file Zhodnocení sezóny 2012

×

Anketa: Tento rok byl pro mne

Stejný jako loni
1 16.7%
Těžší, díky vyrovnanosti letadel
1 16.7%
Těžší, díky vylítanosti pilotů
2 33.3%
Těžší, díky vlastním chybám
1 16.7%
Lehčí, protože jsem trénoval
Žádné hlasy 0%
Lehčí, protože jsem měl dobrý stroj
Žádné hlasy 0%
Ani nevím, jak kdy ...
1 16.7%
Celkový počet hlasujících: 2 ( Tomas Hruby )
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé
Více
07. říj 2012 10:33 #8325 od Aleš Krátký
Tak jak se díváte na takřka ukončenou sezónu 2012 ? první rok oficiální pravidla, první mistrovství ... ?

Z mého pohledu to pořádně zhoustlo, a finále už není taková jistota jako minulý rok. Možná za to může vyrovnanost strojů (99% daidalů), možná to začalo více lidí brát vážně. Každopádně výkony mnohých pilotů mě nenechávají klidným a musím před nimi smeknout.

Taktéž jde vidět přesun pilotů k F5J, kde to je opravdu o umění létat si myslím. A jejich "móresy" se přenášejí i do naší malé kategorie. Naneštěstí nejde s RCEK letadly dělat to samé co s F5J stroji, a tak to někdy prostě nedopadne :)

Vyjádřete se v diskusi nebo anketě.
Díky

a příští rok opět na soutěžním poli letu zdar !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
07. říj 2012 11:27 #8329 od Vladimír Čermák
Alešův článek mě přiměl podívat se na své výkony. Vyhodnocení sezóny budeme mít sice až v sobotu po poslední soutěži v H.B. v zajednané hospůdce ( Míro,Leoši,.. přijeďte je to od cca 19:30 hod.)
Pohledem do žebříčku jsem celkem spokojen. Letos jsem létal se stejným Brďasem jako vloni.Baterky Hyperion 1100 a motor Axi drží již třetí sezonu. V žebříčku jsem si polepšil o 9 míst takže U mě dobrý. 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.224 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám