file Sundání modelu ze stromu? Teď už bez problémů ;)

Více
20. říj 2018 16:42 - 20. říj 2018 19:24 #21048 od Petr Koláska
Když mi na poslední F5J soutěži stromolezec sundával po "odborném" odhadu vzdálenosti mou Alegrii ze stromu, pronesl před začátkem akce zásadní větu: "Kluci, proč se to nenaučíte taky, není to nic složitého". No protože s lezením a výškovými pracemi už mám něco málo zkušeností, slovo dalo slovo, pořídil jsem pár chybějících speciálních částí výbavy pro SRT techniku (takovej trochu fofr-výstup po laně, kdy se dá nahoru dostat pomalu rychleji jak po žebříku a při ideálně založeném kotevním bodě se dá procházet po větvích pomalu až na kraj koruny), do batohu s vercajkem přibyly pytlíky a lanko pro nahazování lan do korun stromů a výsledek po pár dnech tréninku? Vypadá to, že stromolezci nebudou mít co žrát :D To je samo vtip, nepovažuju se za odborníka na arboristiku, ale zjistil jsem, že mě to ohromně baví a fakt to není až tak složité (když už máte něco málo na laně za sebou). Takže až příště přistanete ve větvích, můžu nabídnout své služby, poněvadž modeláři si mají pomáhat ;) Oblast působení - sever Moravy, a telefon: 737 286 168 ;) Jo a na soutěže už lana a vercajk budu brát standardně :D
Přílohy:
Poslední změna: 20. říj 2018 19:24 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

hawk

Více
21. říj 2018 18:40 #21050 od Aleš Krátký
:-D dobře ty ! Nám dvěma speciálně se tvůj nový skill budou extra hodit :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. říj 2019 07:54 #22396 od Pavel Hloušek
Tak není to špatný, ale znám lepší způsob. Stačí brnknout Královskému námořnictvu :woohoo:Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.043 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

hawk

dnz

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám