file Nový stroj - Daidalos

Více
17. kvě 2012 06:14 #7122 od Aleš Krátký
Jako každý rok je doma nový stroj.
včera proběhl házecí zálet a musím říct, že na první pohled : dobrý , více než dobrý ... ostrý zážeh bude v sobotu ve vsetíně.

letovka je ted 493 s 1300mah baterkama,takže budeme vozit olovo :roll:

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
26. čec 2012 20:30 #7710 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Nový stroj - Daidalos
Nevíte někdo základní technická data nového Daidala ? Jaké je vybavení : motor, regl, acu, vrtule , serva , ?
Je to nový Daidalos 220 ? Má VOP/ SOP házedlového typu , VOP je určitě na carbon kozlíku a co je horší na
webu Ypsi jsou staré snímky Daidalů a tento tam také není.
Nevím proč tohle téma prošlo u RCEK , která je převážně " daidalová " - úplně bez povšimnutí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. čec 2012 20:33 #7711 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Nový stroj - Daidalos
toto je 230 a tu martin prodava

ja tam mam upravy jako mensi vzepeti, winglety , jina goldolka, hazedlove ocasky

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2012 08:02 #7714 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Nový stroj - Daidalos
Dík za info, na webu Ypsi jsem našel jen že nabízí 230 , objednám si s předstihem na r.2013, jen to vzepětí
v místě lomení bude větší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2012 08:16 #7715 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Nový stroj - Daidalos
no ja nemam klasiku jak jsem psal, takze nevim ani klasicke lomeni atd.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2013 10:32 #9204 od Martin Horák
Tak tohle je můj nový stroj na sezónu 2013.Uvidíme jak to bude letu schopné.
[attachment:1]2013-04-01-126.jpg[/attachment]











Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2013 10:51 #9205 od Aleš Krátký
pekny kousek,
zkus to rozepsat prosim.

jinak tu barvu ti delal celou martin ? i prez uhlik na spojce kridel ?
ty nahony vrchem maji nejaky technicky problem ? nebo to je jen experiment ?

diky :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2013 13:14 #9209 od Martin Horák
Ano ,ale spoj samozřejmě ne.Od Martina mi přišel normál dvě poloviny ,jedna 106g a druhá104g,trup v četně ocasek 67g .Vybavení 4x Dymond-D 47 a 2x Dymond-D 60-41g , motor axi 2208/20-48g,baterky Hyperion 1300-72g,regulátor Turnigy 40-41g, přijímač Mzk 9-23g,kužel+listy-28g =530g a zbytek jsou páky, táhla,motor.přepažka atd a výsledek je 568g.Není to málo ,ale já jsem s výsledkem spokojen ,uvidíme na louce.Jinak co se týče spoje ,tak klasika olaminování a jelikož můj um z laminováním nic moc,tak přestřik barvou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2013 13:19 - 01. dub 2013 13:29 #9210 od Martin Horák
Co se týče náhonu brzd tak to dělám klasicky jako to má většina F3j a můj důvod je ten,že zapomínám v tom stresu při soutěžích při přistávání zavírat brzdy ,tak abych neočesal převody,jelikož při nezavření je nápor na servo přímí a né boční.Tak proto a je to více efektní.Martin
Poslední změna: 01. dub 2013 13:29 uživatelem Martin Horák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2013 14:12 #9214 od Aleš Krátký
aha,ja zase nedavam sroubky na paky :) kdyz drhnou o zem,jen vyskoci paka kterou pote nasadis.efektni a mene narocne na vyboru :)
jinak to vypada uplne presne jako velky boreas :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.591 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám