× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Zhodnocení sezóny 2016 větroňů

Více
07. pro 2016 09:15 #17723 od Aleš Krátký
Na Lomcováku ( lomcovak.cz/ostatni/2016/12/rc-vetrone-2016/#more-7077 ) je zajímavé zhodnocení sezóny 2016 v různých větroňářských kategoriích. lomcovak.cz/ostatni/2016/12/rc-vetrone-2016/#more-7077

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
07. pro 2016 10:18 #17724 od Alois Hrabáček
Kdy uvidíme něco podobného o elektrách?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2016 11:48 #17725 od Tomas Hruby
Mě se ten článek na Lomcováku hodně líbil, takže za F5J se pokusím něco podobně pojatého sepsat (ale neslibuji na 100%, před koncem roku silně nestíhám). Ostatní kategorie už nejsou na mne :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2016 13:43 #17726 od Aleš Krátký
Když se k tomu vyjádři kolegové, já budu jen rád. Každý rok píšu nějaké resumé atd, a tentokráte by nebylo od věci to pojmout více kolegiálně a přidat tam podklady a názory, které by mi mohli příslušní lidé napsat třeba do emailu ? Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ? :) co říkáte přátelé ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2016 14:29 #17727 od Radek Novotny
Na Lomcováku je to popsané hezky, taky připravuju malé zhodnocení sezóny RCEV. Samozřejmě sem na stoupák B)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2016 06:46 #17728 od Jiří Veselý
Zdravím.

K hodnocení sezony F3F:

MR se nekonalo. To je právě proto, že jde o "lacinou kat.". S motorem na špici , jde na Rané odlétat sestupem celou délku 1km a pak se v klidu vrátit na kopec. Jak jsem dříve napsal, modelářství se bude odvíjet od stavu EU. Vše stojí peníze a jde jen o to, zda jsou a nebo ne. Pokud soutěže nebudou financovat výrobci a prodejci, jako v jiných sportech, potom budou modelářské soutěže na okraji zájmu. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2016 10:10 #17729 od Aleš Krátký
To si Jirko nemyslím, jde jen o to nastavit si správné pravidla. Toť vše.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2016 10:42 #17730 od Tomáš Hlavinka

Jiří Veselý napsal: Zdravím.

K hodnocení sezony F3F:

MR se nekonalo. To je právě proto, že jde o "lacinou kat.". S motorem na špici , jde na Rané odlétat sestupem celou délku 1km a pak se v klidu vrátit na kopec. Jak jsem dříve napsal, modelářství se bude odvíjet od stavu EU. Vše stojí peníze a jde jen o to, zda jsou a nebo ne. Pokud soutěže nebudou financovat výrobci a prodejci, jako v jiných sportech, potom budou modelářské soutěže na okraji zájmu. JIVE.


Normálně nereaguju, ale toto mi fakt nedalo.. Víte co je to vůbec F3F ?? To že je celý příspěvek je úplně mimo neřeším...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. pro 2016 06:28 - 09. pro 2016 06:37 #17731 od Jiří Veselý
Zdravím.

Vím co je to F3F. Létal jsem tuto kategorii delší dobu. Po přechodu na elektry se mi postesklo a létal jsem F3F s elektrou. Když přišlo na protesty, sundal jsem vrtuli, když přišlo na tvar špice, udělal jsem nasazovací špici dle pravidel a tu jsem nasazoval na hřídel motoru, tak abych dostál všem pravidlů svahového větroně a nebylo co namítat. Tímto způsoben upravenou elektru, chci použít na svahu v příštím roce.Pokud někomu neřeknu, že v trupu je regulátor, motor a Li-po, tak zpravidla nic nepozná. Jen jde o to, že nemám kompozit, velikostní normu a váhu, včetně profilu. Já létám pro radost. Zpět k F3F. Ta připomínka na svah s vrtulí je proto, aby se mohl svah na Rané odlétat vždy i když nefouká. Pokud nebude model F3F, osazen elektrickými náležitostmi, pak je nutné MR odvolat a poslat soutěžící s vyhozenými penězi domů. Já bych s "elektrou F3F" sejmul hlavici, nasadil kužel s vrtulí a proháněl se na svahu, jako vždy, když nefouká a model klesá pod svah.Dá se to pochopit? JIVE.
Poslední změna: 09. pro 2016 06:37 uživatelem Jiří Veselý. Důvod: Motor při soutěři se zapíná až po odlétání 1km

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.273 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám