file Dosud přihlášená MČR 2014

Více
07. lis 2013 14:02 #11383 od Jaroslav Nezhyba
Tak jsou už přihlášená MČR v RCEJ-RCEK-RCEO !
Děkuji tímto pořadatelům za obětavost a snahu pořádat tyto akce !
Ještě zbývá nalézt pořadatele na MČR F5J a RCEN-najde se LMK a obětaví funcionáři,kteří by akci realizovali ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
07. lis 2013 18:11 #11384 od Aleš Krátký
no vida :) staci trosku poskadlit potencionalni poradatele a jde to :)
jinak (ac to neni ofiko MČR) tak do teto kategorie dozajista pasuje i Přebor Čech, Moravy a Slezska v RCEV.

F5J by to chtělo určitě taky, ale kdo má takové letiště ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. lis 2013 10:10 #11389 od Petr Dušek
Pro F5J nebylo mistrovství vypsáno ze strany KLeM ČR, takže teď to dohánět, když už jsou soutěže naplánovány, je trochu pozdě. Vzhledem k pořadatelským možnostem by snad byla jediná cesta přeměnit na statut MČR Havlíčkobrodskou vrtuli. Ovšem to záleží na pořadateli.

A jen poznámka na okraj k termínu "obětavý pořadatel". Někde na německém webu jsem četl jakousi úvahu o pořádání soutěží a autor tam "obětavého pořadatele" označuje jako užitečného idiota který dělá práci... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. lis 2013 11:19 - 08. lis 2013 11:20 #11390 od Radek Novotny
Koukám, že v Hranicích zase přihlásili soutěž na stejný termín 7.6.2014 co máme RCEK v Chomutově, stejně kolizně, jako to bylo letos... Takže bychom s tím zase pohnuli, abychom mohli přijet na Moravu? ;) Jen aby to potom zase nezrušili úplně... ;)
Poslední změna: 08. lis 2013 11:20 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. pro 2013 15:19 #11498 od Petr Dušek
Máme tu jednu zajímavost z jednání předsednictva KLeM ČR - viz zápis na webu KLeM

Obětaví pořadatelé, kteří se nechali dodatečně ukecat k pořádání MČR (tzn. například RCEK) pravděpodobně za trest nedostanou žádný finanční příspěvek, neboť se přihlásili po termínu... :unsure:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. pro 2013 15:34 #11499 od Aleš Krátký

Podíl finanční prostředků bude zajištěn celkem pro 24 mistrovství ČR (mistrovství nahlášená v termínu)
Pro mistrovství ČR v kategoriích RCEK Chomutov, H,A3,P30 Praha 4, F1E Terezín, F3M Kyjov, RCH
Chomutov-mládeže, RCVS Nový Dvůr nejsou finanční prostředky k dispozici.


já to pochopil tak, že prostě došly prachy asi :ohmy:

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. pro 2013 15:41 #11500 od Petr Koláska
Zbývá se trpce pousmát...... po kolikáté už? :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2013 17:20 #11501 od Jan Kubica
Klucí, neblbněte. Proč by měl někdo někomu nějaké peníze dávat? Doby Svazarmu (modelář = ochránce vlasti) už jsou dávno pryč. Modelařina je hobby, tak proč by za to měl někdo někomu platit? Pokud někdo chce, aby Svaz "přispíval" na MČR, tak ať stojí členství ve SMČR třeba 1000,- za rok a bude na příspěvky peněz dost (možná), při pohledu na cenu známky dálniční nebo za pronájem letišť mi to ostatně zase tak moc nepřijde.

A z druhé strany (Petr a Radek mě opraví), když je startovné na mistrovství třeba 500, tak to při 40 lidech dá 20 000, to ty 2000 od Svazu něco změní? Nevím, mně přijde jednodušší zvýšit o 10% startovné než se rozčilovat nad "nepříspěvkem".

A ještě jednu věc, SMČR jsme my, to nejsou nějací dosazení lidé nahoře, pokud s jednáním Svazu někdo nesouhlasí, může se nechat demokraticky zvolit a potom kategorii ovlivňovat "po svém". H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2013 18:49 #11502 od Petr Dušek
Honzo, pouze jsem se pozastavil nad paradoxní situací, kdy tady nejprve trenér agituje a hledá obětavé pořadatele, aby se následně takoví pořadatelé dozvěděli, že na rozdíl od jiných nedostanou nic.

A trochu opravím tvé optimistické počty z vlastního příkladu. Příjmy z vkladů na MČR RCEK 2013 byly 8700 Kč. Dva tisíce, které jsem jako urážku pořadatele odmítl od Svazu, jsem k tomu přidal ze svého, ceny do tomboly věnovali hodní sponzoři.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. pro 2013 21:00 #11504 od Aleš Krátký

Jan Kubica napsal: A ještě jednu věc, SMČR jsme my, to nejsou nějací dosazení lidé nahoře, pokud s jednáním Svazu někdo nesouhlasí, může se nechat demokraticky zvolit a potom kategorii ovlivňovat "po svém". H.

tak to si moc nemyslim no...

k tematu : je dobre ze bude MCR a klidne bych proste za startovne priplatil. na slovensku je kazda soutez za 40€ a nikdo se nad tim nepozastavuje. ja zvednu ze 50 na 100 a uz je ohen na strese :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.433 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám