file Digitální "šupléra" (posuvka) chudého muže

Více
13. srp 2012 09:19 #7964 od Jiří Veselovský
Vážení kolegové, vzhledem k tomu, že se v docela pravidelných periodách opakuje nabídka v našich hypersuper, tak i od tohoto čtvrtka (16.8.2012) nabízí Lidl digi šupléru tentokrát za opravdu bombovou cenu :o http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-F78 ... _26661.htm .
Já jsem jeho reklamní masáži podlehl už asi před dvěma roky a zakoupil jsem si na chalupu, tehdy za cca 300,-Kč tu samou, a mohu říct, že opravdu spokojenost.
Ovšem nejvíc mě dostalo porovnání mé domácí šuplery Mitutoyo (takový mercedes mezi šuplerama http://www.mbcalibr.cz/prodej/produkt/1 ... -mitutoyo/ ) s Lídlovou. Nemyslím cenu, ale přesnost. Naměřené údaje se lišily jen nepatrně v setinách. :roll:
Takže, budete-li mít chuť pustit do světa 249,-Kč a k tomu trochu štěstí na dobrý kus, asi neprohloupíte.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
13. srp 2012 12:50 #7965 od Vladimír Čermák
Ahoj Jirko, jak je na tom Lídlovka, drží nulu tak jako Mitutoyo ? Tzn. v základní poloze vynuluji, pak něco měřím a když se zase vrátím, je tam 0.00 nebo 0.01 ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. srp 2012 21:00 #7969 od Jiří Veselovský
Takto jsem ji testoval hned po nákupu, což už jsou cca ty dva roky a pro jistotu jsem to otestoval ještě teď. Resumé je, že se vrací do 0,00. :o
Od Lídlů placený nejsem, jen jsem si tehdy říkal, že za ty peníze to na chalupu stačí. No a byl jsem mile překvapený funkčností, která je delší než zákonná záruka. Jo a jede to furt na baterku, která v tom byla (objektivně ale dodávám, že se na chalupě jedná o sezónní provoz).
V sobotu ti přivezu ukázat obě na Brdo. Zdar.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. srp 2012 21:22 #7997 od Tomáš Brodský
Navic ma ta lidlacka jednu vyhodu, i zmetkova soucastka se s ni da namerit jako dobra :-]

Jako orientacni meridlo je za ty penize pouzitelna, na presne mereni je Mitutoyo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. srp 2012 12:59 #8000 od Petr Pecka
Včera jsem jí šel koupit, ale po prohlídce jsem jí zase pěkně uklidil do škatule a odložil, čelisti byly nějak zkřížené a celé to bylo tak trochu vachrlaté :o , některé hrany by potřebovaly strhnout otřepy. Na prohlížení více kusů nebyl čas. Škoda, kamarád má podobnou, ale za 350.-, a ta vypadá podstatně lépe. :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.330 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám