question-circle Altis V4

Více
16. dub 2013 18:32 #9350 od Bohumil Janák
Já vím Bohumile,já vím :silly:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
17. dub 2013 06:50 #9351 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Re: Nový výškoměr
Alesi, tos to nepochopil, to bylo v dobrem. Asi moje chyba.
Co je pro Tebe naprosto prirozene, je pro nas BFU casto neschudne a musime volat sokola.
V3 mi musel instalovat Robert Jicha, V4 se udelalo samo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2013 08:13 #9354 od Petr Koláska
Odpověděl Petr Koláska pro téma Re: Nový výškoměr

Ivan Horejsi napsal: V4 je na sklade i na webu. Vcetne linku na aplikaci a ceskeho manualu. Instalace byla uplne bez problemu. Me verte :-)


Věřím a objednávám ;) :cheer: Včera na mě udělal tenhle kousek fakt dojem (zejména tím, že jej měl Aleš v letadle poprvé, dával si ho tam sám a vše mu chodilo jak má:) ) Vše výborně čitelné i na slunku, několik uživatelsky definovatelných údajů okamžitě k dispozici... Rozhodování jestli pořídit zánovní V3 od Aleše nebo novou V4 bylo hodně rychlé (sorry, Alešku) :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2013 08:24 #9355 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Nový výškoměr
Aleši, oprav si chybu v článku -není to mini USB, ale micro USB!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2013 08:26 #9356 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Nový výškoměr
opraveno díky.
vlákno rozděleno na Altis V4

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2013 08:26 - 17. dub 2013 08:28 #9357 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Altis V4
Pokračujeme o Altis V4 tady z předchozího vlákna - stoupak.cz/forum/technika/6531-novy-vysk...mit=10&start=90#9358

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 17. dub 2013 08:28 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2013 14:47 #9361 od Petr Kurjan
Odpověděl Petr Kurjan pro téma Re: Altis V4
Neodolal jsem a vyzkoušel novou aplikaci AFM Version 3.0.0. Na webu sice není uvedena v odkazech pro aktualizace ALTIS V3, ale po instalaci se umí se starým Altisem domluvit - prostě se jen zeptá na typ připojeného zařízení. Jedinou výhradu mám (zatím) jen k neschopnosti načíst uložená data z předešlých verzí. Tohle by měli kluci ještě opravit...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2013 17:29 #9362 od Jozef Rodina
Odpověděl Jozef Rodina pro téma Re: Altis V4

Petr Kurjan napsal: Neodolal jsem a vyzkoušel novou aplikaci AFM Version 3.0.0. Na webu sice není uvedena v odkazech pro aktualizace ALTIS V3, ale po instalaci se umí se starým Altisem domluvit - prostě se jen zeptá na typ připojeného zařízení. Jedinou výhradu mám (zatím) jen k neschopnosti načíst uložená data z předešlých verzí. Tohle by měli kluci ještě opravit...


Finálna verzia AFM 3.0.0 ešte nebola štandardne uvoľnená. Na stránke je verzia RC1, aby nový používatelia mohli už plne používať Altis v4. Preto nie je info o novej verzii ešte na stránke a ani AFM neupozornil na aktualizáciu. Nemáme ešte všetky jazykové mutácie a treba dokončiť ešte zopár formálnych úprav ako aj ten load súborov pre Altis v3. Terajší používatelia budú automatický upozornený na finálnu verziu cez aktuálne nainštalovaný AFM. Plná verzia bude k dispozícii do konca pracovného týždňa.

Jozef Rodina

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2013 18:13 #9364 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Altis V4
Když jsme u komunikace s výrobcem, tak by mě zajímalo, kdy bude "F5J locked" firmware? Letos to sice není ještě úplně nutné, je prostě definováno, co musí výškoměr dělat a když si to uživatel nastaví dobře, tak je to OK, nicméně přeci jen "fixní fw", jako byl 5.x u v3 to zjednodušil pro soutěžící i pořadatele. Od příštího roku navíc asi bude i varianta firmwaru bez nastavení povinná, tak by bylo dobře tuto možnost osvědčenou v v3 mít i u v4...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. dub 2013 18:23 - 17. dub 2013 18:24 #9365 od Jozef Rodina
Odpověděl Jozef Rodina pro téma Re: Altis V4

Tomas Hruby napsal: Když jsme u komunikace s výrobcem, tak by mě zajímalo, kdy bude "F5J locked" firmware? Letos to sice není ještě úplně nutné, je prostě definováno, co musí výškoměr dělat a když si to uživatel nastaví dobře, tak je to OK, nicméně přeci jen "fixní fw", jako byl 5.x u v3 to zjednodušil pro soutěžící i pořadatele. Od příštího roku navíc asi bude i varianta firmwaru bez nastavení povinná, tak by bylo dobře tuto možnost osvědčenou v v3 mít i u v4...


F5J FAI firmware je hotový, ale ešte bude testovaný osobou zodpovednou za prípravu certifikácii/testovania výškomerov pre FAI F5J. Ak bude záujem ho predbežne skúsiť, je to možné.

Jozef Rodina
Poslední změna: 17. dub 2013 18:24 uživatelem Jozef Rodina.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.366 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám