× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Stoupák

Více
26. bře 2022 21:02 #24675 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Kalendář nám krásně funguje, soutěže se plní, a nově se spojují i výsledky odeslané na web sorgair.com s kalendářem, resp konkrétní soutěží viz první odlétaná soutěž.
Není to skvělé ? :-D


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:
Poděkovali: Petr Slezák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2022 16:32 #24678 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma Stoupák
Je :)
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. bře 2022 18:29 #24679 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Stoupák
Aleši - pochvala!

Jen bych měl ke zvážení následující náměty.

1) V Manušicích létáme tak, že se losují jen tři kola, do dalších kol se skupiny sestavují podle pořadí. První skupinu tvoří např. první půlka aktuálního pořadí a druhou skupinu druhá půlka (při dvou skupinách). Teď to Vláďa P. dělá ručně, šlo by takovou funkci doprogramovat?

2) Ve výsledcích nejsou výsledky jednotlivých skupin (ale možná jsem to přehlédl).

3) Statistiky jsou moc hezké, hlavně grafy, dík. Akorát mě napadlo, jestli by z nich neměl vypadnout i škrtací let. Aby se statistiky vztahovaly pouze k letům započítaným do výsledků.

Co myslíš?

Dík, H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2022 19:53 #24684 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Děkuji Honzo a Pavle,

ad Honzovy body:

1) Ano, v budoucnu to je možno.
2) Máš pravdu, dodám.. nějak jsem na to zapoměl. Mmj, se to dá ale vyčíst pomocí klasických výsledků, kde G1 = group 1, G2 = group2 atd.. takže i takto se dá dopátrat.
3) Nad tím jsem přemýšlel, ale nakonec jsem se rozhodl je počítat všechny (tedy pokud nebylo raw score = 0) protože třeba gagarin nebo přistání za 40 je prostě pořád za 40 nebo za 360m :) Tak jako tak jsi ho zaletěl / přistál / udělal... Takže by tam být mělo.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. bře 2022 17:33 #24686 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Stoupák
Ahoj Aleši,

děkuji za odpověď, držím palce do dalšího vývoje a ještě mě napadla jedna připomínka - proč musím při přihlašování vyplňovat "bezvýznamná" pole. Například bych nastavil jako defaultní 2.4 GHz, ušetřilo by to tři nebo 4 kliky :-). Pokud někdo létá na MHz, tak by za to byl holt potrestaný, že by musel zaškrtávat a vyplňovat kanály. Pro wifiny by se nemuselo dělat nic.

A omlouvám se za hnidopišství :-).

Dík, H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. dub 2022 20:10 - 22. dub 2022 20:11 #24712 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
V kalendáři nově vidíte v seznamu soutěži, nebo v seznamu otevřených přihlášek nový sloupec "jsem přihlášen?"
Tak snadno vidíte kde už jste a kde ne :)


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:
Poslední změna: 22. dub 2022 20:11 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2022 05:51 #24713 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma Stoupák
Ahoj Aleši, já ti nevím, aby to nebylo zbytečně přeplácaný. Ono to bude stejně fungovat jen pokud su přihlášenej (v Sorgu), což třeba já bývám jen když se registruju do nějaké soutěže, nebo zakládám soutěž atd. Tedy jen zřídka. ( Jak už sem tu někde psal, su stará konzerva :) )Nevím co na to ostatní. Místo toho bych třeba uvítal v seznamu soutěží a otevřených, stejně jako v kalendáři, barevné označení podle kategorie. Ten první sloupec s názvem kategorie.
Tak sory a dík za práci

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2022 06:09 #24714 od Luděk
Odpověděl Luděk pro téma Stoupák
Ahoj,
mám jen drobnost - při rychlopřihlášení do soutěže se korektně nedoplní ě, ale je místo něj otazník. Tak jsem hledal, kde by bylo možno editovat údaje o uživateli a nepodařilo se mi je najít. Můžete mi poradit?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. dub 2022 07:06 #24715 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Pavel : Rozumím. Mi to ale docela chybělo a nevěděl jsem kde jsem přihlášený a kde ne. Co se týče těch barev, tak souhlasím. To dodělám.


Luděk: Ano vím, diakritiku opravím, a editaci přidám.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. dub 2022 13:59 #24732 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Opravil jsem špatnou diakritiku u účtu co používali rychlopřihlášení.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poděkovali: Luděk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.648 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám