Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Lánské výškoměry - 16.08.2020 [SMCRID:735 | INTID:86] - 16.8.2020 18:57:18

SORG V6 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence LIC_FAI FAI ID Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Tůma Jiří   CZE  CZE-071-111      2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  CZE-1812  139618  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kopecký Miroslav   CZE  CZE-077-408      2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  CZE-1528  79905  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Novotný René   CZE  CZE-008-133  CZE-1527  79903  2,4 GHz 00(00) Junior 
6 Krenč Karel   CZE  CZE-211-065      2,4GHz 0(0) Senior 
7 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019      2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Mrázek Karel   CZE  CZE-285-026      2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Mendl Miroslav   CZE  CZE-213-053      2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Svatoň Roger   CZE  CZE-285-090      2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Král Zdenek Senior   CZE  CZE-213-054      2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Papírník Vladimír   CZE  CZE-211-074      2,4GHz 0(0) Senior 
13 Vybíral Rudolf   CZE  CZE-213-036      2,4GHz 0(0) Senior 
14 Mueller Jiří   CZE  CZE-285-016      2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Holub Jiří   CZE  CZE-280-009      2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Kubica Jan   CZE  CZE-232-017      2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001      2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Vavřinec Václav   CZE  CZE-211-048      2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Hrobař Jiří   CZE  CZE-113-097      2,4GHz 0(0) Senior 
20 Heinrich Petr   CZE  CZE-442-043  CZE-1664  123818  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Rada Rudolf     CZE-071-011      2,4 GHz 00(00) Žák 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Tůma Jiří
Bartůněk Jaroslav
Kopecký Miroslav
Novotný Radek
Novotný René
Hořejší Ivan
Mrázek Karel
Mendl Miroslav
Svatoň Roger
Král Zdenek Senior
Mueller Jiří
Holub Jiří
Kubica Jan
Žampach Roman
Vavřinec Václav
Heinrich Petr
Rada Rudolf
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Svatoň Roger
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Mueller Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Mendl Miroslav
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4GHz(0)
Král Zdenek Senior
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Rada Rudolf
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4GHz(0)
Holub Jiří
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Krenč Karel
2,4GHz(0)
Heinrich Petr
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Krenč Karel
2,4GHz(0)
Vybíral Rudolf
2,4GHz(0)
Mueller Jiří
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4GHz(0)
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Heinrich Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Mendl Miroslav
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Svatoň Roger
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Král Zdenek Senior
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Krenč Karel
2,4GHz(0)
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Mrázek Karel
2,4 GHz
Mueller Jiří
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4GHz(0)
Heinrich Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Tůma Jiří
2,4 GHz
Král Zdenek Senior
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Svatoň Roger
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4GHz(0)
Skupina 3 Žampach Roman
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mendl Miroslav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Vavřinec Václav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4GHz(0)
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Král Zdenek Senior
2,4 GHz
Mueller Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Svatoň Roger
2,4 GHz
Mendl Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4GHz(0)
Krenč Karel
2,4GHz(0)
Heinrich Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Papírník Vladimír
2,4GHz(0)
Žampach Roman
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4GHz(0)
Heinrich Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 2 Mendl Miroslav
2,4 GHz
Král Zdenek Senior
2,4 GHz
Mueller Jiří
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Svatoň Roger
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Krenč Karel
2,4GHz(0)

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Kubica Jan
2,4 GHz
Vavřinec Václav
2,4 GHz
Mueller Jiří
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4GHz(0)
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Vybíral Rudolf
2,4GHz(0)
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 2 Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Krenč Karel
2,4GHz(0)
Král Zdenek Senior
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mendl Miroslav
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Svatoň Roger
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Tůma Jiří
Bartůněk Jaroslav
Kopecký Miroslav
Novotný Radek
Novotný René
Krenč Karel
Hořejší Ivan
Mrázek Karel
Mendl Miroslav
Svatoň Roger
Král Zdenek Senior
Papírník Vladimír
Vybíral Rudolf
Mueller Jiří
Holub Jiří
Kubica Jan
Žampach Roman
Vavřinec Václav
Hrobař Jiří
Heinrich Petr
Rada Rudolf
Tůma Jiří X 2 2 1 1 3 2 1 2 3 3 3 1 3 1 1 1 2 1 1 2
Bartůněk Jaroslav 2 X 3 3 1 3 2 3 0 3 1 1 1 2 1 2 2 0 1 3 2
Kopecký Miroslav 2 3 X 2 3 3 1 2 3 3 3 1 1 0 0 2 1 1 1 1 3
Novotný Radek 1 3 2 X 2 1 3 2 3 3 0 0 0 1 3 2 4 1 1 2 2
Novotný René 1 1 3 2 X 2 2 2 3 3 2 2 1 0 3 3 2 2 0 2 0
Krenč Karel 3 3 3 1 2 X 3 1 1 2 1 3 2 2 1 0 0 2 1 3 2
Hořejší Ivan 2 2 1 3 2 3 X 2 1 3 1 3 1 1 4 0 1 2 0 2 2
Mrázek Karel 1 3 2 2 2 1 2 X 3 2 3 0 2 2 2 1 1 1 3 2 1
Mendl Miroslav 2 0 3 3 3 1 1 3 X 2 3 0 1 1 2 1 2 2 3 1 2
Svatoň Roger 3 3 3 3 3 2 3 2 2 X 3 1 0 1 2 2 1 0 0 0 2
Král Zdenek Senior 3 1 3 0 2 1 1 3 3 3 X 1 2 2 1 2 1 2 3 0 2
Papírník Vladimír 3 1 1 0 2 3 3 0 0 1 1 X 3 2 3 2 1 3 1 3 3
Vybíral Rudolf 1 1 1 0 1 2 1 2 1 0 2 3 X 4 1 3 2 3 4 2 2
Mueller Jiří 3 2 0 1 0 2 1 2 1 1 2 2 4 X 0 3 2 4 4 1 1
Holub Jiří 1 1 0 3 3 1 4 2 2 2 1 3 1 0 X 1 3 1 1 4 2
Kubica Jan 1 2 2 2 3 0 0 1 1 2 2 2 3 3 1 X 4 3 2 1 1
Žampach Roman 1 2 1 4 2 0 1 1 2 1 1 1 2 2 3 4 X 2 2 3 1
Vavřinec Václav 2 0 1 1 2 2 2 1 2 0 2 3 3 4 1 3 2 X 3 1 1
Hrobař Jiří 1 1 1 1 0 1 0 3 3 0 3 1 4 4 1 2 2 3 X 2 3
Heinrich Petr 1 3 1 2 2 3 2 2 1 0 0 3 2 1 4 1 3 1 2 X 2
Rada Rudolf 2 2 3 2 0 2 2 1 2 2 2 3 2 1 2 1 1 1 3 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Bartůněk Jaroslav

4:5
20
141
Svatoň Roger

8:8
45
143
Žampach Roman

0:0
0
0
Mueller Jiří

6:9
20
178
Novotný Radek

9:57
50
73
Tůma Jiří

9:56
50
68
Kubica Jan

7:21
40
79
194,5 461,5 0 300 610,5 612 441,5
317,81 754,08 0 490,2 997,55 1000 721,41

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Mendl Miroslav

8:8
40
159
Vybíral Rudolf

6:34
5
89
Král Zdenek Senior

4:58
0
69
Hrobař Jiří

7:48
50
175
Rada Rudolf

6:35
50
100
Kopecký Miroslav

4:37
0
151
Mrázek Karel

5:32
45
160
448,5 354,5 263,5 430,5 395 201,5 297
1000 790,41 587,51 959,87 880,71 449,28 662,21

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Hořejší Ivan

6:21
40
228
Novotný René

5:52
50
123
Papírník Vladimír

6:32
0
189
Holub Jiří

8:53
0
122
Vavřinec Václav

4:29
0
104
Krenč Karel

4:12
50
143
Heinrich Petr

9:51
50
81
237 340,5 297,5 472 217 230,5 600,5
394,67 567,03 495,42 786,01 361,37 383,85 1000

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Krenč Karel

9:50
40
141
Vybíral Rudolf

9:58
50
113
Mueller Jiří

9:56
50
203
Papírník Vladimír

9:56
0
154
Hořejší Ivan

6:47
45
188
Tůma Jiří

9:42
45
72
Vavřinec Václav

7:18
35
86
559,5 591,5 537 519 358 591 430
945,9 1000 907,86 877,43 605,24 999,15 726,97

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Radek

9:20
50
96
Hrobař Jiří

8:43
0
175
Heinrich Petr

9:46
50
56
Rada Rudolf

9:59
10
151
Mendl Miroslav

9:17
50
160
Žampach Roman

0:0
0
0
Holub Jiří

7:5
0
129
562 435,5 608 533,5 527 0 360,5
924,34 716,28 1000 877,47 866,78 0 592,93

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kopecký Miroslav

9:59
25
182
Mrázek Karel

5:50
0
126
Svatoň Roger

9:47
20
107
Novotný René

9:55
45
204
Král Zdenek Senior

9:58
0
169
Bartůněk Jaroslav

9:11
45
169
Kubica Jan

9:56
45
113
533 287 553,5 528 513,5 511,5 584,5
911,89 491,02 946,96 903,34 878,53 875,11 1000

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Krenč Karel

7:55
30
188
Bartůněk Jaroslav

9:57
5
143
Hrobař Jiří

6:43
50
152
Mrázek Karel

9:53
0
157
Mueller Jiří

9:11
35
186
Vybíral Rudolf

7:0
50
103
Heinrich Petr

9:53
50
112
411 530,5 377 514,5 493 418,5 587
700,17 903,75 642,25 876,49 839,86 712,95 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Tůma Jiří

9:53
50
75
Král Zdenek Senior

4:5
0
98
Hořejší Ivan

5:33
0
106
Svatoň Roger

6:14
40
93
Rada Rudolf

0:0
0
0
Holub Jiří

8:40
0
112
Papírník Vladimír

9:46
45
106
605,5 196 280 367,5 0 464 578
1000 323,7 462,43 606,94 0 766,31 954,58

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Žampach Roman

0:0
0
0
Vavřinec Václav

5:40
25
140
Kopecký Miroslav

6:1
45
173
Mendl Miroslav

3:41
0
97
Kubica Jan

6:3
45
129
Novotný René

5:55
45
91
Novotný Radek

6:26
45
78
0 295 319,5 172,5 343,5 354,5 392
0 752,55 815,05 440,05 876,28 904,34 1000

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Vavřinec Václav

3:51
0
144
Kubica Jan

4:50
45
146
Žampach Roman

0:0
0
0
Vybíral Rudolf

0:0
0
0
Hrobař Jiří

1:57
35
123
Král Zdenek Senior

3:38
0
135
Mueller Jiří

0:0
0
0
159 262 0 0 90,5 150,5 0
606,87 1000 0 0 345,42 574,43 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Svatoň Roger

9:31
0
119
Mendl Miroslav

4:6
35
129
Novotný René

9:49
50
151
Mrázek Karel

9:49
40
113
Novotný Radek

9:54
45
91
Holub Jiří

4:28
10
151
Hořejší Ivan

5:33
45
143
511,5 216,5 563,5 572,5 593,5 202,5 306,5
861,84 364,79 949,45 964,62 1000 341,2 516,43

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kopecký Miroslav

4:45
0
176
Bartůněk Jaroslav

5:0
50
176
Tůma Jiří

9:56
50
72
Papírník Vladimír

9:56
45
171
Krenč Karel

7:30
0
178
Heinrich Petr

9:56
30
74
Rada Rudolf

5:32
50
160
197 262 610 555,5 361 589 302
322,95 429,51 1000 910,66 591,8 965,57 495,08

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Papírník Vladimír

5:52
45
117
Žampach Roman

0:0
0
0
Vybíral Rudolf

6:10
50
176
Heinrich Petr

7:5
45
111
Kubica Jan

9:56
45
117
Holub Jiří

3:26
50
99
Novotný René

3:5
50
122
338,5 0 332 414,5 582,5 206,5 174
581,12 0 569,96 711,59 1000 354,51 298,71

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Mendl Miroslav

4:56
0
144
Král Zdenek Senior

0:0
0
0
Mueller Jiří

5:59
20
157
Tůma Jiří

6:13
50
97
Hrobař Jiří

5:26
0
154
Vavřinec Václav

9:48
0
166
Mrázek Karel

5:15
30
95
224 0 300,5 374,5 249 505 297,5
443,56 0 595,05 741,58 493,07 1000 589,11

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Svatoň Roger

5:38
10
111
Novotný Radek

9:32
50
136
Rada Rudolf

5:31
25
133
Kopecký Miroslav

5:56
0
139
Bartůněk Jaroslav

9:55
45
170
Hořejší Ivan

6:55
45
134
Krenč Karel

5:59
0
177
292,5 554 289,5 286,5 555 393 270,5
527,03 998,2 521,62 516,22 1000 708,11 487,39

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kubica Jan

8:28
50
105
Vavřinec Václav

0:0
0
0
Mueller Jiří

8:25
0
177
Papírník Vladimír

9:37
50
146
Hrobař Jiří

2:34
50
90
Vybíral Rudolf

7:9
50
141
Rada Rudolf

9:47
50
156
505,5 0 416,5 554 159 408,5 559
904,29 0 745,08 991,06 284,44 730,77 1000

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Mrázek Karel

5:5
40
148
Novotný Radek

9:57
50
82
Žampach Roman

0:0
0
0
Bartůněk Jaroslav

6:26
45
184
Heinrich Petr

9:55
50
54
Holub Jiří

6:30
25
160
Hořejší Ivan

6:48
0
120
271 606 0 339 618 335 348
438,51 980,58 0 548,54 1000 542,07 563,11

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný René

5:9
35
160
Krenč Karel

9:50
50
144
Král Zdenek Senior

0:0
0
0
Kopecký Miroslav

9:59
0
172
Mendl Miroslav

5:50
0
105
Tůma Jiří

7:38
0
81
Svatoň Roger

6:49
0
101
264 568 0 513 297,5 417,5 358,5
464,79 1000 0 903,17 523,77 735,04 631,16

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence FAI LIC FAIID Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-008-013 CZE-1528 79905 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4976,33 997,55
9:57 / 50 / 73
924,34
9:20 / 50 / 96
1000
6:26 / 45 / 78
1000
9:54 / 45 / 91
998,2
9:32 / 50 / 136
980,58
9:57 / 50 / 82
0
2 Heinrich Petr CZE-442-043 CZE-1664 123818 2,4 GHz 0 0 CZE 997,84 4965,57 1000
9:51 / 50 / 81
1000
9:46 / 50 / 56
1000
9:53 / 50 / 112
965,57
9:56 / 30 / 74
711,59
7:5 / 45 / 111
1000
9:55 / 50 / 54
0
3 Kubica Jan CZE-232-017 2,4 GHz 0 0 CZE 960,66 4780,57 721,41
7:21 / 40 / 79
1000
9:56 / 45 / 113
876,28
6:3 / 45 / 129
1000
4:50 / 45 / 146
1000
9:56 / 45 / 117
904,29
8:28 / 50 / 105
0
4 Tůma Jiří CZE-071-111 2,4 GHz 0 0 CZE 952,66 4740,73 1000
9:56 / 50 / 68
999,15
9:42 / 45 / 72
1000
9:53 / 50 / 75
1000
9:56 / 50 / 72
741,58
6:13 / 50 / 97
735,04
7:38 / 0 / 81
0
5 Papírník Vladimír CZE-211-074 2,4GHz 0 0 CZE 867,07 4314,85 495,42
6:32 / 0 / 189
877,43
9:56 / 0 / 154
954,58
9:46 / 45 / 106
910,66
9:56 / 45 / 171
581,12
5:52 / 45 / 117
991,06
9:37 / 50 / 146
0
6 Vybíral Rudolf CZE-213-036 2,4GHz 0 0 CZE 764,44 3804,09 790,41
6:34 / 5 / 89
1000
9:58 / 50 / 113
712,95
7:0 / 50 / 103
0
0:0 / 0 / 0
569,96
6:10 / 50 / 176
730,77
7:9 / 50 / 141
0
7 Svatoň Roger CZE-285-090 2,4 GHz 0 0 CZE 763,81 3800,98 754,08
8:8 / 45 / 143
946,96
9:47 / 20 / 107
606,94
6:14 / 40 / 93
861,84
9:31 / 0 / 119
527,03
5:38 / 10 / 111
631,16
6:49 / 0 / 101
0
8 Novotný René CZE-008-133 CZE-1527 79903 2,4 GHz 1 0 CZE 761,39 3788,95 567,03
5:52 / 50 / 123
903,34
9:55 / 45 / 204
904,34
5:55 / 45 / 91
949,45
9:49 / 50 / 151
298,71
3:5 / 50 / 122
464,79
5:9 / 35 / 160
0
9 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 2 0 758,57 3774,88 880,71
6:35 / 50 / 100
877,47
9:59 / 10 / 151
0
0:0 / 0 / 0
495,08
5:32 / 50 / 160
521,62
5:31 / 25 / 133
1000
9:47 / 50 / 156
0
10 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 CZE-1812 139618 2,4 GHz 0 0 CZE 754,96 3756,91 317,81
4:5 / 20 / 141
875,11
9:11 / 45 / 169
903,75
9:57 / 5 / 143
429,51
5:0 / 50 / 176
1000
9:55 / 45 / 170
548,54
6:26 / 45 / 184
0
11 Krenč Karel CZE-211-065 2,4GHz 0 0 CZE 748,6 3725,26 383,85
4:12 / 50 / 143
945,9
9:50 / 40 / 141
700,17
7:55 / 30 / 188
591,8
7:30 / 0 / 178
487,39
5:59 / 0 / 177
1000
9:50 / 50 / 144
0
12 Kopecký Miroslav CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 CZE 722,54 3595,61 449,28
4:37 / 0 / 151
911,89
9:59 / 25 / 182
815,05
6:1 / 45 / 173
322,95
4:45 / 0 / 176
516,22
5:56 / 0 / 139
903,17
9:59 / 0 / 172
0
13 Mrázek Karel CZE-285-026 2,4 GHz 0 0 CZE 720,1 3583,45 662,21
5:32 / 45 / 160
491,02
5:50 / 0 / 126
876,49
9:53 / 0 / 157
964,62
9:49 / 40 / 113
589,11
5:15 / 30 / 95
438,51
5:5 / 40 / 148
0
14 Mueller Jiří CZE-285-016 2,4 GHz 0 0 CZE 719,01 3578,05 490,2
6:9 / 20 / 178
907,86
9:56 / 50 / 203
839,86
9:11 / 35 / 186
0
0:0 / 0 / 0
595,05
5:59 / 20 / 157
745,08
8:25 / 0 / 177
0
15 Vavřinec Václav CZE-211-048 2,4 GHz 0 0 CZE 692,83 3447,76 361,37
4:29 / 0 / 104
726,97
7:18 / 35 / 86
752,55
5:40 / 25 / 140
606,87
3:51 / 0 / 144
1000
9:48 / 0 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
16 Mendl Miroslav CZE-213-053 2,4 GHz 0 0 CZE 657,95 3274,16 1000
8:8 / 40 / 159
866,78
9:17 / 50 / 160
440,05
3:41 / 0 / 97
364,79
4:6 / 35 / 129
443,56
4:56 / 0 / 144
523,77
5:50 / 0 / 105
0
17 Hrobař Jiří CZE-113-097 2,4GHz 0 0 CZE 634,38 3156,89 959,87
7:48 / 50 / 175
716,28
8:43 / 0 / 175
642,25
6:43 / 50 / 152
345,42
1:57 / 35 / 123
493,07
5:26 / 0 / 154
284,44
2:34 / 50 / 90
0
18 Holub Jiří CZE-280-009 2,4 GHz 0 0 CZE 611,26 3041,83 786,01
8:53 / 0 / 122
592,93
7:5 / 0 / 129
766,31
8:40 / 0 / 112
341,2
4:28 / 10 / 151
354,51
3:26 / 50 / 99
542,07
6:30 / 25 / 160
0
19 Hořejší Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 573,78 2855,32 394,67
6:21 / 40 / 228
605,24
6:47 / 45 / 188
462,43
5:33 / 0 / 106
516,43
5:33 / 45 / 143
708,11
6:55 / 45 / 134
563,11
6:48 / 0 / 120
0
20 Král Zdenek Senior CZE-213-054 2,4 GHz 0 0 CZE 475,08 2364,17 587,51
4:58 / 0 / 69
878,53
9:58 / 0 / 169
323,7
4:5 / 0 / 98
574,43
3:38 / 0 / 135
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 4976,33 997,55
9:57 / 50 / 73
924,34
9:20 / 50 / 96
1000
6:26 / 45 / 78
1000
9:54 / 45 / 91
998,2
9:32 / 50 / 136
980,58
9:57 / 50 / 82
0
2* Heinrich Petr 997,84 4965,57 1000
9:51 / 50 / 81
1000
9:46 / 50 / 56
1000
9:53 / 50 / 112
965,57
9:56 / 30 / 74
711,59
7:5 / 45 / 111
1000
9:55 / 50 / 54
0
3* Kubica Jan 960,66 4780,57 721,41
7:21 / 40 / 79
1000
9:56 / 45 / 113
876,28
6:3 / 45 / 129
1000
4:50 / 45 / 146
1000
9:56 / 45 / 117
904,29
8:28 / 50 / 105
0
4* Tůma Jiří 952,66 4740,73 1000
9:56 / 50 / 68
999,15
9:42 / 45 / 72
1000
9:53 / 50 / 75
1000
9:56 / 50 / 72
741,58
6:13 / 50 / 97
735,04
7:38 / 0 / 81
0
5* Papírník Vladimír 867,07 4314,85 495,42
6:32 / 0 / 189
877,43
9:56 / 0 / 154
954,58
9:46 / 45 / 106
910,66
9:56 / 45 / 171
581,12
5:52 / 45 / 117
991,06
9:37 / 50 / 146
0
6* Vybíral Rudolf 764,44 3804,09 790,41
6:34 / 5 / 89
1000
9:58 / 50 / 113
712,95
7:0 / 50 / 103
0
0:0 / 0 / 0
569,96
6:10 / 50 / 176
730,77
7:9 / 50 / 141
0
7* Svatoň Roger 763,81 3800,98 754,08
8:8 / 45 / 143
946,96
9:47 / 20 / 107
606,94
6:14 / 40 / 93
861,84
9:31 / 0 / 119
527,03
5:38 / 10 / 111
631,16
6:49 / 0 / 101
0
8* Novotný René 761,39 3788,95 567,03
5:52 / 50 / 123
903,34
9:55 / 45 / 204
904,34
5:55 / 45 / 91
949,45
9:49 / 50 / 151
298,71
3:5 / 50 / 122
464,79
5:9 / 35 / 160
0
9* Rada Rudolf 758,57 3774,88 880,71
6:35 / 50 / 100
877,47
9:59 / 10 / 151
0
0:0 / 0 / 0
495,08
5:32 / 50 / 160
521,62
5:31 / 25 / 133
1000
9:47 / 50 / 156
0
10* Bartůněk Jaroslav 754,96 3756,91 317,81
4:5 / 20 / 141
875,11
9:11 / 45 / 169
903,75
9:57 / 5 / 143
429,51
5:0 / 50 / 176
1000
9:55 / 45 / 170
548,54
6:26 / 45 / 184
0
11 Krenč Karel 748,6 3725,26 383,85
4:12 / 50 / 143
945,9
9:50 / 40 / 141
700,17
7:55 / 30 / 188
591,8
7:30 / 0 / 178
487,39
5:59 / 0 / 177
1000
9:50 / 50 / 144
0
12 Kopecký Miroslav 722,54 3595,61 449,28
4:37 / 0 / 151
911,89
9:59 / 25 / 182
815,05
6:1 / 45 / 173
322,95
4:45 / 0 / 176
516,22
5:56 / 0 / 139
903,17
9:59 / 0 / 172
0
13 Mrázek Karel 720,1 3583,45 662,21
5:32 / 45 / 160
491,02
5:50 / 0 / 126
876,49
9:53 / 0 / 157
964,62
9:49 / 40 / 113
589,11
5:15 / 30 / 95
438,51
5:5 / 40 / 148
0
14 Mueller Jiří 719,01 3578,05 490,2
6:9 / 20 / 178
907,86
9:56 / 50 / 203
839,86
9:11 / 35 / 186
0
0:0 / 0 / 0
595,05
5:59 / 20 / 157
745,08
8:25 / 0 / 177
0
15 Vavřinec Václav 692,83 3447,76 361,37
4:29 / 0 / 104
726,97
7:18 / 35 / 86
752,55
5:40 / 25 / 140
606,87
3:51 / 0 / 144
1000
9:48 / 0 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
16 Mendl Miroslav 657,95 3274,16 1000
8:8 / 40 / 159
866,78
9:17 / 50 / 160
440,05
3:41 / 0 / 97
364,79
4:6 / 35 / 129
443,56
4:56 / 0 / 144
523,77
5:50 / 0 / 105
0
17 Hrobař Jiří 634,38 3156,89 959,87
7:48 / 50 / 175
716,28
8:43 / 0 / 175
642,25
6:43 / 50 / 152
345,42
1:57 / 35 / 123
493,07
5:26 / 0 / 154
284,44
2:34 / 50 / 90
0
18 Holub Jiří 611,26 3041,83 786,01
8:53 / 0 / 122
592,93
7:5 / 0 / 129
766,31
8:40 / 0 / 112
341,2
4:28 / 10 / 151
354,51
3:26 / 50 / 99
542,07
6:30 / 25 / 160
0
19 Hořejší Ivan 573,78 2855,32 394,67
6:21 / 40 / 228
605,24
6:47 / 45 / 188
462,43
5:33 / 0 / 106
516,43
5:33 / 45 / 143
708,11
6:55 / 45 / 134
563,11
6:48 / 0 / 120
0
20 Král Zdenek Senior 475,08 2364,17 587,51
4:58 / 0 / 69
878,53
9:58 / 0 / 169
323,7
4:5 / 0 / 98
574,43
3:38 / 0 / 135
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Žampach Roman 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :
Datum konání :16.8.2020
Kategorie :RCEV
Místo konání :Lány
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Lány a okolí
Ředitel soutěže :Ředitel soutěže
Hlavní rozhodčí :Hlavní rozhodčí
Počasí :Počasí




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence FAI LIC FAI ID Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-008-013 CZE-1528 79905 997,55
9:57 / 50 / 73
924,34
9:20 / 50 / 96
1000
6:26 / 45 / 78
1000
9:54 / 45 / 91
998,2
9:32 / 50 / 136
980,58
9:57 / 50 / 82
4976,33 1000
2* Heinrich Petr CZE-442-043 CZE-1664 123818 1000
9:51 / 50 / 81
1000
9:46 / 50 / 56
1000
9:53 / 50 / 112
965,57
9:56 / 30 / 74
711,59
7:5 / 45 / 111
1000
9:55 / 50 / 54
4965,57 997,84
3* Kubica Jan CZE-232-017 721,41
7:21 / 40 / 79
1000
9:56 / 45 / 113
876,28
6:3 / 45 / 129
1000
4:50 / 45 / 146
1000
9:56 / 45 / 117
904,29
8:28 / 50 / 105
4780,57 960,66
4* Tůma Jiří CZE-071-111 1000
9:56 / 50 / 68
999,15
9:42 / 45 / 72
1000
9:53 / 50 / 75
1000
9:56 / 50 / 72
741,58
6:13 / 50 / 97
735,04
7:38 / 0 / 81
4740,73 952,66
5* Papírník Vladimír CZE-211-074 495,42
6:32 / 0 / 189
877,43
9:56 / 0 / 154
954,58
9:46 / 45 / 106
910,66
9:56 / 45 / 171
581,12
5:52 / 45 / 117
991,06
9:37 / 50 / 146
4314,85 867,07
6* Vybíral Rudolf CZE-213-036 790,41
6:34 / 5 / 89
1000
9:58 / 50 / 113
712,95
7:0 / 50 / 103
0
0:0 / 0 / 0
569,96
6:10 / 50 / 176
730,77
7:9 / 50 / 141
3804,09 764,44
7* Svatoň Roger CZE-285-090 754,08
8:8 / 45 / 143
946,96
9:47 / 20 / 107
606,94
6:14 / 40 / 93
861,84
9:31 / 0 / 119
527,03
5:38 / 10 / 111
631,16
6:49 / 0 / 101
3800,98 763,81
8* Novotný René CZE-008-133 CZE-1527 79903 567,03
5:52 / 50 / 123
903,34
9:55 / 45 / 204
904,34
5:55 / 45 / 91
949,45
9:49 / 50 / 151
298,71
3:5 / 50 / 122
464,79
5:9 / 35 / 160
3788,95 761,39
9* Rada Rudolf CZE-071-011 880,71
6:35 / 50 / 100
877,47
9:59 / 10 / 151
0
0:0 / 0 / 0
495,08
5:32 / 50 / 160
521,62
5:31 / 25 / 133
1000
9:47 / 50 / 156
3774,88 758,57
10* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 CZE-1812 139618 317,81
4:5 / 20 / 141
875,11
9:11 / 45 / 169
903,75
9:57 / 5 / 143
429,51
5:0 / 50 / 176
1000
9:55 / 45 / 170
548,54
6:26 / 45 / 184
3756,91 754,96
11 Krenč Karel CZE-211-065 383,85
4:12 / 50 / 143
945,9
9:50 / 40 / 141
700,17
7:55 / 30 / 188
591,8
7:30 / 0 / 178
487,39
5:59 / 0 / 177
1000
9:50 / 50 / 144
3725,26 748,6
12 Kopecký Miroslav CZE-077-408 449,28
4:37 / 0 / 151
911,89
9:59 / 25 / 182
815,05
6:1 / 45 / 173
322,95
4:45 / 0 / 176
516,22
5:56 / 0 / 139
903,17
9:59 / 0 / 172
3595,61 722,54
13 Mrázek Karel CZE-285-026 662,21
5:32 / 45 / 160
491,02
5:50 / 0 / 126
876,49
9:53 / 0 / 157
964,62
9:49 / 40 / 113
589,11
5:15 / 30 / 95
438,51
5:5 / 40 / 148
3583,45 720,1
14 Mueller Jiří CZE-285-016 490,2
6:9 / 20 / 178
907,86
9:56 / 50 / 203
839,86
9:11 / 35 / 186
0
0:0 / 0 / 0
595,05
5:59 / 20 / 157
745,08
8:25 / 0 / 177
3578,05 719,01
15 Vavřinec Václav CZE-211-048 361,37
4:29 / 0 / 104
726,97
7:18 / 35 / 86
752,55
5:40 / 25 / 140
606,87
3:51 / 0 / 144
1000
9:48 / 0 / 166
0
0:0 / 0 / 0
3447,76 692,83
16 Mendl Miroslav CZE-213-053 1000
8:8 / 40 / 159
866,78
9:17 / 50 / 160
440,05
3:41 / 0 / 97
364,79
4:6 / 35 / 129
443,56
4:56 / 0 / 144
523,77
5:50 / 0 / 105
3274,16 657,95
17 Hrobař Jiří CZE-113-097 959,87
7:48 / 50 / 175
716,28
8:43 / 0 / 175
642,25
6:43 / 50 / 152
345,42
1:57 / 35 / 123
493,07
5:26 / 0 / 154
284,44
2:34 / 50 / 90
3156,89 634,38
18 Holub Jiří CZE-280-009 786,01
8:53 / 0 / 122
592,93
7:5 / 0 / 129
766,31
8:40 / 0 / 112
341,2
4:28 / 10 / 151
354,51
3:26 / 50 / 99
542,07
6:30 / 25 / 160
3041,83 611,26
19 Hořejší Ivan CZE-171-019 394,67
6:21 / 40 / 228
605,24
6:47 / 45 / 188
462,43
5:33 / 0 / 106
516,43
5:33 / 45 / 143
708,11
6:55 / 45 / 134
563,11
6:48 / 0 / 120
2855,32 573,78
20 Král Zdenek Senior CZE-213-054 587,51
4:58 / 0 / 69
878,53
9:58 / 0 / 169
323,7
4:5 / 0 / 98
574,43
3:38 / 0 / 135
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2364,17 475,08
21 Žampach Roman CZE-523-001 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 21 Tůma Jiří, Bartůněk Jaroslav, Kopecký Miroslav, Novotný Radek, Novotný René, Krenč Karel, Hořejší Ivan, Mrázek Karel, Mendl Miroslav, Svatoň Roger, Král Zdenek Senior, Papírník Vladimír, Vybíral Rudolf, Mueller Jiří, Holub Jiří, Kubica Jan, Žampach Roman, Vavřinec Václav, Hrobař Jiří, Heinrich Petr, Rada Rudolf, 82588,12 3932,77

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný Radek 6 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 290 48,33
Heinrich Petr 6 50 , 50 , 50 , 30 , 45 , 50 275 45,83
Novotný René 6 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 35 275 45,83
Kubica Jan 6 40 , 45 , 45 , 45 , 45 , 50 270 45
Tůma Jiří 6 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 245 40,83
Bartůněk Jaroslav 6 20 , 45 , 5 , 50 , 45 , 45 210 35
Vybíral Rudolf 6 5 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 205 34,17
Rada Rudolf 6 50 , 10 , 0 , 50 , 25 , 50 185 30,83
Hrobař Jiří 6 50 , 0 , 50 , 35 , 0 , 50 185 30,83
Papírník Vladimír 6 0 , 0 , 45 , 45 , 45 , 50 185 30,83
Hořejší Ivan 6 40 , 45 , 0 , 45 , 45 , 0 175 29,17
Krenč Karel 6 50 , 40 , 30 , 0 , 0 , 50 170 28,33
Mrázek Karel 6 45 , 0 , 0 , 40 , 30 , 40 155 25,83
Mueller Jiří 6 20 , 50 , 35 , 0 , 20 , 0 125 20,83
Mendl Miroslav 6 40 , 50 , 0 , 35 , 0 , 0 125 20,83
Svatoň Roger 6 45 , 20 , 40 , 0 , 10 , 0 115 19,17
Holub Jiří 6 0 , 0 , 0 , 10 , 50 , 25 85 14,17
Kopecký Miroslav 6 0 , 25 , 45 , 0 , 0 , 0 70 11,67
Vavřinec Václav 6 0 , 35 , 25 , 0 , 0 , 0 60 10
Žampach Roman 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Král Zdenek Senior 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Heinrich Petr 6 9:51,00, 9:46,00, 9:53,00, 9:56,00, 7:5,00, 9:55,00, 3386 9:24,33
Novotný Radek 6 9:57,00, 9:20,00, 6:26,00, 9:54,00, 9:32,00, 9:57,00, 3306 9:11
Tůma Jiří 6 9:56,00, 9:42,00, 9:53,00, 9:56,00, 6:13,00, 7:38,00, 3198 8:53
Papírník Vladimír 6 6:32,00, 9:56,00, 9:46,00, 9:56,00, 5:52,00, 9:37,00, 3099 8:36,5
Kubica Jan 6 7:21,00, 9:56,00, 6:3,00, 4:50,00, 9:56,00, 8:28,00, 2794 7:45,67
Svatoň Roger 6 8:8,00, 9:47,00, 6:14,00, 9:31,00, 5:38,00, 6:49,00, 2767 7:41,17
Krenč Karel 6 4:12,00, 9:50,00, 7:55,00, 7:30,00, 5:59,00, 9:50,00, 2716 7:32,67
Bartůněk Jaroslav 6 4:5,00, 9:11,00, 9:57,00, 5:0,00, 9:55,00, 6:26,00, 2674 7:25,67
Mrázek Karel 6 5:32,00, 5:50,00, 9:53,00, 9:49,00, 5:15,00, 5:5,00, 2484 6:54
Kopecký Miroslav 6 4:37,00, 9:59,00, 6:1,00, 4:45,00, 5:56,00, 9:59,00, 2477 6:52,83
Novotný René 6 5:52,00, 9:55,00, 5:55,00, 9:49,00, 3:5,00, 5:9,00, 2385 6:37,5
Mueller Jiří 6 6:9,00, 9:56,00, 9:11,00, 0:0,00, 5:59,00, 8:25,00, 2380 6:36,67
Holub Jiří 6 8:53,00, 7:5,00, 8:40,00, 4:28,00, 3:26,00, 6:30,00, 2342 6:30,33
Hořejší Ivan 6 6:21,00, 6:47,00, 5:33,00, 5:33,00, 6:55,00, 6:48,00, 2277 6:19,5
Rada Rudolf 6 6:35,00, 9:59,00, 0:0,00, 5:32,00, 5:31,00, 9:47,00, 2244 6:14
Vybíral Rudolf 6 6:34,00, 9:58,00, 7:0,00, 0:0,00, 6:10,00, 7:9,00, 2211 6:8,5
Mendl Miroslav 6 8:8,00, 9:17,00, 3:41,00, 4:6,00, 4:56,00, 5:50,00, 2158 5:59,67
Hrobař Jiří 6 7:48,00, 8:43,00, 6:43,00, 1:57,00, 5:26,00, 2:34,00, 1991 5:31,83
Vavřinec Václav 6 4:29,00, 7:18,00, 5:40,00, 3:51,00, 9:48,00, 0:0,00, 1866 5:11
Král Zdenek Senior 6 4:58,00, 9:58,00, 4:5,00, 3:38,00, 0:0,00, 0:0,00, 1359 3:46,5
Žampach Roman 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Žampach Roman 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Tůma Jiří 6 68, 72, 75, 72, 97, 81, 465 77,5
Heinrich Petr 6 81, 56, 112, 74, 111, 54, 488 81,33
Novotný Radek 6 73, 96, 78, 91, 136, 82, 556 92,67
Svatoň Roger 6 143, 107, 93, 119, 111, 101, 674 112,33
Kubica Jan 6 79, 113, 129, 146, 117, 105, 689 114,83
Král Zdenek Senior 4 69, 169, 98, 135, 0, 0, 471 117,75
Vybíral Rudolf 5 89, 113, 103, 0, 176, 141, 622 124,4
Vavřinec Václav 5 104, 86, 140, 144, 166, 0, 640 128
Holub Jiří 6 122, 129, 112, 151, 99, 160, 773 128,83
Mendl Miroslav 6 159, 160, 97, 129, 144, 105, 794 132,33
Mrázek Karel 6 160, 126, 157, 113, 95, 148, 799 133,17
Rada Rudolf 5 100, 151, 0, 160, 133, 156, 700 140
Novotný René 6 123, 204, 91, 151, 122, 160, 851 141,83
Hrobař Jiří 6 175, 175, 152, 123, 154, 90, 869 144,83
Papírník Vladimír 6 189, 154, 106, 171, 117, 146, 883 147,17
Hořejší Ivan 6 228, 188, 106, 143, 134, 120, 919 153,17
Krenč Karel 6 143, 141, 188, 178, 177, 144, 971 161,83
Bartůněk Jaroslav 6 141, 169, 143, 176, 170, 184, 983 163,83
Kopecký Miroslav 6 151, 182, 173, 176, 139, 172, 993 165,5
Mueller Jiří 5 178, 203, 186, 0, 157, 177, 901 180,2

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Heinrich Petr 11:33,85 81,33 9:24,33 86,47
Tůma Jiří 11:27,74 77,5 8:53 87,24
Novotný Radek 9:54,6 92,67 9:11 100,91
Svatoň Roger 6:50,53 112,33 7:41,17 146,15
Kubica Jan 6:45,52 114,83 7:45,67 147,96
Papírník Vladimír 5:50,96 147,17 8:36,5 170,96
Mrázek Karel 5:10,89 133,17 6:54 193
Holub Jiří 5:2,98 128,83 6:30,33 198,03
Vybíral Rudolf 4:56,22 124,4 6:8,5 202,55
Novotný René 4:40,26 141,83 6:37,5 214,08
Krenč Karel 4:39,71 161,83 7:32,67 214,5
Bartůněk Jaroslav 4:32,02 163,83 7:25,67 220,56
Mendl Miroslav 4:31,79 132,33 5:59,67 220,75
Rada Rudolf 4:27,14 140 6:14 224,6
Kopecký Miroslav 4:9,45 165,5 6:52,83 240,53
Hořejší Ivan 4:7,77 153,17 6:19,5 242,17
Vavřinec Václav 4:2,97 128 5:11 246,95
Hrobař Jiří 3:49,11 144,83 5:31,83 261,87
Mueller Jiří 3:40,13 180,2 6:36,67 272,57
Král Zdenek Senior 3:12,36 117,75 3:46,5 311,92
Žampach Roman 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V6 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz