SORG AIR Megavýsledovka - Název soutěže : Havlîčkobrodská RES jaro senioři - F3L
SORG AIR Megavýsledovka
Pořadatel: Klub
Místo: Lokace : Aeroklub Havlíčkův Brod
Datum: 22.05.2022
Číslo soutěže: 482
Kategorie: F3L
Ředitel: Ředitel
Hlavní rozhodčí: Hlavní rozhodčí
Komise: 1. rozhodčí | 2. rozhodčí | 3. rozhodčí
Počasí: Zadej počasí

--- Seznam soutěžících ---

Chytil Martin 1 CZE CZE-165-043 CZE-165-043 Senior 2,4 GHz False
Formánek Oldřich 2 CZE CZE-165-037 CZE-165-037 Senior 2,4 GHz False
Kostka Valdemar 5 CZE CZE-468-006 CZE-468-006 Senior 2,4 GHz False
Šrámek Petr 6 CZE CZE-198-010 CZE-198-010 Senior 2,4 GHz False
Rezler Luboš 8 CZE CZE-198-008 CZE-198-008 Senior 2,4 GHz False
Klusáček Petr 9 CZE CZE-198-009 CZE-198-009 Senior 2,4 GHz False
Pátek Jiří 10 CZE CZE-198-042 CZE-198-042 Senior 2,4 GHz False
Cejnar Petr 11 CZE CZE-442-008 CZE-442-008 Senior 2,4 GHz False
Mokříš Ivan 12 CZE CZE-022-028 CZE-022-028 --- Senior 1 2,4 GHz False
Benda Milan 13 CZE CZE-213-082 CZE-213-082 Senior 2,4 GHz False
Vencel Karel 14 CZE CZ-421-016 CZ-421-016 Senior 2,4 GHz False
Kulich Ivo 18 CZE CZE-050-002 CZE-050-002 Senior 2,4 GHz False
Pechan Libor 19 CZE CZE 223 018 CZE 223 018 Senior 2,4 GHz False
Slavětinský Dušan 20 CZE CZE-330-017 CZE-330-017 Senior 2,4 GHz False
Solař Erik 21 CZE CZE-330-019 CZE-330-019 Senior 2,4 GHz False
Šimša Miroslav 22 CZE CZE-211 203 CZE-211 203 Senior 2,4 GHz False
Šimon Kamil 24 CZE CZE-283-02 CZE-283-02 Senior 2,4 GHz False
Zima Vojtěch 25 CZE CZE 343-001 CZE 343-001 Senior 35 MHz False
Mokříž Luboš 26 CZE CZE 216-079 CZE 216-079 65341 Senior 2,4 GHz False
Kalhous Václav 31 CZE CZE-165-038 CZE-165-038 Senior 2,4 GHz False
Rezler Ondrej 32 CZE CZE-198-003 CZE-198-003 Senior 2,4 GHz False
Šimlík Martin 33 CZE CZE-222-54 CZE-222-54 --- Senior 1 2,4 GHz True

--- Rozlosování ---

Kolo : 1
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1--- ---Chytil MartinŠrámek PetrSlavětinský DušanPechan Libor
Skupina: 2Vencel KarelSolař ErikZima VojtěchŠimon KamilCejnar Petr
Skupina: 3Formánek OldřichKlusáček PetrŠimša MiroslavKalhous VáclavKostka Valdemar
Skupina: 4Mokříš IvanRezler LubošKulich IvoŠimlík Martin--- ---
Skupina: 5Mokříž LubošRezler Ondrej--- ---Benda MilanPátek Jiří
Kolo : 2
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Klusáček Petr--- ---Cejnar PetrRezler LubošBenda Milan
Skupina: 2Mokříš IvanVencel KarelKostka ValdemarFormánek OldřichSolař Erik
Skupina: 3Šimlík MartinChytil MartinŠimon KamilPechan LiborMokříž Luboš
Skupina: 4Kulich IvoSlavětinský DušanKalhous VáclavRezler Ondrej--- ---
Skupina: 5Šimša Miroslav--- ---Zima VojtěchPátek JiříŠrámek Petr
Kolo : 3
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Kalhous VáclavRezler OndrejMokříš IvanSlavětinský DušanŠimlík Martin
Skupina: 2Benda MilanPátek JiříRezler LubošSolař ErikMokříž Luboš
Skupina: 3Formánek OldřichChytil Martin--- ---Kostka ValdemarCejnar Petr
Skupina: 4--- ---Klusáček PetrVencel KarelKulich IvoZima Vojtěch
Skupina: 5Pechan LiborŠrámek Petr--- ---Šimša MiroslavŠimon Kamil
Kolo : 4
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Formánek OldřichSolař ErikKostka ValdemarMokříž LubošŠimša Miroslav
Skupina: 2Kulich Ivo--- ---Šimlík MartinMokříš IvanBenda Milan
Skupina: 3Rezler LubošVencel KarelPechan LiborZima VojtěchRezler Ondrej
Skupina: 4Pátek JiříSlavětinský DušanŠimon Kamil--- ---Kalhous Václav
Skupina: 5--- ---Šrámek PetrCejnar PetrChytil MartinKlusáček Petr

--- Základní výsledky ---

Pozice Soutěžící Stát ID AGECAT Celkové scóre G.Pen Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
* 1 Kostka Valdemar 5 Senior 3964,2 0 2964,20 1000 / G3
4:29 / 92 / 0
1000 / G2
6:0 / 92 / 0
1000 / G3
4:41 / 94 / 0
964.2 | G1
5:48 | 85 | 0
















* 2 Mokříž Luboš 26 Senior 3894,96 0 -69,24 954.77 / G5
5:42 / 97 / 0
1000 / G3
5:54 / 96 / 0
946.36 / G2
5:43 / 55 / 0
993.83 | G1
5:57 | 91 | 0
















* 3 Šimša Miroslav 22 Senior 3826,94 0 -68,02 917.46 / G3
4:14 / 70 / 0
1000 / G5
5:56 / 97 / 0
911.95 / G5
4:10 / 80 / 0
997.53 | G1
5:55 | 98 | 0
















* 4 Pechan Libor 19 Senior 3772,27 0 -54,67 1000 / G1
5:38 / 98 / 0
921.64 / G3
5:22 / 97 / 0
850.63 / G5
3:41 / 99 / 0
1000 | G3
6:1 | 98 | 0
















* 5 Benda Milan 13 Senior 3772,01 0 -0,26 875.31 / G5
6:2 / 0 / 0
1000 / G1
5:54 / 96 / 0
1000 / G2
5:44 / 95 / 0
896.7 | G2
4:25 | 95 | 0
















6 Šimon Kamil 24 Senior 3632,78 0 -139,23 808.2 / G2
4:19 / 93 / 0
884.33 / G3
5:13 / 85 / 0
940.25 / G5
4:10 / 98 / 0
1000 | G4
5:16 | 75 | 0
















7 Kulich Ivo 18 Senior 3627,43 0 -5,35 983.91 / G4
5:20 / 94 / 0
1000 / G4
6:0 / 97 / 0
643.52 / G4
4:1 / 0 / 0
1000 | G2
5:26 | 45 | 0
















8 Kalhous Václav 31 Senior 3520,9 0 -106,53 814.29 / G3
3:54 / 45 / 0
980.42 / G4
6:2 / 85 / 0
935.53 / G1
5:4 / 45 / 0
790.66 | G4
3:57 | 85 | 0
















9 Rezler Ondrej 32 Senior 3454,13 0 -66,77 941.32 / G5
5:36 / 98 / 0
996.33 / G4
5:59 / 96 / 0
571.63 / G1
2:32 / 95 / 0
944.85 | G3
5:43 | 85 | 0
















10 Šrámek Petr 6 Senior 3407,34 0 -46,79 786.82 / G1
4:17 / 95 / 0
620.52 / G5
3:24 / 94 / 0
1000 / G5
5:18 / 0 / 0
1000 | G5
4:44 | 90 | 0
















11 Slavětinský Dušan 20 Senior 3352,99 0 -54,35 825.58 / G1
4:42 / 75 / 0
982.86 / G4
6:7 / 97 / 0
1000 / G1
5:9 / 80 / 0
544.55 | G4
2:25 | 95 | 0
















12 Zima Vojtěch 25 Senior 3214,81 0 -138,18 1000 / G2
5:31 / 94 / 0
611.87 / G5
3:19 / 97 / 0
1000 / G4
5:37 / 75 / 0
602.94 | G3
3:19 | 94 | 0
















13 Chytil Martin 1 Senior 3197,19 0 -17,62 755.81 / G1
4:15 / 75 / 0
946.52 / G3
5:48 / 65 / 0
807.93 / G3
4:25 / 0 / 0
686.93 | G5
3:46 | 0 | 0
















14 Formánek Oldřich 2 Senior 3186,5 0 -10,69 906.35 / G3
4:13 / 65 / 0
591.13 / G2
3:15 / 90 / 0
689.02 / G3
3:0 / 92 / 0
1000 | G1
6:0 | 90 | 0
















15 Pátek Jiří 10 Senior 3184,77 0 -1,73 1000 / G5
5:59 / 100 / 0
592.09 / G5
3:11 / 97 / 0
749.68 / G2
4:5 / 97 / 0
843 | G4
4:13 | 90 | 0
















16 Vencel Karel 14 Senior 3066,99 0 -117,78 781.75 / G2
4:7 / 97 / 0
717.98 / G2
4:6 / 91 / 0
774.37 / G4
4:5 / 90 / 0
792.89 | G3
4:41 | 85 | 0
















17 Rezler Luboš 8 Senior 3029,38 0 -37,61 1000 / G4
5:28 / 90 / 0
585.82 / G1
3:8 / 95 / 0
968.07 / G2
6:1 / 40 / 0
475.49 | G3
3:14 | 0 | 0
















18 Cejnar Petr 11 Senior 2891,7 0 -137,68 687.83 / G2
3:31 / 98 / 0
572.14 / G1
3:3 / 94 / 0
841.46 / G3
3:56 / 80 / 0
790.27 | G5
4:20 | 0 | 0
















19 Solař Erik 21 Senior 2697,39 0 -194,31 665.34 / G2
3:34 / 75 / 0
555.42 / G2
3:13 / 65 / 0
891.44 / G2
5:4 / 90 / 0
585.19 | G1
3:9 | 96 | 0
















20 Šimlík Martin 33 Senior 2500,17 0 -197,22 525.47 / G4
3:16 / 0 / 0
645.52 / G3
3:37 / 85 / 0
560.17 / G1
2:43 / 65 / 0
769.01 | G2
4:28 | 0 | 0
















21 Mokříš Ivan 12 Senior 1759,41 0 -740,76 404.83 / G4
1:56 / 70 / 0
394.09 / G2
2:0 / 80 / 0
537.25 / G1
2:19 / 97 / 0
423.24 | G2
1:50 | 75 | 0
















22 Klusáček Petr 9 Senior 0 0 -1759,41 0 / G3
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G4
0:0 / 0 / 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0
















--- Celkové výsledky - Všechny věkové kategorie ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
1 Benda Milan 13 CZE-213-082 Senior 0 1988,85 -11,15 988.85 / G1
5:59 / 80 / 0
1000 / G1
5:4 / 95 / 0



30 951,52 3772,01 -227,99 875.31 / G5
6:2 / 0 / 0
1000 / G1
5:54 / 96 / 0
1000 / G2
5:44 / 95 / 0
896.7 | G2
4:25 | 95 | 0
















2 Šimša Miroslav 22 CZE-211 203 Senior 0 1904,69 -84,16 1000 / G1
5:56 / 95 / 0
904.69 / G1
5:3 / 30 / 0



20 965,38 3826,94 54,93 917.46 / G3
4:14 / 70 / 0
1000 / G5
5:56 / 97 / 0
911.95 / G5
4:10 / 80 / 0
997.53 | G1
5:55 | 98 | 0
















3 Pechan Libor 19 CZE 223 018 Senior 0 1825,76 -78,93 956.63 / G1
5:56 / 60 / 0
869.13 / G1
4:16 / 99 / 0



15 951,58 3772,27 -54,67 1000 / G1
5:38 / 98 / 0
921.64 / G3
5:22 / 97 / 0
850.63 / G5
3:41 / 99 / 0
1000 | G3
6:1 | 98 | 0
















4 Kostka Valdemar 5 CZE-468-006 Senior 0 1776,8 -48,96 931.85 / G1
5:56 / 40 / 0
844.95 / G1
4:22 / 70 / 0



10 1000,00 3964,2 191,93 1000 / G3
4:29 / 92 / 0
1000 / G2
6:0 / 92 / 0
1000 / G3
4:41 / 94 / 0
964.2 | G1
5:48 | 85 | 0
















5 Mokříž Luboš 26 CZE 216-079 65341 Senior 0 1514,45 -262,35 868.65 / G1
5:1 / 99 / 0
645.8 / G1
3:2 / 90 / 0



5 982,53 3894,96 -69,24 954.77 / G5
5:42 / 97 / 0
1000 / G3
5:54 / 96 / 0
946.36 / G2
5:43 / 55 / 0
993.83 | G1
5:57 | 91 | 0
















6 Šimon Kamil 24 CZE-283-02 Senior 0 0 -1514,45




0 916,40 3632,78 -262,18 808.2 / G2
4:19 / 93 / 0
884.33 / G3
5:13 / 85 / 0
940.25 / G5
4:10 / 98 / 0
1000 | G4
5:16 | 75 | 0
















7 Kulich Ivo 18 CZE-050-002 Senior 0 0 0,00




0 915,05 3627,43 -5,35 983.91 / G4
5:20 / 94 / 0
1000 / G4
6:0 / 97 / 0
643.52 / G4
4:1 / 0 / 0
1000 | G2
5:26 | 45 | 0
















8 Kalhous Václav 31 CZE-165-038 Senior 0 0 0,00




0 888,17 3520,9 -106,53 814.29 / G3
3:54 / 45 / 0
980.42 / G4
6:2 / 85 / 0
935.53 / G1
5:4 / 45 / 0
790.66 | G4
3:57 | 85 | 0
















9 Rezler Ondrej 32 CZE-198-003 Senior 0 0 0,00




0 871,33 3454,13 -66,77 941.32 / G5
5:36 / 98 / 0
996.33 / G4
5:59 / 96 / 0
571.63 / G1
2:32 / 95 / 0
944.85 | G3
5:43 | 85 | 0
















10 Šrámek Petr 6 CZE-198-010 Senior 0 0 0,00




0 859,53 3407,34 -46,79 786.82 / G1
4:17 / 95 / 0
620.52 / G5
3:24 / 94 / 0
1000 / G5
5:18 / 0 / 0
1000 | G5
4:44 | 90 | 0
















11 Slavětinský Dušan 20 CZE-330-017 Senior 0 0 0,00




0 845,82 3352,99 -54,35 825.58 / G1
4:42 / 75 / 0
982.86 / G4
6:7 / 97 / 0
1000 / G1
5:9 / 80 / 0
544.55 | G4
2:25 | 95 | 0
















12 Zima Vojtěch 25 CZE 343-001 Senior 0 0 0,00




0 810,96 3214,81 -138,18 1000 / G2
5:31 / 94 / 0
611.87 / G5
3:19 / 97 / 0
1000 / G4
5:37 / 75 / 0
602.94 | G3
3:19 | 94 | 0
















13 Chytil Martin 1 CZE-165-043 Senior 0 0 0,00




0 806,52 3197,19 -17,62 755.81 / G1
4:15 / 75 / 0
946.52 / G3
5:48 / 65 / 0
807.93 / G3
4:25 / 0 / 0
686.93 | G5
3:46 | 0 | 0
















14 Formánek Oldřich 2 CZE-165-037 Senior 0 0 0,00




0 803,82 3186,5 -10,69 906.35 / G3
4:13 / 65 / 0
591.13 / G2
3:15 / 90 / 0
689.02 / G3
3:0 / 92 / 0
1000 | G1
6:0 | 90 | 0
















15 Pátek Jiří 10 CZE-198-042 Senior 0 0 0,00




0 803,38 3184,77 -1,73 1000 / G5
5:59 / 100 / 0
592.09 / G5
3:11 / 97 / 0
749.68 / G2
4:5 / 97 / 0
843 | G4
4:13 | 90 | 0
















16 Vencel Karel 14 CZ-421-016 Senior 0 0 0,00




0 773,67 3066,99 -117,78 781.75 / G2
4:7 / 97 / 0
717.98 / G2
4:6 / 91 / 0
774.37 / G4
4:5 / 90 / 0
792.89 | G3
4:41 | 85 | 0
















17 Rezler Luboš 8 CZE-198-008 Senior 0 0 0,00




0 764,18 3029,38 -37,61 1000 / G4
5:28 / 90 / 0
585.82 / G1
3:8 / 95 / 0
968.07 / G2
6:1 / 40 / 0
475.49 | G3
3:14 | 0 | 0
















18 Cejnar Petr 11 CZE-442-008 Senior 0 0 0,00




0 729,45 2891,7 -137,68 687.83 / G2
3:31 / 98 / 0
572.14 / G1
3:3 / 94 / 0
841.46 / G3
3:56 / 80 / 0
790.27 | G5
4:20 | 0 | 0
















19 Solař Erik 21 CZE-330-019 Senior 0 0 0,00




0 680,44 2697,39 -194,31 665.34 / G2
3:34 / 75 / 0
555.42 / G2
3:13 / 65 / 0
891.44 / G2
5:4 / 90 / 0
585.19 | G1
3:9 | 96 | 0
















20 Šimlík Martin 33 CZE-222-54 --- Senior 0 0 0,00




0 630,69 2500,17 -197,22 525.47 / G4
3:16 / 0 / 0
645.52 / G3
3:37 / 85 / 0
560.17 / G1
2:43 / 65 / 0
769.01 | G2
4:28 | 0 | 0
















21 Mokříš Ivan 12 CZE-022-028 --- Senior 0 0 0,00




0 443,82 1759,41 -740,76 404.83 / G4
1:56 / 70 / 0
394.09 / G2
2:0 / 80 / 0
537.25 / G1
2:19 / 97 / 0
423.24 | G2
1:50 | 75 | 0
















22 Klusáček Petr 9 CZE-198-009 Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 -1759,41 0 / G3
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G4
0:0 / 0 / 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0
















--- Celkové výsledky - Senioři ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
1 Benda Milan 13 CZE-213-082 Senior 0 1988,85 -11,15 988.85 / G1
5:59 / 80 / 0
1000 / G1
5:4 / 95 / 0



30 951,52 3772,01 -227,99 875.31 / G5
6:2 / 0 / 0
1000 / G1
5:54 / 96 / 0
1000 / G2
5:44 / 95 / 0
896.7 | G2
4:25 | 95 | 0
















2 Šimša Miroslav 22 CZE-211 203 Senior 0 1904,69 -84,16 1000 / G1
5:56 / 95 / 0
904.69 / G1
5:3 / 30 / 0



20 965,38 3826,94 54,93 917.46 / G3
4:14 / 70 / 0
1000 / G5
5:56 / 97 / 0
911.95 / G5
4:10 / 80 / 0
997.53 | G1
5:55 | 98 | 0
















3 Pechan Libor 19 CZE 223 018 Senior 0 1825,76 -78,93 956.63 / G1
5:56 / 60 / 0
869.13 / G1
4:16 / 99 / 0



15 951,58 3772,27 -54,67 1000 / G1
5:38 / 98 / 0
921.64 / G3
5:22 / 97 / 0
850.63 / G5
3:41 / 99 / 0
1000 | G3
6:1 | 98 | 0
















4 Kostka Valdemar 5 CZE-468-006 Senior 0 1776,8 -48,96 931.85 / G1
5:56 / 40 / 0
844.95 / G1
4:22 / 70 / 0



10 1000,00 3964,2 191,93 1000 / G3
4:29 / 92 / 0
1000 / G2
6:0 / 92 / 0
1000 / G3
4:41 / 94 / 0
964.2 | G1
5:48 | 85 | 0
















5 Mokříž Luboš 26 CZE 216-079 65341 Senior 0 1514,45 -262,35 868.65 / G1
5:1 / 99 / 0
645.8 / G1
3:2 / 90 / 0



5 982,53 3894,96 -69,24 954.77 / G5
5:42 / 97 / 0
1000 / G3
5:54 / 96 / 0
946.36 / G2
5:43 / 55 / 0
993.83 | G1
5:57 | 91 | 0
















6 Šimon Kamil 24 CZE-283-02 Senior 0 0 -1514,45




0 916,40 3632,78 -262,18 808.2 / G2
4:19 / 93 / 0
884.33 / G3
5:13 / 85 / 0
940.25 / G5
4:10 / 98 / 0
1000 | G4
5:16 | 75 | 0
















7 Kulich Ivo 18 CZE-050-002 Senior 0 0 0,00




0 915,05 3627,43 -5,35 983.91 / G4
5:20 / 94 / 0
1000 / G4
6:0 / 97 / 0
643.52 / G4
4:1 / 0 / 0
1000 | G2
5:26 | 45 | 0
















8 Kalhous Václav 31 CZE-165-038 Senior 0 0 0,00




0 888,17 3520,9 -106,53 814.29 / G3
3:54 / 45 / 0
980.42 / G4
6:2 / 85 / 0
935.53 / G1
5:4 / 45 / 0
790.66 | G4
3:57 | 85 | 0
















9 Rezler Ondrej 32 CZE-198-003 Senior 0 0 0,00




0 871,33 3454,13 -66,77 941.32 / G5
5:36 / 98 / 0
996.33 / G4
5:59 / 96 / 0
571.63 / G1
2:32 / 95 / 0
944.85 | G3
5:43 | 85 | 0
















10 Šrámek Petr 6 CZE-198-010 Senior 0 0 0,00




0 859,53 3407,34 -46,79 786.82 / G1
4:17 / 95 / 0
620.52 / G5
3:24 / 94 / 0
1000 / G5
5:18 / 0 / 0
1000 | G5
4:44 | 90 | 0
















11 Slavětinský Dušan 20 CZE-330-017 Senior 0 0 0,00




0 845,82 3352,99 -54,35 825.58 / G1
4:42 / 75 / 0
982.86 / G4
6:7 / 97 / 0
1000 / G1
5:9 / 80 / 0
544.55 | G4
2:25 | 95 | 0
















12 Zima Vojtěch 25 CZE 343-001 Senior 0 0 0,00




0 810,96 3214,81 -138,18 1000 / G2
5:31 / 94 / 0
611.87 / G5
3:19 / 97 / 0
1000 / G4
5:37 / 75 / 0
602.94 | G3
3:19 | 94 | 0
















13 Chytil Martin 1 CZE-165-043 Senior 0 0 0,00




0 806,52 3197,19 -17,62 755.81 / G1
4:15 / 75 / 0
946.52 / G3
5:48 / 65 / 0
807.93 / G3
4:25 / 0 / 0
686.93 | G5
3:46 | 0 | 0
















14 Formánek Oldřich 2 CZE-165-037 Senior 0 0 0,00




0 803,82 3186,5 -10,69 906.35 / G3
4:13 / 65 / 0
591.13 / G2
3:15 / 90 / 0
689.02 / G3
3:0 / 92 / 0
1000 | G1
6:0 | 90 | 0
















15 Pátek Jiří 10 CZE-198-042 Senior 0 0 0,00




0 803,38 3184,77 -1,73 1000 / G5
5:59 / 100 / 0
592.09 / G5
3:11 / 97 / 0
749.68 / G2
4:5 / 97 / 0
843 | G4
4:13 | 90 | 0
















16 Vencel Karel 14 CZ-421-016 Senior 0 0 0,00




0 773,67 3066,99 -117,78 781.75 / G2
4:7 / 97 / 0
717.98 / G2
4:6 / 91 / 0
774.37 / G4
4:5 / 90 / 0
792.89 | G3
4:41 | 85 | 0
















17 Rezler Luboš 8 CZE-198-008 Senior 0 0 0,00




0 764,18 3029,38 -37,61 1000 / G4
5:28 / 90 / 0
585.82 / G1
3:8 / 95 / 0
968.07 / G2
6:1 / 40 / 0
475.49 | G3
3:14 | 0 | 0
















18 Cejnar Petr 11 CZE-442-008 Senior 0 0 0,00




0 729,45 2891,7 -137,68 687.83 / G2
3:31 / 98 / 0
572.14 / G1
3:3 / 94 / 0
841.46 / G3
3:56 / 80 / 0
790.27 | G5
4:20 | 0 | 0
















19 Solař Erik 21 CZE-330-019 Senior 0 0 0,00




0 680,44 2697,39 -194,31 665.34 / G2
3:34 / 75 / 0
555.42 / G2
3:13 / 65 / 0
891.44 / G2
5:4 / 90 / 0
585.19 | G1
3:9 | 96 | 0
















20 Šimlík Martin 33 CZE-222-54 --- Senior 0 0 0,00




0 630,69 2500,17 -197,22 525.47 / G4
3:16 / 0 / 0
645.52 / G3
3:37 / 85 / 0
560.17 / G1
2:43 / 65 / 0
769.01 | G2
4:28 | 0 | 0
















21 Mokříš Ivan 12 CZE-022-028 --- Senior 0 0 0,00




0 443,82 1759,41 -740,76 404.83 / G4
1:56 / 70 / 0
394.09 / G2
2:0 / 80 / 0
537.25 / G1
2:19 / 97 / 0
423.24 | G2
1:50 | 75 | 0
















22 Klusáček Petr 9 CZE-198-009 Senior 0 0 0,00




0 0,00 0 -1759,41 0 / G3
0:0 / 0 / 0
0 / G1
0:0 / 0 / 0
0 / G4
0:0 / 0 / 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0
















--- Celkové výsledky - Junioři ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20

--- Celkové výsledky - Žáci ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20

--- Přistání ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů ø Průměr --- Σ Suma --- --- --- Hodnoty
1 Pechan Libor 19 4 98,0 @DATASTR_ 392 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 98 | 97 | 99 | 98
2 Pátek Jiří 10 4 96,0 @DATASTR_ 384 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 100 | 97 | 97 | 90
3 Rezler Ondrej 32 4 93,5 @DATASTR_ 374 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 98 | 96 | 95 | 85
4 Vencel Karel 14 4 90,75 @DATASTR_ 363 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 97 | 91 | 90 | 85
5 Kostka Valdemar 5 4 90,75 @DATASTR_ 363 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 92 | 92 | 94 | 85
6 Zima Vojtěch 25 4 90,0 @DATASTR_ 360 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 94 | 97 | 75 | 94
7 Šimon Kamil 24 4 87,75 @DATASTR_ 351 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 93 | 85 | 98 | 75
8 Slavětinský Dušan 20 4 86,75 @DATASTR_ 347 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 75 | 97 | 80 | 95
9 Šimša Miroslav 22 4 86,25 @DATASTR_ 345 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 70 | 80 | 98 | 97
10 Mokříž Luboš 26 4 84,75 @DATASTR_ 339 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 97 | 96 | 55 | 91
11 Formánek Oldřich 2 4 84,25 @DATASTR_ 337 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 65 | 90 | 92 | 90
12 Solař Erik 21 4 81,5 @DATASTR_ 326 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 75 | 65 | 90 | 96
13 Mokříš Ivan 12 4 80,5 @DATASTR_ 322 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 70 | 80 | 97 | 75
14 Benda Milan 13 4 71,5 @DATASTR_ 286 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 96 | 95 | 95
15 Šrámek Petr 6 4 69,75 @DATASTR_ 279 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 95 | 94 | 0 | 90
16 Cejnar Petr 11 4 68,0 @DATASTR_ 272 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 98 | 94 | 80 | 0
17 Kalhous Václav 31 4 65,0 @DATASTR_ 260 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 45 | 85 | 45 | 85
18 Kulich Ivo 18 4 59,0 @DATASTR_ 236 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 94 | 97 | 0 | 45
19 Rezler Luboš 8 4 56,25 @DATASTR_ 225 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 90 | 95 | 40 | 0
20 Šimlík Martin 33 4 37,5 @DATASTR_ 150 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 85 | 65 | 0
21 Chytil Martin 1 4 35,0 @DATASTR_ 140 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 75 | 65 | 0 | 0





--- Letový čas ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů --- Σ Celková doba --- ø Průměr kola --- --- Hodnoty
1 Mokříž Luboš 26 4 0 00:23:16 0 00:05:49 0 @DATA3STR_ 05:42 | 05:54 | 05:43 | 05:57
2 Benda Milan 13 4 0 00:22:05 0 00:05:31 0 @DATA3STR_ 06:02 | 05:54 | 05:44 | 04:25
3 Kostka Valdemar 5 4 0 00:20:58 0 00:05:14 0 @DATA3STR_ 04:29 | 06:00 | 04:41 | 05:48
4 Kulich Ivo 18 4 0 00:20:47 0 00:05:11 0 @DATA3STR_ 05:20 | 06:00 | 04:01 | 05:26
5 Pechan Libor 19 4 0 00:20:42 0 00:05:10 0 @DATA3STR_ 05:38 | 05:22 | 03:41 | 06:01
6 Šimša Miroslav 22 4 0 00:20:15 0 00:05:03 0 @DATA3STR_ 04:14 | 04:10 | 05:55 | 05:56
7 Rezler Ondrej 32 4 0 00:19:50 0 00:04:57 0 @DATA3STR_ 05:36 | 05:59 | 02:32 | 05:43
8 Šimon Kamil 24 4 0 00:18:58 0 00:04:44 0 @DATA3STR_ 04:19 | 05:13 | 04:10 | 05:16
9 Kalhous Václav 31 4 0 00:18:57 0 00:04:44 0 @DATA3STR_ 03:54 | 06:02 | 05:04 | 03:57
10 Slavětinský Dušan 20 4 0 00:18:23 0 00:04:35 0 @DATA3STR_ 04:42 | 06:07 | 05:09 | 02:25
11 Chytil Martin 1 4 0 00:18:14 0 00:04:33 0 @DATA3STR_ 04:15 | 05:48 | 04:25 | 03:46
12 Rezler Luboš 8 4 0 00:17:51 0 00:04:27 0 @DATA3STR_ 05:28 | 03:08 | 06:01 | 03:14
13 Zima Vojtěch 25 4 0 00:17:46 0 00:04:26 0 @DATA3STR_ 05:31 | 03:19 | 05:37 | 03:19
14 Šrámek Petr 6 4 0 00:17:43 0 00:04:25 0 @DATA3STR_ 04:17 | 03:24 | 05:18 | 04:44
15 Pátek Jiří 10 4 0 00:17:28 0 00:04:22 0 @DATA3STR_ 05:59 | 03:11 | 04:05 | 04:13
16 Vencel Karel 14 4 0 00:16:59 0 00:04:14 0 @DATA3STR_ 04:07 | 04:06 | 04:05 | 04:41
17 Formánek Oldřich 2 4 0 00:16:28 0 00:04:07 0 @DATA3STR_ 04:13 | 03:15 | 03:00 | 06:00
18 Solař Erik 21 4 0 00:15:00 0 00:03:45 0 @DATA3STR_ 03:34 | 03:13 | 05:04 | 03:09
19 Cejnar Petr 11 4 0 00:14:50 0 00:03:42 0 @DATA3STR_ 03:31 | 03:03 | 03:56 | 04:20
20 Šimlík Martin 33 4 0 00:14:04 0 00:03:31 0 @DATA3STR_ 03:16 | 03:37 | 02:43 | 04:28
21 Mokříš Ivan 12 4 0 00:08:05 0 00:02:01 0 @DATA3STR_ 01:56 | 02:00 | 02:19 | 01:50










--- Průměrná výška ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů ø Průměr --- Σ Suma --- --- --- Hodnoty
1 Chytil Martin 1 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
2 Formánek Oldřich 2 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
3 Kostka Valdemar 5 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
4 Šrámek Petr 6 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
5 Rezler Luboš 8 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
6 Pátek Jiří 10 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
7 Cejnar Petr 11 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
8 Mokříš Ivan 12 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
9 Benda Milan 13 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
10 Vencel Karel 14 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
11 Kulich Ivo 18 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
12 Pechan Libor 19 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
13 Slavětinský Dušan 20 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
14 Solař Erik 21 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
15 Šimša Miroslav 22 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
16 Šimon Kamil 24 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
17 Zima Vojtěch 25 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
18 Mokříž Luboš 26 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
19 Kalhous Václav 31 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
20 Rezler Ondrej 32 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
21 Šimlík Martin 33 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0










--- Gagarin (max.výška) ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů ↑ Max výška --- Σ Celková výška --- ø Průměr --- Hodnoty
1 Šimlík Martin 33 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
2 Rezler Ondrej 32 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
3 Kalhous Václav 31 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
4 Mokříž Luboš 26 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
5 Zima Vojtěch 25 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
6 Šimon Kamil 24 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
7 Šimša Miroslav 22 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
8 Solař Erik 21 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
9 Slavětinský Dušan 20 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
10 Pechan Libor 19 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
11 Kulich Ivo 18 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
12 Vencel Karel 14 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
13 Benda Milan 13 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
14 Mokříš Ivan 12 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
15 Cejnar Petr 11 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
16 Pátek Jiří 10 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
17 Rezler Luboš 8 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
18 Šrámek Petr 6 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
19 Kostka Valdemar 5 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
20 Formánek Oldřich 2 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
21 Chytil Martin 1 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0

--- Krtek (min.výška) ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů Minimální výška Σ Celková doba --- Σ výšky / Σ bodů Bodů za metr --- Hodnoty
1 Šimlík Martin 33 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/525.47 | 0/645.52 | 0/560.17 | 0/769.01
2 Rezler Ondrej 32 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/941.32 | 0/996.33 | 0/571.63 | 0/944.85
3 Kalhous Václav 31 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/814.29 | 0/980.42 | 0/935.53 | 0/790.66
4 Mokříž Luboš 26 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/954.77 | 0/1000 | 0/946.36 | 0/993.83
5 Zima Vojtěch 25 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/611.87 | 0/1000 | 0/602.94
6 Šimon Kamil 24 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/808.2 | 0/884.33 | 0/940.25 | 0/1000
7 Šimša Miroslav 22 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/917.46 | 0/911.95 | 0/997.53 | 0/1000
8 Solař Erik 21 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/665.34 | 0/555.42 | 0/891.44 | 0/585.19
9 Slavětinský Dušan 20 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/825.58 | 0/982.86 | 0/1000 | 0/544.55
10 Pechan Libor 19 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/921.64 | 0/850.63 | 0/1000
11 Kulich Ivo 18 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/983.91 | 0/1000 | 0/643.52 | 0/1000
12 Vencel Karel 14 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/781.75 | 0/717.98 | 0/774.37 | 0/792.89
13 Benda Milan 13 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/875.31 | 0/1000 | 0/1000 | 0/896.7
14 Mokříš Ivan 12 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/404.83 | 0/394.09 | 0/537.25 | 0/423.24
15 Cejnar Petr 11 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/687.83 | 0/572.14 | 0/841.46 | 0/790.27
16 Pátek Jiří 10 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/592.09 | 0/749.68 | 0/843
17 Rezler Luboš 8 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/585.82 | 0/968.07 | 0/475.49
18 Šrámek Petr 6 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/786.82 | 0/620.52 | 0/1000 | 0/1000
19 Kostka Valdemar 5 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/1000 | 0/1000 | 0/964.2
20 Formánek Oldřich 2 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/906.35 | 0/591.13 | 0/689.02 | 0/1000
21 Chytil Martin 1 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/755.81 | 0/946.52 | 0/807.93 | 0/686.93

--- Čas vs. výška ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů Minimální výška ø čas v kole ø výška v kole Σ výšky / Σ bodů na 10 minut je třeba metrů --- Ze 100 metrů
1 Chytil Martin 1 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
2 Formánek Oldřich 2 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
3 Kostka Valdemar 5 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
4 Šrámek Petr 6 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
5 Rezler Luboš 8 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
6 Pátek Jiří