file "Repre" trička

Více
05. kvě 2012 20:17 #6992 od Aleš Krátký
"Repre" trička vytvořil uživatel Aleš Krátký
Jen takový nápad, ale když už máme klubové trika v českých klubech, co takhle i trika pro "repre" na mimoČR závodech ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
06. kvě 2012 06:28 #6995 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma "Repre" trička
Faktická poznámka - mám dojem, že použití státního znaku je nějak legislativně omezeno, bylo by to dobré ověřit. Na druhé straně ten tvůj návrh je dost stylizovaný a nejde o přesný státní znak, tak by to asi bylo OK, přesnou legislativu ale z hlavy nevím.

A malé rýpnutí k té stylizaci - to je pěkné, že Moravák chce létat za Čechy a vyházet ze znaku vše moravské a slezské :D :D :D Mě by to přirozeně vyhovovalo, pokud zajistíš výrobu, tak si asi nějaké tohle triko od tebe koupím, ale u tebe to bude ideově na pováženou ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2012 07:04 #6997 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma "Repre" trička
videl jsem tricko pro hokejove MS co ted projizdime, a tam taky maji "pouze" ceskeho lva..
imho je to "Malý státní znak" a tam se uvadi pouze tento lev. ( http://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1tn ... _republiky )

legislativni a jine blbosti neresim,je to jen tricko pro max 10 lidi, zadna velkovyroba v cine :)

jde mi spise o ten design,a zda je vubec zajem.. mi se treba libi dost :-D ale jak jinak ze

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2012 07:09 #6998 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma "Repre" trička
Mě se to taky docela líbí a jak říkám: pokud bys to stihl za rozumnou cenu do Maďarska, tak od tebe nějaké pro sebe a pro syna vezmu.
Spíš taková faktická poznámka - mě by na tom pro letošek spíš seděl nápis InterTour než EuroCup...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2012 07:23 #6999 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma "Repre" trička
na F5J.SK je to rozepsano jako Eurocup (cr,sk,hu,slo)

pokud ovsem bude vice prani mit tam inter tour , udelam tam intertour.

do madarska to snad stihnu.
potrebuju akorat posbirat objednavky a velikosti.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2012 07:38 #7001 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma "Repre" trička
Nene, EuroCup už se týká jen outrunnerů, což jsou skutečně ty zmíněné 4 soutěže, o kus níže na F5JFUN už máš psáno o InterTour. Vůbec nejprestižnější akce sezóny bude finále v Trnavě, které už je pouze InterTour.
Naopak čistě EuroCup je letos už jen a pouze Chomutov, nic jiného.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2012 07:57 #7003 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma "Repre" trička
tak ja jedu jen na eurocup, a i vetsina kluku. jediny kdo lita v madarsku velke jsem ja,ty, a Radek... Novotnak se na to vyprdl letos ?

ale klidne to prepisu,neni problem

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2012 08:27 #7004 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma "Repre" trička
Já bych si vzal 4ks s nápisem Eurocup, samozřejmě. Je hezké... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2012 09:10 #7005 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma "Repre" trička
Eurocup 2012
Novotny 2*XL + 2*M
Krátký - 1*M

Inter Tour 2012
Hrubý 2*XXL + 2*L
TomHlavinka - 1*M
Vaňura - 2*XL
12 ks

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2012 09:19 #7006 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma "Repre" trička
Kolik je odhad ceny?
Nicméně ale pokud mě to nějak nezděsí, tak to u nás bude 2 plus 2 - 2-XX(X)L, 2-L .
Nápis opravdu raději Inter Tour

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.411 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám