file RESeminář

Více
29. led 2024 19:05 #25471 od Jan Kubica
RESeminář vytvořil uživatel Jan Kubica
Ahoj piloti,

po soutěži F5L v Plzni jsme se domluvili, že si zkrátíme zimní přestávku seminářem. Bude ve Staňkově ve dnech 1.-3. března 2024. Pozvánka je níže. Zájemce prosím o přihlášení jako na soutěž -
kalendar.sorgair.com/views/?v=CONTEST_DETAIL&ID=327

Děkuji a těším se,
Honza

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF


"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
30. led 2024 11:16 #25472 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RESeminář
Ahoj, jak je myšlené to ubytování - nějaké spaní v klubovně na vlastní matraci nebo jak? Já jen jak moc "survival výbavy" bude třeba :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2024 17:58 #25473 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma RESeminář
Ahoj Tome, postele/palandy/matrace jsou. Spacák stačí (tedy mně a doufám). H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2024 10:57 #25477 od Pavel Bejček
Odpověděl Pavel Bejček pro téma RESeminář
Postele tam jsou, ale nejsou tak důležité, vyvstává otázka co budeme pít? Pivo? Sud? ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2024 12:27 #25478 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RESeminář
Já beru prášky na bolest, takže jasná volba je www.alkohol.cz/produkty/ibalgin-15851/ , to beru s sebou :-)

A seriózněji - nějaké pivo si dám, ale zrovna já vyloženě pivař nejsem, takže ve vypití sudu zas tak extra nepomohu, nevím jak ostatní.

Z jiného konce - jak moc v předstihu potřebuješ platbu a objednávku jídel atd.? Dělám si z toho výše legraci, ale opravdu určitý zdravotní problém řeším, tak svou účast na 100% potvrdím až co nejpozději před akcí. Ale zas ti nechci cokoli komplikovat, tak se raději ptám...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2024 13:22 #25479 od Pavel Bejček
Odpověděl Pavel Bejček pro téma RESeminář
Platba ideálně dle propozic, hlavně jídlo, pokud si nebudeme vařit sami, je třeba závazně domluvit s předstihem. No a Honza tomu věnuje přípravě hodně ze svého času, bude tisknout sborníky, tak kvůli němu též.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2024 17:31 - 15. úno 2024 17:32 #25480 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma RESeminář
Podle mě sud vypijeme! 30 litrů = 60 piv, v sobotu ráno pojedeš pro další :-). Ale možná jsem zkažený zkušenostmi z akcí našeho hořického klubu ;-)

Jídlo navrhuji klasický trojboj:
- v sobotu k obědu řízek+brambory
- v sobotu k večeři guláš s chlebem
- v neděli ke svátečnímu obědu knedlo, zelo, vepř

Uzávěrka je příští neděli 25. února a především na knížku a jídlo, protože je třeba je objednat předem. Pokud někdo bude chtít jen poslouchat, přiveze si svou veku a přespí na podlaze, tak si myslím, že ho nevyhodíme.

Knížku mám napsanou, má přes 50 stránek, teď z toho dělám zkrácenou prezentační verzi. Včera přišlo promítací plátno, večer si můžeme pustit i nějaký letecký film.

Jediné, co je zatím neznámé, je počasí. Ale věřím, že alespoň chvilku letově bude.

Honza

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)
Poslední změna: 15. úno 2024 17:32 uživatelem Jan Kubica.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2024 17:51 #25481 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RESeminář
Od Honzy dobrá poznámka, kterou vykopl to, na co jsem se taky chtěl zeptat...
Bylo by fajn, kdyby se dal nadhodit předem očekávaný jídelníček, já třeba už docela striktně na akcích odmítám guláš s chlebem (v čemž mimochodem nejsem zdaleka jediný). Už jsem si proti tomu po zkušenostech z některých akcí vybudoval docela blok, sorry :-( Zbylé navržené dvě položky za mne v pohodě.

S tím pivem záleží na tom, kolik vlastně bude lidí a na jak dlouho - v přihlášených zatím jen 7, ale evidentně budeš minimálně navíc ty a Pavel, to už je 9, ale možná ještě někdo, dále asi leckdo (včetně mně) dorazí až v sobotu ráno - trochu moc neznámých... Ale fakt je, že asi máš pravdu v tom, že jeden 30l sud piva by se vypít měl celkem v pohodě i při velmi umírněném odhadu.

Termín platby a přihlášení jasný, to tu bylo upřesněno. Za mne pošlu někdy ke konci příštího týdne a budu věřit, že se mi v posledních dnech před akcí žádné problémy neobjeví.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2024 17:59 #25482 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma RESeminář
Ahoj Tomáši,

a já se právě na ten guláš tak těším/těšil. No nic, co tedy opečené buřty? Ale na oheň nemusí být počasí. Něco vymyslíme, třeba alternativní krupicovou kaši?
H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. úno 2024 13:17 #25484 od Pavel Bejček
Odpověděl Pavel Bejček pro téma RESeminář
Na pečení buřtů je počasí vždy, může se stát, že bude špatně oblečený opékač. V případě velmi intenzivních atmosférických efektů lze alternativně udělat buřtguláš :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.347 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám