file Létání v zimě

Více
10. pro 2012 08:41 - 10. pro 2012 08:42 #8620 od Aleš Krátký
Létání v zimě vytvořil uživatel Aleš Krátký
Tož nasněžilo, ale to nás nemůže zastavit. Protože máme letiště ihned u cesty, tak se tam dá dojet i v těchto drsných podmínkách ...

na letišti hafo lidi, což mě udivilo, a všichni topili v nastartovaných autech. Venku -9 ale bezvětří.
Vytahuju éro a než jsem ho smontoval, tak se mi na křídlech udělala námraza ze smogu. Kupodivu se létá moc pěkně v tak hustém vzduchu ale ty ruce :(

kdyby někdo udělal soutěž v zimě (hm hm ?) tak bez rukavic ani ránu.

Jo a je zvláštní, že serva se v té kose nějak stáhly a začaly vydávat opravdu nepěkné zvuky :whistle:







Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:
Poslední změna: 10. pro 2012 08:42 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
28. pro 2012 23:45 - 28. pro 2012 23:45 #8763 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Re: Létání v zimě
Týýý jo Aleši, když vidím tvoje drsný zimní tréninky, ...se trošku bojím, že by jsi příští rok mohl být i v RCEK TOP 10... :woohoo:
Poslední změna: 28. pro 2012 23:45 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. pro 2012 07:51 #8764 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Létání v zimě
ty hajzliku jeden :) fakt funny.
jediny trening byl v sundavani namrazy z kridel.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. pro 2012 11:31 #8772 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma Re: Létání v zimě
Tak jsem si dnes na silvestra šel zalítat.Netušil jsem,že z toho budu mít boj s počasím.Ráno to vypadalo hezky a foukalo s rozumem,ale teď po 12 hodině mě to po jednom startu vyhnalo domů. :cheer: Začalo nárazově foukat a při startu se mi krovky prohnuly,samo že vydržely,ale po 5 minutách jsem to vzdal.







Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. pro 2012 16:00 #8774 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Létání v zimě
V rámci posledního polétání byly na letišti objeveny neznámé trosky.

Aleš tvrdí, že se to dá spravit a v silném větru rovná neposedné kousky letadla do původní podoby.....



Od záměru vrátit vrak po slepení dvěma lahvičkami purexu do provozu bylo upuštěno a trosky byly obřadně zapáleny na klubovém ohništi.


Aleš si myslí, že teď už to spravit nepůjde.... Goose mu oponuje, že jen bude muset použít více vteřiňáku a fantazie....





Silný vítr a hořlavý materiál se postaraly o důstojné plápolání obřadního ohně... Čest jeho památce...

Goose si myslí, že to pořád ještě půjde spravit.....




Majitel vraku nechť se přihlásí u předsedy klubu, který mu obřadně předá ohořelé nosníky křídla a skelnou výztuž motorového krytu.... Když majitel kontaktuje Goose, tak ten pořád tvrdí, že to půjde spravit...


Všechno nejlepší a co možná nejméně ohníčků v novém roce

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. pro 2012 16:45 #8775 od Bohumil Janák
Odpověděl Bohumil Janák pro téma Re: Létání v zimě
Připojuji se a všem vám přeji do Nového roku pevné zdravíčko a bezpečná přistání.
Boban ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. led 2013 15:26 - 01. led 2013 15:26 #8777 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Létání v zimě
Připojuji krátké video z dnešní novoroční sešlosti v Písnici -
. Kamerka je Turnigy HD WingCam - www.hobbyking.com/hobbyking/store/__1720..._30fps_5MP_CMOS.html , přilepená na Stork 4.
Poslední změna: 01. led 2013 15:26 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. led 2013 16:48 #8779 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Létání v zimě

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.613 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám