file 26.1.2013 - F5J ve španělsku

Více
29. led 2013 13:58 #8948 od Aleš Krátký
Jak krásně létají (a s čím) kluci ve Španělsku kategorii F5J.

Jo a mají stejné zvuky, jako my u nás a na Slovensku (krásný standard jsme zavedli)


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
30. led 2013 12:50 #8949 od Bohumil Janák
No jo,ve Španělsku se mají.Na youtube těch videí je víc,sice většina povídání,ale je to tam moc pěkné.Ta Malorca je zajímavá.Dovedl bych si tam představit dovolenou spojenou s lítáním.I když je to od pobřeží trochu dál.
Našel jsem jeden klub:
www.clubaeromodelismecampos.com/
Aleši,je to místo kde se konala ta soutěž?
Boban ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2013 14:02 #8950 od Aleš Krátký
netusim
info mam z f5j.es :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2013 14:07 - 30. led 2013 14:11 #8951 od Miroslav Kopecký
Docela jsem koukal, že v depu závodních strojů byl EasyGlider, pak ještě nějaká "pěna" a nějaký konstrukční větroň s "bachratým" laminátovým trupem... A vy jste se před časem v jiném vláknu smáli tomu, že na Hobby Kingu se objevil F5J větroň ;)
Poslední změna: 30. led 2013 14:11 uživatelem Miroslav Kopecký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2013 14:12 #8952 od Aleš Krátký
jj taky jsem na to koukal :) tak asi to tam tak nezerou,nebo nevim :)
kazdopadne pri trose stesti se to da zaletet s cimkoliv zeano

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2013 14:16 - 30. led 2013 14:19 #8953 od Miroslav Kopecký

Aleš Krátký napsal: jj taky jsem na to koukal :) tak asi to tam tak nezerou,nebo nevim :)

To bude asi ten jižanskej pohodovej přístup k životu :) - prostě "Je to větroň, má to motor, vyhovuje pravidlům, tak proč by to nemohlo být F5J?":cheer:
Ale docela by mne zajímalo, jak by na mne všichni koukali, kdybych vzal Sky Climbera nebo nějaký samodomo stroj, se kterým lítám Depron Cup a vyrazil na nějaké závody F5J tady v Čechách. :)
Poslední změna: 30. led 2013 14:19 uživatelem Miroslav Kopecký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. led 2013 20:57 - 30. led 2013 20:59 #8958 od Tomas Hruby
Nedělo by se vůbec nic - pokud dáš do "Depron speciálu" správný výškoměr a netrčí ti dolů nejaké hřebíky, které by se braly jako brzdící prvek, tak je prostě legální a máš plné právo létat. A podle mě by to nikdo ani nijak neřešil ve smyslu "koukání" - prostě by se všichni bavili, ale to je vše, nic zlého.

Mimochodem v době největšího rozmachu RCEJ, což tehdy bylo v rámci ČR možná prestižnější než je zatím F5J létal syn s EPP trenérem - www.reichard.cz/modely/epp-modely/elektro-trener/ a taky to absolutně nikomu nevadilo - S400 tam jako pohon byl, jiné pravidlo to taky nenarušovalo, tak co by se mělo více řešit?
Poslední změna: 30. led 2013 20:59 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.329 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám