file Stroje na novou sezónu 2019 - Pochlubte se :)

Více
28. led 2019 15:54 - 28. led 2019 15:54 #21246 od Aleš Krátký
Tak se nám pomalu blíží jaro, a je čas chystat letový park.

Na FB jsem zahlédl novinku Tomásze Fraka (PL), resp jeho nový stroj na n adcházející MS F5J.

Tomasz Frąk: (– má se fantasticky)
23 hod
It's a high time to start preparations for the first ever F5J World Championship in Slovakia, competition won't win itself ? To help me in my preparations GCM models (Fireblade DLG) has provided me with all new Vertigo F5J aircraft. Last year I had a chance to fly a little bit with this machine and it was very promising ? Now I have one for myself ?
Vertigo is a design taking an advantage from modern aerodynamic project, cutting-edge technology and newest materials available. Everything looks like I have one more contest winning machine in my hangar now ✈️???

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 28. led 2019 15:54 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
28. led 2019 15:57 - 28. led 2019 15:58 #21247 od Aleš Krátký
Já se tedy taky "pochlubím"

Letovka 1290gr
full biax
Na míle galeko od první verze co byla. Palec hore DNZ :-D ;)





A co vy přátelé ? Pochlubte se s čím budeme bojovat na vzdušném bojišti ? Klidně nejen v kategorii F5J, ale i jiných...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 28. led 2019 15:58 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. led 2019 16:40 - 28. led 2019 16:40 #21248 od Pavel Svoboda
JJ Vertigo bylo už dobré pro F3J ... akorát nevím jak se spřátelí s elektrikou (kdo zná modelářské letiště v České Třebové tak ví oč jde : - ).

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Přílohy:
Poslední změna: 28. led 2019 16:40 uživatelem Pavel Svoboda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. led 2019 18:21 #21254 od Pavel Svoboda
Stačí ?

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. úno 2019 14:14 #21259 od Martin Beseda
Nemám se zatím čím chlubit. Dělám na tom a stále mám model jenom ve spoustě součástkách a kusech. Ale už 3 měsíce makám. Snad to do dubna dodělám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. úno 2019 14:22 #21260 od Martin Beseda
Teď jsem si vzpoměl, že štedrý den a silvestra jsem celý laminoval a snad úspěšně dodělal první kusy nového trupu. (stále to bude "autobus") Tady dávám přednost prostoru, před minimalizmem tak typickým u F5J. Takže výrazně menší, ale stále prostorný... ;-)
Poprvé ho odzkouším na staronovém letadle, Siri panya.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. úno 2019 10:32 #21262 od Martin Beseda
Musím to napsat. Orošený jsem i na pr... Zrovna jsem přilepil vrchní balzovou plachtu na střed křídla. Jestli dobře, poznám až zítra. Ještě se mi klepou ruce. Když to podělám je všechno, víte kde.

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. úno 2019 14:22 #21308 od Aleš Krátký
Tak ptáče dorazilo k tatínkovi do hnízda :-D








Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2019 20:04 #21318 od Bohuslav Reichard
Mě se povedlo teprve dneska dodělat kopita:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2019 22:06 #21319 od Bohuslav Reichard

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.236 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám