× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Propozice RCEV Horní Branná 4.7.2015

Více
25. čen 2015 20:23 #15176 od Jaroslav Lhota
Aleši prosím tě otevři přihlášky
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
25. čen 2015 20:36 #15177 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2015 13:55 #15198 od Radek Novotny
Stejně jako minule, budu mít jeden výškoměr na zapůjčení...

Aleši, nepřijedeš polítat...?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2015 14:59 #15199 od Aleš Krátký
uvazuju,ale samotnemu se mi nechce :-/
prida se nekdo ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čec 2015 15:33 #15200 od Bedřich Koros
Vážení přátelé,
přeji hezké polétání já se tentokrát nemohu zůčastnit oblíbené soutěže RCEV , takže 2.místo je volné - poperte se o něj.
Mám dva problémy:
1) Výškoměr mám na opravu nebo výměnu v AerobTec -kvůli vadnému konektoru miniUSB nekomunikuje s PC. Co kdyby si na soutěži F5J příští víkend v Hořicích tamější přísný ředitel vzpoměl na kontrolu nastavení režimu výškoměrů ??????????????- jel bych asi domů i když mám nastavený F5J režim.
2) V sobotu mám rodinné povinosti neboť v neděli musím tradičně navštívit ME v autokrosu v Nové Pace.
Mimo jiné dnes jsem měl dopoledne dvouhodinový trénink F5J - termiky bylo všude jak nas....!
První let motorování 120m = 45min s opakovanými úmyslnými poklesy na 30-50m a následně 200m. Potom jsem už motoroval pouze do 80m dle varia-výškoměru Hitec a jednou jako kolega s házedlem.
To je na mého SPARROWA 350 s váhou 1600g jistě úspěch.
Stejné podmínky budou jistě i v sobotu.

Zdravím Béda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čec 2015 20:37 - 03. čec 2015 07:03 #15202 od Radek Novotny
...dloooouho už nebyla na soutěž tak supr předpověď...
Poslední změna: 03. čec 2015 07:03 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čec 2015 06:05 #15203 od Aleš Krátký
Kluci z Ostravy, Polanky, Ikaru atd ... Nepřidá se někdo na tu Brannou ? dali by jsme sraz v Olmíku a jeli jednim autem hmmm ????? Čas do dneška do osmi :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čec 2015 08:20 #15204 od Mirek Kotula
Jo, jo v Branné bývá specifické počasí, jen dobře, že počasí bude idylické. Rád bych se zůčastnil taky, ale jsem v Poreči. Tady je také idylické počasí, takzvané Palermo - 33st. ve stínu a azuro.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čec 2015 17:47 #15209 od Jan Kubica
Předpověď počasí vyšla - konat se soutěž v menší nadmořské výšce, bylo by to na sanitku :-). Blahopřání Radkovi, poděkování Jardovi a pár fotek a postřehů na www.rcex.cz/?p=4935 H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čec 2015 20:53 - 06. čec 2015 20:59 #15216 od Radek Novotny
...se až červenám, jak mě tam v článku vychvaluješ :whistle: Byl to teda jeden z mých nejhezčích soutěžních letů, co si tak pamatuju... Během mizení ve směru na Černou horu mě trošku děsila skutečnost, že při případném pokusu o bezpečnostní restart motoru se mi u Elementa často stejně zasekává vrtule pod kabinku, a z firmwaru RCEV se hardwarově stává čistý F5J :) na příště už tam budu mít určitě vrtuli jinou!

Tady přikládám záznam z letu, na začátku třetí minuty jsem začal něco 'čuchat' a až v 6-tý se to konečně pořádně trhlo, a dalo mi to výšku pro návrat. Ten byl teda jen tak-tak s vodřenejma ušima B)

Přílohy:
Poslední změna: 06. čec 2015 20:59 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.369 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám