Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Manušické RCEV 2020 - 12.09.2020 [SMCRID:741 | INTID:100] - 12.09.2020 15:54:27

SORG V6 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence LIC_FAI FAI ID Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Papírník Vladimír   CZE  CZE-211-074      2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Mrázek Karel   CZE  CZE-285-026      2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Svatoň Roger   CZE  CZE-285-090      2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Tůma Jiří   CZE  CZE-071-111      2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Hrobař Jiří   CZE  CZE-113-097      2,4GHz 0(0) Senior 
6 Kulich Ivo   CZE  CZE-050-002      35 MHz 4(4) Senior 
7 Kulich Jan   CZE  CZE-050-012      35 MHz 4(4) Junior 
8 Plichta Vladislav   CZE  CZE-335-336      2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Krenč Karel   CZE  CZE-211-065      2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Jiří Holub   CZE  CZE-280-009      2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Pastuch Aleš   CZE  CZE-094-056      2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011      2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Mihulka Jiří   CZE  CZE-113-017      2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Muller Jiří   CZE  CZE-285-016      2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Novák Václav     CZE-9420      2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Papírník Vladimír
Mrázek Karel
Svatoň Roger
Tůma Jiří
Plichta Vladislav
Krenč Karel
Jiří Holub
Pastuch Aleš
Rada Rudolf
Mihulka Jiří
Muller Jiří
Novák Václav
35 MHz
Kulich Ivo - 4
Kulich Jan - 4
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
k.4 u Kulich Ivo
k.4 u Kulich Jan
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.4
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Novák Václav
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Krenč Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Kulich Ivo
35 MHz(4)
Tůma Jiří
2,4 GHz
Svatoň Roger
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kulich Jan
35 MHz(4)
Muller Jiří
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Rada Rudolf
2,4 GHz
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Kulich Jan
35 MHz(4)
Svatoň Roger
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Krenč Karel
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Novák Václav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Muller Jiří
2,4 GHz
Kulich Ivo
35 MHz(4)
Plichta Vladislav
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kulich Ivo
35 MHz(4)
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Papírník Vladimír
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Tůma Jiří
2,4 GHz
Kulich Jan
35 MHz(4)
Svatoň Roger
2,4 GHz
Krenč Karel
2,4 GHz
Novák Václav
2,4 GHz
Skupina 3 Muller Jiří
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Papírník Vladimír
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Kulich Ivo
35 MHz(4)
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Krenč Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Tůma Jiří
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Kulich Jan
35 MHz(4)
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Muller Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novák Václav
2,4 GHz
Svatoň Roger
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Papírník Vladimír
2,4 GHz
Novák Václav
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Kulich Jan
35 MHz(4)
Skupina 2 Tůma Jiří
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 3 Krenč Karel
2,4 GHz
Kulich Ivo
35 MHz(4)
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Svatoň Roger
2,4 GHz
Muller Jiří
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kulich Jan
35 MHz(4)
Muller Jiří
2,4 GHz
Krenč Karel
2,4 GHz
Hrobař Jiří
2,4GHz(0)
Skupina 2 Tůma Jiří
2,4 GHz
Pastuch Aleš
2,4 GHz
Kulich Ivo
35 MHz(4)
Rada Rudolf
2,4 GHz
Novák Václav
2,4 GHz
Skupina 3 Papírník Vladimír
2,4 GHz
Plichta Vladislav
2,4 GHz
Jiří Holub
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Svatoň Roger
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Papírník Vladimír
Mrázek Karel
Svatoň Roger
Tůma Jiří
Hrobař Jiří
Kulich Ivo
Kulich Jan
Plichta Vladislav
Krenč Karel
Jiří Holub
Pastuch Aleš
Rada Rudolf
Mihulka Jiří
Muller Jiří
Novák Václav
Papírník Vladimír X 3 1 1 2 2 2 3 2 2 1 2 1 1 1
Mrázek Karel 3 X 1 2 1 2 2 2 0 2 2 2 2 2 1
Svatoň Roger 1 1 X 2 1 2 2 1 2 2 2 1 3 2 2
Tůma Jiří 1 2 2 X 3 2 2 0 2 2 2 2 2 0 2
Hrobař Jiří 2 1 1 3 X 1 3 2 2 2 1 1 2 2 1
Kulich Ivo 2 2 2 2 1 X 0 2 2 0 3 2 2 2 2
Kulich Jan 2 2 2 2 3 0 X 1 2 0 2 2 2 2 2
Plichta Vladislav 3 2 1 0 2 2 1 X 2 3 1 2 0 2 3
Krenč Karel 2 0 2 2 2 2 2 2 X 2 2 1 1 2 2
Jiří Holub 2 2 2 2 2 0 0 3 2 X 1 2 2 2 2
Pastuch Aleš 1 2 2 2 1 3 2 1 2 1 X 2 2 1 2
Rada Rudolf 2 2 1 2 1 2 2 2 1 2 2 X 2 2 1
Mihulka Jiří 1 2 3 2 2 2 2 0 1 2 2 2 X 2 1
Muller Jiří 1 2 2 0 2 2 2 2 2 2 1 2 2 X 2
Novák Václav 1 1 2 2 1 2 2 3 2 2 2 1 1 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novák Václav

6:59
35
192
Jiří Holub

0:0
0
0
Pastuch Aleš

9:37
45
201
Plichta Vladislav

5:54
45
177
Krenč Karel

5:55
45
147
358 0 519 310,5 326,5
689,79 0 1000 598,27 629,09

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kulich Ivo

9:57
45
170
Tůma Jiří

9:34
50
160
Svatoň Roger

9:58
45
161
Hrobař Jiří

6:17
50
187
Mihulka Jiří

9:58
50
207
557 544 562,5 333,5 527
990,22 967,11 1000 592,89 936,89

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

9:55
50
169
Mrázek Karel

9:55
35
165
Kulich Jan

9:58
40
163
Muller Jiří

8:23
50
166
Papírník Vladimír

9:13
50
192
560,5 547,5 556,5 470 507
1000 976,81 992,86 838,54 904,55

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

7:26
45
176
Pastuch Aleš

9:50
50
214
Kulich Jan

9:50
50
181
Svatoň Roger

9:53
15
175
Mihulka Jiří

9:55
50
103
403 498 549,5 520,5 593,5
679,02 839,09 925,86 877 1000

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Hrobař Jiří

7:54
45
213
Krenč Karel

9:56
40
173
Jiří Holub

4:56
0
94
Papírník Vladimír

9:54
50
169
Tůma Jiří

9:57
50
110
380 549,5 249 559,5 592
641,89 928,21 420,61 945,1 1000

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Novák Václav

9:40
0
173
Mrázek Karel

9:56
45
131
Muller Jiří

9:53
50
166
Kulich Ivo

9:58
50
149
Plichta Vladislav

9:57
0
180
493,5 575,5 560 573,5 507
857,52 1000 973,07 996,52 880,97

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

9:55
50
87
Kulich Ivo

9:56
50
144
Pastuch Aleš

9:52
45
166
Papírník Vladimír

9:53
45
108
Mrázek Karel

9:51
45
180
601,5 574 554 584 546
1000 954,28 921,03 970,91 907,73

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tůma Jiří

9:53
50
132
Kulich Jan

9:55
40
117
Svatoň Roger

9:56
40
173
Krenč Karel

5:16
45
181
Novák Václav

6:15
20
178
577 576,5 549,5 270,5 306
1000 999,13 952,34 468,8 530,33

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Muller Jiří

9:45
45
140
Hrobař Jiří

5:19
10
194
Plichta Vladislav

9:46
25
155
Jiří Holub

9:6
25
129
Rada Rudolf

9:55
50
189
560 232 533,5 506,5 550,5
1000 414,29 952,68 904,46 983,04

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Papírník Vladimír

9:43
45
115
Rada Rudolf

9:55
50
169
Kulich Ivo

9:53
40
66
Plichta Vladislav

5:41
20
97
Krenč Karel

7:5
35
141
570,5 560,5 600 312,5 389,5
950,83 934,17 1000 520,83 649,17

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tůma Jiří

5:48
30
58
Hrobař Jiří

5:24
50
152
Kulich Jan

5:35
40
120
Pastuch Aleš

5:15
50
143
Mrázek Karel

9:51
40
133
349 298 315 293,5 564,5
618,25 527,9 558,02 519,93 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Muller Jiří

9:30
20
133
Mihulka Jiří

0:0
0
0
Novák Václav

8:3
30
195
Svatoň Roger

9:55
50
170
Jiří Holub

9:4
0
155
523,5 0 415,5 560 466,5
934,82 0 741,96 1000 833,04

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Papírník Vladimír

3:34
45
68
Novák Václav

0:0
0
0
Hrobař Jiří

6:14
15
139
Plichta Vladislav

6:23
0
192
Kulich Jan

4:18
45
82
225 0 319,5 287 262
704,23 0 1000 898,28 820,03

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tůma Jiří

9:50
0
89
Jiří Holub

4:57
0
114
Mrázek Karel

2:9
45
81
Mihulka Jiří

9:59
35
141
Rada Rudolf

9:58
45
214
545,5 240 133,5 563,5 501
968,06 425,91 236,91 1000 889,09

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Krenč Karel

6:20
45
140
Kulich Ivo

9:55
50
129
Pastuch Aleš

9:17
45
136
Svatoň Roger

3:3
30
116
Muller Jiří

3:58
5
111
355 580,5 534 155 187,5
611,54 1000 919,9 267,01 323

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

9:56
35
103
Kulich Jan

9:52
45
133
Muller Jiří

8:52
45
154
Krenč Karel

5:4
45
147
Hrobař Jiří

9:24
45
135
579,5 570,5 500 275,5 541,5
1000 984,47 862,81 475,41 934,43

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Tůma Jiří

9:53
50
142
Pastuch Aleš

2:38
45
142
Kulich Ivo

6:27
45
135
Rada Rudolf

6:16
25
168
Novák Václav

3:27
45
166
572 132 364,5 317 169
1000 230,77 637,24 554,2 295,45

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Papírník Vladimír

9:44
45
204
Plichta Vladislav

9:48
45
172
Jiří Holub

8:5
40
152
Mrázek Karel

9:55
50
141
Svatoň Roger

9:51
35
164
517 547 449 574,5 544
899,91 952,13 781,55 1000 946,91

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence FAI LIC FAIID Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Kulich Ivo CZE-050-002 35 MHz 0 0 CZE 1000 4941,02 990,22
9:57 / 45 / 170
996,52
9:58 / 50 / 149
954,28
9:56 / 50 / 144
1000
9:53 / 40 / 66
1000
9:55 / 50 / 129
637,24
6:27 / 45 / 135
0
2 Mihulka Jiří CZE-113-017 2,4 GHz 0 0 CZE 999,16 4936,89 936,89
9:58 / 50 / 207
1000
9:55 / 50 / 103
1000
9:55 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 35 / 141
1000
9:56 / 35 / 103
0
3 Tůma Jiří CZE-071-111 2,4 GHz 0 0 CZE 998,82 4935,17 967,11
9:34 / 50 / 160
1000
9:57 / 50 / 110
1000
9:53 / 50 / 132
618,25
5:48 / 30 / 58
968,06
9:50 / 0 / 89
1000
9:53 / 50 / 142
0
4 Mrázek Karel CZE-285-026 2,4 GHz 0 0 CZE 988,57 4884,54 976,81
9:55 / 35 / 165
1000
9:56 / 45 / 131
907,73
9:51 / 45 / 180
1000
9:51 / 40 / 133
236,91
2:9 / 45 / 81
1000
9:55 / 50 / 141
0
5 Svatoň Roger CZE-285-090 2,4 GHz 0 0 CZE 966,65 4776,25 1000
9:58 / 45 / 161
877
9:53 / 15 / 175
952,34
9:56 / 40 / 173
1000
9:55 / 50 / 170
267,01
3:3 / 30 / 116
946,91
9:51 / 35 / 164
0
6 Kulich Jan CZE-050-012 35 MHz 1 0 CZE 955,74 4722,35 992,86
9:58 / 40 / 163
925,86
9:50 / 50 / 181
999,13
9:55 / 40 / 117
558,02
5:35 / 40 / 120
820,03
4:18 / 45 / 82
984,47
9:52 / 45 / 133
0
7 Papírník Vladimír CZE-211-074 2,4 GHz 0 0 CZE 945,41 4671,3 904,55
9:13 / 50 / 192
945,1
9:54 / 50 / 169
970,91
9:53 / 45 / 108
950,83
9:43 / 45 / 115
704,23
3:34 / 45 / 68
899,91
9:44 / 45 / 204
0
8 Muller Jiří CZE-285-016 2,4 GHz 0 0 CZE 932,85 4609,24 838,54
8:23 / 50 / 166
973,07
9:53 / 50 / 166
1000
9:45 / 45 / 140
934,82
9:30 / 20 / 133
323
3:58 / 5 / 111
862,81
8:52 / 45 / 154
0
9 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 907,77 4485,32 1000
9:55 / 50 / 169
679,02
7:26 / 45 / 176
983,04
9:55 / 50 / 189
934,17
9:55 / 50 / 169
889,09
9:58 / 45 / 214
554,2
6:16 / 25 / 168
0
10 Plichta Vladislav CZE-335-336 2,4 GHz 0 0 CZE 866,69 4282,33 598,27
5:54 / 45 / 177
880,97
9:57 / 0 / 180
952,68
9:46 / 25 / 155
520,83
5:41 / 20 / 97
898,28
6:23 / 0 / 192
952,13
9:48 / 45 / 172
0
11 Pastuch Aleš CZE-094-056 2,4 GHz 0 0 CZE 850,02 4199,95 1000
9:37 / 45 / 201
839,09
9:50 / 50 / 214
921,03
9:52 / 45 / 166
519,93
5:15 / 50 / 143
919,9
9:17 / 45 / 136
230,77
2:38 / 45 / 142
0
12 Hrobař Jiří CZE-113-097 2,4GHz 0 0 CZE 748,25 3697,11 592,89
6:17 / 50 / 187
641,89
7:54 / 45 / 213
414,29
5:19 / 10 / 194
527,9
5:24 / 50 / 152
1000
6:14 / 15 / 139
934,43
9:24 / 45 / 135
0
13 Jiří Holub CZE-280-009 2,4 GHz 0 0 CZE 681,15 3365,57 0
0:0 / 0 / 0
420,61
4:56 / 0 / 94
904,46
9:6 / 25 / 129
833,04
9:4 / 0 / 155
425,91
4:57 / 0 / 114
781,55
8:5 / 40 / 152
0
14 Krenč Karel CZE-211-065 2,4 GHz 0 0 CZE 666,55 3293,42 629,09
5:55 / 45 / 147
928,21
9:56 / 40 / 173
468,8
5:16 / 45 / 181
649,17
7:5 / 35 / 141
611,54
6:20 / 45 / 140
475,41
5:4 / 45 / 147
0
15 Novák Václav CZE-9420 2,4 GHz 0 0 630,45 3115,05 689,79
6:59 / 35 / 192
857,52
9:40 / 0 / 173
530,33
6:15 / 20 / 178
741,96
8:3 / 30 / 195
0
0:0 / 0 / 0
295,45
3:27 / 45 / 166
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Kulich Ivo 1000 4941,02 990,22
9:57 / 45 / 170
996,52
9:58 / 50 / 149
954,28
9:56 / 50 / 144
1000
9:53 / 40 / 66
1000
9:55 / 50 / 129
637,24
6:27 / 45 / 135
0
2* Mihulka Jiří 999,16 4936,89 936,89
9:58 / 50 / 207
1000
9:55 / 50 / 103
1000
9:55 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 35 / 141
1000
9:56 / 35 / 103
0
3* Tůma Jiří 998,82 4935,17 967,11
9:34 / 50 / 160
1000
9:57 / 50 / 110
1000
9:53 / 50 / 132
618,25
5:48 / 30 / 58
968,06
9:50 / 0 / 89
1000
9:53 / 50 / 142
0
4* Mrázek Karel 988,57 4884,54 976,81
9:55 / 35 / 165
1000
9:56 / 45 / 131
907,73
9:51 / 45 / 180
1000
9:51 / 40 / 133
236,91
2:9 / 45 / 81
1000
9:55 / 50 / 141
0
5* Svatoň Roger 966,65 4776,25 1000
9:58 / 45 / 161
877
9:53 / 15 / 175
952,34
9:56 / 40 / 173
1000
9:55 / 50 / 170
267,01
3:3 / 30 / 116
946,91
9:51 / 35 / 164
0
6* Kulich Jan 955,74 4722,35 992,86
9:58 / 40 / 163
925,86
9:50 / 50 / 181
999,13
9:55 / 40 / 117
558,02
5:35 / 40 / 120
820,03
4:18 / 45 / 82
984,47
9:52 / 45 / 133
0
7* Papírník Vladimír 945,41 4671,3 904,55
9:13 / 50 / 192
945,1
9:54 / 50 / 169
970,91
9:53 / 45 / 108
950,83
9:43 / 45 / 115
704,23
3:34 / 45 / 68
899,91
9:44 / 45 / 204
0
8* Muller Jiří 932,85 4609,24 838,54
8:23 / 50 / 166
973,07
9:53 / 50 / 166
1000
9:45 / 45 / 140
934,82
9:30 / 20 / 133
323
3:58 / 5 / 111
862,81
8:52 / 45 / 154
0
9* Rada Rudolf 907,77 4485,32 1000
9:55 / 50 / 169
679,02
7:26 / 45 / 176
983,04
9:55 / 50 / 189
934,17
9:55 / 50 / 169
889,09
9:58 / 45 / 214
554,2
6:16 / 25 / 168
0
10* Plichta Vladislav 866,69 4282,33 598,27
5:54 / 45 / 177
880,97
9:57 / 0 / 180
952,68
9:46 / 25 / 155
520,83
5:41 / 20 / 97
898,28
6:23 / 0 / 192
952,13
9:48 / 45 / 172
0
11 Pastuch Aleš 850,02 4199,95 1000
9:37 / 45 / 201
839,09
9:50 / 50 / 214
921,03
9:52 / 45 / 166
519,93
5:15 / 50 / 143
919,9
9:17 / 45 / 136
230,77
2:38 / 45 / 142
0
12 Hrobař Jiří 748,25 3697,11 592,89
6:17 / 50 / 187
641,89
7:54 / 45 / 213
414,29
5:19 / 10 / 194
527,9
5:24 / 50 / 152
1000
6:14 / 15 / 139
934,43
9:24 / 45 / 135
0
13 Jiří Holub 681,15 3365,57 0
0:0 / 0 / 0
420,61
4:56 / 0 / 94
904,46
9:6 / 25 / 129
833,04
9:4 / 0 / 155
425,91
4:57 / 0 / 114
781,55
8:5 / 40 / 152
0
14 Krenč Karel 666,55 3293,42 629,09
5:55 / 45 / 147
928,21
9:56 / 40 / 173
468,8
5:16 / 45 / 181
649,17
7:5 / 35 / 141
611,54
6:20 / 45 / 140
475,41
5:4 / 45 / 147
0
15 Novák Václav 630,45 3115,05 689,79
6:59 / 35 / 192
857,52
9:40 / 0 / 173
530,33
6:15 / 20 / 178
741,96
8:3 / 30 / 195
0
0:0 / 0 / 0
295,45
3:27 / 45 / 166
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :741
Datum konání :12.9.2020
Kategorie :RCEV
Místo konání :Manušice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :RCmania
Ředitel soutěže :Vladimír Papírník
Hlavní rozhodčí :
Počasí :Počasí super :-)




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence FAI LIC FAI ID Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Kulich Ivo CZE-050-002 990,22
9:57 / 45 / 170
996,52
9:58 / 50 / 149
954,28
9:56 / 50 / 144
1000
9:53 / 40 / 66
1000
9:55 / 50 / 129
637,24
6:27 / 45 / 135
4941,02 1000
2* Mihulka Jiří CZE-113-017 936,89
9:58 / 50 / 207
1000
9:55 / 50 / 103
1000
9:55 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 35 / 141
1000
9:56 / 35 / 103
4936,89 999,16
3* Tůma Jiří CZE-071-111 967,11
9:34 / 50 / 160
1000
9:57 / 50 / 110
1000
9:53 / 50 / 132
618,25
5:48 / 30 / 58
968,06
9:50 / 0 / 89
1000
9:53 / 50 / 142
4935,17 998,82
4* Mrázek Karel CZE-285-026 976,81
9:55 / 35 / 165
1000
9:56 / 45 / 131
907,73
9:51 / 45 / 180
1000
9:51 / 40 / 133
236,91
2:9 / 45 / 81
1000
9:55 / 50 / 141
4884,54 988,57
5* Svatoň Roger CZE-285-090 1000
9:58 / 45 / 161
877
9:53 / 15 / 175
952,34
9:56 / 40 / 173
1000
9:55 / 50 / 170
267,01
3:3 / 30 / 116
946,91
9:51 / 35 / 164
4776,25 966,65
6* Kulich Jan CZE-050-012 992,86
9:58 / 40 / 163
925,86
9:50 / 50 / 181
999,13
9:55 / 40 / 117
558,02
5:35 / 40 / 120
820,03
4:18 / 45 / 82
984,47
9:52 / 45 / 133
4722,35 955,74
7* Papírník Vladimír CZE-211-074 904,55
9:13 / 50 / 192
945,1
9:54 / 50 / 169
970,91
9:53 / 45 / 108
950,83
9:43 / 45 / 115
704,23
3:34 / 45 / 68
899,91
9:44 / 45 / 204
4671,3 945,41
8* Muller Jiří CZE-285-016 838,54
8:23 / 50 / 166
973,07
9:53 / 50 / 166
1000
9:45 / 45 / 140
934,82
9:30 / 20 / 133
323
3:58 / 5 / 111
862,81
8:52 / 45 / 154
4609,24 932,85
9* Rada Rudolf CZE-071-011 1000
9:55 / 50 / 169
679,02
7:26 / 45 / 176
983,04
9:55 / 50 / 189
934,17
9:55 / 50 / 169
889,09
9:58 / 45 / 214
554,2
6:16 / 25 / 168
4485,32 907,77
10* Plichta Vladislav CZE-335-336 598,27
5:54 / 45 / 177
880,97
9:57 / 0 / 180
952,68
9:46 / 25 / 155
520,83
5:41 / 20 / 97
898,28
6:23 / 0 / 192
952,13
9:48 / 45 / 172
4282,33 866,69
11 Pastuch Aleš CZE-094-056 1000
9:37 / 45 / 201
839,09
9:50 / 50 / 214
921,03
9:52 / 45 / 166
519,93
5:15 / 50 / 143
919,9
9:17 / 45 / 136
230,77
2:38 / 45 / 142
4199,95 850,02
12 Hrobař Jiří CZE-113-097 592,89
6:17 / 50 / 187
641,89
7:54 / 45 / 213
414,29
5:19 / 10 / 194
527,9
5:24 / 50 / 152
1000
6:14 / 15 / 139
934,43
9:24 / 45 / 135
3697,11 748,25
13 Jiří Holub CZE-280-009 0
0:0 / 0 / 0
420,61
4:56 / 0 / 94
904,46
9:6 / 25 / 129
833,04
9:4 / 0 / 155
425,91
4:57 / 0 / 114
781,55
8:5 / 40 / 152
3365,57 681,15
14 Krenč Karel CZE-211-065 629,09
5:55 / 45 / 147
928,21
9:56 / 40 / 173
468,8
5:16 / 45 / 181
649,17
7:5 / 35 / 141
611,54
6:20 / 45 / 140
475,41
5:4 / 45 / 147
3293,42 666,55
15 Novák Václav CZE-9420 689,79
6:59 / 35 / 192
857,52
9:40 / 0 / 173
530,33
6:15 / 20 / 178
741,96
8:3 / 30 / 195
0
0:0 / 0 / 0
295,45
3:27 / 45 / 166
3115,05 630,45

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 15 Papírník Vladimír, Mrázek Karel, Svatoň Roger, Tůma Jiří, Hrobař Jiří, Kulich Ivo, Kulich Jan, Plichta Vladislav, Krenč Karel, Jiří Holub, Pastuch Aleš, Rada Rudolf , Mihulka Jiří, Muller Jiří, Novák Václav, 70449,05 4696,6

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Pastuch Aleš 6 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 45 280 46,67
Kulich Ivo 6 45 , 50 , 50 , 40 , 50 , 45 280 46,67
Papírník Vladimír 6 50 , 50 , 45 , 45 , 45 , 45 280 46,67
Rada Rudolf 6 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 25 265 44,17
Kulich Jan 6 40 , 50 , 40 , 40 , 45 , 45 260 43,33
Mrázek Karel 6 35 , 45 , 45 , 40 , 45 , 50 260 43,33
Krenč Karel 6 45 , 40 , 45 , 35 , 45 , 45 255 42,5
Tůma Jiří 6 50 , 50 , 50 , 30 , 0 , 50 230 38,33
Mihulka Jiří 6 50 , 50 , 50 , 0 , 35 , 35 220 36,67
Muller Jiří 6 50 , 50 , 45 , 20 , 5 , 45 215 35,83
Hrobař Jiří 6 50 , 45 , 10 , 50 , 15 , 45 215 35,83
Svatoň Roger 6 45 , 15 , 40 , 50 , 30 , 35 215 35,83
Plichta Vladislav 6 45 , 0 , 25 , 20 , 0 , 45 135 22,5
Novák Václav 6 35 , 0 , 20 , 30 , 0 , 45 130 21,67
Jiří Holub 6 0 , 0 , 25 , 0 , 0 , 40 65 10,83

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Kulich Ivo 6 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:53,00, 9:55,00, 6:27,00, 3366 9:21
Tůma Jiří 6 9:34,00, 9:57,00, 9:53,00, 5:48,00, 9:50,00, 9:53,00, 3295 9:9,16999999999996
Rada Rudolf 6 9:55,00, 7:26,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:58,00, 6:16,00, 3205 8:54,17
Svatoň Roger 6 9:58,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:55,00, 3:3,00, 9:51,00, 3156 8:46
Papírník Vladimír 6 9:13,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:43,00, 3:34,00, 9:44,00, 3121 8:40,17
Mrázek Karel 6 9:55,00, 9:56,00, 9:51,00, 9:51,00, 2:9,00, 9:55,00, 3097 8:36,17
Muller Jiří 6 8:23,00, 9:53,00, 9:45,00, 9:30,00, 3:58,00, 8:52,00, 3021 8:23,5
Mihulka Jiří 6 9:58,00, 9:55,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:59,00, 9:56,00, 2983 8:17,17
Kulich Jan 6 9:58,00, 9:50,00, 9:55,00, 5:35,00, 4:18,00, 9:52,00, 2968 8:14,67
Plichta Vladislav 6 5:54,00, 9:57,00, 9:46,00, 5:41,00, 6:23,00, 9:48,00, 2849 7:54,83
Pastuch Aleš 6 9:37,00, 9:50,00, 9:52,00, 5:15,00, 9:17,00, 2:38,00, 2789 7:44,83
Hrobař Jiří 6 6:17,00, 7:54,00, 5:19,00, 5:24,00, 6:14,00, 9:24,00, 2432 6:45,33
Krenč Karel 6 5:55,00, 9:56,00, 5:16,00, 7:5,00, 6:20,00, 5:4,00, 2376 6:36
Jiří Holub 6 0:0,00, 4:56,00, 9:6,00, 9:4,00, 4:57,00, 8:5,00, 2168 6:1,32999999999998
Novák Václav 6 6:59,00, 9:40,00, 6:15,00, 8:3,00, 0:0,00, 3:27,00, 2064 5:44

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Tůma Jiří 6 160, 110, 132, 58, 89, 142, 691 115,17
Mihulka Jiří 5 207, 103, 87, 0, 141, 103, 641 128,2
Jiří Holub 5 0, 94, 129, 155, 114, 152, 644 128,8
Kulich Ivo 6 170, 149, 144, 66, 129, 135, 793 132,17
Kulich Jan 6 163, 181, 117, 120, 82, 133, 796 132,67
Mrázek Karel 6 165, 131, 180, 133, 81, 141, 831 138,5
Papírník Vladimír 6 192, 169, 108, 115, 68, 204, 856 142,67
Muller Jiří 6 166, 166, 140, 133, 111, 154, 870 145
Krenč Karel 6 147, 173, 181, 141, 140, 147, 929 154,83
Svatoň Roger 6 161, 175, 173, 170, 116, 164, 959 159,83
Plichta Vladislav 6 177, 180, 155, 97, 192, 172, 973 162,17
Pastuch Aleš 6 201, 214, 166, 143, 136, 142, 1002 167
Hrobař Jiří 6 187, 213, 194, 152, 139, 135, 1020 170
Novák Václav 5 192, 173, 178, 195, 0, 166, 904 180,8
Rada Rudolf 6 169, 176, 189, 169, 214, 168, 1085 180,83

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Tůma Jiří 7:56,85 115,17 9:9,16999999999996 125,83
Kulich Ivo 7:4,46 132,17 9:21 141,36
Mihulka Jiří 6:27,81 128,2 8:17,17 154,72
Kulich Jan 6:12,86 132,67 8:14,67 160,92
Mrázek Karel 6:12,68 138,5 8:36,17 160,99
Papírník Vladimír 6:4,6 142,67 8:40,17 164,57
Muller Jiří 5:47,24 145 8:23,5 172,79
Svatoň Roger 5:29,09 159,83 8:46 182,32
Rada Rudolf 4:55,39 180,83 8:54,17 203,12
Plichta Vladislav 4:52,81 162,17 7:54,83 204,92
Jiří Holub 4:40,54 128,8 6:1,32999999999998 213,87
Pastuch Aleš 4:38,34 167 7:44,83 215,56
Krenč Karel 4:15,76 154,83 6:36 234,59
Hrobař Jiří 3:58,43 170 6:45,33 251,64
Novák Václav 3:10,27 180,8 5:44 315,35

^^^



Software SORG V6 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz