× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Stoupák

Více
08. bře 2022 06:41 #24656 od Milan Chalupník
Odpověděl Milan Chalupník pro téma Stoupák
Super,
akorát to samo změnilo číslo soutěže z 703 na 485 a telefon na mě nemá devět čísel 605 521 960, ale jen první tři, asi je to tím, že je třeba zadat ve tvaru vcelku, ne s mezerami, ikdyž mě políčko po zadání zezelenalo a tím jsem si myslel, že to je dobře

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2022 06:42 - 08. bře 2022 07:32 #24657 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Vše opraveno.
Děkuji za informaci :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 08. bře 2022 07:32 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2022 20:41 #24659 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. bře 2022 19:24 #24661 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma Stoupák
Zázrak ;) Aleši díky, zkusil sem vložit soutěže do kalendáře a funguje to :) Akorát nemůžu přijít na to, jak třeba dodatečně vložit propozice, změnit limit pro počet soutěžících a tak. Prostě nějakej edit

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. bře 2022 19:29 #24663 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Díky za pochvalu :-D

edit bude moct dělat pouze organizátor. Dodělano bude max do konce týdne. Ale poté budeš moct dělat sám vše co si přeješ v rámci své soutěže.

Jinak nový sorg už je napojen na nový kalendář.
Hledají se dobrovolníci kteří by byli ochotni naklikat pravidla svých kategorií. (rcep,rceo,rcen,rcv2,rcvs atd atd)


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2022 22:18 #24664 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Nově mohou vlastníci soutěže zcela editovat svou soutěž ve všech směrech (datumy, popisy, počty přihlášených, propozice atd).
Mohou také odhlašovat přihlášené

konec hlášení :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. bře 2022 22:14 - 12. bře 2022 22:15 #24665 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Možnost rychlopřihlášení na soutěž jediným kliknutím bez jakéhokoliv vyplňování údajů.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 12. bře 2022 22:15 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. bře 2022 08:21 - 15. bře 2022 08:22 #24666 od Vladislav Plichta
Odpověděl Vladislav Plichta pro téma Stoupák
Kalendář ....tak jsem to vyzkoušel a je to super, soutěž ERES jsem přihlásil úplně lehce a intuitivně. Díky moc sqělá práce :)

Clouseau
aktuálně RES / ERES
bývalý pilot RCV2,RCEA, RCAS a RCEV
Poslední změna: 15. bře 2022 08:22 uživatelem Vladislav Plichta.
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. bře 2022 10:17 #24667 od Kamil Kičmer
Odpověděl Kamil Kičmer pro téma Stoupák
Dobrý den.
Souhlasím, navedl jsem soutěže, a zkoušel už i úpravy a editaci, a vše funguje.
Aleši kus dobré práce.
Děkuji.
Kamil.
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. bře 2022 11:13 #24668 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Oh, děkuji :)

Ještě je na tom práce (např sekce moje přihlášky nebo výsledky) ale i tak už to teď funguje skvěle samo. Moc děkuji za slova chvály :)

Přidal jsem tam ještě pár statistik:
Otevřené přihlášky obsahují 6 událostí, v nich 156 soutěžících z celkového počtu 222 možných. To je 70.27 % obsazenosti

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.507 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám