× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Stoupák

Více
22. dub 2014 08:30 #12273 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Nemůžu :)

musím na tom zapracovat. Systém sice má tuto funkci, ale nějak se mu nechce. Hodím na to očko. Díky za informaci.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. kvě 2014 06:49 #12512 od Martin Bečvář
Odpověděl Martin Bečvář pro téma Stoupák

Martin Bečvář napsal: Přihlásím se, vidím třeba 4 témata. Přečtu jedno a musím pryč od počítače. Vrátím se za čas, musím se znova přihlásit a vše je přečtené.

Aleš Krátký napsal: ok zkusim si to nasimulovat a dam vedet.
diky


Asi se nepovedlo nasimulovat/opravit?
Včera jsem zavítal na Stoupák po delší době a bylo tu fakt hodně nepřečtených příspěvků. Prokousával jsem se tím statečně, ale když jsem byl tak v půlce, musel jsem odejít. Přijdu za cca dvě hodiny, znova se přihlásím a najednou vše přečteno.
Teď jedině, pokud bych si s tím dal tu práci, procházet všechny sekce a podle data hledat co jsem asi nečetl.

Možná jsem to minule napsal špatně, zkusím se zeptat jinak.

Proč když se ráno přihlásím a mám třeba 20nových topic k přečtení, následně se odhlasím s tím, že si to přečtu třeba večer. Večer se přihlásím a mám nové třeba jen 2 topic (topic do kterých bylo psáno mezi ránem a večerem)?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. kvě 2014 11:20 #12514 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Zkoumal jsem to, ale vždy jsem to přečetl hned. S tím timeoutem rano-odpoledne to zkusím.
Hoď tady na tento příspěvěk odpověď ať mám novou zprávu a já se na ní podívam večer a uvidíme.

Díky

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. kvě 2014 18:19 #12517 od Martin Bečvář
Odpověděl Martin Bečvář pro téma Stoupák
Nevím, jestli splňuji Tvoji definici večera, ale hned jak jsem přečetl Tvůj příspěvek, tak píši.

Klidně to zkoumej i více dní, takhle to tu funguje předpokládám odjakživa a pokud sem chodíš pravidelně a čteš vše, tak nemáš šanci na to přijít. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. kvě 2014 05:35 #12519 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
tak máš recht. Přišel jsem v cca 20:30, viděl jsem nový příspěvek, odešel ... pak v 23 tu ještě byl ! Ale ráno už ne.

prověřím tedy co to způsobuje

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. kvě 2014 16:57 #12525 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Používáš mezitím Tapatalk?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2014 08:19 #12531 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
přenastavil jsem trošku cookies, snad by to mohlo pomoct.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2014 11:53 #12532 od Martin Bečvář
Odpověděl Martin Bečvář pro téma Stoupák
Tapatalk mezitím nepoužívám, ale i to by neměl být problém.

Na rcmanii (phpbb) běžně nepřečtu vše (kdo taky jo :)) a chodím tam náhodně přes tapatalk a různé počítače.
A jako přečtené se označí jen to co opravdu přečtu,

Otestuju a dám vědět.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2014 12:54 #12533 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Stoupák

Aleš Krátký napsal: přenastavil jsem trošku cookies, snad by to mohlo pomoct.

Zdar
Po této úpravě se musím takřka vždy znova přihlásit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2014 11:27 #12564 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Já též, tak jsem to vrátil zpět.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.352 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám