Kompletní přehled ze soutěže : RCEV - Polanecký nakladač 3 - 29.08.2020 [SMCRID:737 | INTID:83] - 29.08.2020 21:20:15

SORG V6 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence LIC_FAI FAI ID Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  CZE-1489  67558  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  CZE-1440  30607  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  CZE-1437  30604  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  CZE-1616    2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  CZE-1622  108621  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Němec Petr   CZE  CZE-096-001  CZE-1614  106422  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037      2,4GHz 0(0) Senior 
8 Odehnal František   CZE  CZE-342-019      2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Barč Radim   CZE  CZE-342-001      2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Kristian Libor   CZE  CZE-342-016      2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Matula František   CZE  CZE-261-012      2,4GHz 0(0) Senior 
12 Jiří Pavelka   CZE  CZE-510-012  CZE-1655    2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Biječek Bohdan   CZE  CZE-332-038      2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Jeništa Václav   CZE  CZE-332-020      2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Šnyrych Petr   CZE  CZE-114-004      2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Hyndrich Martin   CZE  CZE-211-850      2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Slezák Petr
Kovařík Pavel
Němec Petr
Odehnal František
Barč Radim
Kristian Libor
Jiří Pavelka
Biječek Bohdan
Jeništa Václav
Šnyrych Petr
Hyndrich Martin
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Němec Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Jeništa Václav
2,4 GHz
Hyndrich Martin
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Slezák Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
Kremer Jiří
2,4GHz(0)
Vohralík Martin
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Biječek Bohdan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Kremer Jiří
2,4GHz(0)
Odehnal František
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Hyndrich Martin
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
Němec Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kristian Libor
2,4 GHz
Hyndrich Martin
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Kremer Jiří
2,4GHz(0)
Slezák Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
Jeništa Václav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Odehnal František
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Matula František
2,4GHz(0)
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4GHz(0)
Kristian Libor
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Skupina 2 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Hyndrich Martin
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Barč Radim
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4GHz(0)
Vohralík Martin
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Němec Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Matula František
2,4GHz(0)
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Hyndrich Martin
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
Skupina 2 Odehnal František
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Jiří Pavelka
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Matula František
2,4GHz(0)
-
Skupina 3 Slezák Petr
2,4 GHz
Němec Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4GHz(0)
Hyndrich Martin
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Slezák Petr
Kovařík Pavel
Němec Petr
Kremer Jiří
Odehnal František
Barč Radim
Kristian Libor
Matula František
Jiří Pavelka
Biječek Bohdan
Jeništa Václav
Šnyrych Petr
Hyndrich Martin
Kičmer Kamil X 1 1 2 1 2 0 2 1 2 1 1 3 3 3 3
Vohralík Martin 1 X 3 2 2 2 3 1 2 2 2 2 2 2 2 0
Prašivka Miroslav 1 3 X 1 3 2 0 2 3 3 1 1 1 3 1 2
Slezák Petr 2 2 1 X 1 2 3 2 2 0 2 1 2 3 1 1
Kovařík Pavel 1 2 3 1 X 1 3 2 3 3 1 3 0 2 1 1
Němec Petr 2 2 2 2 1 X 2 3 2 2 2 0 2 0 2 2
Kremer Jiří 0 3 0 3 3 2 X 1 2 2 3 3 1 1 1 1
Odehnal František 2 1 2 2 2 3 1 X 1 2 1 2 2 1 3 0
Barč Radim 1 2 3 2 3 2 2 1 X 2 0 3 2 1 1 3
Kristian Libor 2 2 3 0 3 2 2 2 2 X 2 2 2 2 0 2
Matula František 1 2 1 2 1 2 3 1 0 2 X 2 2 2 2 2
Jiří Pavelka 1 2 1 1 3 0 3 2 3 2 2 X 2 0 2 2
Biječek Bohdan 3 2 1 2 0 2 1 2 2 2 2 2 X 2 2 2
Jeništa Václav 3 2 3 3 2 0 1 1 1 2 2 0 2 X 2 2
Šnyrych Petr 3 2 1 1 1 2 1 3 1 0 2 2 2 2 X 2
Hyndrich Martin 3 0 2 1 1 2 1 0 3 2 2 2 2 2 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Němec Petr

9:50
50
218
Kovařík Pavel

7:54
0
179
Odehnal František

6:12
45
156
Kristian Libor

6:6
0
138
Prašivka Miroslav

8:44
50
191
Barč Radim

7:26
25
185
486 384,5 339 297 478,5 378,5
1000 791,15 697,53 611,11 984,57 778,81

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Jeništa Václav

6:15
45
186
Hyndrich Martin

7:29
0
205
Šnyrych Petr

9:37
50
202
Kičmer Kamil

6:58
50
201
Biječek Bohdan

6:55
45
198
--
327 334 521 365 361 --
627,64 641,07 1000 700,58 692,9 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

9:55
50
202
Matula František

7:30
10
178
Kremer Jiří

9:52
45
184
Vohralík Martin

9:45
15
175
Jiří Pavelka

0:0
0
0
--
539 371 545 512,5 0 --
988,99 680,73 1000 940,37 0 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Biječek Bohdan

9:19
0
186
Prašivka Miroslav

7:8
15
210
Jeništa Václav

9:48
0
190
Slezák Petr

7:43
50
182
Vohralík Martin

6:15
50
160
Barč Radim

7:40
40
182
466 313 493 422 345 409
945,23 634,89 1000 855,98 699,8 829,61

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kremer Jiří

6:13
20
198
Odehnal František

7:48
50
210
Kristian Libor

6:30
0
180
Jiří Pavelka

0:0
0
0
Kovařík Pavel

6:8
0
195
--
294 388 300 0 270,5 --
757,73 1000 773,2 0 697,16 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hyndrich Martin

6:11
50
186
Kičmer Kamil

9:59
0
161
Šnyrych Petr

9:58
45
165
Matula František

7:31
30
187
Němec Petr

8:12
50
209
--
328 518,5 560,5 387,5 415 --
585,19 925,07 1000 691,35 740,41 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

7:58
45
205
Hyndrich Martin

8:29
40
195
Jiří Pavelka

0:0
0
0
Kičmer Kamil

8:46
45
229
Biječek Bohdan

8:7
50
209
Barč Radim

8:1
45
217
408 451,5 0 384 410 375
903,65 1000 0 850,5 908,08 830,56

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kremer Jiří

7:27
0
160
Slezák Petr

9:57
50
218
Kovařík Pavel

9:58
0
216
Matula František

7:5
0
180
Jeništa Václav

7:14
0
170
--
367 493 450 335 349 --
744,42 1000 912,78 679,51 707,91 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

9:20
50
223
Šnyrych Petr

9:52
50
181
Vohralík Martin

8:40
50
158
Prašivka Miroslav

9:49
50
204
Němec Petr

7:32
40
159
--
441 551,5 491 527 412,5 --
799,64 1000 890,3 955,58 747,96 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula František

7:54
0
193
Vohralík Martin

9:57
50
181
Kremer Jiří

3:5
10
178
Kristian Libor

6:36
35
164
Němec Petr

8:59
50
194
Biječek Bohdan

9:57
45
222
377,5 556,5 106 349 492 476
678,35 1000 190,48 627,13 884,1 855,35

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Šnyrych Petr

8:12
25
164
Slezák Petr

8:24
45
194
Kičmer Kamil

9:55
40
195
Odehnal František

7:26
50
190
Jeništa Václav

6:57
45
166
--
435 452 537,5 401 379 --
809,3 840,93 1000 746,05 705,12 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

9:54
50
157
Jiří Pavelka

0:0
0
0
Kovařík Pavel

9:56
50
194
Barč Radim

9:57
50
179
Hyndrich Martin

9:22
50
174
--
565,5 0 549 557,5 525 --
1000 0 970,82 985,85 928,38 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Barč Radim

9:57
50
191
Jiří Pavelka

0:0
0
0
Kremer Jiří

8:23
40
171
Vohralík Martin

8:14
45
164
Šnyrych Petr

0:0
0
0
Kovařík Pavel

9:55
50
207
551,5 0 457,5 457 0 524
1000 0 829,56 828,65 0 950,14

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Němec Petr

7:56
45
183
Odehnal František

9:55
45
207
Slezák Petr

9:57
50
212
Kičmer Kamil

8:6
50
171
Biječek Bohdan

9:32
45
205
--
429,5 519 511 450,5 502 --
827,55 1000 984,59 868,02 967,24 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Matula František

6:8
40
184
Prašivka Miroslav

8:29
50
142
Kristian Libor

8:8
45
185
Hyndrich Martin

9:44
0
167
Jeništa Václav

9:48
40
175
--
316 488 440,5 500,5 540,5 --
584,64 902,87 814,99 925,99 1000 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prašivka Miroslav

9:28
50
137
Kristian Libor

6:8
20
190
Kičmer Kamil

6:5
50
176
Vohralík Martin

9:50
50
151
Kovařík Pavel

7:32
30
199
Jeništa Václav

8:41
50
163
549,5 293 327 564,5 382,5 489,5
973,43 519,04 579,27 1000 677,59 867,14

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Odehnal František

8:0
50
213
Šnyrych Petr

9:57
50
131
Jiří Pavelka

0:0
0
0
Biječek Bohdan

5:34
40
148
Matula František

8:57
35
182
--
391 581,5 0 300 481 --
672,4 1000 0 515,91 827,17 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Slezák Petr

5:25
45
132
Němec Petr

8:26
5
196
Barč Radim

9:53
50
161
Kremer Jiří

8:21
20
155
Hyndrich Martin

8:46
30
174
--
304 413 562,5 443,5 469 --
540,44 734,22 1000 788,44 833,78 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence FAI LIC FAIID Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Prašivka Miroslav CZE-261-025 CZE-1437 30604 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4816,45 984,57
8:44 / 50 / 191
634,89
7:8 / 15 / 210
955,58
9:49 / 50 / 204
1000
9:54 / 50 / 157
902,87
8:29 / 50 / 142
973,43
9:28 / 50 / 137
0
2 Šnyrych Petr CZE-114-004 2,4 GHz 0 0 CZE 998,52 4809,3 1000
9:37 / 50 / 202
1000
9:58 / 45 / 165
1000
9:52 / 50 / 181
809,3
8:12 / 25 / 164
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 131
0
3 Slezák Petr CZE-342-044 CZE-1616 2,4 GHz 0 0 CZE 969,7 4670,49 988,99
9:55 / 50 / 202
855,98
7:43 / 50 / 182
1000
9:57 / 50 / 218
840,93
8:24 / 45 / 194
984,59
9:57 / 50 / 212
540,44
5:25 / 45 / 132
0
4 Vohralík Martin CZE-261-358 CZE-1440 30607 2,4 GHz 0 0 CZE 967,38 4659,32 940,37
9:45 / 15 / 175
699,8
6:15 / 50 / 160
890,3
8:40 / 50 / 158
1000
9:57 / 50 / 181
828,65
8:14 / 45 / 164
1000
9:50 / 50 / 151
0
5 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 964,61 4646,02 778,81
7:26 / 25 / 185
829,61
7:40 / 40 / 182
830,56
8:1 / 45 / 217
985,85
9:57 / 50 / 179
1000
9:57 / 50 / 191
1000
9:53 / 50 / 161
0
6 Biječek Bohdan CZE-332-038 2,4 GHz 0 0 CZE 907,06 4368,8 692,9
6:55 / 45 / 198
945,23
9:19 / 0 / 186
908,08
8:7 / 50 / 209
855,35
9:57 / 45 / 222
967,24
9:32 / 45 / 205
515,91
5:34 / 40 / 148
0
7 Kičmer Kamil CZE-261-261 CZE-1489 67558 2,4 GHz 0 0 CZE 901,94 4344,17 700,58
6:58 / 50 / 201
925,07
9:59 / 0 / 161
850,5
8:46 / 45 / 229
1000
9:55 / 40 / 195
868,02
8:6 / 50 / 171
579,27
6:5 / 50 / 176
0
8 Hyndrich Martin CZE-211-850 2,4 GHz 0 0 CZE 898,84 4329,22 641,07
7:29 / 0 / 205
585,19
6:11 / 50 / 186
1000
8:29 / 40 / 195
928,38
9:22 / 50 / 174
925,99
9:44 / 0 / 167
833,78
8:46 / 30 / 174
0
9 Kovařík Pavel CZE-261-061 CZE-1622 108621 2,4 GHz 0 0 CZE 897,35 4322,05 791,15
7:54 / 0 / 179
697,16
6:8 / 0 / 195
912,78
9:58 / 0 / 216
970,82
9:56 / 50 / 194
950,14
9:55 / 50 / 207
677,59
7:32 / 30 / 199
0
10 Jeništa Václav CZE-332-020 2,4 GHz 0 0 CZE 888,66 4280,17 627,64
6:15 / 45 / 186
1000
9:48 / 0 / 190
707,91
7:14 / 0 / 170
705,12
6:57 / 45 / 166
1000
9:48 / 40 / 175
867,14
8:41 / 50 / 163
0
11 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 880,98 4243,22 697,53
6:12 / 45 / 156
1000
7:48 / 50 / 210
799,64
9:20 / 50 / 223
746,05
7:26 / 50 / 190
1000
9:55 / 45 / 207
672,4
8:0 / 50 / 213
0
12 Němec Petr CZE-096-001 CZE-1614 106422 2,4 GHz 0 0 CZE 872,02 4200,02 1000
9:50 / 50 / 218
740,41
8:12 / 50 / 209
747,96
7:32 / 40 / 159
884,1
8:59 / 50 / 194
827,55
7:56 / 45 / 183
734,22
8:26 / 5 / 196
0
13 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4GHz 0 0 CZE 855,43 4120,15 1000
9:52 / 45 / 184
757,73
6:13 / 20 / 198
744,42
7:27 / 0 / 160
190,48
3:5 / 10 / 178
829,56
8:23 / 40 / 171
788,44
8:21 / 20 / 155
0
14 Kristian Libor CZE-342-016 2,4 GHz 0 0 CZE 774,45 3730,08 611,11
6:6 / 0 / 138
773,2
6:30 / 0 / 180
903,65
7:58 / 45 / 205
627,13
6:36 / 35 / 164
814,99
8:8 / 45 / 185
519,04
6:8 / 20 / 190
0
15 Matula František CZE-261-012 2,4GHz 0 0 CZE 738,53 3557,11 680,73
7:30 / 10 / 178
691,35
7:31 / 30 / 187
679,51
7:5 / 0 / 180
678,35
7:54 / 0 / 193
584,64
6:8 / 40 / 184
827,17
8:57 / 35 / 182
0
16 Jiří Pavelka CZE-510-012 CZE-1655 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Prašivka Miroslav 1000 4816,45 984,57
8:44 / 50 / 191
634,89
7:8 / 15 / 210
955,58
9:49 / 50 / 204
1000
9:54 / 50 / 157
902,87
8:29 / 50 / 142
973,43
9:28 / 50 / 137
0
2* Šnyrych Petr 998,52 4809,3 1000
9:37 / 50 / 202
1000
9:58 / 45 / 165
1000
9:52 / 50 / 181
809,3
8:12 / 25 / 164
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 131
0
3* Slezák Petr 969,7 4670,49 988,99
9:55 / 50 / 202
855,98
7:43 / 50 / 182
1000
9:57 / 50 / 218
840,93
8:24 / 45 / 194
984,59
9:57 / 50 / 212
540,44
5:25 / 45 / 132
0
4* Vohralík Martin 967,38 4659,32 940,37
9:45 / 15 / 175
699,8
6:15 / 50 / 160
890,3
8:40 / 50 / 158
1000
9:57 / 50 / 181
828,65
8:14 / 45 / 164
1000
9:50 / 50 / 151
0
5* Barč Radim 964,61 4646,02 778,81
7:26 / 25 / 185
829,61
7:40 / 40 / 182
830,56
8:1 / 45 / 217
985,85
9:57 / 50 / 179
1000
9:57 / 50 / 191
1000
9:53 / 50 / 161
0
6* Biječek Bohdan 907,06 4368,8 692,9
6:55 / 45 / 198
945,23
9:19 / 0 / 186
908,08
8:7 / 50 / 209
855,35
9:57 / 45 / 222
967,24
9:32 / 45 / 205
515,91
5:34 / 40 / 148
0
7* Kičmer Kamil 901,94 4344,17 700,58
6:58 / 50 / 201
925,07
9:59 / 0 / 161
850,5
8:46 / 45 / 229
1000
9:55 / 40 / 195
868,02
8:6 / 50 / 171
579,27
6:5 / 50 / 176
0
8* Hyndrich Martin 898,84 4329,22 641,07
7:29 / 0 / 205
585,19
6:11 / 50 / 186
1000
8:29 / 40 / 195
928,38
9:22 / 50 / 174
925,99
9:44 / 0 / 167
833,78
8:46 / 30 / 174
0
9* Kovařík Pavel 897,35 4322,05 791,15
7:54 / 0 / 179
697,16
6:8 / 0 / 195
912,78
9:58 / 0 / 216
970,82
9:56 / 50 / 194
950,14
9:55 / 50 / 207
677,59
7:32 / 30 / 199
0
10* Jeništa Václav 888,66 4280,17 627,64
6:15 / 45 / 186
1000
9:48 / 0 / 190
707,91
7:14 / 0 / 170
705,12
6:57 / 45 / 166
1000
9:48 / 40 / 175
867,14
8:41 / 50 / 163
0
11 Odehnal František 880,98 4243,22 697,53
6:12 / 45 / 156
1000
7:48 / 50 / 210
799,64
9:20 / 50 / 223
746,05
7:26 / 50 / 190
1000
9:55 / 45 / 207
672,4
8:0 / 50 / 213
0
12 Němec Petr 872,02 4200,02 1000
9:50 / 50 / 218
740,41
8:12 / 50 / 209
747,96
7:32 / 40 / 159
884,1
8:59 / 50 / 194
827,55
7:56 / 45 / 183
734,22
8:26 / 5 / 196
0
13 Kremer Jiří 855,43 4120,15 1000
9:52 / 45 / 184
757,73
6:13 / 20 / 198
744,42
7:27 / 0 / 160
190,48
3:5 / 10 / 178
829,56
8:23 / 40 / 171
788,44
8:21 / 20 / 155
0
14 Kristian Libor 774,45 3730,08 611,11
6:6 / 0 / 138
773,2
6:30 / 0 / 180
903,65
7:58 / 45 / 205
627,13
6:36 / 35 / 164
814,99
8:8 / 45 / 185
519,04
6:8 / 20 / 190
0
15 Matula František 738,53 3557,11 680,73
7:30 / 10 / 178
691,35
7:31 / 30 / 187
679,51
7:5 / 0 / 180
678,35
7:54 / 0 / 193
584,64
6:8 / 40 / 184
827,17
8:57 / 35 / 182
0
16 Jiří Pavelka 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :737
Datum konání :29.8.2020
Kategorie :RCEV
Místo konání :Polanka nad Odrou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Polanka
Ředitel soutěže :Radim Barč
Hlavní rozhodčí :Jaroslav Osoba
Počasí :Proměnlivo 1-5m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence FAI LIC FAI ID Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Prašivka Miroslav CZE-261-025 CZE-1437 30604 984,57
8:44 / 50 / 191
634,89
7:8 / 15 / 210
955,58
9:49 / 50 / 204
1000
9:54 / 50 / 157
902,87
8:29 / 50 / 142
973,43
9:28 / 50 / 137
4816,45 1000
2* Šnyrych Petr CZE-114-004 1000
9:37 / 50 / 202
1000
9:58 / 45 / 165
1000
9:52 / 50 / 181
809,3
8:12 / 25 / 164
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 131
4809,3 998,52
3* Slezák Petr CZE-342-044 CZE-1616 988,99
9:55 / 50 / 202
855,98
7:43 / 50 / 182
1000
9:57 / 50 / 218
840,93
8:24 / 45 / 194
984,59
9:57 / 50 / 212
540,44
5:25 / 45 / 132
4670,49 969,7
4* Vohralík Martin CZE-261-358 CZE-1440 30607 940,37
9:45 / 15 / 175
699,8
6:15 / 50 / 160
890,3
8:40 / 50 / 158
1000
9:57 / 50 / 181
828,65
8:14 / 45 / 164
1000
9:50 / 50 / 151
4659,32 967,38
5* Barč Radim CZE-342-001 778,81
7:26 / 25 / 185
829,61
7:40 / 40 / 182
830,56
8:1 / 45 / 217
985,85
9:57 / 50 / 179
1000
9:57 / 50 / 191
1000
9:53 / 50 / 161
4646,02 964,61
6* Biječek Bohdan CZE-332-038 692,9
6:55 / 45 / 198
945,23
9:19 / 0 / 186
908,08
8:7 / 50 / 209
855,35
9:57 / 45 / 222
967,24
9:32 / 45 / 205
515,91
5:34 / 40 / 148
4368,8 907,06
7* Kičmer Kamil CZE-261-261 CZE-1489 67558 700,58
6:58 / 50 / 201
925,07
9:59 / 0 / 161
850,5
8:46 / 45 / 229
1000
9:55 / 40 / 195
868,02
8:6 / 50 / 171
579,27
6:5 / 50 / 176
4344,17 901,94
8* Hyndrich Martin CZE-211-850 641,07
7:29 / 0 / 205
585,19
6:11 / 50 / 186
1000
8:29 / 40 / 195
928,38
9:22 / 50 / 174
925,99
9:44 / 0 / 167
833,78
8:46 / 30 / 174
4329,22 898,84
9* Kovařík Pavel CZE-261-061 CZE-1622 108621 791,15
7:54 / 0 / 179
697,16
6:8 / 0 / 195
912,78
9:58 / 0 / 216
970,82
9:56 / 50 / 194
950,14
9:55 / 50 / 207
677,59
7:32 / 30 / 199
4322,05 897,35
10* Jeništa Václav CZE-332-020 627,64
6:15 / 45 / 186
1000
9:48 / 0 / 190
707,91
7:14 / 0 / 170
705,12
6:57 / 45 / 166
1000
9:48 / 40 / 175
867,14
8:41 / 50 / 163
4280,17 888,66
11 Odehnal František CZE-342-019 697,53
6:12 / 45 / 156
1000
7:48 / 50 / 210
799,64
9:20 / 50 / 223
746,05
7:26 / 50 / 190
1000
9:55 / 45 / 207
672,4
8:0 / 50 / 213
4243,22 880,98
12 Němec Petr CZE-096-001 CZE-1614 106422 1000
9:50 / 50 / 218
740,41
8:12 / 50 / 209
747,96
7:32 / 40 / 159
884,1
8:59 / 50 / 194
827,55
7:56 / 45 / 183
734,22
8:26 / 5 / 196
4200,02 872,02
13 Kremer Jiří CZE-342-037 1000
9:52 / 45 / 184
757,73
6:13 / 20 / 198
744,42
7:27 / 0 / 160
190,48
3:5 / 10 / 178
829,56
8:23 / 40 / 171
788,44
8:21 / 20 / 155
4120,15 855,43
14 Kristian Libor CZE-342-016 611,11
6:6 / 0 / 138
773,2
6:30 / 0 / 180
903,65
7:58 / 45 / 205
627,13
6:36 / 35 / 164
814,99
8:8 / 45 / 185
519,04
6:8 / 20 / 190
3730,08 774,45
15 Matula František CZE-261-012 680,73
7:30 / 10 / 178
691,35
7:31 / 30 / 187
679,51
7:5 / 0 / 180
678,35
7:54 / 0 / 193
584,64
6:8 / 40 / 184
827,17
8:57 / 35 / 182
3557,11 738,53
16 Jiří Pavelka CZE-510-012 CZE-1655 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 16 Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Slezák Petr, Kovařík Pavel, Němec Petr, Kremer Jiří, Odehnal František, Barč Radim, Kristian Libor, Matula František, Jiří Pavelka, Biječek Bohdan, Jeništa Václav, Šnyrych Petr, Hyndrich Martin, 73436,89 4589,81

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Odehnal František 6 45 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 290 48,33
Slezák Petr 6 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 290 48,33
Prašivka Miroslav 6 50 , 15 , 50 , 50 , 50 , 50 265 44,17
Barč Radim 6 25 , 40 , 45 , 50 , 50 , 50 260 43,33
Vohralík Martin 6 15 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 260 43,33
Němec Petr 6 50 , 50 , 40 , 50 , 45 , 5 240 40
Kičmer Kamil 6 50 , 0 , 45 , 40 , 50 , 50 235 39,17
Biječek Bohdan 6 45 , 0 , 50 , 45 , 45 , 40 225 37,5
Šnyrych Petr 6 50 , 45 , 50 , 25 , 0 , 50 220 36,67
Jeništa Václav 6 45 , 0 , 0 , 45 , 40 , 50 180 30
Hyndrich Martin 6 0 , 50 , 40 , 50 , 0 , 30 170 28,33
Kristian Libor 6 0 , 0 , 45 , 35 , 45 , 20 145 24,17
Kremer Jiří 6 45 , 20 , 0 , 10 , 40 , 20 135 22,5
Kovařík Pavel 6 0 , 0 , 0 , 50 , 50 , 30 130 21,67
Matula František 6 10 , 30 , 0 , 0 , 40 , 35 115 19,17
Jiří Pavelka 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Prašivka Miroslav 6 8:44,00, 7:8,00, 9:49,00, 9:54,00, 8:29,00, 9:28,00, 3212 8:55,33
Barč Radim 6 7:26,00, 7:40,00, 8:1,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:53,00, 3174 8:49
Vohralík Martin 6 9:45,00, 6:15,00, 8:40,00, 9:57,00, 8:14,00, 9:50,00, 3161 8:46,83
Kovařík Pavel 6 7:54,00, 6:8,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:55,00, 7:32,00, 3083 8:33,83
Slezák Petr 6 9:55,00, 7:43,00, 9:57,00, 8:24,00, 9:57,00, 5:25,00, 3081 8:33,5
Němec Petr 6 9:50,00, 8:12,00, 7:32,00, 8:59,00, 7:56,00, 8:26,00, 3055 8:29,17
Hyndrich Martin 6 7:29,00, 6:11,00, 8:29,00, 9:22,00, 9:44,00, 8:46,00, 3001 8:20,17
Kičmer Kamil 6 6:58,00, 9:59,00, 8:46,00, 9:55,00, 8:6,00, 6:5,00, 2989 8:18,17
Biječek Bohdan 6 6:55,00, 9:19,00, 8:7,00, 9:57,00, 9:32,00, 5:34,00, 2964 8:14
Jeništa Václav 6 6:15,00, 9:48,00, 7:14,00, 6:57,00, 9:48,00, 8:41,00, 2923 8:7,17000000000002
Odehnal František 6 6:12,00, 7:48,00, 9:20,00, 7:26,00, 9:55,00, 8:0,00, 2921 8:6,82999999999998
Šnyrych Petr 6 9:37,00, 9:58,00, 9:52,00, 8:12,00, 0:0,00, 9:57,00, 2856 7:56
Matula František 6 7:30,00, 7:31,00, 7:5,00, 7:54,00, 6:8,00, 8:57,00, 2705 7:30,83
Kremer Jiří 6 9:52,00, 6:13,00, 7:27,00, 3:5,00, 8:23,00, 8:21,00, 2601 7:13,5
Kristian Libor 6 6:6,00, 6:30,00, 7:58,00, 6:36,00, 8:8,00, 6:8,00, 2486 6:54,33
Jiří Pavelka 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Jiří Pavelka 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Vohralík Martin 6 175, 160, 158, 181, 164, 151, 989 164,83
Šnyrych Petr 5 202, 165, 181, 164, 0, 131, 843 168,6
Prašivka Miroslav 6 191, 210, 204, 157, 142, 137, 1041 173,5
Kremer Jiří 6 184, 198, 160, 178, 171, 155, 1046 174,33
Jeništa Václav 6 186, 190, 170, 166, 175, 163, 1050 175
Kristian Libor 6 138, 180, 205, 164, 185, 190, 1062 177
Hyndrich Martin 6 205, 186, 195, 174, 167, 174, 1101 183,5
Matula František 6 178, 187, 180, 193, 184, 182, 1104 184
Barč Radim 6 185, 182, 217, 179, 191, 161, 1115 185,83
Kičmer Kamil 6 201, 161, 229, 195, 171, 176, 1133 188,83
Slezák Petr 6 202, 182, 218, 194, 212, 132, 1140 190
Němec Petr 6 218, 209, 159, 194, 183, 196, 1159 193,17
Biječek Bohdan 6 198, 186, 209, 222, 205, 148, 1168 194,67
Kovařík Pavel 6 179, 195, 216, 194, 207, 199, 1190 198,33
Odehnal František 6 156, 210, 223, 190, 207, 213, 1199 199,83

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Vohralík Martin 5:19,62 164,83 8:46,83 187,72
Prašivka Miroslav 5:8,55 173,5 8:55,33 194,46
Barč Radim 4:44,66 185,83 8:49 210,77
Šnyrych Petr 4:42,33 168,6 7:56 212,52
Jeništa Václav 4:38,38 175 8:7,17000000000002 215,53
Hyndrich Martin 4:32,57 183,5 8:20,17 220,13
Slezák Petr 4:30,26 190 8:33,5 222,01
Kičmer Kamil 4:23,81 188,83 8:18,17 227,43
Němec Petr 4:23,59 193,17 8:29,17 227,63
Kovařík Pavel 4:19,08 198,33 8:33,83 231,59
Biječek Bohdan 4:13,77 194,67 8:14 236,44
Kremer Jiří 4:8,66 174,33 7:13,5 241,29
Matula František 4:5,02 184 7:30,83 244,88
Odehnal František 4:3,62 199,83 8:6,82999999999998 246,28
Kristian Libor 3:54,09 177 6:54,33 256,32
Jiří Pavelka 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V6 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz