Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Litovelské F5 - 13.06.2020 [SMCRID:723 | INTID:57] - 21.06.2020 11:32:25

SORG V6 - http://rcsoftware.cz/ / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence LIC_FAI FAI ID Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003      2,4 GHz 00(00) Junior 
2 Hofer Pavel   CZE  CZE-152-258  CZE-1006  30490  2,4 GHz 00(00) Junior 
3 Hofer Frantisek   CZE  CZE-152-206  CZE-1005  30489  2,4 GHz 00(00) Junior 
4 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  CZE-1615  106541  2,4 GHz 00(00) Junior 
5 Hornik Vladimir   CZE  CZE-042-014  CZE-1704  131524  2,4 GHz 00(00) Junior 
6 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  CZE-1523  78924  2,4 GHz 00(00) Junior 
7 Veleba Martin   CZE  CZE-269-043  CZE-1524  78925  2,4 GHz 00(00) Junior 
8 Maňák Pavel   CZE  CZE-425-005      2,4 GHz 00(00) Junior 
9 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  CZE-1489  67558  2,4 GHz 00(00) Junior 
10 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  CZE-1440  30607  2,4 GHz 00(00) Junior 
11 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-361-025  CZE-1437  30604  2,4 GHz 00(00) Junior 
12 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  CZE-1326  30561  2,4 GHz 00(00) Junior 
13 Hlavinka Tomáš   CZE  CZE-270-007  CZE-1582    2,4 GHz 00(00) Junior 
14 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  CZE-1460  60751  2,4 GHz 00(00) Junior 
15 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-022  CZE-1118  30525  2,4 GHz 00(00) Junior 
16 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE-458-001  CZE-1025  30498  2,4 GHz 00(00) Junior 
17 Kadlec Jiří   CZE  CZE-313-008  CZE-1115  30523  2,4 GHz 00(00) Junior 
18 Rajšner Martin   CZE  CZE-216-020  CZE-1070  31169  2,4 GHz 00(00) Junior 
19 Rajšner Jiří   CZE  CZE-216-002  CZE-1069  31168  2,4 GHz 00(00) Junior 
20 Bruner Tomáš   CZE  CZE-216-056  CZE-1538  81380  2,4 GHz 00(00) Junior 
21 Bruner Jan   CZE  CZE-216-057  CZE-1539  81380  2,4 GHz 00(00) Žák 
22 Štěrba Vítězslav   CZE  CZE-165-001  CZE-1203  31190  2,4GHz 0(0) Junior 
23 Malčík Radek   CZE  CZE-270-013  CZE-1392  30576  2,4 GHz 00(00) Junior 
24 Malčík Petr   CZE  CZE-270-014  CZE-1430  30597  2,4 GHz 00(00) Junior 
25 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-270-012  CZE-1431  30598  2,4 GHz 00(00) Junior 
26 Heinrich Petr   CZE  CZE-442-043  CZE-1664  123818  2,4 GHz 00(00) Junior 
27 Bořil Petr   CZE  CZE-270-004      2,4 GHz 00(00) Junior 
28 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  CZE-1616  106542  2,4 GHz 00(00) Junior 
29 Vostřel Jaroslav   CZE  CZE-458-003  CZE-1024  30497  2,4 GHz 00(00) Junior 
30 Vostřel Jaroslav jun.   CZE  CZE-458-002  CZE-1778  64943  2,4 GHz 00(00) Žák 
31 Marek Tomas   CZE  CZE-222-026  CZE-1525    2,4 GHz 00(00) Junior 
32 Tomáš Winkler   CZE  CZE-220-061  CZE-1040    2,4 GHz 00(00) Junior 
33 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018      2,4 GHz 00(00) Junior 
34 Loutocký Jiří   CZE  CZE-327-008      2,4 GHz 00(00) Junior 
35 Loutocký Petr   CZE  CZE-327-009  CZE-1206  31076  2,4 GHz 00(00) Junior 
36 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-313-040  CZE-1120  75370  2,4 GHz 00(00) Junior 
37 Pospíšil Luboš ml.   CZE  CZE-313-030  CZE-1533  92888  2,4 GHz 00(00) Junior 
38 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  CZE-1448  31082  2,4 GHz 00(00) Junior 
39 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027    75371  2,4 GHz 00(00) Junior 
40 Prokop Luděk   CZE  CZE-313-029    84980  2,4 GHz 00(00) Junior 
41 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  CZE-1573  92990  2,4 GHz 00(00) Junior 
42 Šnyrych Petr   CZE  CZE-114-004  CZE-1308    2,4 GHz 00(00) Junior 
43 Tér Radislav   CZE  CZE-032-015  CZE-1807  139613  2,4 GHz 00(00) Junior 
44 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  CZE-1435  30602  2,4 GHz 00(00) Junior 
45 * Jiří Pavelka   CZE  CZE-510-012  CZE-1655    2,4 GHz 00(00) Junior 
46 Skoupý Karel   CZE  CZE-058-010  CZE-1520  78445  2,4 GHz 00(00) Junior 
47 Kuráň Petr   CZE  CZE-096-013      2,4 GHz 00(00) Junior 
48 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  CZE-1566  82809  2,4 GHz 00(00) Junior 
49 Rúčka Vladimír   SVK  SVK-128-000  SVK-1280  288294  2,4 GHz 00(00) Junior 
50 Ďurka Zdenko   SVK  SVK-100-600  SVK-1006  294406  2,4 GHz 00(00) Junior 
51 Němec Petr   CZE  CZE-096-001  CZE-1614  106422  2,4 GHz 00(00) Junior 
52 Hloušek Pavel   CZE  CZE-301-101      2,4 GHz 00(00) Junior 
53 Svoboda Marek   CZE  CZE-232-058  CZE-1149  275921  2,4 GHz 00(00) Junior 
54 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  CZE-1605  99026  2,4 GHz 00(00) Junior 
55 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  CZE-1618    2,4 GHz 00(00) Junior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Dušek Petr
Hofer Pavel
Hofer Frantisek
Barč Radim
Hornik Vladimir
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Maňák Pavel
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Hrubý Tomáš
Hlavinka Tomáš
Nehera Petr
Hrabáček Alois
Vostřel Vlastimil
Kadlec Jiří
Rajšner Martin
Rajšner Jiří
Bruner Tomáš
Bruner Jan
Malčík Radek
Malčík Petr
Malčík Zdeněk
Heinrich Petr
Bořil Petr
Slezák Petr
Vostřel Jaroslav
Vostřel Jaroslav jun.
Marek Tomas
Tomáš Winkler
Tomiška Leoš
Loutocký Jiří
Loutocký Petr
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš ml.
Vorálek Petr
Beran Věnek
Prokop Luděk
Novotný Luděk
Šnyrych Petr
Tér Radislav
Matula Ondra
* Jiří Pavelka
Skoupý Karel
Kuráň Petr
Chalupník Milan
Rúčka Vladimír
Ďurka Zdenko
Němec Petr
Hloušek Pavel
Svoboda Marek
Číp Mirek
Janovský Radek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Loutocký Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4GHz(0)
Maňák Pavel
2,4 GHz
Tomáš Winkler
2,4 GHz
Skupina 2 Heinrich Petr
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Rajšner Jiří
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Marek Tomas
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Skupina 4 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Kadlec Jiří
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Skupina 5 Němec Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
* Jiří Pavelka
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Tomáš Winkler
2,4 GHz
Skupina 2 Němec Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Loutocký Jiří
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4GHz(0)
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Skupina 3 Bořil Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
* Jiří Pavelka
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Kadlec Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 4 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Marek Tomas
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Skupina 5 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Kuráň Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Bruner Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Tomáš Winkler
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Skupina 3 Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Skupina 4 Matula Ondra
2,4 GHz
Loutocký Jiří
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
* Jiří Pavelka
2,4 GHz
Marek Tomas
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4GHz(0)
Číp Mirek
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Kadlec Jiří
2,4 GHz
Skupina 5 Hloušek Pavel
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Kadlec Jiří
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Marek Tomas
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Tomáš Winkler
2,4 GHz
Skupina 2 Štěrba Vítězslav
2,4GHz(0)
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Hornik Vladimir
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Loutocký Jiří
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Barč Radim
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
* Jiří Pavelka
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Skupina 5 Malčík Radek
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kadlec Jiří
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4GHz(0)
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 * Jiří Pavelka
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Loutocký Jiří
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Tomáš Winkler
2,4 GHz
Skupina 3 Rajšner Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skupina 4 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 5 Malčík Petr
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Marek Tomas
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Marek Tomas
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Loutocký Jiří
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Hornik Vladimir
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 2 * Jiří Pavelka
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Skupina 3 Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Hofer Pavel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Rajšner Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Tér Radislav
2,4 GHz
Maňák Pavel
2,4 GHz
Svoboda Marek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Ďurka Zdenko
2,4 GHz
Skupina 4 Vorálek Petr
2,4 GHz
Hofer Frantisek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Rajšner Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4GHz(0)
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 5 Barč Radim
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Hloušek Pavel
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun.
2,4 GHz
Kadlec Jiří
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Tomáš Winkler
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Dušek Petr
Hofer Pavel
Hofer Frantisek
Barč Radim
Hornik Vladimir
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Maňák Pavel
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Hrubý Tomáš
Hlavinka Tomáš
Nehera Petr
Hrabáček Alois
Vostřel Vlastimil
Kadlec Jiří
Rajšner Martin
Rajšner Jiří
Bruner Tomáš
Bruner Jan
Štěrba Vítězslav
Malčík Radek
Malčík Petr
Malčík Zdeněk
Heinrich Petr
Bořil Petr
Slezák Petr
Vostřel Jaroslav
Vostřel Jaroslav jun.
Marek Tomas
Tomáš Winkler
Tomiška Leoš
Loutocký Jiří
Loutocký Petr
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš ml.
Vorálek Petr
Beran Věnek
Prokop Luděk
Novotný Luděk
Šnyrych Petr
Tér Radislav
Matula Ondra
* Jiří Pavelka
Skoupý Karel
Kuráň Petr
Chalupník Milan
Rúčka Vladimír
Ďurka Zdenko
Němec Petr
Hloušek Pavel
Svoboda Marek
Číp Mirek
Janovský Radek
Dušek Petr X 1 1 1 2 1 2 2 1 0 0 1 1 1 2 2 1 0 1 0 2 1 0 0 1 2 1 2 2 0 1 1 1 1 2 3 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1 1 1 0 1 0 2 1 0 1
Hofer Pavel 1 X 0 1 0 1 0 2 1 1 0 1 0 0 2 2 2 1 2 2 1 2 1 1 0 1 1 0 1 2 1 1 1 3 0 2 2 0 1 0 2 0 2 1 3 2 1 2 0 2 1 0 2 1 1
Hofer Frantisek 1 0 X 1 1 1 1 0 1 0 2 1 2 2 1 1 1 3 1 0 1 1 1 1 1 1 2 1 1 0 2 1 1 0 2 0 1 3 1 2 1 1 3 1 0 2 2 1 2 1 1 1 0 0 1
Barč Radim 1 1 1 X 0 2 0 2 1 2 1 1 2 2 1 0 1 1 2 2 0 1 0 2 2 1 0 2 1 2 0 3 0 1 1 1 0 1 0 1 2 1 2 2 1 2 2 0 0 0 2 1 0 1 2
Hornik Vladimir 2 0 1 0 X 2 2 1 1 1 1 1 2 2 3 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 2 3 1 3 0 4 2 0 1 0 1 1 1 1 3 0 1 0 0 1 0 1 1 0 1 0 1 1
Nahodil Antonín 1 1 1 2 2 X 1 1 1 2 1 1 1 1 2 0 1 1 1 1 0 1 1 0 2 2 1 1 3 1 1 1 1 1 1 2 2 0 0 1 0 1 1 2 0 0 1 1 0 2 2 2 1 2 1
Veleba Martin 2 0 1 0 2 1 X 1 1 0 3 0 3 0 2 1 1 0 2 0 3 2 0 0 1 0 1 2 2 0 1 0 2 0 1 0 1 0 1 1 0 2 1 1 1 1 1 3 2 1 2 2 2 3 0
Maňák Pavel 2 2 0 2 1 1 1 X 0 3 1 1 1 0 2 1 0 0 3 1 1 1 1 3 2 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0 3 0 2 2 1 2 0 1 1 2 0 3 2 1 2
Kičmer Kamil 1 1 1 1 1 1 1 0 X 2 0 1 1 1 0 1 0 1 2 0 3 1 3 0 1 2 1 1 1 0 1 3 2 1 2 1 2 2 1 4 0 1 0 1 1 1 1 2 1 1 0 0 0 2 1
Vohralík Martin 0 1 0 2 1 2 0 3 2 X 2 3 0 0 1 1 0 1 2 0 0 1 2 2 2 3 0 1 1 1 0 2 1 1 2 1 0 1 1 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 2 0 1 2 1 2
Prašivka Miroslav 0 0 2 1 1 1 3 1 0 2 X 1 1 1 2 0 0 2 1 0 1 2 0 1 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1 1 1 3 2 2 3 1 2 1 2 2 1
Hrubý Tomáš 1 1 1 1 1 1 0 1 1 3 1 X 1 1 1 1 1 1 0 2 0 1 2 0 3 3 0 1 0 3 0 1 2 1 2 1 1 2 1 1 0 0 1 1 0 2 2 1 1 2 1 3 1 0 0
Hlavinka Tomáš 1 0 2 2 2 1 3 1 1 0 1 1 X 3 0 0 1 0 2 2 2 0 0 0 3 0 1 1 2 2 1 1 2 1 0 0 0 0 2 2 0 1 2 2 0 1 1 2 1 0 1 2 1 1 2
Nehera Petr 1 0 2 2 2 1 0 0 1 0 1 1 3 X 1 2 1 1 0 2 1 0 1 0 3 0 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1 1 1 2 2 2 0 1 1 1 0 2 0 2 0 2 1 1 0 3
Hrabáček Alois 2 2 1 1 3 2 2 2 0 1 2 1 0 1 X 1 2 2 1 1 1 1 1 0 1 0 0 2 2 1 1 0 2 0 1 2 1 1 0 0 2 1 1 0 2 1 1 2 2 1 1 1 0 1 0
Vostřel Vlastimil 2 2 1 0 1 0 1 1 1 1 0 1 0 2 1 X 2 1 1 1 2 2 1 2 1 0 2 1 1 1 1 2 2 1 2 1 2 0 1 1 2 2 1 0 1 1 0 0 1 1 2 0 2 0 2
Kadlec Jiří 1 2 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 1 2 2 X 2 0 2 1 2 1 2 1 1 2 1 2 2 2 2 1 1 1 2 1 0 1 1 0 3 1 1 2 0 1 1 0 1 0 1 1 1 1
Rajšner Martin 0 1 3 1 1 1 0 0 1 1 2 1 0 1 2 1 2 X 0 2 1 1 1 2 0 1 1 1 1 3 2 1 1 0 2 2 2 3 2 1 2 2 0 0 0 2 2 1 1 0 1 0 1 0 0
Rajšner Jiří 1 2 1 2 1 1 2 3 2 2 1 0 2 0 1 1 0 0 X 1 1 0 0 2 0 1 1 1 2 0 2 1 1 0 1 1 1 1 0 1 3 1 3 0 1 2 0 1 2 1 0 1 1 3 1
Bruner Tomáš 0 2 0 2 1 1 0 1 0 0 0 2 2 2 1 1 2 2 1 X 0 1 0 2 1 0 0 2 2 5 1 1 2 2 0 1 3 2 1 0 2 1 0 0 0 1 2 1 1 0 2 2 0 1 1
Bruner Jan 2 1 1 0 1 0 3 1 3 0 1 0 2 1 1 2 1 1 1 0 X 0 1 1 1 0 2 1 0 0 2 3 1 1 3 1 1 0 1 2 0 2 0 1 2 0 1 3 1 1 1 1 1 2 1
Štěrba Vítězslav 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 0 0 1 2 2 1 0 1 0 X 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 3 3 0 0 3 1 2 1 0 1 0 2 1 3 1 0 0 1 2 1 2 2 1
Malčík Radek 0 1 1 0 1 1 0 1 3 2 0 2 0 1 1 1 1 1 0 0 1 1 X 1 3 1 3 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 2 2 3 1 1 1 1 3 1 1 2 2 3 1 1 1 0 1
Malčík Petr 0 1 1 2 0 0 0 3 0 2 1 0 0 0 0 2 2 2 2 2 1 1 1 X 0 0 2 1 0 1 2 2 0 1 1 1 1 2 0 1 3 3 2 1 1 1 1 0 1 2 1 1 1 1 3
Malčík Zdeněk 1 0 1 2 1 2 1 2 1 2 0 3 3 3 1 1 1 0 0 1 1 0 3 0 X 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 1 2 2 1 0 1 3 1 0 1 2 2 1 2 3 2 0 1
Heinrich Petr 2 1 1 1 1 2 0 0 2 3 1 3 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 1 0 1 X 1 2 2 1 2 1 0 2 3 2 0 2 2 1 0 1 1 3 1 1 1 1 1 1 0 1 2 2 0
Bořil Petr 1 1 2 0 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 0 2 2 1 1 0 2 0 3 2 1 1 X 0 2 0 2 2 0 2 1 2 0 0 1 1 1 3 2 1 3 1 1 2 2 2 1 0 1 0 1
Slezák Petr 2 0 1 2 2 1 2 0 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1 0 1 0 2 0 X 3 2 0 1 2 1 3 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 0 2 1 1 1 2 1 0 2 1
Vostřel Jaroslav 2 1 1 1 3 3 2 0 1 1 1 0 2 1 2 1 2 1 2 2 0 1 0 0 0 2 2 3 X 2 1 1 2 2 1 2 1 0 1 0 0 2 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1
Vostřel Jaroslav jun. 0 2 0 2 1 1 0 0 0 1 1 3 2 2 1 1 2 3 0 5 0 1 0 1 1 1 0 2 2 X 0 1 2 2 1 2 2 1 2 0 1 1 0 0 0 2 2 1 0 0 2 1 1 0 1
Marek Tomas 1 1 2 0 3 1 1 1 1 0 1 0 1 1 1 1 2 2 2 1 2 1 0 2 0 2 2 0 1 0 X 1 1 2 1 1 1 2 1 1 2 3 0 2 1 0 1 0 2 0 0 1 1 3 0
Tomáš Winkler 1 1 1 3 0 1 0 1 3 2 1 1 1 2 0 2 2 1 1 1 3 1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 X 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 0 1 1 1 2 1 0 1 0 1 0 1 2
Tomiška Leoš 1 1 1 0 4 1 2 1 2 1 0 2 2 1 2 2 1 1 1 2 1 3 2 0 1 0 0 2 2 2 1 0 X 2 0 0 2 1 2 2 0 2 0 0 0 2 0 0 0 1 1 1 0 1 1
Loutocký Jiří 1 3 0 1 2 1 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0 2 1 3 1 1 0 2 2 1 2 2 2 2 2 X 0 1 1 0 2 0 0 1 0 3 2 2 1 1 0 1 1 0 1 1 2
Loutocký Petr 2 0 2 1 0 1 1 0 2 2 2 2 0 1 1 2 1 2 1 0 3 0 0 1 0 3 1 3 1 1 1 3 0 0 X 2 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1
Pospíšil Luboš 3 2 0 1 1 2 0 1 1 1 1 1 0 1 2 1 2 2 1 1 1 0 1 1 0 2 2 0 2 2 1 1 0 1 2 X 2 0 1 2 1 2 2 1 2 2 0 1 0 1 0 0 1 0 2
Pospíšil Luboš ml. 1 2 1 0 0 2 1 1 2 0 1 1 0 1 1 2 1 2 1 3 1 3 1 1 0 0 0 0 1 2 1 1 2 1 1 2 X 2 1 2 1 0 0 0 0 2 1 1 1 1 2 2 1 2 1
Vorálek Petr 1 0 3 1 1 0 0 1 2 1 1 2 0 1 1 0 0 3 1 2 0 1 2 2 1 2 0 2 0 1 2 0 1 0 1 0 2 X 1 2 3 1 1 1 0 1 3 1 3 1 1 2 0 1 0
Beran Věnek 1 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 2 2 0 1 1 2 0 1 1 2 2 0 2 2 1 1 1 2 1 0 2 2 1 1 1 1 X 1 1 0 0 2 2 2 0 1 1 0 1 1 4 1 1
Prokop Luděk 1 0 2 1 1 1 1 0 4 1 0 1 2 2 0 1 1 1 1 0 2 1 3 1 2 1 1 0 0 0 1 1 2 0 1 2 2 2 1 X 0 2 2 2 1 1 0 1 1 1 1 0 0 1 3
Novotný Luděk 1 2 1 2 1 0 0 3 0 1 1 0 0 2 2 2 0 2 3 2 0 0 1 3 1 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 1 1 3 1 0 X 1 2 0 2 1 2 0 3 1 2 1 2 1 1
Šnyrych Petr 2 0 1 1 3 1 2 0 1 0 0 0 1 0 1 2 3 2 1 1 2 1 1 3 0 1 3 2 2 1 3 1 2 1 1 2 0 1 0 2 1 X 1 1 1 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1
Tér Radislav 2 2 3 2 0 1 1 2 0 1 1 1 2 1 1 1 1 0 3 0 0 0 1 2 1 1 2 1 1 0 0 0 0 0 1 2 0 1 0 2 2 1 X 1 2 2 1 1 1 3 1 1 1 0 3
Matula Ondra 2 1 1 2 1 2 1 2 1 2 1 1 2 1 0 0 1 0 0 0 1 2 1 1 3 3 1 0 1 0 2 1 0 3 0 1 0 1 2 2 0 1 1 X 1 1 0 2 1 0 1 1 2 1 2
* Jiří Pavelka 1 3 0 1 0 0 1 1 1 0 1 0 0 1 2 1 2 0 1 0 2 1 3 1 1 1 3 1 0 0 1 1 0 2 1 2 0 0 2 1 2 1 2 1 X 1 1 2 2 2 2 0 2 2 1
Skoupý Karel 1 2 2 2 0 0 1 2 1 2 3 2 1 0 1 1 0 2 2 1 0 3 1 1 0 1 1 0 1 2 0 1 2 2 1 2 2 1 2 1 1 0 2 1 1 X 0 1 1 0 1 0 1 0 1
Kuráň Petr 1 1 2 2 1 1 1 0 1 0 2 2 1 2 1 0 1 2 0 2 1 1 1 1 1 1 1 2 0 2 1 2 0 1 1 0 1 3 0 0 2 1 1 0 1 0 X 1 1 3 2 3 1 1 0
Chalupník Milan 1 2 1 0 0 1 3 1 2 1 2 1 2 0 2 0 1 1 1 1 3 0 2 0 2 1 2 1 2 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 2 2 1 1 X 3 1 1 1 1 1 0
Rúčka Vladimír 0 0 2 0 1 0 2 1 1 1 3 1 1 2 2 1 0 1 2 1 1 0 2 1 2 1 2 1 1 0 2 0 0 0 1 0 1 3 1 1 3 0 1 1 2 1 1 3 X 0 2 1 1 2 0
Ďurka Zdenko 1 2 1 0 1 2 1 2 1 2 1 2 0 0 1 1 1 0 1 0 1 1 3 2 1 1 2 1 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 3 0 2 0 3 1 0 X 1 3 2 1 2
Němec Petr 0 1 1 2 0 2 2 0 0 0 2 1 1 2 1 2 0 1 0 2 1 2 1 1 2 0 1 2 0 2 0 0 1 1 1 0 2 1 1 1 2 1 1 1 2 1 2 1 2 1 X 1 2 2 1
Hloušek Pavel 2 0 1 1 1 2 2 3 0 1 1 3 2 1 1 0 1 0 1 2 1 1 1 1 3 1 0 1 0 1 1 1 1 0 1 0 2 2 1 0 1 0 1 1 0 0 3 1 1 3 1 X 2 2 0
Svoboda Marek 1 2 0 0 0 1 2 2 0 2 2 1 1 1 0 2 1 1 1 0 1 2 1 1 2 2 1 0 0 1 1 0 0 1 1 1 1 0 4 0 2 0 1 2 2 1 1 1 1 2 2 2 X 2 1
Číp Mirek 0 1 0 1 1 2 3 1 2 1 2 0 1 0 1 0 1 0 3 1 2 2 0 1 0 2 0 2 1 0 3 1 1 1 2 0 2 1 1 1 1 1 0 1 2 0 1 1 2 1 2 2 2 X 0
Janovský Radek 1 1 1 2 1 1 0 2 1 2 1 0 2 3 0 2 1 0 1 1 1 1 1 3 1 0 1 1 1 1 0 2 1 2 1 2 1 0 1 3 1 1 3 2 1 1 0 0 0 2 1 0 1 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Barč Radim

5:5
45
101
Loutocký Jiří

7:21
45
88
Janovský Radek

9:33
25
132
Prašivka Miroslav

6:18
50
162
Matula Ondra

9:54
50
143
Vohralík Martin

9:56
45
146
Skoupý Karel

3:32
25
68
Malčík Petr

4:35
50
54
Štěrba Vítězslav

6:13
50
76
Maňák Pavel

9:54
40
123
Tomáš Winkler

3:49
0
73
299,5 442 532 347 572,5 568 203 298 385 572,5 192,5
523,14 772,05 929,26 606,11 1000 992,14 354,59 520,52 672,49 1000 336,24

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Heinrich Petr

9:50
50
96
Hofer Frantisek

7:44
40
208
Ďurka Zdenko

7:7
0
129
Kuráň Petr

5:43
45
164
Tér Radislav

3:28
25
133
Loutocký Petr

3:18
35
90
Hrubý Tomáš

9:55
50
124
Hloušek Pavel

2:24
50
85
Vorálek Petr

0:0
0
0
Dušek Petr

9:42
50
84
Slezák Petr

9:56
50
184
592 380 362,5 306 166,5 188 583 151,5 0 590 554
1000 641,89 612,33 516,89 281,25 317,57 984,8 255,91 0 996,62 935,81

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Rajšner Jiří

4:57
50
79
Hlavinka Tomáš

8:1
30
150
Prokop Luděk

7:48
40
108
Marek Tomas

9:57
35
116
Veleba Martin

8:29
50
125
Kičmer Kamil

9:52
50
196
Tomiška Leoš

7:49
30
159
Šnyrych Petr

9:3
30
137
Hornik Vladimir

8:15
50
143
Bruner Jan

0:0
0
0
Číp Mirek

7:12
40
144
307,5 436 454 574 496,5 544 419,5 504,5 473,5 0 400
535,71 759,58 790,94 1000 864,98 947,74 730,84 878,92 824,91 0 696,86

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Nahodil Antonín

4:53
50
90
Hofer Pavel

9:55
50
85
Hrabáček Alois

4:34
50
87
Rajšner Martin

9:55
45
84
Chalupník Milan

9:55
50
78
Vostřel Jaroslav

9:54
50
101
Bruner Tomáš

5:27
0
112
Kadlec Jiří

7:44
50
151
Pospíšil Luboš

5:36
50
79
Vostřel Jaroslav jun.

9:56
50
123
Pospíšil Luboš ml.

7:8
50
104
298 602,5 280,5 598 606 593,5 271 438,5 346,5 584,5 426
491,75 994,22 462,87 986,8 1000 979,37 447,19 723,6 571,78 964,52 702,97

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Němec Petr

7:6
30
171
Malčík Radek

9:58
50
27
Novotný Luděk

0:0
0
0
Svoboda Marek

9:51
45
147
Vostřel Vlastimil

9:55
50
62
* Jiří Pavelka

9:25
40
139
Rúčka Vladimír

9:44
45
121
Beran Věnek

0:0
0
0
Bořil Petr

6:52
50
188
Nehera Petr

8:22
0
124
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
370,5 634,5 0 562,5 614 535,5 568,5 0 368 440 0
583,92 1000 0 886,52 967,69 843,97 895,98 0 579,98 693,46 0

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Barč Radim

9:55
40
159
Loutocký Petr

9:57
50
113
Vostřel Jaroslav

6:21
0
77
Číp Mirek

9:56
40
119
Vohralík Martin

9:56
50
146
Slezák Petr

9:54
50
148
Kičmer Kamil

9:54
50
169
Rajšner Jiří

9:55
40
100
Heinrich Petr

9:58
50
69
Nahodil Antonín

9:57
40
111
Tomáš Winkler

8:59
0
96
555,5 590,5 342,5 576,5 573 570 559,5 585 613,5 581,5 491
905,46 962,51 558,27 939,69 933,99 929,1 911,98 953,55 1000 947,84 800,33

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Němec Petr

9:49
40
192
Skoupý Karel

9:56
45
117
Loutocký Jiří

9:54
45
86
Pospíšil Luboš ml.

9:56
50
80
Hrubý Tomáš

9:31
50
75
Vostřel Vlastimil

9:54
50
33
Bruner Tomáš

9:56
40
97
Hofer Pavel

9:54
45
52
Tomiška Leoš

9:47
40
232
Štěrba Vítězslav

9:54
40
67
Vostřel Jaroslav jun.

9:39
50
45
533 582,5 596 606 583,5 627,5 587,5 613 431 600,5 606,5
849,4 928,29 949,8 965,74 929,88 1000 936,25 976,89 686,85 956,97 966,53

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Bořil Petr

7:5
40
174
Šnyrych Petr

9:56
50
80
Pospíšil Luboš

9:58
50
78
* Jiří Pavelka

9:57
20
111
Ďurka Zdenko

9:55
45
103
Prokop Luděk

5:9
40
67
Malčík Radek

9:58
50
26
Malčík Petr

9:57
50
28
Tér Radislav

4:18
15
93
Kadlec Jiří

9:55
50
130
Janovský Radek

9:54
40
106
378 606 609 561,5 588,5 315,5 635 633 226,5 580 581
595,28 954,33 959,06 884,25 926,77 496,85 1000 996,85 356,69 913,39 914,96

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Prašivka Miroslav

9:53
40
95
Hofer Frantisek

9:37
40
178
Hrabáček Alois

9:56
35
131
Nehera Petr

5:4
40
56
Hornik Vladimir

9:49
50
121
Rúčka Vladimír

9:56
35
159
Vorálek Petr

0:0
0
0
Marek Tomas

2:47
0
30
Kuráň Petr

7:42
45
192
Novotný Luděk

9:58
40
38
Rajšner Martin

9:57
50
30
585,5 528 565,5 316 578,5 551,5 0 152 411 619 632
926,42 835,44 894,78 500 915,35 872,63 0 240,51 650,32 979,43 1000

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Hlavinka Tomáš

9:58
45
128
Svoboda Marek

3:21
45
120
Maňák Pavel

9:57
50
145
Bruner Jan

0:0
0
0
Dušek Petr

9:56
45
112
Chalupník Milan

9:58
50
64
Hloušek Pavel

9:57
50
161
Beran Věnek

0:0
0
0
Veleba Martin

9:54
50
136
Matula Ondra

9:56
50
107
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
579 186 574,5 0 585 616 566,5 0 576 592,5 0
939,94 301,95 932,63 0 949,68 1000 919,64 0 935,06 961,85 0

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Kuráň Petr

4:45
50
158
Němec Petr

9:1
0
172
Slezák Petr

9:58
50
140
Novotný Luděk

0:0
0
0
Bruner Tomáš

2:49
10
89
Vostřel Jaroslav jun.

9:57
50
37
Malčík Petr

9:59
50
29
Šnyrych Petr

9:57
50
54
Vorálek Petr

0:0
0
0
Rajšner Martin

0:0
0
0
Barč Radim

8:7
50
142
256 455 578 0 134,5 628,5 634,5 620 0 0 466
403,47 717,1 910,95 0 211,98 990,54 1000 977,15 0 0 734,44

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Bruner Jan

0:0
0
0
Nehera Petr

9:57
45
107
Kičmer Kamil

9:51
45
110
Dušek Petr

9:56
50
78
Janovský Radek

9:51
40
123
Pospíšil Luboš

9:57
50
58
Tomáš Winkler

9:58
50
128
Loutocký Petr

9:41
45
89
Pospíšil Luboš ml.

9:58
50
83
Vostřel Vlastimil

9:56
45
45
Prokop Luděk

6:36
0
88
0 588,5 581 607 569,5 618 584 581,5 606,5 618,5 352
0 951,5 939,37 981,41 920,78 999,19 944,22 940,18 980,6 1000 569,12

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Rúčka Vladimír

9:57
45
131
Veleba Martin

7:29
50
109
Vostřel Jaroslav

9:54
50
36
Prašivka Miroslav

9:51
45
115
Rajšner Jiří

9:55
45
87
Hofer Frantisek

8:50
30
203
Tér Radislav

4:20
30
131
Chalupník Milan

9:56
50
44
Skoupý Karel

4:50
0
114
Bořil Petr

6:57
40
172
Hlavinka Tomáš

9:56
50
119
576,5 444,5 626 578,5 596,5 451 224,5 624 233 371 586,5
920,93 710,06 1000 924,12 952,88 720,45 358,63 996,81 372,2 592,65 936,9

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Matula Ondra

9:56
50
127
Loutocký Jiří

9:57
40
96
Svoboda Marek

9:51
45
150
* Jiří Pavelka

9:53
45
124
Marek Tomas

9:58
50
72
Hofer Pavel

2:57
0
30
Beran Věnek

0:0
0
0
Štěrba Vítězslav

9:56
50
43
Číp Mirek

3:35
45
77
Heinrich Petr

0:0
0
0
Kadlec Jiří

9:55
50
111
582,5 589 561 576 612 162 0 624,5 221,5 0 589,5
932,75 943,15 898,32 922,34 979,98 259,41 0 1000 354,68 0 943,96

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Hloušek Pavel

8:13
0
115
Ďurka Zdenko

9:57
40
144
Hornik Vladimir

9:52
50
146
Maňák Pavel

9:55
50
125
Hrabáček Alois

6:37
50
121
Malčík Radek

9:58
50
28
Hrubý Tomáš

9:55
30
55
Nahodil Antonín

9:52
45
72
Tomiška Leoš

9:52
40
176
Vohralík Martin

9:15
0
153
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
435,5 565 569 582,5 386,5 634 597,5 601 544 478,5 0
686,91 891,17 897,48 918,77 609,62 1000 942,43 947,95 858,04 754,73 0

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Kadlec Jiří

9:57
45
98
Bruner Jan

0:0
0
0
Loutocký Petr

9:57
45
72
Hofer Frantisek

9:42
50
209
Šnyrych Petr

9:56
50
39
Rajšner Martin

9:57
50
22
Marek Tomas

9:59
50
47
Bořil Petr

0:0
0
0
Vostřel Vlastimil

9:58
50
21
Malčík Petr

9:58
50
28
Tomáš Winkler

9:56
45
88
593 0 606 505 626,5 636 625,5 0 637,5 634 597
930,2 0 950,59 792,16 982,75 997,65 981,18 0 1000 994,51 936,47

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Štěrba Vítězslav

9:56
50
69
Nahodil Antonín

9:50
50
90
Číp Mirek

9:48
40
96
Svoboda Marek

8:42
0
134
Hloušek Pavel

6:34
50
129
Ďurka Zdenko

5:46
45
106
Prašivka Miroslav

9:56
50
101
Němec Petr

0:0
0
0
Pospíšil Luboš ml.

6:3
50
63
Veleba Martin

9:49
45
109
Kuráň Petr

7:10
40
175
611,5 595 580 455 379,5 338 595,5 0 381,5 579,5 382,5
1000 973,02 948,49 744,07 620,61 552,74 973,83 0 623,88 947,67 625,51

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Hornik Vladimir

9:51
50
120
Vostřel Jaroslav

9:55
50
36
Tomiška Leoš

9:43
40
120
Nehera Petr

9:56
45
80
Loutocký Jiří

9:56
45
76
Bruner Tomáš

9:55
40
86
Beran Věnek

0:0
0
0
Hlavinka Tomáš

9:57
40
45
Vostřel Jaroslav jun.

9:57
50
35
Janovský Radek

9:53
40
81
Slezák Petr

9:57
45
128
581 627 563 601 603 592 0 614,5 629,5 592,5 578
922,95 996,03 894,36 954,73 957,9 940,43 0 976,17 1000 941,22 918,19

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Barč Radim

0:0
0
0
Dušek Petr

9:54
45
57
Skoupý Karel

9:55
45
69
Hrabáček Alois

9:56
50
73
* Jiří Pavelka

6:32
50
106
Tér Radislav

4:37
15
144
Rajšner Jiří

9:53
40
49
Pospíšil Luboš

9:59
50
62
Novotný Luděk

0:0
0
0
Hofer Pavel

0:0
0
0
Maňák Pavel

9:56
50
98
0 610,5 605,5 609,5 389 220 608,5 618 0 0 597
0 987,86 979,77 986,25 629,45 355,99 984,63 1000 0 0 966,02

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Radek

9:59
50
20
Kičmer Kamil

5:24
50
120
Heinrich Petr

9:54
45
27
Vohralík Martin

7:31
45
130
Prokop Luděk

9:55
0
80
Vorálek Petr

0:0
0
0
Matula Ondra

9:57
50
118
Chalupník Milan

4:6
40
40
Rúčka Vladimír

9:56
45
125
Hrubý Tomáš

9:57
50
68
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
639 314 625,5 431 555 0 588 266 578,5 613 0
1000 491,39 978,87 674,49 868,54 0 920,19 416,28 905,32 959,31 0

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Šnyrych Petr

9:55
50
36
Hrabáček Alois

4:39
45
96
Vostřel Vlastimil

9:57
50
34
Tomiška Leoš

8:58
20
140
Veleba Martin

9:48
50
86
Vostřel Jaroslav

9:56
45
43
Slezák Petr

9:54
50
120
Kadlec Jiří

6:59
30
76
Hornik Vladimir

9:53
40
99
Štěrba Vítězslav

9:57
50
72
Dušek Petr

9:55
40
64
627 276 630 488 595 619,5 584 411 583,5 611 603
995,24 438,1 1000 774,6 944,44 983,33 926,98 652,38 926,19 969,84 957,14

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
* Jiří Pavelka

9:54
35
123
Hofer Pavel

1:40
0
22
Ďurka Zdenko

9:58
45
104
Malčík Radek

9:58
50
17
Bruner Jan

0:0
0
0
Loutocký Jiří

8:30
40
63
Kuráň Petr

9:59
45
195
Bořil Petr

7:4
50
149
Kičmer Kamil

9:52
35
181
Chalupník Milan

9:57
50
30
Tomáš Winkler

9:57
45
73
567,5 89 591 639,5 0 518,5 546,5 399,5 536,5 632 605,5
887,41 139,17 924,16 1000 0 810,79 854,57 624,71 838,94 988,27 946,83

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Rajšner Martin

9:58
50
20
Prašivka Miroslav

7:47
35
80
Vostřel Jaroslav jun.

9:58
50
33
Heinrich Petr

9:56
50
34
Svoboda Marek

9:51
0
111
Skoupý Karel

7:22
50
54
Loutocký Petr

9:5
0
84
Hrubý Tomáš

9:56
35
28
Vohralík Martin

9:54
45
171
Beran Věnek

0:0
0
0
Pospíšil Luboš

9:57
50
59
638 462 631,5 629 535,5 465 503 617 553,5 0 617,5
1000 724,14 989,81 985,89 839,34 728,84 788,4 967,08 867,55 0 967,87

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Nahodil Antonín

2:57
0
71
Hofer Frantisek

9:33
25
194
Němec Petr

3:13
45
153
Hlavinka Tomáš

6:24
0
59
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Matula Ondra

9:56
50
127
Janovský Radek

9:50
50
92
Prokop Luděk

9:56
50
73
Tér Radislav

9:42
20
122
Nehera Petr

9:52
50
79
Barč Radim

9:56
50
103
141,5 501 161,5 354,5 0 582,5 594 609,5 541 602,5 594,5
232,16 821,99 264,97 581,62 0 955,7 974,57 1000 887,61 988,52 975,39

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Petr

9:58
50
32
Rúčka Vladimír

9:58
45
104
Novotný Luděk

0:0
0
0
Maňák Pavel

9:57
50
129
Bruner Tomáš

9:58
45
59
Pospíšil Luboš ml.

9:58
45
66
Hloušek Pavel

9:58
50
69
Vorálek Petr

0:0
0
0
Rajšner Jiří

9:55
50
60
Číp Mirek

9:52
45
85
Marek Tomas

9:57
40
80
632 591 0 582,5 613,5 610 613,5 0 615 594,5 597
1000 935,13 0 921,68 970,73 965,19 970,73 0 973,1 940,66 944,62

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Marek Tomas

0:0
0
0
Šnyrych Petr

6:9
50
66
Nahodil Antonín

2:56
20
77
Pospíšil Luboš

2:39
0
62
Dušek Petr

2:45
40
49
Loutocký Jiří

1:26
0
38
Bořil Petr

4:28
40
106
Hornik Vladimir

9:30
50
171
Heinrich Petr

3:57
50
73
Vostřel Jaroslav

0:0
0
0
Matula Ondra

5:48
50
132
0 386 157,5 128 180,5 67 255 534,5 250,5 0 332
0 722,17 294,67 239,48 337,7 125,35 477,08 1000 468,66 0 621,14

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
* Jiří Pavelka

6:49
50
124
Loutocký Petr

3:52
45
108
Němec Petr

5:54
35
206
Hrabáček Alois

9:48
45
138
Chalupník Milan

7:23
50
93
Prašivka Miroslav

9:55
45
124
Číp Mirek

8:8
40
128
Veleba Martin

7:30
45
150
Bruner Jan

0:0
0
0
Slezák Petr

6:7
45
120
Rúčka Vladimír

8:20
40
106
397 223 271 564 446,5 578 464 420 0 352 487
686,85 385,81 468,86 975,78 772,49 1000 802,77 726,64 0 609 842,56

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vostřel Vlastimil

4:32
45
71
Hofer Pavel

9:58
50
76
Janovský Radek

9:53
50
128
Vohralík Martin

9:55
35
162
Rajšner Jiří

9:56
0
92
Novotný Luděk

0:0
0
0
Tér Radislav

8:20
0
182
Maňák Pavel

5:30
0
170
Svoboda Marek

6:15
40
154
Malčík Petr

9:58
50
67
Ďurka Zdenko

9:56
45
115
281,5 610 579 549 550 0 409 245 338 614,5 583,5
458,1 992,68 942,23 893,41 895,04 0 665,58 398,7 550,04 1000 949,55

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vorálek Petr

0:0
0
0
Hofer Frantisek

7:5
25
133
Prokop Luděk

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
50
22
Rajšner Martin

0:0
0
0
Skoupý Karel

4:19
0
57
Štěrba Vítězslav

9:57
50
105
Tomiška Leoš

8:10
50
148
Pospíšil Luboš ml.

4:27
45
106
Beran Věnek

0:0
0
0
Kičmer Kamil

9:53
40
155
0 383,5 0 637 0 230,5 594,5 466 259 0 555,5
0 602,04 0 1000 0 361,85 933,28 731,55 406,59 0 872,06

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Barč Radim

9:57
45
186
Nehera Petr

9:56
50
123
Hlavinka Tomáš

7:13
0
76
Hloušek Pavel

9:57
45
189
Hrubý Tomáš

7:26
0
62
Vostřel Jaroslav jun.

9:57
45
68
Kadlec Jiří

8:42
50
130
Kuráň Petr

9:48
30
162
Tomáš Winkler

9:57
50
167
Bruner Tomáš

9:55
50
97
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
549 584,5 395 547,5 415 608 507 537 563,5 596,5 0
902,96 961,35 649,67 900,49 682,57 1000 833,88 883,22 926,81 981,09 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence FAI LIC FAIID Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Malčík Radek CZE-270-013 CZE-1392 30576 2,4 GHz 1 0 CZE 1000 5000 1000
9:58 / 50 / 27
1000
9:58 / 50 / 26
1000
9:58 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 20
1000
9:58 / 50 / 17
1000
9:58 / 50 / 22
0
2 Malčík Petr CZE-270-014 CZE-1430 30597 2,4 GHz 1 0 CZE 998,27 4991,36 520,52
4:35 / 50 / 54
996,85
9:57 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 29
994,51
9:58 / 50 / 28
1000
9:58 / 50 / 32
1000
9:58 / 50 / 67
0
3 Vostřel Vlastimil CZE-458-001 CZE-1025 30498 2,4 GHz 1 0 CZE 993,54 4967,69 967,69
9:55 / 50 / 62
1000
9:54 / 50 / 33
1000
9:56 / 45 / 45
1000
9:58 / 50 / 21
1000
9:57 / 50 / 34
458,1
4:32 / 45 / 71
0
4 Vostřel Jaroslav jun. CZE-458-002 CZE-1778 64943 2,4 GHz 2 0 CZE 989,38 4946,88 964,52
9:56 / 50 / 123
966,53
9:39 / 50 / 45
990,54
9:57 / 50 / 37
1000
9:57 / 50 / 35
989,81
9:58 / 50 / 33
1000
9:57 / 45 / 68
0
5 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 1 0 CZE 974,54 4872,71 996,62
9:42 / 50 / 84
949,68
9:56 / 45 / 112
981,41
9:56 / 50 / 78
987,86
9:54 / 45 / 57
957,14
9:55 / 40 / 64
337,7
2:45 / 40 / 49
0
6 Štěrba Vítězslav CZE-165-001 CZE-1203 31190 2,4GHz 1 0 CZE 972,02 4860,09 672,49
6:13 / 50 / 76
956,97
9:54 / 40 / 67
1000
9:56 / 50 / 43
1000
9:56 / 50 / 69
969,84
9:57 / 50 / 72
933,28
9:57 / 50 / 105
0
7 Šnyrych Petr CZE-114-004 CZE-1308 2,4 GHz 1 0 CZE 957,68 4788,39 878,92
9:3 / 30 / 137
954,33
9:56 / 50 / 80
977,15
9:57 / 50 / 54
982,75
9:56 / 50 / 39
995,24
9:55 / 50 / 36
722,17
6:9 / 50 / 66
0
8 Hrubý Tomáš CZE-213-039 CZE-1326 30561 2,4 GHz 1 0 CZE 956,7 4783,5 984,8
9:55 / 50 / 124
929,88
9:31 / 50 / 75
942,43
9:55 / 30 / 55
959,31
9:57 / 50 / 68
967,08
9:56 / 35 / 28
682,57
7:26 / 0 / 62
0
9 Matula Ondra CZE-261-242 CZE-1435 30602 2,4 GHz 1 0 CZE 954,1 4770,49 1000
9:54 / 50 / 143
961,85
9:56 / 50 / 107
932,75
9:56 / 50 / 127
920,19
9:57 / 50 / 118
955,7
9:56 / 50 / 127
621,14
5:48 / 50 / 132
0
10 Rajšner Jiří CZE-216-002 CZE-1069 31168 2,4 GHz 1 0 CZE 951,84 4759,2 535,71
4:57 / 50 / 79
953,55
9:55 / 40 / 100
952,88
9:55 / 45 / 87
984,63
9:53 / 40 / 49
973,1
9:55 / 50 / 60
895,04
9:56 / 0 / 92
0
11 Chalupník Milan CZE-442-036 CZE-1566 82809 2,4 GHz 1 0 CZE 951,51 4757,57 1000
9:55 / 50 / 78
1000
9:58 / 50 / 64
996,81
9:56 / 50 / 44
416,28
4:6 / 40 / 40
988,27
9:57 / 50 / 30
772,49
7:23 / 50 / 93
0
12 Maňák Pavel CZE-425-005 2,4 GHz 1 0 CZE 947,82 4739,1 1000
9:54 / 40 / 123
932,63
9:57 / 50 / 145
918,77
9:55 / 50 / 125
966,02
9:56 / 50 / 98
921,68
9:57 / 50 / 129
398,7
5:30 / 0 / 170
0
13 Janovský Radek CZE-232-053 CZE-1618 2,4 GHz 1 0 CZE 941,61 4708,06 929,26
9:33 / 25 / 132
914,96
9:54 / 40 / 106
920,78
9:51 / 40 / 123
941,22
9:53 / 40 / 81
974,57
9:50 / 50 / 92
942,23
9:53 / 50 / 128
0
14 Hornik Vladimir CZE-042-014 CZE-1704 131524 2,4 GHz 1 0 CZE 932,39 4661,97 824,91
8:15 / 50 / 143
915,35
9:49 / 50 / 121
897,48
9:52 / 50 / 146
922,95
9:51 / 50 / 120
926,19
9:53 / 40 / 99
1000
9:30 / 50 / 171
0
15 Slezák Petr CZE-342-044 CZE-1616 106542 2,4 GHz 1 0 CZE 924,21 4621,03 935,81
9:56 / 50 / 184
929,1
9:54 / 50 / 148
910,95
9:58 / 50 / 140
918,19
9:57 / 45 / 128
926,98
9:54 / 50 / 120
609
6:7 / 45 / 120
0
16 Tomáš Winkler CZE-220-061 CZE-1040 2,4 GHz 1 0 CZE 910,93 4554,66 336,24
3:49 / 0 / 73
800,33
8:59 / 0 / 96
944,22
9:58 / 50 / 128
936,47
9:56 / 45 / 88
946,83
9:57 / 45 / 73
926,81
9:57 / 50 / 167
0
17 Nehera Petr CZE-058-023 CZE-1460 60751 2,4 GHz 1 0 CZE 909,91 4549,56 693,46
8:22 / 0 / 124
500
5:4 / 40 / 56
951,5
9:57 / 45 / 107
954,73
9:56 / 45 / 80
988,52
9:52 / 50 / 79
961,35
9:56 / 50 / 123
0
18 Prašivka Miroslav CZE-361-025 CZE-1437 30604 2,4 GHz 1 0 CZE 909,7 4548,51 606,11
6:18 / 50 / 162
926,42
9:53 / 40 / 95
924,12
9:51 / 45 / 115
973,83
9:56 / 50 / 101
724,14
7:47 / 35 / 80
1000
9:55 / 45 / 124
0
19 Rúčka Vladimír SVK-128-000 SVK-1280 288294 2,4 GHz 1 0 SVK 906 4529,99 895,98
9:44 / 45 / 121
872,63
9:56 / 35 / 159
920,93
9:57 / 45 / 131
905,32
9:56 / 45 / 125
935,13
9:58 / 45 / 104
842,56
8:20 / 40 / 106
0
20 Vostřel Jaroslav CZE-458-003 CZE-1024 30497 2,4 GHz 1 0 CZE 903,4 4517 979,37
9:54 / 50 / 101
558,27
6:21 / 0 / 77
1000
9:54 / 50 / 36
996,03
9:55 / 50 / 36
983,33
9:56 / 45 / 43
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Kičmer Kamil CZE-261-261 CZE-1489 67558 2,4 GHz 1 0 CZE 902,02 4510,09 947,74
9:52 / 50 / 196
911,98
9:54 / 50 / 169
939,37
9:51 / 45 / 110
491,39
5:24 / 50 / 120
838,94
9:52 / 35 / 181
872,06
9:53 / 40 / 155
0
22 Pospíšil Luboš CZE-313-040 CZE-1120 75370 2,4 GHz 1 0 CZE 899,58 4497,9 571,78
5:36 / 50 / 79
959,06
9:58 / 50 / 78
999,19
9:57 / 50 / 58
1000
9:59 / 50 / 62
967,87
9:57 / 50 / 59
239,48
2:39 / 0 / 62
0
23 Vohralík Martin CZE-261-358 CZE-1440 30607 2,4 GHz 1 0 CZE 888,36 4441,82 992,14
9:56 / 45 / 146
933,99
9:56 / 50 / 146
754,73
9:15 / 0 / 153
674,49
7:31 / 45 / 130
867,55
9:54 / 45 / 171
893,41
9:55 / 35 / 162
0
24 Loutocký Jiří CZE-327-008 2,4 GHz 1 0 CZE 886,74 4433,69 772,05
7:21 / 45 / 88
949,8
9:54 / 45 / 86
943,15
9:57 / 40 / 96
957,9
9:56 / 45 / 76
810,79
8:30 / 40 / 63
125,35
1:26 / 0 / 38
0
25 Heinrich Petr CZE-442-043 CZE-1664 123818 2,4 GHz 1 0 CZE 886,68 4433,42 1000
9:50 / 50 / 96
1000
9:58 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
978,87
9:54 / 45 / 27
985,89
9:56 / 50 / 34
468,66
3:57 / 50 / 73
0
26 Veleba Martin CZE-269-043 CZE-1524 78925 2,4 GHz 1 0 CZE 883,76 4418,79 864,98
8:29 / 50 / 125
935,06
9:54 / 50 / 136
710,06
7:29 / 50 / 109
947,67
9:49 / 45 / 109
944,44
9:48 / 50 / 86
726,64
7:30 / 45 / 150
0
27 Kadlec Jiří CZE-313-008 CZE-1115 30523 2,4 GHz 1 0 CZE 869,01 4345,03 723,6
7:44 / 50 / 151
913,39
9:55 / 50 / 130
943,96
9:55 / 50 / 111
930,2
9:57 / 45 / 98
652,38
6:59 / 30 / 76
833,88
8:42 / 50 / 130
0
28 Číp Mirek CZE-232-045 CZE-1605 99026 2,4 GHz 1 0 CZE 865,69 4328,47 696,86
7:12 / 40 / 144
939,69
9:56 / 40 / 119
354,68
3:35 / 45 / 77
948,49
9:48 / 40 / 96
940,66
9:52 / 45 / 85
802,77
8:8 / 40 / 128
0
29 Ďurka Zdenko SVK-100-600 SVK-1006 294406 2,4 GHz 1 0 SVK 860,8 4303,98 612,33
7:7 / 0 / 129
926,77
9:55 / 45 / 103
891,17
9:57 / 40 / 144
552,74
5:46 / 45 / 106
924,16
9:58 / 45 / 104
949,55
9:56 / 45 / 115
0
30 Bruner Tomáš CZE-216-056 CZE-1538 81380 2,4 GHz 1 0 CZE 855,14 4275,69 447,19
5:27 / 0 / 112
936,25
9:56 / 40 / 97
211,98
2:49 / 10 / 89
940,43
9:55 / 40 / 86
970,73
9:58 / 45 / 59
981,09
9:55 / 50 / 97
0
31 Hlavinka Tomáš CZE-270-007 CZE-1582 2,4 GHz 1 0 CZE 852,45 4262,26 759,58
8:1 / 30 / 150
939,94
9:58 / 45 / 128
936,9
9:56 / 50 / 119
976,17
9:57 / 40 / 45
581,62
6:24 / 0 / 59
649,67
7:13 / 0 / 76
0
32 Pospíšil Luboš ml. CZE-313-030 CZE-1533 92888 2,4 GHz 1 0 CZE 847,68 4238,38 702,97
7:8 / 50 / 104
965,74
9:56 / 50 / 80
980,6
9:58 / 50 / 83
623,88
6:3 / 50 / 63
965,19
9:58 / 45 / 66
406,59
4:27 / 45 / 106
0
33 * Jiří Pavelka CZE-510-012 CZE-1655 2,4 GHz 1 0 CZE 844,96 4224,82 843,97
9:25 / 40 / 139
884,25
9:57 / 20 / 111
922,34
9:53 / 45 / 124
629,45
6:32 / 50 / 106
887,41
9:54 / 35 / 123
686,85
6:49 / 50 / 124
0
34 Marek Tomas CZE-222-026 CZE-1525 2,4 GHz 1 0 CZE 829,26 4146,29 1000
9:57 / 35 / 116
240,51
2:47 / 0 / 30
979,98
9:58 / 50 / 72
981,18
9:59 / 50 / 47
944,62
9:57 / 40 / 80
0
0:0 / 0 / 0
0
35 Hloušek Pavel CZE-301-101 2,4 GHz 1 0 CZE 819,68 4098,38 255,91
2:24 / 50 / 85
919,64
9:57 / 50 / 161
686,91
8:13 / 0 / 115
620,61
6:34 / 50 / 129
970,73
9:58 / 50 / 69
900,49
9:57 / 45 / 189
0
36 Barč Radim CZE-342-001 CZE-1615 106541 2,4 GHz 1 0 CZE 808,28 4041,39 523,14
5:5 / 45 / 101
905,46
9:55 / 40 / 159
734,44
8:7 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
975,39
9:56 / 50 / 103
902,96
9:57 / 45 / 186
0
37 Loutocký Petr CZE-327-009 CZE-1206 31076 2,4 GHz 1 0 CZE 805,5 4027,49 317,57
3:18 / 35 / 90
962,51
9:57 / 50 / 113
940,18
9:41 / 45 / 89
950,59
9:57 / 45 / 72
788,4
9:5 / 0 / 84
385,81
3:52 / 45 / 108
0
38 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 1 0 CZE 797,88 3989,39 730,84
7:49 / 30 / 159
686,85
9:47 / 40 / 232
858,04
9:52 / 40 / 176
894,36
9:43 / 40 / 120
774,6
8:58 / 20 / 140
731,55
8:10 / 50 / 148
0
39 Rajšner Martin CZE-216-020 CZE-1070 31169 2,4 GHz 1 0 CZE 796,89 3984,45 986,8
9:55 / 45 / 84
1000
9:57 / 50 / 30
0
0:0 / 0 / 0
997,65
9:57 / 50 / 22
1000
9:58 / 50 / 20
0
0:0 / 0 / 0
0
40 Hrabáček Alois CZE-313-022 CZE-1118 30525 2,4 GHz 1 0 CZE 785,86 3929,3 462,87
4:34 / 50 / 87
894,78
9:56 / 35 / 131
609,62
6:37 / 50 / 121
986,25
9:56 / 50 / 73
438,1
4:39 / 45 / 96
975,78
9:48 / 45 / 138
0
41 Svoboda Marek CZE-232-058 CZE-1149 275921 2,4 GHz 1 0 CZE 783,66 3918,29 886,52
9:51 / 45 / 147
301,95
3:21 / 45 / 120
898,32
9:51 / 45 / 150
744,07
8:42 / 0 / 134
839,34
9:51 / 0 / 111
550,04
6:15 / 40 / 154
0
42 Hofer Frantisek CZE-152-206 CZE-1005 30489 2,4 GHz 1 0 CZE 762,39 3811,93 641,89
7:44 / 40 / 208
835,44
9:37 / 40 / 178
720,45
8:50 / 30 / 203
792,16
9:42 / 50 / 209
821,99
9:33 / 25 / 194
602,04
7:5 / 25 / 133
0
43 Prokop Luděk CZE-313-029 84980 2,4 GHz 1 0 CZE 745,09 3725,45 790,94
7:48 / 40 / 108
496,85
5:9 / 40 / 67
569,12
6:36 / 0 / 88
868,54
9:55 / 0 / 80
1000
9:56 / 50 / 73
0
0:0 / 0 / 0
0
44 Nahodil Antonín CZE-269-019 CZE-1523 78924 2,4 GHz 1 0 CZE 731,05 3655,23 491,75
4:53 / 50 / 90
947,84
9:57 / 40 / 111
947,95
9:52 / 45 / 72
973,02
9:50 / 50 / 90
232,16
2:57 / 0 / 71
294,67
2:56 / 20 / 77
0
45 Kuráň Petr CZE-096-013 2,4 GHz 1 0 CZE 706,1 3530,51 516,89
5:43 / 45 / 164
650,32
7:42 / 45 / 192
403,47
4:45 / 50 / 158
625,51
7:10 / 40 / 175
854,57
9:59 / 45 / 195
883,22
9:48 / 30 / 162
0
46 Skoupý Karel CZE-058-010 CZE-1520 78445 2,4 GHz 1 0 CZE 674,19 3370,95 354,59
3:32 / 25 / 68
928,29
9:56 / 45 / 117
372,2
4:50 / 0 / 114
979,77
9:55 / 45 / 69
728,84
7:22 / 50 / 54
361,85
4:19 / 0 / 57
0
47 Hofer Pavel CZE-152-258 CZE-1006 30490 2,4 GHz 1 0 CZE 672,47 3362,37 994,22
9:55 / 50 / 85
976,89
9:54 / 45 / 52
259,41
2:57 / 0 / 30
0
0:0 / 0 / 0
139,17
1:40 / 0 / 22
992,68
9:58 / 50 / 76
0
48 Němec Petr CZE-096-001 CZE-1614 106422 2,4 GHz 1 0 CZE 576,85 2884,25 583,92
7:6 / 30 / 171
849,4
9:49 / 40 / 192
717,1
9:1 / 0 / 172
0
0:0 / 0 / 0
264,97
3:13 / 45 / 153
468,86
5:54 / 35 / 206
0
49 Bořil Petr CZE-270-004 2,4 GHz 1 0 CZE 573,94 2869,7 579,98
6:52 / 50 / 188
595,28
7:5 / 40 / 174
592,65
6:57 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
624,71
7:4 / 50 / 149
477,08
4:28 / 40 / 106
0
50 Tér Radislav CZE-032-015 CZE-1807 139613 2,4 GHz 1 0 CZE 524,9 2624,5 281,25
3:28 / 25 / 133
356,69
4:18 / 15 / 93
358,63
4:20 / 30 / 131
355,99
4:37 / 15 / 144
887,61
9:42 / 20 / 122
665,58
8:20 / 0 / 182
0
51 Novotný Luděk CZE-008-014 CZE-1573 92990 2,4 GHz 1 0 CZE 195,89 979,43 0
0:0 / 0 / 0
979,43
9:58 / 40 / 38
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
52 Bruner Jan CZE-216-057 CZE-1539 81380 2,4 GHz 2 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
53 Malčík Zdeněk CZE-270-012 CZE-1431 30598 2,4 GHz 1 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
54 Vorálek Petr CZE-327-025 CZE-1448 31082 2,4 GHz 1 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
55 Beran Věnek CZE-313-027 75371 2,4 GHz 1 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Malčík Radek 1000 5000 1000
9:58 / 50 / 27
1000
9:58 / 50 / 26
1000
9:58 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 20
1000
9:58 / 50 / 17
1000
9:58 / 50 / 22
0
2* Malčík Petr 998,27 4991,36 520,52
4:35 / 50 / 54
996,85
9:57 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 29
994,51
9:58 / 50 / 28
1000
9:58 / 50 / 32
1000
9:58 / 50 / 67
0
3* Vostřel Vlastimil 993,54 4967,69 967,69
9:55 / 50 / 62
1000
9:54 / 50 / 33
1000
9:56 / 45 / 45
1000
9:58 / 50 / 21
1000
9:57 / 50 / 34
458,1
4:32 / 45 / 71
0
4* Vostřel Jaroslav jun. 989,38 4946,88 964,52
9:56 / 50 / 123
966,53
9:39 / 50 / 45
990,54
9:57 / 50 / 37
1000
9:57 / 50 / 35
989,81
9:58 / 50 / 33
1000
9:57 / 45 / 68
0
5* Dušek Petr 974,54 4872,71 996,62
9:42 / 50 / 84
949,68
9:56 / 45 / 112
981,41
9:56 / 50 / 78
987,86
9:54 / 45 / 57
957,14
9:55 / 40 / 64
337,7
2:45 / 40 / 49
0
6* Štěrba Vítězslav 972,02 4860,09 672,49
6:13 / 50 / 76
956,97
9:54 / 40 / 67
1000
9:56 / 50 / 43
1000
9:56 / 50 / 69
969,84
9:57 / 50 / 72
933,28
9:57 / 50 / 105
0
7* Šnyrych Petr 957,68 4788,39 878,92
9:3 / 30 / 137
954,33
9:56 / 50 / 80
977,15
9:57 / 50 / 54
982,75
9:56 / 50 / 39
995,24
9:55 / 50 / 36
722,17
6:9 / 50 / 66
0
8* Hrubý Tomáš 956,7 4783,5 984,8
9:55 / 50 / 124
929,88
9:31 / 50 / 75
942,43
9:55 / 30 / 55
959,31
9:57 / 50 / 68
967,08
9:56 / 35 / 28
682,57
7:26 / 0 / 62
0
9* Matula Ondra 954,1 4770,49 1000
9:54 / 50 / 143
961,85
9:56 / 50 / 107
932,75
9:56 / 50 / 127
920,19
9:57 / 50 / 118
955,7
9:56 / 50 / 127
621,14
5:48 / 50 / 132
0
10* Rajšner Jiří 951,84 4759,2 535,71
4:57 / 50 / 79
953,55
9:55 / 40 / 100
952,88
9:55 / 45 / 87
984,63
9:53 / 40 / 49
973,1
9:55 / 50 / 60
895,04
9:56 / 0 / 92
0
11* Chalupník Milan 951,51 4757,57 1000
9:55 / 50 / 78
1000
9:58 / 50 / 64
996,81
9:56 / 50 / 44
416,28
4:6 / 40 / 40
988,27
9:57 / 50 / 30
772,49
7:23 / 50 / 93
0
12 Maňák Pavel 947,82 4739,1 1000
9:54 / 40 / 123
932,63
9:57 / 50 / 145
918,77
9:55 / 50 / 125
966,02
9:56 / 50 / 98
921,68
9:57 / 50 / 129
398,7
5:30 / 0 / 170
0
13 Janovský Radek 941,61 4708,06 929,26
9:33 / 25 / 132
914,96
9:54 / 40 / 106
920,78
9:51 / 40 / 123
941,22
9:53 / 40 / 81
974,57
9:50 / 50 / 92
942,23
9:53 / 50 / 128
0
14 Hornik Vladimir 932,39 4661,97 824,91
8:15 / 50 / 143
915,35
9:49 / 50 / 121
897,48
9:52 / 50 / 146
922,95
9:51 / 50 / 120
926,19
9:53 / 40 / 99
1000
9:30 / 50 / 171
0
15 Slezák Petr 924,21 4621,03 935,81
9:56 / 50 / 184
929,1
9:54 / 50 / 148
910,95
9:58 / 50 / 140
918,19
9:57 / 45 / 128
926,98
9:54 / 50 / 120
609
6:7 / 45 / 120
0
16 Tomáš Winkler 910,93 4554,66 336,24
3:49 / 0 / 73
800,33
8:59 / 0 / 96
944,22
9:58 / 50 / 128
936,47
9:56 / 45 / 88
946,83
9:57 / 45 / 73
926,81
9:57 / 50 / 167
0
17 Nehera Petr 909,91 4549,56 693,46
8:22 / 0 / 124
500
5:4 / 40 / 56
951,5
9:57 / 45 / 107
954,73
9:56 / 45 / 80
988,52
9:52 / 50 / 79
961,35
9:56 / 50 / 123
0
18 Prašivka Miroslav 909,7 4548,51 606,11
6:18 / 50 / 162
926,42
9:53 / 40 / 95
924,12
9:51 / 45 / 115
973,83
9:56 / 50 / 101
724,14
7:47 / 35 / 80
1000
9:55 / 45 / 124
0
19 Rúčka Vladimír 906 4529,99 895,98
9:44 / 45 / 121
872,63
9:56 / 35 / 159
920,93
9:57 / 45 / 131
905,32
9:56 / 45 / 125
935,13
9:58 / 45 / 104
842,56
8:20 / 40 / 106
0
20 Vostřel Jaroslav 903,4 4517 979,37
9:54 / 50 / 101
558,27
6:21 / 0 / 77
1000
9:54 / 50 / 36
996,03
9:55 / 50 / 36
983,33
9:56 / 45 / 43
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Kičmer Kamil 902,02 4510,09 947,74
9:52 / 50 / 196
911,98
9:54 / 50 / 169
939,37
9:51 / 45 / 110
491,39
5:24 / 50 / 120
838,94
9:52 / 35 / 181
872,06
9:53 / 40 / 155
0
22 Pospíšil Luboš 899,58 4497,9 571,78
5:36 / 50 / 79
959,06
9:58 / 50 / 78
999,19
9:57 / 50 / 58
1000
9:59 / 50 / 62
967,87
9:57 / 50 / 59
239,48
2:39 / 0 / 62
0
23 Vohralík Martin 888,36 4441,82 992,14
9:56 / 45 / 146
933,99
9:56 / 50 / 146
754,73
9:15 / 0 / 153
674,49
7:31 / 45 / 130
867,55
9:54 / 45 / 171
893,41
9:55 / 35 / 162
0
24 Loutocký Jiří 886,74 4433,69 772,05
7:21 / 45 / 88
949,8
9:54 / 45 / 86
943,15
9:57 / 40 / 96
957,9
9:56 / 45 / 76
810,79
8:30 / 40 / 63
125,35
1:26 / 0 / 38
0
25 Heinrich Petr 886,68 4433,42 1000
9:50 / 50 / 96
1000
9:58 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
978,87
9:54 / 45 / 27
985,89
9:56 / 50 / 34
468,66
3:57 / 50 / 73
0
26 Veleba Martin 883,76 4418,79 864,98
8:29 / 50 / 125
935,06
9:54 / 50 / 136
710,06
7:29 / 50 / 109
947,67
9:49 / 45 / 109
944,44
9:48 / 50 / 86
726,64
7:30 / 45 / 150
0
27 Kadlec Jiří 869,01 4345,03 723,6
7:44 / 50 / 151
913,39
9:55 / 50 / 130
943,96
9:55 / 50 / 111
930,2
9:57 / 45 / 98
652,38
6:59 / 30 / 76
833,88
8:42 / 50 / 130
0
28 Číp Mirek 865,69 4328,47 696,86
7:12 / 40 / 144
939,69
9:56 / 40 / 119
354,68
3:35 / 45 / 77
948,49
9:48 / 40 / 96
940,66
9:52 / 45 / 85
802,77
8:8 / 40 / 128
0
29 Ďurka Zdenko 860,8 4303,98 612,33
7:7 / 0 / 129
926,77
9:55 / 45 / 103
891,17
9:57 / 40 / 144
552,74
5:46 / 45 / 106
924,16
9:58 / 45 / 104
949,55
9:56 / 45 / 115
0
30 Bruner Tomáš 855,14 4275,69 447,19
5:27 / 0 / 112
936,25
9:56 / 40 / 97
211,98
2:49 / 10 / 89
940,43
9:55 / 40 / 86
970,73
9:58 / 45 / 59
981,09
9:55 / 50 / 97
0
31 Hlavinka Tomáš 852,45 4262,26 759,58
8:1 / 30 / 150
939,94
9:58 / 45 / 128
936,9
9:56 / 50 / 119
976,17
9:57 / 40 / 45
581,62
6:24 / 0 / 59
649,67
7:13 / 0 / 76
0
32 Pospíšil Luboš ml. 847,68 4238,38 702,97
7:8 / 50 / 104
965,74
9:56 / 50 / 80
980,6
9:58 / 50 / 83
623,88
6:3 / 50 / 63
965,19
9:58 / 45 / 66
406,59
4:27 / 45 / 106
0
33 * Jiří Pavelka 844,96 4224,82 843,97
9:25 / 40 / 139
884,25
9:57 / 20 / 111
922,34
9:53 / 45 / 124
629,45
6:32 / 50 / 106
887,41
9:54 / 35 / 123
686,85
6:49 / 50 / 124
0
34 Marek Tomas 829,26 4146,29 1000
9:57 / 35 / 116
240,51
2:47 / 0 / 30
979,98
9:58 / 50 / 72
981,18
9:59 / 50 / 47
944,62
9:57 / 40 / 80
0
0:0 / 0 / 0
0
35 Hloušek Pavel 819,68 4098,38 255,91
2:24 / 50 / 85
919,64
9:57 / 50 / 161
686,91
8:13 / 0 / 115
620,61
6:34 / 50 / 129
970,73
9:58 / 50 / 69
900,49
9:57 / 45 / 189
0
36 Barč Radim 808,28 4041,39 523,14
5:5 / 45 / 101
905,46
9:55 / 40 / 159
734,44
8:7 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
975,39
9:56 / 50 / 103
902,96
9:57 / 45 / 186
0
37 Loutocký Petr 805,5 4027,49 317,57
3:18 / 35 / 90
962,51
9:57 / 50 / 113
940,18
9:41 / 45 / 89
950,59
9:57 / 45 / 72
788,4
9:5 / 0 / 84
385,81
3:52 / 45 / 108
0
38 Tomiška Leoš 797,88 3989,39 730,84
7:49 / 30 / 159
686,85
9:47 / 40 / 232
858,04
9:52 / 40 / 176
894,36
9:43 / 40 / 120
774,6
8:58 / 20 / 140
731,55
8:10 / 50 / 148
0
39 Rajšner Martin 796,89 3984,45 986,8
9:55 / 45 / 84
1000
9:57 / 50 / 30
0
0:0 / 0 / 0
997,65
9:57 / 50 / 22
1000
9:58 / 50 / 20
0
0:0 / 0 / 0
0
40 Hrabáček Alois 785,86 3929,3 462,87
4:34 / 50 / 87
894,78
9:56 / 35 / 131
609,62
6:37 / 50 / 121
986,25
9:56 / 50 / 73
438,1
4:39 / 45 / 96
975,78
9:48 / 45 / 138
0
41 Svoboda Marek 783,66 3918,29 886,52
9:51 / 45 / 147
301,95
3:21 / 45 / 120
898,32
9:51 / 45 / 150
744,07
8:42 / 0 / 134
839,34
9:51 / 0 / 111
550,04
6:15 / 40 / 154
0
42 Hofer Frantisek 762,39 3811,93 641,89
7:44 / 40 / 208
835,44
9:37 / 40 / 178
720,45
8:50 / 30 / 203
792,16
9:42 / 50 / 209
821,99
9:33 / 25 / 194
602,04
7:5 / 25 / 133
0
43 Prokop Luděk 745,09 3725,45 790,94
7:48 / 40 / 108
496,85
5:9 / 40 / 67
569,12
6:36 / 0 / 88
868,54
9:55 / 0 / 80
1000
9:56 / 50 / 73
0
0:0 / 0 / 0
0
44 Nahodil Antonín 731,05 3655,23 491,75
4:53 / 50 / 90
947,84
9:57 / 40 / 111
947,95
9:52 / 45 / 72
973,02
9:50 / 50 / 90
232,16
2:57 / 0 / 71
294,67
2:56 / 20 / 77
0
45 Kuráň Petr 706,1 3530,51 516,89
5:43 / 45 / 164
650,32
7:42 / 45 / 192
403,47
4:45 / 50 / 158
625,51
7:10 / 40 / 175
854,57
9:59 / 45 / 195
883,22
9:48 / 30 / 162
0
46 Skoupý Karel 674,19 3370,95 354,59
3:32 / 25 / 68
928,29
9:56 / 45 / 117
372,2
4:50 / 0 / 114
979,77
9:55 / 45 / 69
728,84
7:22 / 50 / 54
361,85
4:19 / 0 / 57
0
47 Hofer Pavel 672,47 3362,37 994,22
9:55 / 50 / 85
976,89
9:54 / 45 / 52
259,41
2:57 / 0 / 30
0
0:0 / 0 / 0
139,17
1:40 / 0 / 22
992,68
9:58 / 50 / 76
0
48 Němec Petr 576,85 2884,25 583,92
7:6 / 30 / 171
849,4
9:49 / 40 / 192
717,1
9:1 / 0 / 172
0
0:0 / 0 / 0
264,97
3:13 / 45 / 153
468,86
5:54 / 35 / 206
0
49 Bořil Petr 573,94 2869,7 579,98
6:52 / 50 / 188
595,28
7:5 / 40 / 174
592,65
6:57 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
624,71
7:4 / 50 / 149
477,08
4:28 / 40 / 106
0
50 Tér Radislav 524,9 2624,5 281,25
3:28 / 25 / 133
356,69
4:18 / 15 / 93
358,63
4:20 / 30 / 131
355,99
4:37 / 15 / 144
887,61
9:42 / 20 / 122
665,58
8:20 / 0 / 182
0
51 Novotný Luděk 195,89 979,43 0
0:0 / 0 / 0
979,43
9:58 / 40 / 38
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
52 Bruner Jan 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
53 Malčík Zdeněk 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
54 Vorálek Petr 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
55 Beran Věnek 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno : 7233
Datum konání : 13.6.2020
Kategorie : F5J
Místo konání : Dětřichov
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96) CZE123
Kontakt - Jméno : kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa : kontakt adresa
Kontakt - Email : kontakt email
Kontakt - Telefon : kontakt - telefon
Pořadatel : LMK Litovel
Ředitel soutěže : Tomáš Hlavinka
Hlavní rozhodčí : Tomáš Hrubý
Počasí : Slunečno, slabý vítr 27°C




Pořadí - senioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence FAI LIC FAI ID Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.


Pořadí - junioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence FAI LIC FAI ID Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-270-013 CZE-1392 30576 1000
9:58 / 50 / 27
1000
9:58 / 50 / 26
1000
9:58 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 20
1000
9:58 / 50 / 17
1000
9:58 / 50 / 22
5000 1000
2* Malčík Petr CZE-270-014 CZE-1430 30597 520,52
4:35 / 50 / 54
996,85
9:57 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 29
994,51
9:58 / 50 / 28
1000
9:58 / 50 / 32
1000
9:58 / 50 / 67
4991,36 998,27
3* Vostřel Vlastimil CZE-458-001 CZE-1025 30498 967,69
9:55 / 50 / 62
1000
9:54 / 50 / 33
1000
9:56 / 45 / 45
1000
9:58 / 50 / 21
1000
9:57 / 50 / 34
458,1
4:32 / 45 / 71
4967,69 993,54
4* Dušek Petr CZE-232-003 996,62
9:42 / 50 / 84
949,68
9:56 / 45 / 112
981,41
9:56 / 50 / 78
987,86
9:54 / 45 / 57
957,14
9:55 / 40 / 64
337,7
2:45 / 40 / 49
4872,71 974,54
5* Štěrba Vítězslav CZE-165-001 CZE-1203 31190 672,49
6:13 / 50 / 76
956,97
9:54 / 40 / 67
1000
9:56 / 50 / 43
1000
9:56 / 50 / 69
969,84
9:57 / 50 / 72
933,28
9:57 / 50 / 105
4860,09 972,02
6* Šnyrych Petr CZE-114-004 CZE-1308 878,92
9:3 / 30 / 137
954,33
9:56 / 50 / 80
977,15
9:57 / 50 / 54
982,75
9:56 / 50 / 39
995,24
9:55 / 50 / 36
722,17
6:9 / 50 / 66
4788,39 957,68
7* Hrubý Tomáš CZE-213-039 CZE-1326 30561 984,8
9:55 / 50 / 124
929,88
9:31 / 50 / 75
942,43
9:55 / 30 / 55
959,31
9:57 / 50 / 68
967,08
9:56 / 35 / 28
682,57
7:26 / 0 / 62
4783,5 956,7
8* Matula Ondra CZE-261-242 CZE-1435 30602 1000
9:54 / 50 / 143
961,85
9:56 / 50 / 107
932,75
9:56 / 50 / 127
920,19
9:57 / 50 / 118
955,7
9:56 / 50 / 127
621,14
5:48 / 50 / 132
4770,49 954,1
9* Rajšner Jiří CZE-216-002 CZE-1069 31168 535,71
4:57 / 50 / 79
953,55
9:55 / 40 / 100
952,88
9:55 / 45 / 87
984,63
9:53 / 40 / 49
973,1
9:55 / 50 / 60
895,04
9:56 / 0 / 92
4759,2 951,84
10* Chalupník Milan CZE-442-036 CZE-1566 82809 1000
9:55 / 50 / 78
1000
9:58 / 50 / 64
996,81
9:56 / 50 / 44
416,28
4:6 / 40 / 40
988,27
9:57 / 50 / 30
772,49
7:23 / 50 / 93
4757,57 951,51
11* Maňák Pavel CZE-425-005 1000
9:54 / 40 / 123
932,63
9:57 / 50 / 145
918,77
9:55 / 50 / 125
966,02
9:56 / 50 / 98
921,68
9:57 / 50 / 129
398,7
5:30 / 0 / 170
4739,1 947,82
12 Janovský Radek CZE-232-053 CZE-1618 929,26
9:33 / 25 / 132
914,96
9:54 / 40 / 106
920,78
9:51 / 40 / 123
941,22
9:53 / 40 / 81
974,57
9:50 / 50 / 92
942,23
9:53 / 50 / 128
4708,06 941,61
13 Hornik Vladimir CZE-042-014 CZE-1704 131524 824,91
8:15 / 50 / 143
915,35
9:49 / 50 / 121
897,48
9:52 / 50 / 146
922,95
9:51 / 50 / 120
926,19
9:53 / 40 / 99
1000
9:30 / 50 / 171
4661,97 932,39
14 Slezák Petr CZE-342-044 CZE-1616 106542 935,81
9:56 / 50 / 184
929,1
9:54 / 50 / 148
910,95
9:58 / 50 / 140
918,19
9:57 / 45 / 128
926,98
9:54 / 50 / 120
609
6:7 / 45 / 120
4621,03 924,21
15 Tomáš Winkler CZE-220-061 CZE-1040 336,24
3:49 / 0 / 73
800,33
8:59 / 0 / 96
944,22
9:58 / 50 / 128
936,47
9:56 / 45 / 88
946,83
9:57 / 45 / 73
926,81
9:57 / 50 / 167
4554,66 910,93
16 Nehera Petr CZE-058-023 CZE-1460 60751 693,46
8:22 / 0 / 124
500
5:4 / 40 / 56
951,5
9:57 / 45 / 107
954,73
9:56 / 45 / 80
988,52
9:52 / 50 / 79
961,35
9:56 / 50 / 123
4549,56 909,91
17 Prašivka Miroslav CZE-361-025 CZE-1437 30604 606,11
6:18 / 50 / 162
926,42
9:53 / 40 / 95
924,12
9:51 / 45 / 115
973,83
9:56 / 50 / 101
724,14
7:47 / 35 / 80
1000
9:55 / 45 / 124
4548,51 909,7
18 Rúčka Vladimír SVK-128-000 SVK-1280 288294 895,98
9:44 / 45 / 121
872,63
9:56 / 35 / 159
920,93
9:57 / 45 / 131
905,32
9:56 / 45 / 125
935,13
9:58 / 45 / 104
842,56
8:20 / 40 / 106
4529,99 906
19 Vostřel Jaroslav CZE-458-003 CZE-1024 30497 979,37
9:54 / 50 / 101
558,27
6:21 / 0 / 77
1000
9:54 / 50 / 36
996,03
9:55 / 50 / 36
983,33
9:56 / 45 / 43
0
0:0 / 0 / 0
4517 903,4
20 Kičmer Kamil CZE-261-261 CZE-1489 67558 947,74
9:52 / 50 / 196
911,98
9:54 / 50 / 169
939,37
9:51 / 45 / 110
491,39
5:24 / 50 / 120
838,94
9:52 / 35 / 181
872,06
9:53 / 40 / 155
4510,09 902,02
21 Pospíšil Luboš CZE-313-040 CZE-1120 75370 571,78
5:36 / 50 / 79
959,06
9:58 / 50 / 78
999,19
9:57 / 50 / 58
1000
9:59 / 50 / 62
967,87
9:57 / 50 / 59
239,48
2:39 / 0 / 62
4497,9 899,58
22 Vohralík Martin CZE-261-358 CZE-1440 30607 992,14
9:56 / 45 / 146
933,99
9:56 / 50 / 146
754,73
9:15 / 0 / 153
674,49
7:31 / 45 / 130
867,55
9:54 / 45 / 171
893,41
9:55 / 35 / 162
4441,82 888,36
23 Loutocký Jiří CZE-327-008 772,05
7:21 / 45 / 88
949,8
9:54 / 45 / 86
943,15
9:57 / 40 / 96
957,9
9:56 / 45 / 76
810,79
8:30 / 40 / 63
125,35
1:26 / 0 / 38
4433,69 886,74
24 Heinrich Petr CZE-442-043 CZE-1664 123818 1000
9:50 / 50 / 96
1000
9:58 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
978,87
9:54 / 45 / 27
985,89
9:56 / 50 / 34
468,66
3:57 / 50 / 73
4433,42 886,68
25 Veleba Martin CZE-269-043 CZE-1524 78925 864,98
8:29 / 50 / 125
935,06
9:54 / 50 / 136
710,06
7:29 / 50 / 109
947,67
9:49 / 45 / 109
944,44
9:48 / 50 / 86
726,64
7:30 / 45 / 150
4418,79 883,76
26 Kadlec Jiří CZE-313-008 CZE-1115 30523 723,6
7:44 / 50 / 151
913,39
9:55 / 50 / 130
943,96
9:55 / 50 / 111
930,2
9:57 / 45 / 98
652,38
6:59 / 30 / 76
833,88
8:42 / 50 / 130
4345,03 869,01
27 Číp Mirek CZE-232-045 CZE-1605 99026 696,86
7:12 / 40 / 144
939,69
9:56 / 40 / 119
354,68
3:35 / 45 / 77
948,49
9:48 / 40 / 96
940,66
9:52 / 45 / 85
802,77
8:8 / 40 / 128
4328,47 865,69
28 Ďurka Zdenko SVK-100-600 SVK-1006 294406 612,33
7:7 / 0 / 129
926,77
9:55 / 45 / 103
891,17
9:57 / 40 / 144
552,74
5:46 / 45 / 106
924,16
9:58 / 45 / 104
949,55
9:56 / 45 / 115
4303,98 860,8
29 Bruner Tomáš CZE-216-056 CZE-1538 81380 447,19
5:27 / 0 / 112
936,25
9:56 / 40 / 97
211,98
2:49 / 10 / 89
940,43
9:55 / 40 / 86
970,73
9:58 / 45 / 59
981,09
9:55 / 50 / 97
4275,69 855,14
30 Hlavinka Tomáš CZE-270-007 CZE-1582 759,58
8:1 / 30 / 150
939,94
9:58 / 45 / 128
936,9
9:56 / 50 / 119
976,17
9:57 / 40 / 45
581,62
6:24 / 0 / 59
649,67
7:13 / 0 / 76
4262,26 852,45
31 Pospíšil Luboš ml. CZE-313-030 CZE-1533 92888 702,97
7:8 / 50 / 104
965,74
9:56 / 50 / 80
980,6
9:58 / 50 / 83
623,88
6:3 / 50 / 63
965,19
9:58 / 45 / 66
406,59
4:27 / 45 / 106
4238,38 847,68
32 * Jiří Pavelka CZE-510-012 CZE-1655 843,97
9:25 / 40 / 139
884,25
9:57 / 20 / 111
922,34
9:53 / 45 / 124
629,45
6:32 / 50 / 106
887,41
9:54 / 35 / 123
686,85
6:49 / 50 / 124
4224,82 844,96
33 Marek Tomas CZE-222-026 CZE-1525 1000
9:57 / 35 / 116
240,51
2:47 / 0 / 30
979,98
9:58 / 50 / 72
981,18
9:59 / 50 / 47
944,62
9:57 / 40 / 80
0
0:0 / 0 / 0
4146,29 829,26
34 Hloušek Pavel CZE-301-101 255,91
2:24 / 50 / 85
919,64
9:57 / 50 / 161
686,91
8:13 / 0 / 115
620,61
6:34 / 50 / 129
970,73
9:58 / 50 / 69
900,49
9:57 / 45 / 189
4098,38 819,68
35 Barč Radim CZE-342-001 CZE-1615 106541 523,14
5:5 / 45 / 101
905,46
9:55 / 40 / 159
734,44
8:7 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
975,39
9:56 / 50 / 103
902,96
9:57 / 45 / 186
4041,39 808,28
36 Loutocký Petr CZE-327-009 CZE-1206 31076 317,57
3:18 / 35 / 90
962,51
9:57 / 50 / 113
940,18
9:41 / 45 / 89
950,59
9:57 / 45 / 72
788,4
9:5 / 0 / 84
385,81
3:52 / 45 / 108
4027,49 805,5
37 Tomiška Leoš CZE-232-018 730,84
7:49 / 30 / 159
686,85
9:47 / 40 / 232
858,04
9:52 / 40 / 176
894,36
9:43 / 40 / 120
774,6
8:58 / 20 / 140
731,55
8:10 / 50 / 148
3989,39 797,88
38 Rajšner Martin CZE-216-020 CZE-1070 31169 986,8
9:55 / 45 / 84
1000
9:57 / 50 / 30
0
0:0 / 0 / 0
997,65
9:57 / 50 / 22
1000
9:58 / 50 / 20
0
0:0 / 0 / 0
3984,45 796,89
39 Hrabáček Alois CZE-313-022 CZE-1118 30525 462,87
4:34 / 50 / 87
894,78
9:56 / 35 / 131
609,62
6:37 / 50 / 121
986,25
9:56 / 50 / 73
438,1
4:39 / 45 / 96
975,78
9:48 / 45 / 138
3929,3 785,86
40 Svoboda Marek CZE-232-058 CZE-1149 275921 886,52
9:51 / 45 / 147
301,95
3:21 / 45 / 120
898,32
9:51 / 45 / 150
744,07
8:42 / 0 / 134
839,34
9:51 / 0 / 111
550,04
6:15 / 40 / 154
3918,29 783,66
41 Hofer Frantisek CZE-152-206 CZE-1005 30489 641,89
7:44 / 40 / 208
835,44
9:37 / 40 / 178
720,45
8:50 / 30 / 203
792,16
9:42 / 50 / 209
821,99
9:33 / 25 / 194
602,04
7:5 / 25 / 133
3811,93 762,39
42 Prokop Luděk CZE-313-029 84980 790,94
7:48 / 40 / 108
496,85
5:9 / 40 / 67
569,12
6:36 / 0 / 88
868,54
9:55 / 0 / 80
1000
9:56 / 50 / 73
0
0:0 / 0 / 0
3725,45 745,09
43 Nahodil Antonín CZE-269-019 CZE-1523 78924 491,75
4:53 / 50 / 90
947,84
9:57 / 40 / 111
947,95
9:52 / 45 / 72
973,02
9:50 / 50 / 90
232,16
2:57 / 0 / 71
294,67
2:56 / 20 / 77
3655,23 731,05
44 Kuráň Petr CZE-096-013 516,89
5:43 / 45 / 164
650,32
7:42 / 45 / 192
403,47
4:45 / 50 / 158
625,51
7:10 / 40 / 175
854,57
9:59 / 45 / 195
883,22
9:48 / 30 / 162
3530,51 706,1
45 Skoupý Karel CZE-058-010 CZE-1520 78445 354,59
3:32 / 25 / 68
928,29
9:56 / 45 / 117
372,2
4:50 / 0 / 114
979,77
9:55 / 45 / 69
728,84
7:22 / 50 / 54
361,85
4:19 / 0 / 57
3370,95 674,19
46 Hofer Pavel CZE-152-258 CZE-1006 30490 994,22
9:55 / 50 / 85
976,89
9:54 / 45 / 52
259,41
2:57 / 0 / 30
0
0:0 / 0 / 0
139,17
1:40 / 0 / 22
992,68
9:58 / 50 / 76
3362,37 672,47
47 Němec Petr CZE-096-001 CZE-1614 106422 583,92
7:6 / 30 / 171
849,4
9:49 / 40 / 192
717,1
9:1 / 0 / 172
0
0:0 / 0 / 0
264,97
3:13 / 45 / 153
468,86
5:54 / 35 / 206
2884,25 576,85
48 Bořil Petr CZE-270-004 579,98
6:52 / 50 / 188
595,28
7:5 / 40 / 174
592,65
6:57 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
624,71
7:4 / 50 / 149
477,08
4:28 / 40 / 106
2869,7 573,94
49 Tér Radislav CZE-032-015 CZE-1807 139613 281,25
3:28 / 25 / 133
356,69
4:18 / 15 / 93
358,63
4:20 / 30 / 131
355,99
4:37 / 15 / 144
887,61
9:42 / 20 / 122
665,58
8:20 / 0 / 182
2624,5 524,9
50 Novotný Luděk CZE-008-014 CZE-1573 92990 0
0:0 / 0 / 0
979,43
9:58 / 40 / 38
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
979,43 195,89
51 Malčík Zdeněk CZE-270-012 CZE-1431 30598 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
52 Vorálek Petr CZE-327-025 CZE-1448 31082 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
53 Beran Věnek CZE-313-027 75371 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0


Pořadí - žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence FAI LIC FAI ID Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Vostřel Jaroslav jun. CZE-458-002 CZE-1778 64943 964,52
9:56 / 50 / 123
966,53
9:39 / 50 / 45
990,54
9:57 / 50 / 37
1000
9:57 / 50 / 35
989,81
9:58 / 50 / 33
1000
9:57 / 45 / 68
4946,88 989,38
2* Bruner Jan CZE-216-057 CZE-1539 81380 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0


Pořadí - junioři a žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence FAI LIC FAI ID Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-270-013 CZE-1392 30576 1000
9:58 / 50 / 27
1000
9:58 / 50 / 26
1000
9:58 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 20
1000
9:58 / 50 / 17
1000
9:58 / 50 / 22
5000 1000
2* Malčík Petr CZE-270-014 CZE-1430 30597 520,52
4:35 / 50 / 54
996,85
9:57 / 50 / 28
1000
9:59 / 50 / 29
994,51
9:58 / 50 / 28
1000
9:58 / 50 / 32
1000
9:58 / 50 / 67
4991,36 998,27
3* Vostřel Vlastimil CZE-458-001 CZE-1025 30498 967,69
9:55 / 50 / 62
1000
9:54 / 50 / 33
1000
9:56 / 45 / 45
1000
9:58 / 50 / 21
1000
9:57 / 50 / 34
458,1
4:32 / 45 / 71
4967,69 993,54
4* Vostřel Jaroslav jun. CZE-458-002 CZE-1778 64943 964,52
9:56 / 50 / 123
966,53
9:39 / 50 / 45
990,54
9:57 / 50 / 37
1000
9:57 / 50 / 35
989,81
9:58 / 50 / 33
1000
9:57 / 45 / 68
4946,88 989,38
5* Dušek Petr CZE-232-003 996,62
9:42 / 50 / 84
949,68
9:56 / 45 / 112
981,41
9:56 / 50 / 78
987,86
9:54 / 45 / 57
957,14
9:55 / 40 / 64
337,7
2:45 / 40 / 49
4872,71 974,54
6* Štěrba Vítězslav CZE-165-001 CZE-1203 31190 672,49
6:13 / 50 / 76
956,97
9:54 / 40 / 67
1000
9:56 / 50 / 43
1000
9:56 / 50 / 69
969,84
9:57 / 50 / 72
933,28
9:57 / 50 / 105
4860,09 972,02
7* Šnyrych Petr CZE-114-004 CZE-1308 878,92
9:3 / 30 / 137
954,33
9:56 / 50 / 80
977,15
9:57 / 50 / 54
982,75
9:56 / 50 / 39
995,24
9:55 / 50 / 36
722,17
6:9 / 50 / 66
4788,39 957,68
8* Hrubý Tomáš CZE-213-039 CZE-1326 30561 984,8
9:55 / 50 / 124
929,88
9:31 / 50 / 75
942,43
9:55 / 30 / 55
959,31
9:57 / 50 / 68
967,08
9:56 / 35 / 28
682,57
7:26 / 0 / 62
4783,5 956,7
9* Matula Ondra CZE-261-242 CZE-1435 30602 1000
9:54 / 50 / 143
961,85
9:56 / 50 / 107
932,75
9:56 / 50 / 127
920,19
9:57 / 50 / 118
955,7
9:56 / 50 / 127
621,14
5:48 / 50 / 132
4770,49 954,1
10* Rajšner Jiří CZE-216-002 CZE-1069 31168 535,71
4:57 / 50 / 79
953,55
9:55 / 40 / 100
952,88
9:55 / 45 / 87
984,63
9:53 / 40 / 49
973,1
9:55 / 50 / 60
895,04
9:56 / 0 / 92
4759,2 951,84
11* Chalupník Milan CZE-442-036 CZE-1566 82809 1000
9:55 / 50 / 78
1000
9:58 / 50 / 64
996,81
9:56 / 50 / 44
416,28
4:6 / 40 / 40
988,27
9:57 / 50 / 30
772,49
7:23 / 50 / 93
4757,57 951,51
12 Maňák Pavel CZE-425-005 1000
9:54 / 40 / 123
932,63
9:57 / 50 / 145
918,77
9:55 / 50 / 125
966,02
9:56 / 50 / 98
921,68
9:57 / 50 / 129
398,7
5:30 / 0 / 170
4739,1 947,82
13 Janovský Radek CZE-232-053 CZE-1618 929,26
9:33 / 25 / 132
914,96
9:54 / 40 / 106
920,78
9:51 / 40 / 123
941,22
9:53 / 40 / 81
974,57
9:50 / 50 / 92
942,23
9:53 / 50 / 128
4708,06 941,61
14 Hornik Vladimir CZE-042-014 CZE-1704 131524 824,91
8:15 / 50 / 143
915,35
9:49 / 50 / 121
897,48
9:52 / 50 / 146
922,95
9:51 / 50 / 120
926,19
9:53 / 40 / 99
1000
9:30 / 50 / 171
4661,97 932,39
15 Slezák Petr CZE-342-044 CZE-1616 106542 935,81
9:56 / 50 / 184
929,1
9:54 / 50 / 148
910,95
9:58 / 50 / 140
918,19
9:57 / 45 / 128
926,98
9:54 / 50 / 120
609
6:7 / 45 / 120
4621,03 924,21
16 Tomáš Winkler CZE-220-061 CZE-1040 336,24
3:49 / 0 / 73
800,33
8:59 / 0 / 96
944,22
9:58 / 50 / 128
936,47
9:56 / 45 / 88
946,83
9:57 / 45 / 73
926,81
9:57 / 50 / 167
4554,66 910,93
17 Nehera Petr CZE-058-023 CZE-1460 60751 693,46
8:22 / 0 / 124
500
5:4 / 40 / 56
951,5
9:57 / 45 / 107
954,73
9:56 / 45 / 80
988,52
9:52 / 50 / 79
961,35
9:56 / 50 / 123
4549,56 909,91
18 Prašivka Miroslav CZE-361-025 CZE-1437 30604 606,11
6:18 / 50 / 162
926,42
9:53 / 40 / 95
924,12
9:51 / 45 / 115
973,83
9:56 / 50 / 101
724,14
7:47 / 35 / 80
1000
9:55 / 45 / 124
4548,51 909,7
19 Rúčka Vladimír SVK-128-000 SVK-1280 288294 895,98
9:44 / 45 / 121
872,63
9:56 / 35 / 159
920,93
9:57 / 45 / 131
905,32
9:56 / 45 / 125
935,13
9:58 / 45 / 104
842,56
8:20 / 40 / 106
4529,99 906
20 Vostřel Jaroslav CZE-458-003 CZE-1024 30497 979,37
9:54 / 50 / 101
558,27
6:21 / 0 / 77
1000
9:54 / 50 / 36
996,03
9:55 / 50 / 36
983,33
9:56 / 45 / 43
0
0:0 / 0 / 0
4517 903,4
21 Kičmer Kamil CZE-261-261 CZE-1489 67558 947,74
9:52 / 50 / 196
911,98
9:54 / 50 / 169
939,37
9:51 / 45 / 110
491,39
5:24 / 50 / 120
838,94
9:52 / 35 / 181
872,06
9:53 / 40 / 155
4510,09 902,02
22 Pospíšil Luboš CZE-313-040 CZE-1120 75370 571,78
5:36 / 50 / 79
959,06
9:58 / 50 / 78
999,19
9:57 / 50 / 58
1000
9:59 / 50 / 62
967,87
9:57 / 50 / 59
239,48
2:39 / 0 / 62
4497,9 899,58
23 Vohralík Martin CZE-261-358 CZE-1440 30607 992,14
9:56 / 45 / 146
933,99
9:56 / 50 / 146
754,73
9:15 / 0 / 153
674,49
7:31 / 45 / 130
867,55
9:54 / 45 / 171
893,41
9:55 / 35 / 162
4441,82 888,36
24 Loutocký Jiří CZE-327-008 772,05
7:21 / 45 / 88
949,8
9:54 / 45 / 86
943,15
9:57 / 40 / 96
957,9
9:56 / 45 / 76
810,79
8:30 / 40 / 63
125,35
1:26 / 0 / 38
4433,69 886,74
25 Heinrich Petr CZE-442-043 CZE-1664 123818 1000
9:50 / 50 / 96
1000
9:58 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
978,87
9:54 / 45 / 27
985,89
9:56 / 50 / 34
468,66
3:57 / 50 / 73
4433,42 886,68
26 Veleba Martin CZE-269-043 CZE-1524 78925 864,98
8:29 / 50 / 125
935,06
9:54 / 50 / 136
710,06
7:29 / 50 / 109
947,67
9:49 / 45 / 109
944,44
9:48 / 50 / 86
726,64
7:30 / 45 / 150
4418,79 883,76
27 Kadlec Jiří CZE-313-008 CZE-1115 30523 723,6
7:44 / 50 / 151
913,39
9:55 / 50 / 130
943,96
9:55 / 50 / 111
930,2
9:57 / 45 / 98
652,38
6:59 / 30 / 76
833,88
8:42 / 50 / 130
4345,03 869,01
28 Číp Mirek CZE-232-045 CZE-1605 99026 696,86
7:12 / 40 / 144
939,69
9:56 / 40 / 119
354,68
3:35 / 45 / 77
948,49
9:48 / 40 / 96
940,66
9:52 / 45 / 85
802,77
8:8 / 40 / 128
4328,47 865,69
29 Ďurka Zdenko SVK-100-600 SVK-1006 294406 612,33
7:7 / 0 / 129
926,77
9:55 / 45 / 103
891,17
9:57 / 40 / 144
552,74
5:46 / 45 / 106
924,16
9:58 / 45 / 104
949,55
9:56 / 45 / 115
4303,98 860,8
30 Bruner Tomáš CZE-216-056 CZE-1538 81380 447,19
5:27 / 0 / 112
936,25
9:56 / 40 / 97
211,98
2:49 / 10 / 89
940,43
9:55 / 40 / 86
970,73
9:58 / 45 / 59
981,09
9:55 / 50 / 97
4275,69 855,14
31 Hlavinka Tomáš CZE-270-007 CZE-1582 759,58
8:1 / 30 / 150
939,94
9:58 / 45 / 128
936,9
9:56 / 50 / 119
976,17
9:57 / 40 / 45
581,62
6:24 / 0 / 59
649,67
7:13 / 0 / 76
4262,26 852,45
32 Pospíšil Luboš ml. CZE-313-030 CZE-1533 92888 702,97
7:8 / 50 / 104
965,74
9:56 / 50 / 80
980,6
9:58 / 50 / 83
623,88
6:3 / 50 / 63
965,19
9:58 / 45 / 66
406,59
4:27 / 45 / 106
4238,38 847,68
33 * Jiří Pavelka CZE-510-012 CZE-1655 843,97
9:25 / 40 / 139
884,25
9:57 / 20 / 111
922,34
9:53 / 45 / 124
629,45
6:32 / 50 / 106
887,41
9:54 / 35 / 123
686,85
6:49 / 50 / 124
4224,82 844,96
34 Marek Tomas CZE-222-026 CZE-1525 1000
9:57 / 35 / 116
240,51
2:47 / 0 / 30
979,98
9:58 / 50 / 72
981,18
9:59 / 50 / 47
944,62
9:57 / 40 / 80
0
0:0 / 0 / 0
4146,29 829,26
35 Hloušek Pavel CZE-301-101 255,91
2:24 / 50 / 85
919,64
9:57 / 50 / 161
686,91
8:13 / 0 / 115
620,61
6:34 / 50 / 129
970,73
9:58 / 50 / 69
900,49
9:57 / 45 / 189
4098,38 819,68
36 Barč Radim CZE-342-001 CZE-1615 106541 523,14
5:5 / 45 / 101
905,46
9:55 / 40 / 159
734,44
8:7 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
975,39
9:56 / 50 / 103
902,96
9:57 / 45 / 186
4041,39 808,28
37 Loutocký Petr CZE-327-009 CZE-1206 31076 317,57
3:18 / 35 / 90
962,51
9:57 / 50 / 113
940,18
9:41 / 45 / 89
950,59
9:57 / 45 / 72
788,4
9:5 / 0 / 84
385,81
3:52 / 45 / 108
4027,49 805,5
38 Tomiška Leoš CZE-232-018 730,84
7:49 / 30 / 159
686,85
9:47 / 40 / 232
858,04
9:52 / 40 / 176
894,36
9:43 / 40 / 120
774,6
8:58 / 20 / 140
731,55
8:10 / 50 / 148
3989,39 797,88
39 Rajšner Martin CZE-216-020 CZE-1070 31169 986,8
9:55 / 45 / 84
1000
9:57 / 50 / 30
0
0:0 / 0 / 0
997,65
9:57 / 50 / 22
1000
9:58 / 50 / 20
0
0:0 / 0 / 0
3984,45 796,89
40 Hrabáček Alois CZE-313-022 CZE-1118 30525 462,87
4:34 / 50 / 87
894,78
9:56 / 35 / 131
609,62
6:37 / 50 / 121
986,25
9:56 / 50 / 73
438,1
4:39 / 45 / 96
975,78
9:48 / 45 / 138
3929,3 785,86
41 Svoboda Marek CZE-232-058 CZE-1149 275921 886,52
9:51 / 45 / 147
301,95
3:21 / 45 / 120
898,32
9:51 / 45 / 150
744,07
8:42 / 0 / 134
839,34
9:51 / 0 / 111
550,04
6:15 / 40 / 154
3918,29 783,66
42 Hofer Frantisek CZE-152-206 CZE-1005 30489 641,89
7:44 / 40 / 208
835,44
9:37 / 40 / 178
720,45
8:50 / 30 / 203
792,16
9:42 / 50 / 209
821,99
9:33 / 25 / 194
602,04
7:5 / 25 / 133
3811,93 762,39
43 Prokop Luděk CZE-313-029 84980 790,94
7:48 / 40 / 108
496,85
5:9 / 40 / 67
569,12
6:36 / 0 / 88
868,54
9:55 / 0 / 80
1000
9:56 / 50 / 73
0
0:0 / 0 / 0
3725,45 745,09
44 Nahodil Antonín CZE-269-019 CZE-1523 78924 491,75
4:53 / 50 / 90
947,84
9:57 / 40 / 111
947,95
9:52 / 45 / 72
973,02
9:50 / 50 / 90
232,16
2:57 / 0 / 71
294,67
2:56 / 20 / 77
3655,23 731,05
45 Kuráň Petr CZE-096-013 516,89
5:43 / 45 / 164
650,32
7:42 / 45 / 192
403,47
4:45 / 50 / 158
625,51
7:10 / 40 / 175
854,57
9:59 / 45 / 195
883,22
9:48 / 30 / 162
3530,51 706,1
46 Skoupý Karel CZE-058-010 CZE-1520 78445 354,59
3:32 / 25 / 68
928,29
9:56 / 45 / 117
372,2
4:50 / 0 / 114
979,77
9:55 / 45 / 69
728,84
7:22 / 50 / 54
361,85
4:19 / 0 / 57
3370,95 674,19
47 Hofer Pavel CZE-152-258 CZE-1006 30490 994,22
9:55 / 50 / 85
976,89
9:54 / 45 / 52
259,41
2:57 / 0 / 30
0
0:0 / 0 / 0
139,17
1:40 / 0 / 22
992,68
9:58 / 50 / 76
3362,37 672,47
48 Němec Petr CZE-096-001 CZE-1614 106422 583,92
7:6 / 30 / 171
849,4
9:49 / 40 / 192
717,1
9:1 / 0 / 172
0
0:0 / 0 / 0
264,97
3:13 / 45 / 153
468,86
5:54 / 35 / 206
2884,25 576,85
49 Bořil Petr CZE-270-004 579,98
6:52 / 50 / 188
595,28
7:5 / 40 / 174
592,65
6:57 / 40 / 172
0
0:0 / 0 / 0
624,71
7:4 / 50 / 149
477,08
4:28 / 40 / 106
2869,7 573,94
50 Tér Radislav CZE-032-015 CZE-1807 139613 281,25
3:28 / 25 / 133
356,69
4:18 / 15 / 93
358,63
4:20 / 30 / 131
355,99
4:37 / 15 / 144
887,61
9:42 / 20 / 122
665,58
8:20 / 0 / 182
2624,5 524,9
51 Novotný Luděk CZE-008-014 CZE-1573 92990 0
0:0 / 0 / 0
979,43
9:58 / 40 / 38
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
979,43 195,89
52 Bruner Jan CZE-216-057 CZE-1539 81380 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
53 Malčík Zdeněk CZE-270-012 CZE-1431 30598 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
54 Vorálek Petr CZE-327-025 CZE-1448 31082 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
55 Beran Věnek CZE-313-027 75371 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 55 Dušek Petr, Hofer Pavel, Hofer Frantisek, Barč Radim, Hornik Vladimir, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Maňák Pavel, Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Hrubý Tomáš, Hlavinka Tomáš, Nehera Petr, Hrabáček Alois, Vostřel Vlastimil, Kadlec Jiří, Rajšner Martin, Rajšner Jiří, Bruner Tomáš, Bruner Jan, Štěrba Vítězslav, Malčík Radek, Malčík Petr, Malčík Zdeněk, Heinrich Petr, Bořil Petr, Slezák Petr, Vostřel Jaroslav, Vostřel Jaroslav jun., Marek Tomas, Tomáš Winkler, Tomiška Leoš, Loutocký Jiří, Loutocký Petr, Pospíšil Luboš , Pospíšil Luboš ml., Vorálek Petr, Beran Věnek, Prokop Luděk, Novotný Luděk, Šnyrych Petr, Tér Radislav, Matula Ondra, * Jiří Pavelka, Skoupý Karel, Kuráň Petr, Chalupník Milan, Rúčka Vladimír, Ďurka Zdenko, Němec Petr, Hloušek Pavel, Svoboda Marek, Číp Mirek, Janovský Radek, 236059,2 4291,99

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Matula Ondra 6 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 300 50
Malčík Petr 6 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 300 50
Malčík Radek 6 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 300 50
Vostřel Jaroslav jun. 6 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 295 49,17
Chalupník Milan 6 50 , 50 , 50 , 40 , 50 , 50 290 48,33
Pospíšil Luboš ml. 6 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 290 48,33
Slezák Petr 6 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 290 48,33
Štěrba Vítězslav 6 50 , 40 , 50 , 50 , 50 , 50 290 48,33
Vostřel Vlastimil 6 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 290 48,33
Veleba Martin 6 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 290 48,33
Hornik Vladimir 6 50 , 50 , 50 , 50 , 40 , 50 290 48,33
Šnyrych Petr 6 30 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 280 46,67
Kadlec Jiří 6 50 , 50 , 50 , 45 , 30 , 50 275 45,83
Hrabáček Alois 6 50 , 35 , 50 , 50 , 45 , 45 275 45,83
Kičmer Kamil 6 50 , 50 , 45 , 50 , 35 , 40 270 45
Dušek Petr 6 50 , 45 , 50 , 45 , 40 , 40 270 45
Prašivka Miroslav 6 50 , 40 , 45 , 50 , 35 , 45 265 44,17
Rúčka Vladimír 6 45 , 35 , 45 , 45 , 45 , 40 255 42,5
Kuráň Petr 6 45 , 45 , 50 , 40 , 45 , 30 255 42,5
Číp Mirek 6 40 , 40 , 45 , 40 , 45 , 40 250 41,67
Pospíšil Luboš 6 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 250 41,67
Janovský Radek 6 25 , 40 , 40 , 40 , 50 , 50 245 40,83
Hloušek Pavel 6 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 45 245 40,83
Heinrich Petr 6 50 , 50 , 0 , 45 , 50 , 50 245 40,83
* Jiří Pavelka 6 40 , 20 , 45 , 50 , 35 , 50 240 40
Maňák Pavel 6 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 240 40
Nehera Petr 6 0 , 40 , 45 , 45 , 50 , 50 230 38,33
Barč Radim 6 45 , 40 , 50 , 0 , 50 , 45 230 38,33
Rajšner Jiří 6 50 , 40 , 45 , 40 , 50 , 0 225 37,5
Ďurka Zdenko 6 0 , 45 , 40 , 45 , 45 , 45 220 36,67
Loutocký Petr 6 35 , 50 , 45 , 45 , 0 , 45 220 36,67
Tomiška Leoš 6 30 , 40 , 40 , 40 , 20 , 50 220 36,67
Bořil Petr 6 50 , 40 , 40 , 0 , 50 , 40 220 36,67
Vohralík Martin 6 45 , 50 , 0 , 45 , 45 , 35 220 36,67
Loutocký Jiří 6 45 , 45 , 40 , 45 , 40 , 0 215 35,83
Hrubý Tomáš 6 50 , 50 , 30 , 50 , 35 , 0 215 35,83
Hofer Frantisek 6 40 , 40 , 30 , 50 , 25 , 25 210 35
Nahodil Antonín 6 50 , 40 , 45 , 50 , 0 , 20 205 34,17
Vostřel Jaroslav 6 50 , 0 , 50 , 50 , 45 , 0 195 32,5
Rajšner Martin 6 45 , 50 , 0 , 50 , 50 , 0 195 32,5
Tomáš Winkler 6 0 , 0 , 50 , 45 , 45 , 50 190 31,67
Bruner Tomáš 6 0 , 40 , 10 , 40 , 45 , 50 185 30,83
Svoboda Marek 6 45 , 45 , 45 , 0 , 0 , 40 175 29,17
Marek Tomas 6 35 , 0 , 50 , 50 , 40 , 0 175 29,17
Skoupý Karel 6 25 , 45 , 0 , 45 , 50 , 0 165 27,5
Hlavinka Tomáš 6 30 , 45 , 50 , 40 , 0 , 0 165 27,5
Němec Petr 6 30 , 40 , 0 , 0 , 45 , 35 150 25
Hofer Pavel 6 50 , 45 , 0 , 0 , 0 , 50 145 24,17
Prokop Luděk 6 40 , 40 , 0 , 0 , 50 , 0 130 21,67
Tér Radislav 6 25 , 15 , 30 , 15 , 20 , 0 105 17,5
Novotný Luděk 6 0 , 40 , 0 , 0 , 0 , 0 40 6,67
Beran Věnek 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Vorálek Petr 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Malčík Zdeněk 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Bruner Jan 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Malčík Radek 6 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:58,00, 3589 9:58,17
Vostřel Jaroslav jun. 6 9:56,00, 9:39,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 3564 9:54
Janovský Radek 6 9:33,00, 9:54,00, 9:51,00, 9:53,00, 9:50,00, 9:53,00, 3534 9:49
Rúčka Vladimír 6 9:44,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 8:20,00, 3471 9:38,5
Hornik Vladimir 6 8:15,00, 9:49,00, 9:52,00, 9:51,00, 9:53,00, 9:30,00, 3430 9:31,67
Hrubý Tomáš 6 9:55,00, 9:31,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:56,00, 7:26,00, 3400 9:26,67
Vohralík Martin 6 9:56,00, 9:56,00, 9:15,00, 7:31,00, 9:54,00, 9:55,00, 3387 9:24,5
Štěrba Vítězslav 6 6:13,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 3353 9:18,83
Slezák Petr 6 9:56,00, 9:54,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:54,00, 6:7,00, 3346 9:17,67
Matula Ondra 6 9:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 5:48,00, 3327 9:14,5
Maňák Pavel 6 9:54,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:57,00, 5:30,00, 3309 9:11,5
Šnyrych Petr 6 9:3,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:55,00, 6:9,00, 3296 9:9,33000000000004
Kičmer Kamil 6 9:52,00, 9:54,00, 9:51,00, 5:24,00, 9:52,00, 9:53,00, 3286 9:7,66999999999996
Rajšner Jiří 6 4:57,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:55,00, 9:56,00, 3271 9:5,16999999999996
Malčík Petr 6 4:35,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 3265 9:4,16999999999996
Tomiška Leoš 6 7:49,00, 9:47,00, 9:52,00, 9:43,00, 8:58,00, 8:10,00, 3259 9:3,16999999999996
Vostřel Vlastimil 6 9:55,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:57,00, 4:32,00, 3252 9:2
Prašivka Miroslav 6 6:18,00, 9:53,00, 9:51,00, 9:56,00, 7:47,00, 9:55,00, 3220 8:56,67
Kadlec Jiří 6 7:44,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:57,00, 6:59,00, 8:42,00, 3192 8:52
Nehera Petr 6 8:22,00, 5:4,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:56,00, 3187 8:51,17
Veleba Martin 6 8:29,00, 9:54,00, 7:29,00, 9:49,00, 9:48,00, 7:30,00, 3179 8:49,83
Ďurka Zdenko 6 7:7,00, 9:55,00, 9:57,00, 5:46,00, 9:58,00, 9:56,00, 3159 8:46,5
Tomáš Winkler 6 3:49,00, 8:59,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 3156 8:46
Hofer Frantisek 6 7:44,00, 9:37,00, 8:50,00, 9:42,00, 9:33,00, 7:5,00, 3151 8:45,17
* Jiří Pavelka 6 9:25,00, 9:57,00, 9:53,00, 6:32,00, 9:54,00, 6:49,00, 3150 8:45
Dušek Petr 6 9:42,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:55,00, 2:45,00, 3128 8:41,33
Hlavinka Tomáš 6 8:1,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:57,00, 6:24,00, 7:13,00, 3089 8:34,83
Chalupník Milan 6 9:55,00, 9:58,00, 9:56,00, 4:6,00, 9:57,00, 7:23,00, 3075 8:32,5
Číp Mirek 6 7:12,00, 9:56,00, 3:35,00, 9:48,00, 9:52,00, 8:8,00, 2911 8:5,17000000000002
Pospíšil Luboš 6 5:36,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:57,00, 2:39,00, 2886 8:1
Bruner Tomáš 6 5:27,00, 9:56,00, 2:49,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:55,00, 2880 8:0
Svoboda Marek 6 9:51,00, 3:21,00, 9:51,00, 8:42,00, 9:51,00, 6:15,00, 2871 7:58,5
Pospíšil Luboš ml. 6 7:8,00, 9:56,00, 9:58,00, 6:3,00, 9:58,00, 4:27,00, 2850 7:55
Loutocký Jiří 6 7:21,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:56,00, 8:30,00, 1:26,00, 2824 7:50,67
Hloušek Pavel 6 2:24,00, 9:57,00, 8:13,00, 6:34,00, 9:58,00, 9:57,00, 2823 7:50,5
Vostřel Jaroslav 6 9:54,00, 6:21,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:56,00, 0:0,00, 2760 7:40
Loutocký Petr 6 3:18,00, 9:57,00, 9:41,00, 9:57,00, 9:5,00, 3:52,00, 2750 7:38,33
Hrabáček Alois 6 4:34,00, 9:56,00, 6:37,00, 9:56,00, 4:39,00, 9:48,00, 2730 7:35
Kuráň Petr 6 5:43,00, 7:42,00, 4:45,00, 7:10,00, 9:59,00, 9:48,00, 2707 7:31,17
Heinrich Petr 6 9:50,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:54,00, 9:56,00, 3:57,00, 2615 7:15,83
Barč Radim 6 5:5,00, 9:55,00, 8:7,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:57,00, 2580 7:10
Marek Tomas 6 9:57,00, 2:47,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:57,00, 0:0,00, 2558 7:6,32999999999998
Nahodil Antonín 6 4:53,00, 9:57,00, 9:52,00, 9:50,00, 2:57,00, 2:56,00, 2425 6:44,17
Skoupý Karel 6 3:32,00, 9:56,00, 4:50,00, 9:55,00, 7:22,00, 4:19,00, 2394 6:39
Rajšner Martin 6 9:55,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:58,00, 0:0,00, 2387 6:37,83
Prokop Luděk 6 7:48,00, 5:9,00, 6:36,00, 9:55,00, 9:56,00, 0:0,00, 2364 6:34
Němec Petr 6 7:6,00, 9:49,00, 9:1,00, 0:0,00, 3:13,00, 5:54,00, 2103 5:50,5
Tér Radislav 6 3:28,00, 4:18,00, 4:20,00, 4:37,00, 9:42,00, 8:20,00, 2085 5:47,5
Hofer Pavel 6 9:55,00, 9:54,00, 2:57,00, 0:0,00, 1:40,00, 9:58,00, 2064 5:44
Bořil Petr 6 6:52,00, 7:5,00, 6:57,00, 0:0,00, 7:4,00, 4:28,00, 1946 5:24,33
Novotný Luděk 6 0:0,00, 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 598 1:39,67
Beran Věnek 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Vorálek Petr 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Malčík Zdeněk 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Bruner Jan 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Beran Věnek 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Vorálek Petr 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Zdeněk 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Bruner Jan 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Radek 6 27, 26, 28, 20, 17, 22, 140 23,33
Novotný Luděk 1 0, 38, 0, 0, 0, 0, 38 38
Rajšner Martin 4 84, 30, 0, 22, 20, 0, 156 39
Malčík Petr 6 54, 28, 29, 28, 32, 67, 238 39,67
Vostřel Vlastimil 6 62, 33, 45, 21, 34, 71, 266 44,33
Hofer Pavel 5 85, 52, 30, 0, 22, 76, 265 53
Vostřel Jaroslav jun. 6 123, 45, 37, 35, 33, 68, 341 56,83
Chalupník Milan 6 78, 64, 44, 40, 30, 93, 349 58,17
Vostřel Jaroslav 5 101, 77, 36, 36, 43, 0, 293 58,6
Heinrich Petr 5 96, 69, 0, 27, 34, 73, 299 59,8
Pospíšil Luboš 6 79, 78, 58, 62, 59, 62, 398 66,33
Šnyrych Petr 6 137, 80, 54, 39, 36, 66, 412 68,67
Hrubý Tomáš 6 124, 75, 55, 68, 28, 62, 412 68,67
Marek Tomas 5 116, 30, 72, 47, 80, 0, 345 69
Štěrba Vítězslav 6 76, 67, 43, 69, 72, 105, 432 72
Dušek Petr 6 84, 112, 78, 57, 64, 49, 444 74
Loutocký Jiří 6 88, 86, 96, 76, 63, 38, 447 74,5
Rajšner Jiří 6 79, 100, 87, 49, 60, 92, 467 77,83
Skoupý Karel 6 68, 117, 114, 69, 54, 57, 479 79,83
Prokop Luděk 5 108, 67, 88, 80, 73, 0, 416 83,2
Pospíšil Luboš ml. 6 104, 80, 83, 63, 66, 106, 502 83,67
Nahodil Antonín 6 90, 111, 72, 90, 71, 77, 511 85,17
Bruner Tomáš 6 112, 97, 89, 86, 59, 97, 540 90
Loutocký Petr 6 90, 113, 89, 72, 84, 108, 556 92,67
Nehera Petr 6 124, 56, 107, 80, 79, 123, 569 94,83
Hlavinka Tomáš 6 150, 128, 119, 45, 59, 76, 577 96,17
Tomáš Winkler 6 73, 96, 128, 88, 73, 167, 625 104,17
Hrabáček Alois 6 87, 131, 121, 73, 96, 138, 646 107,67
Číp Mirek 6 144, 119, 77, 96, 85, 128, 649 108,17
Janovský Radek 6 132, 106, 123, 81, 92, 128, 662 110,33
Prašivka Miroslav 6 162, 95, 115, 101, 80, 124, 677 112,83
Kadlec Jiří 6 151, 130, 111, 98, 76, 130, 696 116
Ďurka Zdenko 6 129, 103, 144, 106, 104, 115, 701 116,83
Veleba Martin 6 125, 136, 109, 109, 86, 150, 715 119,17
* Jiří Pavelka 6 139, 111, 124, 106, 123, 124, 727 121,17
Rúčka Vladimír 6 121, 159, 131, 125, 104, 106, 746 124,33
Hloušek Pavel 6 85, 161, 115, 129, 69, 189, 748 124,67
Matula Ondra 6 143, 107, 127, 118, 127, 132, 754 125,67
Maňák Pavel 6 123, 145, 125, 98, 129, 170, 790 131,67
Hornik Vladimir 6 143, 121, 146, 120, 99, 171, 800 133,33
Tér Radislav 6 133, 93, 131, 144, 122, 182, 805 134,17
Svoboda Marek 6 147, 120, 150, 134, 111, 154, 816 136
Barč Radim 5 101, 159, 142, 0, 103, 186, 691 138,2
Slezák Petr 6 184, 148, 140, 128, 120, 120, 840 140
Vohralík Martin 6 146, 146, 153, 130, 171, 162, 908 151,33
Kičmer Kamil 6 196, 169, 110, 120, 181, 155, 931 155,17
Bořil Petr 5 188, 174, 172, 0, 149, 106, 789 157,8
Tomiška Leoš 6 159, 232, 176, 120, 140, 148, 975 162,5
Kuráň Petr 6 164, 192, 158, 175, 195, 162, 1046 174,33
Němec Petr 5 171, 192, 172, 0, 153, 206, 894 178,8
Hofer Frantisek 6 208, 178, 203, 209, 194, 133, 1125 187,5

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 42:43,57 23,33 9:58,17 23,4
Malčík Petr 22:51,85 39,67 9:4,16999999999996 43,74
Vostřel Vlastimil 20:22,56 44,33 9:2 49,07
Vostřel Jaroslav jun. 17:25,16 56,83 9:54 57,4
Rajšner Martin 17:0,09 39 6:37,83 58,82
Chalupník Milan 14:41,09 58,17 8:32,5 68,1
Hrubý Tomáš 13:45,24 68,67 9:26,67 72,71
Šnyrych Petr 13:20 68,67 9:9,33000000000004 75
Vostřel Jaroslav 13:4,98 58,6 7:40 76,43
Štěrba Vítězslav 12:56,16 72 9:18,83 77,3
Heinrich Petr 12:8,82 59,8 7:15,83 82,33
Pospíšil Luboš 12:5,13 66,33 8:1 82,74
Dušek Petr 11:44,5 74 8:41,33 85,17
Rajšner Jiří 11:40,43 77,83 9:5,16999999999996 85,66
Hofer Pavel 10:49,06 53 5:44 92,44
Loutocký Jiří 10:31,77 74,5 7:50,67 94,97
Marek Tomas 10:17,87 69 7:6,32999999999998 97,11
Pospíšil Luboš ml. 9:27,73 83,67 7:55 105,69
Nehera Petr 9:20,11 94,83 8:51,17 107,12
Hlavinka Tomáš 8:55,36 96,17 8:34,83 112,08
Janovský Radek 8:53,84 110,33 9:49 112,39
Bruner Tomáš 8:53,33 90 8:0 112,5
Tomáš Winkler 8:24,96 104,17 8:46 118,83
Skoupý Karel 8:19,79 79,83 6:39 120,05
Loutocký Petr 8:14,6 92,67 7:38,33 121,31
Prašivka Miroslav 7:55,63 112,83 8:56,67 126,15
Nahodil Antonín 7:54,56 85,17 6:44,17 126,44
Prokop Luděk 7:53,56 83,2 6:34 126,7
Rúčka Vladimír 7:45,28 124,33 9:38,5 128,95
Kadlec Jiří 7:38,62 116 8:52 130,83
Ďurka Zdenko 7:30,64 116,83 8:46,5 133,14
Číp Mirek 7:28,54 108,17 8:5,17000000000002 133,77
Veleba Martin 7:24,62 119,17 8:49,83 134,95
Matula Ondra 7:21,25 125,67 9:14,5 135,98
* Jiří Pavelka 7:13,29 121,17 8:45 138,48
Hornik Vladimir 7:8,75 133,33 9:31,67 139,94
Hrabáček Alois 7:2,6 107,67 7:35 141,98
Maňák Pavel 6:58,86 131,67 9:11,5 143,25
Slezák Petr 6:38,33 140 9:17,67 150,63
Hloušek Pavel 6:17,41 124,67 7:50,5 158,98
Vohralík Martin 6:13,02 151,33 9:24,5 160,85
Kičmer Kamil 5:52,95 155,17 9:7,66999999999996 170
Svoboda Marek 5:51,84 136 7:58,5 170,53
Tomiška Leoš 5:34,26 162,5 9:3,16999999999996 179,5
Barč Radim 5:11,14 138,2 7:10 192,84
Hofer Frantisek 4:40,09 187,5 8:45,17 214,22
Novotný Luděk 4:22,28 38 1:39,67 228,76
Tér Radislav 4:19,01 134,17 5:47,5 231,66
Kuráň Petr 4:18,8 174,33 7:31,17 231,84
Bořil Petr 3:25,53 157,8 5:24,33 291,92
Němec Petr 3:16,03 178,8 5:50,5 306,08
Beran Věnek 0:NaN NaN 0:0 NaN
Vorálek Petr 0:NaN NaN 0:0 NaN
Malčík Zdeněk 0:NaN NaN 0:0 NaN
Bruner Jan 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V6 (c) 2012 - Aleš Krátký / http://rcsoftware.cz/ / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / http://stoupak.cz/