Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Polanecké F5J - 04.07.2020 [SMCRID:716 | INTID:68] - 04.07.2020 19:52:54

SORG V6 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence LIC_FAI FAI ID Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  CZE-1616    2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Hlavinka Tomáš   CZE  CZE-270-007  CZE-1582    2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Odehnal František   CZE  CZE-342-019      2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Hornik Vladimir   CZE  CZE-042-014  CZE-1704  131524  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Malčík Radek   CZE  CZE-270-013  CZE-1392  30576  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-270-012  CZE-1431  30598  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  CZE-1615  106541  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Jiří Pavelka   CZE  CZE-510-012  CZE-1655    2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Veleba Martin   CZE  CZE-269-043  CZE-1524  78925  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  CZE-1523  78924  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  CZE-1435  30602  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  CZE-1489  67558  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  CZE-1440  30607  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  CZE-1437  30604  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kuráň Petr   CZE  CZE-096-013      2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Holešínský František   CZE  CZE-261-411  CZE-1657  266318  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016      2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Matula František   CZE  CZE-261-012      2,4GHz 0(0) Senior 
19 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  CZE-1618  107894  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  CZE-1460  60751  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Heinrich Petr   CZE  CZE-442-043  CZE-1664  123818  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  CZE-1528  79905  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Šnyrych Petr   CZE  CZE-114-004  CZE-1308    2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Malčík Petr   CZE  CZE-270-014  CZE-1430  30597  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Novotný René   CZE  CZE-008-133  CZE-1527  79903  2,4 GHz 00(00) Junior 
26 Svoboda Marek   CZE  CZE-232-058  CZE-1149  275921  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Scheuter Karel   CZE  CZE-510-053      2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Němec Petr   CZE  CZE-096-001  CZE-1614  106422  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Honěk Jan   CZE  CZE-342-004      2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Loutocký Petr   CZE  CZE-327-009  CZE-1206  31076  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Maňák Pavel   CZE  CZE-425-005      2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Hofer Pavel   CZE  CZE-152-258  CZE-1006  30490  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Slezák Petr
Hlavinka Tomáš
Odehnal František
Hornik Vladimir
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Barč Radim
Jiří Pavelka
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Matula Ondra
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Kuráň Petr
Holešínský František
Kristian Libor
Janovský Radek
Nehera Petr
Heinrich Petr
Novotný Radek
Šnyrych Petr
Malčík Petr
Novotný René
Svoboda Marek
Scheuter Karel
Němec Petr
Honěk Jan
Loutocký Petr
Maňák Pavel
Hofer Pavel
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Malčík Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
Novotný René
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
-
Skupina 2 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Jiří Pavelka
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Scheuter Karel
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
-
Skupina 4 Barč Radim
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 2 Jiří Pavelka
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
Maňák Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Němec Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Scheuter Karel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
-
Skupina 4 Svoboda Marek
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kuráň Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 4 Scheuter Karel
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Hofer Pavel
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Matula Ondra
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Scheuter Karel
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
Malčík Radek
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 2 Honěk Jan
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kristian Libor
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
Scheuter Karel
2,4 GHz
-
Skupina 4 Maňák Pavel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
Jiří Pavelka
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kristian Libor
2,4 GHz
- Novotný René
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
-
Skupina 3 Loutocký Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Kuráň Petr
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Honěk Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Scheuter Karel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
-

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
Barč Radim
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
-
Skupina 2 Vohralík Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Holešínský František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Honěk Jan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Scheuter Karel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Slezák Petr
Hlavinka Tomáš
Odehnal František
Hornik Vladimir
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Barč Radim
Jiří Pavelka
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Matula Ondra
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Kuráň Petr
Holešínský František
Kristian Libor
Matula František
Janovský Radek
Nehera Petr
Heinrich Petr
Novotný Radek
Šnyrych Petr
Malčík Petr
Novotný René
Svoboda Marek
Scheuter Karel
Němec Petr
Honěk Jan
Loutocký Petr
Maňák Pavel
Hofer Pavel
Slezák Petr X 3 1 1 0 1 1 1 2 2 1 1 1 2 1 2 2 2 1 0 1 1 2 3 2 3 1 2 3 2 3 1
Hlavinka Tomáš 3 X 1 1 1 4 2 0 2 4 4 0 0 1 1 4 0 1 3 2 1 2 0 2 1 1 1 1 2 2 1 2
Odehnal František 1 1 X 1 0 0 1 0 1 1 3 3 3 1 2 2 2 0 1 2 3 4 1 1 3 2 2 1 2 1 2 2
Hornik Vladimir 1 1 1 X 2 1 3 3 2 3 1 4 1 3 1 0 3 2 1 2 2 0 0 2 1 1 1 1 1 1 2 1
Malčík Radek 0 1 0 2 X 3 1 3 1 1 1 1 2 1 2 2 2 3 2 2 2 2 1 2 1 1 1 0 1 2 3 2
Malčík Zdeněk 1 4 0 1 3 X 3 2 2 2 4 0 2 2 1 3 1 2 4 2 2 1 2 1 0 1 1 1 0 1 0 1
Barč Radim 1 2 1 3 1 3 X 3 1 1 1 2 3 4 2 0 2 2 4 3 3 0 2 0 1 0 2 1 1 0 0 0
Jiří Pavelka 1 0 0 3 3 2 3 X 3 1 1 3 3 5 1 2 2 2 1 1 1 1 2 1 0 1 2 0 1 1 1 1
Veleba Martin 2 2 1 2 1 2 1 3 X 3 1 1 1 2 1 2 1 2 1 1 0 0 2 4 2 1 0 2 3 2 2 2
Nahodil Antonín 2 4 1 3 1 2 1 1 3 X 3 1 0 2 1 3 1 1 1 0 1 1 1 5 3 1 1 1 2 0 1 0
Matula Ondra 1 4 3 1 1 4 1 1 1 3 X 0 1 1 1 5 2 0 1 1 2 2 0 1 2 1 2 2 0 2 1 3
Kičmer Kamil 1 0 3 4 1 0 2 3 1 1 0 X 3 4 3 1 2 1 1 3 2 3 1 1 0 3 2 1 2 0 0 0
Vohralík Martin 1 0 3 1 2 2 3 3 1 0 1 3 X 4 1 2 1 2 2 2 5 4 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1
Prašivka Miroslav 2 1 1 3 1 2 4 5 2 2 1 4 4 X 1 2 1 1 1 2 2 1 2 2 0 0 1 0 1 0 0 0
Kuráň Petr 1 1 2 1 2 1 2 1 1 1 1 3 1 1 X 1 2 3 3 1 0 2 1 1 3 2 2 4 2 1 1 1
Holešínský František 2 4 2 0 2 3 0 2 2 3 5 1 2 2 1 X 2 0 0 1 1 3 0 2 1 2 2 1 1 1 0 2
Kristian Libor 2 0 2 3 2 1 2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 X 1 1 1 1 1 0 2 3 2 3 2 2 0 2 1
Matula František 2 1 0 2 3 2 2 2 2 1 0 1 2 1 3 0 1 X 2 2 2 1 4 1 1 2 1 3 0 2 1 2
Janovský Radek 1 3 1 1 2 4 4 1 1 1 1 1 2 1 3 0 1 2 X 1 2 3 2 0 1 1 2 1 3 1 1 1
Nehera Petr 0 2 2 2 2 2 3 1 1 0 1 3 2 2 1 1 1 2 1 X 3 1 2 1 0 2 2 2 1 3 1 3
Heinrich Petr 1 1 3 2 2 2 3 1 0 1 2 2 5 2 0 1 1 2 2 3 X 3 3 1 0 1 0 0 1 1 1 2
Novotný Radek 1 2 4 0 2 1 0 1 0 1 2 3 4 1 2 3 1 1 3 1 3 X 2 0 1 2 2 0 2 1 1 2
Šnyrych Petr 2 0 1 0 1 2 2 2 2 1 0 1 4 2 1 0 0 4 2 2 3 2 X 1 2 3 2 3 0 2 1 1
Malčík Petr 3 2 1 2 2 1 0 1 4 5 1 1 0 2 1 2 2 1 0 1 1 0 1 X 3 1 0 1 4 1 3 1
Novotný René 2 1 3 1 1 0 1 0 2 3 2 0 0 0 3 1 3 1 1 0 0 1 2 3 X 1 3 4 2 2 4 1
Svoboda Marek 3 1 2 1 1 1 0 1 1 1 1 3 1 0 2 2 2 2 1 2 1 2 3 1 1 X 4 3 2 2 1 1
Scheuter Karel 1 1 2 1 1 1 2 2 0 1 2 2 0 1 2 2 3 1 2 2 0 2 2 0 3 4 X 3 2 2 1 1
Němec Petr 2 1 1 1 0 1 1 0 2 1 2 1 0 0 4 1 2 3 1 2 0 0 3 1 4 3 3 X 1 4 2 3
Honěk Jan 3 2 2 1 1 0 1 1 3 2 0 2 0 1 2 1 2 0 3 1 1 2 0 4 2 2 2 1 X 2 3 2
Loutocký Petr 2 2 1 1 2 1 0 1 2 0 2 0 0 0 1 1 0 2 1 3 1 1 2 1 2 2 2 4 2 X 5 6
Maňák Pavel 3 1 2 2 3 0 0 1 2 1 1 0 0 0 1 0 2 1 1 1 1 1 1 3 4 1 1 2 3 5 X 4
Hofer Pavel 1 2 2 1 2 1 0 1 2 0 3 0 1 0 1 2 1 2 1 3 2 2 1 1 1 1 1 3 2 6 4 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Petr

0:0
0
0
Matula František

9:51
40
162
Novotný René

0:0
0
0
Šnyrych Petr

8:29
0
84
Němec Petr

8:53
25
168
Kuráň Petr

6:3
45
182
Nahodil Antonín

4:59
40
106
Veleba Martin

4:54
0
104
--
0 550 0 467 474 317 246 242 --
0 1000 0 849,09 861,82 576,36 447,27 440 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hlavinka Tomáš

9:58
50
109
Maňák Pavel

9:58
50
164
Slezák Petr

9:55
45
71
Honěk Jan

5:18
25
185
Janovský Radek

9:53
50
156
Novotný Radek

9:57
50
47
Loutocký Petr

9:58
45
90
Hofer Pavel

9:59
40
92
--
593,5 566 604,5 250,5 565 623,5 598 593 --
951,88 907,78 969,53 401,76 906,17 1000 959,1 951,08 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Jiří Pavelka

9:56
50
147
Svoboda Marek

9:24
30
156
Holešínský František

9:56
40
118
Kristian Libor

9:53
15
135
Scheuter Karel

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
50
36
Malčík Zdeněk

9:58
50
70
Matula Ondra

9:56
50
83
--
572,5 516 577 540,5 0 630 613 604,5 --
908,73 819,05 915,87 857,94 0 1000 973,02 959,52 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Barč Radim

9:54
45
119
Hornik Vladimir

9:57
40
134
Odehnal František

3:9
35
134
Heinrich Petr

9:58
50
45
Prašivka Miroslav

9:56
45
115
Kičmer Kamil

9:57
35
89
Nehera Petr

9:59
0
57
Vohralík Martin

9:56
45
83
--
579,5 570 157 625,5 583,5 587,5 570,5 599,5 --
926,46 911,27 251 1000 932,85 939,25 912,07 958,43 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Zdeněk

1:48
0
61
Slezák Petr

9:56
50
71
Matula Ondra

9:58
50
67
Nahodil Antonín

9:59
0
100
Hlavinka Tomáš

9:57
40
67
Holešínský František

9:55
50
146
Malčík Petr

9:58
50
39
Prašivka Miroslav

9:52
45
111
--
77,5 610,5 614,5 549 603,5 572 628,5 581,5 --
123,31 971,36 977,72 873,51 960,22 910,1 1000 925,22 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Jiří Pavelka

9:55
50
165
Hornik Vladimir

9:52
50
89
Loutocký Petr

9:56
45
58
Malčík Radek

9:58
50
19
Hofer Pavel

9:56
50
34
Veleba Martin

9:57
45
78
Matula František

9:57
0
168
Maňák Pavel

9:55
50
164
--
562,5 597,5 612 638,5 629 603 513 563 --
880,97 935,79 958,5 1000 985,12 944,4 803,45 881,75 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Němec Petr

8:18
30
76
Kristian Libor

1:36
0
108
Honěk Jan

9:58
0
212
Kuráň Petr

2:37
10
166
Barč Radim

2:39
0
90
Janovský Radek

2:17
0
80
Scheuter Karel

0:0
0
0
Novotný René

0:0
0
0
--
490 42 462 84 114 97 0 0 --
1000 85,71 942,86 171,43 232,65 197,96 0 0 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Svoboda Marek

3:17
0
99
Heinrich Petr

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:55
45
132
Šnyrych Petr

3:31
50
50
Nehera Petr

1:36
0
30
Odehnal František

9:52
45
182
Novotný Radek

0:0
0
0
Kičmer Kamil

3:4
45
51
--
147,5 0 574 236 81 546 0 203,5 --
256,97 0 1000 411,15 141,11 951,22 0 354,53 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Barč Radim

9:55
50
108
Janovský Radek

9:57
50
97
Hornik Vladimir

9:57
50
87
Malčík Zdeněk

9:58
50
50
Heinrich Petr

9:57
50
36
Nahodil Antonín

9:58
45
66
Hlavinka Tomáš

9:58
0
55
Matula Ondra

9:59
50
69
--
591 598,5 603,5 623 629 610 570,5 614,5 --
939,59 951,51 959,46 990,46 1000 969,79 907 976,95 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kuráň Petr

9:57
30
190
Vohralík Martin

9:53
50
109
Kičmer Kamil

9:56
40
97
Novotný Radek

9:56
40
45
Holešínský František

3:11
0
116
Malčík Radek

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

9:54
50
60
Jiří Pavelka

9:53
40
59
--
532 588,5 587,5 613,5 133 0 614 603,5 --
866,45 958,47 956,84 999,19 216,61 0 1000 982,9 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný René

0:0
0
0
Malčík Petr

0:0
0
0
Odehnal František

6:1
50
143
Slezák Petr

4:49
50
54
Kristian Libor

2:30
35
146
Honěk Jan

2:16
0
170
Veleba Martin

0:0
0
0
Maňák Pavel

9:56
50
109
--
0 0 339,5 312 112 51 0 591,5 --
0 0 573,96 527,47 189,35 86,22 0 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Scheuter Karel

3:8
0
117
Svoboda Marek

2:15
0
132
Loutocký Petr

9:57
50
63
Hofer Pavel

9:58
45
74
Nehera Petr

9:54
50
48
Němec Petr

2:2
0
115
Šnyrych Petr

9:56
50
64
Matula František

3:59
0
185
--
129,5 69 615,5 606 620 64,5 614 146,5 --
208,87 111,29 992,74 977,42 1000 104,03 990,32 236,29 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Šnyrych Petr

9:56
50
45
Vohralík Martin

9:52
50
95
Veleba Martin

9:56
50
88
Prašivka Miroslav

9:56
35
77
Janovský Radek

9:53
35
157
Jiří Pavelka

9:58
40
100
Barč Radim

9:54
50
129
Malčík Zdeněk

3:39
0
59
--
623,5 594,5 602 592,5 549,5 588 579,5 189,5 --
1000 953,49 965,52 950,28 881,32 943,06 929,43 303,93 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kičmer Kamil

9:57
45
106
Kuráň Petr

9:57
35
176
Matula František

9:54
0
140
Hornik Vladimir

9:57
50
113
Slezák Petr

9:55
50
73
Svoboda Marek

9:56
35
150
Kristian Libor

9:52
35
130
Němec Petr

9:53
30
195
--
589 544 524 590,5 608,5 556 562 525,5 --
967,95 894 861,13 970,42 1000 913,72 923,58 863,6 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hofer Pavel

9:56
50
27
Loutocký Petr

9:56
45
76
Nehera Petr

9:57
45
43
Heinrich Petr

9:54
45
43
Honěk Jan

9:43
0
163
Malčík Radek

9:58
50
15
Maňák Pavel

9:57
50
114
Malčík Petr

9:57
45
24
--
632,5 603 620,5 617,5 501,5 640,5 590 630 --
987,51 941,45 968,77 964,09 782,98 1000 921,16 983,61 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Matula Ondra

9:56
50
109
Nahodil Antonín

9:58
40
105
Scheuter Karel

0:0
0
0
Hlavinka Tomáš

9:50
50
85
Novotný Radek

9:56
50
69
Novotný René

0:0
0
0
Odehnal František

9:50
45
140
Holešínský František

9:56
30
147
--
591,5 585,5 0 597,5 611,5 0 565 552,5 --
967,29 957,48 0 977,11 1000 0 923,96 903,52 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Šnyrych Petr

9:57
50
29
Novotný Radek

9:58
50
29
Vohralík Martin

9:58
45
109
Matula František

9:51
40
158
Malčík Radek

9:59
50
22
Heinrich Petr

9:57
50
32
Janovský Radek

9:57
40
80
Malčík Zdeněk

9:57
50
28
--
632,5 633,5 588,5 552 638 631 597 633 --
991,38 992,95 922,41 865,2 1000 989,03 935,74 992,16 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Honěk Jan

4:4
40
175
Malčík Petr

0:0
0
0
Nahodil Antonín

2:3
0
55
Svoboda Marek

1:31
10
95
Slezák Petr

0:0
0
0
Holešínský František

4:31
0
128
Veleba Martin

9:48
40
75
Hlavinka Tomáš

9:54
50
65
--
196,5 0 95,5 53,5 0 207 590,5 611,5 --
321,34 0 156,17 87,49 0 338,51 965,66 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kristian Libor

9:41
45
168
Hornik Vladimir

9:50
50
101
Barč Radim

9:56
50
147
Kičmer Kamil

9:58
50
120
Nehera Petr

9:57
0
59
Prašivka Miroslav

9:55
40
77
Jiří Pavelka

9:53
50
66
Scheuter Karel

0:0
0
0
--
542 589,5 572,5 588 567,5 596,5 610 0 --
888,52 966,39 938,52 963,93 930,33 977,87 1000 0 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Maňák Pavel

9:56
50
125
Novotný René

0:0
0
0
Loutocký Petr

9:58
10
108
Němec Petr

8:53
40
153
Kuráň Petr

8:55
0
165
Matula Ondra

9:58
45
63
Odehnal František

7:59
45
191
Hofer Pavel

9:59
0
103
--
583,5 0 554 496,5 452,5 611,5 428,5 547,5 --
954,21 0 905,97 811,94 739,98 1000 700,74 895,34 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Barč Radim

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:52
50
78
Matula František

9:49
30
173
Jiří Pavelka

9:41
0
56
Šnyrych Petr

9:54
50
37
Heinrich Petr

9:56
45
45
Prašivka Miroslav

2:50
40
79
Slezák Petr

9:49
40
56
--
0 603 532,5 553 625,5 618,5 170,5 601 --
0 964,03 851,32 884,09 1000 988,81 272,58 960,83 --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kristian Libor

6:33
0
131
-- Novotný René

0:0
0
0
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Malčík Petr

9:58
50
31
Maňák Pavel

0:0
0
0
Hornik Vladimir

2:53
45
81
Malčík Radek

0:0
0
0
--
327,5 -- 0 0 632,5 0 177,5 0 --
517,79 -- 0 0 1000 0 280,63 0 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Loutocký Petr

2:53
0
87
Němec Petr

2:40
40
140
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Matula Ondra

9:57
45
91
Veleba Martin

9:49
50
91
Hofer Pavel

9:56
30
78
Hlavinka Tomáš

9:57
45
87
Holešínský František

3:37
0
143
Nehera Petr

9:55
40
49
129,5 130 0 596,5 593,5 587 598,5 145,5 610,5
212,12 212,94 0 977,07 972,15 961,51 980,34 238,33 1000

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kuráň Petr

9:57
45
216
Svoboda Marek

9:51
35
124
Honěk Jan

9:31
35
144
Novotný Radek

9:58
50
73
Odehnal František

9:53
50
173
Scheuter Karel

0:0
0
0
Janovský Radek

9:57
40
123
Kičmer Kamil

9:59
0
102
--
494 564 534 611,5 556,5 0 575,5 548 --
807,85 922,32 873,26 1000 910,06 0 941,13 896,16 --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hlavinka Tomáš

8:38
50
65
Malčík Radek

0:0
0
0
Matula František

9:53
35
189
Barč Radim

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:56
45
72
Kuráň Petr

0:0
0
0
Nehera Petr

0:0
0
0
Janovský Radek

0:0
0
0
--
535,5 0 533,5 0 605 0 0 0 --
885,12 0 881,82 0 1000 0 0 0 --

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vohralík Martin

2:27
50
108
Novotný Radek

9:56
40
89
Heinrich Petr

9:53
45
90
Holešínský František

2:31
40
141
Kristian Libor

2:18
0
129
Odehnal František

3:57
50
183
Matula Ondra

2:13
0
54
Hofer Pavel

9:55
50
84
--
143 591,5 593 120,5 73,5 195,5 106 603 --
237,15 980,93 983,42 199,83 121,89 324,21 175,79 1000 --

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Honěk Jan

0:0
0
0
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

6:49
45
134
Kičmer Kamil

5:20
50
162
Jiří Pavelka

3:32
0
111
Veleba Martin

9:48
45
113
Hornik Vladimir

9:56
50
112
Malčík Petr

9:57
45
60
--
0 0 387 289 156,5 576,5 590 612 --
0 0 632,35 472,22 255,72 941,99 964,05 1000 --

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Scheuter Karel

0:0
0
0
Novotný René

0:0
0
0
Svoboda Marek

9:49
25
171
Loutocký Petr

9:56
45
93
Šnyrych Petr

9:55
50
114
Němec Petr

9:48
50
173
Slezák Petr

9:55
45
195
Maňák Pavel

9:57
30
190
--
0 0 528,5 594,5 588 551,5 542,5 532 --
0 0 888,98 1000 989,07 927,67 912,53 894,87 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence FAI LIC FAIID Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-008-013 CZE-1528 79905 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5973,07 1000
9:57 / 50 / 47
0
0:0 / 0 / 0
999,19
9:56 / 40 / 45
1000
9:56 / 50 / 69
992,95
9:58 / 50 / 29
1000
9:58 / 50 / 73
980,93
9:56 / 40 / 89
0
2 Heinrich Petr CZE-442-043 CZE-1664 123818 2,4 GHz 0 0 CZE 992,01 5925,35 1000
9:58 / 50 / 45
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 36
964,09
9:54 / 45 / 43
989,03
9:57 / 50 / 32
988,81
9:56 / 45 / 45
983,42
9:53 / 45 / 90
0
3 Hofer Pavel CZE-152-258 CZE-1006 30490 2,4 GHz 0 0 CZE 981,51 5862,64 951,08
9:59 / 40 / 92
985,12
9:56 / 50 / 34
977,42
9:58 / 45 / 74
987,51
9:56 / 50 / 27
895,34
9:59 / 0 / 103
961,51
9:56 / 30 / 78
1000
9:55 / 50 / 84
0
4 Matula Ondra CZE-261-242 CZE-1435 30602 2,4 GHz 0 0 CZE 980,83 5858,55 959,52
9:56 / 50 / 83
977,72
9:58 / 50 / 67
976,95
9:59 / 50 / 69
967,29
9:56 / 50 / 109
1000
9:58 / 45 / 63
977,07
9:57 / 45 / 91
175,79
2:13 / 0 / 54
0
5 Šnyrych Petr CZE-114-004 CZE-1308 2,4 GHz 0 0 CZE 974,35 5819,86 849,09
8:29 / 0 / 84
411,15
3:31 / 50 / 50
990,32
9:56 / 50 / 64
1000
9:56 / 50 / 45
991,38
9:57 / 50 / 29
1000
9:54 / 50 / 37
989,07
9:55 / 50 / 114
0
6 Hlavinka Tomáš CZE-270-007 CZE-1582 2,4 GHz 0 0 CZE 967,1 5776,55 951,88
9:58 / 50 / 109
960,22
9:57 / 40 / 67
907
9:58 / 0 / 55
977,11
9:50 / 50 / 85
1000
9:54 / 50 / 65
980,34
9:57 / 45 / 87
885,12
8:38 / 50 / 65
0
7 Loutocký Petr CZE-327-009 CZE-1206 31076 2,4 GHz 0 0 CZE 963,95 5757,76 959,1
9:58 / 45 / 90
958,5
9:56 / 45 / 58
992,74
9:57 / 50 / 63
941,45
9:56 / 45 / 76
905,97
9:58 / 10 / 108
212,12
2:53 / 0 / 87
1000
9:56 / 45 / 93
0
8 Vohralík Martin CZE-261-358 CZE-1440 30607 2,4 GHz 0 0 CZE 963,8 5756,83 958,43
9:56 / 45 / 83
1000
9:55 / 45 / 132
958,47
9:53 / 50 / 109
953,49
9:52 / 50 / 95
922,41
9:58 / 45 / 109
964,03
9:52 / 50 / 78
237,15
2:27 / 50 / 108
0
9 Hornik Vladimir CZE-042-014 CZE-1704 131524 2,4 GHz 0 0 CZE 955,52 5707,38 911,27
9:57 / 40 / 134
935,79
9:52 / 50 / 89
959,46
9:57 / 50 / 87
970,42
9:57 / 50 / 113
966,39
9:50 / 50 / 101
280,63
2:53 / 45 / 81
964,05
9:56 / 50 / 112
0
10 Jiří Pavelka CZE-510-012 CZE-1655 2,4 GHz 0 0 CZE 937,5 5599,75 908,73
9:56 / 50 / 147
880,97
9:55 / 50 / 165
982,9
9:53 / 40 / 59
943,06
9:58 / 40 / 100
1000
9:53 / 50 / 66
884,09
9:41 / 0 / 56
255,72
3:32 / 0 / 111
0
11 Maňák Pavel CZE-425-005 2,4 GHz 0 0 CZE 930,81 5559,77 907,78
9:58 / 50 / 164
881,75
9:55 / 50 / 164
1000
9:56 / 50 / 109
921,16
9:57 / 50 / 114
954,21
9:56 / 50 / 125
0
0:0 / 0 / 0
894,87
9:57 / 30 / 190
0
12 Prašivka Miroslav CZE-261-025 CZE-1437 30604 2,4 GHz 0 0 CZE 907,17 5418,57 932,85
9:56 / 45 / 115
925,22
9:52 / 45 / 111
1000
9:54 / 50 / 60
950,28
9:56 / 35 / 77
977,87
9:55 / 40 / 77
272,58
2:50 / 40 / 79
632,35
6:49 / 45 / 134
0
13 Slezák Petr CZE-342-044 CZE-1616 2,4 GHz 0 0 CZE 894,3 5341,72 969,53
9:55 / 45 / 71
971,36
9:56 / 50 / 71
527,47
4:49 / 50 / 54
1000
9:55 / 50 / 73
0
0:0 / 0 / 0
960,83
9:49 / 40 / 56
912,53
9:55 / 45 / 195
0
14 Matula František CZE-261-012 2,4GHz 0 0 CZE 881,11 5262,919 1000
9:51 / 40 / 162
803,45
9:57 / 0 / 168
236,29
3:59 / 0 / 185
861,13
9:54 / 0 / 140
865,2
9:51 / 40 / 158
851,32
9:49 / 30 / 173
881,82
9:53 / 35 / 189
0
15 Veleba Martin CZE-269-043 CZE-1524 78925 2,4 GHz 0 0 CZE 875,55 5229,72 440
4:54 / 0 / 104
944,4
9:57 / 45 / 78
0
0:0 / 0 / 0
965,52
9:56 / 50 / 88
965,66
9:48 / 40 / 75
972,15
9:49 / 50 / 91
941,99
9:48 / 45 / 113
0
16 Kičmer Kamil CZE-261-261 CZE-1489 67558 2,4 GHz 0 0 CZE 869,96 5196,35 939,25
9:57 / 35 / 89
354,53
3:4 / 45 / 51
956,84
9:56 / 40 / 97
967,95
9:57 / 45 / 106
963,93
9:58 / 50 / 120
896,16
9:59 / 0 / 102
472,22
5:20 / 50 / 162
0
17 Nehera Petr CZE-058-023 CZE-1460 60751 2,4 GHz 0 0 CZE 829,1 4952,28 912,07
9:59 / 0 / 57
141,11
1:36 / 0 / 30
1000
9:54 / 50 / 48
968,77
9:57 / 45 / 43
930,33
9:57 / 0 / 59
1000
9:55 / 40 / 49
0
0:0 / 0 / 0
0
18 Janovský Radek CZE-232-053 CZE-1618 107894 2,4 GHz 0 0 CZE 805,92 4813,83 906,17
9:53 / 50 / 156
197,96
2:17 / 0 / 80
951,51
9:57 / 50 / 97
881,32
9:53 / 35 / 157
935,74
9:57 / 40 / 80
941,13
9:57 / 40 / 123
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Němec Petr CZE-096-001 CZE-1614 106422 2,4 GHz 0 0 CZE 783,18 4677,97 861,82
8:53 / 25 / 168
1000
8:18 / 30 / 76
104,03
2:2 / 0 / 115
863,6
9:53 / 30 / 195
811,94
8:53 / 40 / 153
212,94
2:40 / 40 / 140
927,67
9:48 / 50 / 173
0
20 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 733,99 4384,15 251
3:9 / 35 / 134
951,22
9:52 / 45 / 182
573,96
6:1 / 50 / 143
923,96
9:50 / 45 / 140
700,74
7:59 / 45 / 191
910,06
9:53 / 50 / 173
324,21
3:57 / 50 / 183
0
21 Malčík Zdeněk CZE-270-012 CZE-1431 30598 2,4 GHz 0 0 CZE 733,77 4382,88 973,02
9:58 / 50 / 70
123,31
1:48 / 0 / 61
990,46
9:58 / 50 / 50
303,93
3:39 / 0 / 59
992,16
9:57 / 50 / 28
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 45 / 72
0
22 Kuráň Petr CZE-096-013 2,4 GHz 0 0 CZE 679,06 4056,07 576,36
6:3 / 45 / 182
171,43
2:37 / 10 / 166
866,45
9:57 / 30 / 190
894
9:57 / 35 / 176
739,98
8:55 / 0 / 165
807,85
9:57 / 45 / 216
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Malčík Radek CZE-270-013 CZE-1392 30576 2,4 GHz 0 0 CZE 669,67 4000 1000
9:58 / 50 / 36
1000
9:58 / 50 / 19
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 15
1000
9:59 / 50 / 22
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
24 Malčík Petr CZE-270-014 CZE-1430 30597 2,4 GHz 0 0 CZE 666,93 3983,61 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 39
0
0:0 / 0 / 0
983,61
9:57 / 45 / 24
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 31
1000
9:57 / 45 / 60
0
25 Barč Radim CZE-342-001 CZE-1615 106541 2,4 GHz 0 0 CZE 664,09 3966,65 926,46
9:54 / 45 / 119
232,65
2:39 / 0 / 90
939,59
9:55 / 50 / 108
929,43
9:54 / 50 / 129
938,52
9:56 / 50 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
26 Svoboda Marek CZE-232-058 CZE-1149 275921 2,4 GHz 0 0 CZE 654,99 3912,33 819,05
9:24 / 30 / 156
256,97
3:17 / 0 / 99
111,29
2:15 / 0 / 132
913,72
9:56 / 35 / 150
87,49
1:31 / 10 / 95
922,32
9:51 / 35 / 124
888,98
9:49 / 25 / 171
0
27 Holešínský František CZE-261-411 CZE-1657 266318 2,4 GHz 0 0 CZE 589,8 3522,94 915,87
9:56 / 40 / 118
910,1
9:55 / 50 / 146
216,61
3:11 / 0 / 116
903,52
9:56 / 30 / 147
338,51
4:31 / 0 / 128
238,33
3:37 / 0 / 143
199,83
2:31 / 40 / 141
0
28 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 585,81 3499,07 857,94
9:53 / 15 / 135
85,71
1:36 / 0 / 108
189,35
2:30 / 35 / 146
923,58
9:52 / 35 / 130
888,52
9:41 / 45 / 168
517,79
6:33 / 0 / 131
121,89
2:18 / 0 / 129
0
29 Honěk Jan CZE-342-004 2,4 GHz 0 0 CZE 570,63 3408,42 401,76
5:18 / 25 / 185
942,86
9:58 / 0 / 212
86,22
2:16 / 0 / 170
782,98
9:43 / 0 / 163
321,34
4:4 / 40 / 175
873,26
9:31 / 35 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
30 Nahodil Antonín CZE-269-019 CZE-1523 78924 2,4 GHz 0 0 CZE 569,93 3404,22 447,27
4:59 / 40 / 106
873,51
9:59 / 0 / 100
969,79
9:58 / 45 / 66
957,48
9:58 / 40 / 105
156,17
2:3 / 0 / 55
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
31 Scheuter Karel CZE-510-053 2,4 GHz 0 0 CZE 34,97 208,87 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
208,87
3:8 / 0 / 117
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Novotný René CZE-008-133 CZE-1527 79903 2,4 GHz 1 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 5973,07 1000
9:57 / 50 / 47
0
0:0 / 0 / 0
999,19
9:56 / 40 / 45
1000
9:56 / 50 / 69
992,95
9:58 / 50 / 29
1000
9:58 / 50 / 73
980,93
9:56 / 40 / 89
0
2* Heinrich Petr 992,01 5925,35 1000
9:58 / 50 / 45
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 36
964,09
9:54 / 45 / 43
989,03
9:57 / 50 / 32
988,81
9:56 / 45 / 45
983,42
9:53 / 45 / 90
0
3* Hofer Pavel 981,51 5862,64 951,08
9:59 / 40 / 92
985,12
9:56 / 50 / 34
977,42
9:58 / 45 / 74
987,51
9:56 / 50 / 27
895,34
9:59 / 0 / 103
961,51
9:56 / 30 / 78
1000
9:55 / 50 / 84
0
4* Matula Ondra 980,83 5858,55 959,52
9:56 / 50 / 83
977,72
9:58 / 50 / 67
976,95
9:59 / 50 / 69
967,29
9:56 / 50 / 109
1000
9:58 / 45 / 63
977,07
9:57 / 45 / 91
175,79
2:13 / 0 / 54
0
5* Šnyrych Petr 974,35 5819,86 849,09
8:29 / 0 / 84
411,15
3:31 / 50 / 50
990,32
9:56 / 50 / 64
1000
9:56 / 50 / 45
991,38
9:57 / 50 / 29
1000
9:54 / 50 / 37
989,07
9:55 / 50 / 114
0
6* Hlavinka Tomáš 967,1 5776,55 951,88
9:58 / 50 / 109
960,22
9:57 / 40 / 67
907
9:58 / 0 / 55
977,11
9:50 / 50 / 85
1000
9:54 / 50 / 65
980,34
9:57 / 45 / 87
885,12
8:38 / 50 / 65
0
7* Loutocký Petr 963,95 5757,76 959,1
9:58 / 45 / 90
958,5
9:56 / 45 / 58
992,74
9:57 / 50 / 63
941,45
9:56 / 45 / 76
905,97
9:58 / 10 / 108
212,12
2:53 / 0 / 87
1000
9:56 / 45 / 93
0
8* Vohralík Martin 963,8 5756,83 958,43
9:56 / 45 / 83
1000
9:55 / 45 / 132
958,47
9:53 / 50 / 109
953,49
9:52 / 50 / 95
922,41
9:58 / 45 / 109
964,03
9:52 / 50 / 78
237,15
2:27 / 50 / 108
0
9* Hornik Vladimir 955,52 5707,38 911,27
9:57 / 40 / 134
935,79
9:52 / 50 / 89
959,46
9:57 / 50 / 87
970,42
9:57 / 50 / 113
966,39
9:50 / 50 / 101
280,63
2:53 / 45 / 81
964,05
9:56 / 50 / 112
0
10* Jiří Pavelka 937,5 5599,75 908,73
9:56 / 50 / 147
880,97
9:55 / 50 / 165
982,9
9:53 / 40 / 59
943,06
9:58 / 40 / 100
1000
9:53 / 50 / 66
884,09
9:41 / 0 / 56
255,72
3:32 / 0 / 111
0
11 Maňák Pavel 930,81 5559,77 907,78
9:58 / 50 / 164
881,75
9:55 / 50 / 164
1000
9:56 / 50 / 109
921,16
9:57 / 50 / 114
954,21
9:56 / 50 / 125
0
0:0 / 0 / 0
894,87
9:57 / 30 / 190
0
12 Prašivka Miroslav 907,17 5418,57 932,85
9:56 / 45 / 115
925,22
9:52 / 45 / 111
1000
9:54 / 50 / 60
950,28
9:56 / 35 / 77
977,87
9:55 / 40 / 77
272,58
2:50 / 40 / 79
632,35
6:49 / 45 / 134
0
13 Slezák Petr 894,3 5341,72 969,53
9:55 / 45 / 71
971,36
9:56 / 50 / 71
527,47
4:49 / 50 / 54
1000
9:55 / 50 / 73
0
0:0 / 0 / 0
960,83
9:49 / 40 / 56
912,53
9:55 / 45 / 195
0
14 Matula František 881,11 5262,919 1000
9:51 / 40 / 162
803,45
9:57 / 0 / 168
236,29
3:59 / 0 / 185
861,13
9:54 / 0 / 140
865,2
9:51 / 40 / 158
851,32
9:49 / 30 / 173
881,82
9:53 / 35 / 189
0
15 Veleba Martin 875,55 5229,72 440
4:54 / 0 / 104
944,4
9:57 / 45 / 78
0
0:0 / 0 / 0
965,52
9:56 / 50 / 88
965,66
9:48 / 40 / 75
972,15
9:49 / 50 / 91
941,99
9:48 / 45 / 113
0
16 Kičmer Kamil 869,96 5196,35 939,25
9:57 / 35 / 89
354,53
3:4 / 45 / 51
956,84
9:56 / 40 / 97
967,95
9:57 / 45 / 106
963,93
9:58 / 50 / 120
896,16
9:59 / 0 / 102
472,22
5:20 / 50 / 162
0
17 Nehera Petr 829,1 4952,28 912,07
9:59 / 0 / 57
141,11
1:36 / 0 / 30
1000
9:54 / 50 / 48
968,77
9:57 / 45 / 43
930,33
9:57 / 0 / 59
1000
9:55 / 40 / 49
0
0:0 / 0 / 0
0
18 Janovský Radek 805,92 4813,83 906,17
9:53 / 50 / 156
197,96
2:17 / 0 / 80
951,51
9:57 / 50 / 97
881,32
9:53 / 35 / 157
935,74
9:57 / 40 / 80
941,13
9:57 / 40 / 123
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Němec Petr 783,18 4677,97 861,82
8:53 / 25 / 168
1000
8:18 / 30 / 76
104,03
2:2 / 0 / 115
863,6
9:53 / 30 / 195
811,94
8:53 / 40 / 153
212,94
2:40 / 40 / 140
927,67
9:48 / 50 / 173
0
20 Odehnal František 733,99 4384,15 251
3:9 / 35 / 134
951,22
9:52 / 45 / 182
573,96
6:1 / 50 / 143
923,96
9:50 / 45 / 140
700,74
7:59 / 45 / 191
910,06
9:53 / 50 / 173
324,21
3:57 / 50 / 183
0
21 Malčík Zdeněk 733,77 4382,88 973,02
9:58 / 50 / 70
123,31
1:48 / 0 / 61
990,46
9:58 / 50 / 50
303,93
3:39 / 0 / 59
992,16
9:57 / 50 / 28
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 45 / 72
0
22 Kuráň Petr 679,06 4056,07 576,36
6:3 / 45 / 182
171,43
2:37 / 10 / 166
866,45
9:57 / 30 / 190
894
9:57 / 35 / 176
739,98
8:55 / 0 / 165
807,85
9:57 / 45 / 216
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Malčík Radek 669,67 4000 1000
9:58 / 50 / 36
1000
9:58 / 50 / 19
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 15
1000
9:59 / 50 / 22
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
24 Malčík Petr 666,93 3983,61 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 39
0
0:0 / 0 / 0
983,61
9:57 / 45 / 24
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 31
1000
9:57 / 45 / 60
0
25 Barč Radim 664,09 3966,65 926,46
9:54 / 45 / 119
232,65
2:39 / 0 / 90
939,59
9:55 / 50 / 108
929,43
9:54 / 50 / 129
938,52
9:56 / 50 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
26 Svoboda Marek 654,99 3912,33 819,05
9:24 / 30 / 156
256,97
3:17 / 0 / 99
111,29
2:15 / 0 / 132
913,72
9:56 / 35 / 150
87,49
1:31 / 10 / 95
922,32
9:51 / 35 / 124
888,98
9:49 / 25 / 171
0
27 Holešínský František 589,8 3522,94 915,87
9:56 / 40 / 118
910,1
9:55 / 50 / 146
216,61
3:11 / 0 / 116
903,52
9:56 / 30 / 147
338,51
4:31 / 0 / 128
238,33
3:37 / 0 / 143
199,83
2:31 / 40 / 141
0
28 Kristian Libor 585,81 3499,07 857,94
9:53 / 15 / 135
85,71
1:36 / 0 / 108
189,35
2:30 / 35 / 146
923,58
9:52 / 35 / 130
888,52
9:41 / 45 / 168
517,79
6:33 / 0 / 131
121,89
2:18 / 0 / 129
0
29 Honěk Jan 570,63 3408,42 401,76
5:18 / 25 / 185
942,86
9:58 / 0 / 212
86,22
2:16 / 0 / 170
782,98
9:43 / 0 / 163
321,34
4:4 / 40 / 175
873,26
9:31 / 35 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
30 Nahodil Antonín 569,93 3404,22 447,27
4:59 / 40 / 106
873,51
9:59 / 0 / 100
969,79
9:58 / 45 / 66
957,48
9:58 / 40 / 105
156,17
2:3 / 0 / 55
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
31 Scheuter Karel 34,97 208,87 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
208,87
3:8 / 0 / 117
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Novotný René 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :716
Datum konání :4.7.2020
Kategorie :F5J
Místo konání :Polní letiště Trnávka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka
Ředitel soutěže :Radim Batrč
Hlavní rozhodčí :Jaroslav Osoba
Počasí :Jasno, 0-2m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence FAI LIC FAI ID Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-008-013 CZE-1528 79905 1000
9:57 / 50 / 47
0
0:0 / 0 / 0
999,19
9:56 / 40 / 45
1000
9:56 / 50 / 69
992,95
9:58 / 50 / 29
1000
9:58 / 50 / 73
980,93
9:56 / 40 / 89
5973,07 1000
2* Heinrich Petr CZE-442-043 CZE-1664 123818 1000
9:58 / 50 / 45
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 36
964,09
9:54 / 45 / 43
989,03
9:57 / 50 / 32
988,81
9:56 / 45 / 45
983,42
9:53 / 45 / 90
5925,35 992,01
3* Hofer Pavel CZE-152-258 CZE-1006 30490 951,08
9:59 / 40 / 92
985,12
9:56 / 50 / 34
977,42
9:58 / 45 / 74
987,51
9:56 / 50 / 27
895,34
9:59 / 0 / 103
961,51
9:56 / 30 / 78
1000
9:55 / 50 / 84
5862,64 981,51
4* Matula Ondra CZE-261-242 CZE-1435 30602 959,52
9:56 / 50 / 83
977,72
9:58 / 50 / 67
976,95
9:59 / 50 / 69
967,29
9:56 / 50 / 109
1000
9:58 / 45 / 63
977,07
9:57 / 45 / 91
175,79
2:13 / 0 / 54
5858,55 980,83
5* Šnyrych Petr CZE-114-004 CZE-1308 849,09
8:29 / 0 / 84
411,15
3:31 / 50 / 50
990,32
9:56 / 50 / 64
1000
9:56 / 50 / 45
991,38
9:57 / 50 / 29
1000
9:54 / 50 / 37
989,07
9:55 / 50 / 114
5819,86 974,35
6* Hlavinka Tomáš CZE-270-007 CZE-1582 951,88
9:58 / 50 / 109
960,22
9:57 / 40 / 67
907
9:58 / 0 / 55
977,11
9:50 / 50 / 85
1000
9:54 / 50 / 65
980,34
9:57 / 45 / 87
885,12
8:38 / 50 / 65
5776,55 967,1
7* Loutocký Petr CZE-327-009 CZE-1206 31076 959,1
9:58 / 45 / 90
958,5
9:56 / 45 / 58
992,74
9:57 / 50 / 63
941,45
9:56 / 45 / 76
905,97
9:58 / 10 / 108
212,12
2:53 / 0 / 87
1000
9:56 / 45 / 93
5757,76 963,95
8* Vohralík Martin CZE-261-358 CZE-1440 30607 958,43
9:56 / 45 / 83
1000
9:55 / 45 / 132
958,47
9:53 / 50 / 109
953,49
9:52 / 50 / 95
922,41
9:58 / 45 / 109
964,03
9:52 / 50 / 78
237,15
2:27 / 50 / 108
5756,83 963,8
9* Hornik Vladimir CZE-042-014 CZE-1704 131524 911,27
9:57 / 40 / 134
935,79
9:52 / 50 / 89
959,46
9:57 / 50 / 87
970,42
9:57 / 50 / 113
966,39
9:50 / 50 / 101
280,63
2:53 / 45 / 81
964,05
9:56 / 50 / 112
5707,38 955,52
10* Jiří Pavelka CZE-510-012 CZE-1655 908,73
9:56 / 50 / 147
880,97
9:55 / 50 / 165
982,9
9:53 / 40 / 59
943,06
9:58 / 40 / 100
1000
9:53 / 50 / 66
884,09
9:41 / 0 / 56
255,72
3:32 / 0 / 111
5599,75 937,5
11 Maňák Pavel CZE-425-005 907,78
9:58 / 50 / 164
881,75
9:55 / 50 / 164
1000
9:56 / 50 / 109
921,16
9:57 / 50 / 114
954,21
9:56 / 50 / 125
0
0:0 / 0 / 0
894,87
9:57 / 30 / 190
5559,77 930,81
12 Prašivka Miroslav CZE-261-025 CZE-1437 30604 932,85
9:56 / 45 / 115
925,22
9:52 / 45 / 111
1000
9:54 / 50 / 60
950,28
9:56 / 35 / 77
977,87
9:55 / 40 / 77
272,58
2:50 / 40 / 79
632,35
6:49 / 45 / 134
5418,57 907,17
13 Slezák Petr CZE-342-044 CZE-1616 969,53
9:55 / 45 / 71
971,36
9:56 / 50 / 71
527,47
4:49 / 50 / 54
1000
9:55 / 50 / 73
0
0:0 / 0 / 0
960,83
9:49 / 40 / 56
912,53
9:55 / 45 / 195
5341,72 894,3
14 Matula František CZE-261-012 1000
9:51 / 40 / 162
803,45
9:57 / 0 / 168
236,29
3:59 / 0 / 185
861,13
9:54 / 0 / 140
865,2
9:51 / 40 / 158
851,32
9:49 / 30 / 173
881,82
9:53 / 35 / 189
5262,919 881,11
15 Veleba Martin CZE-269-043 CZE-1524 78925 440
4:54 / 0 / 104
944,4
9:57 / 45 / 78
0
0:0 / 0 / 0
965,52
9:56 / 50 / 88
965,66
9:48 / 40 / 75
972,15
9:49 / 50 / 91
941,99
9:48 / 45 / 113
5229,72 875,55
16 Kičmer Kamil CZE-261-261 CZE-1489 67558 939,25
9:57 / 35 / 89
354,53
3:4 / 45 / 51
956,84
9:56 / 40 / 97
967,95
9:57 / 45 / 106
963,93
9:58 / 50 / 120
896,16
9:59 / 0 / 102
472,22
5:20 / 50 / 162
5196,35 869,96
17 Nehera Petr CZE-058-023 CZE-1460 60751 912,07
9:59 / 0 / 57
141,11
1:36 / 0 / 30
1000
9:54 / 50 / 48
968,77
9:57 / 45 / 43
930,33
9:57 / 0 / 59
1000
9:55 / 40 / 49
0
0:0 / 0 / 0
4952,28 829,1
18 Janovský Radek CZE-232-053 CZE-1618 107894 906,17
9:53 / 50 / 156
197,96
2:17 / 0 / 80
951,51
9:57 / 50 / 97
881,32
9:53 / 35 / 157
935,74
9:57 / 40 / 80
941,13
9:57 / 40 / 123
0
0:0 / 0 / 0
4813,83 805,92
19 Němec Petr CZE-096-001 CZE-1614 106422 861,82
8:53 / 25 / 168
1000
8:18 / 30 / 76
104,03
2:2 / 0 / 115
863,6
9:53 / 30 / 195
811,94
8:53 / 40 / 153
212,94
2:40 / 40 / 140
927,67
9:48 / 50 / 173
4677,97 783,18
20 Odehnal František CZE-342-019 251
3:9 / 35 / 134
951,22
9:52 / 45 / 182
573,96
6:1 / 50 / 143
923,96
9:50 / 45 / 140
700,74
7:59 / 45 / 191
910,06
9:53 / 50 / 173
324,21
3:57 / 50 / 183
4384,15 733,99
21 Malčík Zdeněk CZE-270-012 CZE-1431 30598 973,02
9:58 / 50 / 70
123,31
1:48 / 0 / 61
990,46
9:58 / 50 / 50
303,93
3:39 / 0 / 59
992,16
9:57 / 50 / 28
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 45 / 72
4382,88 733,77
22 Kuráň Petr CZE-096-013 576,36
6:3 / 45 / 182
171,43
2:37 / 10 / 166
866,45
9:57 / 30 / 190
894
9:57 / 35 / 176
739,98
8:55 / 0 / 165
807,85
9:57 / 45 / 216
0
0:0 / 0 / 0
4056,07 679,06
23 Malčík Radek CZE-270-013 CZE-1392 30576 1000
9:58 / 50 / 36
1000
9:58 / 50 / 19
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 15
1000
9:59 / 50 / 22
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4000 669,67
24 Malčík Petr CZE-270-014 CZE-1430 30597 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 39
0
0:0 / 0 / 0
983,61
9:57 / 45 / 24
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 31
1000
9:57 / 45 / 60
3983,61 666,93
25 Barč Radim CZE-342-001 CZE-1615 106541 926,46
9:54 / 45 / 119
232,65
2:39 / 0 / 90
939,59
9:55 / 50 / 108
929,43
9:54 / 50 / 129
938,52
9:56 / 50 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3966,65 664,09
26 Svoboda Marek CZE-232-058 CZE-1149 275921 819,05
9:24 / 30 / 156
256,97
3:17 / 0 / 99
111,29
2:15 / 0 / 132
913,72
9:56 / 35 / 150
87,49
1:31 / 10 / 95
922,32
9:51 / 35 / 124
888,98
9:49 / 25 / 171
3912,33 654,99
27 Holešínský František CZE-261-411 CZE-1657 266318 915,87
9:56 / 40 / 118
910,1
9:55 / 50 / 146
216,61
3:11 / 0 / 116
903,52
9:56 / 30 / 147
338,51
4:31 / 0 / 128
238,33
3:37 / 0 / 143
199,83
2:31 / 40 / 141
3522,94 589,8
28 Kristian Libor CZE-342-016 857,94
9:53 / 15 / 135
85,71
1:36 / 0 / 108
189,35
2:30 / 35 / 146
923,58
9:52 / 35 / 130
888,52
9:41 / 45 / 168
517,79
6:33 / 0 / 131
121,89
2:18 / 0 / 129
3499,07 585,81
29 Honěk Jan CZE-342-004 401,76
5:18 / 25 / 185
942,86
9:58 / 0 / 212
86,22
2:16 / 0 / 170
782,98
9:43 / 0 / 163
321,34
4:4 / 40 / 175
873,26
9:31 / 35 / 144
0
0:0 / 0 / 0
3408,42 570,63
30 Nahodil Antonín CZE-269-019 CZE-1523 78924 447,27
4:59 / 40 / 106
873,51
9:59 / 0 / 100
969,79
9:58 / 45 / 66
957,48
9:58 / 40 / 105
156,17
2:3 / 0 / 55
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3404,22 569,93
31 Scheuter Karel CZE-510-053 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
208,87
3:8 / 0 / 117
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
208,87 34,97
32 Novotný René CZE-008-133 CZE-1527 79903 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 32 Slezák Petr, Hlavinka Tomáš, Odehnal František, Hornik Vladimir, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Barč Radim, Jiří Pavelka, Veleba Martin, Nahodil Antonín, Matula Ondra, Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Kuráň Petr, Holešínský František, Kristian Libor, Matula František, Janovský Radek, Nehera Petr, Heinrich Petr, Novotný Radek, Šnyrych Petr, Malčík Petr, Novotný René, Svoboda Marek, Scheuter Karel, Němec Petr, Honěk Jan, Loutocký Petr, Maňák Pavel, Hofer Pavel, 152164,5 4755,14

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Vohralík Martin 7 45 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 335 47,86
Hornik Vladimir 7 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 335 47,86
Odehnal František 7 35 , 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 320 45,71
Šnyrych Petr 7 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 300 42,86
Prašivka Miroslav 7 45 , 45 , 50 , 35 , 40 , 40 , 45 300 42,86
Matula Ondra 7 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 0 290 41,43
Heinrich Petr 7 50 , 0 , 50 , 45 , 50 , 45 , 45 285 40,71
Hlavinka Tomáš 7 50 , 40 , 0 , 50 , 50 , 45 , 50 285 40,71
Maňák Pavel 7 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 30 280 40
Novotný Radek 7 50 , 0 , 40 , 50 , 50 , 50 , 40 280 40
Slezák Petr 7 45 , 50 , 50 , 50 , 0 , 40 , 45 280 40
Hofer Pavel 7 40 , 50 , 45 , 50 , 0 , 30 , 50 265 37,86
Kičmer Kamil 7 35 , 45 , 40 , 45 , 50 , 0 , 50 265 37,86
Loutocký Petr 7 45 , 45 , 50 , 45 , 10 , 0 , 45 240 34,29
Veleba Martin 7 0 , 45 , 0 , 50 , 40 , 50 , 45 230 32,86
Jiří Pavelka 7 50 , 50 , 40 , 40 , 50 , 0 , 0 230 32,86
Němec Petr 7 25 , 30 , 0 , 30 , 40 , 40 , 50 215 30,71
Janovský Radek 7 50 , 0 , 50 , 35 , 40 , 40 , 0 215 30,71
Malčík Radek 7 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 0 , 0 200 28,57
Barč Radim 7 45 , 0 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 195 27,86
Malčík Zdeněk 7 50 , 0 , 50 , 0 , 50 , 0 , 45 195 27,86
Malčík Petr 7 0 , 50 , 0 , 45 , 0 , 50 , 45 190 27,14
Kuráň Petr 7 45 , 10 , 30 , 35 , 0 , 45 , 0 165 23,57
Holešínský František 7 40 , 50 , 0 , 30 , 0 , 0 , 40 160 22,86
Matula František 7 40 , 0 , 0 , 0 , 40 , 30 , 35 145 20,71
Svoboda Marek 7 30 , 0 , 0 , 35 , 10 , 35 , 25 135 19,29
Nehera Petr 7 0 , 0 , 50 , 45 , 0 , 40 , 0 135 19,29
Kristian Libor 7 15 , 0 , 35 , 35 , 45 , 0 , 0 130 18,57
Nahodil Antonín 7 40 , 0 , 45 , 40 , 0 , 0 , 0 125 17,86
Honěk Jan 7 25 , 0 , 0 , 0 , 40 , 35 , 0 100 14,29
Scheuter Karel 7 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Novotný René 7 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Hofer Pavel 7 9:59,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:55,00, 4179 9:57
Hlavinka Tomáš 7 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:50,00, 9:54,00, 9:57,00, 8:38,00, 4092 9:44,5700000000001
Matula František 7 9:51,00, 9:57,00, 3:59,00, 9:54,00, 9:51,00, 9:49,00, 9:53,00, 3794 9:2
Jiří Pavelka 7 9:56,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:41,00, 3:32,00, 3768 8:58,29
Loutocký Petr 7 9:58,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 2:53,00, 9:56,00, 3754 8:56,29
Hornik Vladimir 7 9:57,00, 9:52,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:50,00, 2:53,00, 9:56,00, 3742 8:54,5700000000001
Matula Ondra 7 9:56,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:57,00, 2:13,00, 3717 8:51
Vohralík Martin 7 9:56,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:52,00, 2:27,00, 3713 8:50,43
Šnyrych Petr 7 8:29,00, 3:31,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:55,00, 3698 8:48,29
Novotný Radek 7 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:56,00, 3581 8:31,57
Maňák Pavel 7 9:58,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:57,00, 3579 8:31,29
Heinrich Petr 7 9:58,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:53,00, 3575 8:30,71
Prašivka Miroslav 7 9:56,00, 9:52,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:55,00, 2:50,00, 6:49,00, 3552 8:27,43
Kičmer Kamil 7 9:57,00, 3:4,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:59,00, 5:20,00, 3491 8:18,71
Slezák Petr 7 9:55,00, 9:56,00, 4:49,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:49,00, 9:55,00, 3259 7:45,57
Veleba Martin 7 4:54,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:48,00, 9:49,00, 9:48,00, 3252 7:44,57
Janovský Radek 7 9:53,00, 2:17,00, 9:57,00, 9:53,00, 9:57,00, 9:57,00, 0:0,00, 3114 7:24,86
Nehera Petr 7 9:59,00, 1:36,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:55,00, 0:0,00, 3078 7:19,71
Odehnal František 7 3:9,00, 9:52,00, 6:1,00, 9:50,00, 7:59,00, 9:53,00, 3:57,00, 3041 7:14,43
Němec Petr 7 8:53,00, 8:18,00, 2:2,00, 9:53,00, 8:53,00, 2:40,00, 9:48,00, 3027 7:12,43
Kuráň Petr 7 6:3,00, 2:37,00, 9:57,00, 9:57,00, 8:55,00, 9:57,00, 0:0,00, 2846 6:46,57
Svoboda Marek 7 9:24,00, 3:17,00, 2:15,00, 9:56,00, 1:31,00, 9:51,00, 9:49,00, 2763 6:34,71
Malčík Zdeněk 7 9:58,00, 1:48,00, 9:58,00, 3:39,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 2716 6:28
Holešínský František 7 9:56,00, 9:55,00, 3:11,00, 9:56,00, 4:31,00, 3:37,00, 2:31,00, 2617 6:13,86
Kristian Libor 7 9:53,00, 1:36,00, 2:30,00, 9:52,00, 9:41,00, 6:33,00, 2:18,00, 2543 6:3,29000000000002
Barč Radim 7 9:54,00, 2:39,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:56,00, 0:0,00, 0:0,00, 2538 6:2,56999999999999
Honěk Jan 7 5:18,00, 9:58,00, 2:16,00, 9:43,00, 4:4,00, 9:31,00, 0:0,00, 2450 5:50
Malčík Radek 7 9:58,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:59,00, 0:0,00, 0:0,00, 2393 5:41,86
Malčík Petr 7 0:0,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:57,00, 2390 5:41,43
Nahodil Antonín 7 4:59,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:58,00, 2:3,00, 0:0,00, 0:0,00, 2217 5:16,71
Scheuter Karel 7 0:0,00, 0:0,00, 3:8,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 188 0:26,86
Novotný René 7 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Novotný René 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Radek 4 36, 19, 0, 15, 22, 0, 0, 92 23
Malčík Petr 4 0, 39, 0, 24, 0, 31, 60, 154 38,5
Nehera Petr 6 57, 30, 48, 43, 59, 49, 0, 286 47,67
Heinrich Petr 6 45, 0, 36, 43, 32, 45, 90, 291 48,5
Malčík Zdeněk 6 70, 61, 50, 59, 28, 0, 72, 340 56,67
Novotný Radek 6 47, 0, 45, 69, 29, 73, 89, 352 58,67
Šnyrych Petr 7 84, 50, 64, 45, 29, 37, 114, 423 60,43
Hofer Pavel 7 92, 34, 74, 27, 103, 78, 84, 492 70,29
Hlavinka Tomáš 7 109, 67, 55, 85, 65, 87, 65, 533 76,14
Matula Ondra 7 83, 67, 69, 109, 63, 91, 54, 536 76,57
Loutocký Petr 7 90, 58, 63, 76, 108, 87, 93, 575 82,14
Nahodil Antonín 5 106, 100, 66, 105, 55, 0, 0, 432 86,4
Slezák Petr 6 71, 71, 54, 73, 0, 56, 195, 520 86,67
Veleba Martin 6 104, 78, 0, 88, 75, 91, 113, 549 91,5
Prašivka Miroslav 7 115, 111, 60, 77, 77, 79, 134, 653 93,29
Jiří Pavelka 7 147, 165, 59, 100, 66, 56, 111, 704 100,57
Vohralík Martin 7 83, 132, 109, 95, 109, 78, 108, 714 102
Hornik Vladimir 7 134, 89, 87, 113, 101, 81, 112, 717 102,43
Kičmer Kamil 7 89, 51, 97, 106, 120, 102, 162, 727 103,86
Janovský Radek 6 156, 80, 97, 157, 80, 123, 0, 693 115,5
Scheuter Karel 1 0, 0, 117, 0, 0, 0, 0, 117 117
Barč Radim 5 119, 90, 108, 129, 147, 0, 0, 593 118,6
Svoboda Marek 7 156, 99, 132, 150, 95, 124, 171, 927 132,43
Holešínský František 7 118, 146, 116, 147, 128, 143, 141, 939 134,14
Kristian Libor 7 135, 108, 146, 130, 168, 131, 129, 947 135,29
Maňák Pavel 6 164, 164, 109, 114, 125, 0, 190, 866 144,33
Němec Petr 7 168, 76, 115, 195, 153, 140, 173, 1020 145,71
Odehnal František 7 134, 182, 143, 140, 191, 173, 183, 1146 163,71
Matula František 7 162, 168, 185, 140, 158, 173, 189, 1175 167,86
Honěk Jan 6 185, 212, 170, 163, 175, 144, 0, 1049 174,83
Kuráň Petr 6 182, 166, 190, 176, 165, 216, 0, 1095 182,5

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 24:46,34 23 5:41,86 40,37
Heinrich Petr 17:33,02 48,5 8:30,71 56,98
Nehera Petr 15:22,48 47,67 7:19,71 65,05
Malčík Petr 14:46,83 38,5 5:41,43 67,66
Šnyrych Petr 14:34,23 60,43 8:48,29 68,63
Novotný Radek 14:32 58,67 8:31,57 68,81
Hofer Pavel 14:9,39 70,29 9:57 70,64
Hlavinka Tomáš 12:47,73 76,14 9:44,5700000000001 78,15
Matula Ondra 11:33,47 76,57 8:51 86,52
Malčík Zdeněk 11:24,71 56,67 6:28 87,63
Loutocký Petr 10:52,87 82,14 8:56,29 91,9
Prašivka Miroslav 9:3,95 93,29 8:27,43 110,31
Slezák Petr 8:57,2 86,67 7:45,57 111,69
Jiří Pavelka 8:55,23 100,57 8:58,29 112,1
Hornik Vladimir 8:41,9 102,43 8:54,5700000000001 114,97
Vohralík Martin 8:40,03 102 8:50,43 115,38
Veleba Martin 8:27,73 91,5 7:44,57 118,17
Kičmer Kamil 8:0,19 103,86 8:18,71 124,95
Janovský Radek 6:25,16 115,5 7:24,86 155,78
Nahodil Antonín 6:6,57 86,4 5:16,71 163,68
Maňák Pavel 5:54,24 144,33 8:31,29 169,37
Matula František 5:22,89 167,86 9:2 185,82
Barč Radim 5:5,71 118,6 6:2,56999999999999 196,26
Svoboda Marek 4:58,06 132,43 6:34,71 201,31
Němec Petr 4:56,76 145,71 7:12,43 202,17
Holešínský František 4:38,7 134,14 6:13,86 215,28
Kristian Libor 4:28,53 135,29 6:3,29000000000002 223,44
Odehnal František 4:25,36 163,71 7:14,43 226,1
Kuráň Petr 3:42,78 182,5 6:46,57 269,33
Honěk Jan 3:20,19 174,83 5:50 299,71
Scheuter Karel 0:22,95 117 0:26,86 2613,83
Novotný René 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V6 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz