× Soutěže v roce 2013

file Klubová F5J Hořice 28.7.

Více
26. čec 2013 08:35 #10103 od Petr Dušek
Přenáším debatu z jiného vlákna:

Jan Kubica napsal: Petře, co kdybychom si dali v sobotu nebo v neděli v Hořicích F5J?
H.

Petr Dušek napsal: Myslíš už tento víkend? bude hrozné vedro... ale teoreticky by to asi šlo, raději v neděli a začít co nejdřív...

Jan Kubica napsal: Myslím tento víkend :-). Neděle ráno nevadí. Kdo se přidá? H.

Mirek Kotula napsal: To by chtělo první odhod, už v 5.00hod., abychom to odlétaly tak do 9.00hod. Ale asi v pět hodin ráno, budu ještě v pelechu. :woohoo: :P

Jiří Veselovský napsal: Já bych přijel, ale jen s "kratkym malym", protože na velkým mi odešlo servo na klapce a tady nemám náhradní. Sobota or neděle, je mi to fuk.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
26. čec 2013 08:47 - 26. čec 2013 08:48 #10104 od Petr Dušek
Jirko jaké servo tam máš? Mám doma nějaké zásoby... Ale jinak se nemusíš bát, budu taky lítat s malým 100".

Vypadá to, že z Hořic budeme 3-4, považuji akci za schválenou. Bude to bez rozhlasu, jenom s hodinama a megafonem. Vzhledem k předpokládanému malému počtu bez finále.
Na ploše trochu odrůstá tráva, sekat to kvůli vám teď nebudu... Koupím nějaké lepší párečky, pár piv do ledničky a minerálky.

Start prvního kola bych dal v 8:30 ??
Poslední změna: 26. čec 2013 08:48 uživatelem Petr Dušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čec 2013 10:08 #10105 od Jan Kubica
Petře,

prosím potvrď

1) 3-4 z Hořic, plus Jirka, Mirek a já (a další?) nebo 3-4 celkem? Pokud by nás bylo málo, nelétal bych základní kola, ale rovnou finále :-)
2) Neděle 28.7. v 8:30 start do prvního kola.

Taky se hlásím do malých, i můj velký je malý :-)

Těším se,
H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čec 2013 10:13 #10106 od Jiří Veselovský
Petře, děkuji za nabídku, ale vzhledem k tomu, že je na mejch klapkách taková podivná geometrie (mohl jsem brzdit, spíš nebrzdit, s vyklopením jen na cca 40 stupňů), tak jsem to celé předělal na venkovní náhony (příšerný). Teď to ale už jde vyklopit skoro na 80 stupňů, ale jedno dogitální servo přestalo spolupracovat. Schválně ho nechám vydusit, aby si nemyslelo, že tomu tady velí. No, a pak jednou ho vyměním za jiný (až pojedu kvůli práci do Prahy). Vím, trochu blbá logika, ale popravdě se mi to nechce teď předělávat. Válím se u bazénu a je ze mne etalon lenosti. Tak zdar v neděli.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čec 2013 11:06 #10107 od Petr Dušek
Myslím 3-4 z Hořic plus přespolní, ale ono popravdě z těch hořičáků není z Hořic nikdo, takže tak... ;)
Start prvního kola v neděli 28.7. v 8:30

Co dělají v Pace, nechce to někdo zkusit?? Výškoměr půjčíme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čec 2013 11:33 #10108 od Vladimír Čermák
Petře díky za nabídku, ale při slově výškoměr tady všem naskakuje kopřivka :woohoo: Přijeďte raději vy k nám, 10.8. RCEJ +RCEK.
Letu zdar.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čec 2013 11:53 #10109 od Mirek Kotula
Vláďo, nerouhej se, určitě až kleknou RCEJ, tak budete třeba hledat vhodnou náhradu, nebo ne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čec 2013 19:17 #10110 od Vladimír Čermák
Možná máš pravdu,ale k výškoměrům u nás zatím panuje silná averze. Navíc RCEJ te tady nesmrtelná. :silly:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čec 2013 23:24 #10111 od Petr Dušek

Vladimír Čermák napsal: ,,,při slově výškoměr tady všem naskakuje kopřivka :woohoo:

Na podobné obtíže si kupuju Zyrtec, fakt to funguje, můžu jedině doporučit ;) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2013 03:21 #10112 od Jan Kubica
Mohu potvrdit, vždy si "zobnu" před "káčkama". Jenomže furt lepší lítat "kopřivku" než sedět doma ;-).

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.375 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám