 110
0
0:0 / 0 / 0
949,67
9:50 / 45 / 119
540,25
5:25 / 30 / 59
0
-- -- 47 Číp Mirek 633,23 4410,32 759,45
8:33 / 20 / 122
342,41
3:50 / 45 / 135
245,03
3:3 / 25 / 108
861,4
9:59 / 0 / 129
301,9
4:0 / 0 / 115
924,35
9:36 / 45 / 179
909,61
9:55 / 50 / 173
311,2
3:17 / 40 / 99
0
-- -- 48 Koros Bedřich 595,34 4146,46 343,31
3:31 / 50 / 86
799,68
9:35 / 0 / 140
877,15
9:18 / 45 / 135
794,14
9:23 / 0 / 123
251,86
3:37 / 0 / 130
375,65
4:20 / 30 / 148
445,55
5:8 / 35 / 150
510,98
6:9 / 25 / 160
0
-- -- 49 Hofer Frantisek 476,7 3320,15 540,36
6:11 / 35 / 156
400,17
4:33 / 45 / 151
282,54
4:0 / 30 / 184
577,65
6:30 / 40 / 183
160,73
2:51 / 0 / 148
217,5
3:25 / 0 / 149
770,63
9:38 / 40 / 217
531,3
6:20 / 45 / 188
0
-- -- 50 Novotný Luděk 242,38 1688,12 0
0:0 / 0 / 0
988,12
9:56 / 50 / 44
1000
9:58 / 50 / 29
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
-300
-- -- 51 Svoboda Marek 192,09 1337,9 461,42
4:28 / 30 / 10
876,48
9:55 / 35 / 153
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 52 Bartůněk Jaroslav 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 53 Kuráň Petr 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :715
Datum konání :8.-9.8.2020
Kategorie :F5J
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Michal Behenský
Počasí :Jasno, až 32°C, variábl do 3m/s, před finále bouřka...




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence FAI LIC FAI ID Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Vostřel Jaroslav CZE-458-003 984,35
9:55 / 45 / 85
974,78
9:56 / 50 / 55
983,43
9:57 / 50 / 48
969,23
9:58 / 50 / 99
985,88
9:58 / 45 / 99
975,61
9:58 / 50 / 176
985,04
9:56 / 50 / 107
983,95
9:56 / 50 / 66
6873,04 986,82
2* Heinrich Petr CZE-442-043 CZE-1664 123818 603,94
6:15 / 50 / 83
948,18
9:58 / 15 / 55
972,38
9:55 / 50 / 58
968,42
9:53 / 50 / 90
988,42
9:54 / 45 / 83
962,61
9:52 / 50 / 177
970
9:58 / 50 / 132
979,66
9:54 / 50 / 84
6789,67 974,85
3* Marek Tomáš CZE-222-026 0
0:0 / 0 / 0
969,27
9:53 / 50 / 56
996,03
9:58 / 50 / 41
1000
9:57 / 50 / 33
973,42
9:55 / 50 / 118
1000
9:56 / 50 / 133
966,17
9:52 / 45 / 103
977,14
9:53 / 50 / 132
6882,03 988,11
4* Pospíšil Luboš sen. CZE-313-040 CZE-1120 16942 987,88
9:58 / 50 / 73
994,27
9:57 / 45 / 70
982,14
9:57 / 45 / 74
982,55
9:58 / 50 / 57
977,67
9:58 / 50 / 114
857,14
8:34 / 45 / 134
975,06
9:58 / 50 / 123
1000
9:56 / 45 / 101
6899,57 990,63
5* Marek Pavel CZE-043-005 CZE-1095 16916 1000
9:57 / 45 / 41
204,96
2:24 / 0 / 32
907,45
9:59 / 0 / 90
927,13
9:59 / 0 / 53
995,92
9:56 / 45 / 63
958,05
9:50 / 50 / 161
1000
9:59 / 50 / 95
937,4
9:56 / 45 / 114
6725,95 965,7
6* Malčík Radek CZE-270-013 CZE-1392 30576 1000
9:58 / 50 / 26
1000
9:58 / 50 / 27
1000
9:58 / 50 / 39
1000
9:58 / 50 / 44
1000
9:57 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
991,58
9:59 / 50 / 120
957,63
9:57 / 50 / 96
6949,21 997,76
7* Malčík Petr CZE-270-014 CZE-1430 30597 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 31
995,24
9:55 / 45 / 26
1000
9:58 / 45 / 51
1000
9:58 / 45 / 62
702,61
6:52 / 45 / 106
1000
9:59 / 50 / 70
1000
9:59 / 50 / 49
6697,85 961,67
8* Vostřel Jaroslav jun. CZE-458-002 991,15
9:55 / 50 / 58
990,5
9:57 / 50 / 43
1000
9:54 / 50 / 56
977,83
9:51 / 50 / 47
1000
9:58 / 50 / 87
917,81
9:22 / 50 / 152
991,58
9:57 / 50 / 116
1000
9:58 / 50 / 50
6951,06 998,02
9* Vostřel Vlastimil CZE-458-001 CZE-1025 30498 980,31
9:57 / 50 / 49
1000
9:56 / 50 / 43
977,27
9:56 / 50 / 88
1000
9:56 / 50 / 51
947,67
9:57 / 0 / 53
1000
9:56 / 50 / 92
1000
9:56 / 45 / 82
997,6
9:56 / 50 / 46
6955,18 998,61
10* Rajšner Martin CZE-216-020 CZE-1070 31169 1000
9:57 / 50 / 34
1000
9:58 / 40 / 41
1000
9:58 / 45 / 26
1000
9:56 / 50 / 29
1000
9:56 / 50 / 63
1000
9:58 / 50 / 155
0
0:0 / 0 / 0
964,83
9:57 / 50 / 87
6964,83 1000
11 Winkler Tomáš CZE-220-061 CZE-1040 30502 952,53
9:51 / 50 / 98
930,65
9:53 / 45 / 95
974,84
9:52 / 50 / 83
950,83
9:54 / 45 / 79
943,04
9:51 / 50 / 123
960,83
9:57 / 50 / 141
484,32
5:53 / 0 / 119
927,77
9:54 / 45 / 122
6640,49 953,43
12 Bruner Tomáš CZE-216-056 CZE-1538 81379 961,48
9:56 / 50 / 94
972,47
9:56 / 45 / 81
986,08
9:51 / 50 / 78
987,31
9:57 / 50 / 49
335,55
3:16 / 50 / 88
717,77
8:21 / 0 / 178
969,87
9:57 / 45 / 93
1000
9:56 / 50 / 41
6594,98 946,9
13 Hrabáček Alois CZE-313-022 CZE-1118 30525 861,07
8:52 / 45 / 88
945,95
9:49 / 45 / 113
956,31
9:57 / 50 / 112
927,16
9:55 / 50 / 119
918,3
9:36 / 50 / 128
960,62
9:56 / 40 / 150
906,77
9:51 / 45 / 173
609,15
6:20 / 50 / 101
6476,18 929,84
14 Rajšner Jiří CZE-216-002 CZE-1069 31168 1000
9:54 / 50 / 74
966,75
9:55 / 45 / 59
981,98
9:53 / 45 / 77
940,37
9:58 / 20 / 69
991,73
9:55 / 45 / 81
609,99
6:52 / 0 / 128
0
0:0 / 0 / 0
950,24
9:56 / 50 / 108
6441,061 924,8
15 Koten Libor CZE-216-053 CZE-1450 31171 469,29
4:51 / 50 / 86
718,65
7:2 / 45 / 63
950,68
9:56 / 45 / 87
944,94
9:55 / 50 / 123
974,27
9:58 / 30 / 120
912,5
9:24 / 45 / 123
947,63
9:53 / 50 / 146
958,43
9:57 / 50 / 95
6407,1 919,92
16 Svoboda Pavel CZE-313-041 CZE-1121 16942 969,31
9:55 / 45 / 80
973,58
9:59 / 45 / 72
942,56
9:58 / 20 / 71
977,8
9:59 / 45 / 55
309,03
2:50 / 50 / 67
568,8
6:11 / 15 / 123
989,9
9:56 / 50 / 116
978,38
9:57 / 50 / 72
6400,33 918,95
17 Chlasták Miroslav CZE-026-037 85,71
0:23 / 35 / 8
971,66
9:51 / 50 / 82
974,11
9:57 / 40 / 70
967,61
9:55 / 50 / 95
939,62
9:55 / 30 / 114
637,16
6:49 / 50 / 191
961,76
9:54 / 50 / 131
931,41
9:21 / 50 / 122
6383,33 916,51
18 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 CZE-1531 80741 935,75
9:55 / 45 / 144
937,65
9:58 / 30 / 98
844,16
8:55 / 35 / 100
982,94
9:56 / 45 / 130
741,25
8:10 / 50 / 169
874,56
9:46 / 0 / 168
939,32
9:55 / 45 / 150
0
0:0 / 0 / 0
6255,63 898,17
19 Duchaň Jiří CZE-344-030 CZE-1126 31086 1000
9:57 / 50 / 56
293,2
3:30 / 0 / 62
982,64
9:57 / 50 / 49
983
9:58 / 50 / 82
0
0:0 / 0 / 0
959,76
9:58 / 50 / 175
1000
9:58 / 45 / 98
999,2
9:58 / 50 / 46
6217,8 892,74
20 Slezák Petr CZE-342-044 CZE-1616 106542 702,25
7:53 / 0 / 71
973,58
9:52 / 50 / 68
935,3
9:48 / 45 / 124
1000
9:58 / 45 / 114
1000
9:55 / 50 / 86
586,33
6:59 / 0 / 169
953,58
9:55 / 45 / 109
878,07
9:20 / 30 / 143
6142,78 881,97
21 Němec Petr CZE-096-001 CZE-1614 106422 837,3
9:42 / 40 / 189
822,26
9:45 / 15 / 173
862,67
9:55 / 40 / 177
874,9
9:38 / 45 / 141
956,26
9:49 / 45 / 153
659,19
7:25 / 25 / 176
881,13
9:50 / 35 / 190
857,71
9:54 / 0 / 115
6092,229 874,71
22 Rezler Ondřej CZE-193-003 994,44
9:51 / 50 / 29
1000
9:48 / 45 / 54
1000
9:52 / 50 / 63
0
0:0 / 0 / 0
331,4
3:5 / 50 / 70
771,78
7:49 / 50 / 152
923,33
9:53 / 45 / 168
977,58
9:56 / 50 / 71
5998,53 861,26
23 Nehera Petr CZE-058-023 CZE-1460 60751 987,16
9:58 / 45 / 56
0
0:0 / 0 / 0
977,35
9:57 / 40 / 66
989,76
9:59 / 40 / 118
210,44
2:58 / 0 / 102
880,14
9:55 / 0 / 162
943,81
9:51 / 45 / 113
1000
9:56 / 50 / 63
5988,66 859,84
24 Vácha Jan CZE-313-023 1000
9:58 / 50 / 50
985,26
9:55 / 50 / 87
163,49
2:8 / 0 / 50
969,38
9:57 / 50 / 91
548,41
5:44 / 50 / 114
831,01
8:32 / 30 / 130
1000
9:56 / 50 / 80
609,13
6:2 / 25 / 40
5943,189 853,31
25 Tér Štěpán CZE-032-020 CZE-1400 30579 0
0:0 / 0 / 0
967,17
9:57 / 50 / 86
1000
9:56 / 50 / 56
989,47
9:56 / 50 / 70
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 144
994,11
9:56 / 50 / 111
987,79
9:56 / 45 / 68
5938,54 852,65
26 Perkovič Stanislav CZE-008-001 CZE-1483 65342 443,82
4:13 / 50 / 53
959,87
9:57 / 45 / 112
982,2
9:58 / 45 / 72
978,62
9:57 / 45 / 48
575,58
6:36 / 0 / 99
1000
9:56 / 50 / 142
455,83
5:20 / 0 / 93
983,19
9:57 / 50 / 66
5935,29 852,18
27 Rada Rudolf CZE-071-011 898,43
9:51 / 50 / 141
939,39
9:53 / 50 / 139
951,07
9:58 / 50 / 91
329,87
3:37 / 50 / 121
703,26
7:56 / 10 / 152
607,36
6:31 / 40 / 169
825,79
8:49 / 40 / 171
897,27
9:57 / 50 / 176
5822,57 836
28 Janovský Radek CZE-232-053 CZE-1618 107894 898,07
9:10 / 50 / 81
0
0:0 / 0 / 0
961,85
9:57 / 45 / 99
293,13
3:45 / 0 / 83
740,03
7:37 / 50 / 123
959,45
9:54 / 45 / 166
1000
9:56 / 50 / 121
956,77
9:57 / 50 / 99
5809,3 834,09
29 Leiner Jan CZE-058-068 CZE-1218 81381 386,33
3:41 / 50 / 73
945,63
9:56 / 45 / 82
982,95
9:56 / 50 / 81
965,02
9:40 / 50 / 129
963,24
9:59 / 40 / 99
549,52
6:28 / 0 / 149
738,33
8:12 / 10 / 118
635,48
6:17 / 45 / 63
5780,17 829,91
30 Mataczyno Jerzy POL-123-456 POL-7222 53887 798,19
9:15 / 0 / 141
238,33
3:12 / 0 / 93
912,37
9:59 / 20 / 124
957,89
9:59 / 45 / 105
548,03
5:30 / 50 / 121
763,48
7:48 / 50 / 158
938,94
9:57 / 45 / 146
847,59
8:36 / 50 / 131
5766,49 827,94
31 Horník Vladimír CZE-042-014 CZE-1704 131524 938,86
9:51 / 50 / 115
935,3
9:56 / 50 / 150
174,51
1:35 / 45 / 65
909,31
9:59 / 35 / 145
305,72
3:7 / 50 / 105
771,25
8:8 / 50 / 196
949,62
9:56 / 45 / 170
936,1
9:57 / 45 / 156
5746,16 825,03
32 Hlávko Jaroslav CZE-058-066 955,57
9:52 / 40 / 81
396,38
4:51 / 0 / 79
330,16
3:3 / 50 / 50
556,81
5:35 / 45 / 69
1000
9:58 / 35 / 100
873,29
9:53 / 50 / 211
935,95
9:52 / 35 / 158
1000
9:56 / 50 / 87
5718 820,98
33 Holešínský František CZE-261-411 CZE-1657 299916 704,28
7:27 / 45 / 129
917,41
9:50 / 45 / 137
561,65
6:40 / 25 / 144
863,02
9:20 / 45 / 120
856,78
9:5 / 45 / 181
890,24
9:15 / 50 / 188
913,3
9:55 / 30 / 165
296,27
3:21 / 25 / 95
5706,68 819,36
34 Šnyrych Petr CZE-114-004 CZE-1308 981,05
9:57 / 50 / 103
349,09
3:20 / 50 / 57
926,29
9:6 / 50 / 61
625,3
6:18 / 35 / 50
979,58
9:57 / 45 / 85
686,8
6:52 / 50 / 128
425,28
4:43 / 0 / 68
1000
9:57 / 50 / 43
5624,3 807,53
35 Hofer Pavel CZE-152-258 CZE-1006 30490 975,4
9:55 / 45 / 51
379,54
4:27 / 0 / 74
999,19
9:58 / 45 / 51
986,52
9:58 / 50 / 52
993,38
9:57 / 50 / 93
0
0:0 / 0 / 0
686,59
6:36 / 50 / 88
517,01
5:42 / 0 / 61
5537,63 795,08
36 Kalivoda Ferdinand CZE-418-008 CZE-1174 943,65
9:56 / 45 / 93
0
0:0 / 0 / 0
947,49
9:58 / 50 / 105
942,99
9:56 / 50 / 101
335,55
3:29 / 45 / 104
714,04
9:57 / 40 / 240
671,67
7:2 / 35 / 108
964,2
9:52 / 50 / 99
5519,59 792,49
37 Maslanka Roman POL-123-123 POL-2497 54153 913,92
9:51 / 40 / 126
916,86
9:57 / 50 / 136
647,57
7:24 / 35 / 144
552,78
5:54 / 35 / 92
536,76
6:49 / 0 / 161
905,83
9:59 / 25 / 161
620,84
6:10 / 50 / 113
904,8
9:55 / 40 / 158
5462,6 784,31
38 Tomiška Leoš CZE-232-018 487,16
5:15 / 45 / 113
712,55
8:34 / 0 / 148
884,65
9:50 / 40 / 148
900,24
9:46 / 40 / 115
302,4
3:18 / 50 / 131
519,41
5:50 / 40 / 178
925,74
9:52 / 50 / 162
934,8
9:50 / 35 / 146
5364,55 770,23
39 Lazarek Przemyslaw CZE-123-123 POL-7946 131340 782,54
9:9 / 15 / 142
178,22
2:41 / 0 / 106
844,66
9:50 / 0 / 136
907
9:45 / 35 / 177
635,62
7:31 / 0 / 124
865,4
9:55 / 0 / 187
446,13
5:57 / 0 / 184
839,12
9:44 / 0 / 177
5320,47 763,91
40 Matula Ondra CZE-261-242 CZE-1435 30602 934,57
9:55 / 40 / 113
932,7
9:55 / 45 / 102
951,68
9:57 / 45 / 122
302,72
3:57 / 0 / 95
0
0:0 / 0 / 0
519,17
6:12 / 0 / 121
946,13
9:56 / 50 / 168
671,37
7:10 / 50 / 151
5258,34 754,98
41 Piwowarski Konrad POL-123-321 POL-7715 536,51
6:1 / 50 / 146
877,73
9:52 / 15 / 130
655,53
7:14 / 45 / 134
625,4
6:40 / 45 / 107
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:52 / 45 / 106
583,54
7:0 / 10 / 158
923,14
9:54 / 30 / 95
5201,85 746,87
42 Tér Radislav CZE-032-015 CZE-1807 139613 706,79
8:18 / 10 / 141
377,06
4:48 / 0 / 119
880,03
9:56 / 0 / 77
233,23
3:18 / 0 / 104
800,65
9:49 / 0 / 198
838,65
9:55 / 45 / 218
612,38
6:48 / 40 / 144
917,01
9:51 / 30 / 115
5132,57 736,93
43 Malčík Zdeněk CZE-270-012 CZE-1431 30598 976,67
9:53 / 45 / 62
1000
9:58 / 50 / 75
683,33
6:46 / 45 / 41
0
0:0 / 0 / 0
411,13
3:48 / 50 / 61
963,33
9:58 / 45 / 130
982,9
9:56 / 50 / 85
0
0:0 / 0 / 0
5017,36 720,39
44 Skoupý Karel CZE-058-010 CZE-1520 78445 893,65
9:25 / 50 / 104
308,9
3:11 / 50 / 90
486,08
5:29 / 40 / 127
633,96
6:28 / 50 / 133
765,66
8:46 / 35 / 181
543,57
5:52 / 50 / 174
916,94
9:50 / 45 / 144
399,68
4:21 / 45 / 114
4639,54 666,14
45 Grzesica Jaroslaw POL-123-123 POL-3379 107690 962,04
9:55 / 50 / 99
987,85
9:54 / 50 / 68
954,22
9:58 / 50 / 87
972,24
9:57 / 50 / 68
304,06
2:57 / 50 / 87
385
4:3 / 50 / 124
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4565,41 655,49
46 Palasman Petr CZE-211-201 952,22
9:46 / 50 / 116
939,15
9:48 / 35 / 73
303,97
2:46 / 45 / 39
418,09
4:0 / 50 / 90
403,64
4:59 / 0 / 110
0
0:0 / 0 / 0
949,67
9:50 / 45 / 119
540,25
5:25 / 30 / 59
4506,99 647,11
47 Číp Mirek CZE-232-045 CZE-1605 99026 759,45
8:33 / 20 / 122
342,41
3:50 / 45 / 135
245,03
3:3 / 25 / 108
861,4
9:59 / 0 / 129
301,9
4:0 / 0 / 115
924,35
9:36 / 45 / 179
909,61
9:55 / 50 / 173
311,2
3:17 / 40 / 99
4410,32 633,23
48 Koros Bedřich CZE-058-102 CZE-1567 82934 343,31
3:31 / 50 / 86
799,68
9:35 / 0 / 140
877,15
9:18 / 45 / 135
794,14
9:23 / 0 / 123
251,86
3:37 / 0 / 130
375,65
4:20 / 30 / 148
445,55
5:8 / 35 / 150
510,98
6:9 / 25 / 160
4146,46 595,34
49 Hofer Frantisek CZE-152-206 CZE-1005 30489 540,36
6:11 / 35 / 156
400,17
4:33 / 45 / 151
282,54
4:0 / 30 / 184
577,65
6:30 / 40 / 183
160,73
2:51 / 0 / 148
217,5
3:25 / 0 / 149
770,63
9:38 / 40 / 217
531,3
6:20 / 45 / 188
3320,15 476,7
50 Novotný Luděk CZE-008-014 CZE-1573 92990 0
0:0 / 0 / 0
988,12
9:56 / 50 / 44
1000
9:58 / 50 / 29
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1688,12 242,38
51 Svoboda Marek CZE-232-058 CZE-1149 275921 461,42
4:28 / 30 / 10
876,48
9:55 / 35 / 153
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1337,9 192,09
52 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 CZE-1812 139618 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
53 Kuráň Petr CZE-096-013 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 53 Hrabáček Alois, Hofer Pavel, Hofer Frantisek, Tomiška Leoš, Bartůněk Jaroslav, Janovský Radek, Rajšner Martin, Rajšner Jiří, Koten Libor, Svoboda Marek, Skoupý Karel, Chlasták Miroslav, Vostřel Vlastimil, Nehera Petr, Perkovič Stanislav, Marek Pavel, Svoboda Pavel, Pospíšil Luboš sen., Hlávko Jaroslav, Leiner Jan , Kalivoda Ferdinand, Duchaň Jiří, Malčík Zdeněk, Malčík Radek, Imiolek Jaroslav, Matula Ondra, Marek Tomáš, Horník Vladimír, Kuráň Petr, Vostřel Jaroslav, Vostřel Jaroslav jun., Winkler Tomáš, Grzesica Jaroslaw, Mataczyno Jerzy, Piwowarski Konrad, Koros Bedřich, Maslanka Roman, Bruner Tomáš, Lazarek Przemyslaw, Rezler Ondřej, Heinrich Petr, Tér Štěpán, Tér Radislav, Vácha Jan, Šnyrych Petr, Slezák Petr, Holešínský František, Palasman Petr, Malčík Petr, Novotný Luděk, Němec Petr, Číp Mirek, Rada Rudolf , 304516,3 5745,59

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Pospíšil Luboš sen. 11 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 525 47,73
Vostřel Jaroslav 11 45 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 40 , 50 , 40 520 47,27
Hrabáček Alois 8 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 40 , 45 , 50 375 46,88
Horník Vladimír 8 50 , 50 , 45 , 35 , 50 , 50 , 45 , 45 370 46,25
Heinrich Petr 11 50 , 15 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 505 45,91
Skoupý Karel 8 50 , 50 , 40 , 50 , 35 , 50 , 45 , 45 365 45,62
Koten Libor 8 50 , 45 , 45 , 50 , 30 , 45 , 50 , 50 365 45,62
Marek Tomáš 11 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 490 44,55
Chlasták Miroslav 8 35 , 50 , 40 , 50 , 30 , 50 , 50 , 50 355 44,38
Rada Rudolf 8 50 , 50 , 50 , 50 , 10 , 40 , 40 , 50 340 42,5
Rezler Ondřej 8 50 , 45 , 50 , 0 , 50 , 50 , 45 , 50 340 42,5
Bruner Tomáš 8 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 , 45 , 50 340 42,5
Winkler Tomáš 8 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 0 , 45 335 41,88
Šnyrych Petr 8 50 , 50 , 50 , 35 , 45 , 50 , 0 , 50 330 41,25
Vostřel Jaroslav jun. 11 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 50 450 40,91
Svoboda Pavel 8 45 , 45 , 20 , 45 , 50 , 15 , 50 , 50 320 40
Kalivoda Ferdinand 8 45 , 0 , 50 , 50 , 45 , 40 , 35 , 50 315 39,38
Holešínský František 8 45 , 45 , 25 , 45 , 45 , 50 , 30 , 25 310 38,75
Vácha Jan 8 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 30 , 50 , 25 305 38,12
Hlávko Jaroslav 8 40 , 0 , 50 , 45 , 35 , 50 , 35 , 50 305 38,12
Grzesica Jaroslaw 8 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 300 37,5
Tomiška Leoš 8 45 , 0 , 40 , 40 , 50 , 40 , 50 , 35 300 37,5
Tér Štěpán 8 0 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 45 295 36,88
Duchaň Jiří 8 50 , 0 , 50 , 50 , 0 , 50 , 45 , 50 295 36,88
Leiner Jan 8 50 , 45 , 50 , 50 , 40 , 0 , 10 , 45 290 36,25
Janovský Radek 8 50 , 0 , 45 , 0 , 50 , 45 , 50 , 50 290 36,25
Malčík Radek 11 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 395 35,91
Vostřel Vlastimil 11 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 45 , 50 , 0 , 50 , 0 395 35,91
Malčík Zdeněk 8 45 , 50 , 45 , 0 , 50 , 45 , 50 , 0 285 35,62
Perkovič Stanislav 8 50 , 45 , 45 , 45 , 0 , 50 , 0 , 50 285 35,62
Malčík Petr 11 0 , 50 , 45 , 45 , 45 , 45 , 50 , 50 , 10 , 0 , 40 380 34,55
Maslanka Roman 8 40 , 50 , 35 , 35 , 0 , 25 , 50 , 40 275 34,38
Slezák Petr 8 0 , 50 , 45 , 45 , 50 , 0 , 45 , 30 265 33,12
Mataczyno Jerzy 8 0 , 0 , 20 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 260 32,5
Palasman Petr 8 50 , 35 , 45 , 50 , 0 , 0 , 45 , 30 255 31,88
Rajšner Jiří 8 50 , 45 , 45 , 20 , 45 , 0 , 0 , 50 255 31,88
Imiolek Jaroslav 8 45 , 30 , 35 , 45 , 50 , 0 , 45 , 0 250 31,25
Němec Petr 8 40 , 15 , 40 , 45 , 45 , 25 , 35 , 0 245 30,62
Rajšner Martin 11 50 , 40 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 0 , 0 , 0 335 30,45
Piwowarski Konrad 8 50 , 15 , 45 , 45 , 0 , 45 , 10 , 30 240 30
Marek Pavel 11 45 , 0 , 0 , 0 , 45 , 50 , 50 , 45 , 0 , 50 , 45 330 30
Hofer Pavel 8 45 , 0 , 45 , 50 , 50 , 0 , 50 , 0 240 30
Hofer Frantisek 8 35 , 45 , 30 , 40 , 0 , 0 , 40 , 45 235 29,38
Matula Ondra 8 40 , 45 , 45 , 0 , 0 , 0 , 50 , 50 230 28,75
Číp Mirek 8 20 , 45 , 25 , 0 , 0 , 45 , 50 , 40 225 28,12
Nehera Petr 8 45 , 0 , 40 , 40 , 0 , 0 , 45 , 50 220 27,5
Koros Bedřich 8 50 , 0 , 45 , 0 , 0 , 30 , 35 , 25 185 23,12
Tér Radislav 8 10 , 0 , 0 , 0 , 0 , 45 , 40 , 30 125 15,62
Novotný Luděk 8 0 , 50 , 50 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 100 12,5
Svoboda Marek 8 30 , 35 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 65 8,12
Lazarek Przemyslaw 8 15 , 0 , 0 , 35 , 0 , 0 , 0 , 0 50 6,25
Kuráň Petr 8 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Bartůněk Jaroslav 8 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Vostřel Jaroslav 8 9:55,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 4774 9:56,75
Vostřel Vlastimil 8 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 4770 9:56,25
Vostřel Jaroslav jun. 8 9:55,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:51,00, 9:58,00, 9:22,00, 9:57,00, 9:58,00, 4732 9:51,5
Pospíšil Luboš sen. 8 9:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 8:34,00, 9:58,00, 9:56,00, 4696 9:47
Němec Petr 8 9:42,00, 9:45,00, 9:55,00, 9:38,00, 9:49,00, 7:25,00, 9:50,00, 9:54,00, 4558 9:29,75
Heinrich Petr 8 6:15,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:54,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:54,00, 4539 9:27,38
Winkler Tomáš 8 9:51,00, 9:53,00, 9:52,00, 9:54,00, 9:51,00, 9:57,00, 5:53,00, 9:54,00, 4505 9:23,12
Hrabáček Alois 8 8:52,00, 9:49,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:36,00, 9:56,00, 9:51,00, 6:20,00, 4456 9:17
Slezák Petr 8 7:53,00, 9:52,00, 9:48,00, 9:58,00, 9:55,00, 6:59,00, 9:55,00, 9:20,00, 4420 9:12,5
Marek Pavel 8 9:57,00, 2:24,00, 9:59,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:50,00, 9:59,00, 9:56,00, 4320 9:0
Bruner Tomáš 8 9:56,00, 9:56,00, 9:51,00, 9:57,00, 3:16,00, 8:21,00, 9:57,00, 9:56,00, 4270 8:53,75
Koten Libor 8 4:51,00, 7:2,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:24,00, 9:53,00, 9:57,00, 4256 8:52
Malčík Radek 8 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:59,00, 9:57,00, 4185 8:43,12
Rajšner Martin 8 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:57,00, 4180 8:42,5
Marek Tomáš 8 0:0,00, 9:53,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:53,00, 4164 8:40,5
Svoboda Pavel 8 9:55,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:59,00, 2:50,00, 6:11,00, 9:56,00, 9:57,00, 4125 8:35,62
Malčík Petr 8 0:0,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:58,00, 6:52,00, 9:59,00, 9:59,00, 3998 8:19,75
Imiolek Jaroslav 8 9:55,00, 9:58,00, 8:55,00, 9:56,00, 8:10,00, 9:46,00, 9:55,00, 0:0,00, 3995 8:19,38
Rada Rudolf 8 9:51,00, 9:53,00, 9:58,00, 3:37,00, 7:56,00, 6:31,00, 8:49,00, 9:57,00, 3992 8:19
Rajšner Jiří 8 9:54,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:58,00, 9:55,00, 6:52,00, 0:0,00, 9:56,00, 3983 8:17,88
Chlasták Miroslav 8 0:23,00, 9:51,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:55,00, 6:49,00, 9:54,00, 9:21,00, 3965 8:15,62
Maslanka Roman 8 9:51,00, 9:57,00, 7:24,00, 5:54,00, 6:49,00, 9:59,00, 6:10,00, 9:55,00, 3959 8:14,88
Perkovič Stanislav 8 4:13,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 6:36,00, 9:56,00, 5:20,00, 9:57,00, 3954 8:14,25
Holešínský František 8 7:27,00, 9:50,00, 6:40,00, 9:20,00, 9:5,00, 9:15,00, 9:55,00, 3:21,00, 3893 8:6,62
Lazarek Przemyslaw 8 9:9,00, 2:41,00, 9:50,00, 9:45,00, 7:31,00, 9:55,00, 5:57,00, 9:44,00, 3872 8:4
Mataczyno Jerzy 8 9:15,00, 3:12,00, 9:59,00, 9:59,00, 5:30,00, 7:48,00, 9:57,00, 8:36,00, 3856 8:2
Leiner Jan 8 3:41,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:40,00, 9:59,00, 6:28,00, 8:12,00, 6:17,00, 3849 8:1,12
Duchaň Jiří 8 9:57,00, 3:30,00, 9:57,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 3796 7:54,5
Hlávko Jaroslav 8 9:52,00, 4:51,00, 3:3,00, 5:35,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:52,00, 9:56,00, 3780 7:52,5
Tér Radislav 8 8:18,00, 4:48,00, 9:56,00, 3:18,00, 9:49,00, 9:55,00, 6:48,00, 9:51,00, 3763 7:50,38
Nehera Petr 8 9:58,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:59,00, 2:58,00, 9:55,00, 9:51,00, 9:56,00, 3754 7:49,25
Horník Vladimír 8 9:51,00, 9:56,00, 1:35,00, 9:59,00, 3:7,00, 8:8,00, 9:56,00, 9:57,00, 3749 7:48,62
Tomiška Leoš 8 5:15,00, 8:34,00, 9:50,00, 9:46,00, 3:18,00, 5:50,00, 9:52,00, 9:50,00, 3735 7:46,88
Vácha Jan 8 9:58,00, 9:55,00, 2:8,00, 9:57,00, 5:44,00, 8:32,00, 9:56,00, 6:2,00, 3732 7:46,5
Janovský Radek 8 9:10,00, 0:0,00, 9:57,00, 3:45,00, 7:37,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:57,00, 3616 7:32
Rezler Ondřej 8 9:51,00, 9:48,00, 9:52,00, 0:0,00, 3:5,00, 7:49,00, 9:53,00, 9:56,00, 3614 7:31,75
Šnyrych Petr 8 9:57,00, 3:20,00, 9:6,00, 6:18,00, 9:57,00, 6:52,00, 4:43,00, 9:57,00, 3610 7:31,25
Kalivoda Ferdinand 8 9:56,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:56,00, 3:29,00, 9:57,00, 7:2,00, 9:52,00, 3610 7:31,25
Tér Štěpán 8 0:0,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 3577 7:27,12
Matula Ondra 8 9:55,00, 9:55,00, 9:57,00, 3:57,00, 0:0,00, 6:12,00, 9:56,00, 7:10,00, 3422 7:7,75
Piwowarski Konrad 8 6:1,00, 9:52,00, 7:14,00, 6:40,00, 0:0,00, 9:52,00, 7:0,00, 9:54,00, 3393 7:4,12
Hofer Pavel 8 9:55,00, 4:27,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 0:0,00, 6:36,00, 5:42,00, 3393 7:4,12
Skoupý Karel 8 9:25,00, 3:11,00, 5:29,00, 6:28,00, 8:46,00, 5:52,00, 9:50,00, 4:21,00, 3202 6:40,25
Číp Mirek 8 8:33,00, 3:50,00, 3:3,00, 9:59,00, 4:0,00, 9:36,00, 9:55,00, 3:17,00, 3133 6:31,62
Koros Bedřich 8 3:31,00, 9:35,00, 9:18,00, 9:23,00, 3:37,00, 4:20,00, 5:8,00, 6:9,00, 3061 6:22,62
Malčík Zdeněk 8 9:53,00, 9:58,00, 6:46,00, 0:0,00, 3:48,00, 9:58,00, 9:56,00, 0:0,00, 3019 6:17,38
Grzesica Jaroslaw 8 9:55,00, 9:54,00, 9:58,00, 9:57,00, 2:57,00, 4:3,00, 0:0,00, 0:0,00, 2804 5:50,5
Palasman Petr 8 9:46,00, 9:48,00, 2:46,00, 4:0,00, 4:59,00, 0:0,00, 9:50,00, 5:25,00, 2794 5:49,25
Hofer Frantisek 8 6:11,00, 4:33,00, 4:0,00, 6:30,00, 2:51,00, 3:25,00, 9:38,00, 6:20,00, 2608 5:26
Novotný Luděk 8 0:0,00, 9:56,00, 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1194 2:29,25
Svoboda Marek 8 4:28,00, 9:55,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 863 1:47,88
Kuráň Petr 8 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Bartůněk Jaroslav 8 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Kuráň Petr 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Bartůněk Jaroslav 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Novotný Luděk 2 0, 44, 29, 0, 0, 0, 0, 0, 73 36,5
Malčík Petr 10 0, 31, 26, 51, 62, 106, 70, 49, 48, 67, 52, 562 56,2
Vostřel Vlastimil 9 49, 43, 88, 51, 53, 92, 82, 46, 0, 48, 0, 552 61,33
Malčík Radek 9 26, 27, 39, 44, 87, 0, 120, 96, 36, 0, 81, 556 61,78
Rajšner Martin 7 34, 41, 26, 29, 63, 155, 0, 87, 0, 0, 0, 435 62,14
Hofer Pavel 7 51, 74, 51, 52, 93, 0, 88, 61, 470 67,14
Šnyrych Petr 8 103, 57, 61, 50, 85, 128, 68, 43, 595 74,38
Malčík Zdeněk 6 62, 75, 41, 0, 61, 130, 85, 0, 454 75,67
Vostřel Jaroslav jun. 10 58, 43, 56, 47, 87, 152, 116, 50, 0, 69, 85, 763 76,3
Vácha Jan 8 50, 87, 50, 91, 114, 130, 80, 40, 642 80,25
Duchaň Jiří 7 56, 62, 49, 82, 0, 175, 98, 46, 568 81,14
Svoboda Marek 2 10, 153, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 163 81,5
Svoboda Pavel 8 80, 72, 71, 55, 67, 123, 116, 72, 656 82
Rajšner Jiří 7 74, 59, 77, 69, 81, 128, 0, 108, 596 85,14
Perkovič Stanislav 8 53, 112, 72, 48, 99, 142, 93, 66, 685 85,62
Palasman Petr 7 116, 73, 39, 90, 110, 0, 119, 59, 606 86,57
Rezler Ondřej 7 29, 54, 63, 0, 70, 152, 168, 71, 607 86,71
Bruner Tomáš 8 94, 81, 78, 49, 88, 178, 93, 41, 702 87,75
Grzesica Jaroslaw 6 99, 68, 87, 68, 87, 124, 0, 0, 533 88,83
Tér Štěpán 6 0, 86, 56, 70, 0, 144, 111, 68, 535 89,17
Pospíšil Luboš sen. 11 73, 70, 74, 57, 114, 134, 123, 101, 57, 79, 158, 1040 94,55
Nehera Petr 7 56, 0, 66, 118, 102, 162, 113, 63, 680 97,14
Vostřel Jaroslav 11 85, 55, 48, 99, 99, 176, 107, 66, 62, 127, 146, 1070 97,27
Marek Tomáš 10 0, 56, 41, 33, 118, 133, 103, 132, 72, 135, 156, 979 97,9
Leiner Jan 8 73, 82, 81, 129, 99, 149, 118, 63, 794 99,25
Marek Pavel 10 41, 32, 90, 53, 63, 161, 95, 114, 0, 151, 214, 1014 101,4
Chlasták Miroslav 8 8, 82, 70, 95, 114, 191, 131, 122, 813 101,62
Heinrich Petr 11 83, 55, 58, 90, 83, 177, 132, 84, 70, 133, 168, 1133 103
Hlávko Jaroslav 8 81, 79, 50, 69, 100, 211, 158, 87, 835 104,38
Koten Libor 8 86, 63, 87, 123, 120, 123, 146, 95, 843 105,38
Winkler Tomáš 8 98, 95, 83, 79, 123, 141, 119, 122, 860 107,5
Janovský Radek 7 81, 0, 99, 83, 123, 166, 121, 99, 772 110,29
Slezák Petr 8 71, 68, 124, 114, 86, 169, 109, 143, 884 110,5
Kalivoda Ferdinand 7 93, 0, 105, 101, 104, 240, 108, 99, 850 121,43
Hrabáček Alois 8 88, 113, 112, 119, 128, 150, 173, 101, 984 123
Matula Ondra 7 113, 102, 122, 95, 0, 121, 168, 151, 872 124,57
Piwowarski Konrad 7 146, 130, 134, 107, 0, 106, 158, 95, 876 125,14
Mataczyno Jerzy 8 141, 93, 124, 105, 121, 158, 146, 131, 1019 127,38
Číp Mirek 8 122, 135, 108, 129, 115, 179, 173, 99, 1060 132,5
Skoupý Karel 8 104, 90, 127, 133, 181, 174, 144, 114, 1067 133,38
Koros Bedřich 8 86, 140, 135, 123, 130, 148, 150, 160, 1072 134
Maslanka Roman 8 126, 136, 144, 92, 161, 161, 113, 158, 1091 136,38
Imiolek Jaroslav 7 144, 98, 100, 130, 169, 168, 150, 0, 959 137
Horník Vladimír 8 115, 150, 65, 145, 105, 196, 170, 156, 1102 137,75
Tér Radislav 8 141, 119, 77, 104, 198, 218, 144, 115, 1116 139,5
Tomiška Leoš 8 113, 148, 148, 115, 131, 178, 162, 146, 1141 142,62
Holešínský František 8 129, 137, 144, 120, 181, 188, 165, 95, 1159 144,88
Rada Rudolf 8 141, 139, 91, 121, 152, 169, 171, 176, 1160 145
Lazarek Przemyslaw 8 142, 106, 136, 177, 124, 187, 184, 177, 1233 154,12
Němec Petr 8 189, 173, 177, 141, 153, 176, 190, 115, 1314 164,25
Hofer Frantisek 8 156, 151, 184, 183, 148, 149, 217, 188, 1376 172

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Vostřel Vlastimil 16:12,15 61,33 9:56,25 61,72
Malčík Petr 14:49,23 56,2 8:19,75 67,47
Malčík Radek 14:6,79 61,78 8:43,12 70,86
Rajšner Martin 14:0,8 62,14 8:42,5 71,36
Vostřel Jaroslav jun. 12:55,23 76,3 9:51,5 77,4
Hofer Pavel 10:31,68 67,14 7:4,12 94,98
Svoboda Pavel 10:28,81 82 8:35,62 95,42
Pospíšil Luboš sen. 10:20,87 94,55 9:47 96,64
Vostřel Jaroslav 10:13,48 97,27 9:56,75 97,8
Bruner Tomáš 10:8,26 87,75 8:53,75 98,64
Šnyrych Petr 10:6,72 74,38 7:31,25 98,9
Duchaň Jiří 9:44,77 81,14 7:54,5 102,6
Rajšner Jiří 9:44,75 85,14 8:17,88 102,6
Vácha Jan 9:41,31 80,25 7:46,5 103,22
Perkovič Stanislav 9:37,23 85,62 8:14,25 103,94
Heinrich Petr 9:10,85 103 9:27,38 108,92
Marek Pavel 8:52,54 101,4 9:0 112,67
Marek Tomáš 8:51,66 97,9 8:40,5 112,85
Winkler Tomáš 8:43,84 107,5 9:23,12 114,54
Rezler Ondřej 8:40,96 86,71 7:31,75 115,17
Koten Libor 8:24,86 105,38 8:52 118,85
Tér Štěpán 8:21,45 89,17 7:27,12 119,66
Slezák Petr 8:20 110,5 9:12,5 120
Malčík Zdeněk 8:18,73 75,67 6:17,38 120,31
Chlasták Miroslav 8:7,7 101,62 8:15,62 123,02
Leiner Jan 8:4,76 99,25 8:1,12 123,77
Nehera Petr 8:3,05 97,14 7:49,25 124,21
Hrabáček Alois 7:32,85 123 9:17 132,5
Hlávko Jaroslav 7:32,69 104,38 7:52,5 132,55
Janovský Radek 6:49,84 110,29 7:32 146,4
Novotný Luděk 6:48,9 36,5 2:29,25 146,73
Palasman Petr 6:43,42 86,57 5:49,25 148,72
Grzesica Jaroslaw 6:34,56 88,83 5:50,5 152,06
Mataczyno Jerzy 6:18,41 127,38 8:2 158,56
Kalivoda Ferdinand 6:11,62 121,43 7:31,25 161,46
Imiolek Jaroslav 6:4,51 137 8:19,38 164,61
Maslanka Roman 6:2,88 136,38 8:14,88 165,35
Němec Petr 5:46,88 164,25 9:29,75 172,97
Rada Rudolf 5:44,14 145 8:19 174,35
Matula Ondra 5:43,38 124,57 7:7,75 174,73
Horník Vladimír 5:40,2 137,75 7:48,62 176,37
Piwowarski Konrad 5:38,91 125,14 7:4,12 177,03
Tér Radislav 5:37,19 139,5 7:50,38 177,94
Holešínský František 5:35,89 144,88 8:6,62 178,63
Tomiška Leoš 5:27,34 142,62 7:46,88 183,29
Lazarek Przemyslaw 5:14,03 154,12 8:4 191,06
Skoupý Karel 5:0,09 133,38 6:40,25 199,95
Číp Mirek 4:55,57 132,5 6:31,62 203
Koros Bedřich 4:45,54 134 6:22,62 210,13
Hofer Frantisek 3:9,53 172 5:26 316,56
Svoboda Marek 2:12,36 81,5 1:47,88 453,3
Kuráň Petr 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo
Bartůněk Jaroslav 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V6 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz