× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file Otevření přihlášek RES 10.7. Roudnice na Labem

Více
25. čen 2021 07:35 - 05. čec 2021 07:36 #24139 od Tomáš Vydra
Prosím o otevření přihlášek na soutěž RES v Roudnici nad Labem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel.703154613 počet maximální soutěžících 30. Registrace od 8:⁰⁰ Start v 9:15 informace o objízdné trase( staví se obchvat) budou jak na našich stránkách tak na FCB. Díky Tomáš
Přílohy:
Poslední změna: 05. čec 2021 07:36 uživatelem Tomáš Vydra.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
28. čen 2021 19:53 #24149 od Aleš Krátký
Jsou někde propozice ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čen 2021 20:21 #24151 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. čec 2021 07:46 #24169 od Tomáš Vydra
Prosím pozor!!!
jelikož se přihlásilo velké množství soutěžících, bude se konat soutěž jako dvoudenní!! Všíchni kdo jsou přihlášeni mají registraci i na Neděli!! Důvod je prostý, v takovém počtu soutěžících bych musel hnát kolo za kolem a ve stresu jak pro mne tak pro Vás. Dalším důvodem je, když už jsem jedete přes polovinu republiky je mi líto, vás nechat udělat 4 hopy a poslat domů. Třetí důvod je, že si společně večer u buřtu a piva pokecame. Doufám, že změnu přivítáte pozitivně. Karavany a stany přímo na ploše. Ubytování zajištěno v hotelu Spitfire také na letišti LKRO za 150Kč - nutno rezervovat.
Všemi díky díky díky a kdyby něco prosím volat 703154613 Tomáš

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čec 2021 18:16 #24174 od Aleš Krátký
v kalendáři posunuto.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čec 2021 08:52 - 07. čec 2021 09:36 #24179 od Pavel Bejček
V tom případě se odhlašujeme. Děkujeme za informaci. Team AK Staňkov.
Ono to bude stejně zajímavé, protože jsem teď mluvil s některými přihlášenými, kteří sem nechodí tak často - proč taky. Jsou přihlášení, propozice jsou jasně dané - viz povinnosti pořadatele SMČR. Takže přijedou a na letišti se dozví, že je vše jinak? Jak budete řešit oprávněné protesty?
Poslední změna: 07. čec 2021 09:36 uživatelem Pavel Bejček.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čec 2021 15:16 #24183 od Luboš
Ahoj!
Jsem taky jeden z přihlášených. Podíval jsem se na stránky Svazu modelářů a tam je uvedeno:
rientační číslo: 563
Kategorie: RES
Datum: 10. - 11. 7. 2021
Místo pořádání: Roudnice n.L.
Pořádající klub: LMK Roudnice n.L.
Kontaktní osoba: Tomášv Vydra

Tak potom trošku nechápu tu polemiku. Navíc myslím, že pořadatel se snaží vytvořit co nejlepší podmínky a také co nejlepší soutěž. Po nedávných časech, kdy jsme neměli možnost se setkávat a zalítat si, beru takovou snahu od pořadatele jako něco mimořádného. Tak mne trochu mrzí, že někdo v dnešní době takovou snahu považuje za špatnou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čec 2021 17:00 #24184 od Pavel Bejček
Špatné a proti pravidlům je, že je to tam uvedeno pár dní, doslova, a liší se to od původních propozic. Je to doslova nefér vůči soutěžícím, kteří jsou přihlášení dle původních propozic, neví to a přijedou Všichni, kdo jsme si zařídili na sobotu v práci volno a řádně jsme se přihlásili, jsme teď zcela oprávněně rozčarováni.

Polemiku zda je lepší soutěžit dva dny jednu soutěž bych nechal na jindy, není problém si příští rok dát do kalendáře soutěž a v propozicích uvést že v pondělí bude seznámení s letištěm a pak společná vycházka do lesa na houby, v úterý první soutěžní kolo... jo, tady to zlehčuju.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čec 2021 17:33 #24185 od Luboš
Opět upozorňuji, že v kalendáři SMČR od začátku roku je soutěž uvedena na oba dva dny. Jestli je míněno jednu soutěž, nebo dvě nevím. V každém případě jsem pochopil, že byl velký zájem a pořadatel může vzhledem k provozu na letišti udělat jen 5 startovišť. A že chtěl vyhovět všem i těm kteří jedou z daleka, aby si pořádně zalétali a nejeli jen kvůli pár startům. Navíc jim chtěl umožnit večerní příjemné setkání a posezení s přáteli.
Pokud bych já byl pořadatel, tak po tom všem bych si příští rok sakra rozmyslel něco pořádat. Ale doufám, že to se nestane. Byla by to škoda. Soutěže v Roudnici jsou fajn.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čec 2021 17:48 #24186 od Pavel Bejček
OK, fakt se nehodlám hádat.
Nechápu potom rozdílné informace dávané pořadatelem telefonicky za několik posledních dní různým lidem. Proti pořadateli nic nemám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.331 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám