SORG AIR Megavýsledovka - Název soutěže : Memoriál Vladimíra Hvězdy -NeraERES2 - F5L
SORG AIR Megavýsledovka
Pořadatel: RC Modelklub Neratovice
Místo: Lokace : Modelářské letiště RCMK Neratovice
Datum: 29.05.2022
Číslo soutěže: 667
Kategorie: F5L
Ředitel: Jiří Hvězda
Hlavní rozhodčí: Hlavní rozhodčí
Komise: Roman Kalandra | Václav Dvořák | Ladislav Bušek
Počasí: Slunečno, vítr 2m/s, v ojedinělých nárazech 5m/s.

--- Seznam soutěžících ---

Pechan Libor 2 CZE CZE-223-018 CZE-223-018 --- Senior 2,4 GHz True
Krenč Karel 3 CZE CZE-211-065 CZE-211-065 Senior 2,4 GHz True
Hrášek Jaroslav 4 CZE CZE-216-66 CZE-216-66 Senior 2,4 GHz True
Břinčil Petr 6 CZE CZE-211-117 CZE-211-117 Senior 2,4 GHz True
Brojír Jaroslav 7 CZE CZE-292-004 CZE-292-004 Senior 2,4 GHz True
Bušek Ladislav 8 CZE CZE-292-003 CZE-292-003 Senior 2,4 GHz True
Dvořák Václav 9 CZE CZE-211-63 CZE-211-63 Senior 2,4 GHz True
Mokříš Ivan 10 CZE CZE-022-028 CZE-022-028 Senior 2,4 GHz True
Mate Gejza 12 CZE CZE-205-050 CZE-205-050 Senior 2,4 GHz True
Minařík Miloš 13 CZE CZE-165-016 CZE-165-016 Senior 2,4 GHz True
Formánek Oldřich 14 CZE CZE-165-37 CZE-165-37 Senior 2,4 GHz True
Kalhous Václav 15 CZE CZE-165-39 CZE-165-39 --- Senior 2,4 GHz True
Kubica Jan 17 CZE CZE-232-017 CZE-232-017 Senior 2,4 GHz True
Hrstka Lukáš 18 CZE CZE-292-035 CZE-292-035 --- Senior 2,4 GHz True
Vydra Tomáš 20 CZE CZE-204-048 CZE-204-048 Senior 2,4 GHz True
Skokan Jaroslav 21 CZE CZE-204-098 CZE-204-098 Tomáš Vydra Senior 2,4 GHz True
Holub Jiří 22 CZE CZE-280-09 CZE-280-09 --- Senior 2,4 GHz True
Kalenda Vojtěch 23 CZE CZE-165-110 CZE-165-110 Junior 2,4 GHz True
Poddaný Martin 24 CZE CZE-292-040 CZE-292-040 Senior 2,4 GHz True
Papirnik Vladimir 25 CZE CZE-211-074 CZE-211-074 Senior 2,4 GHz True

--- Rozlosování ---

Kolo : 1
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Bušek LadislavPechan LiborHrstka LukášMinařík Miloš--- ---
Skupina: 2Břinčil PetrKubica JanBrojír JaroslavKalhous Václav--- ---
Skupina: 3Skokan JaroslavPapirnik VladimirMokříš IvanHrášek Jaroslav--- ---
Skupina: 4Poddaný MartinFormánek OldřichHolub JiříKalenda Vojtěch--- ---
Skupina: 5Dvořák VáclavKrenč KarelMate GejzaVydra TomášHolub Jiří
Kolo : 2
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Brojír JaroslavHrstka LukášSkokan JaroslavPechan Libor--- ---
Skupina: 2Minařík MilošBřinčil PetrDvořák VáclavKubica Jan--- ---
Skupina: 3Papirnik VladimirMate GejzaHolub JiříBušek Ladislav--- ---
Skupina: 4Kalhous VáclavPoddaný MartinMokříš IvanVydra Tomáš--- ---
Skupina: 5Krenč KarelHrášek JaroslavKalenda VojtěchFormánek Oldřich--- ---
Kolo : 3
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Hrášek JaroslavPoddaný MartinVydra TomášMate Gejza--- ---
Skupina: 2Hrstka LukášMinařík MilošBušek LadislavFormánek Oldřich--- ---
Skupina: 3Brojír JaroslavKubica JanPechan LiborPapirnik Vladimir--- ---
Skupina: 4Holub JiříBřinčil PetrKrenč KarelDvořák Václav--- ---
Skupina: 5Mokříš IvanSkokan JaroslavKalenda VojtěchKalhous Václav--- ---
Kolo : 4
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Hrstka LukášKubica JanPapirnik VladimirVydra Tomáš--- ---
Skupina: 2Brojír JaroslavHrášek JaroslavFormánek OldřichPoddaný Martin--- ---
Skupina: 3Minařík MilošHolub JiříKrenč KarelMokříš Ivan--- ---
Skupina: 4Pechan LiborBušek LadislavSkokan JaroslavKalenda Vojtěch--- ---
Skupina: 5Kalhous VáclavMate GejzaDvořák VáclavBřinčil Petr--- ---
Kolo : 5
Startoviště:1 Startoviště:2 Startoviště:3 Startoviště:4 Startoviště:5
Skupina: 1Skokan JaroslavHrášek JaroslavMinařík MilošPechan Libor--- ---
Skupina: 2Dvořák VáclavVydra TomášPapirnik VladimirMokříš Ivan--- ---
Skupina: 3Kalenda VojtěchKrenč KarelFormánek OldřichHolub Jiří--- ---
Skupina: 4Mate GejzaBušek LadislavHrstka LukášBrojír Jaroslav--- ---
Skupina: 5Kalhous VáclavPoddaný MartinBřinčil PetrKubica Jan--- ---

--- Základní výsledky ---

Pozice Soutěžící Stát ID AGECAT Celkové scóre G.Pen Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
* 1 Krenč Karel 3 Senior 3996,54 0 2996,54 1000 / G5
6:25 / 97 / 0
1000 / G5
6:27 / 98 / 0
1000 / G4
6:24 / 97 / 0
996.54 | G3
6:26 | 93 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















* 2 Poddaný Martin 24 Senior 3979,41 0 -17,13 979.41 / G4
6:23 / 90 / 0
1000 / G4
5:38 / 98 / 0
1000 / G1
4:54 / 99 / 0
1000 | G2
6:37 | 98 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















* 3 Pechan Libor 2 Senior 3973,35 0 -6,06 1000 / G1
6:31 / 100 / 0
1000 / G1
6:30 / 99 / 0
1000 / G3
6:29 / 98 / 0
973.35 | G4
6:12 | 96 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















* 4 Kubica Jan 17 Senior 3964,68 0 -8,67 1000 / G2
6:30 / 96 / 0
1000 / G2
6:26 / 90 / 0
984.02 / G3
6:23 / 96 / 0
980.66 | G1
6:23 | 96 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















* 5 Papirnik Vladimir 25 Senior 3963,3 0 -1,38 978.14 / G3
6:18 / 94 / 0
1000 / G3
6:29 / 98 / 0
985.16 / G3
6:31 / 85 / 0
1000 | G1
6:30 | 99 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















6 Bušek Ladislav 8 Senior 3940,57 0 -22,73 982.92 / G1
6:24 / 95 / 0
970.32 / G3
6:25 / 80 / 0
987.33 / G2
6:26 / 85 / 0
1000 | G4
6:29 | 85 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















7 Břinčil Petr 6 Senior 3931,96 0 -8,61 986.3 / G2
6:23 / 98 / 0
995.36 / G2
6:24 / 90 / 0
951.45 / G4
6:5 / 93 / 0
998.85 | G5
6:24 | 100 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















8 Dvořák Václav 9 Senior 3726,83 0 -205,13 905.42 / G5
5:43 / 99 / 0
839.91 / G2
5:32 / 60 / 0
981.5 / G4
6:22 / 85 / 0
1000 | G5
6:34 | 97 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















9 Kalenda Vojtěch 23 Junior 3569,13 0 -157,70 1000 / G4
6:28 / 98 / 0
772.94 / G5
5:12 / 50 / 0
944.51 / G5
6:23 / 0 / 0
851.68 | G4
5:30 | 75 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















10 Brojír Jaroslav 7 Senior 3560,16 0 -8,97 984.02 / G2
6:34 / 90 / 0
901.02 / G1
5:49 / 94 / 0
974.89 / G3
6:22 / 90 / 0
700.23 | G2
4:13 | 99 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















11 Formánek Oldřich 14 Senior 3457,64 0 -102,52 623.57 / G4
3:47 / 91 / 0
923.17 / G5
5:57 / 91 / 0
995.39 / G2
6:24 / 96 / 0
915.51 | G2
6:47 | 45 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















12 Skokan Jaroslav 21 Senior 3322,07 0 -135,57 918.3 / G3
6:19 / 40 / 0
409.56 / G1
3:0 / 0 / 0
1000 / G5
6:32 / 35 / 0
994.21 | G4
6:36 | 90 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















13 Minařík Miloš 13 Senior 3309,26 0 -12,81 963.55 / G1
6:37 / 80 / 0
345.71 / G2
1:42 / 94 / 0
1000 / G2
6:29 / 90 / 0
1000 | G3
6:26 | 96 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















14 Vydra Tomáš 20 Senior 3234,35 0 -74,91 942.33 / G5
5:59 / 99 / 0
475.45 / G4
3:4 / 0 / 0
988.36 / G1
4:50 / 99 / 0
828.21 | G1
5:19 | 90 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















15 Hrstka Lukáš 18 Senior 3159,63 0 -74,72 986.33 / G1
6:28 / 90 / 0
857.79 / G1
5:28 / 98 / 0
394.01 / G2
2:4 / 94 / 0
921.5 | G1
6:10 | 70 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















16 Mate Gejza 12 Senior 3041,91 0 -117,72 888.12 / G5
6:25 / 0 / 0
509.13 / G3
2:58 / 90 / 0
655.02 / G1
3:25 / 40 / 0
989.64 | G5
6:30 | 80 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















17 Holub Jiří 22 Senior 2617,68 0 -424,23 0 / G5
0:0 / 0 / 0
714.61 / G3
5:13 / 0 / 0
954.91 / G4
6:7 / 92 / 0
948.16 | G3
6:24 | 55 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















18 Kalhous Václav 15 Senior 2106,95 0 -510,73 353.88 / G2
2:0 / 70 / 0
242.89 / G4
1:4 / 60 / 0
937.11 / G5
6:40 / 0 / 0
573.07 | G5
4:9 | 0 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















19 Hrášek Jaroslav 4 Senior 1416,07 0 -690,88 110.47 / G3
0:28 / 40 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
339.16 / G1
1:34 / 45 / 0
966.44 | G2
6:35 | 65 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















20 Mokříš Ivan 10 Senior 1131,94 0 -284,13 1000 / G3
6:28 / 93 / 0
0 / G4
0:0 / 0 / 0
131.94 / G5
0:16 / 75 / 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















--- Celkové výsledky - Všechny věkové kategorie ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
1 Kubica Jan 17 CZE-232-017 Senior 0 1986,33 -13,67 986.33 / G1
6:25 / 96 / 0
1000 / G1
5:46 / 90 / 0



30 992,03 3964,68 -1035,32 1000 / G2
6:30 / 96 / 0
1000 / G2
6:26 / 90 / 0
984.02 / G3
6:23 / 96 / 0
980.66 | G1
6:23 | 96 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















2 Pechan Libor 2 CZE-223-018 --- Senior 0 1757,03 -229,30 1000 / G1
6:29 / 100 / 0
757.03 / G1
4:6 / 100 / 0



20 994,20 3973,35 8,67 1000 / G1
6:31 / 100 / 0
1000 / G1
6:30 / 99 / 0
1000 / G3
6:29 / 98 / 0
973.35 | G4
6:12 | 96 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















3 Poddaný Martin 24 CZE-292-040 Senior 0 1287,02 -470,01 859.91 / G1
5:32 / 91 / 0
427.11 / G1
2:0 / 94 / 0



15 995,71 3979,41 6,06 979.41 / G4
6:23 / 90 / 0
1000 / G4
5:38 / 98 / 0
1000 / G1
4:54 / 99 / 0
1000 | G2
6:37 | 98 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















4 Papirnik Vladimir 25 CZE-211-074 Senior 0 1172,02 -115,00 692.48 / G1
4:19 / 90 / 0
479.54 / G1
2:22 / 91 / 0



10 991,68 3963,3 -16,11 978.14 / G3
6:18 / 94 / 0
1000 / G3
6:29 / 98 / 0
985.16 / G3
6:31 / 85 / 0
1000 | G1
6:30 | 99 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















5 Krenč Karel 3 CZE-211-065 Senior 0 1167,66 -4,36 998.86 / G1
6:29 / 99 / 0
168.8 / G1
1:6 / 0 / 0



5 1000,00 3996,54 33,24 1000 / G5
6:25 / 97 / 0
1000 / G5
6:27 / 98 / 0
1000 / G4
6:24 / 97 / 0
996.54 | G3
6:26 | 93 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















6 Bušek Ladislav 8 CZE-292-003 Senior 0 0 -1167,66




0 986,00 3940,57 -55,97 982.92 / G1
6:24 / 95 / 0
970.32 / G3
6:25 / 80 / 0
987.33 / G2
6:26 / 85 / 0
1000 | G4
6:29 | 85 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















7 Břinčil Petr 6 CZE-211-117 Senior 0 0 0,00




0 983,84 3931,96 -8,61 986.3 / G2
6:23 / 98 / 0
995.36 / G2
6:24 / 90 / 0
951.45 / G4
6:5 / 93 / 0
998.85 | G5
6:24 | 100 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















8 Dvořák Václav 9 CZE-211-63 Senior 0 0 0,00




0 932,51 3726,83 -205,13 905.42 / G5
5:43 / 99 / 0
839.91 / G2
5:32 / 60 / 0
981.5 / G4
6:22 / 85 / 0
1000 | G5
6:34 | 97 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















9 Kalenda Vojtěch 23 CZE-165-110 Junior 0 0 0,00




0 893,05 3569,13 -157,70 1000 / G4
6:28 / 98 / 0
772.94 / G5
5:12 / 50 / 0
944.51 / G5
6:23 / 0 / 0
851.68 | G4
5:30 | 75 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















10 Brojír Jaroslav 7 CZE-292-004 Senior 0 0 0,00




0 890,81 3560,16 -8,97 984.02 / G2
6:34 / 90 / 0
901.02 / G1
5:49 / 94 / 0
974.89 / G3
6:22 / 90 / 0
700.23 | G2
4:13 | 99 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















11 Formánek Oldřich 14 CZE-165-37 Senior 0 0 0,00




0 865,16 3457,64 -102,52 623.57 / G4
3:47 / 91 / 0
923.17 / G5
5:57 / 91 / 0
995.39 / G2
6:24 / 96 / 0
915.51 | G2
6:47 | 45 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















12 Skokan Jaroslav 21 CZE-204-098 Tomáš Vydra Senior 0 0 0,00




0 831,24 3322,07 -135,57 918.3 / G3
6:19 / 40 / 0
409.56 / G1
3:0 / 0 / 0
1000 / G5
6:32 / 35 / 0
994.21 | G4
6:36 | 90 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















13 Minařík Miloš 13 CZE-165-016 Senior 0 0 0,00




0 828,03 3309,26 -12,81 963.55 / G1
6:37 / 80 / 0
345.71 / G2
1:42 / 94 / 0
1000 / G2
6:29 / 90 / 0
1000 | G3
6:26 | 96 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















14 Vydra Tomáš 20 CZE-204-048 Senior 0 0 0,00




0 809,29 3234,35 -74,91 942.33 / G5
5:59 / 99 / 0
475.45 / G4
3:4 / 0 / 0
988.36 / G1
4:50 / 99 / 0
828.21 | G1
5:19 | 90 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















15 Hrstka Lukáš 18 CZE-292-035 --- Senior 0 0 0,00




0 790,59 3159,63 -74,72 986.33 / G1
6:28 / 90 / 0
857.79 / G1
5:28 / 98 / 0
394.01 / G2
2:4 / 94 / 0
921.5 | G1
6:10 | 70 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















16 Mate Gejza 12 CZE-205-050 Senior 0 0 0,00




0 761,14 3041,91 -117,72 888.12 / G5
6:25 / 0 / 0
509.13 / G3
2:58 / 90 / 0
655.02 / G1
3:25 / 40 / 0
989.64 | G5
6:30 | 80 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















17 Holub Jiří 22 CZE-280-09 --- Senior 0 0 0,00




0 654,99 2617,68 -424,23 0 / G5
0:0 / 0 / 0
714.61 / G3
5:13 / 0 / 0
954.91 / G4
6:7 / 92 / 0
948.16 | G3
6:24 | 55 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















18 Kalhous Václav 15 CZE-165-39 --- Senior 0 0 0,00




0 527,19 2106,95 -510,73 353.88 / G2
2:0 / 70 / 0
242.89 / G4
1:4 / 60 / 0
937.11 / G5
6:40 / 0 / 0
573.07 | G5
4:9 | 0 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















19 Hrášek Jaroslav 4 CZE-216-66 Senior 0 0 0,00




0 354,32 1416,07 -690,88 110.47 / G3
0:28 / 40 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
339.16 / G1
1:34 / 45 / 0
966.44 | G2
6:35 | 65 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















20 Mokříš Ivan 10 CZE-022-028 Senior 0 0 0,00




0 283,23 1131,94 -284,13 1000 / G3
6:28 / 93 / 0
0 / G4
0:0 / 0 / 0
131.94 / G5
0:16 / 75 / 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















--- Celkové výsledky - Senioři ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
1 Kubica Jan 17 CZE-232-017 Senior 0 1986,33 -13,67 986.33 / G1
6:25 / 96 / 0
1000 / G1
5:46 / 90 / 0



30 992,03 3964,68 -1035,32 1000 / G2
6:30 / 96 / 0
1000 / G2
6:26 / 90 / 0
984.02 / G3
6:23 / 96 / 0
980.66 | G1
6:23 | 96 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















2 Pechan Libor 2 CZE-223-018 --- Senior 0 1757,03 -229,30 1000 / G1
6:29 / 100 / 0
757.03 / G1
4:6 / 100 / 0



20 994,20 3973,35 8,67 1000 / G1
6:31 / 100 / 0
1000 / G1
6:30 / 99 / 0
1000 / G3
6:29 / 98 / 0
973.35 | G4
6:12 | 96 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















3 Poddaný Martin 24 CZE-292-040 Senior 0 1287,02 -470,01 859.91 / G1
5:32 / 91 / 0
427.11 / G1
2:0 / 94 / 0



15 995,71 3979,41 6,06 979.41 / G4
6:23 / 90 / 0
1000 / G4
5:38 / 98 / 0
1000 / G1
4:54 / 99 / 0
1000 | G2
6:37 | 98 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















4 Papirnik Vladimir 25 CZE-211-074 Senior 0 1172,02 -115,00 692.48 / G1
4:19 / 90 / 0
479.54 / G1
2:22 / 91 / 0



10 991,68 3963,3 -16,11 978.14 / G3
6:18 / 94 / 0
1000 / G3
6:29 / 98 / 0
985.16 / G3
6:31 / 85 / 0
1000 | G1
6:30 | 99 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















5 Krenč Karel 3 CZE-211-065 Senior 0 1167,66 -4,36 998.86 / G1
6:29 / 99 / 0
168.8 / G1
1:6 / 0 / 0



5 1000,00 3996,54 33,24 1000 / G5
6:25 / 97 / 0
1000 / G5
6:27 / 98 / 0
1000 / G4
6:24 / 97 / 0
996.54 | G3
6:26 | 93 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















6 Bušek Ladislav 8 CZE-292-003 Senior 0 0 -1167,66




0 986,00 3940,57 -55,97 982.92 / G1
6:24 / 95 / 0
970.32 / G3
6:25 / 80 / 0
987.33 / G2
6:26 / 85 / 0
1000 | G4
6:29 | 85 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















7 Břinčil Petr 6 CZE-211-117 Senior 0 0 0,00




0 983,84 3931,96 -8,61 986.3 / G2
6:23 / 98 / 0
995.36 / G2
6:24 / 90 / 0
951.45 / G4
6:5 / 93 / 0
998.85 | G5
6:24 | 100 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















8 Dvořák Václav 9 CZE-211-63 Senior 0 0 0,00




0 932,51 3726,83 -205,13 905.42 / G5
5:43 / 99 / 0
839.91 / G2
5:32 / 60 / 0
981.5 / G4
6:22 / 85 / 0
1000 | G5
6:34 | 97 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















9 Brojír Jaroslav 7 CZE-292-004 Senior 0 0 0,00




0 890,81 3560,16 -166,67 984.02 / G2
6:34 / 90 / 0
901.02 / G1
5:49 / 94 / 0
974.89 / G3
6:22 / 90 / 0
700.23 | G2
4:13 | 99 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















10 Formánek Oldřich 14 CZE-165-37 Senior 0 0 0,00




0 865,16 3457,64 -102,52 623.57 / G4
3:47 / 91 / 0
923.17 / G5
5:57 / 91 / 0
995.39 / G2
6:24 / 96 / 0
915.51 | G2
6:47 | 45 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















11 Skokan Jaroslav 21 CZE-204-098 Tomáš Vydra Senior 0 0 0,00




0 831,24 3322,07 -135,57 918.3 / G3
6:19 / 40 / 0
409.56 / G1
3:0 / 0 / 0
1000 / G5
6:32 / 35 / 0
994.21 | G4
6:36 | 90 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















12 Minařík Miloš 13 CZE-165-016 Senior 0 0 0,00




0 828,03 3309,26 -12,81 963.55 / G1
6:37 / 80 / 0
345.71 / G2
1:42 / 94 / 0
1000 / G2
6:29 / 90 / 0
1000 | G3
6:26 | 96 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















13 Vydra Tomáš 20 CZE-204-048 Senior 0 0 0,00




0 809,29 3234,35 -74,91 942.33 / G5
5:59 / 99 / 0
475.45 / G4
3:4 / 0 / 0
988.36 / G1
4:50 / 99 / 0
828.21 | G1
5:19 | 90 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















14 Hrstka Lukáš 18 CZE-292-035 --- Senior 0 0 0,00




0 790,59 3159,63 -74,72 986.33 / G1
6:28 / 90 / 0
857.79 / G1
5:28 / 98 / 0
394.01 / G2
2:4 / 94 / 0
921.5 | G1
6:10 | 70 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















15 Mate Gejza 12 CZE-205-050 Senior 0 0 0,00




0 761,14 3041,91 -117,72 888.12 / G5
6:25 / 0 / 0
509.13 / G3
2:58 / 90 / 0
655.02 / G1
3:25 / 40 / 0
989.64 | G5
6:30 | 80 | 0
0 | G4
0:0 | 0 | 0















16 Holub Jiří 22 CZE-280-09 --- Senior 0 0 0,00




0 654,99 2617,68 -424,23 0 / G5
0:0 / 0 / 0
714.61 / G3
5:13 / 0 / 0
954.91 / G4
6:7 / 92 / 0
948.16 | G3
6:24 | 55 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















17 Kalhous Václav 15 CZE-165-39 --- Senior 0 0 0,00




0 527,19 2106,95 -510,73 353.88 / G2
2:0 / 70 / 0
242.89 / G4
1:4 / 60 / 0
937.11 / G5
6:40 / 0 / 0
573.07 | G5
4:9 | 0 | 0
0 | G5
0:0 | 0 | 0















18 Hrášek Jaroslav 4 CZE-216-66 Senior 0 0 0,00




0 354,32 1416,07 -690,88 110.47 / G3
0:28 / 40 / 0
0 / G5
0:0 / 0 / 0
339.16 / G1
1:34 / 45 / 0
966.44 | G2
6:35 | 65 | 0
0 | G1
0:0 | 0 | 0















19 Mokříš Ivan 10 CZE-022-028 Senior 0 0 0,00




0 283,23 1131,94 -284,13 1000 / G3
6:28 / 93 / 0
0 / G4
0:0 / 0 / 0
131.94 / G5
0:16 / 75 / 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0
0 | G2
0:0 | 0 | 0















--- Celkové výsledky - Junioři ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20
1 Kalenda Vojtěch 23 CZE-165-110 Junior 0 0 -2000,00




30 893,05 3569,13 -1430,87 1000 / G4
6:28 / 98 / 0
772.94 / G5
5:12 / 50 / 0
944.51 / G5
6:23 / 0 / 0
851.68 | G4
5:30 | 75 | 0
0 | G3
0:0 | 0 | 0















--- Celkové výsledky - Žáci ---

Pozice Soutěžící Stát ID NAT lic. FAI lic. AGECAT G.Pen F.scóre F.Ztráta F1 F2 F3 F4 F5 Bonus 1000 Z.scóre Z.Ztráta Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20

--- Přistání ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů ø Průměr --- Σ Suma --- --- --- Hodnoty
1 Pechan Libor 2 4 98,25 @DATASTR_ 393 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 100 | 99 | 98 | 96
2 Poddaný Martin 24 4 96,25 @DATASTR_ 385 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 90 | 98 | 99 | 98
3 Krenč Karel 3 4 96,25 @DATASTR_ 385 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 97 | 98 | 97 | 93
4 Břinčil Petr 6 4 95,25 @DATASTR_ 381 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 98 | 90 | 93 | 100
5 Kubica Jan 17 4 94,5 @DATASTR_ 378 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 96 | 90 | 96 | 96
6 Papirnik Vladimir 25 4 94,0 @DATASTR_ 376 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 94 | 98 | 85 | 99
7 Brojír Jaroslav 7 4 93,25 @DATASTR_ 373 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 90 | 94 | 90 | 99
8 Minařík Miloš 13 4 90,0 @DATASTR_ 360 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 80 | 94 | 90 | 96
9 Hrstka Lukáš 18 4 88,0 @DATASTR_ 352 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 90 | 98 | 94 | 70
10 Bušek Ladislav 8 4 86,25 @DATASTR_ 345 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 95 | 80 | 85 | 85
11 Dvořák Václav 9 4 85,25 @DATASTR_ 341 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 99 | 60 | 85 | 97
12 Mokříš Ivan 10 2 84,0 @DATASTR_ 168 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 93 | 75
13 Formánek Oldřich 14 4 80,75 @DATASTR_ 323 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 91 | 91 | 96 | 45
14 Vydra Tomáš 20 4 72,0 @DATASTR_ 288 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 99 | 0 | 99 | 90
15 Kalenda Vojtěch 23 4 55,75 @DATASTR_ 223 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 98 | 50 | 0 | 75
16 Mate Gejza 12 4 52,5 @DATASTR_ 210 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 90 | 40 | 80
17 Hrášek Jaroslav 4 3 50,0 @DATASTR_ 150 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 40 | 45 | 65
18 Holub Jiří 22 3 49,0 @DATASTR_ 147 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 92 | 55 | 0
19 Skokan Jaroslav 21 4 41,25 @DATASTR_ 165 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 40 | 0 | 35 | 90
20 Kalhous Václav 15 4 32,5 @DATASTR_ 130 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 70 | 60 | 0 | 0





--- Letový čas ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů --- Σ Celková doba --- ø Průměr kola --- --- Hodnoty
1 Papirnik Vladimir 25 4 0 00:25:48 0 00:06:27 0 @DATA3STR_ 06:18 | 06:29 | 06:31 | 06:30
2 Bušek Ladislav 8 4 0 00:25:44 0 00:06:26 0 @DATA3STR_ 06:24 | 06:25 | 06:26 | 06:29
3 Kubica Jan 17 4 0 00:25:42 0 00:06:25 0 @DATA3STR_ 06:30 | 06:26 | 06:23 | 06:23
4 Krenč Karel 3 4 0 00:25:42 0 00:06:25 0 @DATA3STR_ 06:25 | 06:27 | 06:24 | 06:26
5 Pechan Libor 2 4 0 00:25:42 0 00:06:25 0 @DATA3STR_ 06:31 | 06:30 | 06:29 | 06:12
6 Břinčil Petr 6 4 0 00:25:16 0 00:06:19 0 @DATA3STR_ 06:23 | 06:24 | 06:05 | 06:24
7 Dvořák Václav 9 4 0 00:24:11 0 00:06:02 0 @DATA3STR_ 05:43 | 05:32 | 06:22 | 06:34
8 Kalenda Vojtěch 23 4 0 00:23:33 0 00:05:53 0 @DATA3STR_ 06:28 | 05:12 | 06:23 | 05:30
9 Poddaný Martin 24 4 0 00:23:32 0 00:05:53 0 @DATA3STR_ 06:23 | 05:38 | 04:54 | 06:37
10 Brojír Jaroslav 7 4 0 00:22:58 0 00:05:44 0 @DATA3STR_ 06:34 | 05:49 | 06:22 | 04:13
11 Formánek Oldřich 14 4 0 00:22:55 0 00:05:43 0 @DATA3STR_ 03:47 | 05:57 | 06:24 | 06:47
12 Skokan Jaroslav 21 4 0 00:22:27 0 00:05:36 0 @DATA3STR_ 06:19 | 03:00 | 06:32 | 06:36
13 Minařík Miloš 13 4 0 00:21:14 0 00:05:18 0 @DATA3STR_ 06:37 | 01:42 | 06:29 | 06:26
14 Hrstka Lukáš 18 4 0 00:20:10 0 00:05:02 0 @DATA3STR_ 06:28 | 05:28 | 02:04 | 06:10
15 Mate Gejza 12 4 0 00:19:18 0 00:04:49 0 @DATA3STR_ 06:25 | 02:58 | 03:25 | 06:30
16 Vydra Tomáš 20 4 0 00:19:12 0 00:04:48 0 @DATA3STR_ 05:59 | 03:04 | 04:50 | 05:19
17 Holub Jiří 22 3 0 00:17:44 0 00:05:54 0 @DATA3STR_ 06:07 | 06:24 | 05:13
18 Kalhous Václav 15 4 0 00:13:53 0 00:03:28 0 @DATA3STR_ 02:00 | 01:04 | 06:40 | 04:09
19 Hrášek Jaroslav 4 3 0 00:08:37 0 00:02:52 0 @DATA3STR_ 00:28 | 01:34 | 06:35
20 Mokříš Ivan 10 2 0 00:06:44 0 00:03:22 0 @DATA3STR_ 06:28 | 00:16










--- Průměrná výška ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů ø Průměr --- Σ Suma --- --- --- Hodnoty
1 Pechan Libor 2 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
2 Krenč Karel 3 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
3 Hrášek Jaroslav 4 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0
4 Břinčil Petr 6 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
5 Brojír Jaroslav 7 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
6 Bušek Ladislav 8 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
7 Dvořák Václav 9 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
8 Mokříš Ivan 10 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0
9 Mate Gejza 12 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
10 Minařík Miloš 13 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
11 Formánek Oldřich 14 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
12 Kalhous Václav 15 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
13 Kubica Jan 17 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
14 Hrstka Lukáš 18 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
15 Vydra Tomáš 20 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
16 Skokan Jaroslav 21 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
17 Holub Jiří 22 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0
18 Kalenda Vojtěch 23 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
19 Poddaný Martin 24 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
20 Papirnik Vladimir 25 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0










--- Gagarin (max.výška) ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů ↑ Max výška --- Σ Celková výška --- ø Průměr --- Hodnoty
1 Papirnik Vladimir 25 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
2 Poddaný Martin 24 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
3 Kalenda Vojtěch 23 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
4 Holub Jiří 22 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0
5 Skokan Jaroslav 21 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
6 Vydra Tomáš 20 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
7 Hrstka Lukáš 18 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
8 Kubica Jan 17 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
9 Kalhous Václav 15 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
10 Formánek Oldřich 14 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
11 Minařík Miloš 13 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
12 Mate Gejza 12 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
13 Mokříš Ivan 10 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0
14 Dvořák Václav 9 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
15 Bušek Ladislav 8 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
16 Brojír Jaroslav 7 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
17 Břinčil Petr 6 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
18 Hrášek Jaroslav 4 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0
19 Krenč Karel 3 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0
20 Pechan Libor 2 0 0 @DATASTR_ 0 @DATA2STR_ 0 @DATA3STR_ 0 | 0 | 0 | 0

--- Krtek (min.výška) ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů Minimální výška Σ Celková doba --- Σ výšky / Σ bodů Bodů za metr --- Hodnoty
1 Papirnik Vladimir 25 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/978.14 | 0/1000 | 0/985.16 | 0/1000
2 Poddaný Martin 24 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/979.41 | 0/1000 | 0/1000 | 0/1000
3 Kalenda Vojtěch 23 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/772.94 | 0/944.51 | 0/851.68
4 Holub Jiří 22 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/954.91 | 0/948.16 | 0/714.61
5 Skokan Jaroslav 21 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/918.3 | 0/409.56 | 0/1000 | 0/994.21
6 Vydra Tomáš 20 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/942.33 | 0/475.45 | 0/988.36 | 0/828.21
7 Hrstka Lukáš 18 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/986.33 | 0/857.79 | 0/394.01 | 0/921.5
8 Kubica Jan 17 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/1000 | 0/984.02 | 0/980.66
9 Kalhous Václav 15 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/353.88 | 0/242.89 | 0/937.11 | 0/573.07
10 Formánek Oldřich 14 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/623.57 | 0/923.17 | 0/995.39 | 0/915.51
11 Minařík Miloš 13 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/963.55 | 0/345.71 | 0/1000 | 0/1000
12 Mate Gejza 12 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/888.12 | 0/509.13 | 0/655.02 | 0/989.64
13 Mokříš Ivan 10 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/131.94
14 Dvořák Václav 9 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/905.42 | 0/839.91 | 0/981.5 | 0/1000
15 Bušek Ladislav 8 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/982.92 | 0/970.32 | 0/987.33 | 0/1000
16 Brojír Jaroslav 7 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/984.02 | 0/901.02 | 0/974.89 | 0/700.23
17 Břinčil Petr 6 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/986.3 | 0/995.36 | 0/951.45 | 0/998.85
18 Hrášek Jaroslav 4 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/110.47 | 0/339.16 | 0/966.44
19 Krenč Karel 3 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/1000 | 0/1000 | 0/996.54
20 Pechan Libor 2 0 0 @DATASTR_ 0 0 / 0 0 @DATA3STR_ 0/1000 | 0/1000 | 0/1000 | 0/973.35

--- Čas vs. výška ---

Pořadí Soutěžící Stát ID Záznamů Minimální výška ø čas v kole ø výška v kole Σ výšky / Σ bodů na 10 minut je třeba metrů --- Ze 100 metrů
1 Pechan Libor 2 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
2 Krenč Karel 3 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
3 Hrášek Jaroslav 4 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
4 Břinčil Petr 6 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
5 Brojír Jaroslav 7 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
6 Bušek Ladislav 8 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
7 Dvořák Václav 9 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
8 Mokříš Ivan 10 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
9 Mate Gejza 12 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
10 Minařík Miloš 13 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
11 Formánek Oldřich 14 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
12 Kalhous Václav 15 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
13 Kubica Jan 17 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
14 Hrstka Lukáš 18 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
15 Vydra Tomáš 20 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
16 Skokan Jaroslav 21 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
17 Holub Jiří 22 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
18 Kalenda Vojtěch 23 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
19 Poddaný Martin 24 0 0 99:99:99 999,99 @DATA2STR_ 999,99 @DATA3STR_ 00:00:00
20 Papirnik Vladimir