SORG AIR Megavýsledovka - Název soutěže : Havlîčkobrodská RES 2(malé finále) - F3L
SORG AIR Megavýsledovka
Pořadatel: LKM Havlíčkův Brod
Místo: Lokace : LMK Havlíčkův Brod
Datum: 01.10.2022
Číslo soutěže: 544
Kategorie: F3L
Ředitel: Karel Svoboda
Hlavní rozhodčí: Kamil Šimon
Komise: 1. rozhodčí | 2. rozhodčí | 3. rozhodčí
Počasí: Polojasno , vítr jihozápad/západ 1 až 6 m

--- Seznam soutěžících ---

Pechan Libor 1 CZE CZE 223 018 CZE 223 018 Senior 2,4 GHz True
Mokříš Ivan 2 CZE CZE-022-028 CZE-022-028 Senior 2,4 GHz True
Kostka Valdemar 3 CZE CZE-468-006 CZE-468-006 Karel Svoboda Senior LMK Jihlava 2,4 GHz True
Slavětínský Dušan 4 CZE CZE-330-017 CZE-330-017 Senior 2,4 GHz False
Solař Erik 5 CZE CZE-330-019 CZE-330-019 Senior 2,4 GHz False
Chytil Martin 6 CZE CZE-165-043 CZE-165-043 Senior 2,4 GHz True
Formánek Oldřich 7 CZE CZE-165-037 CZE-165-037 Senior 2,4 GHz True
Kalhous Václav 8 CZE CZE-165-038 CZE-165-038 Senior 2,4 GHz True
Chytil Ondřej 9 CZE CZE-165-057 CZE-165-057 Junior 2,4 GHz False
Kalenda Vojtech 10 CZE CZE-165-110 CZE-165-110 Junior 2,4 GHz True
Čermák Hynek 11 CZE CZE-165-060 CZE-165-060 Junior 2,4 GHz True
Rolenec Adam 12 CZE CZE-165-112 CZE-165-112 Junior 2,4 GHz True
Nováček Michal 13 CZE CZE-165-113 CZE-165-113 Junior 2,4 GHz True
Kulich Jan 14 CZE CZE-050-012 CZE-050-012 Junior 2,4 GHz True
Kulich Ivo 15 CZE CZE-050-002 CZE-050-002 Senior 2,4 GHz True
Šrámek Petr 16 CZE CZE-198-010 CZE-198-010 Senior 2,4 GHz True
Šrámek Pavel 17 CZE CZE-198-006 CZE-198-006 Junior 2,4 GHz True
Pátek Jiří 18 CZE CZE-198-042 CZE-198-042 Senior 2,4 GHz True
Rezler Luboš 19 CZE CZE-198-008 CZE-198-008 Senior 2,4 GHz True
Klusáček Petr 20 CZE CZE-198-009 CZE-198-009 Senior 2,4 GHz True
Mokříž Luboš 21 CZE CZE 216-079 CZE 216-079 65341 Senior 2,4 GHz True
Chlad Jaroslav 22 CZE CZE-165-039 CZE-165-039 Senior 2,4 GHz True
Burda Martin 23 CZE CZE-165-103 CZE-165-103 Junior 2,4 GHz True
Rezler Ondrej 24 CZE CZE-198-003 CZE-198-003 Senior 2,4 GHz True
Zdeněk Nespěchal 25 CZE CZE-313-014 CZE-313-014 Senior 2,4 GHz True
Šimša Miroslav 26 CZE CZE 211-203 CZE 211-203 Senior 2,4 GHz True
Hrubý Tomáš 27 CZE CZE 213-039 CZE 213-039 30561 Senior 2,4 GHz True
N1 N1 28 CZE N1 N1 --- Senior N1 2,4 GHz False
N2 N2 29 CZE N2 N2 N2 Senior N2 2,4 GHz False

--- Rozlosování ---

Kolo : 1
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Rolenec AdamSlavětínský DušanRezler LubošKlusáček PetrChytil Martin
Skupina: 2Pátek JiříŠrámek PetrKulich IvoKalhous Václav--- ---
Skupina: 3N1 N1Chlad JaroslavPechan LiborRezler OndrejChytil Ondřej
Skupina: 4Šimša MiroslavFormánek OldřichKostka ValdemarBurda MartinKalenda Vojtech
Skupina: 5Hrubý TomášZdeněk NespěchalMokříž LubošN2 N2Čermák Hynek
Skupina: 6Nováček MichalSolař ErikMokříš IvanKulich JanŠrámek Pavel
Kolo : 2
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Šrámek PetrSlavětínský DušanN1 N1Šimša MiroslavRolenec Adam
Skupina: 2Kostka ValdemarNováček MichalKulich JanChytil OndřejPátek Jiří
Skupina: 3Klusáček PetrKulich IvoBurda MartinPechan LiborChlad Jaroslav
Skupina: 4Zdeněk NespěchalMokříž LubošKalhous VáclavFormánek OldřichHrubý Tomáš
Skupina: 5--- ---Chytil MartinSolař ErikRezler OndrejKalenda Vojtech
Skupina: 6Šrámek PavelMokříš IvanRezler LubošN2 N2Čermák Hynek
Kolo : 3
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Hrubý TomášN1 N1Chytil MartinNováček MichalRezler Luboš
Skupina: 2Slavětínský DušanPátek JiříŠimša MiroslavKulich IvoZdeněk Nespěchal
Skupina: 3Kalenda VojtechKostka ValdemarŠrámek PetrMokříš IvanKlusáček Petr
Skupina: 4Formánek OldřichPechan LiborŠrámek PavelRolenec AdamRezler Ondrej
Skupina: 5Chytil OndřejN2 N2Kalhous VáclavMokříž LubošSolař Erik
Skupina: 6Čermák HynekBurda Martin--- ---Kulich JanChlad Jaroslav
Kolo : 4
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1N2 N2Hrubý TomášKulich IvoŠrámek PavelPátek Jiří
Skupina: 2Klusáček PetrBurda MartinChytil MartinChlad JaroslavKalhous Václav
Skupina: 3Formánek OldřichN1 N1Kulich JanKostka ValdemarPechan Libor
Skupina: 4Chytil OndřejSlavětínský DušanSolař Erik--- ---Čermák Hynek
Skupina: 5Rezler OndrejMokříš IvanNováček MichalŠimša MiroslavRezler Luboš
Skupina: 6Rolenec AdamKalenda VojtechZdeněk NespěchalMokříž LubošŠrámek Petr

--- Základní výsledky ---

Pozice Soutěžící Stát ID AGECAT Celkové scóre G.Pen Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
* 1 Kulich Jan 14 Junior 4000 0 0,00 1000 / G6
4:39 / 96 / 0
1000 / G2
4:43 / 55 / 0
1000 / G6
2:35 / 100 / 0
1000 | G3
4:47 | 95 | 0
















* 2 Mokříž Luboš 21 Senior 3950,51 0 -49,49 1000 / G5
5:57 / 94 / 0
1000 / G4
5:55 / 94 / 0
1000 / G5
2:44 / 98 / 0
950.51 | G6
4:6 | 65 | 0
















* 3 Kulich Ivo 15 Senior 3862,33 0 -88,18 872.11 / G2
4:34 / 93 / 0
990.22 / G3
5:57 / 96 / 0
1000 / G2
4:13 / 90 / 0
1000 | G1
5:9 | 97 | 0
















* 4 Rezler Ondrej 24 Senior 3801,32 0 -61,01 1000 / G3
5:16 / 93 / 0
806.2 / G5
3:32 / 96 / 0
995.12 / G4
5:58 / 99 / 0
1000 | G5
3:47 | 96 | 0
















* 5 Klusáček Petr 20 Senior 3632,44 0 -168,88 1000 / G1
2:48 / 98 / 0
998.78 / G3
6:0 / 97 / 0
633.66 / G3
2:27 / 90 / 0
1000 | G2
5:40 | 97 | 0
















6 Kostka Valdemar 3 Senior 3461,64 0 -170,80 1000 / G4
4:46 / 96 / 0
621.58 / G2
2:28 / 90 / 0
1000 / G3
4:17 / 92 / 0
840.06 | G3
3:56 | 90 | 0
















7 Šrámek Pavel 17 Junior 3411,97 0 -49,67 769.11 / G6
3:23 / 97 / 0
1000 / G6
4:47 / 65 / 0
907.2 / G4
5:29 / 85 / 0
735.66 | G1
3:38 | 90 | 0
















8 Šrámek Petr 16 Senior 3350,44 0 -61,53 638.1 / G2
3:9 / 91 / 0
978.02 / G1
2:54 / 97 / 0
734.32 / G3
3:0 / 85 / 0
1000 | G6
4:3 | 100 | 0
















9 Pechan Libor 1 Senior 3337,17 0 -13,27 543.45 / G3
3:17 / 0 / 0
1000 / G3
6:0 / 98 / 0
1000 / G4
6:0 / 99 / 0
793.72 | G3
3:53 | 65 | 0
















10 Rezler Luboš 19 Senior 3313,01 0 -24,16 912.44 / G1
2:29 / 98 / 0
636.93 / G6
2:34 / 99 / 0
1000 / G1
2:34 / 99 / 0
763.64 | G5
2:50 | 80 | 0
















11 Šimša Miroslav 26 Senior 3272,87 0 -40,14 934.13 / G4
4:22 / 100 / 0
1000 / G1
3:0 / 95 / 0
493.29 / G2
2:2 / 50 / 0
845.45 | G5
3:15 | 75 | 0
















12 Chytil Martin 6 Senior 3053,68 0 -219,19 670.51 / G1
1:36 / 99 / 0
1000 / G5
4:36 / 93 / 0
818.18 / G1
2:0 / 93 / 0
564.99 | G2
2:53 | 93 | 0
















13 Mokříš Ivan 2 Senior 3050,98 0 -2,70 712.54 / G6
3:13 / 80 / 0
996.87 / G6
4:30 / 97 / 0
448.84 / G3
2:16 / 0 / 0
892.73 | G5
3:28 | 75 | 0
















14 Pátek Jiří 18 Senior 3030,79 0 -20,19 663.95 / G2
3:14 / 100 / 0
906.6 / G2
3:52 / 99 / 0
656.04 / G2
2:26 / 99 / 0
804.2 | G1
3:58 | 99 | 0
















15 Kalhous Václav 8 Senior 2750,14 0 -280,65 1000 / G2
5:25 / 85 / 0
388.06 / G4
1:51 / 90 / 0
875.59 / G5
2:34 / 65 / 0
486.49 | G2
3:9 | 0 | 0
















16 Burda Martin 23 Junior 2717,27 0 -32,87 500 / G4
2:2 / 90 / 0
594.13 / G3
3:13 / 100 / 0
809.76 / G6
1:58 / 96 / 0
813.38 | G2
4:36 | 80 | 0
















17 Kalenda Vojtech 10 Junior 2622,43 0 -94,84 688.62 / G4
3:3 / 94 / 0
418.6 / G5
1:25 / 100 / 0
554.46 / G3
2:2 / 92 / 0
960.75 | G6
3:59 | 85 | 0
















18 Formánek Oldřich 7 Senior 2567,96 0 -54,47 497.01 / G4
2:11 / 70 / 0
429.1 / G4
2:10 / 85 / 0
884 / G4
5:22 / 80 / 0
757.85 | G3
3:41 | 65 | 0
















19 Hrubý Tomáš 27 Senior 2427,25 0 -140,71 538.37 / G5
3:10 / 55 / 0
527.36 / G4
2:42 / 100 / 0
995.09 / G1
2:34 / 97 / 0
366.43 | G1
1:56 | 30 | 0
















20 Chlad Jaroslav 22 Senior 2312,05 0 -115,20 485.52 / G3
2:10 / 92 / 0
779.95 / G3
4:44 / 70 / 0
553.66 / G6
1:11 / 85 / 0
492.92 | G2
2:26 | 91 | 0
















21 Čermák Hynek 11 Junior 2214 0 -98,05 471.53 / G5
2:23 / 95 / 0
932.71 / G6
4:10 / 96 / 0
809.76 / G6
1:59 / 94 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















22 Nováček Michal 13 Junior 2050,53 0 -163,47 435.78 / G6
1:37 / 91 / 0
494.36 / G2
2:6 / 55 / 0
393.12 / G1
1:20 / 0 / 0
727.27 | G5
2:34 | 92 | 0
















23 Zdeněk Nespěchal 25 Senior 1977,36 0 -73,17 0 / G5
0:0 / 0 / 0
522.39 / G4
2:40 / 100 / 0
838.93 / G2
4:10 / 0 / 0
616.04 | G6
2:18 | 85 | 0
















24 Rolenec Adam 12 Junior 1835,77 0 -141,59 400.92 / G1
0:57 / 60 / 0
465.93 / G1
1:21 / 50 / 0
503.05 / G4
3:26 / 0 / 0
465.87 | G6
1:54 | 45 | 0
















25 Slavětínský Dušan 4 Senior 0 0 -1835,77 0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G2
0:0 / 0 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















26 Solař Erik 5 Senior 0 0 0,00 0 / G6
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















27 Chytil Ondřej 9 Junior 0 0 0,00 0 / G3
0:0 / 0 / 0
0 / G2
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















28 N1 N1 28 Senior 0 0 0,00 0 / G3
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0
















29 N2 N2 29 Senior 0 0 0,00 0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 / G6
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0
















--- Celkové výsledky - Všechny věkové kategorie ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
1 Kulich Ivo 15 CZE-050-002 Senior 0 1890,76 -109,24 972.39 / G1
3:34 / 65 / 0
918.37 / G1
2:56 / 98 / 0



30 965,58 3862,33 -137,67 872.11 / G2
4:34 / 93 / 0
990.22 / G3
5:57 / 96 / 0
1000 / G2
4:13 / 90 / 0
1000 | G1
5:9 | 97 | 0
















2 Klusáček Petr 20 CZE-198-009 Senior 0 1810,65 -80,11 810.65 / G1
2:36 / 99 / 0
1000 / G1
3:25 / 80 / 0



20 908,11 3632,44 -229,89 1000 / G1
2:48 / 98 / 0
998.78 / G3
6:0 / 97 / 0
633.66 / G3
2:27 / 90 / 0
1000 | G2
5:40 | 97 | 0
















3 Rezler Ondrej 24 CZE-198-003 Senior 0 1761,22 -49,43 1000 / G1
3:25 / 97 / 0
761.22 / G1
2:20 / 93 / 0



15 950,33 3801,32 168,88 1000 / G3
5:16 / 93 / 0
806.2 / G5
3:32 / 96 / 0
995.12 / G4
5:58 / 99 / 0
1000 | G5
3:47 | 96 | 0
















4 Mokříž Luboš 21 CZE 216-079 65341 Senior 0 1694,08 -67,14 700.2 / G1
2:9 / 97 / 0
993.88 / G1
3:36 / 55 / 0



10 987,63 3950,51 149,19 1000 / G5
5:57 / 94 / 0
1000 / G4
5:55 / 94 / 0
1000 / G5
2:44 / 98 / 0
950.51 | G6
4:6 | 65 | 0
















5 Kulich Jan 14 CZE-050-012 Junior 0 1418,29 -275,79 708.09 / G1
2:14 / 91 / 0
710.2 / G1
2:5 / 98 / 0



5 1000,00 4000 49,49 1000 / G6
4:39 / 96 / 0
1000 / G2
4:43 / 55 / 0
1000 / G6
2:35 / 100 / 0
1000 | G3
4:47 | 95 | 0
















6 Kostka Valdemar 3 CZE-468-006 Karel Svoboda Senior 0 0 -1418,29




0 865,41 3461,64 -538,36 1000 / G4
4:46 / 96 / 0
621.58 / G2
2:28 / 90 / 0
1000 / G3
4:17 / 92 / 0
840.06 | G3
3:56 | 90 | 0
















7 Šrámek Pavel 17 CZE-198-006 Junior 0 0 0,00




0 852,99 3411,97 -49,67 769.11 / G6
3:23 / 97 / 0
1000 / G6
4:47 / 65 / 0
907.2 / G4
5:29 / 85 / 0
735.66 | G1
3:38 | 90 | 0
















8 Šrámek Petr 16 CZE-198-010 Senior 0 0 0,00




0 837,61 3350,44 -61,53 638.1 / G2
3:9 / 91 / 0
978.02 / G1
2:54 / 97 / 0
734.32 / G3
3:0 / 85 / 0
1000 | G6
4:3 | 100 | 0
















9 Pechan Libor 1 CZE 223 018 Senior 0 0 0,00




0 834,29 3337,17 -13,27 543.45 / G3
3:17 / 0 / 0
1000 / G3
6:0 / 98 / 0
1000 / G4
6:0 / 99 / 0
793.72 | G3
3:53 | 65 | 0
















10 Rezler Luboš 19 CZE-198-008 Senior 0 0 0,00




0 828,25 3313,01 -24,16 912.44 / G1
2:29 / 98 / 0
636.93 / G6
2:34 / 99 / 0
1000 / G1
2:34 / 99 / 0
763.64 | G5
2:50 | 80 | 0
















11 Šimša Miroslav 26 CZE 211-203 Senior 0 0 0,00




0 818,22 3272,87 -40,14 934.13 / G4
4:22 / 100 / 0
1000 / G1
3:0 / 95 / 0
493.29 / G2
2:2 / 50 / 0
845.45 | G5
3:15 | 75 | 0
















12 Chytil Martin 6 CZE-165-043 Senior 0 0 0,00




0 763,42 3053,68 -219,19 670.51 / G1
1:36 / 99 / 0
1000 / G5
4:36 / 93 / 0
818.18 / G1
2:0 / 93 / 0
564.99 | G2
2:53 | 93 | 0
















13 Mokříš Ivan 2 CZE-022-028 Senior 0 0 0,00




0 762,74 3050,98 -2,70 712.54 / G6
3:13 / 80 / 0
996.87 / G6
4:30 / 97 / 0
448.84 / G3
2:16 / 0 / 0
892.73 | G5
3:28 | 75 | 0
















14 Pátek Jiří 18 CZE-198-042 Senior 0 0 0,00




0 757,70 3030,79 -20,19 663.95 / G2
3:14 / 100 / 0
906.6 / G2
3:52 / 99 / 0
656.04 / G2
2:26 / 99 / 0
804.2 | G1
3:58 | 99 | 0
















15 Kalhous Václav 8 CZE-165-038 Senior 0 0 0,00




0 687,54 2750,14 -280,65 1000 / G2
5:25 / 85 / 0
388.06 / G4
1:51 / 90 / 0
875.59 / G5
2:34 / 65 / 0
486.49 | G2
3:9 | 0 | 0
















16 Burda Martin 23 CZE-165-103 Junior 0 0 0,00




0 679,32 2717,27 -32,87 500 / G4
2:2 / 90 / 0
594.13 / G3
3:13 / 100 / 0
809.76 / G6
1:58 / 96 / 0
813.38 | G2
4:36 | 80 | 0
















17 Kalenda Vojtech 10 CZE-165-110 Junior 0 0 0,00




0 655,61 2622,43 -94,84 688.62 / G4
3:3 / 94 / 0
418.6 / G5
1:25 / 100 / 0
554.46 / G3
2:2 / 92 / 0
960.75 | G6
3:59 | 85 | 0
















18 Formánek Oldřich 7 CZE-165-037 Senior 0 0 0,00




0 641,99 2567,96 -54,47 497.01 / G4
2:11 / 70 / 0
429.1 / G4
2:10 / 85 / 0
884 / G4
5:22 / 80 / 0
757.85 | G3
3:41 | 65 | 0
















19 Hrubý Tomáš 27 CZE 213-039 30561 Senior 0 0 0,00




0 606,81 2427,25 -140,71 538.37 / G5
3:10 / 55 / 0
527.36 / G4
2:42 / 100 / 0
995.09 / G1
2:34 / 97 / 0
366.43 | G1
1:56 | 30 | 0
















20 Chlad Jaroslav 22 CZE-165-039 Senior 0 0 0,00




0 578,01 2312,05 -115,20 485.52 / G3
2:10 / 92 / 0
779.95 / G3
4:44 / 70 / 0
553.66 / G6
1:11 / 85 / 0
492.92 | G2
2:26 | 91 | 0
















21 Čermák Hynek 11 CZE-165-060 Junior 0 0 0,00




0 553,50 2214 -98,05 471.53 / G5
2:23 / 95 / 0
932.71 / G6
4:10 / 96 / 0
809.76 / G6
1:59 / 94 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















22 Nováček Michal 13 CZE-165-113 Junior 0 0 0,00




0 512,63 2050,53 -163,47 435.78 / G6
1:37 / 91 / 0
494.36 / G2
2:6 / 55 / 0
393.12 / G1
1:20 / 0 / 0
727.27 | G5
2:34 | 92 | 0
















23 Zdeněk Nespěchal 25 CZE-313-014 Senior 0 0 0,00




0 494,34 1977,36 -73,17 0 / G5
0:0 / 0 / 0
522.39 / G4
2:40 / 100 / 0
838.93 / G2
4:10 / 0 / 0
616.04 | G6
2:18 | 85 | 0
















24 Rolenec Adam 12 CZE-165-112 Junior 0 0 0,00




0 458,94 1835,77 -141,59 400.92 / G1
0:57 / 60 / 0
465.93 / G1
1:21 / 50 / 0
503.05 / G4
3:26 / 0 / 0
465.87 | G6
1:54 | 45 | 0
















25 Slavětínský Dušan 4 CZE-330-017 Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 -1835,77 0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G2
0:0 / 0 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















26 Solař Erik 5 CZE-330-019 Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 0,00 0 / G6
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















27 Chytil Ondřej 9 CZE-165-057 Junior 0 0 0,00




0 0,00 0 0,00 0 / G3
0:0 / 0 / 0
0 / G2
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















28 N1 N1 28 N1 --- Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 0,00 0 / G3
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0
















29 N2 N2 29 N2 N2 Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 0,00 0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 / G6
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0
















--- Celkové výsledky - Senioři ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
1 Kulich Ivo 15 CZE-050-002 Senior 0 1890,76 -109,24 972.39 / G1
3:34 / 65 / 0
918.37 / G1
2:56 / 98 / 0



30 965,58 3862,33 -137,67 872.11 / G2
4:34 / 93 / 0
990.22 / G3
5:57 / 96 / 0
1000 / G2
4:13 / 90 / 0
1000 | G1
5:9 | 97 | 0
















2 Klusáček Petr 20 CZE-198-009 Senior 0 1810,65 -80,11 810.65 / G1
2:36 / 99 / 0
1000 / G1
3:25 / 80 / 0



20 908,11 3632,44 -229,89 1000 / G1
2:48 / 98 / 0
998.78 / G3
6:0 / 97 / 0
633.66 / G3
2:27 / 90 / 0
1000 | G2
5:40 | 97 | 0
















3 Rezler Ondrej 24 CZE-198-003 Senior 0 1761,22 -49,43 1000 / G1
3:25 / 97 / 0
761.22 / G1
2:20 / 93 / 0



15 950,33 3801,32 168,88 1000 / G3
5:16 / 93 / 0
806.2 / G5
3:32 / 96 / 0
995.12 / G4
5:58 / 99 / 0
1000 | G5
3:47 | 96 | 0
















4 Mokříž Luboš 21 CZE 216-079 65341 Senior 0 1694,08 -67,14 700.2 / G1
2:9 / 97 / 0
993.88 / G1
3:36 / 55 / 0



10 987,63 3950,51 149,19 1000 / G5
5:57 / 94 / 0
1000 / G4
5:55 / 94 / 0
1000 / G5
2:44 / 98 / 0
950.51 | G6
4:6 | 65 | 0
















5 Kostka Valdemar 3 CZE-468-006 Karel Svoboda Senior 0 0 -1694,08




5 865,41 3461,64 -488,87 1000 / G4
4:46 / 96 / 0
621.58 / G2
2:28 / 90 / 0
1000 / G3
4:17 / 92 / 0
840.06 | G3
3:56 | 90 | 0
















6 Šrámek Petr 16 CZE-198-010 Senior 0 0 0,00




0 837,61 3350,44 -111,20 638.1 / G2
3:9 / 91 / 0
978.02 / G1
2:54 / 97 / 0
734.32 / G3
3:0 / 85 / 0
1000 | G6
4:3 | 100 | 0
















7 Pechan Libor 1 CZE 223 018 Senior 0 0 0,00




0 834,29 3337,17 -13,27 543.45 / G3
3:17 / 0 / 0
1000 / G3
6:0 / 98 / 0
1000 / G4
6:0 / 99 / 0
793.72 | G3
3:53 | 65 | 0
















8 Rezler Luboš 19 CZE-198-008 Senior 0 0 0,00




0 828,25 3313,01 -24,16 912.44 / G1
2:29 / 98 / 0
636.93 / G6
2:34 / 99 / 0
1000 / G1
2:34 / 99 / 0
763.64 | G5
2:50 | 80 | 0
















9 Šimša Miroslav 26 CZE 211-203 Senior 0 0 0,00




0 818,22 3272,87 -40,14 934.13 / G4
4:22 / 100 / 0
1000 / G1
3:0 / 95 / 0
493.29 / G2
2:2 / 50 / 0
845.45 | G5
3:15 | 75 | 0
















10 Chytil Martin 6 CZE-165-043 Senior 0 0 0,00




0 763,42 3053,68 -219,19 670.51 / G1
1:36 / 99 / 0
1000 / G5
4:36 / 93 / 0
818.18 / G1
2:0 / 93 / 0
564.99 | G2
2:53 | 93 | 0
















11 Mokříš Ivan 2 CZE-022-028 Senior 0 0 0,00




0 762,74 3050,98 -2,70 712.54 / G6
3:13 / 80 / 0
996.87 / G6
4:30 / 97 / 0
448.84 / G3
2:16 / 0 / 0
892.73 | G5
3:28 | 75 | 0
















12 Pátek Jiří 18 CZE-198-042 Senior 0 0 0,00




0 757,70 3030,79 -20,19 663.95 / G2
3:14 / 100 / 0
906.6 / G2
3:52 / 99 / 0
656.04 / G2
2:26 / 99 / 0
804.2 | G1
3:58 | 99 | 0
















13 Kalhous Václav 8 CZE-165-038 Senior 0 0 0,00




0 687,54 2750,14 -280,65 1000 / G2
5:25 / 85 / 0
388.06 / G4
1:51 / 90 / 0
875.59 / G5
2:34 / 65 / 0
486.49 | G2
3:9 | 0 | 0
















14 Formánek Oldřich 7 CZE-165-037 Senior 0 0 0,00




0 641,99 2567,96 -182,18 497.01 / G4
2:11 / 70 / 0
429.1 / G4
2:10 / 85 / 0
884 / G4
5:22 / 80 / 0
757.85 | G3
3:41 | 65 | 0
















15 Hrubý Tomáš 27 CZE 213-039 30561 Senior 0 0 0,00




0 606,81 2427,25 -140,71 538.37 / G5
3:10 / 55 / 0
527.36 / G4
2:42 / 100 / 0
995.09 / G1
2:34 / 97 / 0
366.43 | G1
1:56 | 30 | 0
















16 Chlad Jaroslav 22 CZE-165-039 Senior 0 0 0,00




0 578,01 2312,05 -115,20 485.52 / G3
2:10 / 92 / 0
779.95 / G3
4:44 / 70 / 0
553.66 / G6
1:11 / 85 / 0
492.92 | G2
2:26 | 91 | 0
















17 Zdeněk Nespěchal 25 CZE-313-014 Senior 0 0 0,00




0 494,34 1977,36 -334,69 0 / G5
0:0 / 0 / 0
522.39 / G4
2:40 / 100 / 0
838.93 / G2
4:10 / 0 / 0
616.04 | G6
2:18 | 85 | 0
















18 Slavětínský Dušan 4 CZE-330-017 Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 -1977,36 0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G2
0:0 / 0 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















19 Solař Erik 5 CZE-330-019 Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 0,00 0 / G6
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















20 N1 N1 28 N1 --- Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 0,00 0 / G3
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0
















21 N2 N2 29 N2 N2 Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 0,00 0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 / G6
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0
















--- Celkové výsledky - Junioři ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
1 Kulich Jan 14 CZE-050-012 Junior 0 1418,29 -581,71 708.09 / G1
2:14 / 91 / 0
710.2 / G1
2:5 / 98 / 0



30 1000,00 4000 0,00 1000 / G6
4:39 / 96 / 0
1000 / G2
4:43 / 55 / 0
1000 / G6
2:35 / 100 / 0
1000 | G3
4:47 | 95 | 0
















2 Šrámek Pavel 17 CZE-198-006 Junior 0 0 -1418,29




20 852,99 3411,97 -588,03 769.11 / G6
3:23 / 97 / 0
1000 / G6
4:47 / 65 / 0
907.2 / G4
5:29 / 85 / 0
735.66 | G1
3:38 | 90 | 0
















3 Burda Martin 23 CZE-165-103 Junior 0 0 0,00




15 679,32 2717,27 -694,70 500 / G4
2:2 / 90 / 0
594.13 / G3
3:13 / 100 / 0
809.76 / G6
1:58 / 96 / 0
813.38 | G2
4:36 | 80 | 0
















4 Kalenda Vojtech 10 CZE-165-110 Junior 0 0 0,00




10 655,61 2622,43 -94,84 688.62 / G4
3:3 / 94 / 0
418.6 / G5
1:25 / 100 / 0
554.46 / G3
2:2 / 92 / 0
960.75 | G6
3:59 | 85 | 0
















5 Čermák Hynek 11 CZE-165-060 Junior 0 0 0,00




5 553,50 2214 -408,43 471.53 / G5
2:23 / 95 / 0
932.71 / G6
4:10 / 96 / 0
809.76 / G6
1:59 / 94 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















6 Nováček Michal 13 CZE-165-113 Junior 0 0 0,00




0 512,63 2050,53 -163,47 435.78 / G6
1:37 / 91 / 0
494.36 / G2
2:6 / 55 / 0
393.12 / G1
1:20 / 0 / 0
727.27 | G5
2:34 | 92 | 0
















7 Rolenec Adam 12 CZE-165-112 Junior 0 0 0,00




0 458,94 1835,77 -214,76 400.92 / G1
0:57 / 60 / 0
465.93 / G1
1:21 / 50 / 0
503.05 / G4
3:26 / 0 / 0
465.87 | G6
1:54 | 45 | 0
















8 Chytil Ondřej 9 CZE-165-057 Junior 0 0 0,00




0 0,00 0 -1835,77 0 / G3
0:0 / 0 / 0
0 / G2
0:0 / 0 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0
















--- Celkové výsledky - Žáci ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20

--- Přistání ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů ø Průměr --- Σ Suma --- --- --- Hodnoty
1 Pátek Jiří 18 4 99,25 @DATASTR_ 397 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 100 | 99 | 99 | 99
2 Rezler Ondrej 24 4 96,0 @DATASTR_ 384 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 93 | 96 | 99 | 96
3 Klusáček Petr 20 4 95,5 @DATASTR_ 382 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 98 | 97 | 90 | 97
4 Čermák Hynek 11 3 95,0 @DATASTR_ 285 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 95 | 96 | 94
5 Chytil Martin 6 4 94,5 @DATASTR_ 378 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 99 | 93 | 93 | 93
6 Rezler Luboš 19 4 94,0 @DATASTR_ 376 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 98 | 99 | 99 | 80
7 Kulich Ivo 15 4 94,0 @DATASTR_ 376 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 93 | 96 | 90 | 97
8 Šrámek Petr 16 4 93,25 @DATASTR_ 373 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 91 | 97 | 85 | 100
9 Kalenda Vojtech 10 4 92,75 @DATASTR_ 371 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 94 | 100 | 92 | 85
10 Kostka Valdemar 3 4 92,0 @DATASTR_ 368 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 96 | 90 | 92 | 90
11 Burda Martin 23 4 91,5 @DATASTR_ 366 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 90 | 100 | 96 | 80
12 Mokříž Luboš 21 4 87,75 @DATASTR_ 351 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 94 | 94 | 98 | 65
13 Kulich Jan 14 4 86,5 @DATASTR_ 346 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 96 | 55 | 100 | 95
14 Chlad Jaroslav 22 4 84,5 @DATASTR_ 338 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 92 | 70 | 85 | 91
15 Šrámek Pavel 17 4 84,25 @DATASTR_ 337 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 97 | 65 | 85 | 90
16 Šimša Miroslav 26 4 80,0 @DATASTR_ 320 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 100 | 95 | 50 | 75
17 Formánek Oldřich 7 4 75,0 @DATASTR_ 300 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 70 | 85 | 80 | 65
18 Hrubý Tomáš 27 4 70,5 @DATASTR_ 282 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 55 | 100 | 97 | 30
19 Pechan Libor 1 4 65,5 @DATASTR_ 262 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 98 | 99 | 65
20 Mokříš Ivan 2 4 63,0 @DATASTR_ 252 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 80 | 97 | 0 | 75
21 Zdeněk Nespěchal 25 3 61,67 @DATASTR_ 185 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 100 | 0 | 85
22 Kalhous Václav 8 4 60,0 @DATASTR_ 240 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 85 | 90 | 65 | 0
23 Nováček Michal 13 4 59,5 @DATASTR_ 238 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 91 | 55 | 92 | 0
24 Rolenec Adam 12 4 38,75 @DATASTR_ 155 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 60 | 50 | 0 | 45





--- Letový čas ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů --- Σ Celková doba --- ø Průměr kola --- --- Hodnoty
1 Kulich Ivo 15 4 0 00:19:53 0 00:04:58 0 @DATA3STR_ 04:34 | 05:57 | 04:13 | 05:09
2 Pechan Libor 1 4 0 00:19:10 0 00:04:47 0 @DATA3STR_ 03:17 | 06:00 | 06:00 | 03:53
3 Mokříž Luboš 21 4 0 00:18:42 0 00:04:40 0 @DATA3STR_ 05:57 | 05:55 | 02:44 | 04:06
4 Rezler Ondrej 24 4 0 00:18:33 0 00:04:38 0 @DATA3STR_ 05:16 | 03:32 | 05:58 | 03:47
5 Šrámek Pavel 17 4 0 00:17:17 0 00:04:19 0 @DATA3STR_ 03:23 | 04:47 | 05:29 | 03:38
6 Klusáček Petr 20 4 0 00:16:55 0 00:04:13 0 @DATA3STR_ 02:48 | 06:00 | 02:27 | 05:40
7 Kulich Jan 14 4 0 00:16:44 0 00:04:11 0 @DATA3STR_ 04:39 | 04:43 | 02:35 | 04:47
8 Kostka Valdemar 3 4 0 00:15:27 0 00:03:51 0 @DATA3STR_ 04:46 | 02:28 | 04:17 | 03:56
9 Pátek Jiří 18 4 0 00:13:30 0 00:03:22 0 @DATA3STR_ 03:14 | 03:52 | 02:26 | 03:58
10 Mokříš Ivan 2 4 0 00:13:27 0 00:03:21 0 @DATA3STR_ 03:13 | 04:30 | 02:16 | 03:28
11 Formánek Oldřich 7 4 0 00:13:24 0 00:03:21 0 @DATA3STR_ 02:11 | 02:10 | 05:22 | 03:41
12 Šrámek Petr 16 4 0 00:13:06 0 00:03:16 0 @DATA3STR_ 03:09 | 02:54 | 03:00 | 04:03
13 Kalhous Václav 8 4 0 00:12:59 0 00:03:14 0 @DATA3STR_ 05:25 | 01:51 | 02:34 | 03:09
14 Šimša Miroslav 26 4 0 00:12:39 0 00:03:09 0 @DATA3STR_ 04:22 | 03:00 | 02:02 | 03:15
15 Burda Martin 23 4 0 00:11:49 0 00:02:57 0 @DATA3STR_ 02:02 | 03:13 | 01:58 | 04:36
16 Chytil Martin 6 4 0 00:11:05 0 00:02:46 0 @DATA3STR_ 01:36 | 04:36 | 02:00 | 02:53
17 Chlad Jaroslav 22 4 0 00:10:31 0 00:02:37 0 @DATA3STR_ 02:10 | 04:44 | 01:11 | 02:26
18 Kalenda Vojtech 10 4 0 00:10:29 0 00:02:37 0 @DATA3STR_ 03:03 | 01:25 | 02:02 | 03:59
19 Rezler Luboš 19 4 0 00:10:27 0 00:02:36 0 @DATA3STR_ 02:29 | 02:34 | 02:34 | 02:50
20 Hrubý Tomáš 27 4 0 00:10:22 0 00:02:35 0 @DATA3STR_ 03:10 | 02:42 | 02:34 | 01:56
21 Zdeněk Nespěchal 25 3 0 00:09:08 0 00:03:02 0 @DATA3STR_ 02:40 | 04:10 | 02:18
22 Čermák Hynek 11 3 0 00:08:32 0 00:02:50 0 @DATA3STR_ 02:23 | 04:10 | 01:59
23 Rolenec Adam 12 4 0 00:07:38 0 00:01:54 0 @DATA3STR_ 00:57 | 01:21 | 03:26 | 01:54
24 Nováček Michal 13 4 0 00:07:37 0 00:01:54 0 @DATA3STR_ 01:37 | 02:06 | 02:34 | 01:20










--- Průměrná výška ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů ø Průměr --- Σ Suma --- --- --- Hodnoty
1 Pechan Libor 1 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
2 Mokříš Ivan 2 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
3 Kostka Valdemar 3 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
4 Chytil Martin 6 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
5 Formánek Oldřich 7 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
6 Kalhous Václav 8 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
7 Kalenda Vojtech 10 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
8 Čermák Hynek 11 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0
9 Rolenec Adam 12 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
10 Nováček Michal 13 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
11 Kulich Jan 14 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
12 Kulich Ivo 15 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
13 Šrámek Petr 16 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
14 Šrámek Pavel 17 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
15 Pátek Jiří 18 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
16 Rezler Luboš 19 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
17 Klusáček Petr 20 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
18 Mokříž Luboš 21 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
19 Chlad Jaroslav 22 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
20 Burda Martin 23 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
21 Rezler Ondrej 24 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
22 Zdeněk Nespěchal 25 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0
23 Šimša Miroslav 26 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
24 Hrubý Tomáš 27 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0










--- Gagarin (max.výška) ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů ↑ Max výška --- Σ Celková výška --- ø Průměr --- Hodnoty
1 Hrubý Tomáš 27 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
2 Šimša Miroslav 26 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
3 Zdeněk Nespěchal 25 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0
4 Rezler Ondrej 24 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
5 Burda Martin